ïtichtse Milieufederatie «nrichtingsverkeer ockhorsterweg wil een ietspad tast natuur aan en duurt te lang Dr. A. J. Verbrugh (GPV) spreekt in Leusden <;WÊÈÈ ■B&pEmn In leusder krant KERKDIENSTEN »,»14agenpa ^emeente leusden MEDISCHE DIENSTEN ïorsterweg "uSDER KRANT - PLAATSELIJK NlfcUWS „de redaktie) Ijsden - De Stichtse Milieu Federatie heett 'n brief aan gedeputeerde van utrecht geschreven, waarin ze pleit voor een andere oplossing Eae verkeersonveiligheid op de Lockhorsterweg. Een oplossing, waarbij '„ringende |an(jschap wordt gespaard, de fietser prioriteit krijgt boven Eutomobilist en er geen fietspad zal worden aangelegd. Wij spraken l-ver met een woordvoerder van de Stichtse Milieufederatie, de heer W. -jhouwer uit Leusden. Eheer Boelhouwer: ,,Het is niet zo, dat wij het probleem van de verkeers veiligheid op de Lockhorsterweg niet zien. Die onveiligheid is er wel Eik Maar je kunt natuurlijk zo'n probleem op verschillende manieren Veren Een aktiegroep uit de bevolking is het eens met de raad van jden en kiest voor de tijdelijke aanleg van een fietspad. Aanvankelijk Itnwe niet van plan om te reageren, maar nu de aktie voor een fietspad is (etend, willen wij ook graag onze mening naar voren brengen gent. omdat vooral het schoolverkeer eerder terugkeert naar Leusden dan het forensenverkeer'' Dan moei er natuurlijk een alternatief zijn voor de automobilisten. De heer Boelhouwer: ..Door de afsluiting van de Lockhorsterweg voor autoverkeer, zal inderdaad een andere weg moeten worden gevonden. Wij dachten dat via de Bavoortseweg en de Maanweg en redelijke route is gevonden Door afslui ting van de Lockhorsterweg heeft het autoverkeer al eerder van die route ge bruik moeten maken We dachten dat ■'•v; ^.f.- afhankelijk euwsblad voor de ^meerite Leusden rschijnt iedere donderdag. Walrtie: Bert Vo» (verantw.), tel. 41495; Mimlx Kreljn», tef. 43792. xlaktie-adres: Postbus 11 (Finn- MjK 3). Leusden/Centrum, tel. "13-41495, b.g.g. 03420-6141toe- Ti 17. ^.^^onnementsgeld: 6,50 per kwar- H; 12,75 per halfjaar en 25,00 per guitingstermijn: nsdagmiddag 12 uur. Pns kantoor is popend van 10-12 en an 24 uur. BESTELLEN FOTO'S meeste In de Leusder Krant -1 Jkpubllccerde toto's kunt u na tellen (met uitzondering van ilel- en historische foto'sl bij, hiltbetanng van 5,00 per 'mplaar (formaat 13x18 cm) giro: 871441 Ln.v. de B.D.U. te Barneveld met duidelijke »lfmelc"n9 van gewenste foto, ^itel, nummer van krant, pagina 'rop de (oto werd geplaatst. U 'm ook kontant betalen op ons "toor Flnnmark 3 - Leus- 'Centrum. Ongeveer 14 da- na betaling ontvangt u de mate foto's thuis. teve abonnementen, adver- #n betalingen kunt u doen on» kantoor, Flnnmark 3, n/C. ®en uitgave van de BDU. «ntenkombinatie te Barneveld De heer Boelhouwer - en met de or ganisatie voor wie hij spreekt - is van me ning, dat de oorzaak van de verkeers onveiligheid gezocht moet worden in net zeer snelle groeitempo van de ge meente Leusden. zonder dat een bij passende infra-struktuur (voldoende aan- en afvoerwegen e.d. is gereali seerd. Dat is een feit. waaraan op dit moment weinig gedaan kan worden Het wachten is op een snelle aan sluiting op Rijksweg 28 van het Leus- dense wegenstelsel ..Het is natuurlijk wel zo", aldus de heer Boelhouwer, ..dat de werkelijke oorzaak bij de weg gebruikers gezocht moet worden. Geen enkele categorie weggebruikers houdt zich aan de verkeersregels en daardoor onstaat in eerste instantie die onveilig heid. Nu kun je wel proberen om de weggebruikers op te gaan voeden, maar dat is theorie. Dus een praktische oplossing". De Stichtse Milieufederatie is van mening, dat de aktie Fietspad Lockhor sterweg zich alleen maar baseert op de verkeersonveiligheid zonder daarin het omliggende landschap te betrekken. De SMF doet dat wel ..We willen de zaak dan ook van een andere kant be naderen. De raad en het gemeentebe stuur legt de prioriteit bij de auto mobilist, door de Lockhorsterweg zoals die nu is. vrij te maken voor de auto. Wij zeggen, geef de fietser prioriteit en sluit de Lockhorsterweg vanaf de Heiligen- bergerweg voor het auto-verkeer af. Je bereikt daarmee, dat vooral in de och tendspits (als automobilisten en fietsers gelijkertijd op die weg op weg naar werk en school zijn) het fiets- en bromverkeer veilig is gemaakt In de middagspits is dat probleem niet zo ur- hiermee een snelle (ook tijdelijke) op lossing is gevonden, waarbij het omrin gende landschap van de Lockhorster weg kan worden gespaard, wat niet het geval zal kunnen zijn, als er werkelijk een fietspad wordt aangelegd. Dan moet je dwars door o m. Meidoornha gen, om maar iets te noemen". De heer Boelhouwer vraagt zich trouwens af of een fietspad- mochten GS toestemming verlenen- snel is aan te leggen. ..Volgens mijn informaties zou het wel eens even lang kunnen duren als de aanleg van de aansluiting op Rijksweg 28. De gemeente zal eerst nog de be nodigde grond moeten aankopen en ik heb sterk de indruk, dat de huidige eigenaar nu niet bepaald staat te springen om daarin medewerking te verlenen, vooral omdat het van een tijdelijke aard zal zijn". Komt nog bij- volgens de heer Boelhouwer- dat volgens de planning van Rijkswaterstaat tot 1980 nog geen sprake is van begin aanleg en/of reali sering van de aansluiting op Rijksweg 28. Op de nieuwe lange termijn planning van Rijkswaterstaat komt dit project (nog niet) voor Mede daardoor vraagt de heer Boelhouwer namens de Stichtse Milieufederatie zich af, of juist door de aanleg van een fiets pad langs de Lockhorsterweg de reali sering van de aansluiting op RW 28 niet wordt vertraagd, omdat de Lockhor sterweg dan voorlopig zal voldoen als ontsluiting en er minder haast gemaakt zal worden om een echte oplossing te realiseren. GOEDE OPLOSSING? Tenslotte is de Stichtse milieu- ACHTERVELD Ned. Herv. Kerk zondag 15 mei 1977 aanvang 9 00 uur Ds. Ka merbeek uit Hoevelaken. R K Kerk zaterdag 14 mei aanvang 19 00 uur H Mis; zondag 15 mei aanvang 08.30 uur H Mis. aan vang 10 30 uur Hoog Mis LEUSDEN-CENTRUM Marcuskerk: 9.00 uur. ds. Kooman, Herv 10 30 uur, ds P. C Meijer, Amersfoort, Ger., 19 00 uur, ds T. A Mofokeng, Ger./Herv. Jeugd dienst. St. Jozefkerk za. 19 00 uur. zo 8 00 uur; 9.30 uur: Hoogmis; 11.00 uur, 18.30 uur. Lof LEUSDEN-ZUID Dorpskerk; 10.00 uur: ds. Weerne- kers, Herv 18.30 uur, ds P. Bouw, Ede Herv (G B Huize Don Bosco za 19.15 uur, zo. 10 00 uur Hoogmis; 11.30uur. ACHTERVELD - Donderdag 12 mei: Bejaardensoos 13.30 uur. Vrijdag 13 mei: Bibliotheek 19.00-20.00 uur. Zondag 15 mei: Bibliotheek 10.30-L2.00 uur. Dinsdag 17 mei. Bibliotheek 15.15-16 30 uur Dinsdag 17 mei: Onderlinge Avanti jeugdwedstrij den 16.00 uur sportzaal Woensdag 18 mei: Onderlinge Avanti jeugdwedstrij den 15 00 uur sportzaal. Donderdag 19 mei: Dauwtrappen fiets vertrek Coope- ratieplein tussen 05.00 en 05 45 uur. DONDERDAG 12 ME11977 federatie van mening, dat het nog he lemaal niet zeker is. of een fietspad langs de Lockhorsterweg een goede oplossing is om de verkeers onveiligheid tegen te gaan. Want wat doe je dan7 De heer Boelhouwer ,,Je geeft in de eerste plaats de automobilis ten op de Lockhorsterweg vrij baan Ze hoeven niet meer rekening te houden met het langzame verkeer en gaan daardoor onwillekeurig harder rijden. Gevolg: grotere onveiligheid. Het aan te leggen fietspad zal van tijdelijke aard zijn en zal niet zo omvangrijk kunnen zijn dan nodig is om veilig te zijn. Een smal fietspad heeft tot gevolg, dat er konflikten kunnen ontstaan tussen fietsverkeer. Wat weer tot gevolg zou kunnen hebben, dat bromfietsers- om sneller op te kunnen schieten- de Lock horsterweg nemen". Door de auto's via de Maanweg en Arnhemseweg te leiden, verleg je na tuurlijk de problemen Wat te denken bijvoorbeeld van de Bavoortseweg bij het zwembad op warme hoogtijdagen7 De heer Boelhouwer: ..Natuurlijk verleg je enigszins de problemen, dat is duide lijk zolang de wegenstruktuur niet is aangepast aan de snelle groei. En zo: lang dat niet het geval is, blijf je protesten horen van andere bewoners. En als de automobilisten zich houden aan de maximum snelheid op de Ba voortseweg en de verkeerslichten bij het zwembad niet negeren, dan zal die gevreesde onveiligheid wel meevallen". Méér auto's langs de Horsterweg richting RW 28 (forensen naar Am sterdam bijvoorbeeld)? De heer Boelhouwer; Die gingen toch al grotendeels langs de Horsterweg en Stoutenburg" Kortom: de Lockhor sterweg éénrichtingsverkeer en een omleiding via de Bavoortseweg, Maanweg en Arnhemseweg. Voor de Stichtse Milieufederatie de snelste oplossing. En de beste, zoals zij in de brief aan GS schrijft, met behoud van de natuur. De heer Boelhouwer tot slot: „De aanleg van een fietspad langs de Lockhorsterweg kan wel net zo lang duren als de realisering van de Rijksweg 28- aansluiting. Daarom is deze door ons gekozen oplossing de beste. Als er gemiddeld per maand een ongeluk gebeurt op de Lockhorsterweg dan is het toch zaak om elke tijdwinst met gejuich te begroeten?" Verloren: Twee sleutels aan ring, sleu telbos met groen etui, zilveren dames horloge, groen linnen jasje, bruine dub bele fietstas, gouden trouwring, bruin etui met 6 sleutels, rode hondenriem. Gevonden: Grasschaar, damesfiets. Inlichtingen over deze voorwerpen kunt u verkrijgen bij de Rijkspolitie te Leus den-Centrum. 'Zwarteweg 16a, telefoon 033-42885. Verloren: Bruine kinderportemonnee met 34,50, zilveren schakelarmband, gouden dameshorloge met wit-zwart ge streepte bandje, geel babyjasje met blau we strepen, blauw zakdoekje, dameshor loge mer AVCRÉ met doublé bandje, blauw spijkerjack, zilveren bedelarm- bandje met zes bedeltjes, betaalpas met Eurochéques, keukensleutel in rood etui, rode meisjesfiets met handrem en versnelling, donkerblauwe leren porte monnee met 200,- en twee betaalpas- sen, zwarte jas met steekzakken, verlo ren in Den Treek. Weggelopen: Wit-bruin hondje, terrier soort, Duitse herder, zwart hondje. Gevonden: Waterpas van 30 cm (eiken hout), geelgroen regenjasje, bankbiljet van 100,-, etui met sleutel, rood jack merk ..Daytons action", vismolen Bret- ton 104, sleutelbos met 4 sleutels, waar van één voorzien van zwart plastic. Aankomen lopen: Duitse staander. Inlichtingen over deze dieren en voor werpen kunt u verkrijgen bij de Rijkspo litie te Leusden-Zuid, Oude Rijksweg- Arnhemseweg, telefoon 44444. Auto opengebroken Ten nadele van een inwoner van Leus- BESTEMMINGSPLAN FASE LIGT TER VISIE TWEEDE Het bestemmingsplan Tweede fase Leusden Centrum ligt met ingang van 12 mei ter visie op de afdeling Algemene Zaken van de gemeente-secretarie. Ook op de afdeling Stadsontwikkeling kamer 51 ligt het plan ook ter inzage. Dit bestem mingsplan is door de raad op 28 april j.l. goedgekeurd. Elke morgen van 9 tot 12.30 uur. U hebt een maand de tijd om het plan te bekijken. Dr. A. J. Verbrugh (GPV). DUIVEN LEUSDEN - Kort achter elkaar kre gen wij van drie kanten uit Leusden nieuws over duiven. Niet direct we reldschokkend, maar toch wel een plaatsje waard in de krant. Boven in de TV-antenne op het huis van de familie E. v.d. Pol aan de Hessenweg 40 te Stoutenburg heeft een koppeltje duiven een nest gebouwd. Ondanks het wellicht mooie uitzicht op de omgeving bepaald niet riant in weer en wind, maar wel veilig tegen katten en andere belagers, zit de duif nu op haar eieren te broeden. Zonder, wat aanvankelijk gevreesf werd, het TV-beeld in huize v.d. Pol te storen. Ook verband houdend met lente en liefde is de story over de Franse xloffec (dat bleek uit zijn ring) van de heer A.M.C. v.d. Vlies, Lijsterbeslaan 26 alhier. Deze (en daarmee be doelen wij de doffer) is verliefd ge worden op een konijn en reeds enige weken doet de vogel zijn best om met langoor (hoewel zij misschie niet eens weet, wat er allemaal op of ach ter haar rug gebeurt) voor een nage slacht te zorgen. Als het ooit lukt (je weet immers nooit en misschien is zoiets In Frankrijk normaal?) komen wij hierop vast nog terug. Duivenieuwtje nummer drie is ei genlijk oud nieuws, want de betref fende duif van de familie D. Hubregtse uit de Ansfriduslaan 15 is volgens de ring om een van de poten in het voorjaar van 1958 uit een ei in de wereld gekomen. Bijna 20 duive- jaren staan omgerekend practisch gelijk aan 100 mensejaren. Dat werd ons bevestigd door twee bekende Leusdense duivemelkers, die wij consulteerden en die afwisten van het bestaan van „Koertje" (zo heet (Van de redaktie) LEUSDEN - De lijsttrekker van het GPV, dr A. J. Verbrugh spreekt op vrijdagavond 20 mei a.s (op de val reep vooor de verkiezingen zogezegd) in het Ros Beyaart. De bijeenkomst, die om acht uur begint, heeft als mot to: ,,Het alternatief na vier jaar ka binet-Den Uyl". de betreffende ex-kampioenfduif). Gewoonlijk bereiken postduiven deze leeftijd niet en sterven ze veel eerder een (on)natuurlijke dood", aldus de geraadpleegde experts. Koertje is dat lot tot nu toe bespaard gebleven, al scheelde dat kort geleden maar weinig. Toen op een avond de electrische stroom uit viel heeft de eigenaar van de hoogbe jaarde en slechtziende duif een brandende kaars in het hok gezet, omdat Koertje anders niet kon zien waar zijn voerbakje stond. Op een slecht moment draaide de vogel zich onhandig om en kwam met zijn staart In de kaarsvlam terecht. Ruim de helft van die staart ging daarbij ver loren. Bovendien (maar dat heeft niets met het fikkie te maken) is Koertje behoorlijk mank, maar dat geeft allemaal niets, want aan wed vluchten doet deze AOW-er al lang niet meer mee. In tegendeel, als de familie Hubregtse zondags gaat rijden mag Koertje achter in de auto GESLAAGD Mej. M.W.A.G. van de Sandt te Leusden is aan de Utrechtse univers iteit geslaagd voor haar kandidaat sexamen klassieke taal en letterkun de. Van harte gefeliciteerd. TREEKLOPERTJES De peuterspeelzaal de Treekloper- tjes doet een beroep op u. De speel zaal, die is ondergebracht in het Jeugdgebouw aan de Ooievaarshor- sterweg in Leusden/Zuid houdt op dit moment een speelgoed-aktie en ze zou graag speelgoed ontvangen, dat u (uw kinderen tenminste) niet meer gebruikt. Mocht u van plan zijn dit speelgoed weg te doen. dan ont vangt de peuterspeelzaal de Treek- lopertjes het graag van u. De leidster, mevrouw Meiling, Travertljn 3 te Leusden-centrum hoort graag van u wat u weg te geven hebt. Haar te lefoon nummer is 41605. Kijkt u eens goed in de speelgoedhoek? De peu ters van de Treeklopertjes zullen het erg fijn vinden iets „nieuws te krijgen om mee te spelen .Het kan ook gehaald worden: tel. 44010. CITAAT VAN DE WEEK „Zakendoen zonder te adverteren is net zoiets als in het donker tegen een meisje knipogen. Zelf weet u wel wat u doet, maar niemand anders weet het" zei Stewart Henderson Pritt. P.S. den-Centrum, wonende aan de Biezen- kamp nr. 25, werd op 30 april een auto opengemaakt. Waarschijnlijk met een valse sleutel, want er zijn sporen van braak aangetroffen. Er werden ont vreemd: een aktentas. twee rekenma chines alsmede een hoeveelheid studie materiaal. Verzoeken aan Politie Op dinsdag 3 mei kwamen twee inwo ners van Leusden bij de Politie om te vragen of deze zo vriendelijk wilde zijn zo vaak als dat tijdens de patrouillering mogelijk is liet toezicht op de vijvers in het controle-patroon van de dienst op te nemen. Dit in verband met het doden van eendekuikens en eenden, en het vernielen van eendeëieren. De Politie zal hier zo veel mogelijk aan tegemoet pro beren te komen. Aanrijding Op de Doornseweg vond op dinsdag 3 mei om 16.00 uur een aanrijding plaats tussen twee auto's. De auto van de N. C. W. uit Rotterdam stopte voor het oranje licht. De heer M. N. A. van W. uit Alphen aan de Rijn bemerkte dit te laat, en reed op de achterkant van de auto van de heer W. aan. Gelukkig deden er zich geen persoonlijke ongelukken voor. Er ontstond alleen materiële schade. Wécr gereden zonder rybewjjs In de nacht van dinsdag 3 op woensdag 4 mei werd voor de tweede keer in enkele weken de heer 'A. B. uit Leusden aan gehouden wegens het rijden in een auto, zonder dat hij in het bezit is van een geldig rijbewijs. Door de Politie is we derom proces-verbaal opgemaakt. Bromfiets ontvreemd Ten nadele van de heer L. P. uit Leus den werd woensdag 4 mei een op slot staande bromfiets ontvreemd. De brom fiets stond bij de A&O winkel aan de Zwarteweg. Aanrijding Donderdag 5 mei om 14.0 uur vond op de Doornseweg een aanrijding plaats tussen een personenauto en een vracht wagen. De personenauto werd bestuurd door mevrouw L. J.-van der P. uit De Bilt. Mevrouw Van B. probeerde na de kruising met de Trekerweg de vrachtwa gen in te halen, wat niet gelukte. Juist op dat moment kwam er een tegenligger aan, zodat mevrouw Van B. krachtig moest afremmen. Door deze manoeuvre reed zij tegen de zijkant van de vracht wagen aan. De vrachtwagen werd be stuurd door de heer H. van B. uit Har- melen. Er deden zich geen persoonlijke onge lukken voor. Er ontstond materiële schade. LEUSDEN/CENTRUM Elke donderdagmorgen: van 9 00-10.00 uur gezinsverzorging en bejaar denhulp van het Groene Kruisge- bouw. Wit-Gele Kruis, Rozengaar- de 33. Elke vrijdag: ontmoetingsgelegenheid in de Johanneshoeve, Hamersveld- seweg, vanaf 9.00 uur. Elke dinsdag- en vrijdagavond: ,,De Til", open vanaf 19.00uur. Hobby club om-18.30 uur. Hulpdienst ,,De Wetering": telefoon nummers 42746 of 42249. Stichting Amivedi mevrouw M. von Bergh, tel 03425-1554 Elke zaterdag: ,,De Til' discodans avond, aanvang 20.00 uur. Elke zondag: ,,De Til", discodansmid dag, aanvang 14.00 uur. Elke donderdag: van 14.30-17.00 uur Zonnebloemhandwerkclub in de Johanneshoeve, Hamersveldse- weg Eerste donderdag van de maand: Schrijfavond Amnesty Internatio nal in de bibliotheek, 19.00-2100 uur Elke donderdag: UW Seniorensocië teit ..Sporthal Groenhouten", De Meent, van 14.00-16 30 uur. Elke dinsdag: van 18.45-19 15 uur jeugdschaken in de oude Roda- kantine Om 19.45 uur schaken voor senioren in dezelfde kantine Elke dinsdagmiddag: Sociëteit voor da mes en heren van 60 jaar en ouder om gezellig te kaarten. Van 14 30-17.00 uur. Johanneshoeve, Hamersveldseweg Elke woensdag: Ros Beyaart. repetitie koor ..Treecksangh", van 20.00- 22.00 uur. Elke eerste en derde dinsdag van de maand: Vrouwenkafee in de Hak- horst, Waarden 25a (einde Noorder - inslag) van 9.00-12.00 uur LEUSDEN/ZUID Donderdag 12 mei ..De Boekenmo len". Paletschool, Willem de Zwijger laan. Uitlening van 14.00 tot 17.00 uur, voor volwassenen en jeugd. Vrydag 13 mei: ..De Boekenmolen", Paletschool, Willem de Zwijgerlaan. Uitlening van 19.00 tot 20.00 uur. voor volwassenen en jeugd vanaf 12 jaar. Vrydag 13 mei: Jeugdklub van 12 tot 16 jaar in ,,'t Trefpunt" aan de Arn hemseweg van 19.30 tot 21.30 uur. Zaterdag 14 mei: Jazzhut van Theo Cal- denkoven, Van Diepenheim Scheltus- laan 14. Geopend van 12.00 tot 18.00 Maandag 16 mei: ,,De Boekenmolen", Paletschool, Willem de Zwijgerlaan, uitlening van 14.00 tot 17 00 uur voor volwassenen en jeugd. Maandag 16 mei: Gezinsverzorging en oudcrenhulp door de Kruisvereni ging Leusden in het wijkgebouw De Roo van Alderwereltlaan 13, van 14.00 tot 15.00 uur. Maandag 16 mei: Jeugdklub voor 8 tot 10 jarigen in ,,'t Trefpunt" aan de Arnhemseweg van 18.30 tot 20.00 uur. Maandag 16 mei: Gemengd Koor ..Kunst Veredelt": repetitieavond in ,,'t Trefpunt", aan de Arnhemseweg van 20.00 tot 22.00 uur. Dinsdag 17 mei: Vrouwenkafee van 9.00 tot 12.00 uur in Eetkafee-galerie ..De Hakhorst", Waarden 25a, einde Noorderinslag. Mieke Klaver uit Rijs wijk spreekt over de Diskussienota voor het Emancipatie werk. Dinsdag 17 mei: Seniorensociëteit UW. Voor alle jongere en oudere inwoners van Leusden-Zuid, die van gezellig heid houden. In het klubgebouw van ,.Roda". Burgemeester Bruining Sportpark van 14.00-16.30 uur. Dinsdag 17 mei: ..De Boekenmolen", Paletschool. Willem de Zwijgerlaan. Uitlening van 19.00 tot 22 00 uur voor LEUSDEN HUISARTSEN: Voor de huisartsen in de gemeente Leusderr dus voor de praktijken van: Binkhorst. Boersema/Koch, Lantinkg- Verhage. Van Nieuwkerk, Den Toom. neemt dit weekend waar: ARTS J A. Boersema/L. Koch Kon. Julianaweg 5 Achterveld tel 03425-1222 VOOR SPOEDGEVALLEN; Spreekuur: zaterdag- en zondagmid dag om 14.00 uur Visites graag voor 10 00 uur 's morgens aanvragen De dienst geldt van vrijdag 18.00 uur tot maandagmorgen 8.00 uur APOTHEEK: Apotheek Leusden, Torenakkerweg. winkelcentrum Rozendaal. geopend van maandag t/m vrijdag van 8.30- 18.00 uur en uitsluitend voor spoedeisende gevallen van 19 30- 20 00 uur Op zaterdag en zondag geopend van 14 00-14.30 uur en van 17 30-18.00 uur WIJKVERPLEGING zr Van Kalkert De Roo van Aldenwerelt- laan 11 Leusden/C tel. 033-40818 In de week volgend op dit weekend heeft zr. Van Kalkert avonddienst. VERLOSKUNDIGE Mevr. Thuis-Paulussen Kon. Wilhelminalaan 18 tel. 033-10886 b g.g. tel. 22000 volwassenen en jeugd vanaf 12 jaar. Woensdag 18 mei: Jeugdklub van 10 en 11 jarigen in ,,'t Trefpunt" aan de Arnhemseweg van 19.15 tot 20.30 uur. OPPASCENTRALE LEUSDEN: Voor een oppas bellen naar mevrouw B. Hassink, Azuriet 17. Leusden-Cen trum. telefoon 43132. LEUSDENAREN EKSPOSEREN ELDERS ,,De Vrije Kwasten": schilderwerk en keramiek in Hoeve ..Sparrendam", Veen wal 6 te Hoevelaken. Tot en met zondag 29 mei. Geopend: 's zaterdags en zondags van 14.00 tot 17.00 uur

Leusder Krant | 1977 | | pagina 3