Zonnig toernooi van LTV Leusden op dreef tegen SMASH Weinig succes Impala-handbal lockey-heren vlot ings Maarssen sport EenToyotavanxxin Koov maakt uw keus wel heel eenvoudig 17 prijzen Nimmerdor in Woudenberg Pon Voorwaarts verioor Off.Toyota-dealer, Balladelaan208, Amersfoort,Tel.033-26844. DONDERDAG 8 SEPTEMBER 1977 LEUSDEN/CENTRUM - Zowel wat de weersomstandigheden als de stem ming op en rond de banen van de lawn- tennisvereniging Leusden betreft, had het gemengd-dubbeltoumooi op zater dag en zondag een zeer zonnig verloop. Met 34 (meest) gelegenheidsparen werd zaterdagmorgen om 10.00 uur in 8 poules gestart. Uitgesproken verrassingen heben zich niet voorgedaan. Terwijl de jongste jeugd zich machtig vermaakte met een flinke berg zand zwoegden de senioren zich een weg naar de eindstrijd. In de kwartfinales kwamen - met tussen haakjes hun slachtoffers - de navolgende combinaties: hr. en mevr. De Boer (heer Dix en mevr. v. Loenen), heer Pronk en mevr. Bosma (duo Tijmesen/Alfrink), echtpaar Verèl (idem Weber), heer en mevr. Otten (duo Slijper), echtpaar Van Loo (echtpaar Verrips), heer en mevr. Karelse (familie De Haan), de combi natie Kruyt/Knappers (heer en mevr. v. Dommelen) en de heer Van Loenen/ mevr. Van Miltenburg (duo Teunissen en Voorn). In de halve finale versloegen Pronk/ Bosma de beide „Boeren". Het echtpaar Verèl schakelde de combinatie Otten uit en de Karelse's kregen geen kans van de familie Van Loo. Het duo Van Loenen/ Van Miltenburg kwam in de halve finale ten koste van de heer Kruyt en mevr. Knappers. Zaterdag om kwart over één begonnen de vier overgebleven paren het elkaar plezierig lastig te maken in de halve eindstrijden. Het echtpaar Verèl zegevierde met 6-4 en 7-5 over de heer Pronk en zijn partner en de heer en mevr. Van Loo versloegen in een driesetter met 4-6, 6-4 en 7-5 de combinatie Van Loenen/Van Milten burg. Om de 3e en 4e plaats bleek laatst genoemd tweetal met tweemaal 6-1 duidelijk sterker dan het duo Pronk/ Bosma. De eindstrijd tenslotte werd gewonnen met 7-6 en 6-2 door de heer en mevr. Van Loo, zodat het echtpaar Verèl als 2e finishte. Zaterdagavond werd de uitstekend geslaagde krachtmeting nog gevolgd door een gezellige feestavond in het nu vrijwel geheel gereed gekomen clubhuis. Je vraagt je wel eens af wat met eigen krachten en niet te veel geld nog bereikt kan worden. Dat dat erg veel kan zijn werd bewezen met het clubhuis van de LTV Leusden. WOUDENBERG - Zaterdag was de L.R.V Nimmerdor bij de deelnemers aan de officiële kringwedstrijd van het Kringverband Utrechtse Heuvelrug. Deze door de rijvereniging de Valleirui- ters te Woudenberg georganiseerde wedstrijd in de klassen B, L en MZ le verde Nimmerdor niet minder dan 17 prijzen op en wel Ring 1 (dressuur) 4e mej. E. Opstelten. Ring 2 (dito) 3e mej. H. van Andel. Ring 3 (dito) 2e dhr. W. Oosterboer, 4e mej. M. de Pijper Ring 4 (L-dressuur) 3e mej A. v. d. Berg, 5e mej. C. Vrugt. Ring 5 (idem) 4e dhr. N. Oosterboer jld uil de wedstrijd Leusden - Maarssen USDEN/CENTRUM - Donderdag- speelde de tafeltennisclub Leus- is haar clubhuis op het Burgemees- Buiningpark een oefenwedstrijd het Woudenbergse Smash met het oog op de binnenkort :ende competitie werd aan een og in deze vorm meer waarde •fct dan aan onderlinge partijtjes, ïoudenbergse teams zijn hoger ingedeeld het standaardteam van Smash speelt 2 klassen hoger dan TTCL 1 en daarom ging het donder dagse treffen tussen de drie hoogste TTCL-ploegen en Smash 2 en 3. als mede een combinatie uit de overige teams Smash 2 had met het incomplete TTCL 1 twee invallers) niet zoveel moeite en de Leusdenaren trokken met 2-8 duidelijk aan het kortste einde. TTCL 2 en 3 daarentegen waren heel wat sterker dan hun Woudenbergse opponenten en in beide ontmoetingen bleef de winst met 10-0ophet BB-park. Met in totaal 22-8 werd de tafeltennis club Leusden winnaar van de toch wel plezierige tweekamp, die ,,iets" na het geplande aanvangstijdstip van half acht begon en uitliep tot tegen midder nacht ^sdense tafeltennissers speelden tegen Woudenberg Ring 6 (idem) le mej. M. van Putten, 5e dhr. L. Jansen. Ring 7 (L2-dressuur) 2e mej. Y. Vreede. Ring 8 (MZ-dressuur) 2e mevr. A. Oos- tra. Kapr. proef 2e dhr. C. Wernsen B-springen 5e dhr. W. Oosterboer, 7e dhr. C. Wernsen L-springen 3e mej. C. Vrugt MZ-springen le mej. J. ter Strake, 2e dhr. H v. d. Brink. De eerstvolgende activiteit van Nimmerdor is de samengestelde wed strijd op 1 oktober a s. voor paarden (wat later in het jaar voor pony's) in Den Treek, bestaande uit dressuur, een weg- parcours, cross en een springparcours. ploeg uit Maarssen en misschien was de temperatuur ook wat hoog voor snel hockey over de vleugels, maar langs de lijn was het meer dan best uit te houden. Maarssen had zich inmiddels verzoend met de dreigen de nederlaag en Heren 1 vond 2-0 kennelijk voldoende. Zo sukkelde het spel verder totdat een van de scheids rechters er een einde aan maakte. Heren 2 is de competitie in Utrecht tegen Kampong 7 begonnen. Wat on gelukkig werd met 0-1 verloren. Jam mer, maar toch geen ramp. Dames 1 startte tegenvallend met een fikse 1-7 nederlaag in en tegen Maarn. Dames 2 begon (uit tegen Schaewey- de 4) zeer verdienstelijk met een 2-0 voorsprong bij de rust via twee treffers van Nita Kemmink, maar luttele minuten na de hervatting leek een kleine ramp over de Leusdense dames te komen In een mum van tijd was. het 2t2, maar het pleit voor Dames 2. dat het koppie koel werd gehouden en Schaerweyde verder geen kans meer kreeg, al werd door de ei gen voorhoede ook niet meer gescoord, zodat het bij 2-2 is gebleven. Vriendschappelijk verloor Heren 3 uit tegen Baarn 5 met 2-3. Heren 4 kreeg, ook in Baarn, met een 0-4 een nuttige oefening te verwerken, maar de blijmakers van Heren 5 verbaas den vriend en vijand door met 10 man en met de korfbalcijfers 7-4 in Hil versum van Be Fair te winnen. Heren A (de veteranen) tenslotte hielden in de radiostad Hilversum C op 0-0. A.s. zondag moet Heren 1 de tweede competitiewedstrijd spelen in Vleuten/ De Meern teggen Fletiomare. - Op vrijdag 2 september 0n Voorwaarts tegen AHB de ^competitiewedstrijd van dit de sporthal Strijland te De Voorwaartsen begonnen na 3 minuten had Ron van *"*es met een harde knal. aanvallen door een Pon- verdediger gaf dc AHB-keeper als straf schopspecialist gelegenheid zijn collega uit Leusden te passeren (1-1). Kort hierop werd het 2-1 en net voor de pauze zelfs 3-1 voor AHB. Na de wisseling kon Pon Voorwaarts het spel weer wat beter beheersen, maar geluk bleef uit. Zelfs een keurig inge schoten strafschop werd door de scheidsrechter geannuleerd. In de laat ste seconde mocht AHB door te wild uitlopen van de Leusdense doelman AHB's strafschopspecialist zijn kunnen nog eens tonen, zodat Pon Voorwaarts de zaal met een 1-4 verlies moest verlaten. LEUSDEN/CENTRUM - Impala handbal Heren 1 speelde zondag haar tweede competitiewedstrijd en wel tegen Baarn. De niet op volle sterkte aantredende Leusdense formatie opende de score, maar de gastheren maakten snel weer gelijk en kwamen weldra op voorsprong. De gehele eerste helft keek Impala tegen een achterstand aan en bij de rust was het 7-4 voor Baarn. In de tweede helft speelden de Leusdenaren stukken beter. Men vond elkaar gemakkelijker en de bal werd vlot doorgegeven. Baarn kreeg na de rust nog maar één kans op een treffer. Slopend langzaam werkte Impala de vier doelpunten achterstand weg en kort voor het einde bereikten de Leus dense doorzetters met 8-8 toch nog een puntenverdeling. Heren 2 opende zondag de competi tie, nadat de allereerste wedstrijd een week eerder afgelast werd, met de uit wedstrijd tegen Baain 3. Zolang de oor spronkelijke scheidsrechter afwezig was (de goede man had net nog gespeeld en moest zich omkleden) werd onder leiding van een vervanger begonnen. Beeld uit de wedstrijd Impala - Baarn Programma zondag 11 september: 10.00 uur: Heren sen. 2 - Voice 11.00 uur Dames sen. - Celeritas 12.00 uur. Dames jun. - Shot 13.00 uur. Heren sen. 1 - Eendracht Zaterdag 10 september, 11.00 uur: dis trictskampioenschap kleiduiven schie ten KNSA op de Leusderheide. (sv Leusden e.o.). Zaterdag 10 september 16.00 uur: korf- balkompetitiewedstrijd Antilopen SKF op het Burg. Buimngpark. laten dan gepland was De coach van Olympia (officieel scheidsrechter) was bereid de leiding op zich te nemen. In de eerste helft beheersten de bezoeksters de ontmoeting volledig met bijzonder goed en systematisch opgebouwd spel. Impala daarentegen had pech met scho ten tegen paal of lat. Na de met 6-2 in het voordeel van Olympia bereikte rust kwamen de Leusdensen goed terug. De verdediging sloot toen beter, hetgeen blijkt uit het feit, dat de gasten nog slechts eenmaal wisten te scoren. Impala deed dat tweemaal, zodat de wedstrijd eindigde in een 7-4 overwin ning voor Olympia. Zondag 11 september spelen alle Impala-teams thuis en met name op het Burgemeester Buiningpark van 10.00 uur in de voormiddag tot 14.00 uur. Een bijzonder goede gelegenheid voor handballiefhebbers in Leusden (of voor hen, die dat willen worden) om eens te komen kijken. Het kost allemaal niets en voor eventuele informaties over de gezellige handbalvereniging Impala kunt u terecht bij de aanwezige bestuursleden. Moet u vast eens gaan doen! Zaterdag 10 t/m zondag 18 september: B-, C- en D-tennistoernooi LTV Lock- horst op het Buiningpark (weekeinden 9.00 tot 22.00 uur en op werkdagen 14.00 tot 22.00 uur). Zondag 11 september, 13.00 uur: Ron de van Amersfoort voor nieuwelingen, liefhebbers en amateurs op het parcours van de Pedaalridders a.d. Havenweg te Amersfoort. Zondag 11 september v.a. 9.30 uur: familie-tennistoernooi- LTV de Eemc- laar op het Kerstens Sportpark. Zondag 11 september, 14.30 uur: com- petitievoelbal Roda (zon.) - Veensche Boys op het Burg. Buiningpark. ense aanvaller oog in oog met de keeper van Maarssen Over de wedstrijd zelf is weinig te zeg gen, tenzij dat die erg eentonig verliep in het voordeel van Baarn. Het liep met goed in de Impala-verdediging en er vie len steeds gaten op de cirkel, maar in de aanval ging het al even slecht. Weinig samenspel en vaak veel te haastig en onnauwkeurig mikken bracht geen suc ces. Met een 0-7 achterstand werd ge wisseld en Baarn ging onverstoorbaar verder. Ook na de hervatting bleef de De dames van Impala en Olympia streden met elkaar thuisclub veel sterker en hoewel de Leusdenaren toch nog 5 treffers plaatsen kwam het einde met 21-5 voor Baarn. De dames van Impala speelden op het Burg. Buiningpark tegen Olympia en door het niet opkomen van de scheids rechter begon de wedstrijd een kwartier Dat driemaal scheepsrecht is, be wees hij in de 12e minuut bij de derde hoekslag (1-0). Kort voor de rust omspeelde Hans van Eek de Maarssense rechtsback, waarna hij Eric Wessel in staat stelde het klus je verder te klaren (2-0). In de twee de helft van de wedstrijd ontbrak het heilige moeten, want het ging Leusden eigenlijk wat te gemakke lijk af Technisch had Heren 1 niet de minste moeite met de veel jongere EUSDEN/CENTRUM - Het niet BpeleD van Pieter vaD Breugel Hans Marree scheelde Heren 1 ieeo borrel op een fles, hoewel ;r van Doorn en Theo Mundt als fingers, zeker in de eerste helft, iisl niet tegenvielen. Leusden be heerste competitiewedstrijd zeer uief en forceerde kort achter el- r een aantal strafcorners. Zonder pper Marree kwam Peter Elfers tet inslaan van de bal tweemaal even te laat voor succes. Tevens 80 jonge gebruikte auto's. ANWB gekeurd en voorzien van BOVAG-garantiebewi|s

Leusder Krant | 1977 | | pagina 15