Licht op groen voor sportpark Valleikanaal EIND MEI TENNIS, SEPTEMBER HOCKEY? 1200 ASTMA-COLLECTE: GEEF ZE LUCHT Oud-pa pier- aktie scholen Leusden 1200 kort nieuws Losse verkoop Leusder Krant Munsterland caravans van DUiflKERKEfl EUSDER KRANT - PLAATSELIJK NIEUWS DONDERDAG 21 APRIL 1977 LEUSDEN/CENTRUM - Zoals wit irledeo week reeds konden melden, iXh>d Gedeputeerde Staten van üfrecht eindelijk het licht op groen ge- EËS voor de realisering van (een deel ïn) het sportpark Valleikanaal. G.S. hlbbeG in grote lijnen de adviezen ge- •oled van de Provinciale Planologische ïÏÏnmissie imake de opnieuw door LB en W. van Leusden ingediende op- 't van het tweede Leusdense sport- oirk Dit „geen bezwaar" betekent, Sl in de Wetering kan worden begon- oeo met het aanleggen van twee bockey- velden, waarvan eén in de z.g. gras- fStesui'tvoering en een viertal tennis- hmen Het volledige bestemmingsplan •la nog niet goedgekeurd. Dat houdt in, dit art. 19 nog steeds van toepassing I Het aannemingsbedrijf G. J. van pMoorihoven is al met de werkzaam heden begonnen en wel met zoveel Enthousiasme, dat reeds bij één van de eerste happen in de grond bij de jfcrderij Midden Krakhorst een hoog- Innings-electriciteitskabel werd stukgetrokken, waardoor een deel van de inwoners van Leusden-Centrum, Achterveld en Woudenberg een paar uur zonder stroom kwamen. Met be trekking tot de plannen t.b.v. de schiet vereniging Leusden e.o. is nog niets te zeggen. Wat de aanleg van de tennis banen betreft (die gebruikt zullen wor den door de L.T.V. Leusden) wordt in eerste instantie - de drainerings- werkzaamheden zijn r^eds aan de gang - begonnen met twee banen Eind mei of begin juni zijn die bespeelbaar en ongeveer twee weken later worden nog twee banen opgeleverd en daarbij blijft het voorlopig In totaal is er ruimte voor 8 banen en een clubhuis. De boven laag van de banen wordt uitgevoerd in gravel. Door een speciale manier van inwalsen kan, zij het in het begin met enige voorzichtigheid, direct worden getennist. Het tenniscomplex komt in het westelijke deel van het sportpark te liggen Een deel van de geprojec teerde parkeerplaatsen wordt eveneens in de eerste fase van de plannen uitge voerd en dat is ook het geval met de verbindingsweg tussen de Walstro en de Middenweg Aan die verbindingsweg komt de entree naar het tennispark. De hockeyvelden komen op het ooste lijke deei van het nieuwe sportpark. Eén veld is daar inmiddels gereed. Het ligt weliswaar niet precies op de juiste plaats volgens de plannen, doch „verschuiving" is eenvoudig mogelijk door een nieuwe belijning. Ten westen van dit bestaande terrein is nog plaats voor drie velden en aan de andere kant voor 1 en een clubhuis). Direct naast het bestaande veld komt een hockeyveld in „normale" uitvoeringen daarnaast het reeds in zovele toon aarden besproken en beschreven gras- vliesveld. Voor Nederland is dit een primeur, waar door een groot deel van de Nederlandse sportwereld met meer dan normale belangstelling naar wordt uitgekeken Het grasvlies-procédé is een Oostenrijkse vinding en reeds in gebruik o m. in Griekenland, Turkije (Fenerbace speelt op een grasvlies- veld), Frankrijk, Engeland en West- Duitsland lonnementsgeld: 6,50 per kwar- •I; 12,75 per halfjaar en 25,00 per Sluitingstermijn: dinsdagmiddag 12 uur. Ons kantoor is geopend van 10-12 en Van 24 uur. NABESTELLEN FOTO'S |D« me«ste In de Leusder Krant ^publiceerde foto's kunt u na rtellen (met uitzondering van :hief- en historische foto's! bit flooniltbetallng van 5,00 per exemplaar (formaat 13x18 cm) J9 giro: 871441 Ln.v. de B.D.U. #.v. te Barneveld met duidelijke vermelding van gewenste foto, gentel, nummer van krant, pagina •eerop de toto werd geplaatst U «Unt ook kontant betalen op ons fjentoor Flnnmark 3 - Leus- pn/Centrum. Ongeveer 14 da- jjen na betaling ontvangt u de «•wenste foto's thuis. |P9eve abonnementen, adver- jenuss en betalingen kunt u doen ®P ons kantoor, Flnnmark 3, ■eutden/c. LEUSDER KRANT 'een uitgave van de BDU- iwanrenkombinatie ta Barneveld, VERSIERINGEN (van een onzer verslaggevers) LEUSDEN - Bewoners van de Zwar- teweg en de Hamersveldseweg zijn momenteel druk bezig met de voorbe reidingen van de versieringen, die in de feestweek van 4 tot en met 11 juni de kern van het dorp een feestelijk aanzien moeten geven. Op de Zwarteweg komen twee poorten te staan. Oude boerenwagens en een versierde waterput benadrukken er het historische karakter van het feest Op het kruispunt met De Biezenkamp ver rijzen enkele torentjes, terwijl op de Burgemeester de Beuafortweg een tol boom komt te staan. Een bijbehorend tolhuis is in de maak. Voor het gemeentehuis komt een coulissengevel. Op het naastgelegen grasveld staat straks een schaapskooi, terwijl over de vijver een brug gebouwd zal worden. Ook een schandpaal be hoort tot de feestelijke entourage. De versieringen langs de Hamers veldseweg en Zwarteweg bestaan ver der onder meer uit met bloemen gevulde koekblikken en vetpotten In verschillende tuinen komen vlaggen, oude werktuigen en dergelijke. Ook zal er voor een muziekinstallatie gezorgd worden. oud-ORANJE Tijdens de feestweek speelt een se lectie van spelers van Roda (zaterdag en zondag) en Achterveld een voetbal wedstrijd tegen Oud-Oranje Dat treffen vindt plaats op zaterdag 11 juni om 16.30 uur op het Burg. Buiningpark. Het team van oud-Oranjemannen, waarin onder meer Bennie Muller, Reinier Kreyermaat en Frans de Munck uitko men, wordt begeleid door Joop van Staffelen Frans Derks zal de wedstrijd fluiten, terwijl Heinze Bakker (sportver slaggever van de NCRV) het spel zal becommentariëren. GRASVLIESVOORDELEN Het hier aan te leggen grasvliesveld wordt geleverd, gegarandeerd en on derhouden door de B V Grasvlies te Leusden. Normaal is de kostprijs van zo'n veld ongeveer tweeëneenhalf maal zo hoog als van een conventioneel sjiortterrein, maar door een „pri meur"-korting (de leverancier heeft uiteraard veel belang bij een model- veld in Nederland) kost het Leusdense exemplaar „maar" 75% meer dan een normaal veld Behalve het feit, dat het Leusdense gemeentebestuur niet bang is van experimenten, hebben grasvlies- velden zeer belangrijke voordelen, zo als o.m.. het snel gereed en bespeel baar zijn, een gebruikscapaciteit die 3 tot 4 maal hoger ligt dan op gewoon gras en een praktisch onder alle om standigheden bespeelbaarheid door een ingebouwd drainerings- en bevloei- ingssysteem. Ook met het grondwerk t.b.v. het hoc- keycomplex is bereids een aanvang ge maakt Momenteel is men bezig met de aanleg van een speciale werkstraat langs de buitenkant van het a.s. sport park, om de grasmat van het bestaande sportterrein niet te beschadigen. Het grasvlies - in banen van 2 meter breed te - wordt per vrachtauto van Oosten rijk n^ar Leusden gebracht. Het is niet in voorraad, maar wordt op bestelling geleverd. Óver 5 a 6 weken verwacht de heer F. Bannink van de fa. Van Schoonhoven het spul hier. Dan zijn inmiddels alle voorbereidende werk zaamheden gereed, zodat het onmid dellijk kan worden gelegd. Endanmaar hopen op groeizaam weer, want in sep tember a.s. moet op het „wonderveld" kunnen worden gespeeld. Je vraagt je bijna af, hoe of dat mogelijk is Met de beslissing van G.S. (het is te hopen, dat ook de SVL binnenkort het startsein zal krijgen) zijn diverse par tijen zeer gelukkig. Op de eerste plaats uiteraard het ge meentebestuur, dat ook op sportge bied tracht de plaatselijke groei bij te blijven Reeds op 25 maart vorig jaar ging de Raad accoord met de plannen. De aanvankelijke planologische bezwa ren van G.S. tegen de (oorspronkelij ke) opzet zijn nu gelukkig weggenomen. Ook de LTV en de MHCL Leusden zijn bijzonder content met de beslissing. De reeds bijna twee jaar bestaande groepering van tennisspelers wordt weldra een echte tennisclub en de hockeyfamilie, die inmiddels haar noodcomplex aan de Noorderinslag t.b.v. de Leusdense woningbouw moest verlaten, kan weer met een gerust(er) hart de toekomst inkijken. Aan „kapi tein" Bannink (zelf sportenthousiast op diverse fronten) van het VanSchoon- hovenschip heeft het desbetreffende deel van de Leusdense sportwereld een bijna zekere garantie, dat het werk op tijd opgeleverd zal worden. (Van de redaktie). LEUSDEN/CENTRUM - Het lunapark in de feestweek van Leusden 1200 zal groter zijn dan ooit in Leusden is vertoond. Het lunapark, dat op het bekende terrein bij de Biezenkamp wordt gehouden, omvat o.m. een Ca lypso, zweefmolen, kinderdraaimolen, rupsbaan, cakewalk, een hoograd en verder tal van tenten, waarin behendigheids-spelletjes kunnen worden gespeeld. Op zaterdag 11 juni zal de kern van oud Hamersveld (Hamersveldseweg) in het teken staan van de Leusden 1200- braderie, die de hele dag zal duren van 10 tot 21.00 uur. Naast de grote bijdrage van Leusdense middenstanders, zullen ook in formatieve kramen van verenigingen, stichtingen en aktiegroepen een plaats kunnen vinden op deze braderie. Er zul len ook wat terrasjes en eetge- legenheden worden ingericht. Daarnaast zullen ook verschillende or kesten optreden en zal Albert West komen zingen. EXCUSES VAN DE ZETTER Onze excuses en die van de zetter gaan uit naar de mevrouw, die het afgelopen weekend nogal te lefonisch lastig is gevallen door een verkeerd telefoonnummer In onze rubriek verloren en gevonden. Het te lefoonnummer van de rijkspolitie Leusden-Centrum was namelijk niet Juist. Dit had moeten zijn: 42885. TALENTENJACHT Ruim 1400 Leusdenaren hebben dit jaar met veel plezier een cursus gevolgd van „Latent Talent". Dat is nogal wat. Er waren ruim 100 cur sussen, die door 90 enthousiaste docenten werden geleid. Wel een te ken, dat er een duidelijke behoefte is aan deze aantrekkelijke vorm van vrijetijds-besteding. De werkgroep is erg blij met dit resultaat en gaat dan ook door. Nu al wordt weer ge praat en gedacht over de komende cursussen in het najaar. De Werk groep Latent Talent doet dan ook nu weer een beroep op Leusdenaren, die er wat voor voelen om andere Leusdenaren iets te vertellen over een onderwerp, waar hij of zij en thousiast over is. Als u er iets voor voelt, kunt u zich als „docent" opge ven bij mevrouw H. Sirre, telefoon 42992. Doen! PROVINCIE TOCH! Een dezer dagen wordt de krant „Recreatie in Utrecht" in de provincie verspreid. De krant zal gra tis verkrijgbaar zijn op campinqs. recreatie-terreinen, gemeentehui zen, banken, postkantoren, sport centra. stations, VVV-kantoren en dergelijke. De krant Is bedoeld om de bewoners van de provincie Utrecht te informeren over de mo gelijkheden, die er op het gebied van openluchtrecreatie zijn, terwijl daar naast ook de uitkomst van een on derzoek over deze recreatie wordt gepubliceerd. Is men tevreden? En wat ontbreekt er nog? Allemaal inte ressante zaken. In het hart van de krant wordt een kaart afgedrukt van We zullen nog cén rondje ri|den en als we dan nog geen parkeerplaats hebben gevonden dan beginnen we direct aan onze huwehjksteis de provincie Utrecht, waarop staat aangegeven, waar de verschillende rekreatle-objekten zijn te vinden. Ook nuttige informatie. Toch maken wij een kanttekening bij deze kaart Want wat zien wij in de gemeente Leusden? Leusden/Zuid wordt nog steeds aangegeven als „Leusbroek" en Leusden-centrum als „Hamers veld". We hebben er begrip voor, dat ook op het provinciehuis mensen blijken te zitten, die de oude namen veel leuker en eleganter vinden, maar het besluit van de ge meenteraad van Leusden om die namen te veranderen is door G.S. toch echt goedgekeurd. En een be sluit Is een besluit, hoe spijtig som migen het ook vinden. Na zo'n vijf, zes jaar, kun je toch wel verwachten van het provinciaal bestuur, dat in ieder geval de kaarten aan de huidige toestand zijn aangepast. Of wordt daar zo langzaam gewerkt? NOGMAALS DE ANWB Op 11 november 1976 meldden wij in deze rubriek de verrassende geo grafische sprong, die de ANWB op de Asschatterweg had gemaakt, door de Gelderse Valleiroute plaats te laten maken voor de Twente-route. Enkele weken geleden wezen wij de desbe treffende autoriteiten er op, dat deze geografische vergissing nog steeds bestond, maar dat de ANWB wellicht de weg was kwijt geraakt. Kregen wij een verontwaardigde ANWB aan de lijn, die ons meedeelde, dat op 26 januari de vergissing isgemeld en het bord reeds op 27 januari was vervan gen. Vlugger kan het niet, wilde de ANWB-persdienst daar maar mee zeggen. Alleenhet was al in no vember gemeld en bovendien stond - volgens onze informatie - het bord nog steeds langs de Asschatterweg. Maar goed, alle leed is nu inderdaad geleden. Het gloednieuwe bord van de Twente-route is nu inderdaad ver vangen door een oud, aftands bord van de Gelderse Valleiroute. Opge diept uit het magazijn van de ANWB wellicht, daar terechtgekomen nadat het was vervangen door een bord uit de Twentse serie. Of zouLaat maar. Het probleem is uit de wereld, laten we het niet weer moeilijker ma ken NIEUWE MEDEWERKER Met ingang van deze maand heeft de Leusder Krant een nieuwe mede werker aangetrokken voor het ver zorgen van (een deel van) het plaat selijke nieuws. Het is de heer A. C. Fieseler, Lindenlaan 34, Leusden- Centrum, telefoon 42553. Wij hopen dat u - wanneer u met hem in kontakt komt over nieuws uit Leusden - hem behulpzaam wilt zijn. Bij voorbaat zijn en onze dank. CITAAT VAN DE WEEK Over een maand is het zover. Ver kiezingen voor de tweede kamer. Eventjes alvast een waarschuwing van Simon Carmiggelt: „Politici be loven nu eenmaal meer dan ze ooit waar kunnen maken. Ze roepen „Jul lie krijgen allemaal een Mercedes" en dan draait het uit op een Dinky Toy." P. S. LEUSDEN - Van maandag 25 april tot en met vrijdag 29 april zal in Leusden weer de jaarlijkse astma-collecte worden gehouden. In de strijd tegen astma is wetenschappelijk onderzoek het sterkste wapen. Het Nederlands Astma Fonds koördineert en financiert dit onderzoek, zover de middelen rei ken. Sommige onderzoekingen vergen jaren. Ze mogen niet door geldgebrek in gevaar komen. Vooral niet, nu er de laatste tijd ontwikkelingen gaande zijn, Zij, die mee willen doen aan de tuin- wedstrijd in het kader van Leusden 1200 kunnen zich nog steeds hiervoor opgeven via het inschrijfformulier, dat in onze krant van 24 maart stond afge drukt. Alle soorten tuinen in de gehele gemeente Leusden kunnen aan deze wedstrijd meedoen. Op vrijdagavond 10 juni zullen alle 65-plussers in de gemeente Leusden worden onthaald op een groots opgezet tuinfeest op het terrein van het bejaar dencentrum ,,'t Hamersveld" (bij slecht weer op een nader aan te geven plaats). Dit tuinfeest, dat van 19.00 uur tot on geveer 22/23 uur zal duren, is een in itiatief van de werkgroep Bejaarden/ Jeugd van Leusden 1200. De leden van de werkgroep zullen alle bejaarden hiervoor uitnodigen en van tevoren be zoeken en o.m. het vervoer te regelen. Uiteraard is het feest gratis en zullen er verschillende attracties zijn. Een lof waardig initiatief. die al tot interessante ontdekkingen hebben geleid. Stap voor stap worden oplossingen genaderd, die het leven van meer dan een miljoen Nederlanders blijvend kunnen veranderen. Wie astma zegt bedoelt niet altijd astma. Astma is één van de chronische aandoeningen van de luchtwegen. Er zijn ook andere, zoals bronchitis en longemfyseem- Astma en aanverwante ziekten worden aangeduid met CARA, een afkorting van Chronische A-specifieke Respiratoire Aandoenin gen. Gemakshalve wordt gesproken over astma bestrijding. Hoezeer deze ziekte ingrijpt in onze samenleving blijkt uit de volgende cijfers:- één op de vier Nederlanders heeft aanleg om CARA-patiént te worden; 10% van alle Nederlanders - dus meer dan 1 miljoen - is CARA-patiënt; - 20% van alle ziekteverzuim wordt door CARA veroorzaakt, - 13% van de invaliditeit m Nederland is het gevolg van CARA; Na hart- en vaatziekten en kanker is CARA de derde doodsoorzaak m Ne derland. Het grote belang van de voortzetting van de onderzoekingen naar een af doende genezing van deze ziekte wordt door het bovenstaande duide lijk onderstreept. In hoeverre het Astmafonds in staat zal worden gesteld zijn werk voort te zetten, hangt in belangrijke mate af van de komende collecte. Van minstens even groot belang is daarbij de bereid heid van de inwoners om als collectant op te treden. Gelukkig hebben zich na de oproep in de pers enkele weken terug voor Leusden-centrum en Achterveld voldoende collectanten aangemeld. Voor Leusden-zuid is dat helaas niet het geval. Vandaar de dringende oproep aan inwoners van Leusden-zuid zich alsnog aan te melden als collectant. Dat kan gebeuren bij mevrouw G. Kortes- van Ëlst, dependance gemeentehuis Zwarteweg 14, kamer 47, telefoon 41247, toestel 140. Mevrouw Kortes is iedere werkdag bereikbaar van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur. LEUSDEN - Zaterdag 23 april a.s. houden de Openbare Scholen de „Bongerd" en de „4e OLS" een oud papier actie om de kas wat te spek ken Ze staan met een container van 8 tot 12 uur (niet later) op het par keerterrein bij de bejaardenwoningen aan de Asschatterweg Iedereen die zijn oude kranten, tijdschriften e.d. kwijt wil, is van harte welkom ONZE KRANT IS OP ONDERSTAANDE ADRESSEN LOS VERKRIJGBAAR. LEUSDEN-C. Leusder Krant, Finnmark 3. S.V. Bookstores, Torenakkerweg 16. De heer W. J. Schut, Hamersveldseweg 26. Zwembad Leusden, Burg. Buiningpark. ACHTERVELD: Boekhandel Vos, Hessenweg 323. LEUSDEN-Z.: Kroon Supermarktr Pr. Irenelaan 9. AGENDA EMEENTE LEUSDEN ACHTERVELD - Donderdag 21 april: Bejaardensoos 13.30 uur Vrijdag 22 april: Bibliotheek 19.00- 20.00 uur Zaterdag 23 april: gezellige avond KPJ Kelder Ons Gebouw. 20.00 uur Zondag 24 april: Bibliotheek 10.30- 12.00 uur. Dnsdag 26 april: Bibliotheek 15.15- 16.30 uur Donderdag 28 april: Bejaardensoos 13.30 uur. LEUSDEN-CENTRUM Vrijdag 22 april: ,,'t Ros Beyaart" 20.00 uur Klaverjassen en schut jassen. Dinsdag 26 april 20.15 uur: openb. fraktieverg. Progressief Leusden, Hamersveldseweg 5 Elke donderdagmorgen: Van 9.00- 10 00 uur: gezinsverzorging en bejaardenhulp van het Groene Kruisgebouw. Wit-Gele Kruis, Rozengaarde 33. Elke vrijdag: Ontmoetingsgelegenheid in de Johanneshoeve, Hamers veldseweg Vanaf 9.00 uur. Elke dinsdag- en vrijdagavond: „De Til", open vanaf 19.00 uur. Hob byclub om 18.30 uur. Hulpdienst „De Wetering": Telefoon nummers 42746 of 42249. Stichting Amivedi: Mevrouw M von Bergh. tel. 03425-1554. Elke zaterdag- „De Til", discodans avond. aanvang 20.00 uur. Elke zondag: „DeTil",discodansmid dag, aanvang 14.00 uur. Elke donderdag: van 14 30-17.00 uur: Zonnebloemhandwerkclub in de Johanneshoeve, Hamersveldse weg. Eerste donderdag van de maan: Schrijfavond Amnesty Internatio nal in de bibliotheek, 19.00-21 00. Elke donderdag: UW Seniorensocië teit „Sporthal Groenhouten", De Meent, van 14.00-16.30 uur Elke eerste dinsdag van de maand: Vrouwenkafee in de Hakhorst, Waarden 25a (einde Noorderin slag) van 9.00-11.30 uur. Elke dinsdag: Van 18 45-19.15 uur: Jeugdschaken in de oude Roda- kantine. Om 19.45 uur: Schaken voor senioren in dezelfde kantine. Elke dinsdagmiddag: Sociëteit voor dames en heren van 60 jaar en ouder om gezellig te kaarten. Van 14.30-17.00: Johanneshoeve, Ha mersveldseweg. Elke woensdag: Ros Beyaart. repetitie koor „Treecksangh" Van 20-22 uur. LEUSDEN/ZUID Donderdag 21 april: „De Boekenmo len". Paletschool, Willem de Zwijger laan. Uitlening van 14.00-17.00 uur, voor volwassenen en jeugd. Vrijdag 22 april: „De Boekenmolen", Paletschool, Willem de Zwijgerlaan. Uitlening van 19.00 tot 20.00 uur, voor volwassenen en jeugd vanaf 12 jaar. Vrijdag 22 april: Jeugdklub van 12 tot lójarigen in ,,'t Trefpunt" aan de Aru- bensewegvan 19.30 tot 21.30 uur. Zaterdag 23 april: Jazzhut van Theo Caldcnhoven, Van Diepenheim Schel- tuslaan 14. Geopend van 12.00-18.00 uur. Maandag 25 april: „De Boekenmo len", Paletschool, Willem de Zwijger laan. Uitlening van 14.00-17.00 uur voor volwassenen en jeugd. Maandag 25 april: Gezinsverzorging en ouderenhulp door de Kruisvereniging Leusden aan de De Roo van Alderwe- reltlaan 13, van 14.00 tot 15.00 uur. Maandag 25 april: Jeugdklub voor 8 tot lOjarigen in ,,'t Trefpunt" aan de Arn- hemseweg van 18.30 tot 20.00 uur. Maandag 25 april: Gemengd Koor „Kunst Veredelt": repetitieavond in ,,'t Trefpunt" aan de Arnhemseweg van 20.00 tot 22.00 uur. Dinsdag 26 april: UW Senioren Socië teit voor de jongeren en ouderen in l^eus- den/Zuid, die van gezelligheid houden, in het klubhuis van „Roda", Burge meester Bruining Sportpark van 14.00 tot 16.30 uur. Dinsdag 26 april. „De Boekenmolen*', Paletschool, Willem de Zwijgerlaan, uit lening van 19.00 tot 20.00 uur voor vol wassenen en jeugd vanaf 12 jaar. Woensdag 27 april: Jeugdklub van 10 en 11 jarigen in ,,'t Trefpunt" aan de Arnhemseweg, van 19.15 tot 20.30 uur. OPPASCENTRALE LEUSDEN Voor een oppas bellen naar mevrouw B. Hassink, Azuriet 17, Leusden/Cen trum, telefoon 43132. LEUSDENAREN EKSPOSEREN ELDERS Bertie Jagers: geweven wandkleden in het AKG Ploeghhuis, Muurhuizen 159, Amersfoort. Geopend op vrijdagavond 22 april van 19.00 tot 22.00 uur, zater dag 23 april van 11.00 tot 17.00 uur en zondag 24 april van 14.00 tot 17.00 uur. Amersfoortses traat 40 - 44 Hoevelaken tel 03495-5714 I s zondags gesloten

Leusder Krant | 1977 | | pagina 3