Hockey-competitie begint op 4 sept. lijgt Roda '46 een leuwe voorzitter? ANTILOPEN MET RECORD AANTAL TEAMS HET SEIZOEN IN keerpunt ""vergadering 22 augustus BEUKELMAN SCHAAKKAMPIOEN? Roda'46 KRANT-SPORT DONDERDAG 11 AUGUSTUS 1977 fcl'.i ireda'oerend sterk'in vakantievoetbaltoernooi bet eiDd van het tournooi. tbouder G. van Woudenberg deelt de prijzen uit LEUSDEN/CENTRUM - Zodra de R in de maand zit, beginnen o.m. ook de hockey-competities. Dat zal voor de standaardteams van de Mixed Hockey Club Leusden per 4 september het geval zijn. De indeling van de Heren 1 is in middels bekend. Leusden komt uit in de 3e klasse c van de Koninklijke Neder landse Hockey Bond en is daarmee een van de hoogst spelende plaatselijke ver enigingen. Heren 1 krijgt straks te inaken met Baarn en Maarsen (mede strijders uit de vorige competitie), met Huizen (dat verleden jaar in een parallel 3e klasse speelde) en met de uit de 4e klasse gepromoveerde clubs Fletiomare (uit Vleuten - De Meern), Weesp en de Utrechtse Studenten Hockey Club, die na een tiental jaren van onvermoeid pogen eindelijk de 4e klasse kon verla ten). De Reigers completeren de compe- titiegroep, maar meer dan dat deze ploeg ergens in de buurt van Hoofddorp haar accommodatie heeft, weten wij momenteel niet. Het lijkt ons toe, dat Leusden in dit gezelschap (zeer) hoge ogen kan werpen en wie weet of het grasvliesveld de doorslag zal geven tot het behalen van het kampioenschap met recht op promotie naar de 2e klasse, waarin o.m. grote buurman Amersfoort opereert. Het terloops reeds aangehaalde gras vliesveld op het sportpark aan het Val- leikanaal ontwikkelt zich ondertussen geheel volgens de (hoge) verwachtingen en zal, weliswaar nog niet direct op 4 september, maar wellicht tegen eind ok tober of begin november in gebruik worden genomen. Op hetzelfde sport park liggen nog twee velden, waarvan het oudste, ondanks de matige conditie waarin het verkeert, voorlopig als hoofdveld zal dienen. Het andere veld is dit seizoen nog met bespeelbaar. Voorts heeft de hockeyclub aan de Middenweg een tweetal nieuwe noodterreinen ter beschikking en die liggen er zo te zien bijzonder goed bij. Het oorspronkelijke hockeypark aan de Noorderinslag is inmiddels een heerlijk ruige speeltuin voor de bouwers van de „tweede fase" geworden. De kleedaccommodatie van de MHCL is vooralsnog te vinden in het gymlokaal aan de Asschatterweg VOORBEREIDING Achter de schermen is de voorberei ding tot de a.s. competities al een tijdje in volle gang. Wekelijks wordt in Den Treek o.l.v. Afko Schoonbeek de condi tietraining gehouden en voor 20 augus- USDEN/CENTRUM - Een sport- igiog vao enige omvang zit tegen- lig bijna net zo ingewikkeld in als elke andere bij de Kamer handel ingeschreven onder- Wij verbaasden ons daarom ter dagen weer het jaarverslag ingen van de B.V., pardon V.V. 46. Meer dan 5 getypte foHo es zonder tussenregels en zon- itlijnmarge omvatten het wel en van de Leusdense voetbalver- in het seizoen 1976-1977, ge- door een blikje in de nabije ist. Vooruitlopend op de per istus te houden algemene leden- tring van Roda'46 volgt hier sumé van het werkstuk, waar ris C. Leyenaar vast wel een «od (of langer) mee bezig geweest Dit e.e.a. blijkt, dat de rood- ten zich duidelijk op een keerpunt den. het dertigste verenigingsjaar heeft '46 zich geplaatst gezien voor e problemen, waarvan een groot [elukkig is opgelost Voorzitter d. Berg moest in de loop {t vorige seizoen om gezondheids- |n afhaken en gebrek aan vol- e tijd noopte penningmeester H. tot een stapje terug Het 'lftal bleek niet het eeuwige ehebben en ook de goed bedoelde tersclub ging ter ziele. Zondag- Ruud Maas vertrok naar HVC Woort en voor de familieKramer ai achter de bar van het clubhuis de heer en mevrouw Wijnands als wisselspelers ingezet. Voetbaltech- nisch was het in 1976-1977 zo, dat Zon dag 1 er niet in slaagde de hoofdklasse te bereiken. Zaterdag 1 promoveerde wel, maar had met 1 winstpuntje méér twee klassen hogerop kunnen komen Junioren BI debuteerde verdienstelijk in de regionale jeugdcompetitie. Ver rassend, maar wel verdiend, werd Zondag 1 kampioen, hetgeen na een geslaagde beslissingswedstrijd ook het geval was met de veteranen van Zondag 7. Geen kampioenen in de zaterdag- afdeling, maar wel een 2e plaats voor het 2e en het 3e team, alsmede een 3e positie voor Roda 3 en 4. BESTUUR De overgebleven leden van het da gelijks bestuur zijn na samenspraak met de daarvoor in aanmerking ko mende commissies tot de slotsom ge komen, dat een duidelijke scheiding van de zakelijke en de voetbaltech- nische aangelegenheden in de nieuwe opzet van de verenigingsstructuur tot uiting moest komen. De juiste oplos sing lijkt nu gevonden Het dagelijks bestuur, bestaande uit een voorzitter (functie vacant), vice- voorzitter J. van Santen, secretaris C. Leyenaar en de le penningmeester (vacant) behartigen nu de zakelijke belangen en het voetbaltechnisch be stuur met een voorzitter (vacant) en de heren G. Veer van de zondag-se nioren, R. van Buren van de zaterdag- senioren, J. D. Hofland van de ju nioren en D. Smink van de pupillen, zorgt in nauw overleg met de drie trainers voor een goed verloop van de uitgesproken voetbalzaken. Beide organisaties vormen met 2e penning meester H. Klasens Roda's algemeen bestuur. Tijdens de algemene verga dering op 22 augustus hoopt men in de vacatures te voorzien. De heren H. Huizenga (voorzitter) en A. van der Last (le penningmeester) zijn de eerste kandidaten voor het dagelijks bestuur en de heer C. van den Berg (voor zitter) voor de voetbaltechnische lei ding TRAINERS De training van de zondag-senioren is sinds kort in handen van de in Leus den wonende oefenmeester W. H. de Gans, die als zodanig een uitstekende naam heeft. Hij is tot nu toe bijKNVB- clubs werkzaam geweest en laatstelijk bij de Veluwse Boys uit Garderen. De junioren hebben nu een eigen oefen- meester en met name Lex Grootenhuis uit Voorthuizen, die als trainer/speler bij de Kieviten aldaar leuke successen geoogst heeft. Martin Ruitenberg uit Amersfoort staat aan het begin van zijn derde Roda-jaar als oefenmeester van de zaterdagploeg Ook over zijn kwaliteiten als zodanig heeft de Leus dense voetbalclub niet te mopperen. Hij heeft de zaterdagtop tot een hechte eenheid gesmeed en als hier de scoringsmanche op een hoger pitje kan komen, zal het m het a.s. seizoen waarachtig wel gaan. Een zeer groot blok aan het Roda- been is het enorme tekort aan voetbai velden, dat o.m geleid heeft tot een zekere stilstand in de groei van het ledental, dat rond de 600 schommelt Voor het komende seizoen zijn 39 elf tallen ingeschreven (8 zondag-senio ren, 7 zaterdag-senioren, 12 junioren en evenveel pupillen) en dat hele legei moet voetballen op minder dan 3 vel den Roda heeft zondags 3 en op de veel drukkere zaterdag slechts 2 vel den ter beschikking op het Burgemees ter Buiningpark Er liggen aan de Centrumweg twee noodvelden, die de terreinnood wat zou moeten opheffen Nadat die onlangs door de KNVB wer den afgekeurd, zijn ze door de gemeente inmiddels weer wat opgeknapt maar betwijfeld wordt, of ze bij het begin van de competitie bespeelbaar zullen zijn i Voorts kreeg Roda de gemeentelijke toezegging van nog eens twee nood velden tegenover het BB-park aan de overkant van het sportpark aan de Bavoortseweg, doch die zijn pas be schikbaar bij de aanvang van het voet baljaar 1978-1979 (thans ligt er een oefenterreintje). Pon's Automobiel handel heeft ondertussen een flinke helpende hand uitgestoken door het voetbalveld op het Pon-complex door Roda te laten bespelen TOEKOMST ,,Roda 46 naar deKNVB"isnog altijd een grote wens van voetbal- minnend Leusden. Ondanks de reeds geschetste problemen en de in de toe komst nog te verwachten moeilijkheden Zoals bijvoorbeeld de nog met te over ziene gevolgen van de op stapel staande plannen van de gemeentelijke overheid, die fraai zijn omgeschreven met. Be leidsplan Welzijnszorg 1977-1981'' Dat plan beoogt duidelijkheid te brengen in de thans van kracht zijnde zeer on overzichtelijke subsidie- regelingen Het Roda-bestuur vindt dit juist, maar ziet met zorg tegemoet dat als gevolg daarvan, naast een dras tische bezuiniging op het onderhoud van het complex, de gebruiksvergoeding even drastisch omhoog gaat. Met dan weer als resultaat een grote contri butieverhoging. Maar Roda zou Roda niet zijn, als desondanks niet met ver trouwen in de toekomst geblikt wordt Niet alleen van de standaardelftallen wordt in het komende seizoen veel ver wacht, maar voor Roda als geheel breken betere tijden aan als de club kan blijven rekenen op een ieders medewerking Er zijn nogal wat baantjes vacant en als u er wat voor voelt om die te bekleden, moest u beslist eens met het bestuur gaan praten fDEN/CENTRUM - Uiterst be- wordt de algemene leden- van de Leusdense voetbal- I Roda '46 op maandag 22 |sa.s. in bet clubhuis op het Bur- "r Buiningpark. Na het woord van de vice-voorzitter •verse jaarstukken vraagt de be- I over het seizoen 1977-1978 pdacht •onomische toestand in het al- len de gemeentelijke bezuini gen (Beleidsplan Welziins- «en 1977-1981) in het bij- Hen in de komende jaren een achtig gevoerd financieel be- Izakelijk maken. Agendapunt ^der belangrijk en handelt de bestuursverkiezingen. en niet-herkiesbaar zijn de heer J. P. H. v. d. Berg (voorzitter) en mevrouw Van Houten. Ook aftredend, maar wel herkiesbaar, zijn de heren J. van Santen (vice-voorzitter) en C. Leyenaar (secretaris). Van be stuurszijde worden voorgedragen de heren H. Huizenga (als voorzitter) en A. A. v. d. Last en C. v. d. Berg in andere functies. In het belang van de vereniging is het noodzakelijk, dat alle stemgerechtigde leden (of tenminste zoveel mogelijk) aanwezig zullen zijn. Het bestuur heeft reeds heel wat moeite gedaan om met Roda '46 een rueuwe weg in te slaan. Uw opkomst bewijst, dat u daarmee instemt en achter het bestuur staat in haar pogen om op zo kort mogelijke termijn de KNVB te be reiken. Een club als Roda '46 in een plaats als Leusden is dat alleszins waard. Na de (her) verkiezing van al lerlei commissieleden doet het bestuur in agendapunt 23 haar beleid uit de doeken en in de loop van de avond zal een voorstel worden gedaan tot het we derom benoemen van een lid van ver dienste en ook dat kan een reden voor uw opkomst zijn. RODA'46 (AFD. ZONDAG) Roda 1 - Rue 1 Roda 2 - Ruc 2 Roda 3 - Ruc 3 Programma 14-8-'77: Roda 1 - A.S.V '65 1 Utrecht 2 - Roda 2 Roda 3 - Actif 3 Roda 4 - Actif 4 Roda 5 - Actif 5 Roda 6 - Actif 6 Actif 7 - Roda 7 vet. 14.30 u 11.30 u. 11.30 u. 11.30 u. 11.30 u. 14.30 u. 12.00 u. Afdeling Junioren: Progr. zaterdag 13 augustus: Roda Al - HBSS Al 15 00 u. Roda BI - HBSS BI 13.45 u. Valleiv Cl - Roda Cl v 14.30 u. Roda C4 - Advendo C2 12.00 u Zondag 14 augustus: Zevenaar - Roda BI v 08.00 u. Zevenaar - Roda Cl v 08.00 u. Woensdag 17 augustus: Midlandia Al Roda Al v 18.00 u. Roda A3 - Woudenberg A2 19.00 u. Roda BI - Woudenberg BI 19.00 u. Roda B3 - Woudenberg B3 19.00 u. Juni oren training .- Al en BI ma. en wo 20.00-21.00 u. A2 en A3: ma 20.00-21 00 u. B2 en B3. ma. en wo 19.00-20.00 u. B4: ma 19.00-20.00 u. C2 en C3: ma. 19.00-20.00 u. Cl en C2: wo. 18.00-19.00 u. C4, C5 en C6: ma 18.00-19.00 u. Afdeling pupillen: Zaterdag 13 augustus doen de Roda- pupillen El en Dl mee aan het tournooi SDZZ te Zevenaar. Beide elftallen vertrekken om 8.30 uur vanaf het club huis. N B. Eerste deel betreft de afd. zondag- senioren en reeds zondagavond ingele verd op een BDU-form. C LEUSDEN-CENTRUM - Hoewel de schaakvereniging Leusden ai weer op de start van de nieuwe competitie afste vent, is nog steeds niet uitgemaakt wie de titel „clubkampioen van Leusden 1976-1977" zal behalen. Er wordt om die titel gespeeld in 2 partijen door uit dager J. van Santen (ladderkampioen) en J. Beukelraan, die op overtuigende wijze de huiscompetitie wist te winnen. Van Santen moet IV2 punt uit de 2 par tijen halen en voor Beukelman is 1 punt voldoende. Verleden week dinsdag werd de eerste partij gespeeld. Hoewel J. Beu kelman (met zwart) halverwege de zit ting een licht overwicht had op gebouwd, stond Van Santen bij het af breken van departij na de 40e zet onte genzeggelijk beter in een eindspel. waann wit een koning en een toren had, tegenover zwart een koning en een pion. De theorie zegt over dit soort stel lingen het volgende „Wit (Van Santen) kan winnen als zijn koning drie of min der njen achter de pion van zwart (Beukelman) staat, maar het waren er vier Net voor het afsluiten van deze krant kregen wij de mededeling, dat de partij zonder verder spelen remisie is gegeven. Üp 11 augustus werd inmiddels de tweede partij gespeeld Beide spelers waren vol vertrouwen over de afloop daarvan en het resultaat verneemt u a.s. donderdag. Op dinsdag 23 augustus wordt door de schakers vergaderd over de opzet en de defini tieve aanvang van de huiscompetitie 1977-1978. tus a.s. staat de eerste oefenwedstrijd in Harderwijk tegen de Mezen (3e klasser) op het programma Een week later volgt de tweede in een hogere versnellijag tegen de 2e klasser Shinty in Dnebergen. De groei van de Leusdense hockeyclub blijft voorspoedig. Na drie competitie-seizoenen heeft de MHÜL reeds vier elftallen in de hoofdbond (Heren 1 in de 3e klasse C. Heren 2 reserve 4e klasse J, Dames 1 4e klasse F en Dames 2 reserve 4e klasse H) en dat is een uitstekende prestatie. In de on derbond, of wat mooier gezegd in het district Gooi-Utrecht, spelen voorts nog 4 (misschien zelfs 5) herenteams en het 3e dameselftal. De grote jeugdafdeling bestaat uit 7 jongenselftallen en 3 ploeg- jes jongens-mini's, alsmede 4 elftallen en een tweetal ploegjes mini's bij de meisjes. In totaal verschaft onze hoc keyclub (met rond de 300 leden) aan een 25-tal teams wekelijks een fikise portie wedstrijdplezier en sportieve ontspanning. Tot slot van dit verhaal nog een aantal zakelijke mededelingen. Het wekelijkse clubblad t Stickertje kunnen de leden vanaf deze week weer regelmatig in hun brievenbus vinden. „Inpakken en Wegwezen heten de last-minute boe kingen in de reiswereld Onder het motto „Bel snel en speel mee" kunnen ook nu nog late lidmaatschapsaanmel dingen door de hockeyclub in behande ling worden genomen. Als U $e draaischijf- of druktoetstelefoon pakt krijgt U na het nummer 42651 mevrouw A. Swierenga aan de lijn en die kan alle verdere informaties ver- strekkenj Op 22 augustus houdt jde MHCL ee'ii contactavond, waarop aller lei inlichtingen worden gegeven over de bouw van het clubhuis (in Groot Krank - horst) en drie dagen later is al weer de volgende gezellige avond: de algemene ledenvergadering op 25 augustus LEUSDEN - De Leusdense korfbal vereniging Antilopen is zicb al zeer druk aan het voorbereiden op bet nieuwe seizoen. Vanaf half juli is een groot gedeelte van de junioren-en senioren afdeling de conditie aan het bijschaven in den Treek, sinds 1 augustus onder leiding van de nieuwe trainer Evert de Bruin Ook de eerste veldtraining is weer achter de rug en woensdag 10 augustus zal men in de eerste oefen wedstrijd tegen het Terschuurse Revi val moeten bewijzen, dat de conditie er weer is. Volgende week spelende 3 senioren- ploegen ook nog oefenduels tegen de 3 ploegen van Soesterkwartier. De aspiranten en pupillen beginnen a s vrijdag weer te trainen terwijl ze samen met de junioren zaterdag hun eerste toernooi in Huizen spelen De week daarop speelt Antilopen nog diverse wedstrijden op zijn eigen toer nooi op 20 augustus, zodat verwacht mag worden dat alle Antilopenploegen goed voorbereid aan de competitie zul len beginnen die dit jaar op 27 augus tus van start zal gaan De ploegen zijn als volgt ingedeeld Antil 1 - KNKV 11c Antil 2 - Midd Ned. lc Antil. 3 - Midd Ned 4g Antil jun 1 - Midd Ned 111c ran. Antil asp A - Midd. Ned ld asp Antil asp B - Midd Ned. 2e asp Antil asp C - Midd Ned 3e asp Antil. asp. D - Midd Ned 3g asp Antil pup 1 - Midd Ned lh pup Antil pup. 2 - Midd Ned lr pyp. Antil. pup 3 - Midd Ned 2t pup Het is voor het eerst dat Antilopen met zoveel teams aao de start kan komen Het aantal spelers is ecHter net voldoende De aspiranten hebbfD zelfs nog dringend behoefte aan l^of meer heren in de leeftijd van 11 t/m 14 jaar. Jongens of meisjes die ook nog mee willen doen, kunnen vrij dagavond eens komen kijken als de trai ningen bezig zijn van 7 tot 9 uur op het Burg. Buiningspark. Loco-burgemeester WA. van Zand- brink, evenals de heer J.C.TH. Kuypers namens Leusden-1200 in oud- Leusdense klederdracht, bleek bij zijn openingsspeech over profetische gaven te beschikken „Een trieste morgen wordt een blijde dag", beloofde de loco en hij kreeg ruimschoots gelijk, want al kort na zijn vertrek klaarde het weer helemaal op. Hij was het ook, die de heer D. Zoetmulder een teken gaf om met zijn inmiddels befaamd geworden kanon, tot grote schrik van vele om standers, de vlaggen van de acht deel nemende steden en dorpen in de masten omhoog te laten gaan. Op vier velden tegelijk begonnen daarna bij toerbeurt de scheidsrechters PA. Bruin, G. Duinsbergen, P. v.d Hengel, S. Polak, G de Ridder, P. Soethoef en RA. Tol huizen aan hun drukke „snipperdag" Ook de tournooi-orgamsatie, be staande uit de heren J. Lohuis, J.W. te Roller (en zoon), K. Bijkerk en J. v.d. Ploeg, werkte weldra op volle snelheid. Nadat eerst al een correctie m het pro gramma moest worden aangebracht door het afzeggen van een Amsterdams elftal ontstonden nieuwe problemen omdat een bus met drie Almelose ploe gen bij Apeldoorn met pech langs de autobaan was blijven staan. De flexibi liteit van de organisatie zorgde ervoor, dat de met 3 uur vertraging toch nog verschenen Almeloers hun achterstand volledig in konden lopen. Voor wij gaan voetballen, nog even wat anders Een Achterveldse EHB O-ploeg zorgde waar nodig voor het verstrekken van jodium, pleisters en aanverwante za ken. Een vriendelijk woord en een kopje koffie op tijd was voor de dames en heren een voldoende beloning en daar kon of wilde geen andere equipe het voor doen. ENTHOUSIASME Met groot enthousiasme gingen de kleine Cruyffjes (en hier en daar ook een mmi-Eusebio) van start voor hun reeks van maar liefst 55 wedstrijden van 20 minuten In totaal werden er 139 doelpunten gescoord, hetgeen een gemiddelde van 2V2 betekent Ui teraard eindigden de meeste wedstrijden met 0-0 of 1-0, maar wij zagen ook ontmoetingen met 7 en 8-0 als uitslag en de topper was de zege met 10-0 van Breda tegen Oss Van Leusden (met elftallen van 't Palet, Sint Jozef en Kinderland, versterkt met een Roda-ploeg) kan gezegd worden, dat er ondanks de bescheiden klassering - toch leuk werd gevoetbald. Er kan nu een maal maar één eindoverwinnaar zijn en de beleefdheid eist, dat dat niet de gastheren kunnen zijn. Zo bleef de Leusdense afgevaardigmg net buiten de prijzen. Wethouder van sportzaken G. van Woudenberg besteedde graag weer eens een deel vun zijn vrije zaterdag middag met het overhandigen van de bekers, medailles, ballpoints en Leusden-1200-vaantjes De vier klasse-winnaars kregen tevens een geldelijke uitkering in de vorm van di- narii's. In klasse A (met o.m. 't Palet) waren de elftallen het meest aan elkaar ge waagd. Slechts 8 doelpunten scoorden de 8- en 9-jarigen in 10 wedstrijden. Leusden verloor met 0-1 van Oss en Almelo, speelde dubbelblank tegen Herpen en liet met 0-2 de eer aan Breda, dat uiteindelijk de winnaar is geworden in deze groep. Oss, Herpen, Almelo en Leusden kwamen in deze volgorde na de Baroniestad. De B-klasse (spelers van 10en 11 jaar) was verdeeld in twee poules. Onderlinge wedstrijden tussen op gelijke hoogte geëindigde elftallen beslisten voor de eindklassering. Sint Jozef speelde voor Leusden in poule B2 en won met 1-0 van Oss en met 3-1 van Herpen. Almelo bleek echter met 0-2 wat te sterk. De oosterlingen werden ook poule- wmnaars, gevolgd door Breda, Am sterdam, Leusden, Utrecht, Oss, Herpen en Arnhem. 40 doelpunten waren de oogst uit 16 wedstrijden. In groep C werd een halve competitie gespeeld door de spelers van 12 en 13 jaar. Kinderland verdedigde de Leusdense eer met een gelijkspel tegen Amhem (1-1), een zege op Utrecht (2- 0) en nederlagen tegen Almelo (0-2), Oss (0-2) en Breda (0-4). In de eindstand werd Breda nummer 1, ge volgd door Almelo, Oss, Leusden, Utrecht en Arnhem. In 15 ont moetingen werd 54 maal gescoord. Klasse D (14 en 15 jaar) werd ook in twee poules gespeeld en hier zou een Roda-elftal goede kansen kunnen heb ben. In de voorronde lukte het aardig met winst tegen Arnhem (1-0) en Oss (2-0), maar Amsterdam bleek met 1-0 iets sterker In de beslissingswedstrijd tegen Almelo om de 3e en 4e plaats j werd het met 0-2 de 4e positie. In het eindklassement bleven Amsterdam, Utrecht en Almelo voor de Leusdena- ren. Breda, Amhem en Oss vormden de staartgroep. De 14 wedstrijden leverden 37 doelpunten op Het I tournooi is organisatorisch en als va- cantiebezigheid voor de jeugd I uitstekend geslaagd. Alle ploegen heb- j ben geprobeerd om te winnen, maar 1 Breda bleek „oerend sterk" met 12 overwinningen, 4 gelijke spelen en slechts 1 nederlaag uit 17 wedstrijden, w o. de 7-0 tegen Amhem (klasse B), de 6-0 tegen Utrecht en de 8-0 tegen Arnhem (beiden klasse C) en de 10-0 tegen Oss (klasse D) lekker meetelden. ifUSDEN/CENTRUM - Met een van een regenbui (althans voor vdden) begon het 20e landelijk -dvacantievoetbaJtoernooi zaterdag het Borg. Buiningpark wat triest. De Kvloed van hemelwater verhinderde «ondanks niet de muzikale show van kjnnonie Lisiduna aan het begin van vedstrijdenreeks. Met een kleine -raging heette de heer G. Gielen uit eda (voorzitter van het landelijk co- Ij) de uit Almelo, Amsterdam, Ara- H Breda, Heipen, Oss, Utrecht en udeo afkomstige voetballertjes wel- p. U moet het niet als een soort van kóping zien, dat de heer Gielen al ,r de aanvang van het tournooi aller- bedankjes uitdeelde. Hij vreesde (en bleek achteraf niet ten onrechte) dit deel van het programma bij de «uitreiking niet zo goed tot haar bt zou komen en overhandigde Jan huis al vast het voor hem meege- ichte fraaie herinneringsschild.

Leusder Krant | 1977 | | pagina 13