I. A. Beijer werd BVL-voorzitter Badmintonclub in competitie sport leentboys wonnen Irootevheencup Tafelten ni bij TTCL Jeroen Groenestein sprint- kampioen PORT IN LEUSDEN 4 aamaïau..*.. s.v. Achterveld SPORTSPLINTERS 5- LOEP OP DONDERDAG 6 OKTOBER 1977 IlEUSDEN/CENTRUM - In de bil- aan de Zwarteweg hield vrijdag- Nod de B.V. Leusden (sinds kort de eoensport Vereniging Leusden, die fa bezighoudt met biljarten) de jaar- [ïidering. Er waren 27 van de 45 ai aanwezig op de kop af 60% - toen irritter P. A. M. Wendel om 20.09 uur f de laatste maal als zodanig de itavond opende. Gebrek aan vol- node trije tijd is de oorzaak van zijn iwacht aftreden. De heer C. Kors- ajf. winnaar van de donderdaggroep |dehoiscompetitic 1976-1977, had nog i grote problemen met de slot- wrden van die onderneming, die je hadden geleid dat hij zich terug- oil de finale. Er zyn meer vereni- ip in verschillende takken van de rnsport met een niet ideaal ver inde onderlinge competitie en ieder systeem heeft zowel voor- als nadelen. In het onderhavige geval (voldoening ge vend of niet) was gehandeld volgens vooraf opgestelde richtlijnen, zodat de voorzitter terecht het protest afwees. Best mogelijk, dat die regels niet voor iedereen voldoende duidelijk zijn ge weest. maar in de a.s. competitie zal wel gespeeld worden volgens de opvattingen van de heer Korstanje: de winnaars van de beide poules spelen één beslissings partij om het algemeen clubkampioen schap. Moge het hem tot troost gelden, dat de heer A. A. H. Klok, die nu voor een jaar in het bezit kwam van de wissel- beker, zich „verplicht voelde" 'n rondje voor de hele zaal weg te geven en dat tikt zelfs bij de door de BVL gehanteerde prijzen van de consumpties, toch wel leuk aan. De nieuwe huiscompetitie krijgt de heer E. A. H. Klok met medewerking van de heren C. Gerth en J. Velthuysen als wedstrijdcommissie en getracht zal worden om in de tweede helft van deze maand van start te gaan. Ook de (achter stallige) feestavond zal in de loop van oktober georganiseerd worden. Nog een prettig bericht was, dat de contributie ad. ƒ12.-- per maand niet zal worden verhoogd en dat was mogelijk door de besparing, die de invoering van de sectie wedstrijdbiljarten opleverde, waarbij alleen voor de aan bondswedstrijden deelnemende spelers bonds- en districts contributie betaald dient te worden. Deze laatste bijdragen worden uit de BVL-kas betaald via een subsidie van (voor dit jaar) ƒ300,-- aan de des betreffende sectie, die de heer W. Sche pers als voorzitter kreeg. In verband met diverse omstan digheden was een herverdeling van de bestuurstaken nodig geworden en zo werd voor de komende periode het volgende bestuur (her)gekozen: voorzit ter H. A. Beijer, secretaris J. van 't Holt (Dashorst 6. Leusden-C., telf. 033- 41828), penningmeester H. J. van Leusden, H. A. Schoonderbeek (lid) en W. Schepers als vertegenwoordiger van de wedstrijdbiljarters. De afgetreden bestuursleden W. B. J. Morsink en P. A. M. Wendel kregen - zoals bij de BVL gebruikelijk is - als dank voor hun werk t.b.v. de vereniging een presentje in de duidelijk herkenbare vorm van een fles en precies vier uur na de opening kwam aan de zeer plezierig verlopen vergade ring een einde. - Het eerste team van de badmintonclub Leusden. LEUSDEN/CENTRUM - De onlangs in sportzaal Groenhouten gehouden jaarvergadering van de badmintonclub Leusden werd (goed) bezocht door 35 van de 70 leden. Tot de belangrijkste mededelingen van voorzitter John ter Weijden behoorde het bestuursbesluit om met ingang van 1978 gedurende de maand juli een zomerstop in te stellen. Zeer verheugd zijn de badmintonleiders met de verkregen uitbreiding van speel ruimte: in het gymnastieklokaal aan de Asschatterweg 2 uur en een uur extra in de sportzaal aan de Meent. Dit heeft geleid tot de toelating van een 15-tal nieuwe leden, maar desondanks werd de bestaande wachtlijst niet of nauwelijks korter. Voor het eerst in de badminton- geschiedenis in de gemeente Leusden gaat binnenkort een plaatselijk team deelnemen aan de competities van de Nederlandse Badminton Bond. Joyce van Bruynsvoort. Hedwig Kappers, Els v. Leest, Rob de Haan-, Joop de Koning en Peter van Nijkerk vormen de ploeg, die Leusden gaat vertegenwoordigen in de strijd tegen Excelsior 3 (Baarn), Eagles 3 (Soesterberg), KBVA 6 (Amersfoort), Veenendaal 7, Badso 3 (Soest), het 2e team van O O (Wageningen) en ASV 9 (Vianen). De thuiswedstrijden van Leus den worden gespeeld in de sportzaal Groenhouten (aanvang 10.00 uur) op de zaterdagen 15 en 29 oktober, 19 november. 17 december, 14 en 28 januari en 18 februari. Supporters zijn uiteraard welkom. Agendapunt 9 behelsde de bestuurs verkiezing. Voorzitter John ter Weijden was aftredend en herkiesbaar en hij mocht zijn functie behouden. Als op volgster van Francine de Groot (vertrek naar elders) werd Hedwig Kappers benoemd tot 2e secretaresse. Ook pen ningmeester Tjeerd van Bekkum heeft Leusden als woonplaats verlaten. Peter van Nijkerk is nu belast met het beheer van de verenigingsduiten. Met nog een warm pleidooi voor een spoedige realisatie van een sporthal in Leusden, besloot voorzitter Ter Weijden rond 23.00 uur de vlot verlopen vergadering. LEUSDEN/CENTRUM - De Leus- dense wielrenner Jeroen Groenestein is terug van weggeweest. Na een he le tijd niet meer deelgenomen te heb ben aan wedstrijden van zijn club, de RTC Amersfoort, verscheen hij zaterdag aan de start van de RTCA- sprintkampioenschappen 1977. Het door hevige regenval enkele weken ge leden voortijdig afgebroken kampioen schap, vond nu een vervolg, maar helaas konden niet alle deelnemers van toen aanwezig zijn. Nadat diverse her kansingen, om tot een voldoende aantal ritwinnaars te komen, afgewerkt waren gingen bij de renners Jeroen Groene stein, Harry Brouwer, Gerrit Jetten en Hans Trollmann naar de laatste vier over. Bij de trimmers waren dat Cor v. d. Berg, Hans Vierdag, Wim Dekker sr. en Gerrit van Oostende. Er waren enkele ritten met zeer kleine verschillen, maar over het algemeen toonden de winnaars zich duidelijk snel ler dan hun tegenstanders. Jeroen Groenestein uit Leusden klopte al zijn rivalen gemakkelijk en werd daardoor RTCA-sprintkampioen 1977. Achter hem eindigden Harry Brouwer (Leus den), Gerrit Jetten (Woudenberg) en Hans Trollmann (Amersfoort). Bij de trimmers was Cor v. d. Berg zijn tegen standers duidelijk de baas, zodat de Amersfoorter de titel veroverde voor het jaar 1977. Hans Vierdag (Leusden) en de Amersfoorters Wim Dekker sr. en Gerrit van Oostende werden 2e, 3e en 4e. LEUSDEN/CENTRUM Voetbal Het restant van de op 17 september j 1. voortijdig afgebroken wedstrijd Roda- FZO (de scheidsrechter werd onwel) zal op het veld van Roda worden uit gespeeld indien de stand op de ranglijst dat t.o.v promotie of degradatie nood zakelijk maakt Hockey. Het bestuur van de MHCL heeft na ampel beraad besloten de mi nimumleeftijdsgrens niet te verhogen. Kinderen, die vóór 1 oktober 8 jaar zijn geworden, blijven derhalve welkom bij de hockeyclub. Zwemmen. De heer G.J Exterkate heeft door gebrek aan voldoende vrije tijd de redactie van 't Loodsmannetje moeten opgeven. Het clubblad van de Haaien (die nu kennelijk twee type- NIEUW BESTUUR TREECKSANGH Het bestuur van het groot ge mengd toonkunstkoor „Treeck- sangh" uit Leusden is tijdens haar jaarvergadering uitgebreid en heb ben zich enkele mutaties voorge daan. Het bestuur ziet er nu als volgt uit: De heer J. Kortenhoff - voorzitter Mevrouw J.E.J. v.d. Plaats - pen- ningmeesteresse Mevrouw F.A.H. Tigchelaar - sek- retaresse De heer C. Walstra - algemeen ad junct Mevrouw E. v.d. Heide - bibliotheca resse Mevrouw A. Hormann - Koormeeste res De heer C. Edwards - bestuurslid Voor wie méér wil weten over „Treecksangh": het sekretariaat is gevestigd op Hondsroos 16, Leusden-Centrum, telefoon 033- 43068. OPENBAARHEID Er schijnen in Leusden politieke partijen te zijn, die tegen openbaar heid zijn van hun gemeentelijke commissie-vergaderingen. De deu ren blijven stevig gesloten als zij aan het praten slaan. Zouden ze dan toch iets te verbergen hebben? ,,Ach", zei een ietwat relativerende Leusdenaar, toen ik het er met hem over had, „ik begrijp het allemaal best. Ze hebben gewoon niets te zeggen, maar dat zeg je toch niet?" Vrijdag 7 oktober, 22.00 uur: Zaal voetbal Pon Voorwaarts - Balko in sporthal Strijland te Nijkerk Zaterdag 8 oktober, 15.30 uur: Voetbal Roda - Bunnik op het Burg Bui- mngpark. Zaterdag 8 oktober, 16.00 uur: Korf bal Antilopen - DTS op het Burg. Buiningpark Zondag 9 oktober, 11.00 uur; Hockey- Dames 1 - Loenen 1 op de nood- velden aan de Middenweg. Zondag 9 oktober, 14.30 uur: Hockey- topper Baarn - Leusden (heren) te Baarn. Zondag 9 oktober, 14.30 uur: Voetbal Achterveld - MSV'19 op het Kerst enssport park. Zondag 9 oktober, 14.30 uur: Voetbal KVVA - Roda aan de Amsterdam-' seweg te Amersfoort Maandag 10 oktober, 19.00 uur: Zaal voetbal FC Opstelten - Schreutel-^ kamp in sporthal Dijnseloord te Zeist Maandag 10 oktober, 21.45 uur: Zaal-; voetbal S O Lisidunahof - SMR* op het KNVB-centrum te Zeistjf Maandag 10 oktober, 20.00 uur: Bilf jarten BV'75 - LeusderkwartieD> in de biljartzaal aan de Hamers** veldseweg Dinsdag 11 oktober, 20.00 uur: Na jaarsvergadering S K.G.V. in bar Buitenlust, Hessenweg, Achter veld. ILEUSDEN/CENTRUM - Uit- jrekend op het moment, waarop 200 westelijk van het Pon-stadion de tdstrijd Roda-Maarssen onderbroken fcdvoor een regenbuitje, begon za- psgmiddag op het Volkswagen een nog belangrijkere ■aoeting op voetbalgebied. Daar pn de spelers niet zo benauwd voor pnat pak, want de strijd tussen de jkimde formaties van de Meentboys Tweede Steeg ging om de Groote- tficup. Dat zilverkleurige apparaat ■si een overmoedige bui eens be daar gesteld door de brouwerij, Iwvan de naam begint met de H van heerlijk en helder, maar wat die met Grootevheen heeft te maken, is ons niet geheel duidelijk. Schrijver van dit verslag is geen spe cialist in Horeca-voetbal, en daarom beperkt hij zich maar tot wat losse in formaties. De wedstrijd begon (0-0) en eindigde (2-2) gelijk en had daarom net zo goed niet gespeeld behoeven te wor den. Als u persé de namen van de doelpuntenmakers wilt weten, is dat mogelijk, maar het kan zijn dat die niet helemaal juist zijn, omdat ons kladje door het royaal neerkomende hemel water onleesbaar is geworden. Siep de Slager scoorde koppend de eerste Meentboystreffer uit een voorzet van een rijke mannier uit het dorp Tiggel- haven en Bertus Bok bokte de twee de in uit een pass van Roel Kloek De goals aan de andere kant kwamen van de voet van een zekere Smink uit Hoogland, maar vraag alstublieft niet wélke Smink. Wij weten alleen, dat hij er zowat anderhalve meter worst mee verdient heeft, aangeboden door een Hooglandse slager, die kennelijk een supporter van de Tweede Steeg is. Een toch wel eerlijk fluitende veteraan van diezelfde Tweede Steeg (hoe bestaat het?) heeft de spelers, ondanks de hagel, regen en storm, tot het einde toe muzi kaal begeleid en omdat de Meent jongens na penalty-schieten alsnog tot winnaars werden verklaard, bleef de in 1976 veroverde schaduw van de Euro cup in hun bezit Overigens niet tot on genoegen van hun coach Henk Post en zijn hulptrainer Bertus Bok. De grote afwezigen waren echter de sterren van de vorige wedstrijd en met name Sjaak de Breede, Toontje Tekkel en Peter van Grintbank. CREATIEVE POLO Van de firma Pon - die vanuit ons dorp ons land van volkswagens en andere automobielen voorziet - ont vangen wij bijgaande foto. In een be geleidend briefje wordt vermeld dat deze creatieve Polo s zijn vervaar digd door een reclametekenaar uit Stuttgart, die het silhouet van zijn vriendin op het rechterportier schilderde. Het bericht vermeldt niet of de wagen in deze uitvoering in produktie zal worden genomen. de .gemeentelijke overdekte sportac commodatie op het BB-park" )zo wordt dat gebouw ambtelijk omschreven) t .z t. omgebouwd wordt tot kleedgelegenheid ten behoeve van de op het straks uit gebreide sportpark spelende veldclubs. De ventuele uitbreiding van het leden tal mag evenwel geen afbreuk doen aan de gezellige sfeer, die sinds jaar en dag in de vereniging heerst Naast de hondscompetitie, waaraan met zes juniorenploegen en een jeugdteam wordt deelgenomen in de onlangs gemoderni seerde clubkleding, bestaande uit een oranje shirt met donkerbruin embleem en dito broek, wordt ook nog een huis- competitie gespeeld Trainster voorde wedstrijdploegen en voor ambitieuze liefhebbers uit de recreantengroep is mevrouw U. Stulemeyer, ex-kampioene van Nederland. Een ander evenement is het onderlinge clubkampioenschap, dat dit seizoen plaatsvindt op zondag 8 ja nuari a s Op de daarop volgende jaar lijkse feestavond (zaterdag 14 januari) worden onder meer de prijzen uitge reikt De heer P. v d Bree isderegerende clubkampioen (oveigens al een paar jaar) van de oudere garde en Michel Geomini draagt dit jaar die titel bij de jeugd De contributie van de TTCL bedraagt f54,-- per jaar voor de senio ren en f27,-- voor de jeugd. Ter ver steviging van de band tussen bestuur en leden en tussen de leden onderling verschijnt twee- tot driemaal per jaar het verenigingsorgaan ..Open Hand", dat van tijd tot tijd aangevuld wordt met nieuwsbulletins Voor hen, die nog wat meecover de Leusdense tafelten nisclub zouden willen weten, vermelden wij het adres van de secretaris W. A. J. M Verhoeven en dat is Galicië 43 te Leusden-Centrum (tel. 033-41823). S.V. Achterveld, afdeling voetbal jeugd uitslagen van zaterdag 1 oktober: Achterveld Al - Limivo Al 3-0 Achterveld BI - Hees BI 8-1 Achterveld B2 - Hoogland B3 1-1 Achterveld B3 - Hoogland B4 4-2 Achterveld Cl - Hoogland Cl 0-5 Achterveld C2 - Roda '46 C4 1-7 pupillen: Achterveld Dl - Amf. Boys Dl 5-0 Quick D2 - Achterveld D2 1-3 Achterveld D3 - Amsvorde D2 1-1 WZ '49 El - Achterveld El 0-5 Spakenburg E3 - Achterveld E2 2-1 Achterveld E3 - Soest E5 2-2 programma voor zaterdag 8 oktober: SEC A2 - Achterveld Al 15.00 u. Achterveld BI vrij Hoevelaken B2 - Achterveld B2 14.15 u. Achterveld B3 vrij Achterveld Cl - Hoevelaken Cl 13.45 u. Achterveld CZ - SEC C2 15.00 u. pupillen: Limivo Dl - Achterveld Dl 13.00 u Achterveld D2 - Amf. Boys D212.00 u. Roda '46 D4 - Achterveld D312.00 u. Achterveld El - Hoogland El 13.00 u. Achterveld E2 - IJsselm.vogels E3 13.00 u. Hoevelaken E5 - Achterveld E3 13.00 u. Verdere uitslagen: VVZA 2 - Achterveld 2 1 -2 Achterveld 4 - Scherpenzeel 3 5-2 Achterveld 5 - Limvio 5 4-1 Achterveld 6 - Roda 6 4-0 Programma zondag 9 oktober: Achterveld 1 - MSV (Montfoort) 14.30 Achterveld 2 - Hoogland 3 12.00 Barneveld 2 - Achterveld 3 12.00 Achterveld 4 - Limvio 4 12.00 VVZA 5 - Achterveld 5 11.30 KOLLEKTE GEESTELIJK GEHANDICAPTEN In de week van 10 tot en met 14 oktober wordt ook in de gemeente Leusden weereen kollektegehouden voor de geestelijk gehandicapten. Er zal worden gekollekteerd met bussen. Natuur lijk trekt u ook voor dit zeer nobele doel weer erg gul of portemonnee of nog liever uw por tefeuille. En bedenk er bij, dat van uw bijdrage in iedere geval 45 procent zal worden besteed aan de hulp van de geestelijk gehandicapten in eigen rayon. Help ze omhoog, is het motto van de kollekte. Natuurlijk doet u dat. machines ter beschikking hebben voor het tikken van de stencils) wordt vanaf heden verzorgd door de familie Van Holst Pellekaan. Wielrennen. Op vrijdag 14 oktober houdt de ARTC de Pedaalridders haar jaarvergadering. Aftredend en niet her kiesbaar zijn voorzitter R. Bingley, clubblad-redacteur Harry Stouten en de in Leusden wonende secretaris Nico de Vries. Waterpolo. Deze maand begint de nieuwe waterpolo-competitie. Haaien 1 promoveerde van de le klasse kring naar de 5e klasse district en moet reke ning houden met verre uitreizen, o.m. naar Amsterdam, Haarlem, Zaandam en Heerhugowaard. Wie weet, of er er gens in Leusden nog een busje staat, dat niet meer gebruikt wordt? De Haaien zouden er goed mee geholpen zijn. Overigen promoveerde ook Haaien 2 (van de 3e naar de 2e klasse kring) en eindigde Haaien 3 mooi in de midden moot van haar groep wijze onderling ook op de gezellig- heidstoer hun wedstrijden spelen. Het bestuur van de tafeltennisclub Leusden bestaat uit voorzitter W A H v.d. Laaken, secretaris W. Verhoeven, penningmeester Sj. Ette en de heren P van Schaick en P. v.d. Bree. Het ledenbestand omvat naast de hierboven reeds aangehaalde 46 senioren 20 jeugdspelers Helaas bestaat er van wege de te geringe speelaccommodatie een ledenstop De jeugdafdeling is on langs volgeboekt en als u als senior lid zou willen worden, krijgt u te horen dat er reeds 15 wachtenden vóór u zijn geplaatst op een wachtlijst Dat is bijzonder jammer, want het TTCL-bestuur zou de club wel willen laten uitgroeien tot 60 a 80 senioren en rond de 30 jeugdspelers. Dat zou op dit moment in Leusden al goed rea liseerbaar zijn Op maandag en don derdag vinden de clubavonden plaats in de gemeentelijke kantine op het Bur- gemeenster Buiningpark (tel. 033- 40206). Daar is echter slechts plaats voor vier tafels en dat is ten opzichte van het huidige ledental reeds te wei nig Via de enquête met betrekking tot de te realiseren sporthal in Leusden heeft het bestuur daarin ruimte ge claimd. ook al vanwege het feit. dat LEUSDEN/CENTRUM - De tafel- visclub Leusden is opgericht om ffcies 22.00 uur op de 31e oktober p 1963 en wel direct na de opheffing .3lje tafeltennisclub Hamersveld. .itslgenoemde vereniging bood leden, jt ook in de bondscompetitie wilden ,.|e0 (en dat waren er inmiddels Ifceel wat in aantal) geen faciliteiten, de TTCL kunnen de leden beide „ten uit en momenteel is de situatie f dit van de 46 senioren nagenoeg itielft meedoet aan de bodscompe- (het eerste team speelt in de lfede klasse van het district Utrecht), jjjr dat zij daarnaast met de overige ICL'ers op een bijzonder plezierige gramma 9 oktober: 1(0 uur KVVA 1 - Roda 1 |10 uur Quick 4 - Roda 2 l-a) uur Roda 3 - AP WC 3 |M uur KVVA 5 - Roda 4 P uur Hoogland 4 - Roda 5 Y uur Roda 6 - Quick 10 J. Roda 7 vrij P uur Roda 8 - VVZA 7 OPBRENGST PIT-KOLLEKTE De kollekte voor de Protestants Geestelijke Verzorging onder de mi litairen heeft een bedrag van 2504,44 opgebracht. Heel veel dank aan allen, die tijd en geld gaven om dit mooie bedrag te kunnen overmaken aan het P.I.T. bureau te Rijswijk Voetbal. Gelezen in „de Bin- nenbal" (weekblad van de Roda- junioren) i.z. de wedstrijd Spakenburg A2 - Roda A2: „Nadat we een nieuwe scheidsrechter hadden gekregen, omdat de oude plat was gegaan, konden we de stand op 0-1 brengen." Wielrennen. De RTC Amersfoort houdt haar jaarvergadering op vnjdag 28 oktober. Ook hier aftredende be stuursleden en wel voorzitter T Veld man, le penningmeester W. Dekker sr. en 2e secretaris G. van Oostende, maar alle drie zijn herkiesbaar RODA'46 ping zondag: 1 1 - De Vesting 1 5 2 - Roda 2 13 - NSC 2 4 - Roda 4 Leryeld 6 - Roda 6 1 1 - Soest 10 1 8 - Amf Boys 7 Roda E6 - Soest E6 Programma 8 oktober: Soest Dl - Roda Dl Roda D2 - KVVA D2 Spakenburg D3 - Roda D3 Roda D4 - Achterveld D3 Hoevelaken D4 - Roda D5 Roda El - Spakenburg El Quick E2 - Roda E2 Spakenburg E2 - Roda E3 Roda E4 - CJVV E2 IJsselm vog E4 - Roda E5 Roda E6 - APWC E5 2-0 v 12.00 13 00 v 11 00 12.00 v 11.15 11.00 v 11 15 v 11.00 13.00 v 11.00 12 00 p'ing zaterdag: M-Maarssenl 3-1 J 2 - EFC'58/2 4-2 n Wit 3 - Roda 3 2-2 '4 - Posthoorn 4 1-1 denberg 5 - Roda 5 0-3 i-Jburg 6 - Roda 6 2-0 P33/9 - Roda 7 9-2 (gramma J uur: Roda 1 - Bunnik '73/1 ^uur Sparta 2 - Roda 2 uur: Roda 3 - Sparta 4 uur Barneveld 4 - Roda 4 u uur Veensche B 5 - Roda 5 Roda 6 vrij n uur: Roda 7 - VVOP 8 p'ijg pupillen: ^JDl Hoogland Dl 0 6 02 - Roda D2 4-2 J D3 - IJsselm.vogels D6 4-1 J 02 Roda D4 0-1 F Dr. - IJsselm.vogels D6 1-0 f Roda El 4-1 F K - CJVV El 1-1 P E3 - Hoevelaken E3 3-1 r®.vogels E4 - Roda E4 0-4 t5 - Quick E5 2-0 Afdeling Junioren: VVZA Al - Roda Al 0-0 Roda A2 - HVC A2 1-1 CJVV A2 - Roda A3 1-0 Roda BI - Quick B2 4-0 CJVV B2 - Roda B2 2-0 Soest B4 - Roda B3 1-1 Roda Cl - PVCV B3 2-1 Quick C2 - Roda C2 afg. CJVV C2 - Roda C3 5-1 Achterveld C2 - Roda C4 1-7 Quick C5 - Roda C5 2-4 De Glind Cl - Roda C6 1-3 Programma: Roda Al - IJsselm.vog. A2 15.00 Roda A2 - Limvio A2 15 00 Hoevelaken A2 - Roda A3 v 13.30 Roda BI vrij Quick B4 - Roda B2 v 13.00 TOV BI - Roda B3 v 13.00 Lelvstad Cl - Roda Cl v 12 15 Roda C3/C2 - Cobu B. Cl 13 45 Soest C3 - Roda C4 v 14.15 VVZA C6 - Roda C5 v 14 15 Amf, Boys C3 - Roda C6 v 13.00 Afmelden junioren vrijdagsavonds tus sen 19.00-20 00 uur. tel. 033-42463

Leusder Krant | 1977 | | pagina 15