I200 PLAATSELIJK NIEUWS DONDERDAG 16 JUN11977 Tijdens de schoolsportdag werd er naar hartelust gesprongen (van een onzer verslaggevers) LEUSOEN - Tussen donder dagmiddag - toen wij u in een extra-uitgave berichtten over de feestelijkheden in het kader van het 1200-jarig bestaan van Leus den - en donderdagavond - het moment waarop de fees telijkheden werden afgelast in verband met het overlijden van de burgemeester - vonden er nog een aantal programma onderdelen plaats. Daarover hadden wij u willen informeren in de extra-uitgave van vrijdag, maar die werd uiteindelijk geheel gewijd aan het overlijden van de heer Van der Post. Daarom geven wij u vandaag met een aantal foto's een indruk van de programma-onderdelen van het feest, die nog doorgang vonden. Hardlopers aan de start tijdens de schoolsportdag iderdagmorgen keken honderden kleuters naar een poppenkastvoorstelling, to door de groep „De Trekwagen". Het Vrijwillig Brandweer Muziekkorps uit Bilthoven leverde een bijdrage aan het begin van de brandweerwedstrijden. Aan de Gorzen 2 paste de bewoner zijn tuintje aan. at was erg gezellig Een snelle start, maar veel verder zou men niet hoeven gaan. Bij „Sport en Spel" kon men zich donderdag in verschillende takken van sport trachten te bekwamen. tezentehUiS v'aÉ> halfstok. De burgemeester is overleden, de Voordat tot afgelasting werd overgegaan, leek het bij de brandweerwedstrijden een gezellige boel te gaan worden. De vele aanwezigen in de feesttent moesten donderdagavond horen dat Mr. Van der Post was overleden en dat de feestelijkheden met onmiddellijke ingang waren afgelast.

Leusder Krant | 1977 | | pagina 7