jchtinstallatie en zwembad voor Achterveld -jeugd turnde goed Jeugdvoetbaltoernooi Ivanti-volleybal had seizoen uitstekend Geslaagd voetbaltoernooi gewonnen door Uni KPO-dames waren in Amsterdam Achterveldse dameselftal is uitgebekerd ^DER KRANT - ACHTERVELDS NIEUWS itch VELD - b«> «o trots «»P. omdit d. RKSV „.ris )"r "i"131»« 77. „promOTeord M het Tol- r«noen ts de hoofdklasse ren B-tfdellsk Utrecht mi( ult- Asn het woord ts de bllsoo- Ltfp roonltter Herman Lef- ïCde Achtenreldse voetbalclub ^uUrtarsKida* aeer druk be- l deceptie tg.*. het kamploen- f« de promotie. Hij ging oof Jrfer- Het advies van trainer Bus - feduldlg je kans al- In M pak hem dan meteen goed! - Jerolgd en lk ben er hem en Ci.rs van ons eerste elftal er* Ear voor." SVA hoeft van de Kar niet direct kampioen te b In de nieuwe omgeving, maar lb«e ogen gegooid worden, wordt brvacht De beer Legdeur hoop- Erts dat bevriende clubs als Baroeveld, e.d.spoedig het voorbeeld van SVA sullen vol gen. ,,A1 xljn wij geen profclub, dit soort kasstukjes sljn altijd welkom." Erg blij was'de heer Legdeur ook met de aanwetlgheld van de 10-Jarlge Jan Zieltjes, hel oudste Ud van de vereni ging en mede-oprichter vin SVA. Ju was wat minder spraakzaam dan het SVA-opperhoofd en liet slechts los, dat hl] hardstikke gelukkig was met de promoties vanaf zijn knolleveld tot in de hoofdklasse.'1 WIM SCHOUTEN Namens de KNVB-afdeling Utrecht was het bestuurslid M. Wassink naar Achterveld gekomen met naar hij zei een „afdelingsvaantje," maar de laat ste drie letters had hij best weg mogen laten, want het exemplaar, dat hij aanvoerder Johan van Bekkum overhandigde, stop je nijet zomaar even weg in een broekzak. De bij behorende oorkonde en welgemeende D Schouten van de S.V. Achterveld kreeg tijdens de receptie een onder- Idlng opgespeld. felicitaties van de bond bood hij de bestuursleden aan. Maar hij had nog een verrassing voor penningmeester Wim Schouten. Wat velen verleden jaar bij het 30-jarige bestaan van „Achterveld" al hadden verwacht, ge beurde nu. Voor zijn uitzonderlijke verdiensten voor de bond en SVA werd bakker Schouten (vroeger zelfs geldschieter van de club) onderschei den met de „zilverenafdelingsspeld," de annexe oorkonde en een paar man chetknopen. Mevrouw Schouten deelde in de hulde mee met een mooi boe ket bloemen in de roodwitte (nou witte?) bondskleuren. De RKSV Ach terveld is behalve aangesloten bij de KNVB, ook (een zeer gewaardeerd) lid van de Nederlandse Katholieke Sportbond. Dit dubbele lidmaatschap bleek een leuk meenemertje voor de heer Schouten, want de NKS-voorzit- ter P. Vermeulen kon natuurlijk niet achterblijven bij zijn collega en had voor de man, die ruim 30 jaar be stuurslid (waarvan meer dan 25 jaar als penningmeester) van SVA is ge weest, eveneens een zilveren bonds- speld bij zich. Bij de overreiking hiervan bleek de NKS-voorzitter zich een andere grote animator van Ach terveld, de heer P. Kerstens, ook nog goed te herinneren. Voorzitter Legdeur bedankte iede reen voor alles en ging weer snel naar zijn plaats, want er stond nog heel wat op het programma. Een groot deel daarvan werd gevuld met het in ontvanest nemen van talrij ke gelukwensen, vele vergezeld van cadeaux. Bestuur, trainer en spelers zagen in een lange rij afgevaardig den van bevriende buurclubsals Veen- sche Boys, Scherpenzeel, Roda '46, Barneveld, Unitas, Kivieten, Hoogland, enz. passeren, evenals vertegenwoor digers van alle Achterveldse vereni gingen, diverse scheidsrechters (nooit weg!), voorzitter B. W. Peddemors en secretaris S. Lakeman van de Sportstichting Leusden (met een krat je pils voor de spelers) en nog vele andere belangstellenden. Historicus Jan Schouten kwam toen nog met een onemanshow op de proppen, waarbij hij Karei de Grote, wat het weg geven van een groot aantal ridder orden betreft, ver overtrof. MOOIE DROOM Doodstil werd het in het clubge bouw toen voorzitter Legdeur nog even kwijt wilde, dat hij om twee uur in de aan de receptie voorafgaande nacht, nog een mooie droom heeft gehad. Op dat tijdstip werd zachtjes bij hem aan de deur geklopt. Het bleken twee mensen te zijn, die op gemeentelijk niveau nogal wat in de Leusdense melk hebben te brokken. „Of Leg deur even meeging naar hetKerstens- sportpark," vroegen de heren W A. van Zandbrink (namens „het Licht") en S. Polak (als afgevaardigde van „het Water"), want dat waren de nachtelijke bezoekers. De heer Leg deur wilde best even mee gaan kij ken naar de geschenken, die de heren uit Leusden voor Achterveld hadden meegebracht: een prachtige lichtin stallatie voor SVA's hoofdveld en een even mooi zwembad voor de gehele gemeenschap! Maar toen werd hij wakkerjuist op het moment, dat wethouder G. van Woudenberg met zijn felicitaties het SVA-club- huis binnenkwam. Maar de heer Leg deur was niet te beroerd om „het bandje nog eens op te zetten." Baat het niet, dan schaadt het evenmin. Het bestuur van de voetbalvereniging Achterveld hield een receptie ter gele genheid van het behaalde kampioenschap van het eerste elftal. - Dinsdag 17 en 18 mei vonden de onderlinge plaats van de Avanti tum- organlsatie was in handen Rooks. De jury bestond uit mevr. Keja en Astrid Veen. bestaande uit het bij- ?an de punten en het berekenen totaal behaalde punten was in van mevr. Jansen en mevr. Er werd door de jeugd ge- de lange mat, de bmg, de rol speelden, toch enorm goed gewerkt, door de scores van 32.1 i punt. Dit was aan de entbou- raedewerking van de jeugd, doch zeker aan de zeer goede door de heer Th. Snijders IJselshijm. was werkelijk de moeite waard werk van deze jeugdige tur- turnsters te bekijken. Jammer dat de belangstelling van en anderen zeer te wensen Oudercommissies, leidsters meisjes gaven veel blijk van belangstelling, zodat die enigszins tot moeder werden gebombardeerd. Dinsdag werd er om het hoogst aan tal punten gestreden door de meisjes van 9 jaar, 10 jaar en 11 jaar en ouder. De uitslag van dinsdag was: le meisjes van 9 jaar: le Evelien Voskuilen met 31.2 punten; 2e Jolanda te Roller met 30.8 punten; 2e Con stance Blom met 30.8 punt; 3e Petra Wouters met 29.4 punt. Bij deze meisjes waren er twee met een gelijk aantal punten zo dat hier een gedeelde tweede plaats was. Meisjes van 10 jaar: 1. Imke Ste vensmet 32.1 punt; 2. Margriet Hak met 31.9 punt; 3. Anja van Burgsteden met 30.9 punt. Meisjes 11 jaar en ouder: 1. Irma Legdeur met 31.0 punt; 2. Denis den Haan met 30.8 punt; 3. Mary Enters met 29.5 punt. Voor woensdag was de uitslag: Jongens 6 tot 9 jaar: 1. Yuurt Ste vens met 28.4 punt, 2. Guido de Gans met 27.6 punt; 3. Willem-Jan Jansen met 27.2 punt. Meisjes 6 en 7 jaar: 1. Millie van Dalen met 29.8 punt; 2. CorineSchreu- der met 27.8 punt; 3. Ingrid Smink met 26.8 punt. Meisjes 7 en 8 jaar: 1. Gitte Vos met 29.6 punt; 2. Valerie Jehee met 29.0 punt; 3. Nicolette Groenewegen met 28.8 punt. Meisjes Keurgroep 9 \./m 13 jaar: 1. Hilda Steenbeek met 31.8 punt; 2. Lisette Ochse met 31.0 punt; 3. Hen- riëtte van Bekkum met 30.8 punt. Daar door de werkzaamheden op dinsdag 17 mei de voorzitter van Avanti de heer Valkonet niet aanwezig kon zijn werden de dag de prijzen uitge reikt door mevr. Rooks. Zij moedigde de kinderen aan zo door te gaan. Woensdag was de heer Valkonet wel aanwezig om de prijzen uit te reiken. Hij zei dat er in het afgelopen jaar weer heel wat bereikt was en dat er grote vooruitgang te zien was buiten vorig jaar. Hij kon wel begrijpen dat de zenuwen ook een rol speelden doch was toch heel tevreden over hetgeen getoond was. De winnaars kregen elk een me daille. In volgorde van winnen was dit een gouden een zilveren en een bron zen. Tevens kregen allen nog een di ploma, waarop de behaalde punten wa ren vermeld. Avanti kan weer terug zien op twee zeer geslaagde middagen waarop door de Avanti jeugd heel wat goeds is gepresteerd. ACHTERVELD - Zaterdag 28 mei en zaterdag 4 juni zal op hetKerstens- sportpark een jeugdvoetbaltoernooi worden gehouden. Zaterdag 28 mei is het toernooi voor de pupillen. Er zal die dag worden gespeeld in zes poules die als volgt zijn ingedeeld: Poule 1 (jongens die dd 1/8-1976 nog geen 10 jaar zijn): 9.00 uur - veld 1 Achterveld E3 - Roda E4 9.00 uur - veld 2 Woudenberg E4 - Hooglanderveen E2 10.10 uur - veld 2 Achterveld E3 - Woudenberg E4 10 10 uur - veld 1 Roda E4 - Hooglanderveen E2 11.20 uur - veld 2 Achterveld E3 - Hooglanderveen E2 11.20 uur - veld 1 Roda E4 - Woudenberg E4 Poule 2 (jongens die dd. 1/8-1976 nog geen 10 jaar zijn): 9.35 uur - veld 1 Achterveld E2 - Roda E3 9.35 uur - veld 2 Woudenberg E2 - Barneveld E2 10.45 uur - veld 2 Achterveld E2 - Woudenberg E2 10.45 uur - veld 1 Roda E3 - Barneveld E2 11.55 uur - veld 2 Achterveld E2 - Barneveld E2 11.55 uur - veld 1 Roda E3 - Woudenberg E2 Poule 3 (jongens die dd. 1/8-1976 nog geen 10 jaar zijn): 9.35 uur - veld 3 Woudenberg El - Hooglanderveen El 10.10 uur - veld 3 Achterveld El - Soest El 10.45 uur - veld 3 Woudenberg El - Achterveld El 11 20 uur - veld 3 Hooglanderveen Él - Soest El 12.30 uur - veld 2 Woudenberg El - Soest El 12.30 uur - veld 3 Hooglanderveen El - Achterveld El Poule 4 (jongens die dd. 1/8-1976 nog geen 12 jaar zijn): 13.05 uur - veld 1 Achterveld D3 - Woudenberg D4 13.05 uur - veld 2 Hooglanderveen D2 - Soest D5 14.15 uur - veld 2 Achterveld D3 - Hooglanderveen D2 14.15 uur - veld 1 Woudenberg D4 - Soest D5 15.25 uur - veld 2 Achterveld D3 - Soest D5 15.25 uur - veld 1 Woudenberg D4 - Hooglanderveen D2 Poule 5 (jongens die dd 1/8-1976 nog geen 12 jaar oud zijn): 13.40 uur - veld 1 Achterveld D2 - Woudenberg D2 13.40 uur - veld 2 Hooglanderveen Dl - Soest D3 14.50 uur - veld 2 Achterveld D2 - Hooglanderveen Dl 14.50 uur - veld 1 Woudenberg D2 - Soest D3 16.00 uur - veld 2 Achterveld D2 - Soest D3 16.00 uur - veld 1 Woudenberg D2 - Hooglanderveen Dl Poule 6 (jongens die dd. 1/8-1976 nog geen 12 jaar zijn)- 13.40 uur - veld 3 Woudenberg Dl - Hoevelaken Dl 14.15 uur - veld 3 Achterveld Dl - Soest Dl 14.50 uur - veld 3 Woudenberg Dl - Achterveld Dl 15.25 uur - veld 3 Hoevelaken Dl - Soest Dl 16.35 uur - veld 2 Woudenberg Dl - Soest Dl 16.35 uur - veld 3 Hoevelaken Dl - Achterveld Dl Op zaterdag 4 juni is het het toernooi voor de junioren. Ook hier wordt er in zes poules gespeeld Deze zijn als volgt ingedeeld. Poule 1 (jongens die dd. 1/8-1976 nog geen 13 jaar zijn): 9.00 uur - veld 1 Achterveld C3 - Roda C6 9 00 uur - veld 2 Woudenberg C3 - Barneveld C3 10.10 uur - veld 2 Achterveld C3 - Woudenberg D3 10.10 uur - veld 1 Roda C6 - Barneveld D2 11.20 uur - veld 2 Achterveld C3 - Barneveld C2 11.20 uur - veld 2 Achterveld C3 - Barneveld C2 11 20 uur - veld 1 Roda C6 - Woudenberg C3 Poule 2 (jongens die dd. 1/8-1976 nog geen 14 jaar zijn): 9.35 uur - veld 1 Achterveld C2 - Roda C4 9.35 uur - veld 2 Woudenberg Cl - Hoevelaken C2 10.45 uur - veld 2 Achterveld C2 - Woudenberg Cl 10.45 uur - veld 1 Roda C4 - Hoevelaken C2 11.55 uur - veld 2 Achterveld C2 - Hoevelaken C2 11.55 uur - veld 1 Roda C4 - Woudenberg Cl Poule 3 (jongens die dd. 1/8-1976 nog geen 14 jaar zijn): 9.35 uur - veld 3 Quick C2 - Barneveld Cl 10.10 uur - veld 3 Achterveld Cl - Roda C3 10.45 uur - veld 3 Quick C2 - Achterveld Cl 11.20 uur - veld 3 Barneveld Cl - Roda C3 12.30 uur - veld 2 Quick C2 - Roda C3 12.30 uur - veld 3 Barneveld Cl - Achterveld Cl Poule 4 (jongens die dd. 1/8-1976 nog geen 15 jaar zijn): 13 05 uur - veld 1 Achterveld BI - Roda B3 13.05 uur - veld 2 Hooglanderveen BI - Barneveld BI 14.15 uur - veld 2 Achterveld BI - Hooglanderveen BI 14 15 uur - veld 1 Roda B3 - Barneveld BI 15.25 uur - veld 2 Achterveld BI - Barneveld BI 15.25 uur - veld 1 Roda B3 - Hooglanderveen BI Poule 5 (jongens die dd. 1/8-1976 nog geen 17 jaar zijn): 13.40 uur - veld 1 Achterveld A2 - Scherpenzeel Al 13 40 uur - veld 2 Quick A3 - VVZA A2 14.50 uur - veld 2 Achterveld A2 - Quick A3 14.50 uur - veld 1 Scherpenzeel A2 - VVZA A2 16.00 uur - veld 2 Achterveld A2 - VVZA A2 16.00 uur - veld 1 Quick A3 - Scherpenzeel Al Poule 6 (jongens die dd 1/8-1976 nog geen 18 jaar zijn): 13.40 uur - veld 3 Roda Al - Hooglanderveen Al 14.15 uur - veld 3 Achterveld Al - Advendo Al 14.50 uur - veld 3 Roda Al - Achterveld Al 15.25 uur - veld 3 Hooglanderveen Al - Advendo Al 16.35 uur - veld 3 Roda Al - Advendo Al 16.35 uur - veld 3 Hooglanderveen Al - Achterveld Al De organisatoren hopen dat het bei de dagen heel goed weer zal zijn en dat het die dag zeker niet aan belangstel lenden en supporters zal ontbreken. Ook hopen zij dat de ouders van de deelnemende elftallen ook van hun be langstelling zullen doen blijken Dit zal zeker een heel goede stimulans zijn voor hun deelnemend kind, zeker bij de pupillen dd van de onderlinge wedstrijden van Avanti uit Achterveld. •HTERVELD - Morgenavond or- volleybalselectie van 10 d Oude Peerdestal te Ach- wnkampioensfeest En terecht, 1 is kampioen geworden naar de le klasse Nevobo-rayon Amersfoort, herenteam bleef niet ach- Avanti-reserves werden *ij promoveerden naar de Uitstekende resultaten voor 6 Jiar bestaande vereniging voor de spelers ook een rwi^rd voor de trainer, O. R. Bakker uit Leusden. J**r is Avanti 1 nu opge- vin de 4e naar de le klasse! dat, een zw*ar seizoen nig en is verdiend kampioen Ondanks de voortdurende Avanti is vanaf de eerste competitiewedstrijd koploper geweest - heeft het team zeer redelijk gespeeld. Spint 3 hield de achterstand op Avanti uiterst miniem, zodat door de Achter- velders geen punt mocht worden ver loren. De spanning bleef daardoor tot het einde gehandhaafd. Heren 2 speelde het afgelopen seizoen voor het eerst in de competitie en deed dat meteen maar goed. Ook dit team stond vanaf het begin aan de leiding. Het kreeg iets meer vrijheid en was, met nog drie wedstrijden te goed, reeds afdelingskampioen. Dames 1 had een vlotte start, maar kreeg al spoedig te maken met het niet beschik baar zijn van speelsters. Het hele verdere seizoen moest een beroep worden gedaan op hulpkrachten uit het 2e, waardoor van teamvorming nauwe lijks sprake kon zijn. Toch eindigden de dames nog (net) niet met de rode lantaarn. Dames 2 had eveneens een vlotte competitiestart, doch kreeg te lijden van het afstaan van speelsters aan het le. Door intensieve training werd later het niveau weer flink opge haald, met als resultaat een fraaie 2e plaats op de ranglijst en nog wel met een ruime voorsprong op nummer 3. In de slotfase van de competitie werd zelfs het kampioensteam Impala met 3-0 geklopt! BEKER Ook aan de bekerwedstrijden van het Nevobo-district Eemland nam Avanti met een herenteam deel. In de voor ronden lieten de Achtervelders drie ploegen achter zich, waaronder het een klasse hoger spelende kampioens- team van Surf-Hoevelaken. Lovoc- Loosdrecht werd het volgende slacht offer en op 7 mei schakelde Avanti VIF uit. In de kwartfinale kreeg het Achter veldse team Woudenberg als tegen stander en deze ploeg won het duel met 15-13 en 15-10. Al met al was het voor Avanti een pracht resultaat om zich geklasseerd te hebben bij de acht ACHTERVELD - Door de KPO- dames werd afgelopen week een reisje naar Amsterdam gemaakt. Met rede lijk goed weer vertrok een groot aan tal dames per bus richting Schiphol. De reis werd onderbroken voor een kopje koffie. Dit werd door een van de deelneemsters aangeboden ter ge legenheid van haar zilveren huwelijk, een geste die door iedereen zeer op prijs werd gesteld. Om ongeveer tien uur arriveerde men bij het Aviodome Hier is alles te zien vanaf het begin van de lucht vaart tot de ruimtevaart toe. Een ge toonde film liet alles nog eens zien over de vliegkunst en de techniek hier van. Hierna werden de dames rondgeleid over het vliegveld, waar het stijgen en landen kon worden gadegeslagen. Ook het laden en lossen van de vliegtuigen en het in- en uitstappen van de passa giers werd bekeken Na het gebruik van de lunch in het Schiphol-restaurant werd de reis voortgezet naar de stad Amsterdam. Hier werd onder andere een bezoek gebracht aan het wassenbeeldenmu seum. dat zeker het aanzien waard is. Van Amsterdam ging de reis naar Muiden waar een bezoek werd ge bracht aan Maxis Moe van het kijken en lopen in deze zaak werd de terugreis aanvaard. Over de touristische route van het Gooi ging de reis naar Spakenburg, waar een heerlijk diner stond te wachten Geheel voldaan over deze mooie trip werd de thuisreis aanvaard. sterkste ploegen van het district, met inbegrip van de promotieklasse. Het Avanti-bestuur zal voor het ko mende seizoen bij de bond 2 dames- en 3 herenteams inschrijven. Bovendien gaan ook jeugd- en mini teams aan de competitie deelnemen Avanti heeft voor enthousiaste mensen altijd wel een plaatsje vrij en tevens de moge lijkheid om deze mooie technische teamsport te leren beoefenen of ter verbetering van het spelpeil. Belang stellenden kunnen terecht bij de se cretaris van de Achterveldse club: Theo Jansen, Schoonderbekerweg 3a, Achterveld (tel 03495-1589). Avanti 1. Staande v.l.n.r. Peter Verbrugge, Theo Jansen, Maarten Hamming, Theo Blom, Hans Winter en trainer A. C. R. Bakker Op de eerste rij v.l.n.r. Ton de Wijze, Gerard van Dijk, Jan van Houten en Stefan Pfeifer. ACHTERVELD - Zondag werd op het Kerstenssportpark een door de S.V. Achterveld georganiseerd voetbaltour- nooi gehouden Het tournooi werd ge speeld om de Kerstensbeker Door acht clubs werd aan dit tournooi deel genomen Door de deelnemende elf tallen werden de volgende resultaten behaald: Poule A Achterveld - Uni vv. 0-0 Hooglanderveen - Hilversumse B. 1-1 Achterveld - Hilversumse Boys 1-0 Hooglanderveen - Uni V.V. 0-1 Hooglanderveen - Achterveld 1-0 Uni V.V. - Hilversumse Boys 0-0 Poule B: Unitas - Barneveld 2-1 Veense Boys - Gooische Boys 0-0 Unitas - Veensche Boys 2-0 Barneveld - Gooische Boys 5-0 Barneveld - Veensche Boys 0-2 Unitas - Gooische Boys 1-0 Hierna werd door de ploegen die als eerste in Poule A en B waren geëindigd gespeeld om de eerste en tweede plaats en door de ploegen die als tweede in poule A en B waren geëindigd gespeeld om de derde en vierde plaats Om de eerste en tweede plaats ging het tus sen de elftallen Uni V.V. uit Nijmegen en Unitas uit Veenendaal. Door een 1-0 overwinning van Uni V.V. werd deze winnaar van het tournooi terwijl Unitas als tweede eindigde. De Veen sche Boys uit Nijkerkerveen en Hoog landerveen moesten strijden om de derde en vierde plaats. Ook hier wonnen de Veensche Boys met 1-0 De totale uitslag was: 1. Uni V.V. 2. Unitas 3. Veensche Boys 4. Hooglanderveen 5. Achterveld 6. Barneveld 7 Hilversumse Boys 8. Gooische Boys Door de zeer goede organisatie ver liep alles geheel volgens schema en kon op tijd de voorzitter van S.V A. de heer Legdeur de prijzen uitreiken De heer Legdeur zei dat het tournooi geheel naar wens was verlopen en dat ACHTERVELD - Woensdagavond speelde het Achterveldse dameselftal een wedstrijd tegen de dames van Nij- enrodes. Het was een wedstrijd in de halve finale van de bekerronde. Ach terveld beeft het niet kunnen halen en moest met een 0-2 nederlaag naar huis. Achterveld had beslist zijn avortd niet en kon geen winst maken tegen Nij- enrodes. Het middenveld van Achter veld was nergens in tegenstelling met dat van Nijenrodes dat overal was Elke bal die door het middenveld werd gespeeld was dan ook steeds voor de Nijenrodes, hetgeen tot gevolg had dat de ruststand inging met een 0-2 voor sprong voor Nijenrodes. Na de rust speelde Achterveld met de wind mee en ging het wel wat beter. Er werd echter vergeten om schoten op het doel te lossen Ook aan de zijde van Nijenrodes was dit zo. Gelukkig maar daar anders de score mogelijk nog hoger zou zijn geweest Nijenrodes heeft verdiend met 0-2 gewonnen, waardoor de Achterveldse dames zijn uitgebekerd. Nijenrodes en Unitas mogen nu sa men uitmaken wie zich bekerwinnaar 1976/1977 zal kunnen noemen. De mogelijkheid is niet uitgesloten dat deze beslissingswedstrijd op donder dagavond 24 mei in Achterveld wordt gespeeld. Bij het opstellen van dit be richt was dit echter nog niet helemaal zeker. er zeer sportief gespeeld was Door de voorzitter van Unitas werd S.V.A be dankt voor de prima organisatie en ook deze zeide dat het een sportief en gezellig tournooi was geweest Hoe wel er over de publieke belangstelling niet te klagen was, was er toch meer belangstelling verwacht. Mogelijk dat het mooie weer hier ook debet aan was, want velen waren met dit mooie weer er op uitgetrokken.

Leusder Krant | 1977 | | pagina 7