Nederlagen voor Impala-volleyers TTCL4 Impala's sprongen in de prijzen kampioen [jeerd van Bekkum en lob de Haan ladminton-finalisten imietzwemmen In Amersfoort „Hockeypark" Noorderinslag is niet meer Nimmerdor vierde Tapa- competitie voorbij Overwinning voor Haaien 3 13 LEUSDEN - Beide eerste teams van Impala volleybal hebben afgelopen donderdag nederlagen geleden. De dames verspeelden nagenoeg hun kam pioenskansen door tegen Spirit 2 een 3-1 nederlaag te lijden, terwijl de heren het eerste herenteam van Spirit aan het karapioensschap van de promotieklasse hielpen. Het spektakel van de avond was on getwijfeld de ontmoeting tussen de herenteams van Impale en het Amers- foortse Spirit. Spirit kon kampioen worden, mits van Impala zou wor den gewonnen, zodat een en ander zich voor een volle tribune in de Amers- foortse Sporthal de Koppel tot een enorme happening ontwikkelde. Spirit ging bijzonder voortvarend van start en toonde aan dat het niet voor niets kans hebber nummer een voor de titel was. Impala had weinig antwoord op het goede snelle aanvalsspel van de Amers- foorters, zodat de eerste set vrij snel bekeken was en tot een 15-4 overwin ning voor Spirit leidde. Tijdens de tweede set liet Impala echter zien tot BARNEVELD - Groot was het aan tal deelnemers afgelopen zaterdag in de Veluwehal in Barneveld aan de jaar lijkse „Springwedstrijden". In totaal 53 groepen, waarvan Impala-gymnas- tiek met het grootste aantal 250 deelnemers, verdeeld over 17 ploegen, lieten zien op welke manier en met welke toestellen er gesprongen kon worden. Dit aantal deelnemers is te danken aan de grote inzet van de hier onder vermelde leiding. Vanaf 9.30 uur kwamen elke 10 minuten andere ploegen op om hun kunnen te tonen, dit ging onafgebroken door tot 12 uur De Impala's lieten werk zien op kast. LEUSDEN - Eigenlijk wisten Rienus ter Hoeven, Edward Stam, en Kees Gijsbertsen het reeds voordat ze be gonnen aan de laatste wedstrijd tegen Smasb-W5, dat zo ongeveer onderaan bungelde: het kampioenschap kon hen nauwelijks meer ontgaan. Dit team heeft zo regelmatig gespeeld, dat nie mand geloofde in een gelijk spel of zelfs een nederlaag. Dat het uitein delijk 9-1 werd, is alleen voor de statistiek van belang. Na een half jaar keert dit team dus weer terug in de 4e klasse, zodat er in deze klasse nu 3 teams uitkomen. De 10-0 zege van TTCL 2 op Smash-W3 be paalde de eindrangschikking voor dit team op de 3e plaats en ook het 3e team wist zich in de 4e klasse te handhaveh via een 5-5 gelijkspel bij Hoogland 4. Voor het le team is deze kompetitie ronduit teleurstellend verlopen. Tegen koploper Rega 2, dat nog ongeslagen was, moest deze week gewonnen wor den om nog een kans te maken de de- welk spel de ploeg instaat kan zijn. Met zeer gevaneerd aanvalsspel werd de Spint ploeg weg gespeéld, zonder dat de Amersfoorters kans zagen om een af doende antwoord te vinden op het uit stekende werk van Impala. Met 15-10 pakte Impala de set en dit was klaarblij kelijk nog niet genoeg. In de derde set stoomde Impala direct door tot 10-0, zonder dat Spirit er maar iets aan kon doen. Alles wees er op dat de Leusdena- ren hun tweede setoverwinning zouden gaan behalen, hoewel Spirit wel terug kwam. Impala bereikte echter nog vrij gemakkelijk de stand 14-6 Toen begon het spel van de Leusdenaren te haperen en zag Spirit kans om terug te komen. Bij de stand 14-9 in het voordeel van Impala hadden de Leusdenaren nog zeker vijf mogelijkheden om de set in hun voordeel te beslissen. Spint zag echter voortdurend kans om het gevaar te keren en begon langzaam maar zeker in te lopen. Tijdens een adembenemend spannende slotfase, was het toch de ploeg uit Amersfoort die de set met 16- 14 wist te winnen en zo Impala een ver- paard met mirutramp en combinaties van deze twee. De keurgroepen onder leiding van Gerrit Bloemink en Lia Lamme sprongen met hun oefeningen op de langemat, paard en kast naar 3 eerste en één 2e prijs De hieronder vermelde groepen behaalden de volgen de prijzen 2e prijs: meisjes 10-12 jaar: leiding Jannetta v. Veen, Alie Wittenberg; 2e prijs: meisjes 13-16 jaar: leiding Wil den Herder 2e prijs: meisjes 10-12 jaar: leiding Luus Stoelhorst, 2e prijs: meisjes 10-12 jaar: leiding José Traa; gradatie te ontlopen. Dit was natuur lijk teveel verlangt van het eerste team dat het niet heeft kunnen maken. Terug dus naar de 3e klasse om van daaruit te proberen terug te komen. Na de krokusvakantie, toen begonnen werd aan de returnwedstrijden, werd steeds meer duidelijk dat het kampioen schap in de 5e klasse K terecht zou komen bij SVE 7 of TTCL 5 nu Maars- bergen 4 sterk terugviel De onder linge wedstrijd tussen de twee favo rieten moest dan ook de beslissing brengen. Op 24 maart gaf het 5e team het kampioenschap uit handen door met 3-7 te verliezen van SVE 7. On getwijfeld een teleurstellende tweede plaats voor een team dat zeer regel matig speelde en goede kansen leek te hebben Deze laatste konklusie geldt eigen lijk ook voor TTCL 6 dat zeer voort varend van start ging. Na de neder laag tegen Induna 14 stokte het ritme even, maar na de vakantie leek alles weer in orde De achterstand van 3 diend punt uit handen namen. De laatste set was voor het in de winning mood zijnde Spirit, dat een mentaal aangeslagen Impala met 15-6 en daar door met een 3-1 nederlaag naar huis stuurde. Hierdoor konden de Leusdena ren Spirit feliciteren met het verdiende kampioenschap. Voor de dames zijn de kansen op een promotie naar de landelijke derde di visie nagenoeg verkeken. Door met 3-1 van het de laatste weken sterk naar voren komende Spint 2 te verliezen is de achterstand op het leidende SSS nu zo groot geworden dat er ondanks het feit dat Impala nog tegen SSS moet spelen geen kans meer is dat Impala nog op kop kan komen. Hoewel de eerste set nog naar Impala ging konden de Leus- dense dames aanvallend onvoldoende kracht opbrengen om het taaie Spirit verder naar een nederlaag te spelen. De kampioenschappen zullen bij Impala dit jaar bij de lagere teams terecht moeten komen, zoals b.v. bij het tweede dames team, welk team met nog slechts drie wedstrijden te spelen met 1 punt voor sprong op kop gaat in de tweede klasse, zodat kansen op promotie volop aan wezig zijn. Ook het tweede herenteam heeft nog een klein kansje op promotie, maar dan moeten de laatste twee wed strijden met 3-0 gewonnen worden, hetgeen een moeilijke opgave zal zijn, omdat juist de koplopers Avanti en Spirit 3 de tegenstanders zullen zijn. 3e prijs, meisjes 10-12 jaar: leiding Annie Holsbeeke; 2e prijs: meisjes 13-16 jaar: leiding Bernadette Beyer, 3e prijs: meisjes 10-12 jaar: leiding Hugo Reems; 2e prijs: meisjes 10-12 jaar: leiding Annie Holsbeeke; 2e prijs: meisjes 13-16 jaar: leiding Christa Raayen; 2e prijs: meisjes 13-16 jaar. leiding Lucia Alewijn; 2e prijs: meisjes 10-12 jaar: leiding Bernadette Beyer; 2e prijs, meisjes 10-12 jaar: leiding Bernadette Beyer. Het vermelden waard is, dat door de enthousiaste leiding van Coen van Ha- mersveld we dit jaar met een veel grotere jongensgroep konden uitkomen dan vorig jaar. Zij behaalden met hun nummer op 2 kasten een 2e prijs Tot slot geven we alle Impala's een pluim voor het harde trainen van de afgelopen weken punten op Iduna 14 werd omgezet in 1 punt voorsprong maar ook nu weer ging de direkte ontmoeting met de Utrechtenaren verloren en daarmee was het kampioenschap verkeken. Een goede klassering, dat wel maar het had beter gekund. Hoewel de junioren de kompetitie met een overwinning afsloten moet toch vermeld worden dat er weinig over te melden valt De tijden dat de tegen partij met angst en beven TTCL a zag komen, bang als men was voor weer een nederlaag, horen schijnbaar defi nitief tot het verleden Er zal veel moeten veranderen wil de oude glo rie hersteld worden. De inzet is slechts een van de vele dingen. Eindstanden voorjaarskompetitie. 2e klasse A: Rega 2 10-20 WVT 1 10-13 ZTTV 3 10- 9 Paushuize 1 10-8 TTCL 1 10- 5 Otio 3 10- 5 LEUSDEN-CENTRUM - De LRV Nimmerdor is zaterdag als 4e ge ëindigd in de wintercompetitie met nog een vijftal verenigingen uit de om geving. Voorwaarts uit Essen win met 306 punten, VEO Voorthuizen (342) werd 2e, Vrijheid Terschuur (347) 3e, Nimmerdor (394) 4e, Het Gouden Hert Putten (356) 5e en Schaf- felaar Barneveld (368) 6e. De fina les vonden zaterdag plaats op het ruitercentrum Edda Huzid te Voort huizen. Voorwaats had reeds een gro te voorprong op de overige deel nemende verenigingen, maar de strijd om de 2e plaats was nog zeer open. Dat blijkt trouwens ook uit de stand van het slotklassement Nimmerdor (4e) bleef maar 5 punten achter op de als 2e geeindigde equipe van VEO^ Voorthuizen. De utslagen waren: B-springen: 1 Mej R. Hazeleger, Chamerlain, Voorwaarts 2 J. van Drie, Smoky, Gouden Hert 3. R. Dijkhuizen, Allegro, Schaffelaar. 4 G. Grift, Flicka, VEO 5. Mej. N. v Putten, Nimbus. Nimmerdor L-springen: 1 S. Borgers, Notwm, Voorwaarts 2 A Kraay, Bodonus, Vrijheid 3. G Roording, Marathon, Gouden Hert. 4. B- Doesveld, Lorenz, Vrijheid. 5. W. Duyker, Kira, VEO 6 Mej C. Vrught, Morning Lady, Nimmerdor. M/Z-springen: 1 W. v. Manen, Freddie, Vrijheid. 2 P v. d Brink, Lotus, Nimmerdor. 3 W van Manen, Formateur, Vrijheid. 4 M. Wilgenburg, Lord Manhattan, Gouden Hert. 5 A v d Veen, Kaduuk, Vrijheid. Schaffelaar won het equipe-springen. 4e klasse A: Hoevelaken 1 9-15 UTTC 11 10-15 TRS 7 10-10 Hoogland 4 10-10 TTCL 3 10- 6 O 't Net 3 9- 3 4e klasse C Rega 10 10-13 TTOW 2 10-17 TTCL 2 io-i i Paushuize 6 10- 9 Smash W3 10- 5 TRS 8 10- 0 5e klasse B- TTCL 4 10-18 BTTV 1 10-16 AMEV 5 10-14 UTTC 16 10- 6 Smash-W5 10- 4 TTVV 3 10- 2 5e klasse K SVE 7 10-16 TTCL 5 10-16 Maarsbergen 4 10- 9 O 't Net 5 10- 8 Rega 12 10- 5 DVU 2 10- 2 5e klasse M: Iduna 14 10-16 Maarsbergen 3 9-14 TTCL 6 10-14 TTOW 6 9- 9 Scandecor 5 10- 0 TRS 11 10- 0 ren Maaike v d. Hoeven en Peter van Nijkerk met 5-15 en 6-15 betrek kelijk kansloos SPANNENDE ENKELSPELEN Zaterdag werden de enkelspelen af gewerkt Dat gebeurde bij de dames en heren in vier poules De num mers 1 en 2 van elke groep kwa men in de kwartfinales. Bij de da mes wonnen Hedwig Kappers met 12-10 en 11-8 van Marianne Snijders, Joyce van Bruynsvoort gemakkelijk met 11- 2 en 11-4 van Els van Leest, Dia ne Zoetmulder met wat meer moei te (4-11, 11-5 en 11-7) van Mar jan de Haan en Peggy Jansen krap jes met 11-9 en 11-7 van Maaike v. d. Hoeven. Joyce had in de hal ve finale weinig moeite met Hed wig (11-0 en 11-1) en Diana kwam met 11-9 en 11-1 fteggen Peggy) verrassend in de eindstrijd tegen Joy ce, die via een spannende strijd met 11-6 en 11-8 won Kanshebber Roel Urbach liet in het herenenkelspel ver stek gaan, omdat hij zich bij een „on schuldig" spelletje korfbal gebles seerd had. De kwart-finales hadden het volgende verloop: Joop de Koning - John ter Weyden 15-13 15-13 Tjeerd van Bekkum - Cliff Edwards 15- 9 15- 3 Rob de Haan - Jan Tolboom 15- 2 15- 9 Jaap Langebroek - Peter van Nijkerk 15- 5 15- 5 Als beste verliezer kon de voor zitter met opgeheven hoofd de arena verlaten. Tjeerd van Bekkum liet in zijn halve finale Joop de Koning weinig hoop (15-8 en 15-6) en Rob de Haan had 3 sets nodig (15-6, 13-15 en 15-1) om de einstrija te bereiken. Toch werd hij geen haantje-de-voorste, al waren hij en Tjeerd dezelfde fina listen al in 1976. Tieerd was ook nu weer beter. Met 15-13 en 15-10 werd hij wederom kampioen. Zater dagavond werden de clubkampioen schappen afgesloten met een bijzonder geslaagd onderling feest in het Ros Beyaart, dat om acht uur begon en voortduurde tot diep in de nacht. Met een hapje en een drankje werd een groot deel van de avond dansend en gezellig pratend doorgebracht. On dertussen zorgde voorzitter John ter Weyden, dat van de 20 Benzon-bekers ieder de zijne of de hare kreeg. Tjeerd van Bekkum won voor de twee de achtereenvolgende inaal de grote wisselbeker. Ze moeten hem die vol gend jaar niet laten winnen, want anders is de badmintonclub Leusden de prijs voorgoed kwijt. ÉUSDEN-CENTRUM - Een hele [dagavond (29 maart) en de to- f daaropvolgende zaterdagochtend [-middag waren nodig om de on- linge kampioenschappen van de ïnintonclub Leusden tot een goed te brengen Dat is keurig ge en hier volgen de laatste wed- Dinsdagavond werden de dub- uitgevochteo. Joyce van Bruyns- en Lia Dickhoff wonnen met en 15-4 de eerste halve finale e dames van Heike Jander en Teu- van Aken. In de andere halve trok de combinatie Els van Kuil met 11-15 en 13-15 kortste einde tegen Maaike Hoeven.en Suzanne Krielen, die werdeo met 15-11 en 15-13 Joyce en Lia. Langbroek en Herman Bardok in drie sets en wel met 14 en 15-12 in de „manne- eerste halve eindstrijd John Weyden en Paul Hartman. Met en 15-13 waren Joop de Ko- Versteeg sterker dan Gijs Tolboom. Langbroek en Bar- met 18-17 en 15-19 tegen de uiteindelijke finales ge- B wonnen Suzanne Krie- en Piet v. d. Meer met 8-15, en 15-8 van Lia Dickhoff en Jansen en het duo Ria Douw/ de Koning zegevierde met 10-15, en 15-9 over Conny de Groot [Gijs Kuil. In de eindstrijd waren [laatstgenoemde overwinnaars dui- beter dan Suzanne en Piet. In werd nog een „koning" Eist van Leest en Joop waren dat na hun winst van 18-16 en 15-10 op Marianne Snij ders en John ter Weyden. Zij hadden eerder Diana Zoetmulder en Rob de Haan met 15-10 en 15-13 uitgescha keld. In de andere halve finale wa AMERSFOORT - In de keistedelijke R londsenbad werden de eerste wed- FO^en gehouden, waarop getracht kon ir» en de door de KNZB gestelde li- Livoor deelname aan de a.s. Een »?ïe kamPioenschappen te be- Eteh dient te geschieden op 50- fct I?a.nei1, Bekend mag worden ge- I t' ,°P 25-meterbanen(zoals o m In snellere tijden mogelijk tnd er ^eerPunten op dezelfde af- l et een klein Ploegje kandi- en trok de LZ pc de Haaien t *m.ers'oor' Deze eerste limiet- »arer' voor de Leusdena- k sn fdzaa^ bedoeld om weer aan r^aan *e wennen en de on- jgf, nde resultaten vielen zeker niet 100 m. vrije slag: Karina v Holst, Pellekaan 114 7 (1.15 1) Marriëtte Leusink 1.15.5 (1.14.5) Frank Leusink 1.04.7 (1.03.9) 200 m. schoolslag: Maaike Snijder 3.30.2 (3.23.8) Frank Leusink 3.117 (3.01.7) Vooral op de vrije slag waren de tijden van de eerste pogingen goed Zo bleef Karina van Holst Pellekaan maar 0,7 seconden boven de voor haar leeftijdsgroep gestelde limiet. toch nog een gemakkelijke middag beleefde De competitie is nu voorbij en Heren 1 heeft het eerste jaar in de 3e klasse keurig meegedraaid Wat zal ons volgend jaar brengen? De wedstrijd van Heren 2 werd i vrijdag reeds afgelast en de blij - makers - Heren 5 - aeaen hun bij- I naam weer eer aan door als enige elftal van de Leusdense senioren te verliezen Het heeft wel tot een kwar tier voor het einde geduurd voordat de Gooische haar eerste treffer kon plaatsen en de blijmakers hebben de eer nog gered ook! De Veteranen bleven op de goede weg en versloe gen Huizen B. Dat waren dan 5 match points uit 3 wedstrijden Gelegenheids- keeper Ruud Monincx legde met een paar fraaie reddingen de basis tot de zege. Dames 1 zag haar wedstrijd niet doorgaan en Dames 2 besloot de competitie met een magere zege maar ongeslagen en verzamelde 27 punten in 14 wedstrijden. Na de te verwachten nederlagen tegen de topclubs Barneveld en Fletiomare her stelde Dames 3 zich knap tegen het Zeister Schaerweyde. Zondag werd in Leusden ook nog gespeeld Onze zegsman had geen goed woord voor het erbarmelijke spel van Heren 3 tegen Phoenix 2 en bij Heren 4 liep het ditmaal op rolletjes. Jan A. Lan- tink en Rudolf Caspers scoorden elk tweemaal. Uitslagen. Laren C5 - Meisjes Cl 1-3 Barneveld BI - Jongens B2 5-1 Heren 3 - Phoenix 2 3-3 Heren 4 - Vianen 1 4-1 Schaerweyde 6 - Dames 2 0-1 Schaerweyde 9 - Dames 3 2-3 Baarn 1 - Heren 1 0-1 Gooische 13 - Heren 5 3 1 Huizen B - Heren A 1-2 LEUSDEN/CENTRUM - Zondagmor gen werd de zesde en laatste TAPA- rit te Soest verreden. Door het slechte weer lieten diverse renners, die met meer in aanmerking kwamen voor de eindprijzen, verstek gaan omdat om 9 30 uur slechts 13 veteranen, 22 nieuwelingen en 2 dames vertrokken. R v. d Pas won bij de nieuwelingen met Pedaalridder Peter Groenestein op de 2e plaats. John Lieverst werd 3e R v d Pas en Peter Groenestein werden met 44 punten 1 en 2 in het eindklassement Bij de dames klopte Christa Sandbrink haar clubgenote Son- ja Eulderink (Pedaalridders) Sonja won met 35 pnt. Het totaalklassement vóór Christa (28 pnt.) enBestvanIJken (20 pnt.). Teus v. d. Tol won de vete- ranenrit en met 49 pnt ook het eind klassement Op de 5e plaats volgde Pedaalridder Nico de Vries uit Leus den (27 pnt.). Gerrit Jetten (RTC Amersfoort) werd 7e en Harry Schou ten (Pedaalridders) 13e. Om 10.30 uur startten 11 liefhebbers, waarvan Keeè Bokma rit- en eindoverwiatiaar werdi De Leusdenaar Gerard van 't Kloostef (RTCA) werd 3e en de Pedaalridder Eric Pnncen, Otto 't Lam en Ja i van Ekeren 7e, 10e en 13e. In het jeugd toumooi te Culemborg zegevierde bi de 13-jarigen in de eindsprint van drie renners de jeugdige Leusdenaar Nicè de Vries jr Bij de amateurs in bot venbedoelde TAPA-wedstrijd sprong Jan Sandbrink uit de kopgroep wegv Alleen junior Rob Steenman kon hem nog bereiken. De Leusdenaar Dick Willigenburg slaagde daarin niet meen maar bleef wel buiten het bereik va* het peloton Sanbrink en Willigenburg werden le en 2e in het totaalklassement LEUSDEN-CENTRUM - Sinds haar bestaan heeft de Mixed Hockey Club Leusden gebruik gemaakt van de nood- velden aan de Noorderinslag. Opti mistisch werd dat complex wel een „Hockeypark Noorderinslag" ge noemd en er werd wel eens gemop perd over de bulten en kuilen, maar iets is immers nog altijd beter dan niets. Inmiddels zit de Leusdense ho ckeyclub nog maar met één (nood) veld op het a.s. sportpark de We tering, want de eerste piketpaaltjes voor de plannen inzake Leusden's 2e fase zitten op de velden aan de Noorderinslag inmiddels in de grond, terwijl de competities nog niet eens afgewerkt zijn. Het eigen Paastour- nooi van de MHCL gaat dit jaar niet door. Wel wordt elders aan dit soort evenementen deelgenomen. De laatste zaterdag op het „hockey park Noorderinslag" is ondertussen grandioos verregend In Leusden wer den alle (jeugd) wedstrijden afgelast en uit gingen slechts twee ontmoe tingen door. Het niet door Schaerwey de voor de afgelasting gewaarschuw de Jongens Al maakte daardoor een onnodige reis naar Zeist en dat was niet zo prettig. Meisjes C2 kwam tegen Laren C5 wel in actie en bleef keurig netjes op het goede pad (der overwinnigen) maakte na de rust de overwinningen). De zege van vorige week bleek geen uitschieter te ziin. Blanche Wijsenbeek maakte het eer ste hockeydoelpunt van haar leven en José Lieshout (in de eerste helft nog keepster) maakte na de rust de Larense doelvrouwe duidelijk hoe een mooi doelpunt wordt gescoord Marian van Zandvoort nam treffer nummer 3 voor haar rekening. Barneveld BI won overtuigend van jongens B2. HEREN 1 WON VAN BAARN. Het eerste herenteam, zelf reeds uitgeschakeld voor promotie, heeft Baarn een flinke strop bezorgd door de in Baarn gespeelde wedstrijd met 0-1 te winnen. Heren 1 had nog wat goed te maken t.o.v de uitslag van de ontmoeting uit de eerste helft van de competitie en voorts bestond er ook nog zoiets als een „sportieve plicht" tegenover de andere promo- tie-candidaat. Na Voordaan ging nu Ares een klasse hogerop. Inmiddels is Heren 1 duidelijk over de inzin king heen Halverwege de eerste pe riode nam Jan v d Akker een voor zet van Coen Slagt doeltreffend in eens op het hout en die goal beslis te de wedstrijd. Vooral de Leusdense achterhoede speelde een goede par tij en wel zo goed. dat laatste man Rob Ponsen op het zeer zware veld UTRECHT - Zaterdagavond 2 april speelde Haaien 3 weer in zwembad ,,de Kwakel" in Utrecht, ditmaal tegen UZSC 5. Het eerste doelpunt was van Peter Berendse. Na een afgekeurde strafworp maakte Carel Venema met een hard schot op 6 meter het tweede doelpunt. Een UZSC-speler kreeg door een foutje in de verdediging de kans om te scoren. De bal ging onder keeper Harry Kolk's arm door, die echter de rest van de wed strijd goed stopte. Gerard van Gils kreeg van de van achter opkomende Wim Burger de bal op 3 meter, een af stand die wel tot scoren moet leiden. Door de iets te fanatieke aanval kwam er een UZSC-speler vrij te liggen bij het Haaien-doel, waardoor Harry Klok weinig meer kon uitrichten. In één man meer situatie scoorde André van Harten, daarna Willem Bur ger. In de tweede-man meer situatie was het weer André van Harten die scoorde. Wegens een grove overtreding mocht UZSC een 4-meter-bal nemen. Maar Haaien 3 bezit een uitstekende keeper die de bal stopte. Het laatste doelpunt was van Willem Burger zodat opgeteld de eindstand 7-2 werd. De volgende wedstrijd voor Haaien 3 is 20 april, tegen Albatros 2.

Leusder Krant | 1977 | | pagina 15