lejaarden en zieken maakten eer hun jaarlijkse boottocht Feestelijke aktiviteiten van 19 tot 29 oktober 3 ti IVN wandelt in Hoevelaken Veel belangstelling voor eerste avond Vrouwenkafee Ouder bijeenkomst PJGU-film OPEN DAG GEMEENTE- KWEKERIJ M waven burg NDERBOEKENWEEK IN DE BIBLIOTHEKEN I Het was echt fantastisch weer voor een Lelijke boottocht. De algehele leiding Vj" ook dit jaar weer in handen van Oude Egberink van de Zonne Leusder Krant - plaatselijk nieuws DONDERDAG 6 OKTOBER 1977 I.CBTERVELD/LEUSDEN - Dlns- 1 ^jeptember was het weer zover dat Cjjeken en bejaarden uit Leusden en rveld hun jaarlijkse boottocht met van Waaijenburg zouden tDt Naar deze jaarlijkse door de bloem afdelingen Leusden en rveld georganiseerde boottocht door velen van de deelnemers Imgend uitgezien. Hoe meer deze dag trde hoe meer bij de organisatoren Ede deelnemers en deelneemsters de |0 de schoenen begon te zakken. Et dagen voor dat de tocht zou plaats L.J, was het weer nu niet zo derend. Doch de dag van de tocht is t dan 100% meegevallen. Het was Ldag waarop de weergoden zich van Lbeste kant lieten zien. Bi) het vertrek van Achterveld en liiden naar de plaats waar de boot lag js het nog behoorlijk mistig. Doch Ldat de boot vertrok brak de zon L en die heeft ook de gehele dag khenen. bloem afdeling Leusden en van mevr. Kerkhof van de afdeling Achterveld. De heer Ruud van Lierop-was weer reis leider/gastheer voor deze dag. De muziek aan boord werd deze dag weer verzorgd door de welbekende Achter- velder Jan Blom. De tocht ging dit keer via het Eemkanaal vanuit Amersfoort, daarna over het Eemmeer door de sluis bij Nijkerk. Even voorbij Horst ter hoogte van Harderwijk werd gekeerd en de terugtocht aanvaard. Voordat de terugtocht werd aanvaard was er wel het een en ander aan boord gebeurd. Alle deelneemsters en deel nemers (in totaal 76 plus de 35 helpsters) werden bij het aan boord gaan verwelkomd door mevrouw Oude Egbe rink en mevrouw Kerkhof. Tussen 08.30 en 09.00 uur werd er afgevaren. Nadat de vaart en inzat werd door de reisleider./ gastheer Ruud van Lierop alle aanwezi gen een hartelijk welkom toegeroepen. Hij wenste alle aanwezigen een heel prettige tocht toe en gaf hierna het woord aan mevr. Oude Egberink. Ook deze wenste alle aanwezigen een heel prettige dag toe. In het bijzonder werden door haar verwelkomd dominee Van der Veen, pastoor Ter Bekke, de heer Aldenzee en zijn echtgenote en de heer Lakcman die aanwezig was namens de gemeente en die veel bemoeienis heeft met de gemeentelijke welzijnszorg. De heer Aldenzee was aanwezig als Prins Carnaval van de Carnavalsvereniging „De Gouden Klomp". KOFFIE Na de gesproken welkomstwoorden werd er een heerlijke kop koffie gepre senteerd. Tijdens het koffie drinken werd genoten van de mooie natuur waarlangs werd gevaren. Voor dat men er erg in had was de tijd reeds aan gebroken voor een aperatief die werd aangeboden voordat de lunch zou worden gebruikt, ledereen kreeg elk zijns wils. Er was overal op gerekend. Tijdens het koffiedrinken en het gebruik van de aperatief werd door de heer Van Lierop een kleine uitleg gegeven over de streek die voorbij werd gevaren. Velen hadden hier belang stelling voor. doch er waren er ook die meer belangstelling voor het kaartspel hadden. De tijd voor de lunch was inmiddels aangebroken. Eerst werd een heerlijke kop soep geserveerd, die even als voorgaande w.' KAPT. H.GQÉ MAAST3&JITI jaren werd aangeboden door „Het Ha- mersveld". Ook dit jaar weer een grote pluim op de koksmuts van de kok van genoemd bejaardentehuis. Na de soep kreeg men belegde broodjes en krente- bollen. Nadat dit was verorberd kreeg iedereen fruit dat was aangeboden door het onderwijzersteam en kinderen van de scholen Rakkertje - KlimTSp. Tevens werden hierbij door de kinderen zelf getekende kaarten aangeboden. Een geste die door alle zieken en bejaarden zeer op prijs werd gesteld. ALFABETSPEL Na de lunch werd verzocht zoveel mogelijk stilte in acht te willen nemen zodat de personen die hiervan gebruik wilden en moesten maken, zonder gestoord te worden van hun middagrust konden genieten. Na de rusttijd werd er thee aangeboden met een heerlijke bonbon of en heerlijk koekje. Na de thee was weer het woord aan de heer Van Lierop. Ook voor dit jaar had hij weer een aardig spelletje bedacht. Het was wel iets anders dan voorgaande jaren. Het was het alfabetspel. Hij had 54 cadeautjes tot zijn beschikking die hij via een spel aan de zieken en bejaarden kon uitreiken. Steeds werd een wille keurige letter van het alfabet getrokken. Wiens achternaam met deze letter begon kon een cadeautje in ontvangst nemen. Zowel voor als tijdens dit spel werd door de heer Lierop onderbroken om evei^ zo het een en ander mee te delen. Voor hij het spel begon werden door hem nog welkom geheten mevr. Van Velsen etl mevr. Vrijhoef die namens de P.C.I. deze tocht meemaakten. Tijdens jietl sj3el bracht hij op de hem welbekende wijze naar voren wie de keukenprinsessen waren. Dit waren dit jaar Ans van den Hengel - Anny van Oppijnen - Lenie Smit en Annie Vos. Annie Vos en Lenie Smit werden hierbij naar voren gehaald omdat dit hun vijfde reis was die zij als zodanig meemaakten. In verband hier mede werd haar door mevr. Oude Egberink bloemen aangeboden. Kort daarop werd het spel weer onderbroken en werd mevrouw Steenkamp in het zonnetje gezet. Deze mevrouw bleek in haar eentje het gepresteerd te hebben om 500 loten voor de Zonnebloem huis aan huis te verkopen. Ook zij werd hiervoor door mevr. Oude Egberink beloond met een mooie plant. Inmiddels was dé terugtocht aan vaard. Tot ieders verrassing werd aan gelegd bij het restaurant Eemlust. Van hieruit werd een heerlijk diner aan boord gebracht. Dit had niemand verwacht. Dat men zich dit diner na zo'n dag op het water en met zulk mooi weer - De gasten van De Zonnebloem komen weer aan wal. goed liet smaken is wel begrijpelijk. Zelfs de kaarters en kaartsters hadden hier wel tijd voor. AJAKKES Na het diner ging het weer richting Amersfoort. Tijdens het laatste stuk van deze tocht werd nog even het woord gevraagd door de heer Aldenzee. Hij vroeg nu het woord als Prins Ajakkes van de carnavalsvereniging de Gouden Klomp. Hij dankte hartelijk voor de ontvangen uitnodiging. Hij vond het zeer fijn om deze tocht mee te hebben mogen maken omdat hij uit eigen ondervinding weet wat ziek zijn is. Tijdens een bijeenkomst van de Gouden Klomp was door hem voorgesteld om voor het werk van de Zonnebloem een bedrag beschik baar te stellen. Zowel Prins Ajakkes als de overige leden van deze Carnavals vereniging vonden het werk van de Zonnebloem wel een beloning waard. Namens deze vereniging boodt hij ƒ1000,-- aan. Dat deze geste met een geweldig applaus werd beloond is wel begrijpelijk. Ook bleek dat het diner dat was genoten ook geheel door deze vereniging was betaald. Zowel mevrouw Oude Egberink als mevrouw Kerkhof waren zeer dankbaar voor deze gift. Tijdens de terugtocht werden ook de Zonnebloem medewerksters uit Leusden en Achterveld nog even voorgesteld. Voor Leusden bleken dit te zijn: mevr. Van Doorn, mevr. Heyting, mevr. Verhoef, mevr. v. d. Hengel en mevr. v. d. Broek die tevens gastvrouw was. Voor Achterveld waren dit: mevr. v. d. Burgwal-Smit, mevr. Blankensteijn, mevr. Smink en zuster Gaudentia. Beide laatsten traden eveneens als gastvrouw op. De verpleging van die dag was in de zeer goede handen van de arts Van den Berg uit Leusden, mevr. Geomini uit Leusden en zuster Dignum uit Achter veld. Tot grote verrassing van iedereen bleek bij het afmeren een draai orgel op de kade te staan dat met de vrolijke melodieën een vrolijke terug komst was. DANKBAARHEID Hoewel het voor alle medewerksters een zeer drukke dag is geweest weten zij dat in welk opzicht ook is medege werkt, zij terug kunnen zien op een zeer geslaagde dag met veel dankbaarheid van de zieken en bejaarden die deze tocht hebben meegemaakt. Zeker mag niet vergeten worden de Spar die alle ingeslagen goederen heeft geschonken ook Iglo die ook dit jaar het toetje weer cadeau heeft gedaan. De dankbaarheid voor hetgeen het leraarsteam en de kinderen van de scholen De Rak kertjes - Klimop hebben gedaan werd door een van de deelnemers tot uiting gebracht. De voor de meeste wel bekende oom Henk, 83 jaar oud, schreef een briefje met de volgende inhoud: „Lieve kinderen, Hartelijk dank voor de mooie kaarten en het heerlijke fruit dat jullie hebben gegeven. Er was een grote vreugde toen de kaarten werden uitgedeeld. Vooral de lieve woorden er op. Jullie zijn allemaal echte kunstenaars. De schrijver van dit briefje is een echte Amsterdammer en kreeg een kaart met tulpen er op. Jullie kennen toch wel het liedje „tulpen uit Amsterdam". Maar het was heel lief van jullie om zoiets te doen. Lieve kin deren, de reis was heerlijk en goed. Nu van allen de groeten, blijf jullie heel het leven zo lief doen. Oom Henk". Dit schrijven had ieders instemming en er werd zelfs de opmerking gemaakt. Zo dankt de jeugd van vroeger, de jeugd van heden. Voordat werd afgemeerd kwam ook Adrie Zieltjes weer met een geschreven dankwoord zoals voorgaande jaren hij het deed. Het werd door de heer Van Lierop voorgelezen: „Het is voor ons altijd prachtig een boottocht te maken en onderweg een glaasje frisdrank te kraken. Als men deze bij elkaar ziet zitten is het net alsof men in Lourdes is. Als men zo'n dag uit is wil het leven meestal een stuk makkelijker gaan. Dit ondanks alle mankementen die wij weer mee naar huis nemen. Aïs men in Lourdes een dagje naar de Pyreneeën gaat dan nemen wij het er van met een kopje koffie en een glaasje zoete wijn. Ook krijg je dan wat mee op geestelijk gebied. A|s wij er dan zo'n dagje met de boot op uit gaan doet ons dat altijd goed. Wij zijn dankbaar voor de vrijwilligsters die meegaan en dit gratis voor ons doen. Ze moeten het toch maar willen doen. Het is soms heel ondankbaar werk omdat er soms klachten komen als men niet vlug genoeg bediend wordt. Maar zij staan soms tegen de overmacht van de grote menigte. Doch toch heel hartelijk dank namens alle reisgenoten." De organisatoren en de medewerk sters kunnen weer terug zien op een heel geslaagde bootreis en door velen wordt nu al weer verlangend uitgezien naar de tocht van het volgende jaar. Voor die reis zijn er inmiddels weer suggesties gedaan die mogelijk het overwegen waard zijn. Bijv. eens een iets andere opzet. Eens een andere plaats van vertrek en ook eens een andere route. Blijft als slot zeker ook nog een woord van dank voor Jan Blom die ook weer een dag opofferde en zorgde voor de muziek aan boord. IRiSDEN/ACHTERVELD - Van •29 oktober is het weer kin- rtioekenweek. Ook de bibliotheken in ^en besteden hieraan aandacht. AJ- Rrst liggen de door een landelijke bekroonde boeken ter inzage. ^eronder volgt de lijst met titels die jaar een z.g._ gouden en zilveren Bel en een gouden penseel hebben hangen. ■k bekroonde boeken zijn: 'LDEN GRIFFEL: kroard, H. Kon hesi bakaKom gauw (vanaf 12 jaar) Als moeder geldt H vindt Georgien het best moeilijk te nemen van het leven btj haar 3inCommowjjne in Suriname, maar mjgt in Holland nieuwe vrienden, die 11 wegwijs maken op school en in de it :VEREN GRIFFEL: •ffisey, J. E)e rattenvanger (tot 8 Ratten in je huisje is niet zo plezie- i01aar voor dé ratten is het ook niet 'rozengeur en maneschijn. Een pro- van twee kanten bekeken. Daantje de wereldkampioen 12 jaar). Wie zou niet willen ruilen Uaantje die samen met zijn vader r avonturen beleeft. «rahardt, R. Wie dit leest is het beest (tot 9 jaar). Kijk- en met bijna bladvullende, «njachtige platen en tekst in dicht end dieren, met werkelijk of be- gedrag, fantasieën, gevoelens en :en> waarin veel herkenbaar is uit JJerwereld. ^n' W. Wim (9 tot 12 jaar). Wim mannenwereld waarin ze leeft zien dat ze geen kind meer is. Sachs, M. Het boek van Dorrie ((9 tot 12 jaar). Dorrie is tien jaar enig kind geweest en vindt het eigenlijk helemaal niet leuk, wanneer er een drieling geboren wordt. Als er ook nog twee kinderen uit de straat bij hun komen wonen, heeft ze ineens 5 broertjes en zusjes. Smith, D. B. We gingen bramen pluk ken (9 tot 12 jaar). Als je beste vriendje, dat altijd gek doet, na een bijensteek schreeuwend op de grond valt weet je niet dat het nu wél menens is, Janie gaat dood, maar gelukkig begrijpen de mensen om je heen hoe je je voelt. Wernström; S. De vergeten "hacienda (vanaf 13 jaar). Bewogen geschreven verhaal, spelend in een Maxicaans dorpje, waarvan de bevolking zich met hulp van een idealistische onderwijzer bevrijdt van de onderworpenheid aan de hen uitbuitende, onbekende groot grondbezitter. GOUDEN PENSEEL: Max Velthuijs. Het goedige monster en de rovers (tot 8 jaar). Homoristisch prentenboek over het monster dat door rovers ontvoerd wordt maar ze aan de politie weet uit te leveren, waarvoor hij een onderscheiding ontvangt. In de tweede plaats kunnen dé kinderen in de bibliotheken in Centrum en Zuid mee doen aan een aantal aktivi teiten. Voor iedere leeftijdsgroep is er wel wat. Er zijn puzzels en raadsels. Inlichtingen en formulieren zijn op de bibliotheken te verkrijgen. Ook de scho len is per brief gevraagd mee te doen met een aktiviteit. De leerlingen van de hoogste klassen kunnen een begin ge deelte van een sprookje afmaken en il lustreren. Men kan hierbij denken aan individueel werk of aan groepswerk. De resultaten kunnen tentoongesteld wor den in de bibliotheek. Een aantal scholen heeft hier inmiddels positief op ge reageerd. Vervolgens wordt in de bibliotheek te Leusden-C. een feestelijke dag ge houden en wel op maandag 17 oktober. Deze Vroege datum is genomen i.v.m. de herfstvakantie, 's Ochtends is er een poppenkastvoorstelling voor kinderen van 5 t/m 8 jaar. 's Middags is er een puzzeltocht door de bibliotheek voor kinderen van 9 t/m 12 jaar. Kinderen die hun puzzel of opdracht hebben ingeleverd kunnen in aanmerking komen voor een toegangs kaartje. In verband met de beschikbare ruimte kunnen helaas wellicht niet alle kinderen meedoen. Daarom is het laten zien van een toegangskaartje beslist noodzakelijk. Tenslotte zal in de bibliotheek in Ach terveld op dinsdagmiddag 18 oktober een poppenkastvoorstelling worden ge geven voor kinderen van 5 t/m 8 jaar. erg moeilijk thuis: zijn ouders altijd ruzie en daarom loopt hij l weg "Hfer, G. Grote mensen, daar kun je .|SoeP Van koken (6 tot 9 jaar). Ma- \oelt zich de laatste tijd wat een- ia wat wil je: pas verhuisd, enig ®en moeder die weinig thuis is. ontdekt ze een geheimzinnig J. Milena (vanaf 13 jaar), jechische meisje Milena laat de LEUSDEN - Op zondag 9 oktober a s. wordt door het Instituut" voor Natuurbeschermingseducatie, I.V.N., afd. Amersfoort en omstreken, een natuurwandeling georganiseerd in het Hoevelakense Bos Aanvang 14.00 uur. Start vanaf de parkeerplaats van het Bouwfonds Nederlandse Gemeenten. Het thema van deze wandeling is herfst* verschijnselen. dus paddestoelen-, vruchten, verkleuring van bladeren, kortom, de natuur begint zich klaar te maken voor de komende winter De poster Knotwilg", die u afge lopen zondagavond in het televisie programma ,,Ja Natuurlijk" kon zien, is vóór en na de wandeling te koop. Het Instituut voor Natuurbescher-. ming is een landelijke vereniging die zich ten doel stelt - Werkzaam te zijn ter bevordering van de belangstelling voor het natuurr behoud en wel door het verbreiden van kennis omtrent de levensver- scheidenheid en het levensmilieu van Flora en Fauna, een en ander mede ten behoeve van een optimale wisselwerking van mens en natuur het stimuleren van een verantwoord gedrag in natuur en landschap alsmede het bestrijden van veront reinigingen-en van onnodige vernie lingen. anderen, verenigingen, stichtingen of overheidsdiensten die werkzaam zijn op het gebied van natuur- en landschapbescherming, te steunen of raad te geven De afdeling Amersfoort e.o. bestrijkt voornamelijk de gemeenten Amers foort en Leusden. Kontaktadressen in Leusden- - dhr. H van der Kamp, Walstro 24, Leusden-C tel. 42706 (bestuurs lid). - mej M. Uilenbroek, Asschatterweg 159, Leusden-C., tel. 42907 (werk groep kontaktblad) Vindt u het werk van het IVN ten aanzien van de natuur- en milieu bescherming van belang, geeft u zich dan op als donateur. LEUSDEN/CENTRUM - Maandag 26 september was het eerste vrouwen avondcafé in Leusden. Na het welkomst woord van Elsje v. d. Ree werd een Zweedse film vertoond over een 50- jarige vrouw, die in een droom de rollen van man en vrouw omdraaide Sommige vrouwen genoten van deze rolwisseling, anderen vonden, dat de film de rolverdeling te zwart-wit liet zien Veel vrouwen herkenden zich wel in bepaalde gedragingen van die vrouw In de pauze en na de film "werd er druk gepraat. Het was een geslaagde avond. De opkomst was groot en de sfeer was gezellig. Maandag 10 oktober is er weer vrouwen-avondcafé. Ook dan is ieder een van harte welkom. VERLOREN Gouden schakelarmband; herenfiets; tasje met portemonnee en betaalpas, herenhorloge; juten tas met onder andere gymnastiekspullen; damesbril; jack met blauwe strepen; gouden slavenarmband; sleutelétui; betaal cheques, rijbewijs, kentekenbewijs, A.N.W.B.-kaart. Beige wollen vest, twee kinderjasjes; blauw en geel/oranje/blauw jack; blauwe kindercombi, maat 28; gouden naamplaatje aan kettinkje met inscrip tie: bloedgroep A en Tanja. WEGGELOPEN Bouvier. Ruwharige Ierse wolfshond. GEVONDEN Herenbril; bromfietshelm; bruine portemonnee; plastic tas met sport- kledij; stalen honden-prikband. Rolschaats; zwart nylon kinderjack; plastic fietstas; muntenarmband AAN KOMEN VLIEGEN Witte sierduif. Inlichtingen worden u verstrekt door de Rijkspolitie te Leusden-Centrum, buro Zwarteweg 16a, telefoon 033- 42885 VOOR DERDE KEER BRIEVENBUS VERDWENEN Voor de derde keer was een Leus- dens inwoner van de Hamersveldseweg zijn buitenbrievenbus kwijt. Hij gaf de diefstal wéér bij de politie aan, en hoopt dat drie keer scheepsrecht is geweest! AUTO OPENGEBROKEN Op de Paradijsweg werd op woens dag 28 september «en auto opengebro ken ten nadele v«ii een inwoonster uit Austerlitz Er w^jd, een portefeuille met inhoud uit devfiijitltas ontvreemd. BROMFIETSTER BEWUSTELOOS NAAR ZIEKENHUIS Een bromfietster reed op woensdag 28 september op de Burgemeester de Beaufort weg «n verleende bij het na deren van de kruising met de Groene Zoom, geen voorrang aan de auto, bestuurd door de heer G. F. B. uit Amersfoort. De bromfietster, L. A H Z uit Leusden moest bewusteloos naar een Amersfoorts ziekenhuis wor den overgebracht. EENZIJDIG ONGEVAL Vrijdag 30 september vond in de beruchte bocht van de Noorderinslag (30 km verplichte rijsnelheid') weer eens een eenzijdig ongeval plaats. De bestuurster van een auto, L. van P. uit Baarn, reed inde bocht van de Noorder inslag. gaande in de richting Groene Zoom, te veel naar links. In verband met de tegenligger, die op dat moment aan kwam rijden, probeerde ze nog te corrigeren Ze raakte hierbij in een slip, en reed tegen een lichtmast aan. Met lichte verwondingen moest ze naar het Sint Elisabeth Ziekenhuis worden vervoerd. KOP-STAART-BOTSING Op de Doornseweg vond zaterdag 1 oktober een licht ongeval plaats De heer A. J. P. uit Doorn stopte op de Doornseweg voor het verkeerslicht, dat op rood sprong De heer G. van A. uit Voorburg naderde in zijn auto en zag dit stoppen te laat. Hij reed op de auto van de heer P. in. De schade was gelukkig héél licht. LEUSDEN/ZUID - Op donderdag 6 oktober a s. houdt de ouderkommis sie vandeChr. Basisschool ,,Loysden" en de Chr. Kleuterschool ,,De Woelige Hoek" in Leusden-zuid haar jaarlijkse ouderbijeenkomst. De avond begint om 20.00 uur in 't Trefpunt aan de Arnhemseweg. Na de afhandeling van het huishoude lijke gedeelte houdt mevrouw De Boer, schoolarts, een inleiding met als on derwerp .JeugdgezondheidszorgOok zal zij iets vertellen over het school onderzoek en nog enkele andere dingen die het welzijn van de kinderen be treffen Ouderkommissie en teams rekenen op een goede opkomst! LEUSDEN - Op 20 augustus j.l. was Leusden de plaats van de landdag van de PJGU. Johnnie van Loenen heeft van dit geslaagde evenement een film ge maakt. Deze film zal op 10oktobera.s. om 20.00 uur in ,,de Til" worden ver toond. Eveneens zal er nog een andere film worden gedraaid. PJGU-leden zijn van harte welkom. LEUSDEN - Op zaterdag 15 oktober organiseert de afdeling Plantsoenen van de Dienst Gemeentewerken in samen werking met de werkgroep Milieu educatie van het C.M.L. en de afdeling Amersfoort e.o. van het Instituut voor Natuurbeschermingseducatie een open dag op de gemeentelijke boom-kweke rij aan de Liniedijk. Daar is dan tussen 10.00 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 16.00 uur iedereen welkom die het openbare groen in onze gemeente ter harte gaat. Niet alleen kan men op deze kwekerij de vele soorten bomen zien die de afde ling Plantsoenen onder zijn hoede heeft tot ze groot genoeg zijn om naar een definitieve standplaats te gaan, maar men kan ook een goede indruk krijgen van de uiteenlopende werkzaamheden die verricht moeten worden om Leusden groen te houden. Voor iedere bezoeker ligt een speciaal voor deze dag vervaardigde folder klaar met de titel „Bomen, we kunnen niet zonder". Hierin wordt aan de hand van een groot aantal illustraties nader inge gaan op de waarde en de functie van bomen in onze woon- en leefomgeving. Daarnaast geeft de folder ook een over zicht van de soorten die op de gemeen tekwekerij aanwezig zijn, met vermel ding van hun specifieke toepassing. De Werkgroep Milieu-educatie van het C.M.L. en de afdeling Amersfoort e.o. van het I V.N. zijn ieder met een eigen voorlichtingsstand aanwezig. Voor de jeugd is er gelegenheid aan een originele en op deze dag afgestemde prijsvraag deel te nemen. Voor de winnaars van deze prijsvraag, die is voorbereid door de Werkgroep Milieu-educatie van het C.M.L., zijn enkele leuke prijzen be schikbaar. Het is dus voor jong en oud zeker de moeite waard om op zaterdag 15 oktober een kijkje te gaan nemen op het terrein van de gemeentelijke boomkwekerij aan de Liniedijk.

Leusder Krant | 1977 | | pagina 5