Van de Leusdense bridgetafels Schaakverrassing in Hoevelaken Michel Geomini werd TTCL jeugdkampioen SPORT Diepvriesvergadering LT.V. Leusden S PORT Jaar vergadering De Haaien I Lockhorst- voorzitter A. Noordkamp treedt af Cursief I Eenheids receptie? LEUSDER KRANT-SPORT DONDERDAG 20 JANUARI 1977 LEUSDEN - De BCL (ja. U raadt het goed. Bridge Club Leusden), thans com fortabel te paard gezeten op het Ros Beyaart. speelde donderdagavond 13 ja nuari de zesde onderhnge-paren-compe- titie-wedstrijd. Geformuleerd in het voortreffelijke brid- ge-vakjargon van wedstrijdleider G. (Gerard voor al zijn BCL-vrienden) van Rooijen werd ditmaal een normale groe- penwedstrijd met gedupliceerde spellen gespeeld en wel 2 Howells van 8 paren en 2 van 6 paren, samengesteld aan de hand van de uitslag van de 5e wedstrijd met top-integrale telling. Mocht U. lieve lezeres of waarde lezer, bridge-leek zijn dan zult U ongetwijfeld reageren met- "Oh juist", maar voor de insiders is dit gesneden koek Mocht U zich zo'n BCL- wedstrijdavond voorstellen als een zaal vol zwaarfronsende dames en heren, die elkaar bij leeszaalstilte hun biedingen toefluisteren, dan wil Uw verslaggever U gaarne even uit de droom helpen: hij hoorde iemand in de lobby van de brid- gezaal informeren "of daarbinnen soms een pluimveetentoonstelling aan de gang was". BCL-leden. foei toch! Maar wel een compliment waard voor die spelers die "saevis tranquillus in undis" oftewel "kalm te midden der woedende baren" zwaar-geconcentreerd kunnen bridgen, zulks in tegenstelling tot spelers, die met rood-zwaaihcht-hoofden vruchteloos trachten "bij de les te blijven" (zoals Peter Knegjens zou zeggen). Met bewondering voor de betrokkenen volgen thans de uitslagen voor de boven ste helft van elke groep: Groep A - 6 paren 1. dhr. Mevr. de Roode 60.714% 2. dhr. Mevr. H. v Rooijen 50.000% 3. dhr. Mevr Verheij 50.000% Groep B - 8 paren 1. dhr. mevr. G. v. Rooijen 57.937% 2. Mevr. v.d. Kallen dhr. v.d. Poll 54.762% 3. dhr. mevr. Luijendijk 53.968% 4. Dames Donkers-Gout 52.381% 5. Dames Reijnen-Witte 52.381% Groep C - 8 paren 1. de H.H. Bennink-Dijkgraaf 63.492% 2. dhr. «Sc mevr. v. Hinsbergen 63.492% 3. de H.H. Spit-ïetterode 56.349% 4. Dames Blasé-Straus 53.968% Groep D - 6 paren 1. dhr. «Sc mevr. v.d Hoogen 61.905% 2. de H.H. Albers-Dijkgraaf jr.60.714% 3. mevr. Buurlage- dhr. Merkehjn 54.762% Door de behaalde resultaten m de zesde wedstrijd onderging de ranglijst weer een face-lift en de lijst ziet er nu voor wat betreft de eerste 16 paren (de onderste 16 paren worden door de BCL met de mantel der liefde aan de openbaarheid onttrokken) als volgt uit: 1. dhr. «Sc mevr. Frederikse 367.149 2. dhr «Sc mevr. H. v. Rooijen 359.921 3. dhr. «Sc mevr. G. v. Rooijen 348.578 4. Dames Donkers-Gout 345.275 5. dhr. «Sc mevr. Elsackers 339.479 6 dhr. «Sc mevr. de Jong w335.155 7. dhr. «Sc mevr. Verheij 328.141 8. dhr. mevr. Hofman 327.282 9 dhr. «Sc mevr. Schutrups 327.164 10. dhr «Sc mevr. Smink 324.329 11. dhr. «Sc mevr. v. Hinsbergen 323.675 12. mevr. v.d. Kallen «Sc dhr. v.d. Poll 323.142 13. dhr «Sc mevr. de Roode 321.843 14. mevr. Stokvis «Sc dhr. Engelkes 318.235 15. de H.H. Bennink «Sc Dijkgraaf 317.151 16. de H.H. Bloemendal «Sc Koster 317.026 Voor de statistisch aangelegde lezers (er zijn tenslotte mensen met allerlei afwij kingen) zij vermeld dat de verschuivin gen op de ranglijst als volgt waren: slechts 4 paren bleven honkvast op het zelfde rangnummer. 14 paren stegen 1 of meer plaatsen, terwijl 10 paren dito daalden. Nu de helft van de onderlinge-paren- competitie er op zit, n.l. 6 van de 12 gespeeld, huldigt de BCL te dezer plaat se de periode kampioenen: mevrouw (voor ons onze allercharmantste Sonja) en de heer (voor ons de uiterst slimme Jan Willem) Frederikse! Rest uw verslaggever nog de convocatie voor de 7e o.p. competitie-wedstrijd deze zal plaatsvinden op donderdag 27 januari a.s. in de stal van bovengenoemd Ros Beyaart. Het wordt een wedstrijd met top-integra- le telling, waaraan als steeds een ontie gelijke hoop rekenwerk verbonden is. Daar het Ros Beyaart voorlopig van de gemeente om 24.00 uur naar bed moet (en de BCL om die tijd op elegante wijze uit de stal zal moeten verwijderd) ver zoekt de wedstrijdleiding alle deelne mers uiterlijk om 19.45 uur aanwezig te zijn, zodat de veldslag prompt om 20.00 uur kan beginnen en om ca. 23.00 uur geleverd zal zijn, waarna Gerard en con sorten hun computer-koppies in werking kunnen stellen en de uitslag nog vóór 24.00 uur bekend gemaakt kan worden. Tot slot spreekt namens de gehele BCL uw verslaggever de hoop uit dat wij zeer spoedig onze leden Roel Schutrups en echtgenote weder in blakende welstand op onze clubavonden zullen zien. LEUSDEN/CENTRUM - Wie het on derste uit de (bier)kan wil hebben, moet er rekening mee houden, dat hij dan wel eens het deksel op zijn neus kan krijgen. En dat is afgelopen week. zij het dan figuurlijk, in Hoevelaken het geval ge weest. Moet U horen- de schaakwed strijd Leusden 3 - Hoevelaken 3 voor de bondscompetitie werd op 4 januari afge broken met als voorlopige stand 3,/2-4,/j Optimistisch als de Leusdenaren zijn werd verondersteld, dat een 5-5 resultaat tot de mogelijkheden behoorde en voor gesteld werd het daarop dan te houden. Maar Hoevelaken wilde het onderste uit dc kan hebben en de afgebroken partij en later uitspelen. De voor Hoevelaken hopeloze stand in de partij van mevouw S. Graafland zag men later wel in en dat winstpunt voor de Leusdenaren bracht dc stand op 4i/i-4i/j, maar de gasten zouden het klusje klaren in de tiende partij, die bovendien volgens de regle menten in Hoevelaken moest worden uitgespeeld. Met voorzitter J. van San ten als steun en toeverlaat trok de heer J. Zaal verleden week dinsdag vol goede moed de "vijand" tegemoet.. Zaal was namelijk helemaal niet van plan om te verliezen en meende een redelijke kans op remise te hebben. Toen voltrok zich het tweede gedeelte van het begin van dit verhaaltje. De Leusdenaar vond tenslotte toch nog de juiste richting in de doolhof op zijn bord en versloeg zijn Hoevelakense opponent! Hiermee werd de eindstand van de wed strijd SVi-AVi. VciTassend, dat wel maar toch leuk meegenomen. Leusden 2 speelde verleden week dins dag een competititewedstrijd tegen Kas teelridders 2. Met 3 afgebroken partijen werd een voorlopige stand van 3,/j-31/j bereikt. J. Mosterd en J. Agterberg kwa men beide op winst en N. Loning, J. Kuiter en C. Veenendaal zorgde via remises elk voor lA puntje, maar J. Visser en J. v.d. Tang werden door de Kasteelridders tot overgave gedwongen. Uit de afgebroken partijen van H. Strui- wig, S. van Dokkum en P. Lorié zou Leusden nog 2 punten moeten halen om de wedstrijd te winnen. Of dat er in zit, blijkt later nog wel. INTERNE COMPETITIES Er werd ook nog zeer druk en verbeten geladderd, waarbij geen der 8 partijen in remise uitliep; W. v.d. Wetering - J. de Vnnger 0-1 J. Pronk - G. Tichelaar 0-1 B. Uneken - H. Kroes 1-0 Mevr S. Graafland - W. Schouten 0-1 J. Bosch van Rosenthal -R. Sieswerdal-0 J. Roos - J. Sibeijn 1-0 A Rietveld - P. Stevens 0-1 J. Boemaars - C. Hooyer 1-0 Het eerste gedeelte van de huiscompeti tie loopt traag naar het einde. In groep Al verloor de Jager van Beukelman en dat gebeurde eveneens met Tijmense tegen Karis. de top van de ranglijst is hier: 1. J. Leijder 7-SVi 2. Hr. Beukelman 8-5'/j 3. P. Kans 5-4'/i In groep 3A werd F. Algoe voor een van de drie bovenste plaatsen uitgeschakeld doordat hij verloor van A. v.d. Steeg, die nu zeer riant het klassement aanvoert. Michel Geomini tegen Rob Schuctiard LEUSDEN/CENTRUM - Na de titel strijd van de TTCL-senioren (verleden week zondag) kwam donderdag de jeugd van de Tafeltennisclub Leusden in actie in hun strijd om het clubkampioenschap "Zoals de ouden zongen, piepten de jongen", gold ook hier. Met 15 deelne mers was vrijwel het volledige jeugdbe- stand in TTCL's clubhuis verwoed in de slag betrokken. Seniorenkampioen P. v.d. Bree had ook hier de organisatie in handen en dat e.e.a. echt niet voor spek en bonen gebeurde, werd o.m. bewezen met de aanwezigheid \an voorzitter W.A H. v.d. Laaken. Met 5 poules van 3 spelers werd aan 4 tafels gestart, zonder enig ontzag voor de twee vrouwelijke candidaten. Ilse Korpel trof het slecht in een moeilijke poule, maar Marijke de Vries drong door tot in dc halve finale. Zij en R. Drager. D. de Hoon, G. van Tuyl. B. Schuchard, P Hom. R. Weber en Mi chel Geomini overleefden de slijtageslag in de eerste ronde, waarna de halve eindstrijd verliep met winst van Drager op Marijke de Vries en verlies van Schu chard tegen de jongste Geomini, die in de zeer spannende finale overeind bleef. Drager begon met 21-8 winst, maar moest tenslotte met 18-21 en 19-21 de eer laten aan Michel. De verliezersronde werd een onder-onsje voor de gebroeders v.d. Woordt, die via overwinningen op Ilse Korpel en R. Stolk, resp. over nogmaals R. Stolk en M. Bannink de prijzen onderling kon den verdelen, waarbij J.K. met 22-20 en 21-13 P. achter zich liet. Seniorenkam pioen P. v.d. Bree huldigde zijn jeugd- collega met de overhandiging van de hoofdprijs en de heer v.d. Laaken zorg de, dat de overige prijswinnaars hun gouden of zilveren medaljes kregen. Senioren-kampioen P v. d Bree reikt de prijs uit aan jeugdkampioen Michel Geomini. Rechts van hem de onttroonde junioren-titelhouder van 1976: Edward Stam 1 LEUSDEN/CENTRUM - Voetbal Het restant van de op 14-11-1976 ge staakte wedstrijd Roda 2 - Quick 5 (25 minuten) zal worden uitgespeeld op het veld van Roda, indien de stand van de competitie zulks t o v. promotie of degradatie noodzakelijk maakt Beide elftallen mogen met 11 spelers uit komen en begonnen zal worden met 3-1 in het voordeel van Quick. Biljarten In de competitie van het KNBB-district Eemland verloor B V Leusden van Buitenlust 2 met het on verwacht grote verschil van 0-7. Toch heeft Leusden nog kansen. VOL staat in de klasse C2A op kop met 45-25, gevolgd door BW met 44-19 en Leus den met 43-27 Biljarten. B V ,.75' 1 verraste ook. maar dan in positieve zin De Leusdenaren wonnen in C4B met 5-4 van Carambole 2 en staan nu op de 8e plaats B V 75" 2 verloor met 2-7 en bleef laatste in C4C Zaalvoetbal Vrijdagavond 28 ja nuari krijgt Pon Voorwaarts in sport hal Strijland te Nijkerk zogezegd de laatste kans om nog op de le plaats van de 2e klasse te komen (aanvang 19.00 uur) en wel m de wedstrijd te gen Van de Ridder uit Nijkerk De stand in die klassie is op dit moment. 1 Van de Ridder 6 gespeeld en 12 punten, 2 Pon Voorwaarts 7 gespeeld en 9 punten Wielrennen Het programma van de-TAPA-voorjaarswegritten luidt als volgt 27/2 te Amersfoort (te orga niseren door de Pedaalridders). 6/3 te Hilversum (de Adelaar). 13/3 te Soest (Tempo), 20/3 te Amersfoort Pedaal- ridders), 27/3 te Amersfoort (RTC Amersfoort) en 3/4 te Soest (Tempo), met prijsuitreiking Zaterdag 22 januari vanaf 12.00 uur. wielerveldrit Pedaalridders te Amersfoort (Birkhoven). Zaterdag 22 januari manege-spring - wedstrijden M/Z-pony's en idem voor veteranen in de Nimmerdor- manege a.d Vlooswijkseweg Zaterdag 20 januari (aanvang 20.30 uur) Medewerkersavond van Roda in de kantine op het Burg Buiningpark. Zaterdag 22 januari, limiet-wedstrij- den van de Haaien in het Leusder- bad Maandag 24 januari (aanvang 20.00 uur) voorlichtingsavond i.z. sportpark Valleikanaal in het gemeentelijke voorlichtingscentrum aan de Zwarteweg. Maandag 24 januari (aanvang 20.00 uur) algemene ledenvergadering LTV Lockhorst in rest Nieuw Leusden, Biezenkamp Dinsdag 25 januari 21 20 uur zaal- voetbalwedstrijd F C. Opstelten- Slavenburgs Bank in het KNVB- centrum te Zeist. Donderdag 27 januari (tijdens de ge meenteraadsvergadering). voor stel tot credietverlening voor de aanleg van 2 tennisbanen en 2 hockeyvelden op het sportpark Val- leikanaal. LEUSDEN/CENTRUM - Tennis is of ficieel nog altijd een zomersport maar de 26 leden van de LTV Leusden. die don derdagavond in Groot Krakhorst de eer ste algemene ledenvergadering van Lcusdens derde tennisvereniging be zochten, begonnen daar toch wel aan te twijfelen. Het had ook meer weg van een herhaling van dc overwintering op Nova Zembla. De vergadering zou eerst wor den gehouden in de schaapskooi van de status-boerderij in de Wetering, maar vanwege de daar heersende lage tempe ratuur werd uitgeweken naar de koeien stal, gewoonlijk toch wel een behaaglijk warme ruimte in een boerenbedoening, maar ondanks de op de hoogste pit brandende C.V. kwam de thermometer in de voormalige stal (dat ze zo'n ding daar open en bloot durven hangen, ge- LEUSDEN/CENTRUM - De jaar lijkse algemene ledenvergadering van de Leusdense Zwem- en Polo Club de Haaien, die vrijdag 4 februari zal worden gehouden, vindt plaats in de Roda-cantine op het Burgemeester Bui ningpark en begint om 20.30 uur. Enige belangrijke punten uit de agenda (to taal 15) zijn de voorstellen tot con tributie-aanpassing (punt 6) en de be stuursverkiezing. waarbij mevrouw A C. M Nelissen als 2e secretaresse en de heer J P v.d. Heiden na meer dan 5 jaar penningmeesterschap, af tredend en niet herkiesbaar zijn (punt 9). Mevrouw R. Pastoor en de heer H Tukker worden door het bestuur candidaat gesteld Punt 13 omvat het voorstel tot de benoeming van le den van verdienste. De vergadering is toegankelijk voor alle leden Even wel hebben slechts die leden stem recht, welke op 1 januari j 1 de leef tijd van 16 jaar hebben bereikt Ook ouders van jeugdleden zijn hartelijk welkom tuigt wel van lef!) niet hoger dan krap 16 graden. Dat was niet het ergste, want tegen kou kun je je kleden en weldra zat dan ook bijna iedereen weer in zijn of haar jas. Maar de tocht in de diepvries- stal was zo groot, dat er met een beetje goede wil wel een zeilwedstrijd had kun nen worden gehouden. Maar goed. wij kwamen niet om te klagen, doch voor het bijwonen van de eerste echte ledenvergadering van de LTV Leusden. De heer B. Spijkerman opende als voorzitter van het voorlopige bestuur de bespreking met iedereen wel kom te heten en ook nog een goed 1977 te wensen, ondanks de moeilijkheden en tegenvallers, die dit jaar op tennisgebied nog wel te verwachten zijn. De notulen van de oprichtingsvergadering d.d. 15 december 1975 (mevr. A. Hoenderbos) en de jaarverslagen van de secretaris en penningmeester (de heer P. Slagboom) ontmoetten geen moeilijkheden, hetgeen eveneens het geval was met de (herbe noemingen in de kascommissie. In ver band met de te verwachten extra werk zaamheden in de komende maanden werd het vijfmansbestuur versterkt met de heren J. van Loenen en J. van Maris- sing. Nog voor het begin van het a.s. seizoen zal een volgende ledenvergade ring worden uitgeschreven, waarop een definitief bestuur kan worden gekozen. Een deel van de initiatiefnemers acht namelijk hun doel bereikt bij het gereed komen van de eerste banen. Hierna werd langdurig van gedachten gewisseld over wat er allemaal van de tennisplannen op het sportpark Vallei kanaal terecht zal komen. De LTV Leusden heeft om zes banen gevraagd en de misschien wat te optimistische heer Spijkman heeft redenen om aan te ne men. dat het er voorlopig toch minstens twee zullen zijn (want waar laat je an ders de 400 leden?), hoewel op de hoor zitting over bedoeld sportpark op maan dag 14 februari a.s. in het voorlichtings centrum aan de Zwarteweg uitgegaan wordt van vooralsnog slechts twee ten nisbanen. Wat het ledental van dc vere niging betreft, hebben 285 mensen de contributie over 1976 betaald. Voorge steld werd de overigen nog eens schrifte lijk te manen en bij niet betaling binnen veertien dagen, op de wachtlijst te plaat sen om tot concrete cijfers te komen. Dit houdt in. dat die leden (evenals andere nieuwe aanmelders) t.z.t. een entréegeld moeten betalen, wanneer zij zich alsnog op zouden geven. Alleen met een con creet aantal leden zijn reële plannen te maken. Gevraagd naar de soort van de aan te leggen banen gaat de voorkeur van het bestuur duidelijk uit naar kunststofba- nen, die wel duurder in aanleg zijn dan gravelbanen, maar veel frequenter te bespelen en heel wat goedkoper in on derhoud zijn. Er werd nog wel opge merkt, dat het dan ten koste zou gaan van een veelvoud aan gympies en ballen, maar de pré t.o.v. kunststof bleek door slaggevend. Wijzend op de voorgenomen bezuinigings maatregelen van de over heid vroeg het bestuur reeds nu om medewerkers om straks de noodzakelij ke zelfwerkzaamheid van de vereniging te kunnen presteren. "Een vereniging met 6 banen, nu of in de nabije toe komst, moet haar leden een dienover eenkomstige accommodatie kunnen bie den", aldus de heer Spijkman. Het kopje koffie op rekening van de LTV gaf wel enig soelaas tegen de kou. maar iedereen was stiekum toch blij. dat de vergadering om tien uur al weer tot het verleden hoorde. En nu maar hopen, dat de heer Spijkman c.s. behalve de twee "min of meer zekere" banen ook spoedig de "minder zekere" zullen krij gen. Optimisme mag best eens beloond worden. LE nai 9"m mm fefJI Wk'* n r art bbe art ars lua b LEUSDEN/CENTRUM - Ik schrijf wlr eens wat voor de sportrubriek van cr nieuwsblad en bezocht uit dien hoolcer de nieuwjaarsrecepties van de Lei/?rd dense sportclubs. Van één kant wï het goed, dat niet al die ontvangsten c s 1 januari werden gehouden. Ik zou n-a j" weten, waar ik de vele glaasjes /7/eun? /aarsplezier op zo'n avond moest late met daarna nog een pracht van eej^ kans op de hoofdprijs als ik van oor agent in het zakje moest blazen. De re cepties, ontvangsten, instuiven en aar verwante zaken waren nu zo op de /cepe lender geprikt, dat mi/n Ronde vale Leusden" acht dagen duurde. Zo wettigt ik de allereerste dag van dit jaar al vene wacht (ik kreeg er tenminste een uitnoeó dig mg voor) bij de Antilopen en op de41 r bij de badmintonclub 1,1 Het was er bijzonder gezellig, da waar, maar dat gold een dag later oo voor de Roda-receptie, waar keizM Karei de Grote en prins Ajakkes d* Eerste tot de gasten behoorden, a/<,z£ mede voor de 7e en 8e januari. VoonaJ vrijdag was het met drie van die eve^j nementen heel druk op het feest frorr,1 Een viel er gelukkig af, want ondanh, i het feit, dat ik er de voorzitter van d.r Sportstichting en een bekende e>;ti hockeyer niet bep^pld op de achtentf grond zag staan, waren de heren B Vrjd Peddemors en P. Lodewijks er vv£n voor de VVD aanwezig, maar dat blee ls niet, zoals mi/ verteld was, de Voetbiv Vereniging Doordrammers te zi/n, doe de een of andere politieke partij. m Voorzitter Peddemors begon d- sportstichtingsreceptie met een nas mijn mening uitstekend geslaagd- demonstratie van hoe je in drie kwartn ti/ds toch weinig kunt zeggen (Joo; den Uyl is daar ook goed in!) tweede periode had een verdrietij begin met het afscheid van secretaris Van Rootselaar (de toch al kleine kan om hem ooit nog eens te zien als aar valsspits bij Roda is hiermee voorgoe' verdwenen) maar liep verder goed a Jaro wordt CRM-baas van dé g\m meente Vianen en ik hoop. dat het her' goed gaat. Deze krant en ik had de- met hem een bijzonder prettige relate, en dat hoeft met zijn opvolger niet at> ders te worden. Toch blijft Jaro la Leusden en wel in de vorm van de„Vatu Rootselaarprijs, een kanjer van ee:t wisselbeker, die hij beschikbaar ste)0 voor de Leusdense sportman of - clutq van het jaar. Met de nieuw/aarsinstu^ van de Haaien op 7 januari en dito reje ceptie van S. V. Achterveld op de 8e hoop, dat voorzitter Legdeur's kamn pioensverwachtingen uit zullen komerm dacht ik het wel te hebben gehad vocn negentien-zeven-zeven, maar nikÊ hoor, want even later lag al weer du( volgende uitnodiging in de bus. Op 2^, januari houdt de LTV Lockhorst in he.j Ros Beijaart haar nieuwjaarsreceptie (Pasen valt pas op 10 en 11 april, das kan het niet voor bedoeld zijn!). Ik hei mij wel eens afgevraagd (en doe datn«k weer) of het niet anders zou kunne1 met al die recepties. Armoe is som lastig, maar nog altijd geen schande erd zo dik zitten de Leusdense clubs nietifi de centjes, maar zo'n openbare uiting, van vreugde aan het begin van het jaab kost de verenigingen (te) veel geld D-,g één vindt 2 consumptiebonnen vol-a doende, een andere 3 en misschien onder tafel" nog meer. Of daar nu ecteg zoveel goodwill mee wordt bereikt, <'.v nog maar de vraag Accoord, het leuk en het schept ook wel contacten maar de kosten moeten wel uit c/t0 lengte of breedte worden gehaald er( dat geld kan, dunkt mij toch wel bete worden besteed. Zou een collectieve of zo u wilt ,,een-t heidsreceptie" voor heel sportte Leusden niet acceptabeler zijn? Dar mag voor mijn part de Sportstichting het doen. Die kan het ook bete- betalen. Nogmaals, het was bij de clubs zeer gezellig en als u aan he begin van het aar per sé ,,iets" wi' doen, moet u dat zeker niet laten. He' hoeft ook niet alleen bij koffie te bhjver\ Die is langzamerhand even duur als een pilsje, een borrel of sju. Maa doe het dan intern, net als hier en daa' reeds geschiedt en laat het groten werk" over aan een ander Best moge lijk, dat de Peddemors Boys het zelfs graag doen. Die vormen ook niet voo' niets het overkoepelend orgaan in onzt plaatselijke sportwereld. PC LEUSDEN-CENTRUM - Maandaga.s houdt de L T V. Lockhorst haar jaar lijkse algemene ledenvergadering in rest Nieuw Leusden aan de Biezen kamp. Aanvang 20 00 uur precies. Tot de belangrijkste van de niet minder dan 25 agendapunten rekenen wij de verkiezing van nieuwe bestuursleden (punt 8) Voorzitter A. Noordkamp (sedert november 1971 in die functie), secretaresse mevrouw L Ackers en mevrouw A Hovingh (Gravelton-re- dactie) treden af en zijn niet herkies baar Het bestuur brengt de navol gende candidaten naar voren; de heer A Schoonbeek als voorzitter, me vrouw M Jonges als secretaresse (reeds enige tijd als waarnemend se cretaresse in actie), de heer G. Bolk (jeagdzaken) en mevrouw A. Hageman ^communicatie). Penningmeester K Sans treedt per ultimo 1977 als zoda mg af. De dan als opvolger gedacht heer P. Sittrop zou zich in het K; pende verenigingsjaar al vast wat t kunnen werken Na de pauze komt he nieuwe bestuur als punt 13 nf haar boodschap tot het volk" Df punten 20 en 21 omvatten de voorstel len tot opheffing van het part-tims lidmaatschap, resp. de aanpassing vat de contributies Na ,,wat er verde: ter tafel komt" en de rondvraag ij punt 25 de sluiting van de vergade ring De nieuwjaarsreceptie van d« LTV Lockhorst vindt plaats op vrij-i dag 28 januari (vanaf 20.00, uur) i het Ros Beijaart aan de Hamersveld- seweg

Leusder Krant | 1977 | | pagina 14