Prijzenregen voor de snelle tellers en originele vertellers.... Opdracht: De prijzen: LEUSDEN 1200 LEUSDER KRANT EXTRA Een speciale krant zonder prijsvraag, dat kan niet, hebben ze ons verteld. Nou, wat doe je dan? Je gaat zitten piekeren over een aardige wedstrijd voor iedereen. Moeilijk hoor, want je wilt natuurlijk ook wel origineel blijven. Een kruiswoordraadsel? Aardig, maar vaker ver toond. Een rebus, een kleurplaat, idem dito. Wat dan? We hebben daar natuurlijk wat op gevonden, om met Paul van Vliet te spreken. Twee dingen, zoals Den Uyl zou zeggen. Ten eerste een prijsvraag voor ouderen 1Hoeveel woorden kan men maken uit de naam „Lisiduna"? Schrijf de woorden onder elkaar. 2. Bedenkt een originele verklaring voor het ontstaan van dit woord. U krijgt maximum 400 worden hiervoor. Voor de kinderen tot 14 jaar: -V? Tel het aantal keren, dat de naam „Leusden 1200" In deze extra krant staat. U oplossing kunt u tot vrijdag 3 juni inleveren. Ons adres: Redaktie Leusder Krant. Leusden 1200, Postbus 11. Leusden- centrum. Kantoor: Finnmark 3, Leusden-centrum. Voor de prijsvraag voor de ouderen (14 Jaar en ouder) hebben we enkele aardige prijzen beschikbaar: 1e prijs: vijftig gulden plus herdenkingspenning Leusden 1200 2e prijs: vijfentwintig gulden plus herdenkings penning Leusden 1200 3e prijs: tien gulden plus herdenkingspenning Leusden 1200 4e tot en met 12e prijs: een herdenkingspenning Leusden 1200 13etot en met 20ste prijseen prachtige poster. Voor da feugdprljavraag hebben we de volgende prijzen: 1e prijs: vijfentwintig gulden plus prachtige poster 2e prijs: vijftien gulden plus prachtige poster 3e prijs: tien gulden plus prachtige poster 4e tot en met 12e prijs: een herdenkingspenning Leusden 1200 of poster 13e tot en met 20ste prijs: een vierkleurenbalpen. Veel succes. De uitslag wordt zo mogelijk bekendgemaakt In de feestweek. Redaktie

Leusder Krant | 1977 | | pagina 22