De wereldsuccessen van Mantovani op dubbel-LP CHIP TAYLOR-PRIMA COUNTRY-PLAAT Alle dertien goed - deel elf GUY CLARK: TEXAS COOKIN' MEDISCHE- EN SOCIAAL MAATSCHAPPELIJKE „INFO Leo Sayer komt best weer met beide benen op de grond Robin Sarstedt: Stardust JIMMIE SPHEERIS: HARTS-MUZIEK LEUSDER KRANT - ALGEMENE INFORMATIE DONDERDAG 30 DECEMBER 1976 16 zta? De ,,Same 01" Chip Taylor is voordat hij vorig jaar doorbrak met zijn hit „Same 01' Story" voornamelijk bekend geworden als songwriter Bekende nummers als ,,Wild thing", Storyboek children' Angel of the morning", Any way that you want me" en ,,1 can't let go" zijn van zijn hand af komstig. Op zijn nieuwe lp „Some body shoot out the jukebox". Chip's eerste album voor CBS, zingt hij met zijn bekende donkere stemgeluid negen De elpee „Stardust" van Robin Sarstedt begint met een opgewekt deuntje uit de twintiger, dertiger jaren en geeft meteen de indruk van de hele elpee weer. Na ,,My resistance is low" komen er nog elf nummers, die voornamelijk een rustige sfeer ademen een rustige sfeer uitademen. Maar wel afwisselend. Naast een behoorlijk aantal eigen nummers, zijn er ook enkele te beluisteren van o m. Van Morrison (Warm Love) en J. J. Cale (Magnolia). Liedjes over de liefde Voor lo vers en anderen, die graag wat rustige luister-muziek op hun draaitafel hebben liggen. Uitge bracht door de platenmaatschap pij Phonogram te Amsterdam op het Decca-label nr. stereo 6376 120. Op de valreep van 1976 op 1977 verscheen bij de platenmaatschappij Phonogram te Amsterdam het elfde deel van de succesvolle reeks „Alle dertien goed", waarop de platenmaat schappij dertien hits van de laatste tijd bijeenbracht Bovendien dit keer met een extraatje. „Once upon a time in the west", afkomstig van de elpee ..Stings by candlelight" van het orkest van Harry van Hoof met gitaarsolo van Piet Souer Veertien hits dus voor door hem zelf geschreven nummers en een compositie van Merle Haggard „Farmer's daughter". In het nummer „The Gambler" haalt Chip de Zuider zee en Amsterdam aan, twee beziens waardigheden die tijdens zijn bezoeken aan Nederland indruk gemaakt moeten hebben Op „Somebody shoot out the jukebox" werd Chip begeleid door zijn net ge formeerde begeleidingsband bestaande uit Beau Segal, John Platania, David Kapell en George Kiriakis en een aantal studiomusici waaronder David Mansfield. Chip heeft zelf de produktie en de strijkersarrangementen verzorgd. Voor de liefhebbers van country en western moet het wel duidelijk zijn: deze elpee behoort tot één der betere in het genre, dat ook in Nederland de laatste tijd een behoorlijke bloei meemaakt. Chip Taylor's warme, volle stem draagt een behoorlijke portie bij tot het feit, dat ik met erg veel ge noegen naar deze enthousiast gezon gen elpee heb geluisterd. Een elpee, die boven de doorsnee kwaliteit uit komt en - op de drempel van oud en nieuw - best extra warm aanbevolen kan worden (Op het CBS-label). Chip Taylor. Eventjes wat extra aandacht voor country-zanger Guy Clark. Aandacht voor zijn nieuwste elpee „Texas Coo- kin'Uitgebracht door platenmaat schappij Inelco Nederland te Amster dam op het RCA-label. De moeite van het beluisteren waard. Ik zou met het bovenstaande kunnen volstaan, maar je kunt het ook te kort maken, nietwaar. Guy Clark heeft een juweeltje van een C&W-elpee gemaakt waarbij hij alle songs zelf heeft geschreven (met uitzondering van „Black haired boy", dat hij samen met zijn vrouw Suzan- na schreel). Clark, die bij al zijn nummers naast de zang ook de akkoes- tische gitaar voor zijn rekening neemt, laat duidelijk horen, dat er in Texas uitstekende country gemaakt wordt. Hij wordt daarin bijgestaan door ver schillende bekende namen in country wereld, zoals Emmylou Harris, Jerry Jeff Walker, Tracy Nelsonenanderen. Kortom, goede wijn behoeft geen krans. Niet alleen voor de country- Üefhebbers is „Texas Cookin een plaat om met plezier naar te luiste ren. Op RCA nr. RS1097. de prijs van dertien in één. Een aan trekkelijke formule. Op nummertje elf staan de volgende nummers (het is maar dat u het weet): „You make me feel like dancing" van Leo Sayer; „I don't want to go on without you" van Nazareth; „She's not easy" van Kamahl, Rob de Nijs zingt „Ik laat je vrij", Barry White smeekt „Don't make me wait too long", Big Mouth Little Eve: „Daddy won't you play me" en Mieke Telkamp en Willy Alberti zingen uit volle borst: „Laat je gaan". Op de achterkant van deze elpee zijn de andere zeven te vinden. „The best disco in town - part 2" van The Rit chie Family; „Forst of June" vanTri- nity„l m your puppet" van James en Bobby Purify, „Het is voorbij", zegt Corry; „My sweet summer suite" van The Love unlimited Orchestra en Frida Boccara met „L'arbre d'amour" Zoals gezegd als extraatje: Once upon a time in the west Alle veertien goed. Nummer elf- Met zoals gebruikelijk weer een aan trekkelijke hoes met een aantrekke- bjke jongedame erop. Alle vijftien goed, zou je kunnen zeggen. Op Philips nr stereo 9286 585 II GEMEENTE LEUSDEN HUISARTSEN: Alleen voor de praktijken van de art sen Binkhorst, Boersma-Koch, Lantink-Verhagen, Nunnikhoven en Den Toom neemt dit weekend waar: dr. J. A. Boersema. Kon. Julianaweg 5. Achterveld. Tel. 03425-1222 Spreekuur zaterdag- en zondag middag om 14 uur Visites graag vóór 10 uur 's morgens aanvragen De dienst geldt van vrijdag 18 uur tot maandagmorgen 8 uur De patiënten van huisarts J. van Nieuwkerk, Galicie 41. telefoon 033- 44541 kunnen elk weekend bij hem te recht. Spreekuur zaterdag- en zon- dagmiddag 14 00 uur. APOTHEEK: apotheek Leusden, Torenakkerweg, winkelcentrum Rozendaal, geopend van maandag tot en met vrijdag van 8.30 uur tot 18 uur en uitsluitend voor spoedeisende gevallen van 19.30 uur tot 20 uur. In de weekeinden waarin één van de artsen Binkhorst, Lantink- Verhagen of Nunnikhoven dienst heb ben: op zaterdag en zondag geopend van 14 uur tot 14.30 uur en van 17 30 uur tot 18 uur. In de weekeinden, waarin één van de artsen Boersema-Koch of Den Toom dienst hebben, is de apotheek op zaterdag en zondag geslo ten. WIJKVERPLEGING: Zr Laudy. Burg de Beauferlweg 4, Leusden/C Tel 033-42081 bgg Iel. 033 - 40818 VERLOSKUNDIGE: Voor de praktijk van mevr. A. Thuis- Paulussen en mevrouw C. de Brink- Bruyn, neemt dit weekend waar Thuis-Paulussen. Kon Wilhelminalaan 18. TEL. 033-10886 b g.g. tel 22000. TANDARTS: Voor noodgevallen in het weekeind: Dokterscentrale Amersfoort, tel. 033- 22000 HUISARTSEN: B. Binkhorst, Gironde 1. Leusden- centrum, tel 033 - 42667 J. A. Boersema en L. Koch, Kon Julia naweg 5, tel. 03425 -1222, Achterveld. J. H. Lantink en E. Verhagen, Burg. de Beaufortweg 61tel 033 - 41210, Leus den/Centrum. J. van Nleuwkerk, Galicie 41tel 033 - 44541, Leusden/Centrum, dr. Nunnikhoven. Berkenlaan 12 tel 033-41499. Leusden/Centrum. Spreekuur: Wit-GeleKruisgebouw, Ro- zengaarde. tel 033 - 41499. Leus den/Centrum. J. C. den Toom, Van Diepenheim Scheltuslaan 7, tel 033 - 43300, Leus den/Zuid. TANDARTSEN: H. de Graaf, Henegouwen 24, telefoon 033 - 43377, Leusden/Centrum H. H. Hoff, Gnenden30, tel. 033 - 41589, Leusden/Centrum J. W. Kerseboom, Galicië 24 tel 033 - 40241, Leusden/Centrum. APOTHEEK LEUSDEN: Apotheek Leusden, Torenakkerweg. winkelcentrum Rozendaal, geopend van maandag tot en met vrijdag van 8 30 uur tot 18 uur en uitsluitend voor spoe deisende gevallen van 19.30 uur tot 20 uur. In de weekeinden waarin één van de artsen Binkhorst, Lantink of Nunnikhoven dienst hebben: op zaterdag en zondag geopend van 14 uur tot 14 30 uur en van 17.30 uur tot 18 uur In de weekeinden, waarin één van de artsen Boersema of Den Toom dienst hebben, is de apotheek op zaterdag en zondag gesloten DIERENKLINIEK LEUSDEN: M. J. S. C. Tijmensen - v.d. Kamp, dierenarts. Landweg 321telefoon 033-44488, Leusden/Centrum Spreekuren: maandag- woensdag en vrijdagavond van 19.15 u. tot 20 uur. Dinsdag- en donderdagmiddag van 13.30 uur tot 14 uur röntgen- en laboratoriumonderzoek volgens af spraak. DIERENARTSENPRAKTIJK: Spreekuuradres: Henegouwen 11 De bekende pianist, zanger en kom- ponist Jimmie Spheeris heeft met „Ports of the heart" een album ge maakt dat uitblinkt in schoonheid. Jim my beschikt over een zeer soepele stem en heeft soms die dromerige sfeer weten op te roepen die zo ken merkend is voor de muziek van onder andere Jackson Browne enBozScaggs De enige kompositie op „Ports of the heart" die niet van Jimmy is, is het bekende „I'm so lonesome 1 could cry" van Hank Williams maar de uit voering van Jimmy is zo persoonlijk dat er geen vergelijking mogelijk is. Bij het lezen vande binnenhoes sprin gen er een paar indrukwekkende na men gelijk in het oog want in het eer ste nummer spelen Chick Corea en Stanely Clarke mee, terwijl een paar nummers verder Jackson Browne opde achtergrond te horen is John Guenn speelde drums in het zeer mooie „Cap tain comes cold". „Ports of the he^ft is een sfeer volle, rustige plaat van een man, die nu misschien nog onbekend is in het kou de kikkerlandje, maar die wat 1977 be treft misschien wat meer op de voor grond zal treden door de kwaliteit van zijn composities. Leusden/Centrum Maandag t/m vrij dag. 13.30 - 14 00 uur. dinsdag en don derdag 18.00 - 18.45 uur Spreekuuradres: Kapelweg 58, Amersfoort Maandag t/m vrijdag 11 30 12.00 uur. Maandag, woensdag en vrij dag 18.00 - 18.45 uur Spreekuuradres: Soesterweg 155. Amersfoort Maandag t/m vrijdag 15.30-16.00 uur Kliniek: Ringweg Kruiskamp 68, Amersfoort Maandag t/m vrijdag 8.30 - 10.00 uur maandag t/m vrijdag 13.30 - 15.00 uur, maandag t/m vrijdag 18.00 - 20.00 uur. Weekenddienst: Uitsluitend Ringweg Kruiskamp 68, Amersfoort. Voor nood zakelijke behandelingen: zaterdag 8 00 - 9 00 uur en 12.00 en 18.00 uur. zondag 12.00 en 18.00 uur. Voor spoedgevallen kunt u telefonisch een dierenarts bereiken: 21827 KRUISVERENIGINGEN LEUSDEN/ZUID: Groene Kruisgebouw, De Roo van Al- derwereltlaan 13, tel 15818 Iedere 1e woensdag en 3e dinsdag van de maand: zuigelingenbureau van 14 00 - 15.00 uur. Iedere 4e dinsdag van de maand: kleu terbureau (op afspraak) van 14.00 - 15.00 uur. Iedere woensdagavond zwanger- schapsgymnastiek van 21.00 - 22 00 uur volgens Menschendieckbasis Inl mevrouw Koster, tel 033 - 20559 Iedere donderdagmorgen van 9.00 - 11.00 uur huisvrouwengymnastiek (Menschendieck). Iedere donderdag morgen: bejaarden- bejaardengymnas- tiek van 11.00 - 12 00 uur (Menschen dieck - basis). Iedere maandag en woensdag uitleenmagazijn geopend van 18 30-19.30 uur Vrijdag van 12 00 13.00 uur Verder tel afspraak. Iedere donderdagavond uitleenmagazijn bij zr Laudy. Burg de Beaufortweg 4, van 17.30 - 18 00 uur. verder tel afspraak Afspraken voor het zuigelingenbureau van dr J C. den Toom kunt u maken op de bureaus zelf en verder bij de conciër ge, mevrouw Tuin, tel. 15818 Dit geldt alleen voor Leusden-zuid LEUSDEN/CENTRUM GroeneKruisgebouw,Krooneend26, Alandsbeek, tel. 42813. Consultatiebureaus voor babies: 1e Kortgeleden verscheen bij de platenmaatschappij een bijzonder fijn dubbel- album waarop de wereldsuccessen van de bekende orkestleider Mantovani zijn geperst en dan heb ik het over schitterende nummers als „Charmaine", „April Love", „Misty", „Greensleeves", „Autumn leaves" en vele, vele anderen. Dan heb ik het ook over „The Onedin-Line-Theme", „Whispering Hope", „The Holy City" en zelfs over „lek tanze mit dir in den Himmel hin- ein" Gevarieerder kan het niet, dacht ik en als alles dan nog op de manier van Mantovani wordt uitgevoerd, dan heb je - op de drempel van 1977 - een fijne dubbele langspeler in handen. Jimmie Spheeris. Succes is in de wereld van de lichte muziek een zeer grillig begrip Ontel- baren krijgen het nooit, voor slechts weinigen is 't er opeens. Voor de meesten meldt het sukses zich pas na lange jaren van hard werken en vaak na een eindeloze reeks teleurstellin gen. Annunzio Paolo Mantovani kan daar over meepraten. Op achttienjarige leef tijd had hij zijn eerste orkest. Enige bekendheid kreeg hij met zijn Tipica Orchestra en later met zijndansorkest met strijkers. Maar wereldroem ver wierf Mantovani pas in 1952. Hij vierde toen zijn 46e verjaardag en speelde een stokoud walsje in de platenstudio. En natuurlijk doelen wij dan op de wereldberoemde Mantovani- vertolking van „Charmaine". In '77 is het alweer een kwart eeuw geleden dat Mantovani zijn sprook jesachtige strijkers losliet op „Char maine" Gedurende al die 25 jaar - een bijzonder lange tijd voor show- bizzbegrippen - heeft de Italiaans- Engelse dirigent zich mogen verheugen in een aanhoudende populariteit Een populariteit, die ook heeft geleid tot het verschijnen van het dubbelalbum „Mantovani Wereldsuccessen". Twee LP's, die de dertig mooiste melo dieën van Mantovani bevatten. In een recent interview zei Manto vani.. „I'm no glamourboy, als ik voor mijn orkest sta, ben ik daar om mijn werk te doen en dat is doorgaans geen kleinigheid." Geen glamour-boy - het zegt eigenlijk alles over het karakter van de bescheiden, ietwat melancho lieke Mantovani Het bepaalt ook de plaats die hij als dirigent inneemt in de lichte muziekwereld; een artiest die zelf op de achtergrond wil blij ven en voor wie alleen de muziek telt die hij maakt Al tijdens zijn klassieke muziek opleiding in Londen leerde Mantovan de commerciële kant van de muziek wereld kennen - in bioscopen, radio studio's en nachtclubs En eenmaal afgestudeerd trad Mantovani dan ook in dienst van de lichte muze. Als componist van vooral filmmuziek, arrangeur en orkestleider. „Toen ik in de late jaren veertig mijn grote orkest kreeg", herinnert hij zich, „ben ik op zoek gegaan naar een nieuw geluid. De strijkers waren mijn grote liefde en na maandenlange experi menten vond ik de speciale viool klank, die voor het eerst via „Char maine" over de gehele wereld werd Als je de voorkant van de hoes be ziet heb je even de angst, dat de titel „Endless flight" letterlijk moet wor- verspreid. Gimmicks? Nee, daarvan heb ik me nooit bediend. De speci fieke Mantovani-klank was gewoon een kwestie van arrangeren en stokvoe- ring. En natuurlijk van microfoonop stelling. Maar beslist met van effec ten". Mantovani dirigeert zijn „music for the millions" al vijfentwintig lange jaren. Jazeker, „music for the mil lions". Muziek voor miljoenen, voor alle mensen. Niet alleen maar vooreen kleine kring bevoorrechten of muzi kaal geschoolden. Op de langspeel platen kunt u horen waarom de vitale dirigent al jaren geleden de vereren de titel „Mr. Music" kreeg. En ook: waarom Mantovani zich moeiteloos kon blijven handhaven in de woelige, altijd in beweging zijnde lichte- muziek wereld. Annunzio Paolo zelf zegt er dit van „Toen ik „Charmaine", mijn eerste wereldsucces, destijds op de plaat zette, schoot ik midden in de roos met mijn stijl van musiceren Sindsdien zijn miljoenen mensen van mijn muziek blijven houden, omdat in het steeds in melodieus kwaliteits werk heb gezocht In muziek die een langere levensduur is beschoren dan een paar weken hitparade en jukebox In muziek waarin de romantiek domi neert en waarin ik iets kwijt kan van mijn klassieke achtergrond." Wie het repertoire bekijkt op hel dubbelalbum „Mantovani Wereldsuc cessen" zal vlot willen beamen dal de muziek van Mantovani evenzeer van alle tijden is als de maestro zelf. Speciaal voor dit uitsluitend in Ne derland verschenen album gaf Manto vani persoonlijk toestemming om op deze plaat te zetten het enige jaren geleden opgenomen nummer „Tulips from Amsterdam". Dit zeer Holland se stuk is nog nooit eerder in de uit voering van Mantovani op plaat ver schenen. Zoals gezegd: een zeer gevarieerde, fijne dubbel-elpee, uitgebracht door de platenmaatschappij Phonogram te Amsterdam op het Decca-label nr. 6645 008 - in uitstekend stereo. Dertig songs in uitklapbare hoes. Bijvoorbeeld om aan iemand kado te geven. V. den opgevat: „eindeloze vlucht", maar ik neem aan, dat Leo Sayers ten slotte wel weer met beide benen op de grond terecht zal komen. Die Brit se muzikale clown heeft er op z'n nieuwe langspeler „Endless flight" weer een aardige muzikale boel van gemaakt. Ik heb wel eens vaker op deze plaats geschreven, dat ik een zwak voor Leo heb en dat blijft nog steeds zo, ook al moet ik wel toegeven, dat ik toch wel weer even schrok toen het eerste nummer nogal luid door kwam door m'n boxen en ik weer even moest wennen aan dat onmoge lijk hoge stemgeluid van Leo Sayers. Maar daarna is alles weer gegaan, zoals het gaan moest. En de achterkant van de hoes laat zien, dat Leo inder daad weer terugvalt naar moeder aar de. 'k Hoop, dat het niet te hard aan komt. Leo Sayer is op zijn nieuwste elpee weer goed op dreef en komt daardoor tot enkele muzikale uitschieters, zoals z'n hit „You make me feel like dancing". Maar daar blijft het niet bij. Sayer's elpee is een bonte verza meling bokkesprongen, door de clown keurig op een rij gezet. Alleen ik weet het: je moet van z'n stemgeluid houden en er nief te vaak van schrik ken. Als dat zo is, dan kun je „End less flight" (ook een uitstekend num mer trouwens) tot een uitstekende elpee rekenen, o.m. met „Hold on to my love", „Reflections", „When I need you", „Magdalena" en „I think we fell in love too fast". Uitgebracht door de platenmaat schappij Phonogram te Amsterdam op het Chrysalis-label nr. 6307.590. Id uitstekend stereo uiteraard. V. donderdagmiddag: dr. Nunnikhoven, en 3e donderdagmorgen. 2e donderdag middag: dr. Binkhorst. 3e donderdag middag: dr. Van Nieuwkerk en 1e don derdag namiddag 4e donderdagmid dag: dr. Binkhorst Alle bureaus volgens afspraak Consul tatiebureaus voor kleuters: 1e en 2e maandagmiddag van de maand, volgens afspraak Iedere woens dagavond van 19 45 tot 20.45 uur zwangerschapsgymnastiek (Men schendieckbasis) Inl mevrouw Koster, tel 033 - 20559 Verdere inlichtingen kunt u krijgen van zr Van Bremen. Gorzen 10 tel 41049, en zr Laudy. Burg. de Beaufortweg 4, tel. 42081 Wit Gele Kruis, Rozengaarde 33, tel. 41218, b.g.g. 41271. Iedere maandag, woensdag en vrijdag spreekuur huisartsen Dr den Toom. vanaf 13 30 uur Dr Boersema. vanaf 15.30 uur Dr Nunnik hoven iedere morgen om 8.00 uur Dinsdagmorgen zwangerschapsgym nastiek van 9.15 - 10.15 uur en van 10.30 - 11 30 uur. Iedere 2e woensdag van de maand Be spreken van kraamhulp om 14 00 uur Zuigellngenbureaus van 14.00 -15.00 uur. 1e donderdag van de maand dr Den Toom 2e donderdag van de maand dr Lantink. 3edonderdag vande maand dr Lantink 4e donderdag van de maand dr. Boer- semam Alle bureaus volgens afspraak Kleuterbureaus: 2e en 3e dinsdag van de maand van 14 00 - 16 00 uur (volgens afspraak) Uitleenmagazijn: Maandag, woensdag en vrijdag van 17 30 - 18 00 uur en volgens tel. af spraak. Verder kunt u alle Inlichtingen krijgen van: Zr Laudy. tel 42081; Zr de Boer. tel. 43882. Zr Rosa tel. 41218 b g.g 41271Zr van Kalkert De leden van het Wit-Gele Kruis en het Groene Kruis moeten voorlopig nog arti kelen lenen bij hun eigen kruisvereni ging. De leden van het Wit-Gele Kruis, Rozengaarde 33; de leden van het Groene Kruis in Leusden/Zuid of bij zr. Laudy, Burg de Beaufortweg 4 STICHTING KRAAMCENTRUM: Spreekuur: 2e woensdag van de maand van 14 00 - 14 30 uur Rozen gaarde 33. Leusden/Centrum: inlichtin gen: tel. 033 - 22339. PROTESTANTS SOCIAAL CENTRUM AMERSFOORT: Tel 10441 Maatschappelijk werk, ge zinsverzorging en bejaardenhulp Spreekuur: Leusden/Zuid:ledere woensdag in 'tTrefpunt, tel. 033 -13040. Voor de afdeling gezinsverzorging en bejaardenhulp van 9 00 - 9 30 uur Voor de afdeling maatschappelijk werk van 9.30 - 10 00 uur Leusden/Centrum: Kerkelijk Centrum aan de Asschatterweg Voor de afdeling gezinsverzorging en bejaardenhulp van 9 45 -10 15 uur. Voor de afdeling maat schappelijk werk van 10.30 -11 00 uur MOEDERS VOOR MOE DERS: Voor Achterveld. Leusden/Centrum en Leusden/Zuid mevrouw Rozendaal- Doucet D van Weedestraat 4, Achter veld. tel 03425 - 1853 VERLOSKUNDIGE: Spreekuur: iedere maandag van 10 00 11 00 uur in het Wit Gele Kruisgebouw, Leusden/Centrum HULPDIENSTEN: Hulpdienst voor „Leusden- Centrum": Joke Blom, tel 42746 en Marja van Keulen, tel 43711 Hulpdienst „Leusden/Zuid:" Vervoer naar ziekenhuizen, Amersfoort: te lefoon 10294 - 033- 11456 GEZINS- EN BEJAARDEN VERZORGING A.J.M.D. - HET GROENE KRUIS Spreekuren gezins- en bejaardenver zorging iedere maandag van 14.00 - 15.00 uur. GroeneKruisgebouw. de Roo van Alderwereltlaan. Leufen/Zuid. en iedere donderdag van 9.00 d 10 00 uur Wit Gele Kruisgebouw, Rozengaarde, Leusden/Centrum. KIMDE Bloemendalse Binnenpoort 7, Amers foort. tel. 33924 Leidsters mevr. M Tacke, mevr S. J Hooijmans. Spreeku ren voor de regio: dagelijks tussen 9 en 10 uur: Bureau open: 9-12 uur en 2 - 5 uur. STICHTING AMIVEDI: Registratie voor vermiste en gevonden dieren. Mevr M von Bergh, Jannendor- perweg 10. Achterveld, tel 03425-1554 OPPASCENTRALES: Oppascentrale Leusden, mevrouw Hassink Azuriet 17, Leusden-C tel 43132 PEUTERSPEELZALEN: ,,De Treeklopertjes," gebouw Ooie- vaarshorsterweg. Leusden/zuid „Blijhof 1gebouw Ansfriduslaan 49 tel 033-41627 „Blijhof 2", noodgebouw Bavoortse- weg, nabij de Til, Leusden/Centrum. „Nijntje," in gebouw Marcuskerk, Leusden/Centrum „Klein Duimpje," voormalig Wit Gele Kruisgebouw achter St. Josephkerk, Achterveld. VEILIG VERKEER NEDER LAND: Secretariaat: mevr B M Arts, Amianl 19, tel. 033 - 43010 Leusden/Centrum COMITÉ MILIEUZORG LEUSDEN: Kontaktadres gemeentehuis Leusden, telefoon 033-41347. Werkgroep Voor lichting telefoon 033-42036 (mevr W Engelen). CENTRALE ANTENNE SYSTEMEN: Bij storing bellen Elma, telefoon 030- 764488 ras tfaf< Ie s mot te irnie ééi WAT U HIER NIET KUNT VINDEN: Natuurlijk is deze medische en sociaal-maatschappelijke info niel kompleet. Dan zouden wij pagina's kun nen vullen Daarom een goed advies: wat u in deze info niet kunt vinden, staal wellicht in Wegwijs in Leusden", de algemene informatilDS VAN DE GE MEENTE Leusden Mocht u die nog niet hebben ontvangen (iedere nieuwe in woner krijgt deze wegwijzer toegezon den). neem dan kontakt op met de Afde ling Voorlichting van de gemeente 'Ouv Leusden. tel 033-41247 h laar 3 lee de< 9 er te m TELE BELANGRIJKE FOONNUMMERS: Politie-alarmnummer: 033-44444 Politie Leusden/Centrum: 033-42885 Politie Achterveld 03425-1607 Brandweer alarmnummer: 033- 41300 Brandweer alarmnummer Achter- veld/Stoutenburg 03425-1300 Ambulance (alleen spoedgevallen): 033-12345 (GG en GD) ra/i d lue vee is 5 en kon at ten het ove rns dig a lei >ze )ve< er nn ern ukt 773c ren, Wil ir /j lm bir irer bin i e D D 7?V< noc tge\ )uit luk um het fel

Leusder Krant | 1976 | | pagina 16