jaar Haaien werd uitbundig gevierd Roda-pupillen- meuws Pon Voorwaarts uitgebekerd Wisselende resultaten Lookhorst SÖRZITTER DOKTER KREEG TOCH ZIJN LINTJE NDE WOENSDAG: DONDERDAG 12 ME11977 IeN/CENTRUM - Op 6 mei 1967 t UZ. P-C. de haaien opgericht FlOe verjaardag van de „natte Ljekdub", zoals wethouder wn Zandbrink de Leusdense en poloclub vrijdagavond - is de vorige week op uit- f wijze gevierd. Het begon met janks de koopavond in Leusden r' laatste „Eén van de Acht" op dbuis - druk bezochte receptie in sse zwembadrestaurant, dat ,e gelegenheid een dependance J had. Om 19.00 uur had het l baar plaats ingenomen op de dokken" en al direct daarna de lange estafette van felicite ren ouders, bevriende vereni gingen en verdere belangstellenden. Ook de Sport- en de Zwembadstichting kwamen via bestuursleden een borreltje drinken op een voorspoedige verdere groei van de jarige, die voor zeer vele Leusdenaren een bron van gezonde ontspanning (geweest) is. Van meerdere zijden was gevolg gegeven aan de in de uitnodigingen verweefde hint om het eventuele boeket als tastbaar blijk van sympathie, de prozaiische vorm van een geldsbedrag te geven, zodat het zwem- clubbestuur haar „sportieve bloemen in de juiste vaas kan zetten". Zo kwamen Tunny Wesselo en Karina van Holst Pel- lekaan, twee veelbelovende jeugdige Haaien, namens de oudere leden en de ouders met een felicitatie op rijm, die vergezeld ging vin een envelop met DUIZEND gulden en een royale hoeveelheid corsages ter opfleuring van het bestuur en een aantal andere men sen, die dat kennelijk ook hadden ver diend. De onlangs afgetreden trai ner/coach C. v. Oosten bood voorzitter Jac. Dokter eveneens 'n envelop aan, of beter gezegd eeri'postpakket, namens de Zwitserse Schwimmverem Da vos, waarmee de Haaien een zeer prettige band hebben. Het betrof echter nog maar een voorlopig geschenk, want het originele was echter nog maar een voor lopig geschenk, want het originele was twee dagen eerder gepost, maar nog niet in Leusden ontvangen. Zo hard loopt de Zwitserse post ook weer niet Ondertussen werden door drie afdelin gen Haaien - waterpolo, recreatieve zwemmers en de wedstrijdgroep - in het naastgelegen binnenbad demonstraties gehouden en even later vroeg en kreeg de heer W. A. van Zandbrink het woord. Namens het gemeentebestuur en de zwembadstichting feliciteerde hij de ja rige vereniging en onder het uitspreken van wensen m.b.t. een voorspoedige toekomst voor de Haaien overhandigde de wethouder en zwembadstichtings voorzitter de heer Dokter twee enve loppen met de veelzeggende woorden: „Het couvert van de zwembadstichting is weliswaar groter dan dat van het ge meentebestuur, maar dat zegt nog niets ten opzichte van de inhoud." Een van de laatste gasten, dieniet met lege han den de receptie bezocht, was Rien Os- nabrugge. Zijn cadeau paste niet in een envelop, maar met de complete heren fiets waren de Haaien-bestuurders zeker niet minder gelukkig. JEUGDFEEST Zaterdagmiddag werd door de jongste Haaitjes de tiende Haaienverjaardag in Groot Krakhorst gevierd met Ton Cup uit Bussum. Voor de pauze - met limo nade en nog wat lekkers - bestond het programma uit een poppenkastvoor stelling. De bijkomende geluidjes van de 110 kinderen leken veeleer afkomstig uit minstens het dubbele aan tal kelen. Het tweede deel van het feest liet eerst Ton Cup als goochelaar en daarna als buikspreker zien. Een grote mate van medewerking van de kinderen completeerde hetsudCes. Het jeugdfeest werd besloten met een gezamenlijk diner van vier gangen, dat tijdens de voorstelling in gereedheid gebracht was door nijvere handen van het activitei tencomité. Het menu bestond uit twee gesmeerde en belegde gewone broodjes, flinke krentebol, een banaan en ijs toe. LINTJE Van 20.00 uur tot diep in de nacht van zaterdag op zondag vierden de Haaien boven de basisschool-leeftijd hun tweede lustrum en dat gebeurde in de gezellige grote zaal van de Mof. Bij de ter gelegenheid van de verjaardag van H.M koningin Juliana uitgereikte „lin tjes" ontbrak dat van de Haaien- voorzitter en omdat de heer Dokter za terdagmorgen i.v.m de voor bereidingen van de zwemclubfeesten niet in gelegenheid was om deel te nemen aan de Nationale Fietstocht, was hij zaterdagavond nog steeds zonder medaille, toen hij zijn welkomstwoord uitsprak tot de zeer velen, die de ver enigingsverjaardag meevierden. Papa- haai (de 5e letter is geen g) Dokter was iedereen erkentelijk, die meegewerkt heeft aan de groei en de bloei van de Haaien en hij hoopte van harte, dat dit nog in lengte van jaren mag voortduren. Wat later op de avond kreeg de heer Dokter toch nog zijn welverdiende on derscheiding uit handen van vice- voorzitter A. Chr. Fieseler die hem na de vele verdiensten van het Haaien- opperhoofd nog eens netjes op een rijtje te hebben gezet, een lint in de blauwwitte clubkleuren omhing met daaraan een medaille „Voor tien jaar Haaien-bestuurderschap" was de nieuwe „ridderorde" van de Leusdense zwemclub. Mevrouw Dokter kreeg als erkentelijkheid voor haar, evenmin te verwaarlozen, aandeel in de werk zaamheden van haar echtgenoot een mooi boeket bloemen. Onder algemene leiding van Eddy de Valk hield een keur van artiesten zowel de jeugd als de ou deren vele uren aangenaam bezig. Ach- terveldse Eddy, the Occasions, Los Rangeros en vooral Rini v.d. Lee (met een eigen interpretatie van de „vrije slag") oogstten zeer veel succes en voor wie de temperatuur in de danszaal te hoog was had Fred Timmer een barbecue-party in doe-het-zelf-stijl in de tuin. eede ronde van Leusden - A.s. woens- de 2e wielerronde van niseerd door de Leus- in samenwerking en Toer Club Amersfoort, onvolkomenheden uit de eerste wedstrijd, die verleden aan de vooravond van Hemel- lag werd verreden, hoopt men |ermijden Van zeer groot belang niddels ingevoerde zomertijd, lor blijft het in feite een uur licht en dat is voor een avond- Jfedstrijd toch wel noodzakelijk 16 moest de eerste wedstrijd jliefhebbers en veteranen) om tuur beginnen, toen veel potentiële liuwers nog aan hun avondmaal [en de later volgende amateurrit Tijdens de wedstrijd ingekort |e de dreiging van de invallende Bis Renners hebben nu eenmaal jcht op bun fiets. 'weede pluspunt is het tot 1350 (verlengde parcours (vorig jaar rilOO meter), dat de coureurs Tiogelijkheden biedt tot succes- ontsnappingen Daar tegenover u evenwel dat de heren aan het an de Princenhoflaan rechtsaf betgeen voor hen naar men leer problemen kan geven dan Inge hoeken ..naar links". Start ninish bevinden zich aan de Hamers- ^peg ter hoogte van het gemeente - Tm volgt het parcours de Zwarte- Prunuslaan, de Berkenlaan.de iboflaan, de Hohorstlaan, de ttseweg en de Hamersveldseweg. ictor, die onzeker blijft is het 1 waarvan het succes van een pers - voor renners en publiek - TMkelijk is. Slechter dan in 1976 "rkoude regenachtige avond) kan I1.UHU1I1.J -juVJ en veteranen, die ca. 40 km (30 ron dend als karwei hebben op te knappen. Onder de deelnemers bevinden zich de Leusdenaren Henk van Herwaarden, G van 't Klooster, Nico de Vries en Johan Ossendrijver. Ook Kees Bokma, de winnaar van 1976, is van de partij. De# deelnemerslijst omvat de navol gende liefhebbers en veteranen met een voor de namen van de leden van „Amersfoort" en de Pedaalridders en een voor eventuele kanshebbers op de zege: 1. B. van Aarle, Sint Michelsgestel. 2. L. Arets, Amersfoort. 3. F. Balk, Utrecht. 4. G. van Beinum, Amsterdam. 5. J. Bergkotte, Apeldoorn. 6. H. v. Blaricum, Hilversum. 7 W. Blokland, Hardinxveld. 8. K. Bokma, Bunschoten. 9 G. v d. Boogaard, Woerden. 10. P. v. d. Boogaard, Woerden. 11 G. Borst, Haarzuilens. 12. G. Brouwer, Hoogland. 14 W Brouwers, Rotterdam. 15. A de Bruin, Zeist. 16. J. v. d Burg, Lelystad. 17. A. van Dam, Baarn. 18. P. Damen, Poeldijk. 19 H. Dolderman, Woerden. 20. T. van Duuren, Oegstgeest. 21. J. van Dijken, Dodewaard. 22. E. Dijkhuizen. Baarn. 23. R. Dijkhuizen, Utrecht. 24. M. Dijkwel, Ede. 25. J. v. Ekeren, Amersfoort. 26 T. v. Ekeren, Amersfoort. 27. W. Felix, Apeldoorn. 28. B. Gieskens, Baarn. 29. J. Goosen, Zeist. 30. G. Groenewege, Elburg. 31. A. de Groot, Amsterdam. 32 G. Hak, Culemborg. 33 G. Hakkert, Geldermalsen. 34 W. Hakvoort. Baarn. 35 J. Hannewijk, Bussum. 36. P. van Hattem, Gouda 37. R ten Have, Duivendrecht. 38. Henk v. Herwaarden, Leusden. C. Hesselink, Harderwijk. R. v. d. Heijden, Eindhoven. G. v. d. Hoef, Baarn. P. Hoevers, Utrecht. R. Hoffmann, Ermelo. C. Hogervorst, Bunnik. P. Hoogstraten, Leiderdorp. J. Huigen, Utrecht. L. Huurdeman, Harderwijk. O. Jacobs, Heerhugowaard. B. Jansen, Bleiswijk. G. Jetten, Woudenberg. M. de Jongh, Amersfoort. R. Kat, Alkmaar. G. van 't Klooster, Leusden. W. Kuiper, Apeldoorn. O. 't Lam, Soest. H. Langelaar, Amsterdam. W. Liersen, Baarn. T. Marsman, Utrecht. G. Marquerink, Lelystad. L. Meerbach, Den Bosch. O. Meijer, Haarzuilens. W. Mulder, Hoevelaken. J. Nieuwenhuyssen, Utrecht. J. v. Nimwegen, Bunnik. F. Okkerse, Woerden. C. Olde Meule, Tubbergen. J. Ossendrijver, Leusden. R. den Oudsten, Woerden. J. van Panhuis, Ermelo. W. Pels, Soesterberg. G. Plieger, Ameide. J. Porsius, Lelystad E. Prinsen, Amersfoort. F. Rabe, Öostzaan. A. Ravensbergen, Voorschoten. A. Reemer, Hoofddorp. A. Reijnders, Hardinxveld. P. Sanders, Den Bosch. G. van Schaik, Wageningen. A. Schoon, Werkendam. F. Schouten, St. Micbelgestel. J. Se 1 man. Bennekom. H. Stouten, Amersfoort. H. Toonen, Soest. A. Tukker, Nieuwpoort. A. Veenendaal, Zeist. G. Veerman, Huizen. F, Verlinden, Amsterdam. BBERS/VETERANEN n |i®^18 30 uur wordt het vertreksein ainAcrai aan de ruim 100 liefhebbers de vorig jaar verreden eerste Ronde van Leusden. 89. F. Visscher, Blaricum. 90. H. Visser, Baarn. 91. J. Vonk, Alblasserdam. 92. N. de Vries, Leusden. 93. Th. de Waal, Harderwijk. 94. F. Wanrooy, Zeist. 95. F. Wessels, Lunteren. 96. A. Wildeman, Amersfoort. 97. C. Willemsen, Ede. 98 P Wittens, St. Michelsgestel. 99. I. van Wijk, Hoogland. 100. C. Zaal, Amstelveen. 101. J. Zweers, Woerden. KAREL DE GROTE Eveneens ruim 100 amateurs worden om 19.45 uur door Karei de Grote weggeschoten voor hun 75 km (55 ronden) Een groot deel van de nieuwe RTCA-ploeg Sinus komt aan de start en wel de Amersfoorters Jan Sand- brink, Ton Brons en René van Brakel, alsmede Rinus Sneevloet (Barneveld) en de Leusdenaar Dick Wilgenburg. Voorts de vier gebroeders Nederlof uit Maarssen, de winnaar van 1976 Ron Smit, Gert Möhlmann(Apeldoorn), Bert v d. Broek (Soest), Evert Smit (Soest), die tot de kanshebbers behoren. De deelnemerslijst vermeldt: 1 G. Angema, Amsterdam. 2. R. Arentsen, Harderwijk. 3. T. Arts, Volkel. 4 M. v Baak, Montfoort. 5. J. v. d. Berg, Woerden. 6. C. Berkenhouwer, Stolwijk. 7. T. Blom, Haarlem. 8. H. de Boer. Hilversum. 9. P. Borst, Haarzuilens. 10. A Boskamp. Ntetap 11. R. van Brakel, Amersfoort. 12. K. Brandse. Ouderkerk. 14. F Breeman, Amsterdam. 15. B. v. d. Broek, Soest. 16. A. Brons, Amersfoort. 17. H. Cornelissen, Mijdrecht. 18. T. van Dam, Doornspijk. 19. A. van Delft, Vlijmen. 20. G. Duwel, Haarlem. 21. G. van Dijk, Vleuten. 22. H. Dijkstra, Soesterberg. 23 J van Est, Geldermalsen. 24 S. Fleetwood, Halfweg. 25. P. Galloway, Wilnis 26 E Geserick, Hilversum. 27 F. van Gils, Geldrop. 28. W. Oómes, Amsterdam. 29. J. Goudswaard. Utrecht. 30. J. Harmstra, Ermelo. 31. J. den Hartog, Schoonrewoerd. 32. Th Hensen. Druten 33. J. 't Hoen, Rijsenhout. 34. H. Hoevers, Utrecht. 35. Th. Hofstede, Voorthuizen. 36. A. Homan, Uithoorn. 37. E. Hopman, Bergen. 38 A v. Houwelingen, Heesselt. 39. B. Jansen, Wageningen. 40. M. Kamerling, Amstelveen. 41. P. Kentie, Sliedrecht. 42 W Kentie. Utrecht. 43. S. Klaver. Tuitjehorn. 44 P v d Knoop, Haarlem. 45. J. Koops, Veendam. 46. W. Kotterer. Huizen. 47 L. Kriesels, Grave. 48. G Kuit, Zwanenburg. 49 A. Kuyt, Mijdrecht. 50. B. van Lamoen. Rosmalen. 51. P. de Leeuw, Ede. 52. C. v. Leijen, Wageningen 53. H. van Leijen. Ewijk. 54. W. Liebrechts, Vlaardingen. 55. G. Looijensiein, Noordwijkerbout. 56. R. v.d. Lubben, Hoofddorp. 57. H. Meijn, Amsterdam. 58. J. Moesker, Zeist 59. G. Möhlmann, Apeldoorn 60. G. Molema, Koudekerk/Rijn. 61. J. Mulder, Ede. 62. A Nederlof, Maarssen 63. G. Nederlof, Maarssen. 64. J. Nederlof, Maarssen. 65. P. Nederlof, Maarssen. 66. P. Noy, Amsterdam. 67. Th. Noy. Amstelveen. 68. J. Olde Meule, Tubbergen. 69. R. Oskam, Utrecht. 70. Th. Oudshoorn, Waverveen. 71. P. Pennekamp, Grootebroek. 72 P. Philips, Hilversum. 73. R. Rabe. Oostzaan. 74. G. Ratterman, Uithoorn 75. G Roelofsen, Harderwijk. 76. A. Rossewey, Utrecht. 77. H. Rijkers, St. Michelsgestel. 78. J. Rijkhoff, Eist. 79. J. Sandbrink, Amersfoort 80. A. Schuitema, Wildervank. 81. E. Smit, Amersfoort 82. H. Smit, Bunnik. 83. R. Smit, Haarlem 84. R. Sneevliet, Barneveld. 85. J. Spruit, Harmeien. 86. N. Steur, Blokker 87. J. Stuiver, Zwolle 88. A. Stuyfesant, Amsterdam. 89. N Toussaint, Naaldwijk. 90. J. Tijdink, Utrecht. 91. M. de Veer, Geffen. 92. A. Verdonk, de Hoef. 93. A. Versluis. Ameide. 94. P. Versluis, Gouda. 95. G. Verwaaijen, Andelst. 96. W. Vis, Nunspeet 97. W Vlaanderen, Maarssen. 98. M. de Vries, Leek. 99. B. Wekema, Peize. 100. L Westrus, Amsterdam. 101. D Willigenburg, Leusden 102. E. Wingelaar, Hilversum 103. P. Wortel, Hilversum. 104. A. de Zeeuw, Woerden. 105. P. v. d. Zwart, Woerden 106. P. Zijderveld. Alphen/Rijn. WETENSWAARDIGHEDEN Door de inspanningen van de orga nisatoren is de toegang tot de wedstrij den gratis Wel wordt met nadruk ge vraagd, het parcours tijdens de ritten niet nodeloos over te steken. Houdt uw kleine kinderen en huisdieren in de gaten en laat de binnenbochten van de route vrij, zodat de renners een goed uitzicht hebben. Gooi geen plastic zakjes e.d. achteloos weg. Zo'n ding in het versnellingsapparaat van een renfiets betekent voor de desbetreffende cou reur meestal het einde van de wed strijd De renners laten niets aan het toeval over. Niet voor niets zult u\jn de deelnemerslijsten destartnummers- 13 missen. Aan de langs bet parcours wonende Leusdenaren wordt verzocht om woensdagavond hun auto's op eigen terrein te parkeren of in straten bui ten het strijdperk Willen bewoners van de „ingesloten" straten (delen van de Zwarteweg, de Burg. de Beaufortweg, de Bavoortseweg en de Hamersveldse weg, alsmede de Wiggeruslaan, de Ho horstlaan de Ansfriduslaan.deRozen- daallaan, de Grifhorst, de Brinkhorst, de Dashorst en de Bruinhorst en de eerder genoemde straten waarop ge koerst wordt) er rekening mee houden, dat vanaf 18.15 uur tot na de wedstrij den hun woningen niet per auto be reikbaar of te verlaten zijn''De Onder nemers van Leusden en de RTCA zijn u erkentelijk voor uw begrip en mede werking en wensen iedereen een paar spannende wedstrijduren toe Jeugdige Haaien bijeen in Groot Krakhorst. LEUSDEN/CENTRUM - Zoals ieder jaar worden na de competitie nog enkele tournooien gespeeld, te beginnen met a.s. zaterdag 14 mei. De elftallen El, E2, E3 en E4 gaan die dag naar de v. v. Jonathan te Zeist. Alle spe lers vertrekken gelijktijdig vanaf het Roda-clubhuis om 830 uur Het toer nooi zal rond 12.00 uur afgelopen zijn. Naar s.v. Woudenberg gaan zaterdag de elftallen D3 (vertrek 9.15 uur), D4, D5 en D7 (vertrek 9.45 uur) en D6 (vertrek 10.15 uur). Dit tournooi is rond 14.00 uur afgelopen. De jongens van elftal D2 worden verdeeld over de elftallen D3 t/m D7 en moeten dus ook om 9.00 bij het clubhuis aanwezig zijn. Roda Dl heeft zaterdag een toumooi bij de v.v. Utrecht (vertrektijd 8.15 uur). Dit tour nooi is om ongeveer 1230 uur afgelo pen. Met betrekking tot alle hierboven genoemde elftallen geldt voor de spe lers: als je geen kaart van je leider hebt ontvangen, dan weet je uit dit bericht om hoelaatje aanwezig moet zijn en dit geldt uiteraard ook voor de ouders, die voor het vervoer van de spelers zullen zorgen. Ook op de zaterdagen 21 en 28 mei worden toernooien gespeeld. Daarop komen wij de volgende week nog terug. Zomeravondcompetitie De zes finale-wedstrijden van de zome ravondcompetitie (pupillen) zouden ge speeld worden op dinsdag 17 mei, maar dat gaat niet door. In verband met het niet beschikbaar zijn van voldoende velden is het gehele programma ver schoven naar dinsdag 24 mei. Aanvan gstijden blijven hetzelfde en wel 18.30 uur voor de E-pupillen en 19.30 uur voor de D-pupillen. Slotavond Veel pupillen zullen zich hebben afge vraagd, waar de sportdag blijft. Wel, er is dit jaar geen sportdag omdat door het uitgebreide tournooien programma en de sportfeesten van Leusden c 1200 geen zaterdag meer vrij is. Toch wil de pupillencommissie nog graag van een aantal onderscheidingen en prijzen af. Dat gaat gebeuren op dinsdag 31 mei a.s. Om 18.00 uur begint het feest met een voetbalwedstrijd tussen de leiders van E en D. Interessant is, dat gespeeld wordt onder leiding van twee scheids rechters, een uniek experiment in de voetballerij. Bovendien is het de spelers verboden in normale voetbalplunje op te treden, want het moet een dolle ge kostumeerde wedstrijd worden. De medische begeleiding berust bij de ge zusters Berg en Duins, alom bekend van de vele Eurocup-finales. Supporters zijn de pupillen van Roda, hun ouders, vriendjes, enz. Na afloop van de wedstrijd, die twee maal 20 minuten duurt volgt om on geveer 19.00 uur de uitreiking van de prijzen aan het elftal van het jaar, de pupil van het jaar, de winnaars van de zomeravondcompetitie en de 40 best geklasseerden van het puntenklasse ment Niemand wordt overgeslagen want iedereen krijgt tenminste een her inneringsvaantje en nog een andere ver rassing. Hou die avond vrij en kom op tijd. Voor de jeugd is het feest om 20.30 uur afgelopen, waarna de leiders nog een tijdje kunnen terugdenken aan het voorbije pupillenseizoen. LELYSTAD - Dinsdag 3 mei speelde het zaalvoetbalteam van Pon Voor waarts een bekerwedstrijd tegen Flevo- dienst 1 in sporthal Agora te Lelystad. De Leusdense spelers moesten kennelijk eerst aan de grote ruimte in de prachtige sporthal wennen, want direct na de aftrap was Flevodienst duidelijk beter en scoorde vlot drie doelpunten. Pas na een kwartier kon Pon wat terug doen en Ane de Ridder zorgde beheerst voor 3-1. Het spel van de Voorwaartsen ging nu soepeler lopen en al spoedig maakte Ron van Ooijen Pon's tweede doelpunt. Nog net voor de rust scoorde Ane de Ridder, nadat hij enkele mooie kansen om zeep had geholpen, de ge lijkmaker. Alles leek weer mogelijk, doch na de hervatting werd Pon Voorwaarts com pleet weggespeeld en binnen 10 minuten was de stand 7-3 voor Flevo dienst. Met een listige schuiver maakte Hessel de Ruig er nog wel 7-4 van, maar de polderbewoners gingen door en pas seerden Koos Wiggers met enkele harde schoten nog tweemaal, voordat Ron van Ooijen de eindstand op 9-5 kon bepalen. De verdiende overwinning van Flevodienst betekende tevens het einde van Pon Voorwaarts' bekeravon- tuur LEUSDEN/CENTRUM - De LTV Lockhorst heeft een bijzonder druk weekend achter de rug. Om te beginnen werden het eerste, derde en vierde mixed-team van de zondagcompetitie voor het feit gesteld, dat de verregende wedstrijden van de vorige week, afge lopen zaterdag moesten worden inge haald. Voor het kroonteam was dit de gelegenheid om tegen Bakkum 2 het puntentotaal wat op te voeren. Alleen Maryse Roelofszen ondervond echt sterke tegenstand en kon in haar single niet tot winst komen. Hans v.d. Linden, Saskia Dijkgraaf en Gijs Willem van Keulen hadden meer waarna alle dub bels in winst werden omgezet. 7-1 was het resultaat Ditzelfde team trok zondag naar Sassenheira 2 met de we tenschap, dat de thuiswedstrijd met 2-6 was verloren Ook nu was Lockhorst kansloos. Alleen Maryse Roelofszen was zeer dicht bij een overwinning en moest eerst na 11-9 in de derde set bui gen Na een 6-0 achterstand werden de dubbels eerlijk verdeeld. Het tweede mixed-team van de zon dagcompetitie heeft de pech in een zeer sterke poule te zijn ingedeeld. Zo was B.»sheim 4 afgelopen zondag te sterk. Alle singles gingen verloren ondanks de inspanningen van Margpe Bloemendal, Ursela Stuhlemaier, Roland Dijkgraaf en Abbe Noordkamp. De herendubbel met John van Nuen en Roland Dijkgraaf bracht even hoop, maar helaas was de damesdubbel kansloos. De beide mixeddubbels gaven de uitslag een dra gelijker aanzien (3-5). Ook het derde mixed-team moest een dubbel pro gramma afwerken. Zaterdag werd met 5-3 gewonnen van Myra Gloria 3, de eerste overwinning van dit jonge team, dat nu op weg lijkt zich in de 4e klasse te handhaven. Enkelspelresultaat was hier voor Marike Vos, Reinder Schaap en Haiko Bloemendal. Voorts won Reinder met Hendrik Jan van Keulen de dubbel, gevolgd door winst van Marike Vos en Haiko Bloemendal. Ditzelfde team ver loor zondag eervol van het sterke ULTC Iduna 5 (3-5), waarbij de jongens voor de punten zorgden. De zondag- herencompetitie lijkt voor Lockhorst in de eerste klasse spannend te worden na de 3-3 tegen Alta. Bert Noordkamp en Reggy en Philip Kamerbeek moesten de eer aan Alta laten. Ook het tweede team kwam tegen Vianen 2 tot 3-3. De zater dagcompetitie lijkt voor het eerste mixed-team een kampioenschap te gaan opleveren. Na een 2-2 stand tegen Hoogerheide D bracht de dubbel met de dames van Keulen en Bolk de beslissing (3-2). Het mixed-team in de tweede klasse boekte een fraaie overwinning met 3-2 tegen Larsheim D. Het heren team, spelend in de tweede klasse, was niet sterk genoeg voor Groenvliet B Alleen Henk Jansen bracht een punt binnen Na drie wedstrijden in de dis tricts dinsdag-damescompetitie lijken twee van de vier Lockhorstteams het kampioenschap binnen hun bereik te hebben Het eerste team met dc dames J. Vos, B. van Vuuren, M. Huiting, A. Küh en L Wagenaar begint aan de tweede ronde met de wetenschap, dat alle wedstrijden uit de eerste ronde met 4-0 zijn gewonnen. Bijna hetzelfde re sultaat bereikte het tweede team, be staande uit de dames E. Strauss, T. El- sackers, W. v.d. Schuit, M. Boermans en B. Casander Zij wonnen tot heden al hun wedstrijden met 3-1.

Leusder Krant | 1977 | | pagina 19