Schaakjeugd in de knel School-minivolleybal in Groenhouten ^EUrsMvoossrfk 1IBSI! Antilopen eindelijk op winst Goede start Haaien Haaien 2 te sterk S* Bescheiden successen volleyballers Hockey- topper onbeslist antonides voor SieMatic keukens Alleen Roda (zat.) op winst Pon Voorwaarts verloor weer V'} 'M Vi Vóórdat u uw keukenkeus maakt Leusder Krant - Sport DONDERDAG 13 OKTOBER 1977 LEUSDEN - Antilopen kon voor het eerst dit seizoen een wedstrijd win nend afsluiten. Dat was dan ook wel hoognodig want de Leusdenaren ston den met 1 punt onderaan de ranglijst. De tegenstander van zaterdag, DTS uit Enkhuizen had 2 punten. Door de winst van Antilopen neemt DTS de onderste plaats over. Antilopen was de eerste minuten nogal zenuwachtig. DTS kreeg daar voor direct al veel kansen De Leus denaren opende echter de score toen Pieter Kraaikamp met een mooie ak- tie de bal in het middenvak wist te onderscheppen en deze naar de vrij staande Mauke Costa plaatste. Deze laatste had geen moeite met scoren (1-0). Even later was het weer 1-1. DTS kreeg het even flink te pak ken en drie afstandschoten betekende 1-4 voor de gasten Antilopen, dat zo langzamerhand wel gewend is om van uit een achterstand terug te knok ken. trok het initiatief naar zich toe en verkleinde de achterstand tot 4-3 DTS kwam nog op 5-3, maar de An- tilopenaanval wist na vele vergeefse pogingen toch 2 goals in de korf te krijgen (5-5). Vlak voor rust kwamen de Leusdenaren zelfs op 6-5. De hoop om direct na rust afstand te kunnen nemen werd onmiddelijk de grond ingeboord omdat DTS met een allereerste aanval 6-6 scoorde De ploegen troffen nu om beurten doel, zodat de wedstrijd een zeer spannen de aangelegenheid werd. Tot 8-8 ging het gelijk op. Toen kon Antilopen 2 doelpunten voorkomen Toch was de wedstrijd nog lang niet beslist want een afstandschot en een strafworp betekende 10-10. Het veld spel van de thuisclub werd echter steeds sterker en de aanval kreeg volop kan sen. Dit resulteerde tenslotte in een strafworp die door Gert Nieuwenhuis werd benut DTS begon risico's te ne men in de verdediging. Gert Nieuwen huis kwam hierdoor in de gelegen heid om de beslissende treffer in de mand te deponeren. Een uitslag die toch wel verdiend was. Doelpunten makers waren. Gert Nieuwenhuis 5x; Pieter Kraaikamp 4x; Mauke Costa lx; Frans ter Matin lx. Rob Geutjes lx. Door deze winst draait Anti lopen weer volop mee in de com petitie A s. zaterdag is het eerste team vrij De week daarop moet het naar Bussem om tegen DSV de laatste wedstrijd van de eerste helft van de competitie te spelen. Vorige com petities hebben uitgewezen dat An tilopen zeker winstkansen heeft. Andere uitslagen; Kameo 2 - Antilopen 2 7-1 Revival 3 - Antilopen 3 4-1 Sparta jun - Antilopen jun 13-1 Asp.; Mia A - Antilopen A 4-1 Antilopen B - Mia B 0-9 Antilopen C - Unitas C 0-11 Antilopen D - Midlandia B 2-1 Pup.: DWS 1 - Antilopen 2 4-0 Antilopen 3 - Biko 3 0-0 LEUSDEN - Het dit seizoen naar de vijfde klasse distnkt gepromoveerde Haaienteam is de nieuwe kompetitie goed begonnen Vrijdagavond werd in het Sportfondsen bad te Amersfoort de Vliegende Vissen uit Alkmaar met een 7-1 nederlaag naar huis gestuurd D Haaien, met een zwaar trainingspro- gamma achter de rug, startten de le periode zeer overtuigend. Uiteennum- merieke meerderheid kon Jack van Broekhoven 1-0 scoren. Hoewel er hierna direkt achter elkaar twee Haai en uitgestuurd werden, konden de Vlie gende Vissen van deze nummerieke meerderheid nog niet profiteren. Even later schoot Wim van de Klashorst tegen de lat waarna Tem van Spriel de te rugspringende bal alsnog in het doel wist te werken. In de tweede periode bleven de Haaien doorgaan. Via doel punten van Wim van de Klashorst, Harry Abbing en Hans van Mounk kon de ploeg uitlopen naar 5-0. Doordat er in de derde periode weer eens een Vis voor 45 seconden uitgestuurd werd, kon Harry Abbing voor 6-0 zorgen. In de laatste periode sprongen de Haaien zeer slordig met de kansen om. Diverse schoten belandden op de paal of tegen de lat. Na een rust van Hans van Mounk kon echter de van Amersfoort afkomstige Jan van de Grootenheen nog eens voor 7-0 zor gen Doordat keeper Henk Rey ver keerd plaatste konden de Vissen vlak voor tijd de eer nog redden, waarmee de eindstand op 7-1 kwam. De Haaien- ploeg bestaat dit seizoen uit de vol gende spelers: Henk Rey, Jan Waarrooy, Wim van de Klashorst. Teus van Spriel, Hans van Mounk, Jaap Wolswinkel, Harry Abbing. Rob Hukker, Jack van Broekhoven. Wim Burger en Jan van de Grootevheen Als coach treedt nog steeds op Jan Willems. De eerstvol gende thuiswedstrijd wordt vrijdag avond, 21 oktober, om 21 00 uur on het Sportfondsenbad te Amersfoort gehou den. U bent daar van harte welkom. LEUSDEN - In Lcusden werd de polo wedstrijd Haaien II - Aquanjn III gespeeld. Haaien II speelt deze winter, in tegenstelling tot het le herenteam, een alternatieve competitie, d.w.z. dat pro motic niet mogelijk is; het gaat meer om de oefening. Maar helaas zijn de tegenstander niet van dezelfde klasse als het heren 2 team van de Haaien, zodat er van oefening eigenlijk weinig komt. Het is meer „Balletje vangen, balletje gooien en terug zwemmen naar eigen helft", want „balletje gooien" betekent „doel punt". En dat hier de waarheid gesproken (oftewel geschreven) wordt, wordt beves tigd door de nu volgende uitslag: die was nl. 15-1. Voorwaar geen reden tot juichen als men de tegenstander heeft zien spelen, eerder een reden tot treuren, want als er in de laatste minuut maar liefst 3 doelpunten gezet konden worden, waarom kon dat dan niet in de resterende 19 minuten? (Dan was het 60-1 geworden, maar helaas, dat mocht niet zijn). Voor we weer stoppen, vermelden we hier nog even de doelpunten-verdeling: Jan Groen (lx). Peter Berendse (lx), André v Harten (2x), Robert-Jan Möhl- mann (2x), Jan Willems (lx), Gerard v. Gils (2x), Dirk Meiling (2x) en last but not least Ad v. d. Hulst (4x). Verder danken wij alle toeschouwers voor de verleende aandacht. Aantal toeschouwers: 1 (vrouwelijk). LEUSDEN/CENTRUM - De schaak vereniging Leusden, die 6 jaar gele den haar jeugdafdeling begon met vier jongelui, noteerde afgelopen week het dertigste jeugdlid! Een stormachtige ontwikkeling, waar het schaakclub- bestuur erg gelukkig mee is. De enige eisen, die bij aanmelding gesteld wor den zijn, dat de kandidaten niet ouder dan 15 jaar zijn en bekendheid hebben met de betekenis van de schaakstuk ken. Op de wekelijkse clubavond (dins dag) krijgen de kinderen door het spelen van partijtjes meer inzicht in het spel. terwijl de leiders (de heren Boemaars en De Jager) ervoor zor gen, dat de theoretische kennis hier bij niet achterblijft. Jammer is, dat er maar een uur per week beschik baar is Om kwart voor acht moet de jeugd vl. het veld ruimen voor de ouderen, omdat 30 kinderen en 55 senioren te veel zijn voor het enige lokaal, waarover de schaakclub be schikt in de kantine op het Burge meester Buiningpark. Halsreikend wordt dan ook uitgezien naar de uit breiding van die ruimte, zodat de jeugd (net als bij vele andere schaak verenigingen) een eigen accommoda tie kan krijgen. De jeugduitslagen van de afgelopen week waren- Sven v Sligter-Erwin v. Klaveren 1-0 Radboud Berg - Egbert Jansen /-/z Jimmie Kool - Arjen Pronk '/2-'/ Paul Strooper-Gertjan Fröberg 1-0 Vincent Gautier-Erwin Zijlstra 0-1 Janpeter v d. Moer-Sjoerd de Jong 1-0 Niels de Wijze-Kanter Hormann l/2-/ Paul Tijsse - Ene Berg jJ-4 Benno Smit-Mark Duinker l-Ó Cornel Straver-Erik Straver 0-1 Rik Burger - Frank Meijers 1 -0 Erwin Vermeulen-Remon van Beek 1-0 André van Vliet - Bart Borgman 1-0 Lars v. Sligter - Egbert Jansen 0-1 Eric Berg - Gertjan Fröberg 0-1 Paul Tijsse - Paul Strooper 0-1 Jimmie Kool - Radboud Berg 0-1 De stand aan de kop van de rang lijst IS: 1 Sven van Sligter 239 pnt. 2. Radboud Berg 190 pnt. 3 Paul Strooper 182 pnt 4. Peter Zijdeveld 174 pnt. 5. Egbert Jansen 165 pnt. Bij de senioren werd de vierde ronde van de huiscompetitie gespeeld Jan Pronk nam de leiderspositie van Jeroen Bosch van Rosenthal over door hem in een vier uur durende Sici- liaanse partij te verslaan. De overige uitslagen waren: Sieswerda - De Jager Visser - Van Santen v d. Tang - Schouten Hooijer - v d. Wetering Tijmensen - v d. Laaken Karis - Kessing Harlaar - Valkenburg Veenendaal - Zweinenberg Mw. Graafland - Van Dokkum Rietveld - v. Wienngen Loning - Struiwig Helmers - Agterberg Wisman - Mw Hooijer Bruggeman - Van Egdom Kuijper - Sibeyn De stand aan de kop is nu: 1 Pronk 2 De Jager 3 Stevens 4 De Rijke 5 Beukelman 6. Visser 7. Bosch van Rosenthal 0-1 1-0 1-0 1-0 1-0 1-0 0-1 1-0 204 pnt. 173 pnt. 171 pnt. 164 pnt. 156 pnt. 154 pnt 151 pnt. De volleyballers van Impala hebben afgelopen zaterdag hun eerste thuis wedstrijden met wisselend succes beëindigd. Het eerste damesteam be haalde het eerste competitepunt door tegen SVL uit Lelystad gelijk te spelen, terwijl het tweede damesteam met 2-1 BG en SV versloeg. De heren van het eerste moeten nog even op winstpunten wachten, omdat de wedstrijd tegen Olly B2 met 3-1 verloren ging. Deze wedstrijd van net herenteam was de meest interessante tijdens de goed bezochte wedstrijdreeks in de Sportzaal de Meent. Aanvankelijk leek het er ook op dat de Leusdenaren zonder al te veel moeite de volle winst in Leusden konden houden, want na een met grote overmacht gewonnen eerste set leek ook de tweede set een gemak kelijke zaak te worden. Tot de stand 14-7 in het voordeel van Impala leek er geen vuiltje aan de lucht. Toen kreeg de ploeg weer een van die onbegrijpelijke inzinkingen, die uiteindelijk een 16-14 verlies van deze set zou opleveren. Een inzinking, die ook gedurende de zo be langrijke 3e set aanhield. Zonder veel moeite zagen de tegenstanders van Im pala kans om de derde set te winnen, zodat er voor de Leusdenaren alleen nog maar mogelijkheden voor een ge lijkspel waren. Aanvankelijk leek het er tijdens de beslissende vierde set niet op dat Impala nog gevaarlijk zou kunnen worden. Er lukte niet veel meer aan de Leusdense kant, en kwam er eens een goede aanval uit, dan zorgde het uitste kende blok van Oily B er wel voor dat ook dit op niets uitliep. Tot 14-1 liep Oily B uit, voordat Impala wat terug kon doen. Waren het aanvankelijk enige moeizame vergaarde puntjes, al lengs begonnen de Leusdenaren steeds beter te spelen en werd Oily B steeds meer onder druk gezet. Zo werd de 14-1 achterstand omgezet in een 15-14 voor sprong, waarna een zenuwslopende slotfase begon, tijdens welke Oily B uit eindelijk het meeste geluk had en de set alsmede ook de wedstrijd in zijn voor deel besliste. De stand 16-18 in de laatste set geeft echter wel aan hoe spannend deze set uiteindelijk is geëindigd. Hiervoor hadden de dames van Impala 1 laten zien dat de ploeg nog niet de vorm van vorig seizoen te pakken heeft. In een vrij rommelige wedstnjd werd gelijk gespeeld tegen SVL uit Le lystad, een ploeg waar de Impala dames vorig seizoen weinig moeite mee had den, maar waar de Leusdense ploeg nu alle zeilen bij moest zetten teneinde als nog een gelijkspel uit het vuur te slepen. In de eerste set leek het allemaal nog vrij gemakkelijk te gaan en kon een royale setwinst gepakt worden. Tijdens de tweede en derde set lieten de Leusdense dames nog al wat steken vallen en zag SVL kans om deze beide sets te winnen. De laatste set kon Impala toch nog in Leusden houden, zodat het eerste com- petiepuntje gepakt kon worden. Vroeg in de middag zag het tweede damesteam kans om het toch met zwakke BG en SV uit Baarn met een 2-1 nederlaag naar huis te sturen Deze week komen beide eerste teams weer in het veld. De dames gaan het donderdag 13 oktober in Bussum proberen tegen V en S, terwijl de heren zaterdag 15 ok tober eveneens uit tegen het eerste he renteam van V en S uitkomen. Impala-volleyballers in de aanval. LEUSDEN/CENTRUM - Voor de derde maal in successie organiseert de volleybalvereniging Impala in de herfstvakantie het school- minivolleybaltoernooi. Dat gebeurt op dinsdag 18 oktober in de sportzaal Groenhouten. Direct na de opening om 9.15 uur wordt begonnen aan de och tendpoules en om 12.00 uur starten de middagwedstrijden. De halve eind strijden voor de jongens en meisjes van de lagere scholen uit de gemeente Leus den zijn gepland op 15.00 uur, de meisjes-finale begint om 15.45 uur en de beslissende wedstrijd van de jongens om 16.00 uur. De prijsuitreiking ge schiedt direct na de wedstrijden in de sportzaal. Hoewel helaas nog niet alle Leusdense scholen van de partij zijn, is het verheugend te melden, dat de Vallei, de Hobbit, de Wegwijzer, de Ger. Basisschool, de Bongerd en de Groenhorst uit Leusden, alsmede 't Startblok en de Sint Jozefschool uit Achterveld met één of meer teams aan het toernooi zullen deelnemen. Voorts een ploegje kinderen van scholen, die geen eigen team op de been konden brengen. In totaal 32 teams (15 meisjes en 17 jongens). De meisjes-wisselbeker is thans in het bezit van de Wegwijzer en die van de jongens werd verleden jaar veroverd door de Vallei. Wij zijn benieuwd of de bekerhouders zich kun nen handhaven. Supporters en andere toeschouwers zijn uiteraard welkom op het toernooi LEUSDEN/ACHTERVELD - Het af gelopen voetbalweekeinde verliep niet bijster gunstig voor de Leusdense elf tallen. Alleen Roda (zaterdag) won haar partij. Ondertussen is het aantal nul len in de drie ranglijsten weer met 4 afgenomen door de eerste nederlaag van Kampong, DWSM en Bunnik en de eerste zege van Lelystad. Ongeslagen zijn nu alleen nog Patria, de Vesting, Domstad, Roda (zat.) en FZO en zonder overwinning zitten Achterveld, FAK, Amsvorde en JSV. Hoofdklasse (zondag). Uitslagen 9 oktober: Amersf Boys - Patria 1-1 Achterveld - MSV'19 2-3 Actif - SDO 1-0 VVZA - Utrecht 2-2 Ultrajectum - ASV '65 3-1 Kampong - DSVU 2-3 Ranglijst: Kampong 6 4 1 1 9 11-5 MSV'19 6 3 2 1 8 6-5 Patria 6 1 5 0 7 8-7 VVZA 6 2 3 1 7 6-6 Amersf. Boys 6 2 3 1 7 5-6 DVSU 6 2 2 2 6 8-6 Actif 6 2 2 2 6 8-7 Ultrajectum 6 2 2 2 6 6-6 ASV'65 6 1 3 2 5 8-9 SDO 6 1 2 3 4 6-7 Utrecht 6 12 3 4 4-9 Achterveld 6 0 3 3 3 5-8 Programma 16 oktober: SDO - Utrecht MSV'19 - ASV'65 Amersfoortse Boys - DSVU Achterveld - Kampong Actif - Ultrajectum Patria - VVZA Ondanks het feit, dat Achterveld (al weer met het kleinst mogelijke ver schil) van MSV verloor, durven wij voor a s. zondag optimistisch te blij ven Ook al komt lijstaanvoerder Kam pong bij Achterveld op bezoek (aanvang 14.30 uur). De Utrechters zijn niet onklopbaar gebleken en waarom zouden de Baas-boys dat grapje niet kunnen herhalen? le klasse A (zondag). Uitslagen 9 oktober: De Vesting - DWSM Amsvorde - Domstad EMM - FAK KVVA - Roda'46 Lelystad - DSO Roda'46 6 3 0 3 6 7- 7 DWSM 6 14 1 6 9-12 EMM 6 2 2 2 6 11-14 Nederhorst 6 2 13 5 6- 6 Lelystad 6 13 2 b 6- 9 FAK 6 0 3 3 3 5- 9 Amsvorde 6 0 3 3 3 4-10 DSO 6 10 5 2 5-12 6-2 0-0 3-1 2-0 3-1 Veensche Boys - Nederhorst 1-0 Ranglijst: De Vesting 6 6 0 0 12 22- 8 Domstad 6 3 3 0 9 14- 5 Veensche Boys 6 3 2 1 8 9-6 KVVA 6 2 3 1 7 9-9 Programma 16 oktober: FAK - Roda'46 Domstad - DSO DWSM - Nederhorst Amsvorde - Veensche Boys EMM - Lelystad De Vesting - KVVA Roda moet zondag naar Bilthoven om het op haar eerste zege wachtende FAK te bestrijden. Met nog maar 1 winstpuntje uit haar thuiswedstrijden lijkt FAK kansloos tegen de Leusdense ploeg Het is echter wel te hopen, dat Roda iets meer geluk vindt dan in de laatste twee wedstrijden en ook, dat de kansen beter benut worden. 2e klasse B (zaterdag) Uitslagen 8 oktober: Maarssen - FZO 0-1 JSV - Benschop 2-4 De Meern - DOFA 0-3 Or. Leeuwen - Nijenrodes 2-2 Roda'46 - Bunnik 4-2 VIOD - Hercules afg Ranglijst: DOFA 6 4 1 1 9 17- 6 Benschop 6 4 119 16- 7 Roda'46 6 3 3 0 9 13- 7 FZO 6 2 4 0 8 7-4 Nijenrodes 6 14 16 8-8 Bunnik 6 14 16 13-14 VIOD 5 13 15 6-7 Oranje Leeuwen 6 1 3 2 5 5-11 Hercules 5 1 2 2 4 4-11 Maarssen 6 1 2 3 4 8-8 De Meern 6 1 1 4 3 6-14 JSV 6 0 2 4 2 6-12 Programma 15 oktober: Dofa - Nijenrodes FZO - Bunnik JSV - Hercules Maarssen - VIOD De Meern - Roda'46 Benschop - Or. Leeuwen. Aan de posities op de ranglijst te zien moet Roda de uitwedstrijd tegen De Meern kunnen winnen. Wij zijn daar ook niet zo bang voor, maar denken meteen terug naar de vorige competitie, waarin de Leusdenaren (te veel) puntjes verloren tegen ..zwakkere" clubs. De Meern verloor tot dusverre haar drie thuis gespeelde wedstrijden totaal met 1-10 N1JKERK - Op vrijdag 7 oktober speelde het zaalvoetbalteam van Pon Voorwaarts tegen Balko in sporthal Strijland te Nijkerk. Balko was strijd vaardiger en kwam al snel op 2-0 maar nog voor de pauze slaagde Gertjan van de Wolfshaar er in de stand op 2-1 te brengen. Direct na de wisseling was Adriaan de Ridder succesvol met de gelijkmaker, doch Balko bleef attent. Een tweede treffer van Adriaan de Ridder werd doeltreffend beantwoord en zo werd het 3-3. Hierna kreeg Balko een penalty te nemen maar het harde schot belandde op de paal. Toch werd het 5 minuten voor afloop 4-3 en vlak voor het einde zelfs nog 5-3 voor Balko. Pon Voorwaarts was duidelijk verslagen. LEUSDEN/CENTRUM - Het hocket- treffen van de afdelingsleiders Leu$. den en Baarn (heren) liep uitopl-j Een terechte uitslag, niet onvoord*. lig voor de MHCL, omdat de wedstrijd plaatsvond in Baarn. De stand uj de top van de ranglijst is thans- 1. Leusden, 6 wedstr. 11 punten 2. Baarn, 6 wedstr. 10 punten. De topper werd bijgewoond door een volgens hockey-normen zeergroot aantal toeschouwers, waaronder velen uit Leusden Baarn had in de eerste helft een klein overwicht op de ?ni sloom uit de startblokken gekom» MHCL. Halverwege die periode ta- men de gastheren, dankbaar gebruik makend van een deskkingsfout ïok Leusdense verdediging, de leidit^ Hierna volgde een meer gelijkopgaaa spel zonder verdere doelpunten voor de rust. Onder de thee hebben de Leusdenaren kennelijk een ander strijdplan ontwikkeld. Na de hervat ting kwam Baarn meer onder dmi en naarmate de wedstrijd vorderde verhoogde de spanning. Afwisselen aanvallend en verdedigend ging open en sportieve strijd verder j& een zeer hoog tempo. Zowat een kwar tier voor het einde bewees Erik Tim mer nogmaals zijn waarde voorde Leusdense formatie door voor de ge lijkmaker te zorgen Het slot van bet treffen werd uitermate spannend n Leusden kreeg zowaar nog een pur kansen, maar de Baarnse defensie hield het hok goed op slot. Er werd niet meer gescoord en de Achtenel- der Dick Edzes mag extra genoemd worden als grote uitblinker in de Leusdense ploeg. Heren 2 speelde thuis en won met 1-0 door een treffer van Ronald Vis- tenburg in de tweede helft, daarm- revanche nemend voor de nederla-j in de jongste promotie-competitie te gen dezelfde ploeg. Op Birkhovenbj Heren 3 het gemakkelijk tegenAmers- foort 5. De ruime zege was, geiia het werkelijke krachtsverschil, uiterst bescheiden. Een opmerkelijk prestatie verrichtte de jonge ploeg van Heren 4 Uitspelend nog wel ter overde dit team haar eerste winst punt op Kameleon 8. De opgaaf lijn van de .telraamploeg" io laatste weken zet zich duidelijk voort De blijmakers bleven hun naam «i aandoen, ditmaal t.o.v. Schaerweydt 6 Heren A bleef ongeslagen Wat de dames betreft ging het stia daardteam door met overtuigend wis nen Het werd in Leusden tegen L» nen een spelletje van kat en muii De gasten scoorden de openingstrel fer, maar invalster Wilma van Leeg wen maakte spoedig gelijk Het ia 4-2 bij de rust en de eindstand wei 10-2 Annemarie Welp, LiesbethRi dolph en Marion Roggenkamp oamt het leeuwendeel van de doelpunte voor hun rekening en de grote ver dienste van het Leusdense elftal m dat de meisjes rustig doorgingen me aanvallen, ook al gingen de balie erin als broodjes in een over. Dame 2 is nog steeds niet gewend aan d nieuwe omgeving Twee sterke speel sters ontbraken op het appèl en scheelde een fles op een krat, Hi aribitrale duo was trouwens ook sled op dreef en als derde excuus (mu dat geldt voor alle thuisspelende ploe gen) moge gelden, dat het gras opd Leusdense hockeyvelden te lang was Misschien was de maamachine nog ai gesteld op voetbalgrashoogte of gemeentelijke grasmaaier verns door het groeizame weer van de if gelopen week? Dames 3 verloor eT8 eens maar speelt duidelijk beter du de uitslag doet vermoeden. De nï keepster is tijdelijk uitgeschakelddw een ..gezonde ziekte" en de ionl sters doen hun best maar entf nu toch, dat keepen voor een let geen eenvoudige zaak is Uitslagen senioren: Dames 1 - Loenen 1 Dames 2 - Voordaan 3 Dames 3 - Maarssen 2 2 Heren 2 - Maarssen 2 Heren 5 - Schaerweyde 16 0* Baarn 1 - Heren 1 Amersfoort 5 - Heren 3 Kameleon 8 - Heren 4 Fletiomare - Heren A Kom keukens kijken, zowel in kunststof als in massie' hout en profiteer van onze premie voor gratis inbouwapparatuur 5 topmerken 50 modellen 500 m2 showroom bij de-makkelijk bereikbare keukenspecialist van midden-Nederland deKpukenbeurs ^^^oudenberg Voorstr 39-41 Tel 03498-2824 Maandags gesloten STATIONSWEG 394 SCHERPENZEEL TEL. 03497-2105

Leusder Krant | 1977 | | pagina 14