O* oda-zaterdagoudjes veel beter lan zondagveteranen levende autocross iranjevereniging Sportieve recreatie 1977 gaat van start Beker en drie medailles voor De Haaien Roda verliest van Baarn travelsleeper ala-volleyers besluiten competitie met overwinningen é&Èfèf&tëÊt*-'• - - Sport Cursief Dikke banders Roda *46 van stffliKcWEn IjSDER krant-sport DONDERDAG 28 APRIL 1977 IJSDEN/CENTRUM - Roda zon- 7, de tot ver buiten de gemeente en gevreesde veteranenploeg, Jt binnenkort een inerlandwedstr(jd Bnjitsland, maar daarover straks k Tot ver in dc omgeving was ver- k gezocht naar een sparringpartner jeen laatse oefenparty. Tenslotte Meld zondag 7 zich maar met de les van zaterdag 4, niet in het minst lege ,de voordelige inzet: een vat j helder gerstenat (omgerekend 200 L voor rekening van de verliezende Ey. Zonder speciale toestemming van pond vond dat historische treffen Wen week woensdagavond plaats op JBB-stadion. Nog nooit eerder had- |de zondag-veteranen de zatcrdag- Vden op het voetbalveld in een wed- stri)d ontmoet. 18.30 uur zou worden begonnen en |ij] zaterdag keurig op tijd - d.w.z. s een kwartiertje te laat - met in- >en begon, liet zondag nog steeds op wachten. Scheidsrechter J. Riet- helemaal uit Amersfoort naar [den gekomen (en dus strikt neu- j» stond kortgebroekt knap kou te IBj) en liet om 5 voor zeven toch maar Inen. Zaterdag was overcompleet en .Jsterspeler Ruud Dekker uitgeleend OAIIMsjnnthv. dat desondanks met 9 man i de wind en de zon in, met een magnifieke aftrap aan de wedstrijd be gon. Met 4 en 7 minuten vertraging completeerden Rob Slim en Bep Brand- sen de zondag-elite. Ten gerieve van het zeer talrijke pu bliek - 5 of 6 echtgenotes van spelers en een achttal mannelijke beste stuurlui aan de wal - werd niet op het hoofdveld gespeeld, maar op het veel knussere 2e terrein. Zaterdag (bijna 400 jaar voet balvernuft met aanvoerder Huub Fre- mouw als 45-jarige nestor en Koos van Zoeren, de 30-jange „junior") in mos groene shirtjes en zondag (samen een jaar of 25 jonger, maar volgens eigen bewering van betere klasse) in het rood met voor een flink kapitaal aan borduur werk op d'r lui boezem. Qua leeftijd (trouwens ook door zijn rustige optre den) viel de scheidsrechter, een bekende keistedelijke slager, in gunstige zin. Hij zit goed in het vlees en zijn buikje paste uitstekend bij de andere artiesten, maar een moeilijke avond heeft hij beslist niet gehad. Daarvoor was zaterdag meer dan subliem en goed doortraind en de zon dagploeg minder dan matig, maar nie mand had anders verwacht. Een ex- voorzitter (Piet Wendel), een oud-pen ningmeester (Arie Houtveen), een uitge diende secretaris (Rob Slim) en meer van dat antiek zouden eigenlijk niet langer als gekken achter een bal aan mogen hollen. Zaterdag was dus beter dan zondag met de hogere snelheid, een beter gevoel voor passes en spelend met de buiten- spelval wijd open en een eenzame Dirk van Garderen in zijn tochtige doel (waarom geen planken inplaats van een net?) was het een lust voor het oog en de lachspieren om te zien hoe Dick Opstel- ten (39 jaar) de zondagverdedging in de 12e minuut op stelten kon zetten en scoorde. Coach Jan den Hartog (de za terdagafdeling kan zo'n dure kracht niet betalen en voetbalt zonder iemand, die voorlegt) probeerde met tips vanaf de lijn de zaak nog te redden, maar daar trok Ko de Kruyff (net zo goed als Geels in een bekende Amsterdams clubje) zich bar weinig van aan. Na 27 minuten zorgde hij voor 2-0 en Wim van Dijk vond het leuk om met 3-0 de rust in te gaan. Heel verstandig benutte zaterdag deze hoognodige adempauze met het uitwis selen van de Wimmen Oskam en Van Dijk tegen Piet Gerben en Jan Santinga. Vier minuten na de hervatting scoorde Ko de Kruyff zijn 2e treffer en een minuut later maakte de scheidsrechter bewaar tegen een buitenspeldoelpunt van Zoef de Haas, alias Wim v. d. Berg. In de 9e minuut verhoogde De Kruyff zijn transferwaarden met zijn hattrick en even later kreeg Wim v. d. Berg toch nog zijn zin, zodat de stand 6-0 werd USDEN/CENTRUM - Eén van de itsle publiektrekkers op konin- ag zal ook dit jaar ongetwijfeld ir de Oranje Vereniging Leus- Ie organiseren autocross zijn. indt plaats op zaterdag 30 april let circuit aan de Bavoortseweg iver het Burg. Buiningpark. Het It de 7e OVL-cross in succes- Daan Speksnijder won de eerste K-J971 en herhaalde dat grapje in Iffi. Ook Evert Boshuis werd reeds jMMmaal winnaar en dat gebeurde #1973 en het afgelopen jaar. Klaas BB uit Huls ter Heide was in 1972 U snelste en tot nu toe de enige iffl-Leusdense winnaar, want in 1974 ■1 Willem Schakel vriend en vijand lft)aas Zeer spannend kan het dit J vooral worden, omdat Boshuis Éfp heeft op zijn derde zege, maar acht moet nog worden, of de Ire coureurs daar genoegen mee len. fat die deelnemers betreft, kregen [bericht, dat er momenteel reeds nners ingeschreven zijn. Hier- (behalve Boshuis) o.m. Willem -3ÈÉ5&. v..,y IJSDEN - De belde eerste teams van I j2*la hebben afgelopen donderdag de 1 Bpetitie beëindigd met overwinningen teams van het Amersfoort- A. De dames versloegen het da- yam >an WA met 3-0, terwyl de Vito ^mpa'a met zegevierden. lw°r ^mP^a dames, zowel als voor la^ds gedegradeerde WA team. |j,er °^ets meer op het spel, hetgeen j et vertoonde spel duidelijk zicht- JSF *as. Het was van beide teams een (jgrcatte partij volleybal, waarbij over fouten gemaakt werden. |B 'ndelijk leverde Impala nog het Dit is (nog) geen autokerkhof, maar een doorkomst van de renners in een vorige cross. Schakel, Pedro van Veen en.zijn reeds in de buurt van Abraham ko mende vader, die van voren Wim heet. Deelnemers uit Leusden, Amers foort, Ede, Barneveld, Garderen, Soest, Hoevelaken enz komen aan de start en of het ook ditmaal weer een Leusdense zege gaat worden, is erg onwaarschijnlijk Na een mu zikaal voorprogramma van Lisiduna wordt om 12.45 aan het karwei be gonnen en het grote geweld wordt met 12 renners per rit afgewerkt onder het motto- „Blij, dat ik rij!" De eerste verliezers krijgen nog een herkan sing en zo gaat het steeds spannen der worden met als adempauze in de rust het optreden van de le Neder landse Trialschool uit Nijkerk met een adembenemende show Met mo toren over een flinke ris vaten ge sprongen en zelfs over een Volks wagen. Dat wordt misschien „omzet" voor buurman Pon? De prijsuitrei king van de autocross vindt zo spoe dig mogelijk na de wedstrijden plaats op het circuit. jaar niet gelukt om promotie te bewerk stelligen naar de landelijke competitie. We zijn er echter van overtuigd dat de dames van Impala volgend seizoen weer een gooi zullen doen naar de eerste plaats. Ook de heren van Impala sloten het seizoen af met een overwinning. Er be stond. dankzij de gecompliceerde pro- motie-degradatie regeling nog een klein theoretisch kansje dat de Leusdense he ren zouden kunnen degraderen. Hier voor was men afhankelijk van het even tueel terugtrekken uit de landelijke com petitie van ASVD uit Drontcn, alsmede het uiteindelijke puntenaantal van me de-lotgenoot Dindoa uit Ermelo. Door zelf te winnen en door de nederlaag van Dindoa tegen Uni Cornus waardoor Im pala boven Dindoa op de ranglijst ein digt, behoeft men niet meer af te wach ten wat er met ASVD zou gaan gebeu ren. beste spel af, hetgeen resulteerde in een 3-0 overwinning, waarmee de Impala dames al met al een goede competitie beëindigden. Een competitie waarin de pupillen van Henk Hoogerwaard tot aan het laatst toe kampioenskandidaat ge weest zijn, hetgeen blijkt uit het feit dat Impala tijdens de thuiswedstrijden geen enkele nederlaag geleden heeft en alleen een gelijkspel moest toestaan aan de latere kampioen SSS. Voornamelijk dankzij het feit dat in de beslissende fase van de competitie de ploeg te kampen had met de afwezigheid van diverse speelsters uit de basisopstelling is het dit voor de groentjes. Rob Slim was daarna de hele zaterdag-defensie te slim af en redde zodoende nog de zondagse eer. Ko de Kruyff trok nog de aandacht om 3 minuten en 12 seconden voor dood op de grasmat te blijven liggen. Dick Opstel ten bracht tenslotte de eindstand ver diend op 7-1. Zaterdag won derhalve de 200 pilsjes en wat waar is, is waar: de shirts van de zondagploeg waren het mooist. Desondanks verliet coach Jan den Hartog gedesillusioneerd het voetbalgazon. FCKNUDDE Ondanks de alleszeggende nederlaag (een slechte generale repetitie geeft meestal een goede uitvoering) vertrek ken de zondag-oudjes op 14 mei rond 10.00 uur in de ochtend naar het Nato- kamp te Schöpingen (D) om de daar gelegerde Nederlandse militairen een plezierige middag te laten beleven bij de voetbalwedstrijd tegen FC Knudde 1 (vermoedelijk niet spelend in de Bundes- hga). Na afloop volgt een lekker etentje bij „Connie" (als de echtgenotes dat goedvinden) en daarna een gezellige en gevarieerde avond in het kamp. om per soonlijk mee te maken, hoe slecht onze militairen het daar hebben. Zondag keer Roda 7 met de overwinning en een kater naar Leusden terug. LEUSDEN/CENTRUM - Veel men- see hebben in 1976 opnieuw ontdekt, dat sportief bewegen op de fiets een zeer plezierige vorm van gezonde vrijetijdsbesteding is. Onder het mot to: „Spieren willen welles wat" be ginnen Rob v.d. Werve en Fred Cres- sie uit Leusden en broer en zus Coen en Hermien van Hamersveld uit Ach terveld met de onontbeerlijke mede werking van Wil Berendse (op het ad ministratieve vlak) aan de uitvoering van de actie „Sportieve Recreatie '77". Nadat op 10 januari j.l. de actie „Sport Real wat de provincie Utrecht betreft, in de domstad was afgeslo ten, hebben meerdere plaatselijke ac- tie-comité's de opnieuw door het mi nisterie van CRM uitgestoken (finan ciële) hand gegrepen. Sport Real is geen doorslaand succes geweest, dat is waar, maar het werd evenmin een fiasco. Opvallend was wel. dat acti viteiten die in bepaalde plaatsen suc ces hebben gehad, in andere plaatsen niet aansloegen en omgekeerd. Dit is dan ook het uitgangspunt geworden van het voornemen om vooralsnog ver der te gaan met de geslaagde onderne mingen. In Leusden waren dat vooral de fietstochten met als uitgesproken topper de fietsvierdaagse. In maart j.l is het actie-comité van onze ge meente met de voorbereidingen begon nen 'en vooral voor hen. die (nog) niet of maar weinig aan lichaamsbe weging doen, is het navolgende pro gramma van fietstochten opgesteld: 3 mei: de „Valleitocht" 10 mer de „Snorrenhoeftocht". 17 mei: de „Treekertocht". 24 mei de „de Boom-tocht". Deze dinsdagavond fietstochten heb ben een „lengte" van 15 a 25 km en het fietsen wordt afgewisseld met diver se opdrachten en/of spelletjes. Start en finish zijn te Leusden-Centrum na bij het kruispunt Middenweg/Asschat- terweg. Gelegenheid tot inschrijven is aldaar van 18.45 tot 19.30 uur en de bijdrage in de kosten bedraagt 12,- voor volwassenen of f 1- voor kinderen t/m 15 jaar. Op zondagmid dag 5 juni wordt het programma ver volgd met de „Leusden 1200tocht" door de gehele gemeente. Inschrij vingen kunnen vooraf geschiedend f 3,- resp. f2,- voor volwassenen en kin deren of van 13.30 tot 14.15 uur op bovengenoemde start/fimshplaats a f3,50 resp f2.50. VIERDAAGSE De fiets-(avond)vierdaagse is ge pland op maandag t/m donderdag 13, 14, 15 en 16 juni. De starttijd ligt tussen 16.45 en 17 30 uur en vertrok ken kan worden op vier startpunten (tevens eindpunt) en wel in Leusden- Centrum en -Zuid, Achterveld enStou- tenburg Verleden jaar trok dit evene ment ruim honderd deelnemers en de toen door Yvonne Otten (met fietsen, opdrachten en spelletjes) gewonnen wisselbeker vormt ook dit jaar de in zet. De deelnamekosten voor de vier daagse zijn f5,- (volwassenen) of f2,- (kinderen) bij voorinschrijving en f6,- resp. f3,- bij aanmelding op de start plaats. Zowel bij de vierdaagse als bij de Leusden 1200-tocht is voor iedere deelnemer/deelneemster een leuke herinnering beschikbaar Na de vakanties gaat de actie Sportieve Re creatie 1977 op de dinsdagen 16, 23 en 30 augustus verder met nog naamloze fietstochten, maar daar zal tegen die tijd wel wat op gevonden zijn. Plan nen voor de voortzetting van de actie in de wintermaanden bestaan wel, maar de uitvoering daarvan is vrijwel on mogelijk door gebrek aan zaalruimte. Jammer is ook, dat de meeste fiets tochten op dinsdag plaatsvinden en die dag ligt i.v.m met het afsluiten van onze krant wel erg ongunstig. LEUSDEN - De Haaien hadden het druk het afgelopen weekend. Zondag 24 april j.l. om 13.00 uur stond weer een ploeg aangetreden om te stryden om dc eerste plaats in een 8-kamp georgani seerd door dc Amer in het Sportfondsen- bad te Amersfoort. De sfryd zou gaan tussen De Duinkikkers uit Soest, Laga uit Zeist, de Meeuwen uit Amsterdam, dc Vechtstreek uit Utrecht, WVZ uit Woerden, de Amer en de Haaien. De Haaien waren in zeer sterk gezel schap en wisten toch nog 3 derde plaat sen te veroveren. Annemiek Tukker deed dat op de 100 m vrijeslag meisjes o. 10 in een tijd van 1.34.7 (1.31.5). Ma- riëtte Leusink op de 100 m vrije slag meisjes o. 12 in 1.15.5 (1.14.5) en Mar cel Fieseler op de 100 m schoolslag jongens o. 12 jaar in een tijd van 1.43.2 (1.38.1). De overige verrichtingen waren: 100 m schoolslag meisjes o. 10: Annemiek Tukker 1.54.8 100 m schoolslag jon gens o. 16: Thijs Noordewier 1.25.0. 100 m schoolslag meisjes o. 16: Carolien Lcijdes 1.34 .6. 100 m rugslag jongens o. 12: Hendrik-Jan Rinkel 1.38.2. 100 m rugslag meisjes o. 14: Caroline Enthoven 1.27.7. 100 m vrijeslag dames: Petty Vonhof 1.09.9. 100 m vrijeslag heren: Erik Scholtcn 1.05.8. 4x100 m vrijeslag est. heren: Robert- Jan Möhlman - Jack v. Broekhoven - Wim Burger - Erik Scholten 4.26.4. 4x100 m vrijeslag est. dames: Caroline Enthoven - Angélique v. Ruitenbeek - Carolien Leijdes - Petty Vonhof 5.41.0. 10x100 m vrijeslag dames en heren t.w.: Angélique van Ruitenbeek, Jack van Broekhoven, Mariëtte Leusink, Ro bert Jan Möhlman, Caroline Enthoven. Wim Burger. Carolien Leijdes, Thijs Noordewier, Petty Vonhof en Erik Schol ten in 11.56.5 hetgeen een 6e plaats betekende. Een 4-tal Haaien was op zondag 24 april j.l. wederom naar Bussum getogen, teneinde tijdens limietwedstrijden die tijd te realisering die recht geeft op deel name aan de Nationale Kampioenschap pen. Enige leden van onze nationale ploeg waren eveneens aanwezig zoals Wijda Mazereeuw, Ineke Ran en Yolanda Ag- BAARN - baarn-Roda was een wed strijd, die voor beide elftallen geen enkel belang meer kende. Baarn was immers al kampioen en Roda behoeft dit seizoen niet te knokken tegen een eventuele de gradatie. De wedstrijd, welke onder de vertrouw de leiding stond van de heer Takken, begon met een offensief van Baarn wat al snel tot resultaat leidde. In de 4e en 7e minuut wist de zo schotvaardige Baarn- aanval Roda-doelman Gert Osnabrugge te passeren. Gesteld moet worden, dat aan het eerste doelpunt wel een buiten spel-luchtje zat. Het leek aldus een waar schuttersfestijn te worden en de Baarn-aanhang ging er eens goed voor zitten. Roda stond im mers laag geklasseerd en heeft vooral in de laatste weken veel doelpunten moeten inkasseren. Het pakte echter geheel anders uit. Roda herstelde zich knap en schiep zich zowaar nog enkele kansen ook. Pech was er voor Gerard Hoogland, die op de paal schoot in de 34e minuut. Gerard Hoog land, die door trainer Maas als linksbui ten was opgesteld, kreeg enkele ogen blikken later weer een ideale kans, maar hij mikte juist naast de verkeerde kant van de paal. De ruststand was 2-0 in het voordeel van Baarn. Na de thee-pauze wilde Baarn graag wat goals maken, maar sterk keeperswerk van de uitblinker van de dag, Gert Osnabrugge voorkwam dit. Osnabrugge ranselde en pakte enkele felle en moeilijke schoten en leek niet meer te passeren. Roda kreeg ook nog kansen. Het grote probleem was echter, dat het midden veld van de Leusdenaren veel te weinig mee op kwam, zodat de toch al trage spits Hans Vrijhoef tegen een meerder heid aan Baarn verdedigers moest op boksen. Daar kwam nog bij dat de Roda spelers Dik van 't Klooster en Jan Pouw de bal te lang bij zich hielden waardoor alle snelheid en verrassing verdwenen uit de Roda aanvallen. Het werd dan 3 minuten voor tijd toch nog 3-0. Gert Osnabrugge maakte zijn enige fout, door zich bij een cornerbal verkeerd op te stellen, waardoor de Baarn linksbuiten makkelijk kon in koppen. Het werd dus een 3-0 zege voor Baarn, die verdiend te noemen is, maar wel geflatteerd. Uitslagen pupillen: IJsselm.v. Dl - Roda Dl 2-1 Roda D2 - Quick D2 3-1 Hoogl.veen D2 - Roda D3 0-0 Roda D4 - KVVA D4 2-0 Roda D5 - De Glind Dl 5-0 Amsvorde D3 - Roda D6 4-2 VVZ '49 D4 - Roda D7 1-3 Roda El - Achterveld El 1-3 CJVV El - Roda E2 afgel. Hoogl.veen E2 - Roda E3 1-8 Roda E4 - Soest E5 3-0 Quick E6 - Roda E5 0-3 VVZ '49 E5 - Roda E6 0-3 Uitslagen junioren: Veenendaal BI - Roda BI 0-4 Soest B4 - Roda B3 4-3 Programma pupillen: Vrijdag 29 april: Roda D3 - Roda D4 18.30 Zaterdag 30 april: Geen wedstrijden. Programma junioren: Zaterdag 30 april: Geen wedstrijden. Maandagavond 2 mei: C-junioren zomeravondvoetbalpro- gramma's afhalen. Zaterdag 7 mei: Roda BI - Holland BI 15.00 Roda C3 - De Glind Cl 13 45 genbach. Op de 100 m rugslag kwam Karina van Holst Pellekaan als eerste van de 4 Haaien aan de start. Haar tijd van 1.25.4 was 1.4 sec. boven de voor haar leeftijd vastgestelde limiet. Op de 100 m rugslag kwam Frank Leusink uit op een tijd van 1.19.4 (1.14.0). Maaike Snijder op de 200 m schoolslag dames finishte na 3.24.1 (3.23.8). Frank v. d. Hurk zwom de 200 m schoolslag heren in 3.01.2 en Frank Leusink in 3.20.8. De 400 m vrijeslag heren tenslotte werd door Frank v. d. Hurk beëindigd in 5.19.6 en door Frank Leusink in 5.24.3. Er zullen nog diverse limietwedstrijden volgen waarop scherpere tijden zullen worden gemaakt, aangezien de Haaien vanaf 30 april a.s. in het 50 m buitenbad zullen gaan trainen. Impala zegevierde in een vrij langduri ge wedstrijd, waarbij geëxperimenteerd werd met 3 spelverdelers en 3 aanvallers. De eerste set leverde aldus een 15-11 overwinning op voor de Leusdenaren, die echter de tweede set aan WA verlo ren zagen gaan. Tijdens de derde set kwam Impala zeer sterk terug en gaf de Amersfoortse ploeg weinig kans. Met 15-3 ging deze set mee naar Leusden. De daarop volgende twee sets gaven een af wisselend sterker Impala en WA te zien, waarbij het uiteindelijk toch Impa la was dat deze beide sets en daarmee dc wedstrijd in het ei voordeel besliste. Hiermee kwam een eind aan een compe titie, waarin debutant Impala voor het eerste sinds jaren niet meedeed aan de strijd om de bovenste plaatsen, in tegen deel, de Leusdenaren hebben tot het laatst moeten vechten tegen een dreigen de degradatie, die uiteindelijk toch ont lopen is. Met een negende plaats op de ranglijst van twaalf is aangetoond dat de overgang naar een hogere afdeling deze keer wel erg moeilijk is geweest. Blijft de huidige selectie echter in stand dan moe ten er volgend jaar toch meer mogelijk heden zijn voor de ploeg van trainer Ed Smits. Amer9foortsestraat 40 - 44 Hoevelaken tel. 03495-5714 s zondags gesloten) '1 I l LEUSDEN/CENTRUM - „Dikke Ban ders" is een begrip, dat nog steeds niet in woordenboeken voorkomt Ik vond het zelfs niet in de „dikke" Van Dale. Toch wordt het in Achterveld en zeer wilde omgeving reeds 20 jaar in de Tour de Junior gebruikt. Helaas de laatste jaren steeds minder dan vroeger Met „dikke banders" worden de rennertjes bedoeld, die op min of meer gewone fietsen hun mini-Tour de France in Achterveld reden. In 1975 voor het laatst Een versnellingsap paraat was ten strengste verboden, maar een „krom" stuur mocht weer wel en verder natuurlijk een bel, witte spat borden en.... „dikke" banden. Ter gelegenheid van de 20e Tour, in de laatste volle juli week van dit jaar, wil tourbaas Wout Meinten zijn nostalgie naar vroeger demonstreren. Hij doet een zeer dringend verzoek aan de jeugd van 12 Um 15 jaar uit Achterveld en Leusden om het 4e lustrum van de Tour mee te beleven en nog eens mas saal op gewone fietsen te komen rijden Dat vond ik een prachtig idee. Jammer, dat ik net iets te oud ben. An ders deed ik beslist mee. De Tour de Junior hield 20 jaar stand en voor een zeer groot deel door de dikke banders. In een felgekleurde rennerstrui. liefst een gele, hardrijden op de fiets en je een klein beetje Jan Raas, Hennie Kuiper of Joop Zoetemelk voelen, moet voor iedere Hollandse jongen toch wel „het einde" zijn. Dat kan in Achterveld, lekker kort bij huis, een hele week lang. De dikke banders rijden 2 ronden of ruim 7 kilometer per dag. Dat is niet veel, maar net lang genoeg om je eens lekker uit te kunnen leven. AJs bijdrage in de kosten wordt een tientje gevraagd. Een bezwaar is dat niet, want iedere renner krijgt minstens een tourtas cadeau, die (inkoop) 17,50 kost. Dat is direct al f 7,50 verdiend! Voeg daarbij de andere premies en prijzen en dan zie je direct, dat meedoen een winstgevende zaak is. In volgorde van aanmelding krijgen 25 a 30 jongens de kans van hun leven. Wacht dus vooral niet te lang met je opgave aan het tourkantoor (03425- 1983). Het zou dan we! eens te laat kunnen zijn. Behalve een fijne vacantieqeek krijgen ook de dikke banders hun deel van de diverse attracties. Ik zie nog de glundere gezichten van gelegen heidscoureurs als Bert en Nico van Druten, Paul Ossendrijver, Sjaak Burg steden, Geert Nieland en René v.d Burgwal (die nu motorcrosser is) toen zij zich twee jaar geleden in de kijkerd hadden gereden. Zij kwamen op de foto en breeduit in de krant. Alleen maar door net iets harder te fietsen dan de concurrentie. Dit allemaal is straks in juli weer mogelijk. Misschien zelfs voor de allerlaatste keer. Dus jongelui, grijp je kans. C. Donderdag 28 april 19.00 uur: zaal voetbal Slavenburg-Stetboys in sporthal Hooggraven. Zaterdag 30 april 13.00 uur: CVL- autocross op het circuit aan de Bavoort seweg t.o. het Burg. Buiningpark. Zondag 1 mei 14.30 uur: voetbalwed strijd Roda-ASV op het Burg. Buining park. Dinsdag 3 mei 20.00 uur: kampioens receptie schaakvereniging Leusden in de schaakcantine op het Buiningpark. Donderdag, vrydag en zaterdag 5 t.m. 7 mei 10.00 uur: Nederlandse kam pioenschappen GKG-schicten op de Leusderheide. te organiseren door de schietvereniging Leusden. Vrydag 6 mei 19.00 tot 21.00 uur: receptie t.g.v. het 10-jarige bestaan van de Haaien in het zwembadrestaurant op het Burg. Buiningpark. Zaterdag 7 mei 14.00 tot 17.00 uur: jeugdfeest 10 jaar Haaien in boerderij Groot Krakhorst in de Wetering. Zaterdag 7 mei 20.00 uur: senioren- feest 10 jaar Haaien in restaurant de Mof aan de Arnhcmseweg.

Leusder Krant | 1977 | | pagina 15