noopt voorzitter '46 tot aftreden "Goede resultaten impala-handbal Hockey Dames kampioen Nieuwe Haaien-records mor Frank Leusink im Petty Vonhof Haaien halen fors uit Crosser Van de Burgwal tweede in Boekei Inhaal programma Roda '46 UEUSDER KRANT-SPORT DONDERDAG 24 MAART 1977 19 LEUSDEN-CENTRUM - Maandag- rond is de ledenvergadering van Ro- eigenlijk vrij onverwacht, uitge- ipen op een emotionele en soms imultueuze aangelegenheid. Hetvoor- lamste agendapunt, de bespreking in de jaarstukken betreffende het lUbhuis, ontmoette nauwelijks pro- emen en daar lagen dan ook niet knelpunten voor vice-voorzitter van Santen, die de vergadering leid- Hij heeft geen gemakkelijke avond •had, maar gezegd moet worden, it hij de zaken goed in de hand eld. Zo kort na de viering van it 30-jarige bestaan maakt de Leus- |nse voetbalvereniging kennelijk een oeilijke tijd door. Voorzitter J. d. Berg, reeds maanden onder jktersbehandeling, heeft kort gele- }*n op medische gronden allerlei be lemmeringen volledig van zich af oeten zetten. Ook zijn bemoeienis let Roda '46, de vereniging waar in hij heel wat jaren secretaris ,i voorzitter geweest is. En altijd ^et het grootstse enthousiasme. Ie- •reen, die Jan v. d. Berg kent, •et hoe moeilijk die beslissing voor •m moet zijn geweest. Het Roda- bestuur heeft zich daarbij moeten neer leggen. In de a.s. augustusvergade- ring komt men hierop nog uitvoe rig terug. De eerste moeilijkheden van maan dagavond ontstonden na de bestuurs mededeling, dat zondagtrainer Ruud Maas besloten zou hebben, Roda na afloop van het lopende seizoen te verlaten. Een terminologie, die ge kozen is ten voordele van in en over leg met de betrokken oefenmeester. Jammer was, dat de heer Maas om studieredenen niet op de vergadering aanwezig kon zijn De gemoederen zouden dan wellicht niet zo verhit zijn geraakt Nu meenden enkele le den - aan hun aanhankelijkheid tot Roda wordt beslist niet getwijfeld - als woordvoerder of beschermer van Maas te moeten optreden. Daarbij vielen soms zeer felle verwijten In het belang van de betrokkene (die immers in de toekomst ook verder moet kunnen) brak de heer Van San ten het debat af, toen dit uitzicht loos dreigde te worden Terecht wilde hij zonder de aanwezigheid van Maas geen zaken openbaar maken, waar niemand wat aan heeft en de grote meerderheid van de vergadering was het hiermee eens. In een arbeids verhouding gebeurt altijd wel eens wat en algemeen bekend moet toch zijn, dat een voetbaltrainer nooit zijn pensioengerechtigde leeftijd bereikt bij de club waar hij zijn werkzaam heden begon Ook het vertrek van Joop (en Je anne) Kramer als clubhuisbeheerder (s) gaf later de (on) nodige deining. Tijdens de pauze - of even daarna - werd namens Roda '46 onder grote dankzegging voor de zeer vele ver diensten van de Kramers voor de club een tweetal fietsen aangeboden. Vooral in verband met het feit, dat de nieuwe werkkring van de heer Kramer hem en zijn betere helft heel wat meer vrije tijd oplevert voor een fietstochtje, was het een zeer passend geschenk. Bijzonder jammer evenwel was het, dat een zeer geëmotioneerde Joop Kramer na een heftig debat met de vergade ringsvoorzitter via de „ïnterruptie"- microfoon (de bespreking in de Ro- da-cantine had af en toe veel weg van een Tweede Kamervergadering) meedeelde, dat hij de cadeaux niet wenste te accepteren Wij aijn er van overtuigd, dat deze niet spor tieve uitbarsting slecht is gevallen bij de meeste aanwezigen Het al- scheid van Kramer had heel wat pret- tiger geweest kunnen zijn TOEKOMSTPLANNEN Ondertussen wordt bij Roda naars tig gezocht naar een oplossing van de bestaande problemen, die in feite al lemaal terug te brengen zijn naar één factor een steeds groter wordend gebrek aan mankracht bij de leiding en de diverse commissies. Leden van verdienste als de heren Hout veen, Vrijhoef en Leyenaar sr de den ook nog een dringend beroep op iedere goedwillende Roda-man om candidate^ te zoeken voor de nood zakelijke functies Het bestuur gaf toe, ook wel eens te weinig aandacht te hebben geschonken aan bepaalde problemen, maar weer bleek, dat menigeen overbelast is. Niet ver geten mag worden, dat alles geschiedt op basis van vrijwilligheid Met klem wordt gevraagd de belangen van Ro da goed in de gaten te houden Het bestuursbeleid voor de nabije toe komst is ook hierop gericht en de dringendste gevallen, die om een op lossing vragen zijn het aantrekken van een nieuwe voorzitter, een dito trai ner voor de zondagselectie en een afzonderlijke trainer voor de oudere jeugd. Ook de zondagcommissie heeft dringend verandering en aanvulling nodig De heer van Santen vergeleek Roda met een wagen ,,Die wagen rijdt", aldus spreker. ..maar het zal veel beter kunnen gaan en wellicht ook gemakkelijker, als er nog wat meer wielen onder die wagen kunnen ko men' Rond half twaalf kwam een einde aande rumoerige, maar des ondanks positieve voetbalvergadering, waarbij duidelijk bleek, dat het grote merendeel van de aanwezigen volledig achter het beleid van het bestuur staat. En zo n bestuur heeft het te genwoordig beslist niet gemakkelijk. ITTRl Wemb; RÉCHT In het domstedelpe ibad "de Kwakel" klonk zaterdag- 1 om 19.30 uur het eerste startschot ta de zwemzeskamp tussen de Dom- lelbaarzen uit Vught, de Fuut [Maars in], de Leusdense Haaien, de Z.C. eist en de Utrechtse vereniging Wils kracht en de Vechtstreek. Laatstge noemde club organiseerde de gezellige edstrijden als goede gastvrouw door 'pd^ laatste plaats te eindigen. Met drie Üeji»lr£_plubrecords en plaats in het IncQdassement keerden de Haaien te- reden naar Leusden terug. De ünterclubranglijst was: de Dom meibaarzen 3468.2 pnt. de Haaien 3537.4 pnt. de Fuut 3572.9 pnt. Wilskracht 3586.5 pnt. .Z.C.Zeist 3636.0 pnt. de Vechtstreek 3637.5 pnt. lp de 100 m. schoolslag voor meisjes /lOwerd de tijd van Annemiek Tukker 54.6 terwijl Halinke van Dijk in 1.59.7 Suite. Bij de 100 m. vrije slag voor jongens o/lO kwam Jan Kreikamp op de 3e plaats met 1.26.6 (was 1.27.9) al weer dichter bij het clubrecord, dat nog steeds met 1.25.1 op naam staat van Frank Leusink. Voor Mare Hulst werd 1.37.5 (1.38.8) afgedrukt. Marriëtte Leusink werd 3e in 1.30.9 en op de 100 m. rugslag meisjes,o/12 en de tijd op dit onderdeel voor Rita de Kruis was 1.33.0 (1.34.3). Winst boekten op de 100 m. wisselslag voor jongens o/12 ook Marcel Fieseler in T.34.1 (1.34.8) en Frans Fon tein in 1.38.5(1.38.9). Caroline Entho ven werd op de 100 m. vrij m.o. 14 afgeklokt op 115.9 en Astrid van Ginkel op 1.16.4 (1.16.8). Bij de jongens van deze leeftijdsgroep, maar dan op de 100 m. schoolslag, kwam Lex van Dijk uit op 1.39.6 en Harold Hulst kreeg een dis kwalificatie. Op de 100 m. wisselslag meisjes o/16 kwam Carolien Leijdes met haar 3e plaats in 2.57.2 (2.58.1) goed voor de dag. Ook Marina Pastoor was op dit nummer weer sneller dan voorheen in 3.03.9 (was 3.08.5). Een dubbel nieuw clubrecord bleek de le plaats van Frank Leusink te zijn op de 200 m. wisselslag voor jongens o/16 in 2.34.9(2.37.7), dat tevens een record- verbetering betekende bij de heren (was 2.36.4). Thijs Noordewier verbeterde zijn persoonlijke tijd op dit nummer tot 2.45.0 (was 2.46.6). Ook programma punt 9 - 100 m. vrije slag dames - leverde een nieuw Haaien-record op. Petty Von hof wérd 3e in 1.07.0 (oud record was 1.07.4). Hanneke de Herder had 1.14.4 nodig. Frank v.d. Hurk zwom de 100 m. rugslag voor heren in 1.17.6 en 1.18.3 was de tijd van Erik Schol ten. Marriëtte Leusink werd 2e in 1.16.1 op de 100 m. vrije slag voor meisjes o/12 en Rita de Kruif tikte na 1.26.1 aan. Op ditzelfde nummer voor jongens o/12 werd Marcel Flemming 2e in 1.17.5 en 1.31.5 werd afgedrukt voor Marcel Fieseler. Nog een 2e plaats zwom Maaike Snijder in 1.32.5 op de 100 m. schoolslag m.o.14, waar Brigitte Jacobs op 1.36.1 uitkwam. Lex van Dijk in 1.18.8 en Frank Goedhart in .^1.19.2 deden heel weinig voor elkaar onder op de 100 m. vrij voor jongens o/14 en slechts 1 seconde was het ver schil tussen Thijs Noordewier 1.24.9 (1.28.0) en de 1.25.9 van Frank Leusink De 100 m. schoolslag voor dames zwom Maaike Snijder in 1.31.5 en voor Mo nique Fieseler stopten de klokjes op 1.34.9. Frank v.d. Hurk werd 3e in het laatste persoonlijk nummer: 1.02.5 op de 100 m. vrij voor heren. Erik Schol- ten's tijd bedroeg hier 1.03.7. Tot slot wonnen de Haaien de 8 x 50 m. vrijeslag estafette voor meisjes, jongens, dames en heren. 4.08.5 was hiervoor de tijd. Kanna van Holst Pellekaan, als 5e geplaatst op de 100 meter rugslag voor meisjes geboren in 1966 met een tijd van 1.22.6 heeft een poging gedaan haar positie te verbeteren. Griep en als gevolg daarvan meer dan een week zonder training was de oorzaak van het mislukken van die poging, Karina werd 10e in 1 24.7 in deze leeftijdsgroep. Donderdag 24 maart 20.00 uur: Bil jartwedstrijd Entre Nous - B V. Leusden Vrijdag 25 maart 18.00 uur: Pony- springwedstrijd in het Nimmer- EUSDEN/CENTRUM - Na de wat linder goede (maar toch gewonnen) wedstrijd in Veenendaal tegen VZC 5 an twee weken geleden, hebben de laaien zich gerevancheerd. Met 12-2 ferd zaterdag gewonnen van diezelfde 'loeg. Na de eerste periode zag het er og niét naar uit, dat de dubbele cijfers ereikt zouden worden. Slechts 2-1 was ggï' de stand larry Abbing maakte na 30 seconden 't iste doelpunt dat tevens de 100e treffer an de Haaien m dit competitieseizoen etekende Na een verrassende tegen oal scoorde Jack van Broekhoven 2-1. a de tweede periode werd het eerst nog -2 uit een scrimmage voor het Haaien- loel, maar toen werd het sein op groen gezet. De Haaien namen het initiatiet over en gaven dat gedurende de rest van de wedstrijd niet meer uit handen. Jaap Wolswinkel bracht heel simpel de stand op 3-2 en Rob Hukker kon hard inschieten na voorbereidend werk van Van Broekhoven (4-2). Laatstgenoemde speler kon nog voor het verstrijken van de tweede periode 5-2 laten aantekenen. Naarmate de wedstrijd vorderde werden de Haaien sterker. De goed opgezwommen Willem van de Klashorst werd op maat bediend en dat betekende 6-2. Even later miste dezelfde speler een juweel van een kans, toen hij vrij voor de VZC-goalie een boogbal tegen de lat wierp. Toch zorgde hij voor 7-2 met een enorm afstandsschot. Abbing, die zich in deze wedstrijd lekker kon uitleven, knalde 8-2 in de touwen. Het laatste partje was dat van de man-meer situa ties. Driemaal had de Haaienploeg dit voordeel en evenvaak werd het uitge buit volgens het bekende recept: na eerst goed de verdediging uit positie te hebben gespeeld, wordt plotseling kei hard ingeschoten. Abbing wist zo een maal te scoren en Hukker zelfs twee keer. De laatste goal was afkomstig van Hans van Mourik, die na afwezigheid van een paar weken weer sterk mee draaide. Met deze 12-2 komen de Haai en steeds dichter bij de titel. De kopposi tie werd gehandhaafd met 26 pnt. uit 14 wedstrijden en een doelsaldo van 111- 33. Op 23 april wordt de eerstvolgende ontmoeting gespeeld in het Leusderbad. YZPC is de tegenstander en de wedstrijd begint om 16.30 uur. LEUSDEN - Afgelopen zondag ver rok het damesteam van Impala- ïandbal met zijn supporters naar Soest »m daar de strijd aan te binden tegen imvio 1. eis vJadat Impala en Limvio vorige week na Pulp irie promotie-wedstrijden gelijk ein- en. ligde, achter S.S.V.U., moest dit week- md de beslissingswedstrijd gespeeld -ajs morden voor promotie naar de tweede dasse. /ol goede moed, maar ook met de lodige zenuwen, gingen de dames op veg naar hun tegenstandsters. Als men dat de Impala lames nooit eerder van Limvio 1 lebben kunnen winnen, waren die ze- luwen niet onbegrijpelijk. ,apli; Na het beginsignaal van de scheids- |42c;echter kreeg Impala opvallend goede f*ust in het team en kwam het al snel met 13-0 voor. Het eerste doelpunt werd ge- icoord door Ria Rossenberg. Zij liet zich voor de verdediging vallen en wierp tij dens haar val de bal tussen de benen van de verdedigsters van Limvio door, on houdbaar voor de keepster. Enige minu ten later kreeg Impala een penalty toe gewezen. Yvonne Leyenhorst benutte deze kans om te scoren goed en wierp de bal met een boog over de ver voor het doel staande keepster van Limvio. Margo Achterberg bracht de stand op 3-0, doordat een verdedigster van Lim vio de bal van richting veranderde en zo de keepster op het verkeerde been bracht. Limvio, dat verrast was door Impala, hersteld zich en kon terugkomen tot een stand van 3-2. Yvonne Leyenhorst schoot de bal rechtstreeks in de rechter bovenhoek en zo eindigde de eerste helft in het voordeel van Impala met 4-2. Na rust opende Limvio de score. Daarna kwamen beide teams geruime tijd niet tot scoren. Limvio kreeg de mo gelijkheid om via een penalty gelijk te komen, maar deze werd uitstekend ge houden door keepster Nel Rijnders. Ook Ans Wolf en Truus van de Berg konden een paar maal de break-outs van Limvio maar net verhinderen. Nadat een speelster van Impala voor twee minuten het veld uit was gestuurd, probeerde Limvio op alle mogelijke wijze een doelpunt te maken. Maar de bal belandde niet in het net van Impala, maar in het net van Limvio via dezelfde hoek als het vierde doelpunt van Impala, gescoord door dezelfde speelster op dezelfde wijze. VERRASSEND Verrassend kwam Impala weer met twee doelpunten voor, 5-3. Ria Rossen berg liet de keepster van Limvia de bal daarna ook nog eenmaal uit het net ha len, maar daarna zette Limvio alles op alles en kwam Impala niet meer tot sco ren. Limvio ging man-to-man spelen, wat even paniek bracht onder de Impala dames. waardoor Limvio inliep tot 6-5. Karina Vos, Agnes van 't Klooster en Regina Greefhorst wisten de rust weer terug te brengen in hun team. Agnes kwam zelfs eenmaal alleen voor de keepster, maar haar schot werd gestopt door de Limvio-keepster. Regina wist de aanval in handen van Impala te hou den door de vrije worpen min of meer te forceren. Wilma van Kooy verdedigde de gevaarlijkste schutster van Limvio vanuit de hoek uitstekend Tot grote op luchting van Impala floot de scheids rechter en maakte een eind aan de harde, maar sportieve wedstrijd, die in het voordeel van Impala eindigde De overwinning werd op luidruchtige wijze begroet door de enthousiaste suppoitcrs van Impala, begeleid door toeters en gefluit. Impala werd daarna gefeliciteerd en in de bloemen gezet dorcentrum aan de Vlooswijkse- weg. Vrijdag 25 maart 19.00 uur: Zaalvoet balwedstrijd Walk Inn Boys - Pon Voorwaarts in sporthal Strijland te Nijkerk Zaterdag 26 maart 14.00 uur: Paarden- springwedstnjd in het Nimmer- dorcentrum aan de Vlooswijkse- weg. Zaterdag 26 maart 14.30 uur: Strijd der Leusdense sportclubbestuur ders om de lichtverzilverde bo kaal op marmeren voet met/zon der deksel van de Sportstichting Leusden bij Piet van Uhm in de Peerdestal te Achterveld aan de Hessenweg Zaterdag 26 maart 15.00 uur: Voetbal wedstrijd Zwart-Wit - Roda '46 te Harderwijk. Zondag 27 maart 14.30 uur: Voetbal wedstrijd Roda' 46 - Patria op het ACHTERVELD - Met drie Achterveldse NCC-ers werd strijd geleverd in de mo torcross van Boekei in oostelijk Brabant. Bij de 500 cc junioren reed de 16-jarige Jos Boutens (hij mag nog maar net met een brommer op straat komen) zijn allereerste wedstrijd. Gebrek aan routine deed hem niet in de voorste ge- door de speelsters van Limvio. Al met al kan Impala-handbal terugkijken op een goed resultaat in de zaalcompetitie met twee kampioenen, damessenioren en herensenioren 1, die beide bovendien promoveerden. Ook was dit voor de keepster van Impala, Nel Rijnders een prachtige afscheidswedstrijd. Zij zal voor enkele maanden vervangen worden door Karina Vos. WEDSTRIJDPROGRAMMA ZONDAG 27 MAART Heren senioren I: Attila - Impala, 10.00 uur, Utrecht. Dames senioren Impala - Eendracht, 12 00 uur, Leusden. Dames junioren. Sporting - Impala, 12.00 uur, Utrecht. Heren Senioren II: Impala 2 - UDU, 13.00 uur. Leusden. LEUSDEN/CENTRUM - Met nog twee wedstrijden in het verschiet is Dames 2 op waarlijk imponerende wijze kam pioen geworden en gepromoveerd naar de hoofdbond. De meeste speelsters van dit elftal vonden zich vorig jaar te oud voor het topteam, maar hoe be trekkelijk het begrip ,,oud" is, werd duidelijk aangetoond. Het niet per sé moeten winnen (in het eerste) maar echt met plezier spelen resulteerde in een weergaloze zegereeks. De over winning van de afgelopen zondag was achteraf niet eens meer nodig voor het behalen van de titel. De naaste concurrente liet een fikse steek vallen en verloor, maar dat wisten de Leus- densen nog niet toen zij tegen Amers foort 3 aantraden Almita Meesters scoorde viermaal, evenals Marion Pon sen (ditmaal zelfs zonder bril!). Als bijzonderheid moge nog gelden, dat de 9e treffer gescoord werd door Carla Zwart, de ..mentnee" van het elftal. Als opkomende halt maakte zij, naar ons verteld werd, het mooiste doelpunt uit haar hockey-carrière en voor zover wij weten het eerste in haar Leusdense periode, maar dat is ook niet bepaald de taak van een ver dedigster Bij de stand van 5-0 ver oorloofden de dames zich nog de weel de om een strafbal te missen en daar door mogelijk een score van dubbele cijfers. RESULTATEN Het voorbije weekeinde stond voor al in het teken van de griep. Diverse elftallen verschenen zeer gehavend en zelfs incompleet op het veld. Meisjes Al speelde een erg slechte wedstrijd, waarin geen der partijen verdiende te winnen, hoewel Leusden heel lang voor gestaan heeft De wedstrijd van Meisjes Cl ging niet door omdat de wederpartij geen elftal op de been kon brengen Zeer duidelijk was het krachtsverschil ten nadele van Leusden bij Jongens Al, evenals bij Jongens Cl, maar hierin het voordeel van de MHCL-ploeg, die nog steeds kampioensaspiraties heeft. Bij Jongens E3 was Frank de Ruiter weer eens de held van de dag met vier treffers. Meisjes BI was kansloos tegen het sterke Be Fair Een zwaar door de griep geteisterd Jongens BI had ook een zeer moeilijke middag Jongens BI boekte in Laren een erg verdienstelijk gelijkspel en griep was weer de reden van het uitstel bij Jon gens C2 en het met 10 man moeten op treden van Jongens Dl, die desondanks een zwaarbevochten zege boekten Als leeuwen hebben zij zich geweerd. Knap was ook de 0-0 van Meisjes El Bij de senioren heeft Martine van Liefland in het Leusdense doel met haar geweldige reddingen gezorgd, dat de nederlaag van Dames 1 maar tot 0-1 beperkt bleef. De voorhoede liet heel wat kansen liggen. Hoe het Dames 2 is vergaan weet U inmiddels en Dames 3 stond voor een ..onmogelijke" taak tegen Barneveld 1 Op een slecht veld in de Wetering verloor Heren 1 van Voordaan, dat na een eenjarig verblijf in een lagere afdeling hierdoor pro moveerde naar de 2e klasse. Erik Timmer zorgde voor 1-0, Voordaan maakte gelijk, maar nog voor de rust lederen eindigen, maar dat komt nog wel. Jos reed de wedstrijd netjes uit De pas uit de juniorcnklasse ge promoveerde Theo van Laar lag in de met 30 man betwiste finale 125 cc se nioren op een zeer gunstige positie, toen hij bij het uitwijken te laat een langs het parcours staande boom opmerkte. Hij kon er net niet meer langs en be schadigde daarbij zijn motor. De toen bezette 12e plaats moest hij uiteraard prijsgeven Dick v.d. Burgwal was zeer succesvol onder de 60 coureurs in de klasse 500 cc junioren. Hij won stijlvol zijn eerste manche en was in de finale ook al weer een heel eind op de goede weg. Zo'n manche duurt 20 minuten plus twee ronden Bij het ingaan van die extra ronde lag Dick op kop en tot in de voorlaatste bocht kon hij zich handha ven. Een kleine onoplettendheid was genoeg voor Zwerus uit Ede, die bin nendoor glipte en Dick van de Burgwal verraste. Wat de Achtervelder ook nog probeerde, het hielp niet. Dick werd dus 2e, overigens een zeer mooie prestatie. had Pieter van Breugel zijn ploeg weer op voorsprong gebracht In de laatste 10 minuten van de wedstrijd gal de betere conditie van Voordaan de door slag Niet helemaal verdiend verloor Leusden met 2-3, maar de vreugde bij Voordaan was daar niet minder om. Heren 2 bleef goed in de running (op kop met Voordaan 5) na winst in een uitermate onplezierige wedstrijd tegen Huizen Voor rust verzilverde Afko Schoonbeek een strafbal Stanley Douglas scoorde magistraal 2-0 en Arthus Fisher maakte aan alle even tuele twijfels een einde Heren A haalde na een aantal negatieve resultaten weer eens fors uit Lex van Lammeren was verantwoordelijk voor 1-0 en een (nog) niet nader te noemen .persoon" - pas een maand in het genot van de vete- ranrnleeftijd - bleek goed voor een hatlrick. Hij had kennelijk nog vol- doeade energie over na het daags van ie voren met succes afgelegde examen als bondsoelFenmeester (de eerste in Leusdën). Heren 3 met vijf invallers kon :egen de Utrechtse kampioenspre- tender.ten in de eerste helit uitstekend m«'t .1-0). Daarna waren de studs duulcijk beter. Frank Mestrom redde de Leusdense eer. Erg plezierig was, ondanks het verlies, de wedstrijd van Heren 4 en de .blijmakers' haalden wederom een klein kunststukje uit door Maarn te bedwingen Hier ziet u weer, wat een regelmatige training vermag! Ed Greve, Leusden's geheime wapen gaf de blijmakers een prettig gevoel in de rust. Met een formidabel doel punt, zoevend hard vanaf de rand van de cirkel op kniehoogte in het hok, verblufte hij vriend en vijand De buit werd tenslotte toch nog gedeeld a.s. weekeinde worden diverse inhaalwed strijden voor de gewone- en beker- competitie gespeeld. Uitslagen Meisjes Al Meisjes Cl Jongens Al Jongens Cl Phoenix A2 Fletiomare Cl Fletiomare Baarn C2 Jongens E3 - Doorn E2 Be Fair 2 - Meisjes BI Culemborg BI - Jongens BI LarenB5 - Jongens B2 Maarn C2 - Jongens C2 Hilversum D4 - Jongens Dl Be Fair El - Meisjes El Dames 1 - Fletiomare 1 Dames 2 - Amersfoort 3 Dames 3 - Barneveld 1 Heren 1 - Voordaan l Heren 2 - Maarssen A USCH 2 - Heren 3 SCHC 12 - Heren 4 Maarn 3 - Heren 5 1-1 afg 0-5 12-2 4-1 4-0 4-0 4-4 afg. 2-3 1-1 0-1 9-0 0-7 2-3 4-1 6-1 3-1 1-1 Uitslagen zondagafdeling: Roda 1 - Hoogland 1 Roda 3 - KVVA 6 Roda 4 - Veensche Boys 3 Roda 5 - Achterveld 5 Roda 6 - KVVA 11 Roda 8 - Soest 9 Programma zondag 27 maart: Roda 1 - Patria 1 Roda 2 - Quick 5 Roda 3 - AP WC 3 Roda 4 - Maluku Muda 2 Hoogland 7 - Roda 5 Roda 6 - Roda 7 Uitslagen zaterdagafdeling: De Glind 1 - Roda 1 Roda 2 - SEC 2 Roda 3 - VVOP 4 SOVA 4 - Roda 4 Scherpenzeel 5 - Roda 5 Montagnards 3 - Roda 6 Programma zaterdag 26 maart: Zwart Wit 1 - Roda 1 Roda 2 - NSC 2 Veensche Boys 3 - Roda 3 Roda 4 - Posthoorn 4 Roda 5 - Spakenburg 5 CJVV 7 - Roda 6 Uitslagen pupillen: Roda Dl - Achterveld Dl Baarn D2 - Roda D2 Roda D3 - Hoogland D3 Amsvorde D2 - Roda D4 VVZ 49 D3 - Roda D5 Roda DG - Baarn D4 Roda D7 - Hoevelaken D4 Soest El - Roda El Roda E2 - AP WC E2 Amf Boys E3 - Roda E3 Roda E4 - Hoevelaken E3 Roda E5 - Amf Boys E5 Soest E7 - Roda E6 Programma pupillen: Roda Dl - Quick Dl Cobu Bovs Dl - Roda D2 v Roda D3 - KVVA D3 Roda D4 - IJsselm.v D4 Hoogland D4 - Roda D5 v Roda D6 - IJsselm v. D5 Roda D7 - Hoogland D5 IJsselm v El - Roda El v Roda E2 - Spakenburg E2 Roda E3 - KVVA E3 Baarn E4 - Roda E4 v VVZ '49 E4 - Roda E5 v Roda E6 - Hoogland E5 Uitslagen junioren: Achterveld Al - Roda Al Amf Boys A2 - Roda A2 Roda BI - DOVO BI Roda B3 - Hoevelaken B3 Roda Cl - CJVV Cl Roda C2 - IJsselm.v C2 De Glind Cl - Roda C3 Roda C4 - VVZA C3 Roda C5 - HVC C2 Programma junioren: IJsselm v A2 - Roda Al v Roda A2 - Ainsvorde A2 Utrecht BI - Roda BI v KVVA B4 - Roda B3 v Roda Cl - Sjiakenburg Cl Baarn C2 - Roda C2 v Roda C3 - Soest C3 Woudenb C2 - Roda C4 v Roda C5 - SEC C3 Hoogland C4 - Roda C6 v 1-i 2-2 1-1 2-3 4-1 1-3 14.30 11.30 11.30 14 30 14 30 11 30 2-6 0-0 3-2 1-1 3-2 3-1 15.00 16 15 14 15 14 15 16.15 10 00 0-0 1-5 4-0 0-2 3-6 7-0 2-6 4-1 3-1 1-3 2-0 6-0 5-1 13 00 11.15 12 00 12 00 12 15 13 00 12 00 10.45 11.00 11.00 12.00 10.00 11.00 1-3 1-1 0-2 4-1 4-2 3-0 3-1 1-1 5-2 13.00 16 15 14.00 14 15 15 00 15.30 13.45 10.45 15.00 13.00 Programma 27 maart. Roda - Patria (0-3) Amsvorde - Nederhorst (2-1) VVZA - Zeist (1-1) DWSM - FAK (1-0) ASV - Amersfoortse Boys (2-3) Roda's laatste theoretische kans op promotie verdwijnt als niet van Patria kan worden gewonnen (aanvang 14.30 uur). Daar zal het, hoe vervelend dat ook is, wel op uitdraaien Amsvorde wint in de keistad van Nederhorst en VVZA doet hetzelfde tegen Zeist DWSM lijkt ons in Maarssen sterker dan FAK en ASV wint in Ankeveen van de Amersfoortse Boys. Programma 27 maart: Barneveld - Veensche Boys (1-2) Op 28 november 1976 werd deze wedstrijd met een ruststand van 1-0 in het voordeel van Barneveld afge broken De tweede 45 minuten worden a.s. zondag gespeeld, maar dan wel op het veld van de Nijkerkerveenders en Barneveld mag maar met 10 spe lers aantreden Met 1-0 voor VVB wordt begonnen Barneveld is uitge schakeld voor promotie, Veensche Boys nog niet De lokkende le klasse zal Jan Drost en zijn mannen wel aan sporen tot winst. 3e klasse A: Op 19 maart werd alleen Posthoorn- FZO gespeeld en die uitslag werd 2-0 In de top van de ranglijst verander de niets Roda (27 pnt Stroe (26), Zwart Wit (20) en Rood Wit (20) vor men het eerste kwartet. Programma 26 maart CDN - Posthoorn (0-3) WA - Rood Wit (0-1) Zwart Wit - Roda (0-1) Stroe - SVP (3-2) FZO - Culemborg (0-1) CDN verliest in Driebergen van de Posthoorn en Rood Wit - WA is al leen van belang voor de statistiek Reide clubs zijn reeds gepromoveerd naar de 2e klasse. Roda krijgt het heel moeilijk bij het eveneens reeds in de 2e klasse zittende Zwart Wit, vooral omdat persé moet worden gewonnen öm Stroe (dat gemakkelijk wint van SVP) een puntje voor te blijven. FZO lijkt ons in Zeist sterker dan Culemborg, dat de verleden jaar verloren positie in de 2e klasse nog niet terug heeft. 1 ,n 06 K,as die g©en griep

Leusder Krant | 1977 | | pagina 21