'olitiek Café van start zonder Ie WD Lezing over toekomst van Leusdense middenstand Losse verkoop Leusder Krant LEUSDER KRANT - PLAATSELIJK NIEUWS I#*agenpa ileuMWE cleuspe^ rVeld ërdag 3 maart: Bejaardensoos, 3.30 uur. Onafhankelijk nieuwsblad voor de gemeente Leusden Verschijnt iedere donderdag. Redaktie: Bert Vos (verantw.), tel. 41495; Marnix Kreijns, tel. 43792. Redaktie-adres: Postbus 11 (Finn- mark 3), Leusden/Centrum, tel. 033-41495. b.g.g. 03420-6141. toe stel 17. Abonnementsgeld: 6,50 per kwar taal; 12,75 per halfjaar en 25,00 per jaar. Sluitingstermijn: dinsdagmiddag 12 uur. Ons kantoor is geopend van 10-12 en van 2-4 uur. NABESTELLEN FOTO'S De meeste in de Leusder Krant gepubliceerde foto's kunt u na bestellen (met uitzondering van archief- en historische foto's) bij vooruitbetaling van 5,00 per exemplaar (formaat 13x18 cm) op giro: 871441 t.n.v. de B.D.U. b.v. te Barneveld met duidelijke vermelding van gewenste foto, aantal, nummer van krant, pagina waarop de foto werd geplaatst. U kunt ook kontant betalen op ons kantoor Finnmark 3 - Leus den/Centrum. Ongeveer 14 da gen na betaling ontvangt u de gewenste foto's thuis. Opgave abonnementen, adver tenties en betalingen kunt u doen op ons kantoor, Finnmark 3, Léusden/C. DE LEUSDER KRANT is een uitgave van de BDU- Krantenkombinatie te Barneveld. Vrijdag 4 maart: Bibliotheek, 19.00- 20.00 uur, Vrijdag 4 maart: Klaverjassen in De Hessenkar, 20.00 uur Zaterdag 5 maart: Uitvoering DWS, Ons Gebouw, 20.00 uur. Zaterdag 5 maart: Filmavond pupillen en junioren SVA in kantine Zondag 6 maart: Bibliotheek 10.30- 12.00 uur. Zondag 6 maart: Puzzelrit AMBC, 13.30 uur start bij ,,de Roskam" Dinsdag 8 maart: EHBO. 20.00 uur Nieuwe leden en gediplomeerden. Dinsdag 8 maart: Bibliotheek 15 15- 16^ 30 uur. LEUSDEN-ZUID Donderdag 3 maart: Bibliotheek ,.De Boekenmolen". Paletschool, Wil lem de Zwijgerlaan. Uitlening van 14.00-17.00 uur voor volwasse nen en jeugd. Vrijdag 4 maart: Bilbliotheek ,,De Boekenmolen", Paletschool, Wil lem de Zwijgerlaan. Uitlening van 19.1)0-20.00 uur voor volwassenen en jeugd vanaf 12 jaar Vrijdag 4 maart: Jeugdklub van 12-16 jarigen in 't Trefpunt aan de Arn- hemseweg van 19.30-21 30 uur Zaterdag 5 maart: Jazzhut van Theo Caldenhoven, van Diepenheim Scheltuslaan 14, geopend van 12.00-18 00 uur Zaterdag 5 maart: PJGU-deelnameaan de kulturele wedstrijd in Zeist Mogelijkheid tot middag-en avond- aktiviteiten. Maandag 7 maart: Bibliotheek ,,De Boekenmolen", Paletschool, Wil lem de Zwijgerlaan van 14.00- 17.00 uur voor volwassenen en jeugd. Maandag 7 maart: Gezinsverzorging en ouderenhulp van de Kruisver eniging Leusden, aan de De Roo van Alderwereltlaan 13. van 14 00- 15.00 uur. Maandag 7 maart Jeugdklub voor 8- en 9-jarigen in ,,'t Trefpunt" aan de Arnhemseweg van 18 30-20.00 uur. Maandag 7 maart: Gemengd Koor Kunst veredelt" repetitie-avond in ,,'t Trefpunt" aan de Arnhem seweg van 20.00-22 00 uur. Dinsdag 8 maart: UW Senioren So ciëteit voor de jongere en oudere mensen in Leusden-Zuid, die van gezelligheid houden. In het klub- huis van Roda, Burgemeester Bui- ning Sportpark van 14 00-16.30 uur. Dinsdag 8 maart: Bibliotheek De Boe kenmolen", Paletschool, Willem de Zwijgerlaan. Uitlening van 19 00-20.00 uur ONZE KRANT IS OP ONDERSTAANDE ADRESSEN LOS VERKRIJGBAAR LEUSDEN-C. Leusder Krant, Finnmark 3 S.V. Bookstores, Torenakkerweg 16. De heer W. J. Schut, Hamersveldseweg 26. Zwembad Leusden, Burg. Buiningpark Manege en Taveerne „De Klaveet'', Postweg 1 ACHTERVELD: Boekhandel Vos. Hessenweg 323. LEUSDEN-Zj Kroon Supermarkt Pr. Irenelaan 9. Uitsluitend voor volwassenen en jeugd vanaf 12 jaar. Dinsdag 8 maart: Bijeenkomst in ,,'t Trefpunt" aan de Arnhemse- weg Aanvang 20.00 uur Mr. A. Herstel spreekt over ,,mijn werk bij de rechtbank". Mr Herstel is substituut officier van justitie te Utrecht Dinsdag 15 maart: Vrouwenkafee van 9 00-11.30 uur in eetkafee galerie ,,De Hakhorst" aan het einde van de Noorderinslag. OPPASCENRALE LEUSDEN Voor een oppas bellen naar me vrouw B Hassink, Azuriet 17, Leus den-Centrum, telefoon 43J32. LEUSDEN/CENTRUM Donderdag 3 maart: Eetcafé Hakhorst, 21.00 uur. Politiek Café Woensdag 9 maart: Marcuskerk, 20.00 uur Bijeenkomst Vrouwenkontakt- groep Donderdag 10 maart: Café-restaurant Nieuw Leusden, 20.00 uur Ifor- matieve bijeenkomst van de Ver eniging Winkelcentrum Rozendaal met lezingen over de toekomst van de Leusdense detailhandel door wethouder J Wagenaar en de heer E. J Bolt Donderdag 10 maart: Hakhorst. 20.00 uur: Jaarvergadering Progressief Leusden - met diskussie. Elke eerste donderdag van de maand: Schnjfavond Amnesty International in de bilbiotheek, 19.00-2100 uur Elke donderdag: UW Seniorensocieteit .Sporthal Groenhouten"de Meent, van 14 00-16.30 uur. Elke dinsdag: Van 18 45-19.45 uur Jeugdschaken in de oude Roda- kantine. Om 19.45 uur: Schaken voor senioren in dezelfde kantine Elke dinsdagmiddag: Sociëteit voor da mes en heren van 60 jaar en ouder om gezellig te kaarten Van 14.30 tot 17.00 uur. Johanneshoeve, Ha mersveldseweg. Elke woensdag: ros Beyaert, repetities koor ..Treecksangh". Van 19.45 tot 21.45 uur. Elke donderdagmorgen: Van 9.00- 10.00 uur gezinsverzorging en be jaardenhulp van het Groene Kruis- gebouw, Wit-Gele Kruis, Rozen- gaarde 33. Elke vrijdag: Ontmoetingsgelegenheid in de Johanneshoeve. Hamersveld seweg. Vanaf 9.00 uur. Elke dinsdag- en vrijdagavond: ,,De Til", open vanaf 19.00 uur. Hobby club om 18 30 uur. Hulpdienst ,,De Wetering": Telefoon nummers 42746/42249. Stichting Amivedi: Mevrouw M. von Bergh, tel. 03425-1554. Elke zaterdag: ,,De Til", discodans avond. Aanvang 20.00 uur. Elke zondag: ,,De Til", discodans middag. Aanvang 14 00 uur. OPENINGSTIJDEN BIBLIOTHEEK LEUSDEN Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag 18.30-21.00 uur 14 00-17.30 uur 10.00-12.30 uur 14.00-17.30 uur 18.30-21.00 uur 14.00-17.30 uur 18 30-21.00 uur 10.00-21 30 uur JEUGDCLUBS IN ,,'t CLAEVERENBLAD" Maandag 8-12 jaar, 18 45-20.00 uur, onder leiding van Sytse Fennema, Marion Dobma, Hans Visser. Woensdag: 12-16 jaar, 19.00-20.30 uur, onder leiding van Ton van de Werd. Edward Delfori. Donderdag: 16-plus, 20.00-23.00 uur, onder leiding van Wim vande Brink, Peter Upperman. Zaterdag: 15-plus, 20.00-23.00 uur, onder leiding van Jeanette Lodders, Bert van Loenen. DONDERDAG 3 MAART 1977 'AN DE REDAKTIE) LEUSDEN - Zoals het er nu uitziet il het Politiek Café vanavond om »gen uur in de Hakhorst zonder de VD van start gaan. In een uit breide verklaring gericht aan het scretariaat van het Politiek Café 'rogressief Leusden), zet de VVD j monde van de heer R.M. Bergsma •teen, waarom de VVD moet afha- »n. De heer Bergsma namens de raktie van de VVD: Het onderwerp van Uw brief is uit breid aan de orde geweest op ons aktieberaad van dinsdag 22 fe- •uari j.l., omdat de doelstellingen in Uw voorstel ook ons zeer ter irte gaan. In principiële zin onder drijven wij het motto „het denbaar bestuur dichter bij de bur- jrs en de mensen dichter bij de po- iek". Hoewel wij wel van mening jn, dat eerder de politiek naar men- »n moeten worden gebracht, dan ït je het omgekeeerde mag ver achten. Als wij een oud gezegde arafraseren, dan bedoelen we: „de Dlitiek is er voor de burgers, niet de jrgers voor de politiek". Eveneens kunnen wij ons volledig nden in Uw wens deze bijeenkoms- n een algemeen, c.q. neutraal ka- ikterte geven. Met name omdat an- >rs de belangstelling van de niet- irtijgebonden inwoners van Leus- &n zeer waarschijnlijk in onvol- bende mate gewekt zal worden. Wij bben er allen belang bij voor eigen brochie te preken. Daarvoor jnnen alle partijen hun eigen bij enkomsten wel organiseren. Nu wij op deze twee belangrijkste santen volledige overeenstemming jnnen konstateren, moet het ons in het hart, dat de manier, waarop t initiatief over het voetlicht is ge- jmen, het ons praktisch on- logelijk maakt aan deze bijeenkomst deel te nemen; hiervoor hebben wij de volgende motieven: 1e. Voor een algemeen karakter zou een benadering van de besturen en frakties van alle partijen vooraf de juiste weg zijn geweest. Temeer omdat dan ook een veel grotere ze kerheid zou bestaan over deelneming van andere partijen, alsmede de kontinuiteit. Het is voor het welslagen van deze zaak uiter mate belangrijk, dat de eerste bij eenkomst een succes wordt. 2e. Het was ons bekend, dat ook de redakteuren van de beide plaatselijke verspreide bladen, een dergelijk plan aan het uitwerken wa ren. Het lijkt ons niet erg sportief deze plannen in dit stadium te door kruisen. 3e. Het komt ons zacht gezegd vreemd voor een dergelijke uitnodi ging als algemeen te kwalificeren, als gelijktijdig in de pers uitnodigin gen verschijnen, die in elk geval slechts gesigneerd zijn door een van de groeperingen. Voor de niet- De heer R.M. Bergsma: niet neutraal gebonden kiezer kan dit bovendien een belemmering zijn. 4e. Om een aantal redenen, deels voor ons van subjektieve aard, is onze fraktie niet gelukkig met de keuze van het etablissement. Ook daarover was vóór publikatie enig overleg op zijn plaats geweest. 5e. Tenslotte is de tijd tussen bin nenkomst van Uw uitnodiging en de geplande datum zo kort, dat geen mogelijkheid meer bestaat voor be hoorlijk overleg met alle betrokken partijen. Op grond van het voorgaande delen wij U mede - overigens met een gevoel van teleurstelling over de gemiste kansen voor de openheid die wij alle voorstaan - niet aanwezig te zullen zijn op 3 maart a.s. Overigens zijn wij en blijven wij gaarne bereid met U en alle andere partijen op korte termijn naar een vorm te zoeken, die dit initiatief de kans geeft, die het verdient. (Van de redaktie) LEUSDEN - Op donderdag 10 maart a.s. organiseert de Vereniging Win kelcentrum Rozendaal" in café-res taurant „Nieuw Leusden" een lezing over het onderwerp: ,,De toekomst van de detailhandel te Leusden".Spre kers zijnwethouder J. Wagenaar en drs. E. J. Bolt(vandeprojektontwikkelings- maatschappij Amro/Westland Utrecht. De lezing begint om acht uur. HISTORISCHE KORREKTIE De uitgave „777 Karei de Grote schenkt Leusden aan de Sint Maar- tens Kerk van Utrecht geschreven voor leerlingen van de basisscholen in de gemeente Leusden, bevat een foutje, zoals de schrijver, de heer J. M. Schouten uit Achterveld ons meedeelt. Onder het hoofdstuk „De Nieuwe Leer" staat; „Bijna twee honderd jaar gingen de mensen daarom ter Kerke in Amersfoort." De archiefsamensteller van de „Her vormde Gemeente Leusden", de heer W. Bos uit Leusden-Zuid stelt terecht, dat deze zin geheel doorge haald dient te worden. Als aanvulling kan het volgende worden bijge schreven: „Toen het Kerkgebouw wegens bouwvalligheid grote repa raties begon te vorderen, dacht men aanvankelijk over indeling van Leusden bij verschillende naburige Kerkelijke gemeenten. Deze Ge meenten waren echter te groot, zodat besloten werd een nieuwe kerk te bouwen in Leusbroek," Overigens vraagt P.S. zich toch wel af, in welke taal dit geschrift is gesteld, gezien bovenstaande zin nen. Middeleeuws? „Grote re paraties vorderen", dat is beslist geen ganbaar Nederlands meer. Dus extra werk voor onderwijzers om de leerlingen er op te wijzen, dat het de taal van vroeger is LEUSDEN 1200 Het historisch materiaal over Leusdens' rijke geschiedenis drup pelt langzaam binnen bij de redaktie van deze krant. Alle inzenders onze hartelijke dank. Wij zullen uw bijdra gen zorgvuldig bewaren en na gebruik te zijner tijd aan u retourne ren. Maar het is nog niet genoeg. Wie helpt ons aan méér materiaal? Oude ansichtkaarten, dokumenten, foto's, oude verhalen en legenden uit leus den, schilderijen, pentekeningen, boeken etc. etc. zijn van harte wel kom. Ons adres is: Redaktie Leusder Krant, Postbus 11, Leusden/Cen trum. Wilt u het persoonlijk brengen? Ons kantoor is gevestigd op Finnmark 3, eveneens in Leus den/Centrum. Bij voorbaat dank voor uw medewerking. ERE WIE ERE TOEKOMT Van de sekretaris van de Groen- stichting Rozendaal, ir. G.H.J. Oude Vrielink, ontvingen de volgende „korrektie" op het artikel (ingezon den) ten aanzien van het snoeien van bomen en struiken. Hij schrijft:„Het onderschrift bij de ingezonden me dedeling „Waarom de bomen en struiken in Rozendaal gesnoeid wordën" in de Leusder Krant van 24 februari 1977 suggereert ten onrechte dat wij de auteur zijn van dit stuk. Deze mededeling is echter in samenspraak met de groencommis- sie van de Raad van Advies (bewo nersvertegenwoordigers) van Groenstichting Rozendaal door de gemeentelijke plantsoenendienst geschreven. Ere wie ere toekomt Waarbij wij weer aantekenen, dat de gemeentelijke plantsoenendienst blijkbaar de eer aan de heer Oude Vrielink gunde We blijven nog even in Achterveld. Terwijl de zuidelijke karnavalssferen nog rondzweefden in Achterveld, werd een Achterveldse scholiere duidelijk verrast met meer dan veertig brieven uit Zweden. En dat is, zoals u v/eet, een heel eind in het noorden. Het meisje wilde graag kor- responderen met een Zweedse vriendin en deed het meteen goed: ze plaatste een oproep in een Zweedse krant. Dat ze in Zweden - net als in Leusden - de plaatselijke krant goed lezen, bleek uit het schit terende resultaat. Ze kan nu kiezen, ook al is dèt wellicht nog het meest moeilijke KERKSTRAATJE VER DWIJNT Het eeuwenoude Kerkstraatje, dat op de oude grens tussen de provin cies Utrecht en Gelderland ligt, zal binnenkort verdwijnen. Tenminste, dat wordt ons toegefluisterd. We hebben op de kaart van Leusden ge tracht het Kerkstraatje te lokaliseren, maar helaas: op de moderne kaart bestond dit oude weggetje al niet meer IN MEMORIAM G. HEIJ Wij ontvingen van een meelevend Leusdenaar het bericht van overlijden van de heer George Heij, een bij de autochtone Leusdenaren zeer bekende en geliefde oud- Leusdenaar, die meer dan veertig jaar het wagenmakersvak beoefende bij de familie Ipenburg, waarna hij tot zijn pensionering in 1968 werkzaam was op het landgoed Den Treek, waar hij tot zijn pensionering in 1968 werkzaam was op het landgoed Den Treek, waar hij het onderhoud van de daar aanwezige boerderijen voor zijn rekening nam. In de tijd, dat hij nog werkte hebben veel Leusdenaren nooit vergeefs een beroep op hem gedaan. Na zijn pensionering zette hij zich geheel in voor de gemeen schap en was veel te vinden in zijn hobby-werkplaats, waar hij kleine boerenwagentjes vervaardigde. Zijn opgewektheid en behulpzaamheid zal erg gemist worden. LATEN TALENT Nog eventjes aandacht voor een kursus van Laten Talent. Het is een kursus speciaal voor kinderen-(Vol wassenen mogen echt niet mee doen) „Spinnen voor kinderen" (vanaf tien jaar). Zes woensdagmid dagen (16,23 en 30 maart, 6, 20 en 27 april) kunnen kinderen leren omgaan met het spinnewiel. Er zijn nog enkele plaatsen vrij. U kunt u in schrijven bij mevrouw E. Zuidema, Ardennen 29, telefoon 42263. Doen! PRINS OEN EN PRINS PUUP Het karnaval in Achterveld heeft het hele dorp op stelten gezet. Zoals traditioneel gebruikelijk is in Achter veld, zouden we daaraan toe willen voegen. De karnavalsoptocht was weer allesovertreffend met meer dan vijftien wagens. Ook de feesten waar Prins Puup IV en de zijnen de feest- „FLEHITE" IN NIEUWE JAS Het tijdschrift „Flehite", voordien een uitgave van de Oudheidkundige Vereniging Flehite, heeft nu een nieuw jasje gekregen en is tevens een uitgave geworden van de oud heidkundige vereniging samen met het museum Flehite. Het eerste nummer van de negende jaargang is groter van formaat. Het ligt in de be doeling dat het blad niet alleen - zoals tot nu toe gebruikelijk was - interessante artikelen bracht over het rijke verleden van de gouw Flehi te, maar ook als officiële spreekbuis gaat fungeren van de Stichting Mu seum Flehite. Daarnaast zullen ook aktuele historische zaken aandacht krijgen in het blad, dat elk kwartaal verschijnt en voor leden van de Oudheidkundige Vereniging Flehite gratis is. Een abonnement is ook mogelijk. Voor twintig gulden per jaar. (Instellingen 30,- per jaar). U kunt dit bedrag overmaken op giro 437683 ten name van de administra teur Flehite te Amersfoort. In het eerste nummer in nieuwe vorm o.m. een interessant artikel van E. Heupers over „Den steen draegen, een onterende straf in de Middel eeuwen", W. J. van Tent over: „De heuvel bij de Lichtenberg", de ver moedelijk enige grafheuvel in Amersfoort, en de restauratie aan het Grote Spui. vreugde verhoogden kunnen zeer geslaagd worden genoemd. Maar nauwelijks was de karnavalsrust te ruggekeerd of de poppen waren op nieuw aan het dansen. Want wat schreef de Leusder Krant in de kop boven het verslag van het Achter veldse karnavalsfestijn? „Grootse karnavalsviering in Puupekoppen- land met Prins Oen ITerecht voelde Prins Walter Puup IV is en blijft van Eigen Wijzen zich gepasseerd. Dat heb je in een prinselijke hofhou ding; je moet weten op welke plaats je staat. En Prins Puup IV is en blijft de grootste prins van Puupenkop- penland, ook al was prins Oen de eerste van het Startblok nog zo aar dig. Wij gaan er van uit, dat de kop penmaker of -maakster zelf nog in een carnavalsroes rondhuppelde. Hoe kun je anders een dergelijke vergissing verklaren? Ook karnaval- sprinsen moeten daar begrip voor kunnen hebben. En ere wie ere toe komt: Prins Walter Puu- IV is en blijft voorlopig nog de grote Achterveldse karnavalsprins. Daar kan een simpele kop boven een krantenver slag niets, helemaal niets aan veran deren. Gelukkig maar 't wolbaantje is er Je kunt van de Leusdenaren veel zeggen, maar inventief zijn ze zeker. Zoals het er nu voorstaat, ziet het ernaar uit, dat binnen afzienbare tijd - als de woningbouw op gang komt - weer een tekort aan winkels zal ont staan. De Leusdenaren hebben ook daar iets op gevonden: zij openen zelf winkels, zij het dan niet in de winkelcentra, die daar geen ruimte voor hebben. Zo werd dinsdag 1 maart ,,'t Wolbaaltje" geopend op Dalmatié 80 in Leusden/Centrum. Dit boetiekje - de naam zegt het al- be geeft zich op het gebied van kreatieve handvaardigheden en le vert daar het nodige materiaal voor. Een nieuw handen-arbeid en hobby-center, zo wordt het Wolbaaltje aangekondigd en het is geopend op dinsdag, woensdag en donderdag van 10 tot 12 uur en van 14 tot 17 uur. En dergelijke service geven ze tegenwoordig lang niet overal - als u langs gaat, wordt u alles verteld over de mogelijkheden in de kreatieve sektor onder het genot van een gezellig kopje koffie. Waarschijnlijk onder het motto: Ge zelligheid kent geen tijd. Op de foto: het interieur van 't Wolbaaltje. WEGEN IN DEN TREEK B en w van Leusden zijn van plan4 j| om verschillende onverharde wegen in Den Treek aan het openbaar ver- keer te onttrekken. Dat betekent, dat d alleen de aanwonenden en gebrui- kers/eigenaars van de aan deze wegen gelegen percelen de wegen I nog mogen berijden. De fietspaden blijven natuurlijk wel openbaar en 30l ook op de wegen zelf zal best met de_J fiets mogen worden gereden. Dat is gezond, denken b en w wellicht. De wegen, die aan het openbaar verkeer zullen worden onttrokken zijn de Buurtweg (tussen Kerkeweg en Pa- radijsweg) de Akkersesteeg, de Ker keweg en de Griftdijk. Vanaf maandag 28 februari liggen de des betreffende voorstellen en te- keningen ter inzage op het gemeen-1 tesekretarie, afdeling algemene en juridische zaken, Zwarteweg 14. U kunt veertien dagen lang bezwaren indienen bij de gemeenteraad. Daarna wordt het voorstel van ben w in de raadsvergadering behande'd. BESTEMMINGSPLAN TER VISIE i Wat er ook niet ter visie wordt ge legd, het ontwerp-bestemmingsplan Buitengebied-Oost wèl. Vanaf maandag 28 februari, begin deze week dus, ligt het bestemmingsplan ter inzage op het gemeentehuis van Leusden. Gedurende één maand. Vooral voor de agrariërs in de ge- meente is dit ontwerp- G' bestemmingsplan van belang. Be zwaarschriften kunt u binnen een maand richten aan het gemeente- bestuur van Leusden. POLITIEK CAFÉ Politiek blijft politiek. Een politiek café opzetten blijkt in Leusden een hachelijke zaak toe. Als er niet snel wordt gepraat tussen de partijen, zal de VVD afhaken en haar me dewerking niet verlenen, zo vernemen wij. Jammer, maar ergens zat het er in Er blijkt niet voldoende overleg gepleegd te zijn in brede kring en dat is natuurlijk wel noodza- kelijk, wil een politiek café neutraal van opzet zijn. Maar goed, we hopen, dat alles alsnog is rechtgezet en het eerste politieke café vanavond om negen uur in De Hakhorst een succes zal zijn. Zo niet, dan is het een kwestie van eventjes uithuilen en opnieuw beginnen. Maar de moed niet opgeven. Goede politici zijn toch i vasthoudend als terriers? Nou J dana 1 UITSPRAAK VAN DE WEEK „Politiek is de kunst om van een mug een olifant te maken, want van muggen nemen de mensen gean no titie." (John Boynton Priestley). P.S. LOEP OP POST UIT HET NOORDEN

Leusder Krant | 1977 | | pagina 3