ra» 72 zwem-diploma's uitgereikt USgumunrnsQ^ «Sla Sinterklaas bezocht De Haaien Monsterzege Haaien I Sport C URSIEF li- f topala landbal ongeslagen aan kop Belangrijke wedstrijden Impala volleybal Geslaagd feest voor pupillen Oud papier- aktie Haaien Haaien wonnen ook van Vechtstreek Dansavond Impala Succes voor Vogelvrienden Kaartavond Antilopen leusder krant-sport Roda'46 L Adreslijst DONDERDAG 9 DECEMBER 1976 LEUSDEN/ACHTERVELD - Depro- ramma's voor het komende weekeinde smede de ranglijsten tot heden zijn Is volgt le KLASSE A (ZONDAG) irogramma 12 december: uitslagen eerste ronde tussen haak- !S). jomstad - Amsvorde (0-2) VZA - Roda '46 (1-0) WSM - Pat na (1-2) aarn - Nederhorst (5-1) AK - ASV '65 (3-6) eist - Amf Boys (2-3) ln Utrecht neemt Domstad revanche wor de in Amersfoort geleden neder ig en VVZA lijkt ons in Amersfoort staat de in de eerste competitie- elft tegen Roda gewonnen wedstrijd jg eens dunnetjes over te doen. DWSM in Maarssen altijd een moeilijke egenstander De vier tot dusverre iuis gespeelde wedstrijden eindig en allen in een gelijkspel Ook Pat na il daar rekening mee moeten houden, aarn heeft een walk-over tegen Ne erhorst en FAK lijkt ons in Biltho- en niet kansloos tegen de Ankeveense cortverenigng In en tegen Zeist heeft 'mersfoortse Boys de laatste kans om e aansluiting met de twee leiders te ehouden. Overigens een kleine kans, ichten wij 2e KLASSE B (ZONDAG) Programma 12 december: feensche Boys - VVO '65 (2-0) hrneveld - Achterveld (1-1) >VC - Candia (3-3) iivierw ijkers - Dorestad (0-1) louten - Maluku Muda (0-4) tegen Barneveld achten wij Achterveld zeker in staat de koppositie te handha ven, mogelijk zelfs door middel van een kleine zege In Utrecht is PVC in staat het Rhenense Candia nog vas ter op de onderste plaats te drukken en de uitslag van de in Utrecht te spelen wedstrijd Domstad - Dorestad zal wederom op een overwinning van de thuisspelende groenhemden uitlo pen. Het in de laatste weken zo pro- duktief gebleken Houten zal thuis nog wel eens een zeer moeilijke tegen stander kunnen blijken te zijn voor Ma luku Muda S- RANGLIJSTEN De Bovs uit Nijkerkerveen hebben Ihuis weinig moeite met VVO In en 3e KLASSE A (ZATERDAG) Programma 11 december: SVP - Roda '46 Culemborg - Rood Wit De Posthoorn - FZO Stroe - FC Horst Zwart Wit. CDN en WA zijn vrij In Veenendaal ontvangt staartclub SVP de koploper uit Leusden Als de tegenpartij niet onderschat wordt, gaat de winst wel naar Roda Culemborg zien wij thuis een kleine zege behalen over het Puttense Rood Wit en de Posthoorn moet in Amersfoort het Zeister FZO wel de baas kunnen blij ven. Stroe blijft in de running door een zege op FC Horst le klasse A: Patria Baarn VVZA Amf Bovs ASV '65 Zeist Domstad Amsvorde DWSM FAK Roda '46 Nederhorst 2e klasse B: Achterveld Veensche Boys Maluku Muda Dorestad Rivierwijkers Houten Barneveld PVC VVO '65 Candia 3e klasse A: Roda '46 Stroe Achterberg Posthoorn Zwart Wit Culemborg Rood Wit CDN FZO FC Horst SVP 11-19 11-18 11-14 11-14 11-12 11-12 11-11 11-10 11-9 11-5 11-4 11-4 11-15 10-14 10-13 11-13 11-12 11-11 9-10 11-10 11-5 11-3 10-15 10-14 10-13 10-11 11-11 10-10 10-9 11-8 9-7 10-7 9-5 De niet uitgespeelde wedstrijden Ma luku Muda - Barneveld en Barneveld - Veensche Boys zijn niet in de rang lijst van de 2e klasse B verwerkt LEUSDEN - Impala moest zondag 5 lecember aantreden tegen het nogonge- ilagen Eendracht 3 uit Vleuten Deze tracht meting vond plaats inde zeer kou- Ie Bernardhal in Utrecht. Daar Impala iog geen verliespunten had moest men leze wedst rijd winnen om aan de kop van de ranglijst,te komen. Hét' team vari impala is nog steeds niet compleet door ziekte van doelver- dediger Henk Rijnders De reserve doelman Kart Feldmann heeft zijn plaats overgenomen Het Impala-team beschikte in deze wedstrijd ook weer over zijn coach, de heer Ruud Drager, die wegens ziekte een aantal wedstrijden niet heeft kunnen bijwonen. Wat de wedstrijd betreft, de tegenstander van Impala opende de score en nam een kleine voorsprong Impala kwam door doelpunten - vanaf de tweede lijn weer gelijk In deze fase van de wedstrijd draaide het niet zo best bij Impala, maar men hield de achterstand klein Impala nam aan het eind van de eer ste helft de leiding over en gaf deze niet meer uit handen. Bij de rust, had Impala een kleine voorsprong van 8-6 Na de rust leek het er echter op of Eendracht met 8-7 weer gelijk zou komen. Maar Impala bouwde een flinke voorsprong op Men scoorde via leuke combinaties en vanaf de cirkel. Ge holpen door enkele spelers van het tweede team van Impala hebben de Leus- denaren weer twee punten in de wacht gesleept Eindstand 17-10 voor Impala. WEDSTRIJDPROGRAMMA 11 december. Heren senioren 2: Sporthal Koppel Amersfoort Impala - B S. 12 december. Dames senioren: 10 10 uur: Sporthal Koppel A'foort: Impala - Atilla 4 Heren senioren: 10.55 uur- Sporthal Koppel A'foort Impala - UD 5 Dames junioren vrij. LEUSDEN - Voor de diverse Impala leams breken er belangrijke dagen aan De komende wedstrijden, die dames 1, |als wel heren 1 te spelen krijgen kun nen de rest van de kompetitie wellicht beslissend beihvloeden Dames 1, dat met slechts een punt achterstand op de gedeelde tweede plaats staat moet de komende week twee maal aantreden Allereerst is daar de wedstrijdtegen het tweede damesteam van het Amers- loortse Spirit Dit geroutineerde team ton het a s zaterdag Impala in de thuiswedstrijd behoorlijk moeilijk ma- ton, alhoewel de stand op de ranglijst dit niet zou doen vermoeden Het is echter voor Impala altijd op- passen geblazen Mocht Impala deze lastige klip weten te omzeilen dan wacht volgende week woensdag, 16 december de zeer lastige uitwedstrijd tegen koploper SSS Mocht Impala een gunstig resultaat uit deze wedstrijd behalen, dan zijn alle mogelijkheden voor een succesvol verder verloop van de kompetitie aanwezig Bij een nederlaag wordt het moeilijk om SSS van een kampioenschap af te houden De wedstrijd tegen Spirit a s. zater dag begint om 16 00 uur terwijl de uit wedstrijd tegen SSS, welke gespeeld wordt in de Veluwehal te Barneveld om 20.30 uur zal beginnen. Voor het eerste herenteam, dat de laatste wedstrijden iets minder suc cesvol uitkwam, wacht a s. zaterdag 11 december de thuiswedstrijd tegen niemand minder dan koploper Spirit. Voor Impala is deze wedstrijd de gelegenheid om te laten zien, dat de slechte resultaten tot het verleden behoren Dan kan aangetoond worden dat de Leusdenaren eigenlijk een plaats op de ranglijst innemen die beneden hun stand is Deze wedstrijd begint om 14.00 uur LEUSDEN - Zaterdag 20 november zwommen weer 48 kinderen voor het A-diploma en 24 voor het B-diploma Zij slaagden allemaal, zodat er weer een flink aantal zwemvaardigheidsbe- 'ijzen konden worden uitgereikt. De tolukkigen zijn Timon van Zessen, Miranda Akker- Nans, Alexandra Landman, Rosemarie Wesseling, Wieke J. de Vries, Peter ton Spaendonck, Arjen Chris Benno Pronk, Aukje Hansma, Kees-Jan van Heusden, Daphne van der Vlist, Na- totte van Popta. Björn Berg-Andersen, Jeroen Elbert Schoemaker, Barbara Elisabeth de Jong, Martine Heilijgers, Casper Groenen, Klaske Heijman, Vic- ter van Spengler, Jeroen W. H. Wen- sink, Geert Willem Ververs, Gerard Hardeman, Esther Gaakeer. Jurgen Pijpers, Arnold Carl van Weiler. Corstiaan Klein. PatrickTessels, Ellen Oskam, Sylvia S. C Hippolyte, Mark Arjen Schuringa, Karen Textor. Mi randa Snijders, Daniel Agterberg. Jac- co Breeschoten. Paul Michielsen, Eel- co Hansma. Manje Konijn. Ela van Spengler, Diana Koster, Peter Jan Troost, Judith Prinsen, Berno Schim mel, Andrea Marianne Plomp, Pieter de Jager, Ruben Hundepool, Peggy Froonhoff, Belita M J. van Zoeren, Anja Westerkamp. Anda Hendriks, Kees van Woerden B-diploma: Catharina Eveline Gaasbeek. Hetty Middelman. Yvonne Mikkers, Annema- rie Basjes, Sharon Groenestein, Lars Bottema, Martijn Samson, Anke den Boer. Gerlach Moesbergen, Mare Go- vert Kuiper, Ingrid Brouwer Basjan Kiesling. Monique Botman. Lennaert Linthout, Cindy Pouleijn. Clara F. W den Boer, Gerdi Bakker. Rob Stuiver, Tom Robert van Eek, Conny Olde- warris, AfinaOldewarris, Esther Jans sen. Patricia Groenestein. Adrienne Hoevers LEUSDEN - Ter afwisseling van de normale trainingen organiseerde zwemclub ..de Haaien" in het Leus- derbad voor recreatieve zwemmers en zwemsters behendigheidswedstrij den Sint en Piet deelden verrassingen uit Voor de wedstrijdgroep werden de jaarlijkse clubrecordwedstrijden ge organiseerd Er werden 14 clubrecords behaald nl 4 x 100 m vrije slag estafette j/o 16 jaar t- heren - Thijs Noorde wier - Erik Scholten - Frank Leusink - Frank van den Hurk in 4.10.9 (was 4.20.5), 100 m wisselslag j/o 10 jaar - Marcel Fieselerin 1.36 2(wasl 42.5); 200 m wisselslag m/o 12 jaar - Ma rina Pastoor in 3.10.9. Dit record stond sinds 1973 op naam van Kitty Linse. met 3.16.4; 200 m schoolslag m/o 12 jaar - Maaike Snijder in 3.23.8 Marina Pastoor. Thijs Noordewier (was 3 39 7); 100 m schoolslag j/o 10 jaar - Marcel Fieseler in 1.43.2. Dit record stond sinds 1973 op naam van Bertus Stegeman (was 1.43.5, 100 m schoolslag m/o 12 jaar - Maaike Snij der in 1 32 3 (was 1 33 6); 100 m schoolslag m/o 14 jaar - m/o 16 jaar en dames - Carolien Leijdes in 1.30.3. Het record van de meisjes o/14 jaar en 0/16 jaar stond sinds 1970 op naam van Manna v. d Heiden met een tijd van 1 31 6 en het record dames sinds 1973 op naam van Marina v d Heiden met 1 30 4 100 m vrije slag dames - Petty Vonhof in 1.08.9 Dit record stond sinds 1973 op naam van Hanneke den Herder; 4 x 100 m wisselslag estafette m/o 12 jaar en m/o 14 jaar - Manna Pastoor - Rina Herder - Mar- nette Leusink - Antoinette van den Hurk 6 29 1 (dit was 6 29.9); 4 x 100 m wisselslag estafette dames - Petty Vonhof - Monique Fieseler - Hanneke den Herder - Carolien Leijdes in 5.36 9 (was 5 38 9) Verder werden er zeer veel persoon lijke records behaald, zoals op 200 m wisselslag Antoinette v d Hurk 3.29.1 (was 3 44 8). Remco Kelder 3 24 6 (was 3.59.1) en Rina Herder 3 16 6 (was 3 34 1) Frank Goedhart verbe terde zijn 200 m vrije slag met ruim 12 sec Hij zwom nu 2 56 1 LEUSDEN - Opnieuw is het eerste waterpoloteam van de Haaien ongesla gen gebleven Ditmaal werd de Amer 4 in Leusden met 13-2 afgetroefd. Het was een zeer regelmatigeoverwinning. Inde eerste periode van deze aantrekkelijke wedstrijd kwamen de Haaien op een 3-0 voorsprong door doelpunten van Teun van Spriel, Harry Abbing en Rob Hukker In dezelfde periode werd Jack van Broekhoven voor een minuut naar de kant gewezen wegens een domme overtreding De Amer wist echter niet te profiteren van deze nummerieke meerderheid Het was overigens een bijzonder sportieve wedstrijd, waarin de Haaien in de tweede periode de stand tot 7-0 opvoerden door doelpun ten weer van Harry Abbing en Rob Hukker, en van Willem Burger en Willem van de Klashorst. Deze laat ste uit een strafworp. Pas in de derde periode scoorde de Amer tegen 7-1. waarna de Haaien de touwtjes weer stevig in handen namen en tot 10-1 uitliepen door goals van Jack van Broekhoven Willem Burger en Rob Hukker De vierde periode was een duplicaat van de derde Eerst scoor de de Amer 10-2 en toen was het weer de beurt aan de Haaien Jack van Broekhoven, Harry Abbing en een vierde treffer van Rob Hukker zorgden tenslotte voor de 13-2 eindstand in het voordeel van de Haaien Na deze flit sende seizoenstart zal het een zware opgave worden voor dit Haaienteam deze vorm en prestaties vast te hou den Zaterdagmiddag 18 december om 16 30 uur zal in het Leusdense zwem bad moeten worden aangetreden tegen het sterke VZC-Ritmeester IV en dat het spannend zal worden is een vast staand feit. Toeschouwers zijn altijd van harte welkom LEUSDEN/CENTRUM - Het Sint Ni- colaasfeest, dat de sup portersvereniging op 1 december voor de Roda pupillen organiseerde, is een groot succes geworden. Om half zeven waren 134 jongens aanwezig in de Roda-cantine om zich eerst het hoofd te breken over een twaalftal vragen tel lende quiz. De aanvoerders van de 13 elftallen verrichtten hierbij het schrijf werk, terwijl de rest van de ploeg hardop meedacht over het antwoord Na iedere vraag werden dan ook letter lijk de koppen (of kopjes) bij elkaar ge stoken, E6 werd winnaar van het vra- genspel, vóór D6 en D3. Hierna werden door Jan den Hartog films vertoond, die door hem en Ab Hoogland op en om de Roda-velden waren opgenomen, o.a. tijdens de Sportdag 1976. De pauze's werden gevuld met limo nade en diverse leuke intermezzo's, totdat het grote moment aanbrak, waarop Sint en Piet gepakt en gezakt hun intrede deden, oorverdovend ver welkomd door het jeugdige Roda- legioen. Na een welkomstwoord op rijm begon Piet met gulle hand het „strooi ons wat lekkers" waar te maken. Behalve de keepers, die zeer bekwaam de buit vingen, lag de rest van het gezel schap met slidings onder de tafels en stoelen de „winstpunten" bij elkaar te graaien. Na een tijdje, was Sint aan de beurt. Hij prees de voetbal- en andere prestaties van de pupillen en riep alle jongens per elftal op het matje om ze met de rechterhand de hand te schudden en met de hnkerdito een snoeppakket te geven. Als speciale op dracht van de goedheüigman moesten de jongens een tekening maken over „voetbal" en al die tekeningen moeten op het clubhuis worden ingeleverd vóór 1 januari a.s. De supportersvereniging zal ze doorzenden naar Spanje en de beschikbare prijzen uitdelen. Met de Sint verdwenen om 20.15 uur ook de pupillen tevreden en voldaan naar huis. De supportersvereniging vraagt de ou deren om aandacht voor de eerstvol gende kaartavond op woensdag 22 de cember, met een keur aan kerstprijzen, verzorgd door keurslager Fred Timmer en bloemensierkunst „Iris." Niet verge ten! LEUSDEN - Vanaf v: ïjdagavond staat er op het terrein van het zwembad te Leusden een container vooroud papier. Medewerking gevraagd van alle Leus denaren deze in dit weekeinde vol te maken UTRECHT - Wederom is het eerste waterpoloteam van de Haaien er in ge slaagd om een competitiewedstrijd in winst om te zetten. Na vier wedstrijden is de ploeg nog steeds zonder punten verlies en dat is een zeer knappe prestatie voor een debutant in de le klasse. Afgelopen zaterdag werd in Utrecht de Vechtstreek 2 overmeesterd met 2-7. Deze tegenstander deed het eerste gedeelte van haar naam alle eer aan want na de eerste periode, toen de Haaien door doelpunten van Hans van Mourik, Willem van de Klashorst, Harry Abbing en Jack van Broekhoven (2 x) al op een riante voorsprong van 0-5 stonden, begon de Vechtstreek op de meest gemene en onspprtieve manier tegenstand te bieden Diverse Haaien kwamen dan ook niet ongeschonden uit de strijd. De Leusdenaren hadden bo vendien de scheidsrechter nog tegen. De resterende drie periodes leverden beide teams nog twee doelpunten op. Voor de Haaien scoorden Jack van Broekhoven en Hans van Mourik. Door het onsportieve optreden van de tegen stander raakten ook enkele Haaien geïr riteerd, hetgeen als gevolg had, dat een drietal Leusdenaren voor een bepaald moment zelfs twee tegelijkertijd, maar ook bij de 5-7 minderheid aan spelers hielden de Haaien uitstekend stand Het is wel te hopen, dat volgende tegen standers beter tegen hun verlies kunnen, want hetgeen de Vechtstreek presteerde was beneden alle peil. Programma 11 december: SVP 1 - Roda 1 FC Horst 2 - Roda 2 Veensche Boys 3 - Roda 3 Roda 4 - Posthoorn 4 Veensche Boys 5 - Roda 5 Roda 6 - SDCP 7 Programma 12 december: VVZA 1 - Roda 1 Baarn 4 - Roda 2 Limvio 3 - Roda 3 Amsvorde 4 - Roda 4 Roda 5 - Achterveld 5 Soest 8 - Roda 6 Roda 7 - VVOG 6 14 30 11.00 12.00 11.00 14 30 14.30 12 00 12 00 14 30 10 00 14.30 11.30 12 00 11.30 14.30 14 30 11.30 Roda 8 - VVZA 7 Programma pupillen. Roda D4 - Roda D5 Roda E3 - Roda E4 Roda E5 - Roda E6 Programma junioren: Roda Al - Amf. Bovs Al 15.00 Roda A2 vrij CDN BI - Roda El v 12 00 Baarn B2 - Roda B2 v 14 15 Hees BI - Roda B3 v 13 00 Roda Cl - Spakenburg Cl 15.00 Roda C2 - Cobu Boys Cl 13.45 Roda C3 - Soest C4 13 45 Soest C5 - Roda C4 v 13.00 Roda C5 - vrij VVZA C6 - Roda C6 v 11 45 Afmelden junioren vrijdagsavonds tus sen 19 00-20 00 uur, tel. 033-4 100 LEUSDEN - De Leusdense gymnas tiekvereniging „Impala" nodigt haar leden (vanaf twintig jaar) uit voor een gezellige kontaktdansavond Deze avond wordt georganiseerd om het onderling kontakt te bevorderen tussen leden, ouders, bestuur en vooral de leiding De dansavond zal plaats vinden op zaterdag 11 december Ook de ouders van de jeugdleden zijn van harte welkom, evenals alle oud leden van .Impala" De avond wordt gehouden inde sfeer volle zaal van de Roda-kantine in het Burg Buining Sportpark aan de Ba- voortseweg. De zaal is open om 20.30 uur. Kaarten voor „Impala's kontakt dansavond (a f4,--) zijn 's avonds te verkrijgen aan de zaal ..The Blue Cats' zorgen voorde mu zikale medewerking LEUSDEN/CENTRUM - Op een wedstrijd, georganiseerd door de Amersfoortse kanarie-vereniging „Ons Genoegen" hebben leden van de Leus dense „Vogelvrienden" voor een paar uitstekende resultaten gezorgd. Met één dame en zeven heren hebben zij Leusden goed vertegenwoordigd. Zo behaalde Chr. van Dorst met een Chi nese dwergkwartel een le prijs met 92 punten. Zo'n hoog aantal punten komt maar zelden voor Verder haalde Van Dorst nog een 2e prijs met een bastaard sijs kanarie (89 punten) en een 2e prijs bij de zebravinken, eveneens met 89 punten. J. M. Drost behaalde bij de stammen kanaries 360 punten en dat aantal was eveneens voldoende voor een 2e prijs Hoewel door de Leusdense deelnemers nog meermalen een punten tal van 89 foerd bereikt, vielen zij door loting net buiten de prijzen. Aange moedigd door de zeer fraaie resulaten bij een zware concurentie zullen de heren Chr. van Dorst en J. M Drost ook deelnemen aan de binnenkort te benne- kom te houden gewestelijke wedstrijd. LEUSDEN/CENTRUM - Vandaag eens een boekbespreking en op mijn bureau ligt de bescheiden getitelde Adreslijst 1976-1977,' die evengoed ..Voetbalbijbel van de KNVB-afdelmg Utrecht" genoemd had mogen worden Het circa 370 gram wegende kleurige drukwerk in een helder blauwe omslag bevat 236 witte. gele. blauwe, roze en groene blazijden van 24 x 15}lz cm. Niet direct een pocketboekje, maar voor iemand met een beetje belangstel ling voor voetbal toch wel iets om te hebben Het begint met 40 witte pagi na's vol bestuurli/ke functies en -zaken. Ik telde op de kop af 250 baasjes en bazen, waaronder een tweetal uit Leusden Dan wordt op 87 van de maar liefst 112 geelgekleurde blaadjes de doopceel gelicht van de 221 aangeslo ten clubs, alfabetisch van Achterveld tot Zwart Wit Het was wel even turven, maar daarvan spelen 54 zondags en 35 zaterdags in het KNVB-voetbal en respectievelijk 72 en 60 gewoon (maar hetzelfde voetbal) in de afdeling. Dat weet U dan ook, maar in feite is het aantal standaardteams groter omdat diverse clubs hun spelers beide dagen van het weekeinde aan de grasmat toevertrouwen Met de clubkleuren is het zo. dat rood-wit (51 stuks) en blauw wit (47) sterk favoriet zijn, op een straatlengte of meer gevolgd door groen wit (19), zwart wit (17), enz. Het rood zwart van Roda en oranje wit van SVA wordt resp. 9 en 8 maal gedragen. Met drie maal viel het natjonale rood wit blauw wel wat tegen maar Oranje blauw, paars wit en paars geel is met elk 1 club bepaald zedzaam en of U in zo'n kleu rencombinatie zou willen spelen is na tuurlijk ook nog de vraag Volgens de overige 35 gele bladzijden heeft de af deling Utrecht 624 (veld) scheidsrech ters op de onkostenvergoedingslijst staan en voor wintervoetbal beschik baar. Daaronder 1 doctorandus en 23 dames. Een groot deel van deze al dan niet vrolijke fluiters (115) heeft de stad Utrecht als domicilie. Ook Hilversum (60) en Amersfoort (43) fluiten een flink toontje mee. maar kon U vermoeden, dat Lelystad (iets meer inwoners dan Leusden) met de 40 daar wonende ar biters op de 4e plaats m de race ligt? Nog wat cijfers van hier in de buurt zijn: Nijkerk 10. Leusden 9. Scherpenzeel 8. Barneveld 7. Ermelo 5, Putten en Renswoude 4, Nijkerkerveen en Wou denberg 3. Hoevelaken 1 Van de 16 blauwe bladzijden eerst 13 met de gegevens van de 47 clubs met voetballende dames (w.o. Achter veld) en vervolgens de scheidsrech ters/ijst met 7 dames en 54 heren en wat onze gemeente betreft, durft alleen de Achtervelder J. A M. van Dalen dit toch wel aparte werk aan. Op roze pa pier (20 blaad/es) wordt het zaalvoetbal van de 204 erkende clubs (bijna evenveel als in het veldvoetbal') doorgelicht, inclusief dat van de 7 da mesclubs. De F C.'s Opstelten en Stetboys, alsmede Pon Voorwaarts vertegenwoordigen Leusden en 85 in die branche gespecialiseerde arbiters, zorgen dat de dames en heren kunnen spelen. Het zomeravonoetbal wordt uit de doeken gedaan op 40 pagina's van groenkleurig papier Alleen Pon Voor waarts verdedigt daarbij de Leusdense eer. De Stet-, Meent-, Bieshaar- en andere Boys spelen ..zwart" en vallen dus buiten dit verhaal, maardat is niet erg wantt ploe gen uit bijna 300 bedrijven vullen in deze categorie menige zomeravond met voetbal en naast de scheidsrechter uit de wintercompetitie beschikt de bond ook nog over een 60-tal zomerfluiters Het ..boek der boeken" van de afdeling Utrecht besluit de inhoud met 8 witte bladzijden (waarvan de helft blanco) met ..bijzondere adressenvan instel lingen en ondernemingen, die iets met het fenomeen voetbal te maken heb ben. Zou U naar eer en geweten zo'n degelijk stuk drukwerk alleen maar ..adreslijst" kunnen noemen? Ik niet. PC LEUSDEN - Antilopen begint van de week met zijn zo langzamerhand tra ditionele winterse kaartavonden Om 8 uur op vrijdag lO.december is iedere klaverjas-liefhebber welkom inde kan tine in het Burg Burning Sportpark. Er zijn, evenals de vorige jaren, weer prachtige prijzen te winnen, hoeweldat natuurlijk niet het belangrijkste is. Gezellig zal het in ieder geval zijn. Hoe meer zielen hoe meer vreugd, dus tot a.s. vrijdag 8 uur.

Leusder Krant | 1976 | | pagina 9