L£Ï! Eemelaar blijft goed draaien Enthousiast spel op Impala-volleybaltoernooi Nieuwe zege Meentboys EenToyotavanxxinKöoy maaktuwkeuswel heel eenvoudig Sport -1 Prijzen voor keurgroep Impala Twee kampioenen Antilopen Tractorboys versloegen TV-boys Uitslagen jeugd- competitie Lockhorst Zeer geslaagde landelijke fietstocht 3 kampioenen bij Impala volleybal Heren 2 veriengde hockey- seizoen Avanti- wedstrijden Crosser Schouten promoveert' URSIEF Schaak receptie Off.Toyota-dealer, Balladelaan208, Amersfoort,Tel.033-26844. LEUSDER KRANT-SPORT DONDERDAG 12 ME11977 leusden/CENTRUM - U heeft natuur lijk bij voorbaat gelijk als U er anders over denkt, maar ik vond deze rubriek de beste plaats voor het verslag van de verleden week dinsdag gehouden kampioensreceptie van de schaakve reniging Leusden. Het was er bijzonder gezellig maar niet bijster druk. Om 20,— uur begon de ontvangst, hoewel er behalve de schakers en ik nog nie mand was, toch maar vast met een kop koffie. Tegen kwart voor negen kwam plotsklaps de heer G.G. van Tiel (na- itiens de Zwembad en/of de Sport stichting?) het feestelijk met slingers en thuya's (levenxomen volgens Ter Meu- len's verzendhuis) versierde clubhuis binnen. Onze fotograaf had geluk, want nu kon hij een plaatje schieten mét officieel bezoek. Als er één schaap (bij wijze van spreken, heer Van Tiel) over de dam is, volgen er meer Onze Sportstichtings secretaris S. Lakeman had in navolging van diverse schakers zijn be tere helft meegebracht en dat telde in de gegeven omstandigheden toch maar leuk aan. Buurman Roda kwam massaal op visite en zeer op prijs ge steld werd, dat de onlangs afgetreden voetbalvoorzitter J. v.d. Berg met se cretaris C. Leyenaar en zondagman G. Veer meegekomen was. Verdere sportgrootheden ontmoette ik niet. Er waren weliswaar geen officiële uitno digingen verzonden en een receptie album met ballpoints (die toch maar regelmatig meegepikt worden) zag ik ook niet liggen, maar er stond duidelijk in de krant, dat iedereen met een goed hart voor de schaakclub welkom was. Nu yeft de heer J. van Santen in een andere voorzittersfunctie de laatste weken al meer oproepen gedaan om een feest te bezoeken, maar tot drie maal toe bleef dét ,,open huis" dicht. Zou daaraan de geringe opkomst kun nen liggen? Vreemd was verder, dat geen der mede-gebruikers van het clubhuis een paar gratis borreltjes kwam halen. Anti lopen indirect (misschien nog wel, maar mevrouw S. Graafland (schaak- ster en korfbalclubbladredactrice) is geen bestuurslid van laatstgenoemde club. Meer kans had TTCL, waarvan schaker W. v.d. Laaken voorzitter is, maar het werd louw kans, omdat de schakende tafeltennisser buitenslands vertoefde. Waar handbal-Impala is ge bleven, kon niemand mij zeggen. De niet overstelpende drukte was wel in het voordeel van ..ceremoniemeester" J. Pronk, die de aanwezigen kostelijk bezig hield de multi-simultaan tussen Leusdens eerste garnituur en de rest van de schaakgemeenschap, zuinig heidshalve gespeeld op één (demonst ratie) bord. Volgens het systeem „de meeste stemmen gelden" (vooruitlo pend op 25 mei?) werden de zetten gedaan en dat ging een hele tijd goed, totdat de heer Pronk op het charmante idee kwam om mevrouw Lakeman ook eens gelegenheid te geven haar schaakkunst te tonen. Ik moet er wel bij zeggen, dat haar keuze van zetten beperkt bleef tot 10 mogelijkheden, die vooraf waren be paald en laat zij nu uitgerekend de zet kiezen, die funest bleek voor het eerste! Mét een paard dreigde de hele partij verloren te gaan en ijlings bood het topteam remise aan plus een gratis consumptie, waarop captain Ad Wis man voor „de rest" een nog beterste- genzet deed: als jullie het opgeven (en dat lag voor de hand) zorgen wij voor een hassebasje en zo ging Leusdens eerste roemloos ten onder, maar tot ver in de kleine uurtjes bleven de schakers met hun bezoek nog samen op de vreemdste receptie, die ik de laatste tijd meegemaakt heb, maar die achteraf lang niet zoveel heeft gekost als begroot was en dat is ook wel eens leuk. ACHTERVELD - Het A-team van de LTV „De Emelaar" in de dames competitie op dinsdag en het heren team in de landelijke zondagcompe titie draaien nog steeds geweldig. Beide teams zegevierden in de tot nog toe gespeelde drie wedstrijden en voor al de dames lijken op een kampioen schap af te stevenen, omdat zij de drie tegenstanders in de afdeling met duidelijke cijfers hebben terugverwe zen. Het herenteam staat de wegens het weer uitgestelde confrontatie tegen Randenbroek nog te wachten en de uit en thuiswedstrijd zullen aan het eind van de competitie in één week worden gespeeld Spanning dus tot op het laat ste moment. Het herenteam won afgelopen zon dag thuis met 4-2 van Soest. De ver- liespunten ontstonden, doordat Piet Noortman (drie sets) en Frans Baan hun single verloren Wim van der Horst, die wat kampt met een „koude start'' won in drie sets en met Frans Baan maakte hij er in de dubbel een „dolle middag" van door in drie sets (5-7, 6-4 en 6-2) te zegevieren „Het is alleen jammer, dat er thuis zo weinig publiek op zondag komt kijken," aldus captain Joop van Loenen De dames op dinsdag hebben over dat publiek niet te klagen Het A-team van Corne Vons, Wil Jehee. Wil Siewe en Maria Tielenius Kruythoff stevende thuis tegen Leusderpark naar een on verbiddelijke 4-0 winst Vooral de dubbel van de twee Willen was zeer de moeite waard. Het dames B-team, dat ook thuis speelde, behaalde een 3-1 overwinning op Lockhorst. Hetverlies- punt kwam door de verloren dubbel van Greet Wessels-Mieke de Gans. Het dames C-team werd in Eemnes geconfronteerd met een „glijbaan" „Het stond 2-2 in de derde set toen ik in mijn single onderuit ging Door de regen was de kunststofbaan spie gelglad en dat zijn we niet gewend. Ik kon daarna niet meer We hebben alles op het nippertje verloren," aldus aanvoerster Ella Kelder, die met een 4-0 nederlaag thuis kwam Echtgenoot Hennie kreeg met zijn gemengde team in de zondagcompetitie een 6-2 nederlaag te incasseren bij ULTC Iduna in Utrecht „Een van de tegenstanders was arts, die dienst had en hij werd steeds weggeroepen," al dus Hennie, die met zijn team pas om 9 uur 's avonds de baan af kon. Hij en Cathy Langereis zorgden voor de winstpunten door hun enkelspel te win nen. Met de herenteams in de zaterdag- competitie loopt het niet erg best. Het A-team, dat de eerste competitiewed strijd met 3-3 beëindigde tegen Ran denbroek uit, kreeg thuis een 5-1 ne derlaag te slikken „We hebben het zelfde team als vorig jaar toen we kampioen werden, maar het loopt nu niet Alleen Jan Jehee heeft zijn wed strijd gewonnen." aldus aanvoerder Herman Timmer Het B-team verloor thuis met 5-1 van Bosch en Duin Martin Beijneveld won zijn single en de tegenstanders vonden in het algemeen, dat zij nu veel harder voor de overwinning had den moeten knokken. Tegen De Uithof in Utrecht ging het gemengde zaterdagteam met 4-1 on der Er moest tot na half negen worden gespeeld, omdat een noodweer het ten nissen een uur onmogelijk maakte en omdat maar over één baan kon worden beschikt Muis Groenewegen wist haar single te winnen Het jongensteam raakte uit tegen Hoogland ineens in de lift Na drie maal met 8-0 te hebben verloren wis ten de jongens nu 3 sets te winnen (Gerald van Wieringen 2 en Fred En ters 1), zodat de uitslag nu 5-3 voor Hoogland werd De jeugd tenslotte verloor op de woensdagmiddag met 4-1 thuis van LTC Barneveld Jan Willem Siewe won zijn single „Maar ér is leuk, goed gespeeld en de mentaliteit is een stuk verbeterd," aldus begeleidster Muis Groenwegen LEUSDEN/CENTRUM - Vrijdag avond begon in sportzaal de Meent het Impala-volleybaltournooi voor re creanten met 15 wedstrijden van 10 mi nuten met een ingebouwde herkan singsmogelijkheid. Er werd gespeeld in sets van maximaal 10 punten. Wanneer de speeltijd dan nog niet verbruikt was, kon aan een tweede set worden begon nen. Bij de dames herstelde Avanti zich hiermee van een dreigende nederlaag tegen Impala 1 en bij de heren verover den Renswouw tegen Impala 2, Limvio tegen Impala 1 en laatstgenoemd team tegen de Leusdense reserves via de tweede set alsnog de helft van de buit. Er werd bijzonder plezierig gespeeld en voor recreanten in enkele gevallen zelfs onverwacht enthousiast. De uitslagen waren: Dames: SVH - Avanti 1 (10-1 6-2) 2-0 Limvio - Impala 2 (5-10 0-3) 0-2 Impala 1 - Avanti 2 (0-10 4-7) 0-2 SVH - Impala 2 (10-3 10-1) 2-0 Avanti 2 - Limvio (8-9) 0-2 Impala 1 - Avanti 1 (10-7 2-3) 1-1 Impala 2 - Avanti 2 10-3 3-1) 2-0 Stand: SVH 2 wedstr. 4 pnt. Impala 2 (3 wedstr.) 4 pnt. Limvio (2 wedstr.) 2 pnt. Avanti 2 (3 wedstr.) 2 pnt. Avanti 1 Impala 1 Heren: SVH - Limvio Renswouw - Impala 2 Anti - Impala 2 SVH - Impala 2 Avanti - Renswouw Limvio - Impala 1 Renswouw - SVH Impala 1 - Impala 2 Stand: Renswouw Impala 1 Impala 2 SVH Limvio Avanti (10-UJ (6-10 u (61! (7.J (MOjj (3-105.: 5 pnl| 4 pnti 4pnt| 2 pni| Iputi 0 pnti Morgenavond (aanvang 20.0c worden de laatste 15 wedstrijd speeld en na afloop is te ca. 23.00] prijsuitreiking in de bar van de W LEUSDEN - Zaterdag 7 mei jl. nam de keurgroep van de afdeling gymnastiek van Impala deel aan „B-wedstrijden" in de sporthal „Bieshaar" te Hoogland Aan deze wedstrijden namen verenigin gen deel, behorende tot het rayon „West-Veluwe" van de Stichtse Turn kring, verdeeld over drie leeftijdsklas sen. Aangezien de keurgroep is samen gesteld uit meisjes in de leeftijd van 8 tot 17 jaar, kon door Impala aan alle leef tijdsklassen worden deelgenomen. Ondanks het feit dat de zenuwen, méér dan bij de overige onlangs gehouden wedstrijden, duidelijk een stempel drukten op de kwaliteit van de oefenin gen, wisten twee van de drie groepen een medailleplaats te behalen. (De groep 9-/11-jarigen behaalde een 4e plaats). Tevens vielen twee turnsters in het per soonlijke klassement in de prijzen. De volgende prijzen werden behaald. Ploegenklassement: Meisjes 12-15 jaar: le prijs (aantal deelnemende ploegen 6); meisjes 16 jaar en ouder. 2e prijs (aantal deelnemende ploegen 3). Persoonlijk klassement: Meisjes 12-15 jaar: 2e prijs. Ingrid Otter meisjes 16 jaar en ouder 2e prijs. Josée Traa. Zaterdag 14 mei worden inde sporthal „de Meent" de jaarlijkse onderlinge wedstrijden van de afdeling gymnastiek van Impala gehouden. Voor wat betreft de meisjes van de keurgroep zal in twee leeftijdsklassen (9 t/m 11 jaar, 12 t/m 17 jaar) om de medailles worden gestreden (aanvang 14.30 uur). Vermel denswaard is dat, indien Josée Traa ook dit jaar weer de eerste plaats be haalt, zij de wisselbeker definitief mag behouden, aangezien zij ook de afgelo pen twee jaar beslag wist te leggen op de eerste plaats. Belangstellenden zijn van harte welkom! LEUSDEN/CENTRUM - Op weg naar de wedstrijd Barcelona-Liverpool op het BB-park viel ons de enorme pu blieke belangstelling op rond het hoofdveld van het Centrumwegstadion. Daar moest iets bijzonders te doen zijn en dat bleek ook weldra, toen wij beslo ten om niet verder te gaan. De pilsploeg van de Meent was op het met ontelbare paardebloempjes versierde gazon (een eerste prijs waard op de a.s. voortuint jeswedstrijd van Karei de Grote!) aan het werk tegen een Impala-selectie. De handicap voor de handballers was, dat zij nu moesten voetballen en bovendien tegen een ploeg, die nog helemaal in een overwinningsroes verkeerde, na een on langs dik verdiende 2-0 zege op een al even bekende formatie met de naam van Bieshaarboys. Ondanks het feit, dat de voetballende handballers de ex-autocrosser Daan Speksnijder onder de lat hadden, kregen ze weinig kans van de Roda- combinatie in Heinekens-Meentshirtjes. Frits Meilink maakte daarin een uitste kend debuut door zittend voor de eerste treffer te zorgen. Niet mooi, maar hij telde. Na de drankloze rust viel ons op, dat Gijs van Egdom (actief als altijd en een zeer grote solist) sinds hij een Ford Capri bezit, veel van zijn eigen snelheid heeft verloren. Bovendien schatte hij het vijandelijke veel van zijn eigen snelheid heeft verloren. Bovendien schatte hij het vijandelijke doel diverse malen meters groter, dan het m werke lijkheid was. En hij mikte nog wel zo mooi in de hoeken. De tot halverwege de tweede helft rustig maar weinig opvallend leidende scheidsrechter, die op het eerste gezicht wel een tweelingbroer van Roda's Jack de Smalen kon zijn, wilde blijkbaar ook in de krant. Hij liet Roel Snoek (tot diens eigen verbazing) een penalty nemen en voor dit soort grapjes leek Roel best te vinden. Daan moest voor de tweede keer vissen en met 2-0 kwam het einde. Meent-manager Henk Post deelde ons nog mede, dat Imapala een mo gelijkheid krijgt tot revanche en wel via een handbalwedstrijd, hoewel ook die kans louw-kans zal blijken. En toen gin gen vriend en vijand er in Henks etablis sement nog maar eentje pakken. LEUSDEN - De jeugdploegen van An tilopen doen het geweldig De goede training en de goede begeleiding van deze ploegen de afgelopen paar jaar, hebben duidelijk resultaat. Voor de micro werd de pup. 1 ploeg al kampioen. Vorige week A ploeg en afgelopen zaterdag de aspiranten B (die ook in de micro kampioen werden) en weer de pupillen 1 Beide ploegen wonnen verdiend hun wedstrijd De pup. van MIA met 7-0 en de B-tjes van Woudenberg C met, alsof het afgesproken was, ook met 7-0 Na afloop van de wedstrijd kregen de jeugdige kampioenen de traditionele bloemen en vaantjes uitgereikt A.s. zaterdag 14 mei trakteert het jeugdbestuur de gehele jeugdafdeling op een barbecue. Een verdiende belo ning voor de hard trainende en spor tief spelende spelers en speelsters. De pup. 1 ploeg bestond uit: Esther Versteeg; Yvonne van Zwieten, Desi- rée Blankenstein; Astrid Osnabrugge, Manuela Lith; Jan Maarten Boschhui zen; Evert Barten; Koos Meinsma; Jan Costa; Leo Prast De B-ploeg bestond uit: Debbie Costa; Jeanette Jekel, Joke Barten; Yvonne v d. Heijden; Ellen Osnabrugge; Nancy Lahey; Joyce Osnabrugge; Marcel v.d Horst; Evert Klaasens, Boudewijn van Leeuwen, Ruud Visser; Bob Leydes, Rob Visser; Gernt-Jan Kruysbergen ACHTERVELD - Donderdagavond werd te Achterveld een voetbalwed strijd gespeeld tussen het personeel van de fa. de Vor uit Achterveld en de fa. Helms uit Amersfoort. Ge zien de tak van het bedrijf waarbij de spelers werkzaam zijn had de ene ploeg de naam de Tractor Boys en de andere ploeg de T.V -boys. Al direkt bij de aanvang van de wedstrijd bleek dat de Tractor Boys iets sterker waren dan de T V.-Boys. Ondanks hun overwicht konden de Trac tor Boys niet tot scoren komen Ook de T.V -Boys lukte dit niet De rust ging dan ook in met een 0-0 stand Na de rust kreeg men ongeveer het zelfde spelbeeld te zien Ondanks de geweldige aanmoedigingen van de sup porters lukte het ook nu weer niet om te scoren. Ongeveer 10 minuten voor het einde kregen de Tractor- Boys een penalty toegewezen. H v. d Goes wist deze in een doelpunt om te zetten zodat de Tractor-Boys met een toch wel verdiende 1-0 zege deze zeer sportieve wedstrijd wonnen Woensdag - Junioren District - jongens t/m 12 jaar, afd. 5 4/5 Lockhorst - Leusderpark 6-2 ITA - Poule A: 4/5 Lockhorst I - Randenbroek II 33-18 JTA - Poule B 4/5 Randenbr III - Lockhorst II 31-28 JTA - Poule E. 4/5 Randenbr IX - Lockhorst 11121-33 Zaterdag - Junioren District 2e klasse afd. 3 7/5 Lockhorst A - Bosheim B 3-2 District 3e klasse afd 5: 7/5 Lockhorst B - 't Laer A 3-2 District 4e klasse afd. 14: 7/5 Randenbr. G - Lockhorst C 1-4 LEUSDEN/CENTRUM - Zaterdag werd voor de vierde maal de Landelijke Fietstocht georganiseerd door de ANWB, in samenwerking met de Tros en een groot aantal VVV's. Voor de regio Amersfoort vond, mede i.v.m. „Leusden-1200" de start plaats by het AC-restaurant Oud Leusden. Het ver treksignaal werd gegeven door Roda's meest succesvolle jeugdteam en met na me pupillen E3. Dit elftal van de train- sters Gerda Hilhorst en Gina Greefhorst (alle overige Roda-ploegen worden door mannen getraind) kwam vanwege de fietsdag in volledig voetbalcostuum per rjjwiel naar Oud Leusden. Daar werd om klokke negen onder luid gejuich door alle jongens een penalty de wilder nis van het omliggende bos ingeschoten. Voor de moeite kreeg Roda drie lederen voetballen cadeau en onze stellige in druk is, dat de Leusdense voetbalclub op deze basis een volgende keer ook weer te strikken is. De fietstocht had een geweldig succes. Rond 19.30 uur kreeg de 1300e deelne mer zijn startkaart en bij de sluiting van de inschrijving om precies 13,-- uur werd het totaal aantal meerijders geschat op tegen de 1800. Het start- en finishpunt bij Alberts Corner bleek een goed stek kie te zijn. Er was ruimschoots gelegen heid voor een verfrissing, AC had voor per auto komende deelnemers fietsen te huur en lunchpakketten voor onderweg te koop. De aan de hand van een duidelijke route-beschrijving te rijden tocht van ca. 33 km voerde de deelnemende individue- len en vaak hele gezinnen op gewone-, sport- en racefietsen, alsook op met drie tot zelfs vier personen bemande tan dems, via Leusden-Centrum en De Glind, langs Scherpenzeel en Wouden- _yjk I* berg en door de mooiste stukken van de landgoederen De Boom en Den Treek weer naar Oud Leusden. Diverse deelne mers, die wij naar hun ervaringen vroe gen, verklaarden enthousiast, dat het een bijzonder plezierige tocht is geweest en dat men, mede door het uitstekende fietsweer, volop heeft kunnen genieten van de mooie omgeving van LeusderL. Aan de eindstreep kreeg iedere deelne mer een medalje (of nummerhanger voor hen, die reeds eerder een tocht hadden gereden) als blijvende herinnering, ter wijl onderweg nog meegedaan kon wor den aan het uitvoeren van diverse op drachten met een kans op een prijsje. LEUSDEN - Nu de volleybalcompe titie er voor alle Impala-teams nage noeg opzit kan de vereniging terugzien op een sportief geslaagd seizoen. Zagen de beide eerste teams ditmaal geen kans om tot kampioenschappen te komen, in de lagare regionen wer den echter diverse goede successen geboekt In de eerste plaats memo reren we hier nog het succes van het dames junioren team, dat vorige week in de wedstrijd tegen Uni Cornus een uitstekend seizoen bekroond zag met het kampioenschap in de klasse, hetgeen zeer zeker eéti meende felicitatie waard is. ft resultaten kwamen dit jaar geheel van de kant van de dj deling, want behalve de dames; konden ook het vierde en tweedei team een kampioenschap belaj vierde damesteam, bewerksi hiermede promotie naar dederi se in het rayon Amersfoort,! de dames van het tweede vorj na een 3-0 overwinning het kampioenschap van de tweed; konden vieren en dus volgensi in de eerste klasse uit gaanj Al deze teams zorgden al meti een meer evenwichtige opbour damesafdeling, hetgeen voor dei tering van de prestaties endusd- vreugde een belangrijk voordet kent. Vanaf deze plaats wo.i kampioensteams van Impala tq geluk gewenst met de behaalde taten. LEUSDEN/CENTRUM - Zondag speelde Heren 2 naar venvacht werd de laatste promotiewedstrijd, maar dat heeft niet mogen zijn. Tegenstander Maarssen 2, reeds gepromoveerd naar de hoofdbond, deed zijn sportieve plicht tegenover de derde candidaat (Huizen 2) voor de promotie en gaf de Leusdenaren uitstekend partij. Deson danks had de ploeg van de hard wer kende Afko Schoonbeek verreweg de beste kansen. Leusden zou gemakkelijk en verdiend de eerste helft hebben afge sloten met pakweg 2-0, ware het niet dat de Maarssense doelman zijn werk meer dan naar behoren verrichtte. Ook in de tweede helft bleef de Leus dense veldmeerderheid lange tijd be staan, maar tot scoren kwam de thuisclub niet. Toch heeft deze wedstrijd voldoende kansen geboden om een beslissing te forceren. Wij kregen echter de indruk, dat Heren 2 op niet meer mikte dan een draw. De mid denlinie ging te weinig mee met de voorhoede en wat in dit soort situaties meer gebeurt, geschiedde ook nu. Twee minuten voor tijd counterde Maarssen en uit die enige echt gevaarlijke uitval kwamen de gasten op 0-1. Daarna scoorden Leusden toch nog de gelijk maker, maar om voor velen duistere re denen werd deze „glaszuivere" treffer afgekeurd. Door de 0-1 uitslag werd de voorlopige eindstand van de promotie competitie: 1. Maarssen 2, 4 pnt. 2. Leusden 2, 1 pnt. 3. Huizen 2, 1 pnt. Vermoedelijk direct na de Usheiligen Mammertius, Pancratius, Servatius en Bonifacius (11 t/m 14 mei) spelen Leus den en Huizen op neutraal terrein alsnog een beslissingswedstrijd om de tweede promotieplaats. TOURNOOIEN Zaterdag en zondag was een wat ou dere Leusdense formatie in Maam aan het werk. De plaatselijke hockeyclub heeft na een 13-jarig bestaan eindelijk de beschikking gekregen over een eigen clubhuis en dit feit werd gevierd met een mixed-toumooi. Twee nederlagen en een gelijkspel op de eerste dag, wer den zondag gevolgd door drie overwin ningen, zodat de Leusdense ploeg nog net een positief resultaat bereikte. Ook op het Wageningse mixed-tournooi was de MHCL vertegenwoordigd. De wed strijdenreeks was voortreffelijk georga niseerd. Er werd door Leusden uitslui tend gewonnen of gelijkgespeeld, het geen resulteerde in een 3e prijs(je). Bij Mezen in Harderwijk werd Jongens D poule-winnaar op het uit wedstrijden en spelletjes bestaande tournooi. De eind beslissing moest tegen de gastheren via strafpushes worden geforceerd en die klus klaarden de jeugdige Leusdenaren uitstekend. Nadat Jaap Swierenga voor 1-0 had gezorgd, maakten de Mezen ondanks prima keepwerk vanM Jonges gelijk, doch Maartea wraak door hoogstpersoonlijkdil push te nemen en te benutten. Ze hij de gevierde „man" in de Leg ploeg, die apetrots met de hod naar huis kwam. Voor hen, die van plan zijn os worden van de Leusdense hocfa herhalen wij nog eens de mede dat de clubs voor eind mei aani moeten opgeven met hoeveel in de komende competitie mee^e wordt. Het is voor de MHCL a nodig te weten over hoeveel sfe speelsters kan worden beschik spoedige opgave als lid geeft» grotere kans op een vaste plaats elftal. Aanmeldingsformuliera verdere informaties) zijn te vat op het secretariaat van de MHQ vrouw A. Swierenga, Henegoti* Leusden-Centrum (tel. 033-4265! ACHTERVELD - Op dinsdi? woensdag 18 mei zullen in de zaal aan de Walter van Amen straat te Achterveld de ooi gymnastiekwedstnjden plaats van de jeugdleden van Avanti ft strijden op dinsdag 17 mei zulla vangen om 16 00 uur en emdigei 18.00 en 18.30 uur. Op woeü mei zal de aanvang zijn om 15 en eindigen om 18.00uur Voori nastiek-liefhebbers is er debtf dagen op het gebied van gjs en turnen zeker iets moois? Dit zeker gezien de behaalden ten bij diverse laatst gehoi>!a strijden. De organisatoren tof de Achterveldse inwoners zth belangstelling zullen tonen. Zeil wachten zij een groot aantal' hetgeen zeker stimulerend zal» bij de aan deze wedstrijden* mende kinderen. Men hoopte langstelling wel groter zal v voorgaande jaren. ACHTERVELD - Verleden ji rijdend bij de junioren, kwami crosser Erik Schouten dit seü de 500 cc promotieklasse aani en beslist niet als figurant W uitslagen van de afgelopen de 25-jange Achtervelder i in het bezit van de benodigde lij voor een nieuwe promotie naar de 500 cc senioren Een» langrijke bijdrage daartoe leven prachtige overwinning van zondag in de motorcross te AlpJ Tilburg) Dick v.d. Burgwal W der succes in Gennep Opdek rijdend in de eerste manche trt door een van zijn voetsteunen' daarna bleef het pechduiveltjel in de buurt Zondag rijden del velders niet, maar op Hemel' dag zijn Schouten en de gdg v.d. Burgwal in Hapert (N-5 actie 1^7= Tevens 80 jonge gebruikte auto's. ANWB-gekeurd en voorzien van BOVAG-garantiebewijs.

Leusder Krant | 1977 | | pagina 18