Winst en verlies voor Impala teams Anti-climax ^oorflntilopen S.V. Achterveld ziet hoopvolle toekomst Levend ganzenbordspel in KPJ-Joda weekend Ledenvergadering Auto- motor en bromfietsclub Achterveld Badmintonclub vierde nieuwjaar Klaverjassen K.P.0. dames gaan fotograferen Informatie-avond/ firma De Vor OVERWINNING VAN HANDBALLERS Nieuwjaarsreceptie Ons Genoegen s.v. Achterveld Roda'46 DONDERDAG 13 JANUARI 1977 13 hoofd boven water te houden Mede dankzij een nogal hoog oplaaiend me ningsverschil met het arbitrale auo had deze set toch een sensationeel en spannend verloop Het was echter toch WA dat deze set met 15-13 pakte en daardoor met twee punten naar huis ging en Impala met de zesde nederlaag van dit seizoen konfronteerde A s zaterdag wordt een aanvang ge maakt met de tweede helft van de com petitie Hiermede wordt ook een wijzi- ACHTERVELD - Maandag hield de vi/Auto- Motor- en Bromfiets Club Ach terveld haar jaarlijkse ledenvergade ring De opkomst van de leden liet wel wat te wensen over Er waren zes bestuursleden aanwezig, doch slechts ^vier leden. Om ongeveer 20.00 uur Kopende de voorzitter, de heer Lorist, 2de vergadering Hij heette de aan- Iwezige leden hartelijk welkom enJ wenste hun een voorspoedig, doch ook èoi sportief 1977 toe Na de behandeling van de ingekomen stukken en de mededelingen kreeg de secretaris het woord. De notulen van de vorige vergadering werden onver anderd goedgekeurd Uit het jaarver slag bleek dat de vereniging goed ge zond is en dat er in het afgelopen jaar verschillende aktiviteitf zijn georga niseerd die alle prima verlopen zijn. Uit het verslag van de penningmeester bleek dat de vereniging er niet on gunstig voorstaat. De kascommissie- Door winst op WA heeft het eerste damesteam de eerste helft van de com petitie zeer succesvg afgesloten. Mede doordat koploper SSS een steek liet vallen is de spanning aan de top van de ranglijst nu te snijden. Drie ploe gen, te weten SSS, V S en Impala gaan tezamen aan de kop van de rang lijst Ziet Impala kans om a.s. zater dag in Leusden te winnen van V S dan staan de zaken er voor de Leus- dense dames zeer goed voor. Impala heeft het in de wedstrijd tegen WA eigenlijk alleen de eerste set moeilijk gehad Doordat de dames nogal slordig speelden zag de Amers- foortse ploeg kans om Impala danig in het nauw te drijven en daardoor de eerste set te winnen. In de tweede set konden de Impala- dames, spelend voor te weinig publiek, aanvankelijk een ruime voorsprong ne men. Doordat Impala aanvallend en verdedigend echter wat steekjes liet vallen kon WA een 8-2 achterstand tot 10-10 inlopen. Impala hervond ech ter op tijd het juiste ritme weer en zo werd de tweede set met 15-10 gewonnen. Tijdens de derde set is de ploeg van Henk Hoogerwaard nauwelijks in gevaar geweest Doordat de aanval- combinaties van Impala gevarieerd werden opgzet werd er heel wat ge vaar gesticht in de WA-verdediging, hetgeen de nodige punten opleverde Met 15-7 bleef deze set dan ook in Leusden De vierde set was een for maliteit. De mentaal aangeslagen VVA- leden hadden de zaak gecontroleerd en geheel in orde bevonden. Nadat dit gedeelte was afgewerkt kwam het punt betreffende het beschik baar stellen van de prijzen voor de jaarlijkse kampioenen aan de orde. Hier werden enkele belangrijke be slissingen genomen. In het vervolg zullen er, ingaande in 1977, slechts twee prijzen beschikbaar worden ge steld voor de kampioenen in de A- en B-klasse en geen drie, zoals men gewend was. Verder werd besloten dat de kampioenen in de B-klasse in tfet vervolg twee jaar achtereen kam pioen in deze klasse zullen moeten zijn, indien zij over kunnen gaan naar de A-klasse. Verder wordt er een C-klasse ingevoerd. Deze C-klasse wordt ingevoerd voor die mensen, die nog nimmer een puzzel of een oriën- tatierit hebben gereden Daar ook de rondvraag vlug was afgewerkt kon de voorzitter reeds na ongeveer ander half uur de vergadering sluiten. INTILOPEN 2 - AMERSFOORT 3 De korfbalwedstrijd tegen Amers- oort 3 is voor Antilopen 2 eigenlijk ïén anti-climax geweest Niet omdat ?r niet gewonnen werd, maar door het eit dat niemand van de ploeg enigs zins tevreden van het veld kwam De ploeg van gelegenheidscoach Rob Jeutjes kwam geladen aan de start, tfen wist van de andere wedstrijden lat Amersfoort 3 een niet al te sterke ïlpeg was en dat op een overwinning jerekend mocht worden Piet er Kraaykamp opende de scoreu ■Émet een fraaie afstandsdreun Even daarna scoorde dezelfde speler met een handig omdraaiballetje 2-0. Amersfoort kwam even terug tot 2-2. Antilopen begon wat geconcentreer der te spelen en dat resulteerde in een serie goals die een ruststand van 8-2 voor de Leusdenaren tot gevolg had. Jammer was het dat de scheids rechter met vele foutieve ingrepen Antilopen de greep op het spel uit handen nam De Leusdenaren begonnen daardoor steeds ongeorganiseerder te spelen In de 2e helft kon Antilopen dan ook nog maar 2 keer scoren en kreeg Amersfoort de kans om de stand voor hun iets dragelijker te maken.1 De uitslag van deze zeer rommelige wedstrijd werd uiteindelijk 10-5. Doelpuntenmakers van deze wedstrijd: Pieter Kraaykamp 4 maal; Mauke Costa 2 maal; Bert van Loenen 1 maal Gert Graafland, George Mooy en Frouk Geutjes, 1 maal Dinsdag 11 januari speelt het 2e tegen Nieuw Flora in Haarlem Wint Antilopen deze wedstrijd dan kan men gerust zeggen dat de ploeg zich in deze klasse zal handhaven. Antilopen 3 speelde met maar liefst 3 reserves tegen DSV 3. De ploeg uit Bussem was niet half zo sterk als het vorig jaar maar Anti lopen trok toch aan het langste eind en moest met een 2-6 nederlaag genoegen nemen. Antilopen 4 wist tegen Woudenberg 5 de eerste punt in de wacht te slepen De uitslag van deze wedstrijd was 1-1 En de doelpuntenmaker was André Snoek. De junioren hebben in een zeer spannende en leuke wedstrijd beide wedstrijdpunten aan opponent Soester- kwartier moeten laten. Het werd een krappe 5-4 overwinning voor de A- mersfoorters. Antilopen heeft m deze wedstrijd zeer goed partij gegeven en het is duidelijk te zien dat de ploeg steeds beter op elkaar ingespeeld raakt De aspiranten blijven het goed doen. De A-ploeg moet de eerste tijd nog zonder de geopereerde Karin Osna- brugge spelen maar heeft in Manon Costa een goede vervangster gevonden. De wedstrijd tegen Dondoa werd dan ook met 1-4 gewonnen. De B-ploeg die deze competitie nog ongeslagen is kwam met een 2-2 ge lijk spel thuis. Het is duidelijk dat de aspirantenploegen hoge ogen gaan gooi en deze competitie - ACHTERVELD - Het komende week- end zal in het kader van de uitwisse- E ling de Joda jongerenvereniging uit Pannerden een tegenbezoek brengen aan de leden van de Achterveldse - KPJ. Ongeveer 33 Joda-leden zullen E uit Pannerden naar Achterveld komen, E een aantal dat ver boven de verwach-z tingen is. Het Achterveldse KPJ-bestuur heeft het volgende programma opgesteld: E Zaterdag om ongeveer 10.30 uur E worden de gasten verwacht. Zij zullen worden ontvangen in de zaal van café Buitenlust Na de ontvangst zal een kopje koffie worden gedronken, waarna de gasten over de gastgezinnen zullen E worden verdeeld Dit zal men doen door middel van spreuken. Elke gast krijgt een spreuk Heeft de gast de spreuk die overeenkomt met de spreuk die in het bezit is van een KPJ-lid, E dan zal dat het gastgezin worden Daarna gaat men naar de gastgezinnen om kennis te maken en een hapje te eten Om 14.00 uur is men weer bij ACHTERVELD - Donderdag 20 ja nuari a.s zullen de KPO-dames weer bij elkaar komen in De Oude Peerde- stal om 20.00 uur Op veler verzoek zal deze avond het onderwerp fotograferen en wat er zo allemaal bij hoort worden behandeld Niemand minder dan Janus Visser uit Leusden zal de dames inlichtingen ge ven en een goede uitleg over veel as pecten van het fotograferen. Daar dit op veler verzoek is hoopt het bestuur dat er ook nu veel leden aanwezig zul len zijn. elkaar in de eerder genoemde zaal waar tot ongeveer 17.30 uur een levend ganzenbordenspel zal worden gespeeld. Na bij de gastgezinnen de inwendige mens te hebben versterkt wordt er vanaf 20.00 uur in de Buitenlustzaal een muziekje gespeeld en een dansje gemaakt. De zondagmorgen zal eerst de Mis worden bijgewoond waarna gezellig borrelen en napraten in de zaal. De zondagmiddag staat in het teken van de spelen. Er zullen 10 verschillende spelen klaar staan die door de in vijf personen verdeelde groepen moeten worden doorgenomen. Elk spel mag niet langer duren dan 10 minuten. Om ongeveer 18 00 uur wordt er voor de laatste maal naar de gastgezinnen ge gaan om te eten en afscheid te nemen. Om 20.00 uur komt men voor de laatste maal in de zaal bij elkaar waar onder een gezellig muziekje afscheid van elkaar zal worden genomen. De zaterdagavond is het dansen alleen toegankelijk voor de Joda- en KPJ- leden. ACHTERVELD - Fa. De Vor, het bedrijf dat reeds vele jaren in goed overleg met de gemeente de zo brood nodige uitbreiding tracht te verwezen lijken, organiseerde maandagavond een informatie-avond voor de omwonenden. Aan de uitnodiging tot het bijwonen van deze avond hadden 23 mensen ge hoor gegeven De voorgenomen nieuwbouw was dui delijk aangegeven op een situatieschets De heer De Vor memoreerde in zijn openingswoord dat in Achterveld reeds jaren wordt getracht om uit te breiden Nu eindelijk na zoveel jaren gemeente en provincie een oplossing menen te hebben gevonden, acht de firma De Vor het goed om de omwonenden hierover te informeren. Dit, mede gelet op de moeilijkheden die er zijn in verband met de hinderwetprocedure. De belang stellenden werden door de architect Burgerhart duidelijk gelhformeerd welke voorzieningen zullen worden aan gebracht om overlast te beperken en aanzicht te verbeteren. Diverse vragen werden gesteld en ook waardevolle suggesties gedaan. Aan het eind van de avond bleek duide lijk, dat alle aanwezigen de uitnodiging hadden gewaardeerd en positief waren over de plannen zoals aangegeven. De heer De Vor dankte aan het eind alle aanwezigen en deed de toezegging dat van de kant van zijn bedrijf alle mede werking zal worden gegeven om aan redelijke verlangens tegemoet te ko men Waar dit bedrijf nu reeds jaren tracht uit te breiden mag men ver wachten dat gemeente en provincie zo spoedig mogelijk deze plannen hono reren De heer De Vor besloot deze bijeenkomst met de woorden ,,De Vor blijft in Achterveld, zeker als u dat wilt." Amersfoort is de plaats waar Impala zijn thuiswedstrijden speelt. Dit was afgelopen zondag ook het geval Impala moest aantreden tegen UHV 3. een ploeg die het niet zo best doet in de zaal handbalcompetitie Impala die nog on geslagen is moest deze wedstrijd theo retisch winnen Impala kwam op volle sterkte in het veld. het duurde heel even voordat het eerste doelpunt gevallen was Het be loofde geen spannende wedstrijd te worden, want Impala was in deze wed strijd veel sterker dan de gastheren Impala zette af en toe een paar inge studeerde systemen op waaruit leuke doelpunten vielen. Bij de stand 8-2 voor Impala zat de rust hetzelfde beeld. Impala bleef doel punten maken, vanaf de cirkel en break out. De tegenpartij van Impala ging in deze tweede helft anders verdedigen. men paste een mansverdediging toe Hierdoor kon Impala zijn systemena niet meer toepassen, en als men dat probeerde dan liep het op niets uit. Hierdoor werd de wedstrijd erg rom melig In deze niet aantrekkelijke maar sportieve krachtmeting werd de stand 20-6 voor Impala. WEDSTRIJDPROGRAMMA ZONDAG 16 JANUARI 1977: Dames junioren: 9 10 uur: Amersfoort - Impala Koppel Amersfoort Heren senioren II: 13 50 uur: Impala 2 - Fidelitas 2 Nijkerk Heren senioren I: 14 45 uur: Amersfoort 3 - Impala Nijkerk Dames senioren: Vrij. Uitslagen S.V. Achterveld, afdeling jeugd van 8 januari: Junioren: VVZA A2 - Achterveld Al 0-0 Achterveld A2 - Hoevelaken A2 afgel. HVC B2 - Achterveld BI 1-0 Achterveld Cl - Spakenburg Cl afgel. Achterveld C2 - Soest C3 afgel. Achterveld C3 - TOV C2 afgel Programma zaterdag 15 januari; Junioren: 13.45 u.: IJsselm Vog.A2 - A'veld Al 15.45 u A'veld A2 - Spakenburg A2 11.45 u Hoevelaken B2 - Achterv BI 13.15 u Quick Cl - Achterveld Cl 13.00 u.: De Glind Cl - Achterveld C2 14.30 u. A'veld C3 - Amf. Boys C4 ging in de aanvangstijden van de wed strijden doorgevoerd De thuiswed strijden van de dames beginnen nu om 14 00 uur, terwijl de heren om 16.00 uur spelen Dit betekent dat dames 1 zaterdagmiddag 15 januari de spits af bijt met de wedstrijd tegen V S. ter wijl de heren opnieuw een moeilijke wedstrijd tegemoet gaan en wel tegen de heren van V S De aanvang van deze wedstrijd is dus bepaald op 16.00 uur ploeg werd met 15-1 naar de kant gestuurd door een veel sterker Impala met de opnieuw zeer gevaarlijk serverende Betty Klave aan het hoofd. Een duidelijke overwinning voor de Leusdense dames, die hiermee zoals gezegd zeer succesrijk in de race om de bovensteplaatsen bleven. Anders liep het afgelopen zaterdag met de heren van het eerste. In een qua tem peratuur meer op een vrieskist dan op een sportzaal lijkende De Meent moest aangetreden worden tegen de heren van WA. Impala ging zoals de laatste tijd gebruikelijk goed van start Goed com binerend en gedegen aanvallend werden de fouten die door WA gemaakt werden goed afgestraft. Impala liep dan ook naar een ruime voorsprong, die hoewel WA tegen het eind van de set sterk terug kwam toch de eerste setwinst opleverde, 15-12. Gedurende de tweede set was WA duidelijk de betere ploeg hetgeen dan ook in de setstand, 9-15 voor WA, tot uitdrukking kwam. De derde set verliep aanvankelijk voor Impala op rolletjes. Met goed spel werd snel een 11-4 voorsprong ver kregen, welke voorsprong echter niet I vastgehouden kon worden. Langzaam I maar zeker kwam WA terug en doordat de Impala-spelers op een gegeven mo- ment meer op elkaar dan op de tegen- standers en de bal liepen te letten ging deze set, hoe onbegrijpelijk dan ook, met 16-14 verloren De mentaal aan- I geslagen Impala-heren hadden de grootste moeite om de vierde set het ACHTERVELD - Zaterdagmiddag recepieerde het bestuur van de SV Ach terveld in haar thans geheel gereno veerde clubhuis op het Kerstenssport- park. Erelid Zieltjes, tevens een van de oudste leden van SVA, was door ziekte verhinderd en penningmeester W Schouten moest zorgen, dat in Achter veld dit weekeinde niemand een tekort had aan brood en ander gebak. Voor de rest was het voetbalbestuur volledig aanwezig. Het wachten was op de din gen, die zouden gebeuren. Nu zijn er in dit deel van de gemeente nog heel wat mensen, die graag een tikkeltje aan de late kant komen, maar toen dat tikkeltje eenmaal voorbij was, begon het meteen ook veel drukker en gezelliger te worden in het sfeervolle SVA-clubhuis. Tegen vijf uur vroeg voorzitter H. Legdeur het woord om iedereen welkom te heten en niet op de laatste plaats de drie man sterke députatie van de stichting „Leusden 1200". „De heer Van Gooi, voorzitter van deze stichting, kwam zoeven naar mij toe," zo begon de heer Legdeur, „om zich te veront schuldigen dat hij „door omstandighe den" zijn duidelijk opkomende baard met had afgeschoren." Nu ik de achter grond daarvan ken (en die heeft met het jaartal 1200 te maken) heb ik dat excuus natuurlijk aangenomen. Graag wil ik nog even terugblikken in het achter ons liggende jaar 1976, waarin o m. de ver bouwing van ons clubhuis tot stand is gekomen. Vooral de allerlaatste week was zeer spannend. Het bestuur wilde de aan de andere kant gesitueerde kleedlokalen renoveren. Na heel wat gerimram of het wel of niet zou kunnen gebeuren, stelden enige leden spontaan voor om het wel en dan zelf uit te voe ren. Dat zou heel wat sneller gaan en enige duizenden guldens goedkoper uitkomen." De heer Legdeur noemde een tiental namen van deze enthousias telingen, die in een week tijds het hele karwei hebben gefikst. Deze me dedeling werd met een daverend applaus ontvangen en terecht. „Wij waren eerst nog even van plan," zo ver volgde voorzitter Legdeur, „om bij de gemeente aan te kloppen, maar in ver band met „Leusden 1200", een actie die toch al zoveel geld zal kosten, hebben wij hiervan afgezien. In Achterveld, waar nog zoveel saamhorigheidsgevoel is, was dat ook niet nodig en dat blijkt wel uit het feit, dat wij meer medewerkers kregen aan geboden dan goed was voor een juiste uitvoering van de taak. Wij hebben on geveer de helft van de helpers moeten „reserveren" voor een eventuele vol gende klus. 1976 is voor de vereniging Achterveld een enorm goed jaar ge weest. Wij zijn er dik over tevreden Het overlijden van Joh. v d. Hengel was de enige schaduwzijde. Daarop komen wij graag in de eerstvolgende ledenver gadering met een in memoriam terug. Wat staat te gebeuren in het nog prille jaar 1977? Wij van het bestuur hopen, dat Achterveld bij een van de bovenste clubs op de ranglijst zal eindigen, als het kan als afd^ljngskampioen. Wij zijn ook teyreden rrtet een van de drie volgende plaatsen, waarmee wij op gelijice voet komen met Roda, dat ons in het verleden sportief heeft geholpen als dat nodig mocht zijn en wij wensen de an dere Leusdense voetbalclub van deze plaats dan ook een sportief 1977 en ho pen, dat het Roda goed mag gaan Zo veel Achtervelder was de heer Legdeur terecht wel, dat hij diep in zijn achter hoofd hoopt, dat zijn club straks twee afdelingen hoger mag spelen Dat is het streven van het bestuur, maar de spelers moeten het uiteindelijk waarmaken. Morgen al, wanneer de Veensche Boys op bezoek komen. Lijnentrekker Jan van den Heuvel kreeg ook een bedankje. Dat is een man, die zeer veel voor de vereniging doet en allemaal voor niks. De heer Legdeur wees op het inmiddels gereed gekomen derde veld en hoopte, dat Jan de daar mee verbandhoudende extra- werkzaamheden met evenveel plezier nog jaren zal verrichten. SVA's voorzit ter besloot zijn nieuwjaarsboodschap met de hoop uit te spreken op een gezond en vooral sportief 1977 voor heel Achterveld en als het effe kan... het kampioenschap van het standaardelftal LEUSDEN/CENTRUM - Verleden week dinsdag verliep de clubavond van de badmintonclub Leusden wel even an ders dan men gewend was. Het bestuur organiseerde voor de eerste keer, ter gelegenheid van de jaarwisseling, een spelavond voor de leden en hun (a.s.) levenspartners. De opkomst viel wat te gen, vond voorzitter John ter Weyden, maar misschien moet men nog wennen aan het idee? De circa 35 aanwezigen werden vanaf 19.30 tot 22.00 uur aan het werk gehouden met een drietal spel letjes, die enige verwantschap hadden met badminton, zoals "korfminton", waarbij shuttles met behulp van het racket door een korfbalkorf moesten worden geslagen en dat viel om de drom mel niet mee. zelfs voor verschillende cracks. Een tweede spel werd gespeeld met kortstelige batjes uit de zak van Sport Real, die mogelijk beter voor ping pong, of juister gezegd voor tafeltennis geschikt zijn, al blijven het ondingen met hun ongelijkmatige slagblad. Hoe dan ook, het liep wel wat uit de hand, maar er werd veel bij gelachen, hetgeen misschien ook wel de opzet was. Het lukte namelijk dikwijls net niet, zoals de spelers en speelsters het wilden. Verrassende resultaten leverde ook het derde onderdeel op, vooral door de in de shuttles ingebouwde handicap. Zo op het oog heel eenvoudig, maar pas op want het bleek toch een hele toer om zo'n "aangepast" pluimballetje in één van de 6 cirkels (liefst de middelste, want die bracht het meeste op!) te mik ken. Olympische sporten zien wij deze drie uitvindingen zeker niet worden, maar leuk was het wel en dat bleek ook uit de reacties tijdens het spel en met name van hen, die niet aan de beurt waren. Leedvermaak vierde hoogtij. Ondertussen was de Leusdense video specialist Henk van Leest danig in de weer met zijn ingewikkelde apparatuur om het hele gedoe op de band te zetten. Het leek of een nieuw mini-Hilversums zuiltje aan de gang was met een vaste en een rijdende camera en een indrukwek kende massa kabels overal in de sport zaal. Later op de avond werden in de bar van de Meent de resultaten vertoond en wat waar is. is waar: beeld en geluid waren beter dan via menig CAS in het dorp. Dit programma had een zeer grote kijkdichtheid, mogelijk ook omdat de modale Leusdenaar nu eenmaal niet zo vaak op de buis komt. Tijdens het gezellige nieuwjaars-onder- onsje bij Henk Post in de bar kwam voorzitter ter Weyden nog even in actie. Eerst met de beste wensen voor het nieuwe jaar en vervolgens met een wel komstwoord tot de heer B.W. Pedde- mors, voorzitter van de Sportstichting Leusden. Met ingang van 1 januari j.l. is de badmintonclub officieel toegetreden tot onze plaatselijke sportstichting, als 20e lid, indien het U zou interesseren. Henk van Leest, vanwege de ledenstop nog steeds op de wachtlijst van de bad mintonclub (ja, zelfs hij!) kreeg voor zijn medewerking (en als zoethoudertje?) een in een fles verpakte liter geestrijk vocht aangeboden. Eenzelfde beloning lag ge reed voor Cliff Edwards (met 43 punten winnaar van de driekamp bij de heren) en Teunie van Aken (42 punten en daar mee beste dame). Zonder prijzen ein digden verder in de top van de ranglijs ten: Heren: 2. Roel Urbach 37 3. Peel Buters 37 4. John ter Weyden 36 5. Rob de Haan 36 6. Arie de Koning 34 Dames: 2. Hedwig Kappers 30 3. Conny de Groot 29 4. Alice Winters 29 5. Peggy Jansen 27 6. Marian Snijders 27 ACHTERVELD - Donderdag 6 janu ari hield de schietvereniging Ons Ge noegen in de kelder van Ons Gebouw een nieuwjaarsreceptie voor de leden en hun dames. Bijna alle leden maakten van deze gelegenheid gebruik om het bestuur en elkaar een voorspoedig 1977 toe te wensen Al spoedig was het heel gezellig in de kelder Na de koffie en de traditionele oliebollen was het voor de dames schieten geblazen. Dit leverde wel wat opmerkelijke resul taten op. De uitslag was als volgt: 1. Mevr van Ruitenbeek 40 pnt 2. Mevr. van Lierop 35 pnt 3 Mevr. v.d. Kletersteeg 35 pnt 4. Mevr Lagerweij 33 pnt 5. Mevr. Voskuilen 32 pnt 6. Mevr. Daatselaar 29 pnt 7. Mej. Jolanda Pothof 28 pnt 8. Mevr. Pothof 26 pnt 9. Mevr. Tolboom 25 pnt 10 Mevr. Jonkman 18 pnt 11 Mevr. Schimmel 18 pnt 12 Mevr Schut 17 pnt 13 Mevr van Rossum 16 pnt 14 Mevr van Dalen 15 pnt 15. Mevr Van Hamersveld 14 pnt 16 Mevr van Daatselaar 13 pnt 17. Mevr Vlug 13 pnt 18 Mevr Koenen 12 pnt 19 Mevr Peppink 10 pnt 20 Mevr. van de Koedijk 10 pnt Na afloop van deze wedstrijd reikte de voorzitter J. J. van Hamersveld de prijzen uit waarna men nog geruime tijd gezellig bijeen bleef. Afdeling Zaterdag: Roda 1 - Kruger Boys Roda 2 - Scherpenzeel 2 Roda 3 - Sparta 3 Roda 4 - Tersch. Boys Scherpenzeel 5 - Roda 5 Roda 6 - Unicum 7 Roda 1 - Domstad Afdeling zaterdag: Roda 1 - Rood Wit Posthoorn 2 - Roda 2 Rood Wit 3 - Roda 3 Scherpenzeel 4 - Roda 4 Roda 5 - Unicum 5 Roda 6 - VVZ '49 8 Amsvorde 1 - Roda 1 Roda 2 - Hoogland 3 Soest 4 - Roda 3 Roda 4 - NSC 3 Roda 5 - Limvio 5 Roda 7 - VVZA 8 Soesterberg 7 - Roda 8 Junioren: Baarn A3 - Roda A2 0-1 Roda BI - HVC BI 2-2 Roda B2 - IJsselm. vogels B2 1-5 7-1 Roda B3 - TOV BI 3-3 2-0 Amf. Boys Cl - Roda Cl 1-2 2-2 Roda C2 - Spakenburg C2 7-1 7-0 IJsselm. Vogels C2 - Roda C3 afgel. afgel. Quick C5 - Roda C4 0-4 1-0 Roda C5 - Hoevelaken C2 4-2 1-0 Roda C6 - CJVV 4-0 Programma: 15 00 Roda Al - Hoogland Al 15 45 13.00 Roda A2 - vrij 13.00 Sparta (N) BI - Roda BI v 14.45 1100 KVVA B2 - Roda B2 v 12 15 13.00 SEC B3 - Roda B3 v i3.00 11 00 Roda Cl - Limvio 14 30 14 30 Roda C2 - Quick C2 15.45 11 30 Soest C3 - Roda C3 v 12.30 11.30 Soest C5 - Roda C4 v 12.30 11.30 VVZA C4 - Roda C5 v 11.15 14 30 Roda C6 - Soest C6 14.30 14.30 Afmelden afd Junioren vrijdagavond 14.30 tussen 7 en 8 uur op tel. 033-42463. ACHTERVELD u Vrijdag j.l. werd de vierde ronde gespeeld van het kla- verjastournooi in de Hessenkar. Er waren 60 deelnemers. De uitslag was: 1 W Kerkhof 4877 pnt. 2 Mevr vd Burgwal-Smit 4807 pnt. 3 Peter Smink 4780 pnt. 4 W van Wieringen 4769 pnt. 5 E de Wijs Sr 4757 pnt. 6 Mevr. Steenbeek 4750 pnt. 7 E. de Wijsjr 4727 pnt. 8 Mevr van Druten 4723 pnt 9 H. Turan 4703 pnt 10 G Horst 4683 pnt. 11 M van Wieringen 4683 pnt. 12 A v.d. Brom 4591 pnt. 13 K Jonkman 4559 pnt. 14 J van Rossum 4540 pnt. 15 J v.d Berg 4535 pnt. 16. Mevrouw v.d. Burgwal - Lammers 4506 pnt. 17. G. Horst 4500 pnt. 18 J Burgers 4479 pnt. 19. B. Horst 4455 pnt. 20 M. Boersen 4446 pnt. 21 Mevr. Turan 4441 pnt. 22 W Tolboom 4438 pnt. 23 J Hout veen 4436 pnt. 24 Tiny v Westerlaak 4432 prt. 25 G Voskuilen 4428 pnt 26 R van Druten 4424 pnt 27 H. Hamersveld 4419 pnt. 28 E Kooij 4366 pnt. 29. H v.d Berg 4219 pnt. 30 H Vos 4202 pnt. De stand na de vierde ronde is nu; 18703 pnt. 18314 pnt. 18262 pnt 17812 pnt. 17771 pnt. 17734 pnt. 1 H Turan 2 W van Wieringen 3. J Houtveen 4. P van Nimwegen 5 J van Rossum 6. E Kooij- De vijfde ronde van dit tournooi zal worden gespeeld op vrijdag 4 februari.

Leusder Krant | 1977 | | pagina 17