Achterveld wint van Veensche Boys De Eemelaar heeft grote plannen mm tom Belangrijke vergadering Blijhof Bridge Ook winst voor Achterveldse dames Schoeman Makelaardij b.v. 1998. 2090. 1998 Klaverjassen Jonderdag 24 februari 1977 LEUSDER KRANT LEUSDEN/CENTRUM - De Speel- en Recreatievereniging.Blijhof" houdt 28 februari a s een belangrijke leden vergadering in het clubgebouw aan de Ansfriduslaan. Men hoopt dat veel leden deze avond zullen bijwonen, mede omdat er enkele nieuwe bestuursleden gekozen moeten worden. Tevens zal het bestuur haar beleids visie duidelijk maken en het hoe en waarom van de veranderde organisa tiestructuur uitleggen. De vergadering begint om 20.00 uur. De agenda ziet er als vcflgt uit: binnenkomst met koffie opening beleidsvisie van het bestuur veranderde organisatiestructuur huishoudelijk reglement pauze kascontrole kontributie 8 bestuurssamenstelling 9. rondvraag 10. sluiting. LEUSDEN/CENTRUM - Vorige week donderdag hebben verschillen de bejaarden kunnen genieten van een vrolgke musical, die door leer lingen van de zesde klas van de R.K. basisschool "Klimop" werd opge voerd. "Het vreemde songfestival" was de titel van dit stuk. De uitvoering stond onder leiding van de heer Bos. De musical-opvoe ring voor de groep bejaarden stond in het kader van de aktie "Mensen heb ben mensen nodig" en was ook deels bedoeld als een voorproefje in schoolsfeer op het karnaval. Op de foto's: een beeld uit de musical en de senioren, die de verrichtingen van het jonge vollye gadesloegen. ACHTERVELD - Achterveld heeft een goede prestatie geleverd door te winnen van de Veensche Boys. Met 1-0 werden de Nijkerkerveners ver slagen. Op een goed bespeelbaar terrein traden de beide ploegen aan. Achterveld was volledig terwijl de Veensche Boys met twee invallers moest spelen omdat Van de Bunt en Doppenberg langdurig geblesseerd zijn. Achterveld speelde in de eerste speelhelft met de schuin over het veld staande wind in de rug De thuisclub zette met goed opgezette aanvallen Veensche Boys meteen onder druk De passes waren echter te onzuiver om succes te sorteren De stormachtige wind deed veel afbreuk aan het spel van beide ploegen. Van goed voetbal was geen sprake. Na 15 minuten spelen was Jan Boersenheeldichtbijeendoel- punt, doch doelman Van Beek was op zijn post Veensche Boys kwam toch nog tot enkele aardige tegenacties. Jan Drost en Hendrik Jan Kas bezorg den de Achterveldse verdediging nog aardig wat werk Deze verdediging bleek echter zo hecht te zijn dat er geen opening mogelijk was. In de 25ste minuut had Achterveld geluk. Na enig heen en weer gemanoeuvreer loste Jan Kerkhof op grote afstand een losse flodder Gesteund door de wind caram boleerde de bal via de rechtsback die nog probeerde te koppen, in het doel ACHTERVELD - Het Achterveldse dames-elltal trad zondag op eigen ter rein aan tegen het dames-alftal uit Vreeswijk Nadat door scheidsrechter J van Dalen het beginsignaal was ge geven kwam Prins Waltei Puup IV, vergezeld van zijn adjudant en enkele leden van de Raad van Elf het terrein opgelopen, zingend ,.Ik wil voetballen, maar mijn voeten doen zo'n zeer.' Ondanks die pijnlijke voeten was het toch Prins Walter Puup IV die de af trap verrichtte Het is geen al te beste wedstrijd geweest Ten eerste werkte het weer niet mee en mogelijk heeft ook het carnaval misschien nog in de benen gezeten. Al spoedig na de aftrap kwam Achterveld al met 0 - 1 achter te staan. Dit was het gevolg van een foutje in de Achterveldse defensie Dochde Ach terveldse dames herstelden zich spoe dig en kwamen heel goed terug Nog voor de rust kwam Achterveld met een voorsprong op 2-1 te staan. Beide doelpunten werden gemaakt door L Kerkhol. In de tweede speelhelft was het een beetje eenzijdige wedstrnd. Achterveld dat nu inet wind mee speel de was regelmatig in de aanval Het was in deze speelhelft dat M van Laar er 3 - 1 van maakte De eindstand werd 4 - 1 door L. Kerk hof Deze wist met een schot op grote afstand de bal in het Vreeswijkse doel te deponeren Met nog ongeveer 10 mi nuten te spelen werd op verzoek van de Vreeswijkse dames de wedstrijd van wege de slechte weersomstandigheden geëindigd De Achterveldse dames won nen deze wedstrijd dus met 4 - 1, waar door er weer twee punten bij kwamen op de puntenlijst. De verdere uitslagen van S.V. Ach terveld waren: Achterveld 2 - Amersf. Boys 4 3-3 Achterveld 4 - Hooglanderveen 4 3-2 S.V. Achterveld-programma voor zondag 27 februari 1977 Maluku Muda 1 - Achterveld 1 14.30 u. Achterveld 2 - Roda 2 12.00 u. Achterveld 3 - NSC 3 12.00 u Achterveld 4 - APWC 4 14.30 u. KV VA 9 - Achterveld 5 11.00 u ACHTERVELD - De nieuwe redaktie van "de Eemelaar", het tweemaandelijkse clubblad van de gelijknamige Achterveldse tennisvereniging, heeft het gefikst. Haar eerste geesteskind is verschenen en 11 folio-kantjes is beslist niet niks. Via dit blad namen wij kennis van een paar zeer ambitieuze plannen, die de Achterveldse tennissers voor ogen hebben. Daar is dan op de eerste plaats het feit, dat de LTV de Eemelaar de a.s. competitie ingaat met maar liefst 10 teams: bij de senioren in de zondagse landelijke competitie een mixed- en een herenteam, in de zaterdagse landelijke competitie en een gemengd en twee herenteams en in de dinsdagse districtscompetitie zelfs met drie damesviertallen. Voorts is, wat de junioren betreft, een jongensteam ingeschreven voor de competitie op zaterdagochtend en een mixed team op zaterdagmiddag. De diverse competities beginnen in de tweede helft van april. Een tweede activiteit is de kalender vna de toernooicommissie en die ziet er als volgt uit: 9 april: openingstoernooi junioren. 11 april: idem senioren. 19 mei: echtparentoernooi. 12t/m 18 juni: clubkampioenschap junioren. 19 juni: mixed toernooi senioren. 13 augustus: handicaptoernooi junioren. 14 augustus: open dag t.b.v. voetbalvereniging. 13 en 14 augustus: uitwisselingstoernooi Leusderpark (op de banen van deze Amersfoortse club). 20 t/m 28 augustus: clubkampioenschappen senioren. 11 september: familietoernooi. 1 oktober: sluitingstoernooi junioren. 2 oktober: idem senioren. Ondanks al deze bedrijvigheid missen wij nog de weddstrijd om de "zwaarverzilverde bokaal op lichtmetalen voet met/zonder deksel" van de Sportstichting Leusden, als revanche op de in 1976 door de biljartvereniging Leusden georganiseerde 'wedstrijd' om daf'ding met die lange naam". De stand was 1-0. Deze back, Aart van Soeren, had de bal zo van richting veranderd dat doelman Van Beek kans loos geslagen was een geluksdoelpunt, maar later bleek dit de volle twee punten op te leveren. De Veensche Boys, duidelijk aangesla gen, probeerden de bakens te verzet ten Nu de druk er af was ging Achter veld rustig spelen. Op een sportieve manier probeerden beide aanvalslinies de verdediging op de proef te stellen, maar tot aan de rust werd er niet meer gescoord De vele toeschouwers die wind en kou getrotseerd hadden verwachtten een overrompeling van de Boys inde tweede speelhelft. Deze verwachting is echter niet uitgekomen, alhoewel de Veensche Boys de strijd inzette met een knap offensief. Toon Kalshoven en John v d. Burgwal bewaakten de gevaarlijke Jan Drost zodanig dat hij geen schietkans kreeg. Hierdoor was de Boys aanval al voor een groot deel lamgelegd. Toen linksbuiten. Hendrik Jan Kas, m de sprint Hans Versteeg klopte, werd het even gevaarlijk voor Achter veld. De voorzet van Kas suisde pre cies voorlangs het Achtervelddoel op deklathoogte Achterveld probeerde het spel te verplaatsen, doch de ver opgedrongen Boys-defensie hanteerde de buitenspelval met succes. Bij een doorbraak van Piet Vos belandde de bal bij Jan Kerkhof, doch oog in oog met doelman Van Beek, won deze laatste het duel. Onder grote spanning werd door een paar zenuwachtig spelende elftallen het laatste half uur gespeeld, in het doelpuntenbestand kwam echter geen verandering meer. Door deze overwinning is Achterveld wel zeer dicht bij de promotie naar de le klas gekomen Opvallend was dat onder het vele publiek nieuwsgierigen waren uit Wijk bij Duurstede - Barneveld en - Maluku Muda ook uit Barneveld Jeugduitslagen zaterdag 19 februari: Junioren: Amf Boys Al - Achterveld Al afgel Soest A2 - Achterveld A2 Achterveld Cl - CJVV C2 Hoogland C2 - Achterveld C3 Achterveld C3 - IJsselm.v. C3 Pupillen Amsvorde Dl - Achterveld Dl Achterveld D2 - Quick D3 Roda D5 - Achterveld D3 KVVA El - Achterveld El Achterveld E2 - VVZ "49 E2 Quick E4 - Achterveld E3 Programma zaterdag 26 februari: Junioren: Achterveld Al vrij Cobu Boys Al - Achterveld A2 Achterveld BI - APWC B2 Achterveld Cl - Roda Cl Achterveld C2 - Soest C3 Achterveld C3 - Amf Boys C4 Pupillen: Achterveld Dl - Quick Dl VVZ '49 D2 - Achterveld D2 Achterveld D3 - TOV D3 Achterveld El - Soest El Quick E3 - Achterveld E2 Achterveld E2 - Limvio E3 5-2 2-0 afgel 5-2 0-0 2-1 afgel. 2-0 2-4 0-0 14 45 15.00 15.00 13 45 13.45 13.00 13 00 12.00 13 00 13.00 12 00 LEUSDEN - Op de BCL-clubavond van 17 februari verschenen 46 leden, die gezellig om des keizers baard de strijd aangingen. Het aantal van 46 noopte de wedstrijdleiding 3 Howells van 8 paren te laten spelen, waarbij 2 Howells met 21 spellen en 1 Howell met maar 18 spellen. Bij laatstgenoem de Howell was een zittafel, waaraan ieder paar noodgedwongen 1 rondje in ledigheid door moest brengen. Genoemde baard van de keizer was oorzaak dat iedereen ontspannen voor het vaderland weg kon spelen en dat de stemming aan de zeer jolige kant was. Licht uit, spot aan hier komen de zegevierders van de drie groepen, n.l.. Groep A: Naam 1 Mevr. v.d. Kallen en de heer v.d. Poll 65.08 2. Dhr en mevr Frederikse 54 76 3. Dhr. en mevr. v Hinsbergen 51.59 4. De heren Spit en Tetteroo 50.00 Groep B. 1. Dhr. en mevr. Boermans 61.90 2. Dhr. en mevr. H.v.Rooijen 57.14 3. Dames Reijnen en Witte 53.97 4 Dhr. en mevr. Verheij 49.21 5. De heren Benniok en Dijkgraaf 49.21 NB 4 en 5 ged. plaats. Groep C: 1. Dames Donkers en Gout 70.83 2 Dhr. en mevr. v.d. Hoogen 56.94 3. Dhr. en mevr. de Roode 50.00 4. Dhr. en mevr Smink 48 61 Met dank voor uw lees-klandizie, tot de volgende week. ACHTERVELD - Maandag 28 febru ari zal in de kantine van het sport park te Achterveld de vijfde ronde van het klaverjastoernooi voor de leden en donateurs van de S.V Achterveld wor den gespeeld. Ook deze avond zullen er weer een aantal mooie prijzen te win nen zijn LEUSDEN HUISARTSEN: Alleen voor de praktijken van de artsen Binkhorst. Boersema-Koch, Lantink- Verhage, Nunnikhoven en Den Toom neemt dit weekend waar: huisartsenpraktijk J. H. Lantink/ E. H. Verhage Burg. de Beaufortweg 61 Leusden/C. tel. 41210 Spreekuur: zaterdag- en zondagmid dag om 14 uur. Visites graag vóór 10 uur 's morgens aanvragen. De dienst geldt van vrijdag 18 uur tot maandag morgen 8 uur De patiënten van huisarts J. van Nieuwkerk, Galicie 41, telefoon 033- 44541 kunnen elk weekend bij hem te recht. Spreekuur zaterdag- en zon dagmiddag 14.00 uur. APOTHEEK: apotheek Leusden, Torenakkerweg, winkelcentrum Rozendaal, geopend van maandag tot en met vrijdag van 8.30 uur tot 18 uur en uitsluitend voor spoedeisende gevallen van 19.30 uur tot 20 uur. Op zaterdag en zondag geopend van 14 uur tot 14.30 uur en van 17.30 uur tot 18 uur WIJKVERPLEGING: zr. van i\aiKeri de Roo van Aldenwereltlaan 11 Leusden/C. tel. 033-40818 In de week volgend op dit weei/". heeft zr yan Kalkert avonddiens! VERLOSKUNDIGE: V Voor de praktijk van mevr. A Paulussen en mevrouw Bnnk-e^^ Mevr. Brink-Bruin Borgesiuslaan 26 Amersfoort tel. 033-15272 b.g.g. 22000 I ANDARTS: Voor noodgevallen in het week» Dokterscentrale Amersfoort, tel 2 22000. LEUSDEN-ZUID, Prinses Irenelaan 14. Nabij scholen en winkelcentrum gelegen woonhuis. Indeling: ruime entree, kantoorkamer v.v. plavuizen (ook te gebruiken als garage), ruime eetkeuken, bij keuken met de mogelijkheid om diverse huis houdelijke apparaten te plaatsen, toilet, U- vormige woonkamer; grote ouderslaapkamer, 2 slaapkamers, badkamer, overloop; 4e grote slaapkamer op de zolder. Het huis is goed onderhouden en v.v. dubbele beglazing. Bij het pand is evt. een garage te huur. Vraagprijs f 239.000,- k.k. LEUSDEN-CENTRUM, Bohemen 28. In het eigentijdse Euro-woonpark. met zwembad en ten- nisbaan is te koop een uitstekend onderhouden hoekwo ning met vrij uitzicht over park en vijverpartij. Indeling: vestibule met inpandige deur naar grote garage met behoorliike beraruimte, hal, toilet, douche kamer, tuinkamer met grote aluminium schuif pui naar gedeeltelijk overdekt terras. Via hara- houten trap naar grote L-vormige woonkamer met balkon, royale open keuken eveneens met balkon; op de slaapetage bevinden zich naast een ruime overloop 3 grote slaapkamers, 2e toilet en een badkamer v.v. vaste wastafel en ligbad. In de koopsom zijn de navolgende roerende goederen aanwezig: luxaflex op de slaapkamers, algehele stoffe ring m.u.v. de vitrage in de woonkamer. Vraagprijs f 260.000,- k.k. LUNTEREN, Pierson plein 8. Op hoek gelegen vrijstaande semi-bungalow v.v. C.V. en grote garage (25 m2). Indeling: royale entree, meterkast, toilet met fonteintje, woonkamer, douche, 2 slaapkamers en veel bergruimte. Het geheel is uitstekend onderhouden. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 275.000,- k.k. LUNTEREN, Mielweg. Binnenkort wordt gestart met de bouw van 4 luxe halfvrij- staande villa's met centrale verwarming en garage. Deze, gua architectuur zeer aantrekkelijke huizen hebben de navolgende indeling: ruime hal met meterkast, toilet met fonteintje, grote li ving met hoek open haard, open keuken v.v. wasem af zuigkap, open hardhouten trap naar 1e verdieping met ruime overloop, 3 grote slaapkamers v.v. vaste kasten, badkamer met vaste wastafel en 2e toilet, ligbad en apar te douche. Vlizo trap naar zolder. Onder het geheel is een basement aanwezig met grote hobbyruimte, wasruimte en berging. Het geheel wordt luxe uitgevoerd met o.a. spouwmuur isolatie, meranti-kozijnen, en diverse stelposten voor keuken, sanitair, tegels enz. Koopsommen vanaf f 290.000, - incl. makelaars couii. tage. in onroerende goederen - lid N.B.M. Prinses Irenelaan 23 - Leusden-Zuid - Postbus 58 033-41100 ^Tevens kantoren te Veenendaal en Tiel Wij maken de zaak voor u rond Pr. Irenelaan 17 - Leusden-Zuid Telefoon 03496-4236. Leusderweg 214 - Amersfoort Telefoon 033-13512. China Tcufrv (probeert IL ems deze useek,: Kippensoep met champignons Saté Ketjap, 4 stokjes Foe YongHai la Chinatown Eieromelet met kip, tja-siuw, champignons, Chinese garnalen en crab, bamboe en doperwten 0^1}Jr a/kalm, vcm, znotaftgden ook wogeü/k CU (HEES KESTAUWUT HAMES&VRDSEWfS 16- LEUSDEW)-Tfj. OB-Allzy. Aristona kleurentelevisie 66K655 66 cm -110° kleurenbeeldbuis In-lijn geheel getransistoriseerd laag stroomverbruik en geringe warmte-ontwikkeling snel beeld en geluid o.a. door guick-heating beeldbuis 2455.-. nu Aristona kleurentelevisie 66K565 66 cm - 110°kleuren-beeldbuis In-lijn geheel getransistoriseerd zeer snel geluid en beeld laag stroomverbruik en geringe warmte-ontwikkeling efficiënte service door snel- verwisselbare plug-in units 2590 Aristona kleurentelevisie 56K545 56 cm -110° beeldbuis In-lijn geheel getransistoriseerd direkt beeld en geluid efficiënte service door snel- verwisselbare plug-in units automatisch beveiligd tegen overbelasting m.i. Nu met afstandsbed. 2895.-. NU m.i. m.i 2485.- Nu EIGEN SERVICE- EN ANTENNEDIENST

Leusder Krant | 1977 | | pagina 8