deceptie Sportstichting ronder spectaculair nieuws Medische-en sociaal hiaatschappelijke Info Burgerlijke stand Gemeente Leusden MEDISCHE DIENSTEN LEUSDER KRANT-SPORT DONDERDAG 13 JANUARI 1977 15 LEUSDEN/CENTRUM - Hoewel het leek alsof er minder belangstelling bestond in in de vorige jaen voor de nieuwjaarsreceptie van de Sportstichting Leusden, oten wij stellen dat de complete Leusdense sportwereld vrijdagavond in de Roda intine vertegenwoordigd was. Mogelijk met kleinere deputaties, want wij zouden direkt geen klub kunnen noemen, die verstek had laten gaan. Zelfs de Haaien, die >keen nieuwjaarsinstuif hielden, waren desondanks op de lokroep van de Sport- ichting afgekomen. Min of meer spectaculaire mededelingen bleven echter ach- rwege en wat er gezegd werd kon nauwelijks als een meevaller worden be- houwd. Dat ligt natuurlijk niet aan de gastheren van j.l. vrijdag, maar heeft epere gronden. Uiteindelijk is de Sportstichting maar een uitvoerend- en beheer- pparaat, waarin - en dat mag wel eens met nadruk worden gezegd - de ver- tigingen hun volledige vertrouwen blijven stellen. Dat is althans de indruk, die wij ^en. Opmerkelijk was niet alleen, dat voorzitter B. W. Peddemors onder de gegeven nstandigheden toch nog bijna een uur aan de praat kon blijven, maar eveneens dat jn gehoor het met kwinkslagen doorspekte betoog al die tijd zeer aandachtig >lgde. Misschien hadden de clubs te hoge verwachtingen gekoesterd? Het is in der geval goed, dat open kaart werd gespeeld en men nu weet, waarop men wel en Noorlopig) niet kan rekenen. Voorafgaand aan de speech van de heer Peddemors, erden de verenigingsleiders in de gelegenheid gesteld, hun „Tweede Kamer" ter ïegenheid van de jaarwisseling de beste wensen voor het nieuwe jaar aan te eden. Op de heer N. Kleefstra na, die door zakelijke omstandigheden verhinderd as, waren alle Sportstichtingsbestuursleden aanwezig. Velen van hen waren ver geld door hun dames. TERUGBLIK De heer Peddemors begon zijn euwjaarsboodschap met een terugblik het verstreken jaar, nadat hij de aan- ezigen nogmaals alle goeds voor 1977 id gewenst. Het bestuur van de Sport- chting Leusden is van mening, dat het n zinvolle zaak is, bepaalde zaken >g eens de revue te laten passeren en euwe visies te stellen ten aanzien van t tijd, die gaat komen en daar eens wat ndacht aan te besteden. Hij was blij, it behalve de sporters ook de ortpers aanwezig was, die op een /ettige en soms ludieke manier het euws over de stichting in de open- iarheid bracht. Hij sprak de hoop uit, deze wijze in de publiciteit te kunnen ijven. Dank was.hij ook verschuldigd jiRoda, omdafgebruik mocht worden ■■tmaakt van het clubhuis, een stralend K>rbeeld overigens van zelfwerk- lamheid in de vereniging en voor eerdere aanwezigen misschien een ge- genheid om rondkijkend ideeen op te jen voor hun (toekomstige akkom- odaties. De heer Kramer werd verzocht nog aar eens met de fles rond te gaan, aan- jzien spreker nog wel even aan het oord zou blijven en hij straks nog een iast wilde uitbrengen, hetgeen met ge glazen gewoonlijk geen succes is en t verhoogde tevens de bar-omzet. Di- ïrse hete en minder hete hangijzers EeijLter sprake, zoals de klok op het rk, een Weigerachtige TL- uur en de warmwa- rvoorziening, die óf te warm of te >ud water opleverde. Uiteindelijk is les toch nog geregeld. De heer Ped- êmors memoreerde de jubilerende ubs. Avanti en de Eemelaar bestonden jaar, de TTCL vierde haar koperen bestaan en de voetbalclubs Achterveld en Roda werden 30 jaar oud (de ook 30 jaar bestaande schaakclub werd hierbij vergeten). Verenigingen, die toetraden tot de Sportstichting, waren de ruiterclub de Singels en de badminton club Leusden. De biljartvereniging '75", ook al een goed voorbeeld van hoe je met veel zelfwerkzaamheid en weinig geld toch iets goeds kunt doen, kreeg een nieuwe, weliswaar tijdelijke, akkommodatie. De Raad van Advies vergaderde viermaal in het afgelopen jaar en besloten werd, deze verga derin gen voortaan openbaar te maken. De heer Peddemors was overigens wel be nieuwd in hoeverre van die openbaar heid gebruik zal worden gemaakt, maar heette bij voorbaat iedereen welkom. De heer M. Reichert verdween plots klaps en geruisloos uit het bestuur van de Sportstichting in het begin van het jaar en werd opgevolgd door de heer J. Mandemaker. Er zal een themablad komen over de sport in al haar facetten in Leusden. Dat wordt door het ge meentebestuur ter beschikking gesteld aan de spprtclubs en andere belangstel lenden. De heer Peddemors wist uit de Leusder Krant, dt er heel wat meer klubbladen in Leasden worden uitgege ven dan die hij ontvangt en stelde zich candidaat voor een gratis abonnement. De Sportstichting heeft ook de visie ge vraagd van de verenigingen over de sportnota. Nog maar weinig reacties zijn hierop ontvangen, hoewel het toch een belangrijke zaak' is^TSf desbetref fende klubs werden met nadruk gevraagd e.e.a. alsnog met spoed in te zenden. Nu de Sportstichting vergevor derde plannen heeft inzake een sport keuring in Leusden, was een opmerke lijke reactie van de Aslos (Amersfoort) haar taneven met meerdere guldens te verlagen voor niet-Amersfoorters omdat men ineens uit een (extra) subsi diepotje kan putten. Toch blijft - zeker voor de jeugd - een keu ringsmogelijkheid in Leusden aantrek kelijker De Sportstichting Leusden heeft zich laten inschrijven in de registers van de Kamer van Koophandel, waardoor de be stuursleden niet meer persoonlijk aan sprakelijk kunnen worden gesteld voor eventuele missers. De brandschade aan de gemeentelijke kantine op het BB- park was ook weer hersteld en ondanks de begroting van 75.000,- wordt nog ernstig overwogen de uitbreiding, door de overkapping van het mid dengedeelte van de U-vorm, bij de ge meente als huisbaas te bewerkstelligen. Een geschatte besparing van circa 15.000,- door zelfwerkzaamheid van de gebruikers maakt de kansen wat gro ter. De Sportstichting is overtuigd van het grote nut van deze voorziening, ook voor eventuele latere gebruikers. WEINIG VOORUITZICHTEN En zo kwam de heer Peddemors ook terecht bij Roda, dat nog steeds kampt met een enorm veldentekort. Er bestaat een prachtig plan voor de uitbreiding van het Burg. Buiningpark (op de vorige nieuwjaarsreceptie getoond, Red.), maar helaas nog steeds alleen maar op papier. De benodigde grondaankopen zijn nog steeds niet afgerond, maar daar wordt hard aan gewerkt. Ontzettend jammer voor Roda. Spreker haalde ver der een opmerking aan uit. het jaarverslag van de Antilopen, waarin het korfbalbestuur de verwachting uit sprak, dat er de eerste 5 10 jaar wel niets van een eigen akkommodatie zou kunnen komen. De heer Peddemors was minder somber en verwachtte bin nen 2 jaar al enig uitzicht, waarbij hij wel hoopte niet te optimistisch te zijn. Met heel wat gefrunnik, aldus spreker, is de nieuwe ijsbaan met allerlei „zak ken" (wat of daarmee ook bedoeld mag zijn) voldoenend aan alle eisen in het plan ingepast, maar wanneer daaraan wordt begonnen vernamen wij niet. Ook de Zwembadstichting wacht nog steeds op uitbreidingsmogelijkheid. Van het ene sportpark overwippend naar het andere kwam de heer Pedde mors op het „Valleikanaal", dat alleen nog maar op papier bestaat. Er kwam een kink in de kabel, omdat Gedepu teerde Staten planologische bezwaren hadden tegen de opzet, waardoor drie verenigingen werden gedupeerd. Spre ker was blij, dat b w bereid blijken te zijn een „artikel 19" procedure te beginnen en in verband hiermee vroeg hij eventuele a.s. be zwaarden om toch ook te willen denken aan de andere bewoners van Leusden, die met een spoedig begin aan de reali satie van de sportparkplannen zeer ge baat zullen zijn. Daarbij noemde hij de lawntennisvereniging Leusden en de hockeyklub Leusden. Voor de schietve reniging Leusden e.o. bestaat kennelijk helemaal nog geen uitzicht op de ak kommodatie, waarop de schutters al meer dan tien jaar wachten. Waar zou je die mensen beter hun gang kunnen laten gaan dan juist op de hen toebedeelde uithoek van bedoeld sportpark? Over de binnensporten was de heer Peddemors kort. De geplande sporthal kwam helemaal niet ter sprake en de bestaande overdekte sportgelegenheden zijn we drukbezet, maar op zaterdag en vooral op zondag is nog wel een uur of wat vrij. De man aan de micro had echter wel begrip voor de bezwaren tegen die tijden. Boodschap pen doen e.d. moet ook gebeuren. Aan bestaande wachtlijsten tilt de Sport stichting op zich niet zo zwaar, wel ech ter als daardoor Leusdenaren (en zeker kinderen) op sportgebied beslist niet aan hun trekken kunnen komen In Achterveld heerst nog wel eens de me ning, dat men daar wat achtergesteld wordt. Met de vermelding van de ver dubbeling van het aantal tenmsbanen en het gereedkomen van een derde voetbalveld (ook de gymnastiekzaal wordt goed gebruikt) blijkt dat op sportgebied niet het geval te zijn. Het gewenste zwembad ligt buiten de com petentie van de Sportstichting, maar de heer Peddemors vond het toch nodig, dit onderwerp even aan te halen, aan gezien om.m. de heer G. G. van Tiel, secretaris van de Zwembadstichting, in de Roda-kantine aanwezig was. Alle zaken tussen sportstichting, ver enigingen en gemeente lopen via het stichtingssecretariaat. Op 1 januari van het vorige jaar is de heer J. van Rootse- laar met een mooi bureau en een dito kast op een gemakkelijke stoel in een vertrek vdn sportzaal de Meent neerge zet in de veronderstelling, dat het alle maal pico bello zou gaan. In de praktijk was het echter niet practisch met een éénmansbezetting op halve dagen. De heer Van Rootselaar moest af en toe letterlijk en figuurlijk wel eens een kleine of grote boodschap doen en was dan onbereikbaar. Met algemene stemmen besloot het sportstichtingsbe- stuUr het secretariaat weer onder te brengen op het gemeentehuis. Tenslotte, althans wat dit deel. van de avond betrof, noemde de voorzitfërriög even het begrotingstekort van zeven ton (een jaar eerder 440.000,-). Een investeringsmatiging ligt zeker in de verwachtingen. Velden en was^, en kleedgelegenheden zijn nodig en die zullen er ook wel komen, maar voor kantines (hoe nuttig ook voor de klubs) en verdere akkommodaties zal men zelf dienen te zorgen. Of de daarvoor in aanmerking komende verenigingen daar vooral aan willen denken en dat was dan het einde van het lange en goed gebrachte betoog, dat helaas echter weinig hoop voor de naaste toekomst inhield. VAN ROOTSELAAR WISSELPRIJS Na de toast te hebben uitgebracht ter gelegenheid van het nieuwe jaar hernam de heer Peddemors zijn positie van de microfoon voor een heel ander chapiter en met name het vertrek van de heer J. van Rootselaar als secretaris van de Sportstichting Dat bracht met zich mee, dat uitgezien moest worden naar een opvolger en die kon door de stichting aagewezen worden of door b. w Gekozen werd voor een gecombi neerde oplossing: na wat rondgesnuffeld te hebben in de „voor raad" ambtenaren kreeg de gemeente de keuze, met de toevoeging van „wijs ons die en die man aan" en dat is ook gebeurd. De heer Peddemors stelde hierop de heer S. Lakeman (chef van de afdeling Welzijnszaken) voor, die per 1 februan a.s. het sportstichtings secretariaat overneemt en daarbij geas sisteerd zal worden door mej. Carla Hekman. Hierna kreeg de heer Van Rootselar het verzoek om even bij zijn voorzitter te komen, maar dan .wel met zijn echt genote, om op een passende wijze be dankt te worden vöor het feit. dat hij zeseneenhalf jaar met veel plezier en tot aller tevredenheid zijn moeilijke taak als sportstichtingssecretaris heeft uitge voerd, naast zijn normale werkzaam heden als ambtenaar voor sportzaken van de gemeente. Dat alles niet altijd even gemakkelijk is gegaan werd ons wel duidelijk gemaakt en de heer Ped demors liet goed blijken, dat hij het toch erg jammer vond, dat zijn rechter- en vaak ook linkerhand naar Vianen gaat, waar hij bij de gemeente zoiets gaat worden als een miniminister van CRM, waarmee hem alle succes werd gewenst. Mevrouw van Rootselaar kreeg als vergoeding voor haar aandeel in alles wat gedaan was ten gerieve van het se cretariaat een mooie bos bloemen. Voor de heer Van Rootselaar was er een blij vend aandenken in de vorm van een mooi schaakbord met de bijbehorende stukken. Hoewel de Sportstichting in feite niet in staat is om zomaar een paar velden weg te geven, wilde de voorzitter nu een uitzondering maken met de scheidende secretaris nu in één klap meteen maar 64 velden mee te ge ven. „Hoewel ik eigenlijk geen stem heb in de sportstichting, wil ik nu toch wel eens wat zeggen", was de reactie van Jaro van Rootselaar. die goed onder de indruk was gekomen van de vele lovende woorden. „Bedankt voor alle mij toegezwaaide lof, maar ook voor wat ik in de afgelopen tijd hier heb ge leerd. Zeseneenhalf jaar heeft mijn naam gestaan onder de vele brieven, die ik namens de Sportstichting heb ge schreven. Jammer, dat daaraan nu een einde gaat komen. Ik heb altijd getracht zo dicht mogelijk bij de verenigingen te staan en meen nu iets te hebben gevon den, dat dit kontakt nog wat aanhoud. Ja, zo ijdel ben ik wel om er meteèn maar mijn naam aan te verbinden." Hierna bood hij de sportstichting een prachtige wisselprijs aan, met het ver zoek, die jaarlijks uit te reiken aan de persoon of de vereniging, die iets extra's gedaan heeft voor de Leusdense sport. „Misschien word ik dan op de volgende nieuwjaarsrecepties ook uitgenodigd?" Burgelyke stand Leusden t§m 5 januari 1977 Geboren: 29 dec. 76, Viviëne Isabella Carolina d.v. H.J.R. Telnekesen F.H. Gijsbertse, Asschatterweg PI 1 31 dec. 76, Marlijn Alphons, z.v. P.Ja Lunter'e'n M/Th.'A. Vermeulen. Walter van Amersfoortstraat 28. 31 dec. '76, Simone Marije, d.v. E.W. Smits en M.S. Th. Kaal, Grifthorst 7. 2 jan. 77, Heleen, d.v. H.Ch. van Eist en K. van den Braber, Boekweitland 26. Overleden: 29 dec. '76 van dc Bor, Aartje, oud 79 jaar. 29 dec. 76, Willigenburg, Teuntje Catharina, oud 52 jaar. geh. met B. Hofland. 30 dec. 76, Wölcken. Sophia Benedicta, oud 75 jaar. Elders overleden: Amersfoort, 26 dec.76, van der Meijde, Grietje, pud 73 jaar. Amersfoort. 30 dec.. 76 de Graaf, Wijpkjen, oud 49 jaar, geh. met A. Glas. Gehuwd: 3jan. 77, J.J. de Ridderen F. Geertsma HUISARTSEN: B. Binkhorst. Gironde 1. Leusden- Centrum. lel 033 - 42667 J. A. Boersema en L. Koch, Kon Ju- lianaweg 5. lel 03425 - 1222, Achter veld H. Lantink en E. Verhage. Burg, de ïaufortweg 61tel 033 - 41210, Leus- jn/Centrum. J. van Nieuwkerk. Galiclé 41tel 033 - 44541, Leusden/Centrum, dr. Nunnlkhoven, Berkenlaan 12 tel. 033-41499 Leusden/Centrum. Spreekuur: Wit-Gele Kruisgebouw, izengaarde lel 033 - 41499, Leus- in/Centrum C. den Toom, Van Diepenheim Iheltuslaan 7, lel 033 - 43300, Leus- m/Zuid. TANDARTSEN: H. de Graaf, Henegouwen 24. telefoon 033 - 43377. Leusden/Centrum. H. H. Hoff, Grienden 30, tel 033 - 141589. Leusden/Centrum. J. W. Kerseboom, Galiciê 24 tel. 033 - ®241. Leusden/Centrum APOTHEEK LEUSDEN: Apotheek Leusden, Torenakkerweg, winkelcentrum Rozendaal. geopend yan maandag tot en met vrijdag van 8.30 uur tot 18 uur en uitsluitend voor spoedeisende gevallen van 19.30 uur tot 20 uur. Op zaterdag en zondag gjeopend van 14 uur tot 14 30 uur en yèn 17.30 uur tot 18 uur DIERENKLINIEK LEUSDEN: M. J. S. C. Tijmensen - v.d. Kamp, dierenarts. Landweg 321telefoon 033-44488, Leusden/Centrum. Spreekuren: maandag- woensdag en vrijdagavond van 19.15 u. tot 20 uur. Dinsdag- en donderdagmiddag van 13.30 uur tot 14 uur röntgen- en laboratoriumonderzoek volgens af spraak. DIERENARTSENPRAKTIJK: Spreekuuradres: Henegouwen 11 Leusden/Centrum. Maandag t/m vrij dag. 13.30 -14.00 uur, dinsdag en don derdag 18.00 - 18 45 uur. Spreekuuradres: Kapelweg 58, Amersfoort. Maandag t/m vrijdag 11.30 12.00 uur, Maandag, woensdag en vrij dag 18.00 - 18.45 uur. Spreekuuradres: Soesterweg 155, Amersfoort. Maandag t/m vrijdag 15.30-16 00 uur. Kliniek: Ringweg Kruiskamp 68, Amersfoort. Maandag t/m vrijdag 8.30 - 10.00 uur maandag t/m vrijdag 13 30 - 15.00 uur. maandag t/m vrijdag 18.00 - 20.00 uur Weekenddienst: Uitsluitend Ringweg Kruiskamp 68, Amersfoort. Voor noodzakelijke behandelingen: zater dag 8.00 - 9 00 uur en 12 00 en 18 00 uur, zondag 12.00 en 18.00 uur Voor spoedgevallen kunt u telefonisch een dierenarts bereiken 21827 KRUISVERENIGING LEUSDEN W1JKGEBOUW: De Roo van Alderwereltlaan 13, Leusden-Z Telefoon 033-40818 WIJKGEBOUW: Krooneend 26 (Alandsbeek-Oost) Leusden-C Telefoon. 033-42813. BEHEERDER WIJKGEBOUWEN J. Tuin, de Roo van Alderwerelllaan 11 Tel. 033-40818 WIJKGEBOUW: Rozengaarde 33, Leusden-C Tel 033-41218 BEHEERDER WIJKGEBOUW: G. J. van Eijden, Hamersveldseweg 36. Telefoon:033-41264. WIJKVERPLEEGKUNDIGEN: zr. L. ter Beek, Klaverland 40, Leusden-C. Telefoon: 033-40404 zr S. S de Boer, Grasland 11. Leusden-C. Telefoon: 033-43882 zr. M. G J van Bremen, Gorzen 10, Leusden-C. Telefoon. 033-41049 zr. L van Kalkert, de Roo van Alderwe reltlaan 9. Leusden-Z Telefoon: 033- 40818 zr W S. Laudy. Burg. de Beauforlweg 4, Leusden-C. Telefoon: 033-42081 zr. M Rosa. Hamersveldseweg 57, Leusden-C. Telefoon: 033-41271 GYMNASTIEK Hulsvrouwengymnastiek donderdag 9.Ó - 10 00 uur (mensendieck- systeem) Hulsvrouwengymnastiek: donderdag 10.00 - 11.00 uur (mensendiecksys- teem). Bejaardengymnastiek: donderdag 11.00 - 12 00 uur (mensendiecksys- teem.) Aanmelding aan hel Wijkgebouw te Leusden-Z. Zwangerschaps- en bejaardengymnas tiek alleen met toestemming van de huisarts. ZWANGERSCHAPSGYMNASTIEK (Aanmelding aan de Wijkgebouwen tij dens de gymnasliekuren). Dinsdag: 19.30 uur - 20.30 uur, Wijkge bouw Rozengaarde 33 Dinsdag. 20.30 - 21.30 uur Wijkgebouw Rozengaarde 33. Woensdag: 19.45 uur - 20 45 uur. Wijkgebouw Krooneend 26. Woensdag: 20 45 uur - 21.45 uur.. Wijkgebouw Krooneend 26. VERLOSKUNDIGE: Maandag 10.00 - 11.00 uur spreekuur Wijkgebouw Rozengaarde 33. KRAAMHULP Spreekuur in het Wi|kgebouw Rozen gaarde 33, elke 2e woensdag van de maand, van 14.00 - 14 30 uur KRAAMCENTRUM Zand 33. Amersfoort, telefoon: 033 - 22339 ZUIGELINGEN- EN PEU TERBUREAU (tot 2 jaar) Wijkgebouw: de Roo van Alderwereltlaan 13, Leusden-Z Telefoon: 033-40818 lewoensdagvd maand 14 00-15.00 uur, J H. Lantink. 3e dinsdag v.d maand 14.00 - 14 00 uur, J. C. den Toom. Wijkgebouwb; Rozengaarde 33, Leusden-C. Te lefoon. 033-41218 1e donderdag v.d. maand vanaf 13.30 uur, J C. den Toom. 2e donderdag v d maand vanaf 13.30 uur, E. H. Verhage 3e donderdag v d. maand vanaf 13 30 uur, J. H. Lantink 4e donderdag v.d. maand vanaf 13.30 uur. J H. A Boersema. Wijkgebouw: Krooneend 26 (Alandsbeek-Oost) Leusden-C. Telefoon: 033-42813 1e donderdag v d maand vanaf 13 45 uur, W. J Nunnikhoven. 3e donderdag v.d maand vanaf 11.30 uur. W J. Nunnikhoven 2e donderdag v d. maand vanaf 13 45 uur, J H. Binkhorst 4e donderdag v d. maand vanaf 13.45 uur, J H Binkhors! 1e donderdag v.d maand vanaf 15.15 uur, J. v. Nieuwkerk. 4e donderdag v.d maand vanaf 13.45 uur, J. v Nieuwkerk. Alle bureau's spreekuren volgens af spraak KLEUTERBUREAU (vanaf 2 jaar) Volgens afspraak, weegkaart en urine meenemen GEZINS- EN BEJAARDENHULP: bespreken in het: Wijkgebouw. de Roo van Alderwerelt laan 13 op maandag van 14 00 -15.00 uur. Wijkgebouw, Rozengaarde 33 op don derdag van 9 00 - 10 00 uur UITLEENMAGAZIJNEN Verpleeg- en kraamartikelen Wijkgebouw: De Roo van Alderwerelllaan 13 Leusden-Z Telefoon 033-40818 Op maandag en woensdag van 18 30 - 19.30 uur. op vrijdag van 12 00 - 13.00 uur of volgens afspraak Wijkgebouw: Rozengaarde 33, Leusden-C Te lefoon 033-41218 op maandag, woensdag en vrijdag van 17 30 - 18 00 STICHTING KRAAMCENTRUM: Spreekuur: 2e woensdag van de maand van 14 00 - 14 30 uur Rozen gaarde 33. Leusden/Centrum, inlich tingen tel 033 - 22339 PROTESTANTS SOCIAAL CENTRUM AMERSFOORT: Tel 10441. Maatschappelijk werk. ge zinsverzorging en bejaardenhulp Spreekuur: Leusden/Zuid:ledere woensdag in t Trefpunt, tel. 033 - 13040. Voor de afdeling gezinsverzor ging en bejaardenhulp van 9 00 - 9 30 uur Voor de afdeling maatschappelijk werk van 9 30 - 10 00 uur Lëusden/Centrum: Kerkelijk Centrum aan de Asschatterweg. Voor de afdeling gezinsverzorging en bejaar denhulp van 9.45 - 10.15 uur. Voor de afdeling maatschappelijk werk van 10 30 - 11.00 uur. MOEDERS VOOR MOE DERS: Voor Achterveld, Leusden/Centrum en Leusden/Zuid: mevrouw Rozendaal- Doucet. D. van Weedestraat 4, Achter veld, tel. 03425 - 1853 VERLOSKUNDIGE: Spreekuur: iedere maandag van 10 00 11 00 uur in het Wit Gele Kruisgebouw, Leusden/Centrum. HULPDIENSTEN: Hulpdienst voor „Leusden- Centrum": Joke Blom, tel 42746 en Marja van Keulen. Iel 43711 Hulpdienst „Leusden/Zuid:" Venroer naar ziekenhuizen Amersfoort te lefoon 10294 - 033 - 11456 GEZINS- EN BEJAARDEN VERZORGING A.J.M.D. - HET GROENE KRUIS Spreekuren gezins- en bejaardenver zorging iedere maandag van 14.00 - 15 00 uur Groene Kruisgebouw, de Roo van Alderwereltlaan, Leufen/Zuid, en iedere donderdag van 9.00 d 10.00 uur. Wit Gele Kruisgebouw, Rozen gaarde. Leusden/Centrum. KIMDE Bloemendalse Binnenpoort 7, Amers foort. tel. 33924 Leidsters mevr M. Tacke. mevr S J Hooijmans. Spreekuren voor de regio dagelijks tussen 9 en 10 uur Bureau open: 9-12 uur en 2 - 5 uur STICHTING AMIVEDI: Registratie voor vermiste en gevonden dieren. Mevr M von Bergh, Jannen- dorperweg 10. Achterveld, tel 03425- 1554. OPPASCENTRALES: Oppascentrale Leusden, mevrouw Hassink, Azuriet 17. Leusden-C., tel 43132. PEUTERSPEELZALEN: „De Treeklopertjes," gebouw Ooie- vaarshorsterweg, Leusden/zuid. „Blijhof 1", gebouw Ansfriduslaan 49. tel 033-41627 „Blijhof 2", noodgebouw Bavoortse- weg. nabij de Til, Leusden/Centrum „Nijntje," in gebouw Marcuskerk. Leusden/Centrum „Klein Duimpje," voormalig Wit Gele Kruisgebouw achter St. Josephkerk. Achterveld. 'Pinkeltje," gebouw van de scholen gemeenschap ..Kinderland" aan de Centrumweg VEILIG VERKEER NEDER LAND: Secretariaat: mevr B M Arts. Amiant 19. tel. 033 - 43010 Leusden/Centrum COMITÉ MILIEUZORG LEUSDEN: Kontaktadres gemeentehuis Leusden. telefoon 033-41347 Werkgroep Voor lichting telefoon 033-42036 (mevr W Engelen) CENTRALE ANTENNE SYSTEMEN: Bij storing bellen Elma, telefoon 030- 764488 WAT U HIER NIET KUNT VINDEN: Natuurlijk is deze medische en sociaal-maatschappelijke info niet kompleet. Dan zouden wij pagina's kunnen vullen Daarom een goed ad vies wat u in deze info niet kunt vinden, staat wellicht in ..Wegwijs in Leusden", de algemene informatilDS VAN DE GEMEENTE Leusden. Mocht u die nog niet hebben ontvangen (iedere nieuwe inwoner krijgt deze wegwijzer toege zonden). neem dan kontakt op met de Afdeling Voorlichting van de gemeente Leusden, tel 033-41247 BELANGRIJKE TELE FOONNUMMERS: Politie-alarmnummer: 033-44444 Politie Leusden/Centrum 033-42885 Politie Achterveld. 03425-1607 Brandweer alarmnummer: 033- 41300 Brandweer alarmnummer Achter- veld/Stoutenburg 03425-1300 Ambulance (alleen spoedgevallen): 033-12345 (GG en GD) WEEKENDDIENSTEN GEMEENTE LEUSDEN HUISARTSEN: Alleen voor de praktijken van de artsen Binkhorst, Boersema-Koch. Lantink- Verhage. Nunnikhoven en Den Toom neemt dit weekend waar dr J. C. den Toom. Van Diepenheim Scheltuslaan 7 Leusden/Z tel 033-43300 Spreekuur: zaterdag- en zondagmid dag om 14 uur Visites graag vóór 10 uur 's morgens aanvragen. De dienst geldt van vrijdag 18 uur tot maandag morgen 8 uur De patiënten van huisarts J van Nieuwkerk. Galicie 41. telefoon 033- 44541 kunnen elk weekend bij hem te recht Spreekuur zaterdag- en zon dagmiddag 14 00 uur. APOTHEEK: apotheek Leusden. Torenakkerweg, winkelcentrum Rozendaal. geopend van maandag tot en met vrijdag van 8.30 uur tot 18 uur en uitsluitend voor spoedeisende gevallen van 19.30 uur tot 20 uur Op zaterdag en zondag geopend van 14 uur tot 14.30 uur en van 17.30 uur tot 18 uur WIJKVERPLEGING: Zr Van Kalkert. de Roo van Aldenwe- reltlaan 11Leusden/c tel 033-40818 VERLOSKUNDIGE: Voor de praktijk van mevr A. Thuis- Paulussen en mevrouw Brink-Bruyn, mevr. Brink-Bruin, Borgesiuslaan 26, A foort, tel. 033-15272, b.g.g. tel. 22000. TANDARTS: Voor noodgevallen in het weekeind Dokterscentrale Amersfoort, tel 033- 22000

Leusder Krant | 1977 | | pagina 19