afdelingssekretaresse telexiste/ kodeertypiste administratief medewerk(st)er medewerk(st)er administratief assistente representatief medewerk(st)er REISWIJS RaMank Q Mogen we even voorstellen, de rijdende tapijt en gordijnen winkel van VockingTipTopT ■H i heuga KOOPMANS Vocking gratis bij u aan huis! in i nf een bejaarden- c.q. ziekenverzorgende SNEEUWSTER 395 GESNEDEN WIT BRUIN VAN DIJK 135 Blijf maar thuis, dewoonmobiel komt gratis bij u aan huis. De rijdende woonmobiel is uniek voor Nederland. Nog méér voordelen van dewoonmobiel De woonmobiel van Vocking is speciaal voormensen die slecht van buis kunnen. Hoe bestelt u de gratis woonmobiel. DONDERDAG 21 APRIL 1977 LEUSDER KRANT Heuga-Benelux - verkoopmaatschappij voor Nederland van Van Heugten B V. - vraagt voor spoedige indiensttreding diverse medewerk(st)ers voor onderstaande tunkties. Deze personeelsuitbreiding is mede een gevolg van de sterke groei in de verkoop van de alom bekende heuga tapijttegels en het heuga kamerbreed tapijt. De verkoopmaatschappij is momenteel nog gevestigd in Scherpenzeel, maar zal in de 2e helft van 1977 om bovengenoemde redenen een geheel nieuw pand betrekken in Leusden-centrum. Afdeling verkoop Haar taak zal o.m. bestaan uit het verzorgen van de korrespondentie voor de verkoopleiders en het hoofd verkoop binnendienst, het notuleren van vergaderingen en algemene representatieve werkzaamheden. Voor deze interessante funktie stellen wij als eisen: - opleiding op HAVO-nivo - sekretaresse-opleiding - enige jaren ervaring in een soortgelijke funktie - leeftijd 25-35 jaar Haar taak zal bestaan uit het telexen van orders e.d., het in kode typen van orders op telmachine enz. Gevraagde opleiding: - MAVO-nivo - type-diploma - ervaring op dit gebied is gewenst - leeftijd ca. 20 jaar. Afdeling service Zijn/haar taak zal bestaan uit het administratief verwerken van klachtenen onderhoudsaangelegenheden. Voor deze funktie is een opleiding op LEAO-nivo vereist en een diploma typen. Leeftijd ca. 18 jaar. Afdeling financiële administratie Zijn/haar werkzaamheden zullen o.a bevatten: - het assisteren bij het opstellen van management informatie aan de hand van computer-gegevens - het bijhouden van interne statistieken - het assisteren bij het opstellen van budgetten e.d. Vereisten zijn: - opleiding op MAVO-nivo - praktijkdiploma boekhouden Ervaring in een soortgelijke funktie wordt op prijs gesteld. Leeftijd ca. 21 jaar. Haar taak zal bestaan uit het verrichten van krediteuren-administratie en verdere administratieve werkzaamheden. Vereisten zijn: - opleiding op LEAO-nivo - type-diploma - leeftijd ca. 18 jaar. Kantine die naast het verzorgen van lunches, koffie e.d. het plezierig zal vinden onze gasten te bedienen. Nieuwe apparatuur zal zijn/haar werk daarbij bijzonder vergemakkelijken. Daarnaast zullen lichte administratieve werkzaamheden vervuld moeten worden. Eventueel zal rekening gehouden worden met aangepaste werktijden Leeftijd 20-30 jaar. Wij verzoeken u uw sollicitatie te richten aan Van Heugten B V afdeling Personeelszaken, t.a.v. de heer A.J.A. Alfrink, Industrielaan 5 te Scherpenzeel. „Herv. bejaardencentrum „Nijenstede" Heiligenbergerweg 84, Amersfoort. Bi| de ziekenverzorgingsdienst van ons tehuis met 21 ziekenbedden zoeken wij in fulltime dienstverband Salarisregeling volgens C.AO bejaardentehuizen; reiskosten buiten Amersfoort worden vergoed boven een bedrag van f 31,- per maand. Mondelinge of schriftelijke sollicitaties aan de direktie, tel. nr 033-20774 Weekendaanbieding; van 475 nu Dagelijks vers brood: Hessenweg 170, Achterveld WAAR DE KLANT NOG KONING IS Heerlijk op vakantie, zorgeloos genieten van Ja, weet u al wat u kan verwachten op de door u uitgezochte plaats van bestemming? Of heeft u nog helemaal geen idee? U weet toch, dat u aan een goed voorbereide vakantie dubbele vreugde beleeft. Daarom hebben wij in onze expositieruimte, samen met de Rabobank (afd. reizen) een tentoonstelling ingericht, met als motto „Reiswijs". Hier vindt u alle informatie, zoals reisgidsen en kaarten van alle mogelijke en onmogelijke gebieden, talenboekjes, maar ook inlichtingen over hele en half verzorgde reizen, verzekeringen, valuta e.d. U mag geheel vrij gezellig rondkijken om ideeën op te doen. Komt u ook in de expositieruimte achter in onze winkèl op het Euterpeplein? Boek- en Kantoorboekhandel Euterpeplein 9, Amersfoort. Tel. 21416. Amersfoort. Tel. 30224. De tentoonstelling is geopend tot 30 april. Openingstijden: maandag 13.30-18.00 uur; di.-vr. 9.00-12.30 uur, 13.30-18.00 uur; zaterdag 9.00-12.30 uur, 13.30-17.00 uur. Van Heugten b v te Scherpenzeel (Gld is een internationaal vertakte onderneming, die zich bezig houdt met de produktie en verkoop van tapijt. Het bedrijf is onder meer gespecialiseerd in de vervaar diging van tapijttegels die onder de merknaam "heuga" bekendheid genieten Produktie vindt plaats in Nederland (Amersfoort, Scherpenzeel en Steenwijk) en in Australië (Picton) Verkoopmaatschappijen zijn gevestigd in Nederland, Australië, België, Bondsrepubliek Duitsland, Canada. Denemarken, Frankrijk, Japan, Noorwegen, Verenigd Koninkrijk, Verenigde Staten van Amerika, Zweden en Zwitserland De onderneming telt circa 1400 werknemers in binnen- en buitenland en heeft een jaaromzet van ruim 200 miljoen gulden i~=— Achter Clarenburg 22 en 38 (buitenzijde Hoog Catharijne). Utrecht, tel. 030 - 31 11 66 Denkt u zich eens even in. Kiezen uit de meest mooie vitrage, de prachtigste De Woonmobiel is een vondst van Vocking/TipTopTapijt, een grote en betrouwbare Woningtextielzaak met 2 winkels in Utrecht en 1 in Weesp. De Woonmobiel is een kompleet ingerich te Woningtextielzaak op wielen, die bij u op bestelling voor komt rijden. Zo wordt het kiezen van tapijt, gordij nen of vitrage ineens veel gemakkelij ker en is een uitkomst voor mensen die moeilijk van huis kunnen. Luistert u maar. tapijten en schitterende gordijnen in een winkel vlakbij u vóór de deur! Vroeger moest u daarvoor door weer en wind naar Utrecht toe en dan moest u nog maar afwachten of u de juiste keus kon maken Dat is nu verleden tijd. In de Woonmobiel hangen meer dan 175 stalen van tapijten, gordijnen en vitrages zodat u meteen kunt bepa len of het dessin en de kleur wel pas sen bij uw behang of bij uw meubels. Bent u niet helemaal zéker, dan neemt u gewoon 'n andere staal. Keus genoeg uiteindelijk. Véél meer dan u gewend bent. En: u krijgt meteen alle service van de wereld, zoals u van 'n echte woninginrichter mag verwachten. Behalve dat u ogenblikkelijk kunt kij ken en keuren, biedt de Woonmobiel nog méér voordelen. Zo kunnen we meteen de maat bij u opnemen (ja, tot op de cm) en de dag bepalen waarop de vakkundige stoffeerders bij u langs kunnen komen Ook dat hoeft bij Voc king nooit lang te duren. Vocking heeft immers grote voorraden zodat alles -wat u ook uitzoekt-altijd direkt uit voorraad leverbaar is. Het spreekt natuurlijk vanzelf dat Vocking u éérst precies vertelt hoeveel zoiets kosten gaat. En we kunnen u nu al verklappen dat Vocking een van de meest goed kope Woninginrichters van de hele pro vincie Utrecht is, de prijs valt dus al tijd mee. En Rekent u eens uit hoe veel u bespaart aan tijd en kilometers. Voor mensen die moeilijk van huis kunnen is de Woonmobiel een ware uitkomst Bent u een zelfstandige 'en werkt de vrouw mee9 Bent u wellicht 65t'er, alleenstaand en niet meer zo vief? Of woont u te ver van de stad? Allemaal reden om snel de Woonmo biel van Vocking te bestellen Kost niets alleen maar de moeite van 'n sim pel telefoontje. Wanneer u de Woonmobiel van Vocking eens bij u thuis voor de deur wilt hebben, dan hoeft u niets anders te doen dan te bellen en een afspraak te maken voor 'n dag en tijd dat u het best uitkomt Simpeler kan 't niet Weet u wat? Bestel de Woonmobiel vandaag nog, ^odat u binnenkort in al le rust kunt kijken, keuren en kiezen naar de vitrage, gordijnen of naar het tapijt van uw keuze Ons telefoonnummer: (030) 31 11 66. Vraag maar naar Marja van Straaten.

Leusder Krant | 1977 | | pagina 20