Zomeravond Koor Konsert in Dorpskerk op 21 juni met Italiaanse en hobo-solo Madrigalen Peuterspeelzaal heeft behoefte aan rollend materiaal Vergadering uitgesteld KPJ fietstocht voor n gulden Na 21 juni Vrouwenkafee dicht tot 16 augustus Bruggetje Lockhorster weg voor zwaar verke afgesloten Zwangerschaps- gymnastiek I AANMELDING NIEUWE LEERLINGEN DE GROENE LIJF" LEUSDER KRANT "stichting Muziekschool Leusden J een éénjarige kursus, bestemd voor leerlingen van de 2e I klassen van de basisschool. LEUSDER KRANT - ALGEMENE INFORMATIE DONDERDAG 16 JUN11977 LEUSDEN - Een zoraeravondkonsert in Leusden voor de vele liefhebbers van koorzang in onze gemeente. Een goede gelegenheid om de aanpak, de klank kleur en de voordracht van een ander koor te zien en te beluisteren. Het is het bekende Amcrsfoorts Ka merkoor onder leiding van Jos Leussink, dat op dinsdag 21 juni zal optreden in de Nederlands Hervormde Kerk aan de Arnhemseweg te Leusden-Zuid. Aan vang van het konsert is 20.15 uur. Het konsert is gratis toegankelyk. Er zullen werken worden uitgevoerd uit de Italiaanse en Engelse Renaissance, de Duitse romantiek, en er zcullen Franse chansons ten gehore worden gebracht. Het konsert zal ongeveer een uur in beslag nemen. Na afloop van de koor zang wordt er gekollekteerd om met de bijdrage van de konsertbezoekers de LEUSDEN - In verband met het over lijden van de burgemeester mr A. H. LEUSDEN/CENTRUM - Dinsdag 21 juni om 20 30 uur begint er weer een nieuwe cursus zwangerschapsgymnas- tiek in het Kruisgebouw aan de Rozen- gaarde te Leusden-C Men kan zich ter plaatse opgeven van der Post, is de vergadering van het Comité Milieuzorg Leusden, werkgroep bestemmingsplannen, welke zou plaatsvinden op 13 juni, verzet naar maandag, 20 juni 1977, 's avonds om 8 uur in de raadzaal van het ge meentehuis. VERLOREN - - gevonden VerloreD Dinsdag 7 juni, gouden polshorloge. Mevr v d Berg. Hamersveldseweg 43, Leusden, tel. 41357 Tegen belo ning terug te bezorgen LEUSDEN - Bij het voetbaltournooi te Achterveld heeft de sportcommissie geconstateerd, dat de conditie van de KPJ-leden beneden het Nieuw-Amster dams Peil ligt In verband hiermee heeft men be sloten mee te werken aan een kring- fietstocht op zondag 19 juni a s., om op deze wijze de conditie weer wat op te vijzelen Deelnemers worden verzocht zondag 19 juni om drie uur aanwezig te zijn in de Johanneshoeve Voor de feest vierders is er na afloop een disco avond met barbecue. De kosten voor de fietstocht zijn f 1Het barbecuen gebeurt voor eigen rekening. Fietst allen mee. Graag opgeven bij Vincent Brou wer, tel.: 033-41601 kosten van het konsert enigszins te be strijden. Het is het laatste konsert, dat het Amersfoorts Kamerkoor in dit seizoen geeft. Het programma is dan ook sa mengesteld uit dat wat men in de loop van dit seizoen heeft uitgevoerd. Uit de Engelse Renaissance zullen dat zijn: vier geestelijke en vier wereldlijke liederen, van komponisten als Marley Tallis en Bennett. Van iedere kompo- nist is er een lied uit beide categorieën. Deze muziek verraadt haar emoties vooral in de akkoorden. Plotseling klinkt er een mineur akkoord. Dit drukt dan leed uit bijvoorbeeld. Dirigent Jos Leussink, van huis uit or ganist, zorgt voor een intermezzo op het orgel, en speelt klaviermuziek uit die tijd. Dan worden er twee Italiaanse madri galen uitgevoerd uit de Renaissance, waarvan één van Vecclie. In de Duitse romantiek belandt het Amersfoorts Kamerkoor met drie Duitse volksliederen, bewerkt door Brahms en Sehein. Mooie bewerkingen, mooie ak koorden, gevolgd door een motet van Brahms. Dit is een mornet, waarvan de woorden van het koraal in een fuga regel voor regel worden uitgewerkt. Op ver zoek van vele toehoorders wordt dit mo tet opnieuw gezongen. Als tweede intermezzo speelt Jan Grim bergen enkele stukken voor hobo-solo van de Nederlandse komponist Sligten- horst Meyer uit het begin van deze eeuw. Zijn werk is voor alles melodisch van karakter. Sligtenhorst Meyer heeft een voorliefde voor hobo-solo-komposities. Met dit intermezzo raakt het koor aan de muziek van deze eeuw. Van Vic Nees wordt ,,de profundis clamavi, een al oude psalm in moderne bewerking. Tenslotte zingt het koor drie chansons van Poulenc en drie chansons van Stra tegies Van Poulenc de nummers 2, 3 en 7, oude liederen, die door Poulenc de moeite van het bewerken waard werden gevonden. Uit deze serie werden onlangs door de King's Singers een aantal liede ren gezongen in het kader van het Hol land Festival. De drie chansons van Strategier staan eveneens op Franse tekst genoteerd. Legt u de datum van dit zomeravond konsert in uw agenda vast. Het is beslist de moeite waard om er even voor naar de Dorpskerk te gaan. LEUSDEN - In verband met het over lijden van burgemeester Mr. A. H. van der Post zal het laatste, vóór de vakantie te houden Vrouwenkafee op dinsdag 21 juni een minder uitbundig karakter krij gen dan oorspronkelijk was gepland. Wel zal het Enge Wyvenkoor uit Amersfoort eigen liedjes ten gehore brengen. Dit zal omstreeks half 11 plaats vinden. De derde dinsdag van augustus is het Vrouwenkafee weer open van 9.00 tot 12.00 uur. Het Vrouwenkafee gaat dan van start met de vertoning van de film ..It's people that matters", waarop toe lichting wordt gegeven door de in Leus den wonende arts Annelies Smits. De film is gemaakt door een cineast in Nairobi en laat het werk zien van de vliegende dokters. Annelies Smits werk te in een hospitaal in Tazania, en maak te als zodanig kennis met het werk van de fluing doctors. Het lijkt de leiding van het Vrouwenka fee fijn, als verschillende Leusdense vrouwen, die op het sociaal-kulturele vlak werkzaam zijn. over de inhoud van en de motivatie voor hun werk in het Vrouwenkafee willen gaan vertellen. Vrouwen, die hiervoor voelen, worden verzocht vóór 1 juli kontakt op te nemen met Marjolyn Oosthoek, Aragon 11, telefoon 42138, voor Leusden-Centrum, Achterveld en Stoutenburg. Voor Leus den-Zuid kunnen ze terecht by Anco de Knyff, Van Hardcnbroek van Lock- horstlaan 30, telefoon 40273. ZELF KLEIN FRUIT TELEN Het zelf telen van klein fruit komt bij mensen die een tuin hebben steeds meer in de belangstelling te staan. Er bestaat in ons land een groot aantal rassen, waaraan elke tuinliefhebber genoegen kan bele ven. Te denken valt daarbij aan rode en zwarte bessen, aan kruisbessen en frambozen, of aan bramen. De Japanse wijnbes en de Blauwbes zijn ook geschikte planten. Het belangrijkste rode besseras is „Jonkheer Van Tets". Dit is een goede groeier met stevige takken, vroege bloei en een rijke oogst van mooie grote bessen aan lange trossen. Volgens velen is „Fay's Proli fic", een heel oud ras, de lekkerste rode aalbes. Verder zijn er nog „Red Lake", „Rondom" en „Stanza De voornaamste zwarte besserassen zijn „Baldwin" en „Welling ton". Bekende rassen van kruisbessen zijn „Achilles", „Whinham's In dustry" en „Whitesmith". Voor de liefhebber is de framboos een interessante plant, die zich er ook voor leent om als heg te dienen. De belangrijkste rassen zijn „Jochem's Roem", „Walling Promise" en „Schönemann". „Himalaya" en „Thornless Evergreen" zijn de voornaamste rassen bij bramen. Heel geschikt voor muurbekleding is de „Rubus phoenicolasius", de Japanse wijnbes. Deze merkwaardige plant is erg decoratief door het mooie rode hout, de rode doorns en het interessante, aan de onderkant witviltige blad. Er is in ons land maar één ras blauwbes algemeen te koop: de „Dixie". Dit is een krachtige groeier met sterke lichtblauwe vruchten. Voor wie meer wil weten over het zelf telen van klein fruit: schrijf een briefkaart met daarop behalve naam en adres de vermelding „Klein Fruit" aan Postbus 2430, Den Haag en u ontvangt gratis nadere infor matie. het mei-nummer van het tijdschrift 19NU van de Stichting Public Rela tions Land- en Tuinbouw. Waar let u, bij het kopen van voedsel, op in de praktijk en waar zou u op moeten letten „volgens het boekje"? Bij de antwoorden op deze vragen scoorden „lekker" en „vers" in beide gevallen het hoogst. Opvallend is echter, dat men „volgens het boekje" opeens erg veel zou gaan letten op kleurstof en samenstelling voor wat betreft voedings stoffen. Tenslotte: de huisvrouw beleeft voeding vooral als iets waarop niet mag worden bezuinigs (89,7% van de ondervraagden), als kenmerk van een goede huisvrouw (70,1 en als factor voor goed en gezond leven (63,5%). „NIEUWE GROENTEN" „Nieuwe" en onbekende groentesoorten zijn sterk in opkomst. Niet alleen het buitenland, maar vooral ook de Nederlandse tuinders zorgen voor een verbreding van het groenteassortiment in de winkels. Denk maar eens aan de paprika's en aubergines of, uit verre landen, mango's en advocado's. Ook koolrabi is een produkt van eigen bodem dat sterk in opkomst is, terwijl voor de witte rammenas de be langstelling groeiende is. Het wordt de Nederlandse huisvrouw ge makkelijk gemaakt om onbekende groenten te ontdekken, want in veel gevallen beschikt de winkelier over foldertjes met informatie en recep ten. Behalve over bijvoorbeeld aubergines (waarvan thans een ruim aanbod bestaat), zijn nu ook folders gratis verkrijgbaar over koolrabi (tot eind juni te koop), paprika en radijs. Radijs is weliswaar geen onbekende groente, maar nieuwe ideeën over recepten kunnen altijd van nut zijn. ZELF KWARK MAKEN GEITEN HOUDEN Er wordt wel eens gezegd dat in de geitenhouderij de oorsprong van de veeteelt ligt. Eeuwenlang heeft de melkgeit op het platteland haar dienst bewezen, maar sinds de laatste wereldoorlog worden er steeds minder van deze nuttige dieren gehouden. Bij de stedeling is de geit evenwel zeer in trek geraakt. Op kinderboerderijen zijn jonge geitjes en dwerggeitjes dé succesnummers, evenals bij vele bezitters van bui tenhuisjes. Toch heeft de geit nog altijd een functie op het platteland, speciaal in Friesland. Daar zijn nog geitenfokverenigingen en kleine bedrijven met tien of meer geiten, waar met de melk kalveren worden gemest of lammeren opgefokt. Wie als stedeling een geit wil gaan houden, moet zich wel bedenken dat het dier tweemaal per dag moet worden gemolken. En wie dwerg geitjes wil gaan houden, moet oppassen voor het kopen van ongecon troleerde gefokte dieren. Het gebeurt nog wel eens dat men denkt een dwerggeitje te hebben gekocht, maar al spoedig blijkt het diertje zich dan tot onverwacht grote afmetingen te ontwikkelen. Er worden in ons land naar schatting nog zo n 40.000 geiten gehou den. Het bekendste Nederlandse ras is de witte, hoornloze geit. In Drenthe heeft een ander ras de voorkeur, dat van de Toggenburgers, die bruin van kleur zijn. KAMERPLANTEN NAAR BUITEN Kwark raakt ook in ons land steeds meer in trek. Maar ook al is het verbruik hier sinds 1970 meer dan verviervoudigd, toch steken wij wat dit betreft nog magertjes af bij landen als West-Duitsland, Oostenrijk, Frankrijk, België en de V.S. Om van Griekenland nog maar niet te spreken. De Grieken zijn de grootste kwarketers ter wereld. Kwark is waarschijnlijk de allereerste, primitiefste vorm van kaas, die de mensheid heeft leren maken. Men zou kwark een soort on gerijpte kaas kunnen noemen. Tussen kwark en verse kaas bestaat geen principieel verschil. Alleen de wijze van bereiding verschilt van land tot land. Het is een hoogwaardig voedingsmiddel met een smaak die aangenaam fris en lichtzuur is. Het produkt kent vele toepassings mogelijkheden. Wilt u hier meer over weten, of zelf kwark of een andere soort verse kaas maken? Stuurt u dan een briefkaartje met daarop behalve naam en adres de vermelding „Kwarkrecepten" aan: Postbus 2430, Den Haag. LANGE DAGEN VOOR BOEREN Bijna alle Nederlanders (98%) hechten een positieve betekenis aan het boerenbedrijf. Een recente enquête van het N.I.P.O. bracht dit aan het licht. Ons volk is voorts van mening dat er in het boerenbedrijf lange dagen worden gemaakt voor een bescheiden inkomen. Een me ning, die overeenstemt met de werkelijkheid. Lange dagen worden er vooral gemaakt op eenmansbedrijven, waarvan er heel wat zijn in ons land. Zo heeft een onderzoek van het Centraal Bureau v. d. Statistiek uitgewezen dat de meeste melkveebed rijven als eenmansbedrijf worden gevoerd. 71 van de melkveehou ders staat er alleen voor of wordt geholpen door zijn vrouw. Op 24% van de bedrijven werkt een zoon of familielid mee en op slechts 5% van de bedrijven werken niet-gezinsarbeidskrachten. Voor de werkzaamheden op het land deed de helft van de veehouders een beroep op loonwerkbedrijven. Aldus enkele bevindingen uit het CBS- onderzoek. Het is in deze tijd - ook 's nachts - warm genoeg om een aantal kamerplanten in de tuin in te graven (met pot en al) of op het balkon te zetten. Zorg ervoor dat de pot niet warm kan worden, dat is slecht voor de wortels. Cyclamen, primula's, kindje-op-moeder's-schoot, azalea en Fuchsia houden van lichte schaduw. Meer zon mag voor Yucca, Abutilon, Geraniums (behalve de Franse), Hibiscus, Plumbago's, Oleander en Cyperus of parapluplant. De laatste wil bovendien graag natte voeten. ROZEN VERZORGEN ALS HET MAAR LEKKER IS Waarom eten we eigenlijk wat we zoal eten? Dat wordt bepaald door het „Als het maar lekker is"-motief. De meeste Nederlandse consu menten laten de dagelijkse keus van wat ze zullen eten bepalen door de vraag of het lekker smaakt, of het er lekker uitziet en of het vers is. De gemiddelde huisvrouw is in theorie wel bereid om in de eerste plaats „gezond te koken", ook al zou het gezin het niet zo lekker vinden, maar In de praktijk vraagt zij zich toch eerst af of het lekker is. Een en ander blijkt uit een onderzoek, waar het Voorlichtingsbureau voor de Voeding mee bezig is. Gegevens daarover worden bekendgemaakt in De roos, de koningin der bloemen, vraagt in de tuin een koninklijke verzorging. Het meeste plezier - d.w.z. veel bloemen gedurende een lange periode - zult u van de rozenstruiken hebben als u ze deze maand speciale rozenkunstmest (met magnesium) geeft. Deze mest moet echter niet worden gegeven bij pas ver- of geplante rozen. Na de eerste bloei moeten de takken worden gesnoeid tot het eerstvolgende volgroeide („vijf "-)blad en daarna moeten de struiken nogmaals kunstmest hebben. Rozen in de vaas moeten ook goed worden verzorgd: - stelen schuin aansnijden - blad verwijderen voorzover het onder water komt - snijbloemenvoedsel in het vaaswater gebruiken (en het aanvullen met die oplossing). De „Baccara" is een beroemde rode roos. De kwekers geven zo langzamerhand echter de voorkeur aan het telen van de „llona die méér bloemen geeft. Andere fraaie rozen zijn de zalmroze „Sonia" en de nieuwere typen „Belinda" en „Mercedes", die oranjerood van kleur zijn. Als u rozen koopt, vraag dan eens naar de naam. LEUSDEN - Ter gelegenheid van het feest van Leusden 1200 was er voor de peuters van de Peuterspeelzaal aan de Ooicvaarshorsterweg in Leusden-Zuid een echte feestelyke ochtend georgani seerd. Donderdag 9 juni moesten de peuters om half 10 in de speelzaal aanwezig zijn. Mirjam Bik had haar kleuterklas voor dit festijn afgestaan. Door vier moeders, een bestuurslid, hoofdleidster Lucy Mei- ling en de leidsters Hetty Breskens, Mie- ke van Linschoten en Wil Raat was deze klas omgetoverd met behulp van para sollen. De peuters konden er ballen gooien, kegelen, kaarsjes doven met een spuitbus met water. De moeders werden druipnat: de kaarsjes kwamen praktisch niet meer dan! Er kon geplakt en drop gehapt worden. Met eieren moest er gewandeld wor den, behoedzaam op een lepel. Jasper wist er wel raad mee: hij pakte een hard gekookt eitje, en temidden van het hele gezelschap ging hij het gemoedereerd pellen en opeten! Bij het tweede ei, dat er aan moest geloven, kwam hij nog tot de helft! Daarna gingen de peuters - er waren er bij van twee lentes jong! - naar hun eigen lokaal terug. Daar stonden versierde ta fels klaar met gesmeerde biskwietjes. De peuters mochten er zelf de hagelslag op- strooien. uit bekertjes. Sommigen aten de hagelslag zó op: het biskwietje kwam er zelfs niet aan te pas. Sommigen gooi den de hagelslag van het ene bekertje in het andere, zodat vruchten- en chokola- dehagel vrolijk door elkaar kwamen. Eén meisje stond met een prachtig wit schortje voor peinzend haar chokolade- handjes langs het mooie witte schortje te strijken. Na het drinken van een bekertje ranja gingen de peuters naar buiten. Ze kre gen feestmutsen op. en mochten op toe- tertjes met papieren sliertjes eraan bla zen. Aan het slot van het festijn mochten de peuters grabbelen in de ton: ze kregen allemaal een leuk kadootje mee naar huis, ter herinnering aan het feest van Leusden 1200. Verscheidene kinderen waren erg leuk verkleed, en het was een aardig gezicht om de meisjes met lange rokken aan op het klimhek te zien ma noeuvreren! Voorzitter Piet Verbart en penning meester Jan van Vessem maken er de ouders op attent dat de peuters, die in het komend seizoen de peuterspeelzaal willen bezoeken nu daartoe moeten wor den opgegeven. In de maand augustus kan dit ook nog wel, maar met het oog op de voorbereidingen is het prettiger als men van te voren weet op wie men kan en moet rekenen. De leidsters hebben telkens hulp van één der meisjes van .,De Hohorst", die erg goed hun best doen om de peuters en de leidsters zo fijn mogelijk te helpen. De peuters komen in principe twee maal per week in de peuterspeelzaal in Leusden-Zuid, van 8.45 tot 11.45 uur. Ze kunnen er vrij spelen. Ze krijgen iets te drinken en te eten: melk en een halve appel. Als het mooi weer is spelen de peuters buiten. Dat vinden ze heerlijk, want in Den Treek is veel te zien: vaak komen er paarden langs. Peuters vanaf twee jaar zijn van harte welkom. ..Wij stellen niet de eis. dat ze zindelijk zijn, zoals men dat elders vaak wel doet", zegt Lucy Meiling. „Veel peuters zijn al zindelijk, en ze leren ook veel van elkaar! Kan dat in de krant: we hebben be hoefte aan „rollend materiaal." De fietsjes en dergelykc, die we voor buiten hebben worden wat oud. Misschien wil len de ouders ons wat tractors en van dat soort spullen geven, waarop de peuters zich buiten zelfstandig kunnen voortbe wegen." U leest het: met he rollend kinderma teriaal weggooien, maar opknappen en aan de peuterspeelzaal brengen! Kerkdiensten ACHTERVELD Ned. Herv. kerk: zondag 19 juni wegens avondmaalsdienst te Hoe velaken te Achterveld geen kerk dienst. R.K. kerk: zaterdag 18 juni, aanvang 19.00 uur, H. Mis, zondag 19 juni, aanvang 8.30 uur, H. Mis; aanvang 10.00 uur, Hoog Mis. 19 juni. LEUSDEN/CENTRUM Marcuskerk: 9.00 uur: ds. Kelder, Ger Bed. H. Doop, 10.30 uur: ds. Kooman, Herv.; 19.00 uur. ds. J D te Winkel, Leusden, Ger /Herv., Opendeurdienst. St. Josefkerk: za 19 00 uur; zo. 8 00 uur; 9 30 uur Hoogmis; 11.00 uur. 18.30 uur: Lof. LEUSDEN/ZUID Dorpskerk: 10 00 uur: ds. T. Mofo- ken, Kampen, Herv.; 18.30 uur: ds R. Huizinga, Elspeet, Herv. (G-B Huize Don Bosco: za. 19.15 uur; zo. 10 00 uur- Hoogmis; 11 30 uur. WEEKEIND-DIENSTEN HUISARTSEN: Voor de huisartsen in de gemeente Leusden. dus voor de praktijken van: Binkhorst, Boersema/Koch, Lantinkg- Verhage, Van Nieuwkerk, Den Toom. neemt dit weekend waar ARTS Dr. L. Koch/J. A. Boersema Kon. Julianaweg 5, Achterveld. Tel. 03425-1222. VOOR SPOEDGEVALLEN: Spreekuur: zaterdag- en zondagmid dag om 14 00 uur. Visites graag voor 10.00 uur 's morgens aanvragen. De dienst geldt van vrijdag 18.00 uur tot maandagmorgen 8 00 uur. APOTHEEK: Apotheek Leusden. Torenakkerweg, winkelcentrum Rozendaal, geopend van maandag t/m vrijdag van 8.30- 18 00 uur en uitsluitend voor spoedeisende gevallen van 19.30- 20.00 uur Op zaterdag en zondag geopend van 14.00-14.30 uur en van 17.30-18.00 uur WIJKVERPLEGING Zr. Dignum Walter v. Amersfoortse- straat 36, Achterveld. Tel. 03425-1333. In de week volgend op dit weekend heeft zr. Dignum avonddienst b.g.g. tel. 033-40818). VERLOSKUNDIGE Mevr. Brink-Bruin, Borgesiuslaan 26, Amersfoort. Tel. 033-15272. B.g.g. tel. 22000 tandarts: Voor noodgevallen in de weekeind: Doktercentrale Amersfoort, tel. 033- 22000 Als Pietje een broertiti zusje gekregen heel, dan kan de familie ent-, kunnen alle kennissen °P de hoogte zij„m deze blijde gebeurtent Want u kunt uw gebonk kaartjes vlug en gemakkelijk bestellen^ Finnmark 3, Leusden-C Tel. 41495 U mag onze modellen boeken thuis rustig een doorkijken. NIEUWS UIT DE LEUSDENSE KERKEN AG APÈ-M AALTIJDEN Op zaterdag 25 juni houdt de Hervorm de Gereformeerde Jeugdraad haar laat ste Agapè-maaltijd van dit seizoen. Er zal worden gebarbecued. Tijdig opgave is belangrijk in verband met de aan te schaffen hoeveelheden brood, vlees, saus en wijn. Op deze laatste avond wordt nagepraat over de zes reeds gehouden vreugde maaltijden, waarop gesproken werd over het geloof en de manier waarop dit in de praktijk kan worden toegepast en uitge dragen in de leef- en werkomgeving. VAKATURES WIJKKERKERAAD Voor de volgende vakatures in de Cen trale Kerkeraad van de Nederlandse Hervormde Gemeente worden kandida ten gevraagd. Deze opgeven bij Scriba J. Roeterdink, Lindenlaan 6, Leusden- Centrum. Met ingang van woensdag I5| de brug over de Heiligenberg*!* de Lockhorsterweg tijdelijk voer: verkeer - voertuigen met een tö wicht boven de 4 ton - afgeste Uit een onlangs ingesteldor^ is gebleken dat de constructie v brug niet meer geheel voldoet daaraan te stellen eisen. Te ieder risico te vermijden is besla in afwachting van nog nadertete reconstructie werkzaamheden b genoemde maatregel te nemei Het zware verkeer van en ri Arnhemseweg wordt met be^ verkeersborden omgeleid w Maanweg. a. ouderling met bijzondere qó 2e scriba wegens verkiezing vanR F. Smit-van Wensveen. b. ouderling-Kerkvoogd wegeosj treden van J. A. van der Tang. JEUGDWERK Voor de te houden jeugdweeki tember wil de Hervormde Geren de Jeugdraad nu reeds spulleo is len, die verkocht zullen wordeaj grote fancy-fair. Wilt u op zol&l de schuur kijken wat u kunt caa wilt u zien wat u aan oude oa kleren, speelgoed en huisbed voorwerpen wilt wegdoen Grazjl aan: Marco Kamp, Hooiland 6, let" Hans Boermans, Kwintlaao II 43701. Wim van Slooten, Klein* tel. 41103. ZONDAG 19 JUNI Op zondag 19 juni vervult Ds.^ kers een vakaturebeurt in Asd Ds. T. Mofoking, die in Kara?* deert op uitnodiging van hel Us studiefonds „Zwarte Zuid-AfriW voorgaan in de Dorpskerk. Naoi er gelegenheid om koffie te drinM Direkteur. Henk de Ridder I Tot 25 juni a.s. Kunnen nog nieuwe leerlingen worden aanjt3 I voor: - Algemene Muzikale Vorming (A.M.V.) - Instrumentaal onderwijs (ook voor volwassenen!). gitaar (Spaans)klassiek) piano gitaar (modern) orgel mandoline slagwei* blokfluit viool dwarsfluit altviool klarinet cello hobo vedel Het prospectus met inschrijfformulier kunt u aanvragen Is plaatselijke kontaktpersonen: Leusden-Centrum: mevrouw De Gee, Rozenhaag 18, tel. 42542 mevrouw Van Praag, Berkenlaan 9, tel. 4158 Leusden-Zuid: mevrouw Buytendorp, Maria Stuartlaan5, tel. 43462 mevrouw De Gans, Van Oldenbarneveltsl' Achterveld: jel^)342^165^ mm0,

Leusder Krant | 1977 | | pagina 10