Haaien-revanche op de Nipper OOK RODA (ZAT.) OP KOP Roda (zat.) temde wilde panters RODA-doelman voorkwam afgang Nieuwe leden van verdienste bij de Haaien Goede resultaten voor Leusden - Gehandicapt; Stetboys tot gelijk LEUSDER KRANT-SPORT DONDERDAG 10 FEBRUARI 1977 LEUSDEN/CENTRUM - Na het te- rechte verlies van verleden week tegen de Vuursche 2, werd zaterdag in het Leusderbad door het eerste waterpolo- zevental van de Haaien een krappe, maar knappe 9-8 zege behaald in de return tegen dezelfde ploeg. De wedstrijd was af en toe wat rommelig, maar toch wel sportief en bijzonder spannend. De eerste periode liet een grandioos spelend Haaien-team zien, dat met doelpunten van Rob Hukker (2x), Harry Abbing (lx). Hans van Mourik (ook lx) en een tegentreffer van de Vuursche, de Leusdenaren op een riante 4-1 voorsprong bracht. In het tweede kwart was de strijd geiijkop- gaand. De Haaien kwamen door Teun van Spriel op 5-1, waarna de Vuursche weer naderde tot 5-3, vooraleer Rob Hukker 6-3 scoorde. Na dit partje begon de conditie een rol te spelen en de Vuursche bleek in dit opzicht wat meer in haar mars te heb ben. Weliswaar bracht Willem van de Klashorst de stand eerst nog op 7-3. LEUSDEN/ACHTERVELD - Roda- zondag verloor o.m. door eeD maar zelden voorkomend doelpunt van Amersfoortse Boys. De zaterdagse ploeg van de roodzwarten versloeg SVP en kwam daardoor aan de top van de ranglijst. Stroe speelde niet, maar deze twee clubs hebben inmid dels een straatlengte voorsprong ge nomen op de rest van de concurrentie. Achterveld overrompelde Barneveld (dat nu wel uitgeschakeld lijkt voor de titel) en verbeterde belangrijk haar toppositie, vooral nu ook Maluku Muda verrassend verloor (niet alleen werd het de eerste thuis-nederlaag, maar het was ook een staartclub, die dat presteerde) Achterveld - Veensche Boys op 20 februari a.s. zal u en ons heel wat wijzer kunnen maken over de vraag, wie van de twee in de hoofd klasse zal komen. Ie klasse A (zondag), uitslagen 6 februari: Patria - VVZA 1-1 Zeist - ASV '65 0-0 Amersf Boys - Roda 3-1 Ranglijst: Baarn 13 9 4 0 22 31- 4 Patria 13 9 3 1 21 27-12 Amersf Boys 15 7 6 2 20 25-17 VVZA 13 6 5 2 17 20-13 Zeist 14 4 6 4 14 17-17 ASV *65 13 5 3 5 13 25-23 Domstad 14 5 3 6 13 17-20 DWSM 13 3 6 4 12 9-10 Amsvorde 13 4 4 5 12 17-20 FAK 14 2 4 8 8 17-31 Roda "46 15 1 4 10 6 7-28 Nederhorst 12 0 4 8 4 11-28 Programma 13 februari: Roda '46 - Patria (0-3) Amsvorde - Nederhorst (2-1) F C. Domstad - FAK (2-0) VVZA - Zeist (1-1) DWSM - ASV '65 (1-0) Baarn - Amersf. Boys (0-0) Als Roda zondag van Patria wint mag dat gerust een klein wonder worden genoemd (aanvang 14.30 uur), hoewel de Leusdenaren destijds in Zeist een zeer sterke eerste helft speelden Ams vorde zal in de keistad met Nederhorst niet al te veel moeite hebben en Dom stad wint ook in Utrecht van de Bilt- hovense buren In Amersfoort laat WZA zich niet nogmaals gedeeltelijk verrassen door Zeist en DWSM speelt tegen Ankeveen vast en zeker gelijk De vijf eerdere wedstrijden in Maars- sen eindigden allemaal in een punten verdeling. Baarn wijst tenslotte op eigen terrein de Amersfoortse Boys definitief af. 2e klasse B (zondag), uitslagen 6 februari: Barneveld - Achterveld 1-5 Dorestad - PVC 2-1 Maluku Muda - VVO '65 0-1 Houten - Rivierwijkers 1-1 Ranglijst: Achterveld 13 7 5 1 19 24- 9 Rivierwijkers 14 7 3 4 17 23-14 Houten 15 6 5 4 17 32-19 Veensche Boys 11 6 4 1 16 25-14 Dorestad 14 6 4 4 16 23-15 Maluku Muda 12 4 5 3 13 22-14 PVC 14 4 4 6 12 22-24 Barneveld 11 4 2 5 10 21-23 VVO '65 13 2 3 8 7 5-24 Candia 13 1 1 11 3 11,52 Programma 13 februari: Achterveld - Candia (1-0) VVO '65 - Dorestad (0-2) Veensche Boys - Houten (2-2) Barneveld - Rivierwijkers 1 -1 Maluku Muda - PVC (0-2) In de blakende omstandigheden, waarin Achterveld thans verkeert, zal de ont moeting tegen Candia (aanvang 14.30 uur) een goede gelegenheid zijn om het doelpuntensaldo wat op te poetsen Oppassen blijft echter geboden On danks de jongste verrassing van VVO. verwachten wij zondag in Utrecht ver lies van deze ploeg tegen de stugge Wijk bij Duurstedelingen Veensche Boys moet niet te gemakkelijk denken over het treffen in Nijkerkerveen tegen Hou ten en Barneveld zien wij goed m staat de tegenvaller van de afgelopen week tegen het Utrechtse Rivierwij kers te wreken Verlies van Maluku Muda op de Biezen tegen PVC uit Utrecht betekent tevens het einde van alle eventueel nog bestaande aanspra ken op de hoofdklasse. Trouwens, ook de overgang naar de eerste klasse is nog lang niet zeker. 3e klasse A (zaterdag): Alleen SVP - Roda (1-2) en Achter berg - Zwart Wit (1-2) vonden afge lopen zaterdag doorgang en de stand op de ranglijst werd daarmee Roda '46 13 8 4 1 20 21-11 Stroe 13 8 3 2 19 33- 8 Achterberg 13 6 3 4 15 22-15 Zwart Wit 13 5 4 4 14 23-21 Rood Wit 12 5 3 4 13 14-15 Culemborg 13 5 3 5 13 15-26 Posthoorn 13 5 2 6 12 24-24 FZO 12 3 4 5 10 15-19 CDN 14 3 4 7 10 17-23 Horst 14 2 5 7 9 8-21 SVP 12 3 1 8 7 15-24 Programma 12 februari: Rood Wit - Posthoorn (0-1) Roda '46 - Horst (0-0) SVP - CDN (3-1) Culemborg - WA (°~3) FZO - Zwart Wit (2-2) Jammer voor de Amersfoortse Post hoorn. maar in Putten wint zaterdag Rood Wit Roda verstevigt haar lei derspositie ten koste van Horst (aan vang 15 45 uur), ook al omdat de Leus denaren nog een goudreinetje te schil len hebben met de ploeg uit Ermelo. S V Panter zien wij in Veenendaal winnan van CDN (Driebergen) en Cu lemborg ontneemt thuis WA alle ver dere illusies op een eventueel kampi oenschap FZO is tenslotte in Zeist niet helemaal kansloos tegen het Har- derwijkse Zwart Wit Een gelijkspel zou al een goed resultaat zijn VEENENDAAL - In een wel zeer ru moerige en rommelige wedstrijd heeft de zaterdagploeg van Roda '46 in Veenen daal tegen SVP beide winstpunten ver overd. De met enige moeite getemde wilde panters rookten daarmee een si gaartje van eigen tabak. Mede door het niet-spelen van Stroe kwam het Leus- dense team weer fier aan de top van de ranglijst. Hoewel de doelcijfers anders doen vermoeden is de Roda-zege in feite geen moment in gevaar geweest. De eerste helft van de wedstrijd is met een beslist sterker roodzwart verlopen en de toen verworven voorsprong kon na de thee worden geconsolideerd. Roda '46 had ditmaal wel te maken met heel andere panters dan in de destijds op het Buiningpark gespeelde en met 2-0 ge wonnen ontmoeting. Maar ook de wilde re panters werden vakkundig getemd. Na wat terreinverkenning over en weer namen de Leusdenaren al vrij spoedig het initiatief. SVP moest zich beperken tot wat uitvallen, die evenwel niet ge vaarlijk bleken. De voortdurende strijd op de Veenendaalse speelhelft maakte de panters nerveus en in de 20e minuut leidde dat tot een strafschop ten gunste van Roda. Fred de Smalen bracht zijn ploeg daaruit onberispelijk op voor sprong. In het hierbij door de thuisclub gemaakte tumult - SVP was het hele maal niet eens met scheidsrechter A. Petersen - kregen twee Veenendalers een boeking. Dit maakte de wedstrijd onrustiger. Fred de Smalen werd in de 25e minuut wat al te hard onderuit gehaald, geluk kig voor de panters net buiten het straf schopgebied. Deze actie liep nog met een sisser af. Nog geen half uur was er gespeeld toen Henk van Laar uit een zeer mooie aanval vanaf de linkerzijde van het veld de Veenendaalse keeper voor de tweede maal wist te passeren. Wederom moest arbiter Petersen een paar SVP-ers met een waarschuwing tot rust brengen. De pauze brak aan met 0-2 en na de hervatting kregen wij eerst een wat ge lijkmatiger strijdbeeld te zien met een langzamerhand meer en meer consolide rend Roda en daardoor opdringender SVP Een kleine 20 minuten zal de tweede helft oud zijn geweest toen de panters weer eens gevaarlijk uithaalden. Roda-doelman Barry Buunk was reeds kansloos, maar als een rots in de bran ding stond linksback Henk van Pluren op de juiste plaats van de doellijn om vandaar een tegentreffer te voorkomen. De panters roken bloed en kwamen steeds weer terug. In de 25e minuut kreeg de ploeg van Martin Ruitenberg een vrije trap tegen, juist buiten de 16- maar de gasten schoten kort achtereen tweemaal raak, zodat de laatste periode met 7-5 begon. De Vuursche kwam terug tot 7-6. Uit een strafworp scoorde Harry Abbing 8-6 en toen iedere Haai dacht, dat hiermee de zege behaald was, kwam de Vuursche met een onverwacht eindoffensief hard terug met twee tref fers. Er was nog een kleine minuut te spe len bij deze 8-8 stand en wankelde Haai en, maar in een zeer korte nog resteren de tijd werden twee Leusdenaren en drie van de gasten uit het water gestuurd Dit werd de laatste kans voor de dapper strijdende rest van de thuisclub en die grepen de heren met al hun handen en voeten. Tien seconden vóór tijd bracht Teun van Spriel met een slim schot een einde aan de enorme spanning in en rond het bad. Met deze 9-8 slotstand verstevigden de Haaien hun positie aan het hoofd van de ranglijst. Gezegd mag nog worden, dat invaller-doelman Henk Rij zich voor de thuisclub goed heeft geweerd. A.s. zaterdagmiddag vanaf 16 30 uur spelen de Haaien wederom thuis en dan tegen Brandenburg 4 LEUSDEN/CENTRUM - Vrijdag avond hield de L.Z. P.C. de Haaien haar 9e en goed bezochte algemene le denvergadering in de Rodacantine. Door zwemverplichtingen elders [op de Speedo-wedstrgden in de keistad] van secretaris A.J. Leusink kon voorzitter Jac. Dokter pas veel later, dan by de Haaien gebruikelijk is, de aanwezigen welkom heten. In zgn openingswoord herdacht hg het overlijden van het erelid de heer A.F.H. Buining, in het afgelo pen jaar. Voorts kwam hg nog even terug op een aantal hoogtepunten uit 1976 en met name op de uitwisseling met "Davos" het als eerste Haai behalen van een prgs op de nationale kampioen schappen door Karina van Holst Pelle- kaan, het kampioenschap en de promo tie van het eerste waterpoloteam van de Haaien. Vooruitblikken naar het tienja rige bestaan van de L.Z. P.C. op 6 mei a.s., deelde de heer Dokter mede, dat dit feest rond die datum bijzonder zal worden gevierd. Er zal t.z.t. een extra editie van het clubblad 't Loodsmannetje onder de bevolking van Leusden worden verspreid. Bij de gebruikelijke agendapunten als notulen de diverse jaarverslagen had al leen de heer C. van Oosten behoefte aan een nadere uitleg. Reeds tweemaal had de vereniging afscheid van hem geno men (T.C. en zwemtraining) maar de heer Van Oosten leeft nog altijd zeer sterk mee met het wel en wee van de Haaien. Graag wilde hij meer weten over de prachtige, maar volgens hem verder niets zeggende, volzin in een der ver slagen: "Gedurende de afgelopen jaren is het aantal leden van onze vereniging langzaam doch gestadig toegenomen. Deze trend lijkt zich voort te zetten. Echter, voor 1976 is het saldo der aan meldingen minimaal". Uit het verstrek te antwoord bleek het totale ledental van de Haaien 333 te bedragen. De met een kleine 10% te verhogen verenigings- LEUSDEN - De afgelopen week is voor de Leusdense tafeltennisters goed verlopen. Op het 3e team en de juni oren na wisten alle teams tot winst te komen. FFCL 3 moest het opne men tegen het uit de 3e klas gedegra deerde Hoevelaken 1 en het was te voorzien dat dit erg moeilijk zou wor den Alleen Rob de Kromme wist uit eindelijk de eer te redden, zodat de nederlaag eigenlijk nog onverwacht hoog uitviel. Ook de junioren konden het deze week weer niet maken. Rudolt Drager, Michael Geomini en Bob Schuchard hebben tot nu toe erg veel problemen met hun tegenstanders en dit zal vrij snel moeten verbeteren als zij zich in de le klasse avondkompetitie wil len handhaven. Beter verging het FFCL1 dat na een zeer spannende strijd tegen OTL03 met 6-4 aan de beste kant van de score bleef. Spannend was het wel en nadat Piet van de Bree voor 3 punten had gezorgd en samen met Aart van Klompenburg het dubbel had gewonnen, moest laatst genoemde bij de stand 5-4 de laatste wedstrijd spe len. Met 23-21 en 21-19 wist Aart de 2 punten veilig te stellen. Met Ben ten Raa als invaller voor Jan Caspers moest het 2e team op bezoek in Amersfoort bij TR 58 Ook nu weer was Ben goed voor 3 punten en had hij een flinke aandeel in de 2-8 over winning die het 2e behaalde. Ook FFCL 4 moest met een invaller aantreden aan gezien Rienus ter Hoeven nog steeds niet hersteld is. Wim Verhoeven was met 3 overwinningen een waardig plaatsver vanger Kees Gijsbertsen en Edward Stam hadden ook weinig moeite met het Utrechtse spel, zodat UTTC 16 met een 9-1 nederlaag naar de dom stad werd teruggestuurd. Het 5e team ging voort op de goede weg door met 7-3 het Nijkerkse REGA 12 terug te wijzen Ad Vink. Wytse van de Zwaag en Frank Wisman zorgden elk voor 2 persoonlijke overwinningen. Alleen SVÈ 7 heeft nog 1 punt meer weten te vergaren, zodat FFCL 5 nu de 2e plaats inneemt Nog hoger nestelde zich het 6e team. Door de 0-10 zege op Scandecor 5 veroverde dit team zich een gedeelde le plaats in de 5e klasse M Deze plaats wordt nu nog gedeeld met 1DUNA 14, maar dat wordt donderdag waarschijnlijk anders als de twee giganten elkaar ontmoeten. AMERSFOORT - Dat Roda het afgelo pen zondag tegen de Amersfoortse Boys erg moeilijk zou krijgen stond vast. De Leusdenaren hebben de wed strijd volgens veler verwachting ook verloren, maar het is beslist geen afgang geworden, hoewel dat vanaf de laatste minuten van de eerste speelhelft als een zeer grote dreiging boven de roodzwarte ploeg heeft gehangen. Roda heeft 23 minuten lang en diverse malen door goede reddingen van doelman Gert Osnabrugge stand kunnen houden tegen nummer 4 van de ranglijst. Via een aanval over de gevaarlijke en zeer snelle rechtervleugel kwamen de Boys met een schot uit een moeilijke hoek op 1-0. Maar Roda was beslist niet versla gen. De Leusdenaren, technisch minder dan de thuisclub, kwamen zeer enthousiast terug. Ton Tessels zelfs iets te enthou siast, hetgeen hem een waarschuwing kostte. Roda bleef aandringen en boekte in de 39e minuut eindelijk succes toen Gerard Hoogland met een vrije trap van grote afstand de Amersfoortse doelman goed in de problemen bracht Die het de bal los, waarvan Dick van 't Klooster profiteerde en onhoudbaar in schoot. Vlak voor de thee kwam Amers foortse Boys toch nog op 2-1 uit een meterlijn. Een knalhard schot dwars door Roda's muurtje heen, verraste Barry Buunk. Hij stopte de van richting veranderde bal wel, maar kon het leder niet onder controle krijgen. In tweede instantie profiteerde SVP daarvan en zo kwam de score op 1-2. Een tiental mi nuten voor het einde werd Wout de Kruif nog uitgewisseld tegen George Nieuwenhuis en zonder al te veel moeite kwam het einde van de strijd met een 2-1 zege voor Roda. Rest ons nog te vermel den, het bijzonder geslaagde debuut van Chris van Ingen (uit Roda 3), die als voorstopper de geblesseerde Wilco van Dam uitstekend verving. rommelige situatie na een laag voorge brachte corner en op slag van rust trapte Martin Visser volgens scheidsrechter J C M. Oost veen naar een tegenstander en dat betekende voor de Leusdenaar e^n vroegtijdig einde van de wedstrijd Met tien man moest Roda in de tweede helft het zeer dreigende gevaar van een grote nederlaag zien te ontlopen Na tuurlijk werd de druk van de elf Boys duidelijk groter, maar hoe gek 't ook klinkt: Roda speelde met tien man beter dan voor rust met de volledige ploeg! Gert Osnabrugge had niet alleen soms het geluk van de betere doelman, maar verdedigde zijn doel attent en vakkun dig. Binnen 10 minuten voorkwam hij tweemaal een zeker lijkend doelpunt. Doodjammer (vooral voor hem) was het knullige geval in de 14e minuut. Na een uitstekende redding wilde hij met een rolletje de bal wat meer naar de rand van het strafschopgebied brengen. Gert vergat evenwel en dat deed denkend aan een black-out, dat hij niet alleen op het veld stond. Hij rolde het leder (als een voorzet op maat!) precies voor de voeten van een in de nabijheid staande A.B.-speler, die niet eens „dank je wel" zei maar wel scoorde (3-1). Afgezien van het feit, dat verliezen met 1-2 of 1-3 weinig uitmaakt, moet Osna brugge dit wonderlijke voorval maar zo gauw mogelijk vergeten. In het laat ste halfuur heeft nog maar vier tot vijf keer met „moed beleid en dapperheid" slaande, stompende en schoppende de Amersfoorters het scoren kunnen belet ten. Hij voorkwam voor Roda een afgang en hierdoor geiinspireerd kwa men de Leusdenaren nog diverse malen in het Amersfoortse doelgebied tot ac ties. Met een mannetje minder was daar echter geen kans op succes. Het pleitte echter voor (de ploeg van) trainer Maas, dat de roodzwarten zich niet van het veld heten spelen Zonder het „geval" uit de 14e minuut kan gezegd worden, dat Roda met tien spiers in de tweede helft minstens gelijkwaardig was aan de elf Amersfoortse Boys. Uitslagen pupillen: Roda Dl - Amsvorde Dl 1-2 Roda D7 - Soest D7 1-7 Programma pupillen; Roda Dl - IJsselm v. Dl 11 00 Quick D2 - Roda D2 v 11.15 Roda D3 - Hoogl.v. D2 12.00 KVVA D4 - Roda D4 v 12.15 De Glind Dl - Roda D5 v 11.15 Roda D6 - Amsvorde D3 12.00 Roda D7 - VVZ '49 D4 13 00 Achterveld El - Roda El v 12.15 Roda E2 - CJVV El 13.00 Roda E3 - Hoogl.v. E2 12.00 Soest E5 - Roda E4 v 11.00 CJVV E2 - Roda E6 v 11.15 Roda E5 - Quick E6 11 00 Uitslagen junioren: Roda B2 - Quick B2 1-3 Roda C2 - SEC C2 5-3 Achterveld C2 - Roda C3 2-2 Roda C4 - VVZ '49 C2 1-3 Programma junioren. Roda Al - Hoogland Al 16.15 Roda A2 vrij Roda BI - Hoogland BI 16.15 KVVA B2 - Roda B2 v 13.00 SEC B3 - Roda B3 v 13.00 Roda Cl - Limvio Cl 15.00 Roda C2 - Quick C2 15.00 Soest C3 - Roda C3 v 14.15 Soest C5 - Roda C4 v 13.00 Roda C5 vrij Roda C6 - Soest C6 13.45 Afmelden junioren vrijdagsavonds tussen 19.00 en 20.00 uur Tel 033- 42463. uitslagen zaterdagafdeling: SVP 1 - Roda 1 1-2 Programma zaterdagafdeling: Roda 1 - FC Horst 1 15.45 3Z< contributie werden eveneens goP^ keurd. 9N Zeer ingrijpend noemde voorzittePT ter de beslissingen, die waren orrjer ven in agendapunt 9. Mevrouw AJS* Nelissen kon door diverse omstap den het 2e secretariaat niet lang^ behoren behartigen en hoofdptfö meester J.P. v.d. Heide vond een van zes jaar als bestuurslid lang gPd Beide bestuursleden traden af en djS zich niet meer herkiesbaar. Mei,er den van zeer veel dank voor de vereniging bewezen diensten en edg gemeend applaus van de aansfl" stapten zij op en stelden hun zetl beschikking van hun opvolgers, L vrouw R. Pastoor en de heer H. Ti» Waarom dat juist onder punt 13fl gebeuren is niet duidelijk gewa» maar de heren C. van Oosten (vafl vele werk in de technische comrai»! als trainer-coach) en J.P. v.d. HeiójH dienstjaar als 2e en vijf als le ptJ| meester) werden desondanks raeiy- stemming van alle aanwezigen, v&4 hun vele en onbaatzuchtige werk Haaien benoemd tot lid van verd* Dit waren dan de derde en vierdt® met die onderscheiding, want in jaren viel die eer reeds te beurt aa:«| Verstegen en Georg Dietrich, twe^ de mede-oprichters van de Leu zwem- en poloclub. De zoals reen, zegd, met vertraging begonnen dering had een dusdanig vlot verljj ook door het laten vervallen pauze - dat voorzitter Jac. Dokte^; goed half elf voor de laatste ket:^ afhameren. |e, ZEIST - Verleden week speelden de Leusdense Stetboii zaalvoetbalwedstrijd tegen Strab4" de eerdere internationale S* kerwedstrijd tegen het Italiaanse Lf" lorna, waarvan met 0-22 werd verify hadden de Boys wat goed te mak^ genover hun supporters. Erg horj11 leek het niet, want met slechts 6 spf moest tegen het volledige Strabo o tornd worden. Maar de Leusde;.. speelden bijzonder rustig en slimi~ bal werd zeer goed in de ploeg g£? den. Strabo kwam er (nog) niet pas, maar ook de Boys hadden rci. met het vinden van het doel. Tot sfj rust bleef het daarom 0-0. Stetboys interim-doelman Fraiu» schert kreeg het na de hervatting® druk, maar wist met goede redï zijn heiligdom schoon te houden ii 5e minuut van de tweede helft kof Hans Hols vanaf de rechtervleugel hard in (1-0) Te vroeg dachten de toen al aan winst, doch doordat mfi onvolledig team moest we gespeeld begon de conditie me tellen Strabo kwam m de 10e m met een flitsend doelpunt op 1-1, 5 minuten later de Boys op achterij werden gezet Weg schone drw Coach Kees Oskamp veranderde ik t tiek in alles of niets en dat lukte «j één-twee combinatie tussen r Bruin en John Derksen leverde 3cr ten voor tijd de gelijkmaker op var Derksen De verdedigers Jos M Henny Leeuwenkamp speelden vei de wedstrijd zeer professioneel c zodat het 2-2 bleef. De stand aandi'P van de ranglijst is nu zo, dat Stetbc-vr is na Soesterberg, Veluw Boys en ft (uit Leusden). f >1 Hierden 2 - Roda 2 Roda 3 - VVZ '49 4 Posthoorn 5 - Roda 5 Uitslagen zondagafdeling: Amersf. Boys 1 - Roda 1 KVVA l/2) - Roda 7 Programma zondagafdeling: Roda 1 - Patria 1 Roda 2 - Veensche Boys 2 - Roda 3 Achterveld 3 - Roda 6 - Roda 7 VVOG 7 VVZA 3 Roda 4 - VVOG 6 Quick 13 Roda 8

Leusder Krant | 1977 | | pagina 14