Geen revanche voor Achterveld De Eemelaar Grote activiteit bij schietvereniging Ledenvergadering „De Eemelaar" Dropping 4 december Sinterklaas feest BI ij hof Geen spreekuur burgemeester Biljarten 0-0 TEGEN HOUTEN Ons Genoegen Roda'46 s.v. Achterveld LEUSDER KRANT-SPORT DONDERDAG 18 NOVEMBER 1976 1< DODELIJK ONGEVAL Zondag 7 november werd onze ge meente opgeschrikt door een ongeluk met dodelijke afloop. Op de Hamersveldseweg kwam op de spoorwegovergang de 23-jarige mo torrijder C. J. Koekkoek uit Uden (N Br zó ongelukkig met zijn hoofd op de rails ten val, dat hij 's avonds in het ziekenhuis overleed Zijn echtgenote en kind, die op de ach terzitting van de motor zaten, raakten bij dit ongeluk niet gewond Vermoedelijk heeft de motorrijder in een bocht de macht over het stuur verloren. CONTROLE Bij de controle, die de politie maan dag 8 november uitoefende op de Groe ne Zoom - Noorder inslag en de Ros senbergerlaan - Noord^rinslag, wer den dertig fietsers en bromfietsers bekeurd wegens overtredingen. Aan bijna het dubbele aantal jongelui be neden 16 jaar werden waarschuwingen aangezegd, omdat zij zich niet aan de verkeersregels stoorden. Bij de controle, die de politie in de nacljt van zaterdag 13 op zondag 14 november op de Doornseweg hield werden twee automobilisten dronken achter het stuur aangetroffen. Drie automobilisten liepen een proces-ver baal op, omdat hun rijbewijs verlo pen was. Vijf automibilisten gingen op de bon, omdat hun auto's technische gebreken vertoonden, onder andere aan de verlichting. Zes automobilisten had den geen autopapieren bij zich. Twee automobilisten werden bekeurd, om dat zij reden met gladde banden. HONDEN VEROORZAAKTEN ONGELUKKEN Dinsdag 9 november veroorzaakten twee loslopende honden op verschil lende plaatsen een aanrijding. Mevrouw M uit Leusden-centrum werd op de fiets door een loslopende hond omver geworpen. Het gebeurde in Leusden- centrum op Parelduiker. De hond bleek toe te behoren aan de heer Z. uit Leusden. De heer Z. zal over dit on geluk worden aangesproken. Dezelfde dag veroorzaakte een an dere hond een aanrijding. Op de To- renakkerweg werd de auto van me vrouw J. uit Amersfoort beschadigd door een tegen de auto oplopende hond De hond was niet meer te achterha len, en mevrouw J. draait op voor de schade die werd veroorzaakt aan de voorzijde van haar auto. AANRIJDING Woensdag 10 november vond in de bocht van de Noorderinslag een aan rijding plaats tussen twee auto's. De automobilist P v H. uit Amersfoort nam de binnenbocht van de Noorder inslag te ruim, en raakte daardoor de uit Leusden komende automobilist W R uit Amersfoort. Beide auto's liepen lichte materiële schade op. EENZIJDIGE AANRIJDING Woensdag 10 november vond op de Lockhorsterweg een eenzijdige aanrij ding plaats. De personenauto van de heer De B. uit Leusden raakte in een slip, en kwam tegen een boom tot stil stand. Gelukkig mankeerde de heer De B niets. Zijn auto was total loss. DODE ZWAAN Op de Arnhemseweg werd op don derdag 11 november een zwaan aan getroffen, die slachtoffer van het ver keer was geworden De zwaan was gedood De laatste weken werd er een jonge, nog bruingetinte zwaan gesignaleerd om en nabij de vijver aan de Willem de Zwijgerlaan. Deze jonge zwaan had zo veel vertrouwen in de mens, dat hij vaak de rijweg overstak naar de huizen, waar hij van de mensen brood kreeg Is hij misschien het slachtoffer ge worden van zijn tamheid? Het publiek wordt er op gewezen, dat het de vogels beter in hun eigen gebied kan voeren dan ze naar de hui zen te lokken. De vogels zijn hiermee niet gediend, omdat ze door het ver keer in groot gevaar worden gebracht. PROJEKTIEL GEVONDEN Een gevaarlijk projektiel werd woensdag 10 november gevonden op de Asschatterweg, buiten de bebouwde kom Het projektiel werd de volgende dag onschadelijk gemaakt door de Ex plosieven-opruimingsdienst te Culem- borg. GEVAARLIJKE HOND Een gevaarlijke hond viel op don derdag 11 november een tweetal per sonen lastig op de Buurtweg. De hond behoort aan de heer H. uit Leusden. Hoewel een hond buiten de bebouwde kom niet aangelijnd behoeft te zijn, wordt er aan gewerkt om het agres sieve dier aan de halsband te krijgen vanwege de overlast en de angst, die hij ter plekke veroorzaakt. DOORGEREDEN De automobilist, die donderdag 11 november een aantal verkeersborden en bermpaaltjes op de Doornseweg kapot reed is, zonder hiervan aangifte te doen, doorgereden. De politie stelt een onderzoek in. GEEN .VENTVERGUNNING" Donderdag 11 november moest pro ces-verbaal worden opgemaakt tegen mevrouw K die ansichtkaarten ver kocht voor een kinderboerderij in Am sterdam Zij bleek hiervoor niet over een vergunning te beschikken Of de kinderboerderij van deze aktie van mevrouw K op de hoogte was zal door de politie nader worden onderzocht BROMFIETSER GEWOND Op de kruising Arnhemseweg-Tre- kerweg werd op vrijdag 12 november een bromfietser gewond. De bromfietser A A. K uit Wou denberg stak de weg over, en werd ge grepen door de auto van de heer G. A V uit Woudenberg De bromfietser moest met een gebroken enkel per ambulance naar het Sint Elisabeth zie kenhuis worden vervoerd. De auto en de bromfiets werden be schadigd. AUTOWRAK GEVONDEN Vrijdag 12 november werd door de polit ie een autowrak in Den Treek aan getroffen. De politie kon spoedig de eigenaar van de ruiheuze auto opspo ren. Het bleek de heer O. uit utrecht te zijn, die er zorg voor zal dragen, dat het autowrak wordt weggesleept JONGEN GOOIDE STEEN De automobilist, die vrijdag 12 no vember op de Rondweg van Amers foort reed trof het heel ongelukkig. Ter hoogte van de Paradijsweg gooide een jongen een steen door zijn ruit. Gelukkig raakte de autobestuurder bij dit vandalisme niet gewond. De jongen, de 12-jarige L. M. uit Amersfoort, is door de politie onderhouden over zijn onbezonnen daad AUTO'S OPENGEBROKEN In de nacht van zaterdag 13 op zon dag 14 november werd een drietal au to's, die geparkeerd stonden bij Hotel Den Treek opengebroken. Er werd een ruitje kapotgeslagen Een elektrische tandenborstel, een zaklantaarn en een windjack werden ontvreemd. Ook werd uit één der auto's een autoradio ge stolen De politie wijst het publiek er nog maals op on geen voorwerpen van waarde achter te laten in een gepar keerde auto Vooral niet in een auto, die 's nachts buiten wordt gelaten LEUSDEN/CENTRUM - Zondag 21 november verzorgt de Stichting Kath. Jeugd- en Jongerenwerk weer een van de bekende spelmiddagen in ,,de Til" Deze middag is bedoeld voor de jeugd van 6 t/m 10 jaar De week erop, zondag 28 november, zijn 11- t/m 13-jarigen aan de beurt. Vrijdag 19 november zal er vanuit de Til een dropping georganiseerd wor den. Voor nadere inlichtingen kunt u terecht bij ,,de Til", tel. 41826 ACHTERVELD - Achterveld heeft geen revanche kunnen nemen op het op bezoek zijnde Houten. De uitwed strijd in Houten werd destijds verlo ren met 4-2. Slechts een punt werd ei- uit de strijd op het Kerst ens Sportpark gedestilleerd. Onder leiding van scheidsrechter Len sing werd de strijd aangevangen op een goed bespeelbaar terrein. Achterveld speelde zonder spits Jan Kerkhof vanwege een opgelopen bles sure van vorige week Johan Hak was zijn vervanger De eerste speelhelft gif een doorlopend sterker Achter veld te zien Met 8 a 9 man was de thuisclub te vinden op de Houten helft Keer op keer kwam de Houten- verdediging in grote moeilijkheden, tab deze wist met harde trappen de ri/rijd te controleren. Schoten van Jo- Hak, Piet Vos en Jan Boersen werden, zij het met veel keepersge- luk, niet omgezet in het zo zeer ver diende doelpunt Steeds weer was het doelman Gerard van Nieuwenhuizen die redding bracht. Rust 0-0. GEEN KRIMP Na de rust toog Achterveld opnieuw ten aanval Cox Hoogland en John van de Burgwal zetten de voorhoede voort durend aan het werk, doch de lange Houten-verdedigers gaven geen krimp. Tot drie keer toe mocht Achterveld een corner nemen, waarbij Piet Vos een keer schitterend inkopte. Iedereen verwachtte dat dit het beslissende doel punt zou worden, doch doelman Van Nieuwenhuizen was onverslaanbaar. Na een kwartier in de 2e helft wist Houten het spel te verplaatsen en een maal kon doelman Tolboom in uiterste nood redding brengen. Hierna volgde een hevig gevecht om het middenveld en trachtten de beide partijen de ver dedigingen tot capituleren te dwingen. Het jeugdige publiek van Houten en Achterveld vuurde de ploegen luid aan Het geroep Houten-olé en Achterveld- olé was een tijdlang niet van de lucht. Ver in de tweede helft kwam Houten even sterk in de aanval, waaruit Jan de Klijn met een goed schot de stand op 1-0 bracht. Grensrechter Hazeveld vlagde voor buitenspel, onder grote protesten van Houten, doch het doelpunt werd door de goed leidende scheidsrechter afge keurd. Na afloop van de wedstrijd is dit doelpunt nog lang onderwerp van dis cussie geweest vooral van Houten zijde. Immers wanneer Houten had gewonnen hadden zij de aansluiting bij de kopgroep behouden In de resterende tijd kwam er in de stand geen verandering. Doelman Van Nieuwenhuizen was deze middag de beste man van het veld. PROGRAMMA 21 NOVEMBER 1976 Heren: Geen wedstrijden. Dames: Achterveld 1 - BVC 1 Uitslagen 14 november 1976: Hoogland 3 - Achterveld 2 4-1 Achterveld 3 - Veensche Boys 3 0-0 Achterveld 4 - Limvio 4 4-2 Achterveld 5 - Hoogland 5 5-3 HVC 5 - Achterveld 6 2-1 LEUSDEN/CENTRUM - Natuurlijk organiseert de Speel- en Recreatie vereniging Blijhof ook dit jaar een ge weldig St. Nicolaasfeest. Zaterdag 4 december is het zover Dan komt Sinterklaas om 11.00 uur en om 14 00 uur naar .Groot Krakhorst' om de kinderen vanaf 4 jaar te begroe ten Dit zal op een heel speciale manier gebeuren. Sint Nicolaas verwacht een heleboel kinderen, dus wacht niet tot het laatste moment met hetafhalen vandekaartjes Deze kaartjes kunt u dinsdag 30 no vember en woensdag 1 december tussen 16.00 en 17 00 uur afhalen bij de vol gende adressen Marion van der Kamp, Walstro 24, tel 42700. Annelies Deele, Kleinhorst 24, tel 42771 Joke Louw, Landweg 165, tel 44139 Het Sinterklaasfeest van Blijhof is zoals gewoonlijk gratis voor leden Niet-leden zijn ook welkom, maar be talen 12,50 per kind. LEUSDEN - ln verband met ambts bezigheden elders zal het spreekuur van burgemeester Vander Post van Leusden op dinsdag 23 november 1976 geen door gang vinden. ACHTERVELD - Uitslag onderlinge wedstrijd Ons Genoegen 1 P van Nimwegen 49 P 2 W Voskuilen 48 P 3. T Daatselaar 47 P- 4. J. Voorburg Jz. 47 P 5. A van Daatselaar 47 P 6 G. Tolboom 46 P 7 J van Rossum 46 P 8 W. J. Lagerweij 46 P 9 K Jonkman 45 P 10 T Vos 44 P 11 A Vlug 43 P 12. J. van Nimwegen 42 P 13 F Koenen 42 P 14 J. J. van Hamersveld 42 P 15 J Pepping 38 P 16 Th v. d. Koedijk 37 P 17 W v d. Kletersteeg 37 P 18. M Bothof 36 P ACHTERVELD - Vandaag gaan onze spo(r)tschijnwerpers in de richting van „De Eemelaar" Weliswaar niet di rect gericht op de Achterveldse Lawn- tennis Vereniging met die naam, maar meer op het clubblad, dat de Achter veldse ..ballenmeppers" (sorry heer Ochse) uitgeven Dat is, dachten wij, met alleen een voorbeeld van hoe het kan zijn, maar ook van hoe het in de praktijk geschiedt. Een heleboel van die bladen en blaadjes vallen onder de categorie H (van hopeloze gevallen), maar dit beslist met en in Leusden zijn er zo meer. Wij nemen als voorbeeld nummer 7 van de 2e jaargang. Nog vers van de pers. U hoeft zeker niet alles, wat daarin staat zonder meer aan te nemen voor de enige waarheid, maar leuk en gezellig is het door de driemansredactie wel geschreven. Ere wie ere toekomt Herman Timmer, Jan Jehee en Paul Smudde. Heel anders dan anders wordt bij voorbeeld de a.s. de jaarlijkse alge mene babbelavond" in de belang stelling van de leden gebracht. Om eventueel een extra aankondiging in onze krant te voorkomen (redactio nele regels kosten geld), vertellen wij.hier maar hoe dat gaat. Moet U horen Heeft iemand er behoefte aan om gelhformeerd te worden over het wel en wee van de Eemelaar? Bent U geïnteresseerd in de plannen voor het volgend seizoen? Heeft U nog enkele vrije uurtjes over om U in te zetten voor de diverse commissies? Wilt U genieten van drankjes, zoals alleen Piet die schenkt"* Heeft U op- of aan merkingen over het verloop van het afgelopen seizoen? Wilt U weten, hoe U volgend jaar wellicht toch weer ge woon gezellig kunt tennissen'* Vindt U het ook niet leuk om altijd alles ach teraf te moeten horen? Wilt U weten waar Uw contributie eigenlijk blijft? Wilt u weten wat bestuur en com missies volgend jaar wel en niet voor U in petto hebben? Kom dan even op de algemene ledenvergadering op 25 november a s Interesseert U het bo venstaande totaal niet? Blijf dan ge woon thuis!!! Men gaat dan doodgewoon verder met de agenda van de bijeenkomst, die in ,,de Peerdestal" op 25 novem ber wordt gehouden met als aanvangs- tijdstip 20.00 uur en die ziet er als volgt uit: 1 Opening door de voorzitter. 2. Mededelingen. 3 Ingekomen stukken. 4. Notulen vorige vergadering. 5 Jaarverslag secretaris. 6 Jaarverslag penningmeester 7. Verslag en advies financiële com missie, bestaande uit de dames Vons en Den Haan en de heer Enters (die aftredend is). 8' Begroting 1977. 9. Wijziging Statuten en H.H re glement. 10 Verkiezing Bestuur. Periodiek af tredend hr P van Uhm (niet her kiesbaar) en A. Wessels (herkies baar) Hr. J. Ochse zal ook af treden om de reeds eerder bekend gemaakte redenen. Het bestuur stelt de volgende candidaten voor. Mevr E. Kolthof, hr. J. Bos, hr H. Kelder, hr H Timmer. Tegen- candidaten kunnen, ondersteund door 5 leden, schriftelijk (tot?) 2 dagen voor de aanvang van de vergadering bij het secretariaat worden ingediend. 11 Verkiezing financiële commissie 12. Verkiezing overige commissies. 13. Planning 1977 commissieleden 14 Wat ter tafel komt. 15 Rondvraag 16 Sluiting. Een indrukwekkende lijst, waarbij wij evenwel nog een puntje missen, of zou men om de duurder geworden koffie, de pauze maar laten verval len? Dat lijkt ons stug! Maar goed, het blad gaat verder met een hele pagina vol namen van mensen, die zich beschikbaar hebben gesteld voor een uitgebreide reeks van commis sies Gewoonlijk maar taaie lijsten, doch de toevoegingen tussen haakjes er achter toeveren toch wel een glim lach tevoorschijn Het internationale denken (en handelen?) van de Eeme laar uit zich in een tweetal adver tenties. Of is het toch ,,nep"? Wij komen wel eens praten, als door onze interventie de reisjes volgeboekt wor den Het begint aldus. Tennis-weekend op Majorca of 9 da gen Amerika. U behoeft zich niet te vervelen en Uw favoriete sport (tennis) kunt u ook in het buitenland beoefenen. Aan bieding 1: Tennisweekend Majorca. Ho tel Taruspark, 3-sterren-hotel, 200 mtr van het strand Het hotel beschikt over een bar, nachtclub, dameskap per, restaurant, zwembad, tuin en mini- golfbaan Eveneens aanwezig één pri- vé-tennisbaan en dan volgt een Iberia- dienstregeling en de prijs van f314,-- per persoon 't Is voor niets! Jammer, dat wij inmiddels wat anders hebben besproken. Aanbieding 2: 9-daagse reis naar Florida. John Newcombs Tennis Village. Prijs f 1.795,-- per persoon. Wel wat duurder, maar een tennisbal kost ook meer dan een knik ker en voor het genoemde habbekrasje bent U wel 9 dagen onder de pannen, met uitzondering van enkele zaken, die gewoonlijk niet inbegrepen zijn, als U voelt, wat daarmee bedoeld wordt De Eemelaar-redactie houdt ook rekening met leden, die (al zijn het er niet veel) slechts beschikken over een wat minder gevulde porte- monnaie. Daarvan getuigt het alter natief voor f 11,-- per uur kunt U in sportzaal ..de Meent" te Leusden (Groenhouten) met 4 personen tege lijk tennissen! Op pagina 6 vertelt de fam. J. Smink uit de Achterveldse Johan van Olden- barneveltstraat, dat daar een gas fornuis wordt aangeboden (gratis) en een bromfiets (t.e a b). Ook het kin derfietsje van mevrouw M Tielenius is voor haar te klein gebleven. Iets voor U? De Eemelaar (maar nu de tennisclub) gaat bouwen. Er komt een heel nieuw clubhuis en B. en W. van Leusden hebben per brief dd. 25 ok tober laten weten, er geen bezwaar in te zien. Nu worden er alleen nog maar een paar handige ..bouwvak kers" gevraagd en of die zich dan wel vóór a.s. zondag willen melden bij secretaris A Wessels Er staat nog veel meer in ,,De Eemelaar" (niet in losse verkoop verkrijgbaar), maar wij besluiten toch maar met de mededeling, dat bij voldoende be langstelling onder leiding van Ma rianne Roozendaal tweemaal per maand kan worden gedanst en wel in de Peerdestal Achterveld is toch agra- rischer, dan menigeen denkt Marian ne! ACHTERVELD - ln de week van 8-12 november werden door de bij de GeVuEem aangesloten verenigin gen de volgende wedstrijden gespeeld: Eibergen - De Zwaan 8-2 De Roskam - O d Linden 2-8 De Klaveet - Sport 4-6 De Faam - De Kroon 4r6 De stand na vier gespeelde wed strijden is nu; gew. verl. pnt. De Kroon 4 - 29 De Faam 3 1 27 Eibergen 2 2 24 Sport 3 1 23 O de Linden 2 2 20 Klaveet 2 2 19 De Zwaan 4 10 De Roskam - 4 8 In de week van 15-19 november worden de volgende wedstrijden ge speeld: De Zwaan - De Faam O. de Linden - De Klaveet Sport - De Roskam De Kroon - Eibergen LEUSDEN/CENTRUM - Terwijl ach ter de schermen hard wordt gewerkt aan het zo spoedig mogelijk oplossen van de rond de realisering van de schiet- accommodatie op het sportpark Val- 'eikanaal ontstane problemen, gaan de activiteiten van de schietvereniging i>Teusden en Omstreken" pp de andere fronten heel gewoon door, En daarom ook niet? Het SvL-bestuur *eet zich voldoende geruggesteund doorb. en w. van onze gemeente, die op- Qieuw in overleg zijn getreden met G.S. ?mtrent de bedoelde sportparkplannen. DeS.v. Leusden en Omstreken staat n het einde van het seizoen 1976 en £eft, naar go^d Nederlands gebruik. ..Commissie Slot-wedstrijd 1976" esteld. Deze commissie zal bij vol de belangstelling, waaraan niet wordt getwijfeld, op zaterdag 11 de cember a.s. op de buitenbanen aan de Kolonel 1 van Rooyenweg (Leusderheide) een samengestelde wedstrijd organiseren (aanvang '10 uur), bestaande uit een serie van 10 schoten groot- of kleinkaliber geweer 100 m. liggend, een dito-serie groot- of kleinka liber pistool 25 m. en een serie van 10 schoten Skeet (kleiduiven). Het is de bedoeling de schutters, die de schietsport met één of twee wapens beoefenen, ook eens met andere wapens en de bijbehorende beoefenaars te laten kennismaken. Om voor deze wedstrijd vergelijkbare resultaten te verkrijgen, zal een speciale tel- en/of waarderingsmethode worden toegepast. Verder staat (voor de 11e keer) de jaarlijkse Kerst/Wild-wedstrijd op het programma en wel voor 20 december a.s. op de binnenbanen in Ons Gebouw te Achterveld. Deze wedstrijd voor leden en introduced bestaat uit twee onderdelen. Op de eerste plaats de „handicap-race" met minimaal voor ie dere deelnemer een (tamme) kip als prijs. Alle deelnemers krijgen gelijke kansen, aldus de organisatoren. Voorts de „vrije baan" in de klassen gerouti neerde schutters, gevorderden, begin nelingen en niet-schietende echtgenotes resp. introducé's. Ook dit jaar wordt een zeer gezellige avond verwacht. Voor 1977 staan nu ook al diverse plannen opstapel, hoewel daarvoor nog geen exacte data werden gevonden. De dit jaar voor het eerst gehouden en door Leusden gewonnen uit- en thuiswedstrijd kleiduivenschieten tegen „de Snip" uit Lopik wordt een jaarlijks terugkerend evenement en het ziet er naar uit, dat dit ook het geval zal zijn met de eveneens door de Leusdense schutters gewonnen op 19 en 20 juni jl. in een stromende regen voor de eerste maal plaatsgehad hebbende „interland" tegen de Engelse „Rifle and Pistol Club Southend on Sea". Voor 1977 wordt gedacht aan een datum in mei of juni Een leuk „inkopen-uitstapje" voor de meereizende echtgenotes. ACHTERVELD - Donderdag 25 no vember zal de tennisvereniging De Eemelaar haar jaarlijkse algemene ledenvergadering in de Oude Peerde stal houden. De aanvang is om 20.00 uurGezien de grote agenda die avond hoopt het bestuur dat iedereen op tijd aanwezig zal zijn orndat men de tijd hard nodig zal hebben Er staan 16 punten op de agenda en wel: 1 Opening 2 Mededelingen 3 Ingekomen stukken 4 Notulen vorige vergadering 5. Jaarverslag secretaris, 6. Verslag en advies financiële com missie. 7 Jaarverslag penningmeester. 8 Begroting 1977. 9 Wijziging statuten en h h. regle ment. 10 Verkiezing bestuur 11 Verkiezing financiële commissie. 12 Verkiezing overige commissies 13 Planning 1977 commissieleden. 14 Wat ter tafel komt 15. Rondvraag. 16 Sluiting ln verband met zijn werkzaamheden is de heer Ochse genoodzaakt zijn funktie als voorzitter neer te leggen terwijl de heren P van Uhm en A. Wessels periodiek altredend zijn. De heer Wessels stelt zich weer herkies baar hetgeen met de heer Van Uhm niet het geval is Het bestuur stelt de volgende kandidaten voor: mevr E Kolthol en de heren J Bos, H. Kel der en H. Timmer Tegenkandidaten kunnen, ondersteund door 5 leden, schriftelijk 2 dagen voor de aanvang v^n de vergadering bij het secretariaat in geleverd worden Geziendebelangrijk heid van deze vergadering hoopt het bestuur dat er deze avond een behoor lijk grote ledenopkomst zal zijn. Uitslagen jeugd, zaterdag 13 nov. Junioren: APWC - Achterveld Al Spakenburg A2 - Achterv. A2 Achterv BI - Hoog 1 veen BI Achterv Cl - Quick Cl Achterv. C2 - Hoogland C2 KVVA C3 - Achterv. C3 Pupillen: Hoevel Dl - Achterv. Dl Achterveld D2 - Limvio D2 Achterveld D3 - De Glind Dl Roda El - Achterveld El Achterv E2 - Limvio E2 Soest E4 - Achterveld E3 Programma voor zaterdag 20 Junioren: HVC Al - Achterveld Al Achterv A2 - Soest A2 Achterv BI - Amf Boys B2 Amf. Boys Cl - Achterv. Cl Quick C4 Achterveld C2 Amf Boys C4 - Achterveld C3 Pupillen: HVC Dl - Achterveld Dl Achterv. D2 - Hees Dl Achterv D3 - VVZA D5 VVZ El - Achterveld El Achterveld E2 - Amf. Boys Amf. Boys E4 - Achterveld E3 2-1 5-0 0-4 0-3 1-0 3-3 1-2 1-1 0-0 2-1 3-1 4-0 nov.: 15 30 15.30 14 15 15.30 14.15 14 15 13.00 13 00 13.00 13 00 12.00 13 00 ifdeling zaterdag :roe 1 - Roda I 2-0 toda 2 - D V S 4 1-1 iRood Wit 4 - Roda 4 0-0 Roda 5 - Hoevelaken 5 afgelast Roda 6 - V V O G 7 afgelast Afdeling zondag A.S.V - Roda 1 0-0 Roda 5 - Soesterberg 5 1-2 Roda 7 - Soest 9 9-2 APWC 3 - Roda 3 0-3 Amerf Boys 7 - Roda 6 1-5 Wedstrijdprogramma a.s. weekend: Afdeling zaterdag Roda 3 - Roda 4 14 30 Hulshorst 5 - Roda 5 14.30 Unicum 7 - Roda 6 ,12.00 Afdeling zondag Roda 1 - Sparting '70 1 14 30 Roda 2 - Sparting '70 2 14.30 Barneveld 4 - Roda 4 12.00 Roda 5 - Amsvorde 5 12.00 Achterveld 6 - Roda 7 11.30 Roda 8 - K.V.V A 11 12.00 Afdeling Pupillen: Amf. Boys Dl - Roda '46 Dl 1-4 Roda '46 D2 - Baarn D2 2-2 Hoogland D3 - Roda '46 D3 1-1 Roda '46 D4 - Hoogl. veen D2 3-0 Roda '46 D5 - Ysm. vogels D4 3-0 CJVV D3 - Roda '46 D6 afg Hoevelaken D4 - Roda '46 D7 4-0 Roda '46 El - Achterveld El 2-1 Roda '46 E2 - Amf. Boys E2 0-0 APWC E4 - Roda '46 E3 0-5 Roda '46 E4 - Soest E6 1-0 Roda '46 E5 - CJVV E2 3-0 Afdeling Junioren Roda '46 Al - Baarn A2 2-0 Limvio A2 - Roda '46 A2 4-1 VEENENDAAL BI - Roda '46 Blafgel Roda '46 B2 - Hoogland B2 4-3 Roda '46 B3 - Hoevelaken B3 2-1 Amsvorde Cl - Roda '46 Cl 0-1 Sec C2 - Roda '46 C2 2-7 Roda '46 C3 - Quick C4 10-1 VVZ C2 - Roda '46 C4 3-2 HVC C2 - Roda '46 C5 10-2 Roda '46 C6 - Hoogland C4 1-4 Wedstrijdprogramma a.s. weekend: Afdeling Pupillen: Quick Efl - Roda '46 Dl Roda '46 D2 - Spakenburg D2 KVVA D3 - Roda '46 D3 Roda'46 D4 - VVZ '49 D3 Roda '46 D5 - Hoogland D4 Roda '46 D6 - VVZ '49 D4 Hoogland D5 - Roda 46 D7 HVC El - Roda '46 El Quick E3 - Roda '46 E2 Roda '46 E3 - KVVA E4 Soest E7 - Roda '46 E4 Roda '46 E5 - VVZ '49 E4 Quick E7 - Roda '46 E6 Afdeling Junioren VVZA Al - Roda '46 Al Roda '46 A2 - Amf Boys A2 Dovo BI - Roda '46 BI Roda '46 B2 - VVZA B2 Roda '46 B3 - Soest B4 CJVV Cl - Roda '46 Cl Roda '46 C2 - KVVA C2 Roda 46 CS - Hoogland C2 Roda 46 C4 - APWC C3 Roda '46 C5 - Tov Cl CJVV C4 - Roda '46 C6 Afmelden junioren vrijdagsavonds tussen 19 00-20.00 uur, tel nr 12463 V 11 15 12.00 V. 11 15 13 00 12.00 13 00 V. 11* 15 V. 11.15 V. 12.15 11.00 V. 10.00 11 00 V 10.30 V. 14.45 15 30 V. 14 30 15'30 14 15 V. 13.30 14 15 15.30 14 15 13 00 V. 12 15

Leusder Krant | 1976 | | pagina 19