Frans Kerkhof werd in de bloemetjes gezet (PJ-WANDELTOCHT 1ESLAAGD EVENEMENT Speciale dropping door ,De Til' EenToyotavanvjcin Kooy maaktuwkeuswel heel eenvoudig ZILVEREN LOODGIETER T.O.P.-avond Vrouwenkafee Agenda Vrouwenraad ItÉ# Mozes in 't biezen mandje? LEDENVERGADERING VAN AVANTI OP 3 NOV. UITSLAG SVA- KLAVERJASSEN PICO-vossenjacht erg geslaagd Ergerlijke vorm van dieren mishandeling Gezelligheids fietstocht volgeboekt Opbrengst kollekte Damesvoetbal SVA zondag a.s. Puzzelrit van AMBC Achterveld w I^CHTERVELD - Zaterdag was er de KPJ een wandel-puzzeltocht w het dorp georganiseerd. Deze was op een zeer originele wijze in 311 gezet. Door 73 KPJ-leden werd un meegedaan. Bij de start werden •jroepjes van vier of vijf personen T°nnd. Ons Genoegen verloren gevonden Off.Toyota-dealer, Balladelaan208, Amersfoort,Tel.033-26844. DONDERDAG 27 OKTOBER 1977 11 - ssai'i li; iderscheiding voor Frans Kerkhof. ACHTERVELD - Vrijdag 21 oktober is het 25 jaar geleden dat Frans Kerk- wonende aan de Verjaegde yterweg te Achterveld als loodgieter |bdienst trad bij het loodgietersbedrijf is Loon in Amersfoort. I In verband hiermede was het vnj- receptie en vrijdagavond o feestavond. Tijdens de druk he chte receptie werd even het woord feevoerd door de huidige directeur van et bedrijf de heer van Loon jr In zijn ^oite toespraak bracht de heer van i naar voren dat Frans een fijne, r ook een vrolijke Frans was In e dingen kon hij groot zijn, doch A in grote dingen was Frans de man, het altijd makkelijk overzag. Vooral !euitvoering van de nieuwbouw was iis steeds een stimulerende figuur It hebben samen aldus de heer van veel 'jsameri gewerkt en met trier samen gewerkt. Hij dankte [Frans voor zijn werklust, zijn inzicht en fcjaomgang met het overige personeel, ardoor het hem steeds mogelijk was s de zaak bij elkaar te houden. Na de heer van Loon was het de heer mans van de Kamer van Koophan- pldie het woord voerde. Deze bracht ir voren dat de oude heer van Loon deihjd een goede keus had gemaakt por Frans als loodgieter aan te nemen. Fis het geen goede keus geweest, dan is hij zeker geen 25 jaar bij dit bedrijf tbleven. Ook de heer Beekmans |acht het vakmanschap van de jubilaris ir voren, doch ook zijn fijne manier Jebeffende de omgang met het overige soneel. Alle lof voor hen omdat hij n werk in de nieuwbouw vanaf de grond heeft op helpen bouwen en zo heeft meegeholpen om het bedrijf op die hoogte te brengen waar het nu is. Als dank hiervoor en voor zijn 25-jarig dienstverband werd door de heer Beekmans de jubilaris de zilveren me daille van de Kamer van Koophandel opgespeld. 's Avonds was er een feestavond welke de jubilaris door het bednjf werd aangeboden. Deze feestavond was zowel voor de jubilaris, zijn familie, het gehele personeel van het bedrijf en waarbij ook de heer van Loon en zijn echtgenote niet ontbraken. De feest avond was in elkaar gezet door de per soneelsvereniging van het bednjf. Dat Frans bij het personeel wel gezien is bleek wel uit het feit dat er per soneelsleden uit diverse streken uit het land aanwezig waren. De feestavond werd geopend door de voorzitter van de personeelsvereniging die alle aanwezigen een heel prettige avond toewenste. Hierna werd de leiding van deze avond overgegeven in handen van de gastheer voor die avond de heer Schaap. Deze verzorgde deze avond zowel de conference als de muziek op zijn electronische orgel. Al spoedig heerste er een gezellige sfeer en wist de heer Schaap de dansers op de vloer te knjgen. Tijdens een van de rustpauzes werd de jubilaris door een van de leden van de personeelsvereni ging een geschenk aangeboden. Ook hier werden bij de toespraak de kwali teiten van Frans weer naar voren ge bracht en werd ook onder de aandacht gebracht dat Frans in Achterveld bekend stond als de witte raaf in verband met de duivensport. Het ge schenk bestond uit een getekende witte raaf op een zwarte achtergrond waarop een opdracht was aangebracht. Dit was nog maar juist gebeurd toen de Tiroler- kapel bestaande uit leden van de mu ziekvereniging D.W.S uit Achterveld een vrolijk deuntje spelend de feestzaal binnen kwam. Dit verheugde de stem ming in grote mate. Na enige me lodietjes ten gehore te hebben gebracht was er weer een rustpauze. Van deze rustpauze werd door de heer van Loon gebruik gemaakt om de jubilaris nog maals toe te spreken. Nu bracht hij naar voren dat Frans veel stormen had mee gemaakt zowel letterlijk als figuurlijk. Niet alleen was Frans veel werkzaam geweest in de nieuwbouw doch in de restauratiebouw in Amersfoort. Bij de afwerking van een bouw wordt er door de loodgieter altijd een trotseerlood aangebracht, waarin zijn initialen en bouwjaar. Veel van deze trotseerloden zullen m Nederland te vinden zijn, waar de initialen van Frans in staan. Mede namens zijn vader hing de heer van Loon jr. Frans een lint om, waaraan een trotseerlood afkomstig uit de Amers- foortse toren. Na deze plechtigheid werd het feest weer voortgezet waarbij zowel de Tiroler Kapel als de heer Schaap hun muzikale medewerking ver leenden. Dankzij deze muzikale mede werking, doch zeker niet in het minst de medewerking van het feestcomité en alle aanwezigen werd het voor de jubi laris een onvergetelijke middag en avond waarbij hem ook vele geschenken werden aangeboden. Elke groep kreeg een krans waarop een aantal verschillende Wen waren aangebracht. Elke kleur ^eeo betekenis zoals blauw linksaf, rechtsaf, zwart was een opdracht ^opdrachten waren aangebracht op "s die waren geplaatst in bomen, struiken, hekken van banden e.d. plaatsen. Er werd ge- Pgd of de vogels, die bij een bordje p*tzig waren, werden herkend, het herkennen van personen, het herkennen van bestuursleden op oude foto's toen deze drie of vier jaar oud waren, hoe groot het gezamenlijk ge wicht van het bestuur was en veel meer van deze leuke dingen. Bij de terugkeer op de plaats van vertrek bleek uit de reacties wel dat deze wandel- puzzeltocht bij de deelnemers was inge slagen. Onder het genot van een con sumptie werd nagepraat over deze avond en werd tevens de uitslag bekend gemaakt. Voordat de juiste einduitslag kon worden medegedeeld, moest er eerst door middel van een stoelendans uitgemaakt worden of groep 1 of groep 2 eerste zou worden. Deze groepen waren namelijk gelijk geëindigd. De uitslag was na deze stoelendans als volgt: 1. de groep Peter Smink, Corrie de Vette, Johan Hak, Marion van de Burgwal; 2. de groep André Steen beek, Wim v. d. Tweel, Wim Schimmel, Martin van Hamersveld.; 3. de groep John Lorist, Thea van Druten, Elly Hil- horst, Nico van den Heuvel. Na het bekend worden van de uitslag bleken er inmiddels een honderdtal leden aanwezig te zijn. Met medewer king van de Drive-in Discotheek Morren uit Woudenberg, werd er nog gezellig gedanst tot het tijd was om naar huis te gaan. Weer een van die gezellige en goed geslaagde KPJ-avonden. Donderdag 3 november is er weer ge legenheid om mee te gaan schaatsen in Utrecht. Vertrek die avond om 19.00 uur vanaf het Coöperatieplein. Zij die mee willen doen worden verzocht zich tijdig te willen opgeven bij Lia van Ruitenbeek, tel. 1406. wty maar één van de meer w*3"duizend soorten vaste Itafen, waaronder zéér I &ciale (en toch Voordeliger). «erdamseweg 139 Amersfoort. 033-17031 I ^tsterdi lT« 033-17031 lamseweg 139, Amersfoort. ACHTERVELD - Donderdag 3 no vember a.s. zal de algemene leden vergadering van de sportvereniging Avanti worden gehouden. De vergade ring zal worden gehouden in D'Ouwe Peerdestal en zal aanvangen om 20.00 uur. Gezien het grote aantal agenda punten zal de vergadering precies op tijd beginnen. Het bestuur verwacht dat iedereen op tijd aanwezig zal zijn. De agenda ziet er als volgt uit: 1. Opening. 2. Notulen. 3. Binnengekomen stukken en mede delingen. 4. Algemeen jaarverslag. 5. Jaarverslagen van de secties bad minton, gymnastiek, volleybal. 6 Financieel verslag. 7. Verslag kascommissie. 8. Begroting verenigingsjaar 1977- 1978. 9. Bestuursverkiezing. 10. Kandidaatstelling en verkiezing sectiebestuursleden en commis sieleden. 11. Bestuurswisseling. 12. Wat er nog ter tafel komt. 13. Rondvraag 14. Sluiting. Periodiek aftredend is mevr. A. van Dijk-Blom. Zij stelt zich herkiesbaar. Tegenkandidaten kunnen gesteld wor den. De kandidaatstelling dient schrifte lijk 10 dagen voor de aanvang van de ledenvergadering bij het bestuur te worden ingediend. Zij dient on dertekend te zijn door de kandidaat en minstens vijf leden. Gezien het grote ledental verwacht het bestuur een rekordopkomst van de leden. ACHTERVELD - Maandag 17 oktober werd de eerste wedstrijd gespeeld van de door de SV Achterveld georgani seerde klaverjascompetitie. Aan deze eerste ronde werd door 82 personen deelgenomen wat zeker een record opkomst genoemd kan worden De lei ding van deze gezellige en geslaagde avond was weer in handen van B van Ruitenbeek en P. Smink Erwarendeze avond ook weer een aantal mooie prij zen te winnen De uitslag was: Aantal pnt. 1 A Horst 5097 2. mevr Van 't Klooster 4857 3 H de Vette 4823 4 D. Burgwal 4778 5. J Kok 4768 6. M Boersen 4719 7 J. Ossendrijver 4701 8 K. Jonkman 4698 9 mevr Van Rossum 4691 10 A de Ridder 4685 11 Wug Tolboom 4669 12 mevr Tolboom 4630 13 mevr De Jong 4615 14 mevr Ossendrijver 4609 15 W Middelaar 4593 16. G Boutens 4589 17. C de Vette 4581 18 H. Voorburg 4581 19 mevr Boutens 4580 20 B. de Vette 4508 21. Hans v d. Berg 4503 22 mevr. Tolboom-Kaas 4484 23 mevr Voorburg 4481 24 dhr Turan 4473 25 mevr Lammers 4464 De volgende ronde van ditklaverjas- tournooi wordt gespeeld op 21 november ACHTERVELD - Vrijdag 14 oktober was het weer een PICO-avond. Deze avond was er een vossenjacht in het dorp georganiseerd. De personen die gezocht moesten worden waren een baby, een dokter, een visser, een gla zenwasser, een sportman, een pastoor en een boer. Om 20.00 uur gingen de jongens het dorp in. Vrolijk verdwenen zij in diverse richtingen. De op te sporen per sonen waren niet altijd in de passende kleding van de door hen uitgebeelde persoon. Dit bracht bij het aantreffen van die persoon wel de lachspieren in beweging. Om 22 00 uur moesten allen weer terug zijn in Ons Gebouw. Onder het genot van een traktatie werd de vos senjacht nog eens besproken en werd de uitslag hiervan bekendgemaakt. Iede reen was het wel over eens dat dit weer een echte gezellige PICO-avond was geweest. ACHTERVELD - Aan de onderlinge schietwedstrijd K.K. binnenbaan van de schietvereniging Ons Genoegen werd door 21 schutters deelgenomen. De uit slag was: aantal punten 1. P. van Nimwegen 48 48 47 2. B. Voskuilen 3. T. Vos 4. J van Nimwegen 46 5. A. Vlug 46 6. W. v. d. Kletersteeg 46 7. W. Wittebrood 46 8. H. J. van Nimwegen 46 9. H. J. van Ruitenbeek 46 10. A. van Daatselaar 46 11. H. Hols 45 12. W. J. Lagerweij 45 13. T. Daatselaar 45 14. J. Kommer 43 15. J. E. van Hamersveld 42 16. J. Voorburg Gz. 41 17. P. Smink 41 18. J. J. van Hamersveld 38 19. G. Tolboom 38 20. J. Blom 37 21. J. Pepping 36 ACHTERVELD - Enkele dagen gele den bleek een van de poezen van de fam. V. te Achterveld niet helemaal in orde te zijn. Het dier wilde niet eten en kon ook niet meer lopen. Bij een door een dierenarts ingesteld onderzoek bleek, dat van dit dier alle nagels waren uitgetrokken. Dankzij de behandeling van de dierenarts kwam deze poes er weer bovenop. Enige dagen hierna bleek dat de tweede poes van deze familie op een zelfde manier was mishandeld. Ook bij deze poes waren alle nagels uitgetrok ken. Dat deze dieren een enorme pijn hebben moeten lijden, behoeft geen nader betoog. Wel kan gesteld worden dat indien men kattenhater is of even tueel overlast van deze dieren zou heb ben er zeker wel andere middelen zijn om dit op redelijke wijze op te lossen, dan deze ergerlijke manier van dieren mishandeling. ACHTERVELD - Zondag 30 oktober zal er een gezelligheidsfietstocht zijn in Achterveld. Deze fietstocht is georgani seerd door het team en de ouder commissie van Onze Wereld. De tocht zal gaan langs stille wegen en door de mooie natuur in de omgeving van Ach terveld. Inschrijving voor deelname aan deze fietstocht is echter niet meer moge lijk. Dit even vermeld om een teleurstel ling te voorkomen. ACHTERVELD - Woensdag 2 no vember is er weer een avond voor de T.O.P. meisjes. De meisjes tussen de 12 en 15 jaar kunnen aan deze avond deel nemen. Deze avond zal geprobeerd worden om sieraden te maken Dus de meisjes die naar deze avond komen moeten wel kralen meebrengen. De meisjes van genoemde leeftijd, die nog nimmer een T.O.P.-avond hebben mee gemaakt, zijn van harte welkom. Kom eens naar zo'n avond, waarbij dan zal blijken hoe gezellig zo'n avond is. De avond zal worden gehouden in Ons Ge bouw. ACHTERVELD - De collecte voor het gedeeltelijk en lichamelijk ge handicapte kind is in Achterveld en Stoutenburg een succes geweest. Deze collecte heeft het mooie bedrag van 2514,- opgebracht. Dit is heel wat meer dan vorig jaar toen deze collecte 2217,85 opbracht Van het nu gecol lecteerde bedrag werd door de bewoners van huize St. Joseph en Cine Cura 113,- bijeengebracht. De organisatoren zijn zeer gelukkig met dit succes. Zij danken allen die tot dit succes hebben bijgedragen, waarbij in het bijzonder de collectanten, die ge heel belangeloos hun vrije tijd hiervoor hebben gegeven. ACHTERVELD - Zondag 30 oktober speelt het damesvoetbalelftal een uit wedstrijd tegen Vreeswijk. De aanvang van deze wedstrijd is om 10.00 uur Ook Achterveld 1 speelt zondag een uitwedstrijd en wel tegen DSVU in Utrecht. Het terrein van DVSU is ge legen op het grote sportcomplex Tuin Dorp Oost, gelegen achter de nieuwe veehallen Wil men dit sportcomplex bereiken gaat men bij de Berenkuil rechtsaf in de richting van de Vee hallen Verder is het dan door borden aangegeven. Het bestuur en spelers hopen dat weer veel supporters daar aanwezig zullen zijn om de spelers aan te moedigen, een steun die zij zeker nodig hebben. ACHTERVELD - Zondag 30 oktober wordt de laatste puzzelrit van dit seizoen verreden. Deze puzzelrit wordt georganiseerd door de A.M B C. Ach terveld. Er kan weer worden gestart in de A, B en C klasse. Vanaf 13.30 uur is er gelegenheid tot inschrijven in Hotel de Roskam aan de Hessenweg. De start is om 14.00 uur. De route is uitgezet door de heren Hilverts en Staal, terwijl de controle in handen is van de heer Schopping. ACHTERVELD - Bij de politie te Achterveld, tel. 03425-1607 is als ge vonden opgegeven- een rode hon denhalsband voorzien van de penning 1976 nr. 543230. LEUSDEN-CENTRUM - Vrijdag 18 november organiseert ,,de Til" voor iedereen vanaf 16 jaar een dropping. Het wordt deze keer een heel speciaal gebeuren, dat in een totaal vreemde omgeving plaats zal vinden Wegens de organisatie van vervoer is aanmelding vooraf beslist noodzake lijk Belangstellenden dienen zich uiterlijk 13 november opgegeven te hebben bij een van de daartoe bestemde adressen Start en aankomst zullen dus op onbekende plaats zijn, maar de deelnemers moeten deze avond uiterlijk om 19.00 uur in ,,de Til" aanwezig zijn De kosten voor deze dropping bedragen f2,50 per persoon, hiervoor krijgt men dan ook nog een consumptie aangeboden. De enthousiastelingen voor een wandeling in het donker moeten wel een zaklamp en een pen meenemen. Voor deze dropping (die bij voldoende belangstelling in het voorjaar her haald zal worden) kan men zich opgeven bij de volgende adressen Leusden- Zuid Snackbar ,,de Bieshaar"; Achterveld café Buitenlust, Leusden-centrum Jongerencentrum ,,de Til", Hamersveldseweg hoek Bavoortseweg en overdag bij René van de Berg, Hamersveldseweg 43. OPGAVE DROPPING Naam: Adres: Geeft zich op voor de dropping op 18 november. Handtekening. OCHTENDKAFEE Anneke Baas en Madeleen de la Parra probeerden in het Vrouwenkafee op dinsdagochtend 18 oktober de Leusdense vrouwen hun motivatie over te brengen om aandacht en hulp aan vluchtelingen te geven. Er is een lan delijke organisatie van de grond geko men, die onderverdeeld is in plaatselijke afdelingen voor hulp aan vluchtelingen. Elke plaatselijke afdeling tracht gastgezinnen te vinden, die tij delijk een vluchteling in huis kunnen en willen nemen. Deze mensen komen in Nederland zonder papieren, geld en kennis van taal en land. De taak van de gastgezinnen is om onderdak en steun te bieden. Het plaatselijk comité zorgt voor ge rechtelijke stappen om de vluchteling de vluchtelingenstatus te verschaffen, waardoor zij/hij in aanmerking kan komen om werk te vinden en/of een uitkering te krijgen. Het gastgezin kan in deze periode de vluchteling een stukje veiligheid geven, die zij/hij sinds haar/zijn vertek uit het land van her komst niet meer kent. Er was in het kafee een Leusdense vrouw aanwezig, die een vluchteling in huis heeft, en die over haar ervaringen vertelde, vooral ook over de grote angst van de vluchte ling. Naast gastgezinnen heeft het comité ook mensen nodig, die een vluchteling Nederlands willen leren, die kleding willen verschaffen, die mee naar de politie willen gaan, die met geld willen steunen. Probeert u zich eens in te leven hoe het is om zonder enige middelen in een vreemd land binnen te komen, nadat u huis en familie ver weg achter u heeft moeten laten! Misschien dat u daardoor gemotiveerd bent om een bijdrage te storten op postgiro 3852462 ten name van het vluchtelingencomité Amersfoort-Leusden, Madeleen de la Parra. Door de aanwezige vrouwen werd enthousiast gereageerd, en er werden adressen uitgewisseld, waar eventueel hulp voor taal en gastvrijheid zou kunnen worden verstrekt. Gewoon eens iemand op bezoek vra gen zou óók al hulp betekenen, zodat de vluchteling wat meer het Nederlandse gezinsleven en de geborgenheid ervan leert kennen' PROGRAMMA VOOR DE MAAND NOVEMBER Dinsdag 1 november is een gewone praat- en koffieochtend. Dinsdag 15 november zal Mieke Oude Vrielink praten over sterilisatie, een onderwerp, dat een heleboel vrou wen en mannen bezig houdt. Het Vrouwenkafee hoopt dan ook, dat dit belangrijke onderwerp vele vrouwen zal aanspreken, en dat het kafee die ochtend druk bezocht zal worden. AVONDKAFEE Op de tweede avond van het Vrouwenavondkafee van 10 oktober was er geen programma. Iedereen mocht zichzelf vermaken. Onderwerp van gesprek was. o.a. het programma voor de komende avonden. Er ging een lijst rond waarop allerlei suggesties stonden, zoals taakverdeling man vrouw, opvoeding van jongens en meis jes, waarom vrouwenkafee e.d. Het is de bedoeling dat er een definitieve lijst met onderwerpen op de volgende open avond klaar ligt (14 november). Men kan hierop aangeven aan welke onder werpen men de voorkeur geeft. Ook andere suggesties zijn van harte wel kom! PROGRAMMA VOOR DE MAAND NOVEMBER 14 november is er een open avond en 28 november is het onderwerp reklame aan de orde. Op welke manieren wordt de vrouw door de reklame beïnvloed, en welke rol speelt de vrouw in de re klame7 Men denkt erover om dit onderwerp als volgt te behandelen affiches maken van reklame uit tijdschriften, bandre- cordeopnamen van radioreklame en re klame uitbeelden d.m.v sketsjes. Zijn er vrouwen die mee willen doen aan de voorbereiding hiervan, dan kunnen zij kontakt opnemen met Riet Offermans, tel. 43497. LEUSDEN - In haar vergadering van maandag 5 september nam de Vrouwen raad Leusden, het overkoepelende or gaan van alle Leusdense vrouwenorga nisaties, het besluit om voortaan uit te komen met een gezamelijk progam ma Eén maal per maand zal het pro grammavan alle vrouwen organisaties voor de komende maand in deze krant bekend worden gemaakt Wie kennis wil nemen van wat er in Leusden onder de vrouwen leeft, be hoeft deze agenda maar uit te knip pen en bij de hand te houden, om een dagelijkse wegwijzer naar alle vrouwenbijeenkomsten te hebben. AGENDA NOVEMBER 1977 LEUSDENSE VROUWEN ORGANISATIES - dinsdag 1: koffieochtend Vrouwenka fee Leusden in Eetkafee De Hakhorst 9-12 uur - Zonnebloem Seniorensoos m de Jo- hanneshoeve 14-16.30 uur - UW seniorensoosLeusden-zuidinde Roda kantine 14-16 30 uur. - woensdag 2 Interkerkelijke Vrouwen Kontaktgroep behandelt het onderwerp „niet alleen met je mond, met je han den, met je ogen. Marcuskerk, 20 uur. - donderdag 3 UW seniorensoos Leusden-centrum in de kantine sport zaal Groenhouten 14-16 30 uur - handwerken onder deskundige leiding in de Johanneshoeve, 14-16.30 uur - maandag 17 NCVB Leusden-cen trum. Ds H Zethof over: ,,De kerk op zee". Marcuskerk, 20 00 uur. - dinsdag 8 NCVB Leusden-zuid. Zus ter Emanuel uit het klooster Area Paris te Driebergen over „Moti vering om intrede in eenkloosterte doen; 't Trefpunt, 2Ö.0ü~uur. - koffieochtend Johanneshoeve 9.30- 12.00 uur. - Zonnebloem seniorensoos - UW seniorensoos zuid - woensdag 9~kpo bezoek aan de kassen van Euröïïeur UrsüÏÏneweg. Startpunt Johanneshoeve 19.45 uur - donderdag 10 zonnebloem, VVV, Ge reformeerde Hervormde Vrouwen dienst. cabaretavond voor alle Leus dense senioren in Groot Krakhorst, 20 00 uur - VVV seniorensoos centrum - handwerken Johanneshoeve - maandag 14: koffieavond Vrouwen kafee Leusden in Eetkafee Hakhorst, 20.00-23.30 uur - dinsdag 15: vrouwenochtendkafee be handelt het onderwerp sterilisatie, in geleid door Mieke Oude Vrielink Eet kafee De Hakhorst. 9-12 uur. - zonnebloem seniorencentrum - VVV seniorensoos zuid - woensdag 16: KPO Achterveld: G W M. van Doorn uit Kockengen bespreekt: seksualiteit, Peerdestal Achterveld, 20 uur. - Nederlandse Bond van Plattelands vrouwen. de heer P J. Beens leert kaarsen rollen en trekken. Marcus kerk, 20 00 uur. - donderdag 17: VVV seniorensoos centrum - handwerken Johanneshoeve - dinsdag 22: VVV kontaktochtend vc*.r WV sters en belangstellenden Re- cratiezaal Lisidunahof, 9.30 uur. - zonnebloem seniorensoos - woensdag 23: Interkerkelijke Vro i- wenKontaktgroep gaat praten over re feraat mevrouw S G. Kraayeveld. Mar cuskerk 20.00 uur - donderdag 24: VVV seniorensoos centrum - handwerken Johanneshoeve - maandag 28: Vrouwenavondkafee be handelt het onderwerp: reklame, spe cifiek gericht op de vrouw. - dinsdag 29 zonnebloem senioren soos. - VVV seniorensoos zuid De Vrouwenraad Leusden publiceert deze gemeenschappelijke agenda om de vrouwen uit de diverse groeperingen te stimuleren kennis te nemen van el- kaars werk. Tevens 80 jonge gebruikte auto's. ANWB gekeurd en voorzien vart BOVAG garantiebewijs

Leusder Krant | 1977 | | pagina 11