Van de Kletersteeg Achterveldse dames wonnen met 3-2 Uitgebreid Feestprogramma op koninginnedag Weer tweede plaats Amivedi Kieran Halpin in Claeverenblad Weer goede resultaten EHBO Achterveld half- Schenkel in rode wijn W8 ACHTERVELDSE CROSSERS IN DE PRIJZEN Laatste ronde klaverjassen vastenbal Cl DROPPING OP 1 APRIL KOOKHOEKJE bi) Ons Genoegen s.v. Achterveld LEUSDER KRANT - ACHTERVELDS NIEUWS S3 CONTROLE Bij de controle van zondag 5 maart moesten twee fietsers worden bekeurd, die het trottoir gebruikten als rijwielpad. Eén motorfietser liep een proces-verbaal op. omdat hij het verbod negeerde, waarbij niet linksaf mocht worden afge slagen. VERNIELING Vandalen verschaften zich toegang tot het C.J.V. kamp. Een deur werd ver nield. Frisdrank werd ter plaatse opge dronken. De alarminstallatie trad luid keels in werking, en daardoor kozen de vernielers het hazenpad. Er wordt niets vermist. STRIKKEN Maandag 7 maart kwam een inwoon ster van Leusden, die gewandeld had bij het Hazenwater, een groot aantal strik ken bij de Politie inleveren, die zij het Hazenwater had kunnen verzamelen. U heeft nodig: 2 schenkels (dik) 5 uien ons champignons 2 ons wortels 2 teentjes knoflook 1 ons ontbijtspek 2 eetlepels cognac fles rode wijn 3 eetlepels olie Giet de olie in een pot en leg er de helft van het spek in. Leg nu de helft van de gesneden groenten er op en dan het vlees. Knijp de knoflook op het vlees en leg de rest van de groenten er op. Giet de wijn en de cognac er op en nog wat vers gemalen peper Laat nu alles zachtjes gaar stoven. Geef er witte rijst Eet smakelijk, Japieja. STOUTENBURG - „Neen, het is jet niet gelukt, maar ik ben toch [~>est tevreden, dat opnieuw de 2e plaats bereikt Aan het woord is de Stou- :enburgse bakker, W. J. Kletersteeg, Hl hij had het over de kwaliteitsactie, lie gedurende het gehele jaar 1976 inder de circa 80 leden van het Gilde Ier zelfstandige bakkers (v/h Saba- jroep) is gehouden. Nadat hij in 1975 n 2e positie de finish was gepasseerd, verd v. d. Kletersteeg ook over het ifgelopen jaar reserve-kampioen van Nederland Het enige verschil met ie vorige keer is, dat wij u dit nieuw- je nu een week eerder kunnen melden. iVij zijn de afgelopen week bij de heer d. Kletersteeg op bezoek geweest >m wat meer te vernemen omtrent le prijsuitreiking, die onlangs in het faarbeurs-congrescentrum te Utrecht —plaatsvond onder leiding van gilde- __neester directeur P. van Zuilen. Van de Kletersteeg had het druk. Buiten de normale werkzaamheden om Jwas juist op die dag de een of andere Ibasisschool de hele ochtend op „bak- cursus* geweest. Dat gebeurt daarge- |''in dé hoop; dat de jeugd wat fllgheid krijgt in het bakkersvak. Fvan de circa 25 kinderen kreeg [kwak deeg en daar moest na duch- kneden, dat hier en daar meer weg •v had van karate, een brood worden ge vormd, voordat het de oven in kon. Verbrand of niet., de broodjes waren geweldig en mochten meegenomen wor den naar huis, Chef Koos Goedknecht was het technische vernuft van deze actie. Ondertussen had de heer v d. Kletersteeg ons het verdiende diploma laten zien en vertelde hij dat de kwa liteitscontrole ging over de vorm, malsheis. kleur van kruim en korst, ïfwerking en gewicht van vijf produc ten uil het assortiment en met name ACHTERVELD - Bij de stichting Amivedi tel. 03425-1554 werden de navolgende dieren als gevonden en vermist opgegeven 9 10 Gevonden: maart Boxer, gevonden parkeer plaats in Den Treek, maart Valkparkiet. Vermist: maart wit/grijs gevlekte kater, 3 witte poten, gecastreerd. 3 jaar oud, ..Tasja"; maart: zwarte poes met vier witte haren in de hals, gesteriliseerd, maart. Duitse staander Rex. wit-, bruin-, klein- en krentebrood, alsmede krentebollen. Na de eerste twee kwartalen van 1976 stond het Stoutenburgse bedrijf, welis waar met klein verschil, aan de top van de beoordelingsranglijst. Toen kwam de latere winnaar (ook nummer 1 in de vorige competitie) naar voren en Sandermans-Rijssen, want die was het, bleef op de topplaats. W. J v. d Kletersteeg werd 2e gevolgd door Brobaco-Klaaswaal en Rademaker- Soest. Behalve de oorkonde, die een prachtige plaats op kantoor kreeg, bestond de 2e prijs uit een bedrag van f750,- dat de Stoutenburgse bak ker verdubbelde en in de personeels- pot deponeerde. Daar is bereids een stereo-geluidsinstallatie van gekocht en nu worden in het continu-bednjf aan de Hessenweg onder de klanken van vrolijke grammofoonplaatjes (op bandjes ingeblikt) door het 12 man sterke personeel de 18.000 balen bloem a 50 kg. en de daarbij behorende an dere grondstoffen voor de productie van 1977 verwerkt tot brood en gebak, met de opzet om dit jaar nog eens een gooi naar de toppositie te doen. LEUSDEN - De Hervormde Gerefor meerde Jeugdraad organiseert op zater dagavond 19 maart een folksong-avond in jeugdhonk 't Claeverenblad" aan de Hamersveldseweg 102. Het is Kieran Halpin, de Ierse volks zanger, een vriend van de vorige artist die in 't Claeverenblad" optrad, die in Leusden komt zingen. Sinds een jaar of drie is Kieran Halpin beroepszanger. Hij heeft reeds verscheidene suksesvolle toernees in Engeland achter de rug. Kieran Halpin was lid van de groep "The Somertons" die in 1974 het Letter- kenny Folk Festival won. Kieran Halpin is inmiddels opgetreden voor de Ierse televisie en de Engelse radio. De folksongavond in 't Claeveren blad" begint om 20.00 uur. Dc entree prijs is uiterst laag: ƒ1,- per persoon. Voor Lcusdenaren zijn er deze avond pasjes te verkrijgen aan de bar. De aan vragers moeten dan wel de leeftijd van 15 jaar hebben bereikt. De Hervormde Gereformeerde Jeugd raad verwacht een overweldigende be langstelling voor het optreden van deze boeiende Ierse folksongs vertolkende gi tarist Kieran Halpin. Komt U óók méé-luisteren? ACHTERVELD - Aan de onderlinge schietwedstrijd van Ons Genoegen werd door 19 schutters deelgenomen De uitslag was. aantal punten J W. Wittebrood 48 2. W. van Noorden 48 3. J. van Rossum 48 4 W. J. Lagerweij 47 5. P van Nimwegen 47 6. A van Daatselhar 46 7 A Vlug 45 8 J. van Nimwegen 45 9. M. Pothof 44 10 H J van Ruitenbeek 43 11 J. Blom 41 12. G. Tolboom 41 13. T Vos 41 14. W. van de Kletersteeg 41 15 J. Kommer 40 16. F. Koenen 40 17. Th van de Koedijk 39 18 J Pepping 39 19. P Smink 39 ACHTERVELD - Het motorcross seizoen is onlangs weer begonnen Na tuurlijk ook voor de renners van de Nijkerkse Cross Club en met name de Achterveldse coureurs uit dit team. Verleden week was E. Schouten in Nederweert al lekker in aktie in de 500 cc promotieklasse. Hij eindigde als 3e. In het afgelopen weekeinde trokken Dick v. d. Burgwal en Theo van Laar naar Luyksgestel voor een internationale cross. Theo had in de 125 cc seniorenklasse pech en moest uitvallen. Dick v d. Burgwal deed het uitstekend in de 500 cc junioren- klasse. Na een bijzonder felle strijd vloog hij als 3e over de eindstreep. A s zondag trekken de Achtervelders weer naar Brabant en wel naarBoékel. ACHTERVELD - Zondagmorgen speelden de Achterveldse dames onder ideale weersomstandigheden een wed strijd tegen de dames van Nijenrodes. Achterveld nam de aftrap en wist al spoedig diverse schoten op het vijande lijke doel te lossen. Echter zonder suc ces. Door de vele fouten die in de Nijen rodes verdediging werden gemaakt kon ACHTERVELD - Daar twee Achter veldse E H B O.-ploegen in de te Ach terveld gehouden Rayonwedstrijden een succesvolle le en 2e plaats wisten te behalen konden zij zaterdag 12 maart meedoen aan de districtswedstrijden. ACHTERVELD - Maandag 21 maart zal de laatste ronde van het klaver- jastournooi van de S.V. Achterveld worden gespeeld in de kantine van het Kerstenssportpark Dit belooft een spannende wedstrijd te worden daar er die avond zal worden uitgemaakt wie de winnaar van dit touinooi zal worden. Gezien de stand kunnen er zich nog wel enige verrassingen voordoen. De aanvang is om 20.00 uur en er zijn weer heel wat aantrekkelijke prijzen I beschikbaar. Achterveld blijven komen. Undanks dit was het toch Nijenrodes die in de vijfde minuut van de eerste speelhelft wist te scoren. T. van Rooijen zag kans alleen door de Achterveldse verdediging te komen en scoorde. Achterveld liet dit niet op zich zitten cn reeds vier minuten later was de stand 1-1. Het was L. Kerkhof die de gelijk- De districtswedstrijden van de Katho lieke E.H.B.O werden gehouden in Utrecht Bij de strijd om bij de besten van Nederland te behoren kwamen beide ploegen weer succesvol uit de bus. Aan deze districtswedstrijd, welke werd gehouden in De Bruis te Utrecht deden acht ploegen mee uit het district Utrecht De uitslag van de districtswedstrij den was: Ploeg Leider 1 Jutphaas 1 200 55 2. Achterveld 1 195 54 3. Woerden 189 47 4. Achterveld 2 161 42 5. Martinus Utrecht 158 46 6. Ijsselstein 157 47 7. Vinkeveen 150 51 8 Jutphaas 2 139 36 Achterveld 1 behaalde zo de tweede plaats evenals de leidster van de ploeg mevr. Teunissen. Achterveld 2behaal de een vierde plaats. De ploeg Achter veld 1. bestaande uit mevr. Teumsse- Kerkhof, tevens leidster, mevr. Wes- terlaak-Kerkhof en mevr. Janssen- Rijnders zal op vijf november 1977 weer mee mogen doen om het kam pioenschap van Nederland. Deze lan- denwedstrijd zal worden gehouden in Tivoli te Utrecht. Tevens gaan de eerste vier ploegen van deze districtwedstrijd strijden met de eerste vier ploegen van de Nationale bond van E.H B.O. om de Mr. Kneep- kensbeker. Dit zal zijn op 26 mei a.s in de Willem 111 kazerne te Nieuwer- sluis Achterveld 1 en Achterveld 2, bestaande uit mevr Van Hamersveld- Heijmans tevens leidster, mevr Van Hamersveld-Burgwal en mevr, Schim- mel-v. d. Berg, zullen dus ook aan deze wedstrijd meedoen. maker scoorde. Het was weer Nijenrodes die een voorsprong nam. Een terugspeelbal kwam voor de voeten vanT. van Rooijen terecht. Die greep de haar geboden kans en maakte er 1-2 voor Nijenrodes van. In de 19e minuut kwam weer dé gelijk maker. M. van de Burgwal mocht hair verwege de middellijn een vrije trap nemen. Zij speelde de bal met een mooie boog voor de voeten van L. Kerkhof die nu haar kans benutte en zo de gelijkmaker (2-2) maakte. Bij dit doelpunt ging de keepster van Nijenro des ook niet helemaal vrij uit. In de 23e minuut van de eerste speelhelft maakte een verdedigster van Nijenrodes hands. Dit werd bestraft met een penalty die werd omgezet in een doelpunt. Zo stond Achterveld nu voor met 3-2. Het was het derde doelpunt in de eerste speelhelft van L. Kerkhof. Tot aan de rust werd cr wat heen en weer gespeeld waarbij Achterveld te weinig over links speelde. T. van Rooijen van Nijenrodes werd nu door de beide Ach terveldse Marions goed in toom gehou den. Na de rust verscheen Achterveld met een wissel op het veld. VV. Voorburg werd vervangen door E. Steenbeek terwijl de achterhoede door een opstel lingswijziging werd versterkt. D. Baas ging van het middenveld op rechtsbuiten spelen en M. Burgwal op het middenveld. In de tweede speelhelft, zag men een afwisselende wedstrijd met evenveel kansen voor beide zijden. Er werd echter niet gescoord. W. van Goederen van Achterveld moest vanwege een blessure, die later nogal mee bleek te vallen, het veld verlaten. Zij werd ver vangen door dc kleine vechtster G. Schouten. In de 30e minuut van deze speelhelft toch nog even een hachelijk moment voor het Achterveldse doel. De bal ging via keepster T. van Westerlaak van doelpaal tot doelpaal en werd vervol gens tot hoekschop verwerkt. De stand bleef 3-2 in het voordeel van de Achter veldse dames. Zondag 20 maart spelen de Achterveldse dames tegen Minerva, aanvang 10 00 uur. ACHTERVELD - S.V. Achterveld, afdeling jeugd. Uitslagen van zaterdag 12 maart Junioren Hoogland Al - Achterveld Al 2-0 Achterveld A2 - Hoevelaken A2 2-2 Achterveld BI - Spakenburg B2 2-3 Achterveld Cl - Quick Cl 1-1 Achterveld C2 -' Quick C4 1-3 TOV Cl - Achterveld C3 1-4 Pupillen Achterveld Dl - KVVA Dl 1-0 Achterveld D2 - TOV Dl 2-0 Hoevelaken D3 - Achterveld D3 3-0 Achterveld El - Spakenburg El 2-0 Achterveld E2 - APWC E2 3-4 APWC E4 - Achterveld E3 3-1 PROGRAMMA VOOR ZATERDAG 19 MAART Junioren: Achterveld Al - Roda Al 16.15 u. Achterveld A2 - Spakenburg A2 15 00 u. Hoogl.veen BI - Achterveld BI 15.00 u. Limvio C) - Achterveld Cl 15.00 u. Achterveld C2 - IJsselm.v. C2 13.45 u. VVZA C5 Achterveld C3 15.00 u. Pupillen: Roda Dl - Achterveld Dl 11.00 u. Limvio D2 - Achterveld D2 13.00 u. De Glind Dl - Achterveld D3 13 00 u IJsselm v El - Achterveld El 13.00 u. Limvio E2 - Achterveld E2 12.00 u. Achterveld E3 - Soest E4 13.00 u. ACHTERVELD - Zaterdag 19 maart a.s. zal het de laatste maal zijn dat Prins Walter Puup IV met zijn gevolg in het Carnavalsseizoen 1976-1977 naar buiten zal treden. Die avond zal er in de kantine van het Kerstenssportpark voor de leden en donateurs van de S.V. Achterveld en de leden van de Carnavalsvereniging het half-vasten- bal worden gehouden. De aanvang van dit bal is om 20.30 uur. De boerenkapel en de dansmariekes zullen ook deze keer weer aanwezig zijn en hun medewerking verlenen. Voor de genoemde leden en donateurs een mooie gelegenheid om van h"-t Carnavalseizoen 1976-1977 een leutig afécheid te nemen. Er wordt zeker op een grote opkomst gerekend. ACHTERVELD - Hoewel het bestuur en de leden van het feestcomité zitting hebben in diverse werkgroepen van Leusden 1200, hebben zij toch voor Achterveld ook niet stil gezeten. Het programma voor Koninginnedag op za terdag 30 april is nu reeds opgesteld en ziet er als volgt uit: 7.00 uur: Reveille. Jong en oud, groot en klein zijn van harte welkom met alles wat lawaai maakt. Geen vuurwerk, donderbussen en brommers zonder uitlaat. Degene die het gekste en meest lawaaimakende attribuut heeft, krijgt een waardebon. 9.00 uur: Gekostumeerde kinderop1 tocht. Opstellen om 8.30 uur op het schoolplein van „Onze Wereld" aan de Walter van Amersfoortstraat. Ver trek om 9 00 uur met medewerking van de muziekvereniging D.W.S. uit Ach terveld De route is: Walter van Amers foortstraat, Jan van Arkelweg, De Ver- jaegde Ruijterweg, Van Oldenbar- neveldstraat. Pater Stormstraat, Wal ter van Amersfoortstraat, Hendrik van Viandenstraat, Verjaegde Ruijterweg, Hessenweg, Kon. Julianaweg, langs het gemeentehuisje, Hessenweg, Voor St. P Joseph langs Hessenweg, Ons Gebouw. i 'K Elk kind l»an aan deze optocht meedoen. 9 30 ui r: Oranje-rit door de A.M B.C. Achterveld voor auto's, mo toren en bromfietsen. Deze Oranje-rit is voor iedereen makkelijk te rijden en er zijn fraaie prijzen te winnen. De start is bij hotel De Roskam, Hes senweg 212, Achterveld. 10.00 uur. Kinderprogramma in Ons Gebouw. Voor de kinderen zullen enkele leuke films worden vertoond. Alle kin deren krijgen in Ons Gebouw een trak tatie en daar zullen tevens de prijzen van de kinderoptocht worden uitgereikt. Alle kinderen van de basisscholen en de kleuters worden in Ons Gebouw verwacht. In het kader van Leusden 1200 zullen tijdens het kinderprogramma ballonnen worden opgelaten door alle schoolkin deren van Achterveld. Voor de verst komende ballonnen zijn leuke prijzen beschikbaar 14.00 uur Voetbaltournooi op het Kerstens sportpark. De elftallen zullen worden gevormd uit de bewoners van diverse straten uit Achterveld. 20.00 uur. Schut- en klaverjassen in Ons Gebouw voor iedereen. Inlichtingen over alle programma punten en aktiviteiten kunnen worden ingewonnen bij het bestuur van het feestcomité Het feestcomité bestaat uit de navolgende personen: voorzitter H Ossendrijver, Hessenweg 341, tel. 03425-1351, secretaris- W. Hilverts, Walter van Amersfoortstraat 2, tel. 03425-1990; penningmeesteres: mevr A van Dalen, Hessenweg 365. tel. 03425-1437; leden: mevr A. Bijl. Van Oldenbarneveldstraat 18, tel 03425- 1657. mevr N. Teunissen, Verj. Ruij terweg 9; de hr. H. Baal man, Hessen weg 327, tel 03425-1435; de hr. H. van Dijk. Pater Stormstraat 6. De jury-leden voor de gecostumeerde kin deroptocht zijn de leden van de jeugd raad Ook zal door het feestcomité in sa menwerking met de Tour de Junior uit Achterveld op 20, 21, 22 en 23 juli 1977 na zoveel jaren weer een kermis worden gehouden. Deze kermis zal worden gehouden op het terrein van Rutte, achter de Coöperatie. In de Tourweek zal op 27 juli door het feestcomité weer een Braderie worden georganiseerd. DONDERDAG 17 MAART 1977 stuurders van deze auto's piet in de gaten had, dat er gestopt werd voor de verkeerslichten. Mej. G. uit Amersfoort stopte met haar auto, waarop mevrouw K. uit Leusden eveneens stopte. De heer A. uit Kcsteren zag te laat dat de beide vóór hem rijden de auto's stil hielden. Hij reed met zijn wagen tegen de achterzijde van de auto van mevrouw K. aan. die op haar beurt tegen de achterzijde van de auto van mej. G. werd aangeschoven. Gelukkig was alleen materiële schade het gevolg van de onoplettendheid van de heer A. AANRIJDING MET BROMFIETSER Een aanrijding tussen een vrachtauto en een bromfietser vond plaats op don derdag 3 maart op de Berkenlaan te Lcusden-Centrum. Een vrachtauto, be stuurd door de heer H. uit Amersfoort, kwam op de Berkenlaan uit een uitrit. Op dat ogenblik kwam de bromfietster mej. B. uit Leusden vanaf de Burge meester de Beaufortlaan de Berkenlaan ingereden. Een botsing was onvermijde lijk. Mej. B. liep een lichte verwonding op. CONTROLES Op de Noorderinslag werd op vrijdag 4 maart een radarcontrole gehouden. Vijf autobestuurders moesten worden be keurd wegens het overschrijden van de maximum snelheid, die ter plaatse 50 kilometer bedraagt. De Politie noteerde snelheden van 65 tot 80 kilometer. Zaterdag 5 maart moesten drie be stuurders van auto's worden bekeurd op de Burgemeester de Beaufortweg, omdat zij in een andere richting reden dan de verkeerspijlen ter plaatse aan wezen. BROMFIETS GESTOLEN EN GE- SLOOPT Zaterdag 5 maart kon de 17 jarige B. uit Leusden worden aangehouden. Hij had op 4 maart te Amersfoort een brom fiets gestolen. De jongeman had de bromfiets inmiddels volledig gesloopt. VERNIELINGEN Op vrijdag 4 maart brachten een aantal jongelui vernielingen aan bij de achter zijde van het bejaardentehuis 't Ha- mersveld" Zij vernielden een ketting, en namen een hangslot mee. REEBOK DOODGEREDEN Op de TrekerWeg werd dinsdagochtend 8 maart om 7.00 uur andermaal een reebok slachtoffer van het wegverkeer. De reebok werd door de automobilist met zijn wagen op slag gedood. AUTO OPENGEBROKEN Op de parkeerplaats van de begraaf plaats "Rusthof" werd op dinsdag 8 maart een auto opengebroken. Er wordt niets uit de auto vermist. MET WINDBUKS OP JONGENS GE- SCHOTEN Een merkwaardig en niet ongevaarlijk "spel" speelden twee jongens op woens dag 9.maart in de buurt van het Hazen water. Gelukkig liep het "spel" af zon der ongelukken. Dit had ook anders kunnen zijn! De twee jongens in kwestie beschoten met een windbuks een aldaar spelende jongen. De Politie heeft deze gevaarlijke zaak in onderzoek, en is bezig met het ver hoor van diverse jongelui. BLAFFENDE HONDEN Bij de Politie komen steeds vaker klachten van buren en omwonenden bin nen over blaffende honden in Leusden. Veel mensen nemen een hond, maar laten het beest veelvuldig aan zijn lot oveT. Sommige mensen bestaan het om op stap te gaan, en de hond tot ver na 2,3 uur in de nacht alleen in huis te laten. De hond, die zich verlaten en op gesloten voelt, gaat janken en blaffen, en houdt de buurt uit de slaap. Het schijnt bij vele mensen usance te zijn, dat zij te weinig rekening houden met andere mensen. Men handelt zon der na te denken, en met de konse- kwenties van eigen handelen ten nadele van anderen houdt men zich niet bezig. De Politie maakt de Leusdense houders van honden er op attent dat een ieder verplicht is te zorgen, dat zijn hond de mede-inwoners van de plaats geen over last bezorgt. VERNIELINGEN Vrijdag 11 maart vonden er vernielin gen plaats aan de openbare basisschool 't Palet" te Leusden-Zuid. Dit is niet de eerste keer, dat vandalen zich met de school bezighouden. Regelmatig worden er na schooltijd vernielingen aan de school aangebracht. Ruiten worden in gegooid, roosters kapot gemaakt. De Politie verzoekt de ouders de jon gelui er op le wijzen, dat het zinloos is om andermans bezittingen te beschadi gen. Misschien kunnen de omwonenden dc lieve jeugd wat strenger in de gaten houden! RUIT INGEGOOID IN de nacht van zaterdag 12 op zondag 13 maart werd voor de zoveelste maal de ruit van de winkeldeur van de boekstore in Leusden-Centrum ingegooid. De steen lag in de winkel. De vernieler in kwestie heeft het regelmatig op deze winkel gemunt. De Politie stelt een on derzoek in. AANRIJDING De bestuurster van een Citroën, afkom stig uit Houten, rijdend op de Doornse- weg in de nacht van zaterdag 12 op zondag 13 maart, bedacht plotseling dat zij linksaf wilde slaan. De inhalende Porsche, bestuurd door de heer J.H.G. uit Gorinchem, kon de Citroën niet meer ontwijken bij deze onverwachte ma noeuvre. De heer G. reed tegen de ach terzijde van de Citroën aan. Er ontstond materiële schade. Gelukkig werd nie mand gewond. AANRIJDING Op woensdag 2 maart om 10.55 uur vond op de kruising Noorderinslag en Groene Zoom een aanrijding plaats tus sen een vrachtauto en een personenauto. De vrachtauto werd bestuurd door de heer I. uit Rijnzaterwoudc, de personen auto door de heer B. uit Scherpenzeel. Beide voertuigen wilden rechts afslaan, toen de bestuurder van de vrachtauto merkte, dat hij in plaats van rechtsaf recht dóór moest. Hij bracht zijn wagen tot stilstand, en reed achteruit om zijn vergissing in richting te gaan herstellen. Hij kwam door deze manoeuvre in bot sing met de auto van de heer B. Beide voertuigen liepen schade op. Er deden zich gelukkig geen persoonlijke ongelukken voor. DRIE AUTO'S IN BOTSING Drie personenauto's werden bescha digd op de Arnhcmseweg op woensdag 2 maart om 13.45 uur. toen één der be- LEUSDEN/CENTRUM - Vrijdag 1 april (géén aprilmop!) word* door de Stichting Jeugd erfj^ffrrg eren werk een dropping georganiséérd. Het vertrek is bij „de Til". Verder wordt deze dropping echter in de wij de omgeving gehouden. Er zal dus voor vervoer gezorgd moeten worden en om die reden is opgave van deze drop ping absoluut noodzakelijk Iedereen vanaf 15 jaar kan mee doen Men is van plan er iets aparts van te maken. Belangstellenden kun nen vanaf lieden inschrijven - iedere keer dat ..de Til" geopend is - tot uiterlijk dinsdag 29 maart. De kosten zijn f2,00. Die dienen bij de inschrijving voldaan te worden. Koeien op de weg, nadat een veewagen in de sloot beland was.

Leusder Krant | 1977 | | pagina 11