Ruudtepuup nieuwe prins in Achterveld PJGU speelt Moeders wil is wet" Pater Van Dijk hield lezing voor ABTB Vijftig jaar getrouwd Sinterklaas komt 26 nov. aan in Achterveld Sinterklaas te gast bij DWS 55 Nederiaag Antilopen onverdiend Klaverjas- toernooi Ma psti Leusder Krant - Achtervelds nieuws DONDERDAG 17 NOVEMBER 1977 \V ACHTERVELD - Zaterdagavond werd j ook ln Achterveld het Carnavalsseizoen 1977-1978 geopend met het Prinsenbal. Hoewel het in het begin van de avond oiet zo vlot liep met het binnenkomen van de bezoekers viel dit in de loop van de avond toch mee. Zo tegen de I ü]d dat de oude Prins afscheid zou gaan aemen waren er toch ruim 200 car- I oivalsvierders in de zaal aanwezig. I De muziek werd deze avond verzorgd [door het Hammond Trio en de Hof- I kapel. Zowel het Hammond Trio als de I Hofkapel hadden de stemming er al I heel spoedig in en zo was het al vlug I ti de opening van de zaal heel ge- Kiellig I Om ongeveer 21.00 uur verscheen ■Prins Walter Puup IV met zijn adjudant Ki Raad van Elf in de zaal, vooraf ge- l'üin door de dansmariekes. Dit ver- I boogde de stemming in grote mate. Om ongeveer 22 30 uur was het tijdstip 1 ingebroken dat Prins Walter Puup IV likcheid begon te nemen. Zijn re- l-'iringsperiode zat er op. Hij dankte Injn Raad van Elf, zijn adjudant en alle Puupekoppen die door hun medewerking [Ut her. mogelijk hadden gemaakt zijn I fcuktie als Prins te hebben kunnen uit- I roeren zoals het gegaan was Ook I dankte hij de echtgenotes van zijn ge- I rolg die door hun medewerking het [ook mogelijk hadden gemaakt zijn taak [nee achtereenvolgende jaren te hebben tonnen uitoefenen Verder bracht hij Idink aan de verenigingen, de Zonne- Ibloem, de Hofkapel, de bejaarden en lie kinderen die allen zo hadden mee- Ifewerkt. Hij wenste iedereen weer een grandioos carnaval toe en de nieuwe Prins veel sterkte en alle goeds. Een sjoeciaal woord van dank kreeg zijn adjudant C. de Vette voor de grote steun en hulp hen de twee achter eenvolgende jaren als Prins verleend. Hierna reikte Prins Walter Puup IV aan zijn adjudant en de leden van de Raad van Elf een flesje vitaminerijk vocht uit, n.l tomatensap met op het flesje het opschrift ..Vitaminerijke Carnavalsdrank - patent Prins Walter Puup IV". De dames kregen een bloe metje Ook Martin van Westerlaak werd bij de Prins geroepen omdat hij in verband met zijn ziekte niet meer van de partij kon zijn. Ook Martin werd hartelijk bedankt voor zijn steun en inzet en kreeg ook een fles vitamine rijk vocht Zijn echtgenote kreeg ook een bloemetje. Na nogmaals een goed en gezellig carnaval te hebben toe gewenst verdween Prins Walter Puup IV van het toneel. Vol spannmg werd nu het tijdstip van elf minuten over elf afgewacht wie de nieuwe Prins zou zijn. Om elf minuten over elf was dan het grote moment daar en daalde de nieuwe Prins op het podium neer. De nieuwe Prins bleek Ruud van Lierop te zijn die onder de naam Ruudtepuup zijn ambt aan vaarde Wel enigszins nerveus sprak -de nieuwe Prins de aanwezigen toe. Hij dankte de oude Prins en zijn ad judant ,,De oude Prins", zei hij, ,,is niet alleen groot van stuk doch ook groot van daden en dan nog geassisteerd door zo'n geweldige adjudant. Cor de Vette heeft niet alleen als adjudant doch ook als voorzitter van de Carna valsvereniging deze gemaakt tot het geen het nu is." Ook sprak de nieuwe Prins een spe ciaal woord van dank aan mevr G. Hilverts en mevr. C. de Vette. Na zijn toespraak benoemde de nieuwe Prins Loek Enters tot zijn adjudant. Hierna werd Martin van Lesterlaak weer op het matje geroepen. Als dank voor hetgeen hij vele jaren als penning meester had gedaan bood de Prins hem een boodschappentas aan. Nu hij veel thuis was en veel de boodschappen voor zijn vrouw deed leek dit wel een goed geschenk. De Prins zei tegen Martin Westerlaak een ding goed te willen onthouden, ,,Het leven is niets waard, maar niets is meer waard dan te leven" Ook deze spreuk kreeg Martin aangeboden. Nadat de nieuwe Prins nog een uitleg had gegeven over zijn naam, zijnde een samenvoeging van zijn voornaam en dat hij een echte Puup was. Ieder een een mooi en gezellig carnaval toewensend zette de nieuwe Prins de eerste polonaise in, direkt gevolgd door vrijwel alle aanwezigen. Na deze polonaise werden door de nieuwe Prins nog drie geschenken weg gegeven, zijnde drie mooie buiten- thermometers. De gelukkige winnaars waren Pieter Bokkers en mevrouw E Steenbeek en de bezitter van lot nr. 41. Om ongeveer één uur werd deze gezellige avond door de nieuwe Prins gesloten. ACHTERVELD - Donderdag 10 no- Itember werd weer de eerste bijeen- 1 komst van het seizoen 1977-1978 gehou- lien van de ABTB. Deze bijeenkomst I»erd vooraf gegaan door een H.Mis I's de kerk te Achterveld die werd ■gedragen door de Achterveldse ■Missiepater Jan van Dijk. 1 Na de Mis werd de bijeenkomst voortgezet in Ons Gebouw. Nadat er telfie was gepresenteerd werd de bij- jcMkomst geopend door de voorzitter, Heer Kooloos. Alle aanwezigen wer- hartelijk welkom geheten, in het Plunder Pater Jan van Dijk De voor ster hoopte dat het niet alleen een ■-lellige, doch ook een vruchtbare bij - Morast zou zijn. De notulen van de vergadering van 24 maart 1977 werden voorgelezen en onveranderd goedge keurd. Bij punt drie van de agenda werd medegedeeld dat het bezoek dat steeds wordt gebracht aan leden die langdurig ziek zijn zal worden verzorgd door G. van Burgsteden. Na de mededelingen was de bestuurs verkiezing aan de orde. De heer G. v. Burgsteden die periodiek aftredend was had zich weer herkiesbaar gesteld. Als tegenkandidaat had de heer P. v. d. Hoven Jr. zich beschikbaar gesteld. Met grote meerderheid werd G. van Burgsteden herkozen. Bij de rondvraag kwamen enkele vragen naar voren die geheel naar 33J31I 5(13! i ikeii\ puü* l ACHTERVELD - Dinsdag vierde het r-Mpaar Jacobus Steenbeek en Heiltje f&Qkamp hun vijftig jarig huwelijks ki- Het echtpaar woont in de buurt- tap Musschendorp en geniet nog een goede gezondheid. De jubilaris heeft als metselaar altijd hard gewerkt en zijn vrouw was als huismoeder ook altijd druk voor haar goede gezin. Dinsdagmiddag was er de receptie in tevredenheid van de vragenstellers werden beantwoord Na de pauze was het de beurt aan Pater Jan van Dijk die sprak over zijn werk in de missie, hierbij een groot aantal dia's vertonend. De duidelijke uitleg was zeer interes sant en werd dan ook met grote belang stelling gevolgd. Na de beëindiging van zijn lezing werd Pater Van Dijk in de gelegenheid gesteld om onder de aan wezigen een collecte te houden voor zijn werk. Deze collecte bracht het mooie bedrag op van f330.-. Hierna sloot de voorzitter deze bij eenkomst met een bijzonder woord van dank aan Pater Van Dijk en een wel thuis aan alle aanwezigen Buitenlust in Achterveld. Behalve de vele familieleden, vrienden en bekenden kwam ook loco-burge meester Zandbnnk het paar geluk wensen 's Avonds was er een Mis uit Dank baarheid in de R.K. Sint Jozefkerk in Achterveld laan 6*1 ACHTERVELD - Dank zij de mede werking van de Achterveldse winke liersvereniging is het ook dit jaar weer mogelijk dat Sint Nicolaas zijn intocht doet in Achterveld. Zaterdag 26 november zal de goede Sint zijn in tocht houden in Achterveld. Komende uit de richting Barneveld zal hij om 14.00 uur worden ontvangen bij Hotel De Roskam. De muziekvereniging DWS zal ook nu weer zijn medewerking verlenen. Na de ontvangst zal Sint een rijtoer maken door het dorp. De route is als volgt: Vanaf de Roskam naar de Jan van Ar- kelweg, VerjaegdeRuyterweg, Hessen weg, Pater Stormstraat, Walter van Amersfoortstraat, Hendrik van Vian- denstraat, Verjaegde Ruyterweg, Van Oldenbarneveltstraat, Deliana van Wee- destraat, Walter van Amersfoortstraat, Pater Stormstraat, Hessenweg, tot aan Café Buitenlust. De belangstellende jeugd en de eventuele ouders worden dus om 14 00 uur allen verwacht bij De Roskam zodat men Sint een warme ont vangst kan geven. ACHTERVELD - Evenals de twee voorgaande jaren zal ook dit jaar Sint Nicolaas weer te gast zijn bij de muziekvereniging DWS. Mede door de gastvrijheid van de bevolking van Achterveld en omgeving zal hij daar zijn op 4, 5 en 6 december. Tijdens zijn verblijf bij DWS zal de Sint uitsluitend op verzoek bereid zijn een bezoek te brengen aan de gezinnen in Achterveld en omgeving, en in deze gezinnen de kinderen hun cadeautjes overhandigen. Daar het deze dagen voor Sint heel drukke dagen zijn moet men wel zo spoedig mogelijk een afspraak maken om teleurstellingen te voorkomen. De afspraken kunnen worden gemaakt door te bellen 033-41197, liefst 's avonds na 18.00 uur De Sint zal vergezeld zijn van twee zwarte Pieten en gezien de drukke tijd voor Sint zal het bezoek niet langer duren dan ca. 20 minuten. In verband met de erg gestegen prijzen van de laatste tijd en de kosten van vervoer zal er een onkostenvergoeding worden gevraagd voor elk bezoek. Het bedrag van deze onkosten wordt mede gedeeld tijdens het maken van de af spraak. LEUSDEN - De Plattelands Jongeren Gemeenschap Utrecht afdeling Leusden, „De Valleijongeren" houdt op zaterdag 19 en vrijdag 25 november zijn jaarfeest. Traditiegetrouw vinden deze feest avonden plaats in café-restaurant „De Mof" aan de Amhemseweg 95. Even eens volgens de traditie wordt het prog ramma van het jaarlijkse feest groten deels gevuld door de opvoering van een toneelstuk. Dit stuk, „Moeders wil is wet", wordt door de volgende P.J.G.U. leden over het voetlicht gebracht. Arie Verwey zal de rol van Bert Held spelen, de eigenaar van een goed lopende zaak. Ria Verwey speelt zijn vrouw Brigitte. Bert Helds compagnon, Fred Roches, komt voor rekening van Willem van Engelenhoven. Mieke Jansen zal zijn verloofde, Hasje, zijn. Bngittes tante Fneda wordt gespeeld door Elly van Garderen, Berts oom Peter door Frans Lagerwey. Het programma op 19 november zal om 20.00 uur beginnen. In de pauze zal een verloting plaatsvinden waarvan de trekking (er zijn aardige prijzen be schikbaar!) na afloop van het toneelstuk geschiedt. Het einde van de avond is ongeveer tegen 23.00 uur. Op vrijdag 25 november begint de avond om 19.30 uur. Ook op deze avond vind! in de pauze een prijs verloting plaats, waarvan de prijzen na beëindiging van het toneelstuk, worden uitgedeeld. Hierna zal er dansen zijn met de beatband „The Neighbours" tot ongeveer 1 uur 's nachts. Reeds geruime tijd zijn de spelers en speelsters, onder leiding van regisseur P. Valkenet, bezig om een zo goed mo gelijk stuk toneelspel op de planken te brengen. Een extra stimulans daarbij is het feit, dat evenals vorig jaar, door de afdeling Leusden wordt meegedaan aan de provinciale toneelwedstrijd. P.J.G.U dekorbouwers Jan van Lunte- ren en Dirk Janssen leveren daaraan een geheel eigen, niet te onderschatten, bijdrage. De toneelvereniging van de P.J.G.U. vindt een gastvnj onderdak in de heerlijk verwarmde en goed inge richte kassen van tuinder Valkenet. Z; er ooit, ook voor deze vereniging, nc* eens een eigen repetitielokaal m< toneel af kunnen in het nog ver verwi derde Leusdense dorpshuis?. i Enkele bijzonderheden over het stu1 „Moeders wil is wet". Het is een klucF in drie bedrijven met een tijdsduur va ongeveer twee uur, de lachorkanen nie- inbegrepen. Het geheel speelt zich af in de huis, kamer van Bert Held, de eigenaar vai] een kledingmagazijn. Berts vrouw Bri gitte loopt de gehele dag rond met eei boek in de hand betreffende de bete geëmancipeerde vrouw Zij probeer geheel naar het boek te leven en te han delen, hetgeen de meest komische situa ties teweeg brengt. De P.J.G.U., die deze zomer met de' organisatie van de landdag en een stanc tijdens de braderie Leusden 1200, vele kontakten heeft kunnen leggen met de Leusdense gemeenschap, hoopt dat er op het jaarfeest ook belangstelling van buiten haar eigen kring zal zijn. Iede reen, die naar het toneelstuk wil komen kijken, is van harte welkom. LEUSDEN-CENTRUM - Antilopen opende de micro-competitie tegen het uit de overgangsklasse gedegradeer de Amsterdamse Swift en de Leusde- naren speelden in de volgende op stelling: Yolanda Versteeg, Mauke Cos- verloren en gevonden ACHTERVELD - Bij de politie te Achterveld, tel. 03425-1607 zijn als verloren en gevonden opgegeven: VERLOREN Bruin knijpbeursje met inhoud. GEVONDEN Doublé armband; sleutel waaraan briefje ,,Kees" ACHTERVELD - Maandag 21 no vember a.s. wordt in de kantine van het Kerstens sportpark de tweede ronde gespeeld van het klaverjastoernooi voor de leden en donateurs van SVA. De leden en donateurs kunnen zowel kla verjassen als schutjassen. Er zijn die avond weer een aantal mooie prijzen te winnen. Aanvang 20.00 uur. ta, Rob Geutjes en Frans ter Maten (eerste aanval), Margaret Versteeg, Gert Nieuwenhuis, Pieter Kraaikamp en Frouk Geutjes (eerste verdediging). Trainer/coach Evert de Bruin bracht zijn ploeg zeer gemotiveerd in het veld en Antilopen opende d.m.v. een afstandsschot van Rob Geutjes de sco re. Swift kon al gauw de stand recht trekken, maar de tweede aanval van de Leusdenaren (die wat meer ruimte kreeg dan de eerste) schiep zich en kele mooie kansen. Dit resulteerde eerst in een doorloopbal van Pieter Kraaikamp, even later gevolgd door een afstandsschot van Gert Nieuwen huis, die hiermee Antilopen een 1-3 voorsprong gaf. Vlak voor de rust kon Swift nog wat dichterbij kruipen tot 2-3. Direct na het begin van de tweede helft betekende een enigszins dubieuze strafschop voor de Amsterdammers de gelijkmaker. De Antilopen gingen onverdroten door en al spoedig kon Frouk Geutjes voor 4-3 zorgen. Jam- mergenoeg werd het even vlug weer 4-4. De wedstrijd ging daarna gelijk op, hoewel de Leusdenaren steeds voor wisten te komen. Eerst met 4-5 uit een afstandsschot van Rob Geutjes en in de slotfase met 5-6 door Gert Nieuwenhuis. Swift kwam nog op 6-6 en een p>aar zeer span nende minuten braken aan In werke lijk de allerlaatste minuut van de wedstrijd wist Swift met een daverend afstandsschot op 7-6 te komen, zo dat Antilopen onverdiend zonder een winstpunt naar huis moest. Toch was het van de Leusdenaren een goede wedstrijd en ondanks de nederlaag kunnen wij gerust spreken van een mentale opkikker. De rol van „un derdog" kan nu gerust aan de kant worden geschoven. Zeker nu is ge bleken, dat de twee nieuwkomers in de ploeg (Yolanda en Margaret Vei*5 steeg) prima opgewassen zijn tegen hét korfbalgeweld in de le klasse. JUNIOREN WONNEN De Antilopen-junioren zijn op 5 november gestart in de micro-comj-' petitie (klasse 4B) met een 3-0 zege op Activitas. Afgelopen zaterdag speels den zij hun tweede wedstrijd met SKF als tegenstander. De eerste aanr- val, bestaande uit Marga Vlaanderen,' Marianne Schilling, Jelle van Santeja* en René Damen, speelde wat slordig^ waardoor een doelpunt lang op zich liet wachten Het was tenslotte René Da-^ men, die uit een afstandsschot voor de openingstreffer kon zorgen Ook de eerste verdediging (Helma Renes, Mar jolein Hueting, Manfred Lahey en Ajp, Boschhuizen) speelde niet feilloos, maar gelukkig bleven tegendoelpunt ten uit. Jelle van Santen bracht dé stand op 2-0, waarna van speelvak werd gewisseld. De tweede aanvaF draaide goed, maar kon voor de rust toch niet scoren. In de tweede helft had Manfred Lahey eerst nog de stand, op 3-0 gebracht, voordat SKF de eer* kon redden. Met 3-1 kwam het eind dat betekende weer 2 winstpunteh- voor de junioren van Antilopen. VVV AMERSFOORT STATIONSPLEIN 8a TENTOONSTELLINGEN T I AKG HET PLOEGHUIS, Muurhuizen 159 18, 19, 20 nov. vr. 19-22 u. zat. 11-17 u., zo. 14-17 u. Tentoon stelling van Bont van Oyen met druktekeningen nen Kédo Erné en Pie ter van Zetten met keramiek. HET KAPELHUIS, Krankeledenstraat di t/m zat. 11-17 uur zo en maandag gesloten 19 nov t/m 13 dec Tentoonstelling van Ronald Tolman met beelden en etsen. INGENIEURSBUREAU DHV, Laan 1914, nr. 35 za. en zo. 14-17 uur t/m 27 november. Een bijzondere grote en exklu- sieve tentoonstelling van 22 kunstenaars (De ploeg) De kunstwerken kan men ook kopen er is o.a. te zien: schilderijen, plastieken, wandkle den, gouaches, tekeningen, reliefs en glas in loodramen, en nog zeer veel andere kunstwerken. BLOEMSIERKUNST, Pieter Sluis, Krommestraat 22 18 nov. t/m 10 dec. ma. t/m zat 8.30-18 uur. Tentoonstelling email- les van Knaron Manzen. MOTEL DE WITTE BERGEN, Rijksweg, Eemnes T/m 6 dec. dagelijks 9-22 uur, receptiebalie exjxisitie van Dick Keller met olieverfschilderijen KOBUS AAN DE POORT, Utrechtsestraat T/m 19 nov. ma t/m zat. 10-22 uur expositie door Herman Kok met aquarellen. MUSEUM FLEHITE, Westsingel 50 T/m 20 nov. di. t/m zat. 10-17 u. zo. 14-17 u. Tent. 400 jaar St. Elisabeth's gast of ziekenhuis, een tent. die een overzicht geeft van het wel en wee van het Amersfoortse St. Elisabeth's gast- of zieken huis. JULIANA VAN STOLBERGKAZERNE, Appelweg Di. en wo. middag 14-16 u. De historische ontwikkeling van het regi ment van de geneeskundige troepen. AKZO CHEMIE, Stationsstraat di. en do. middag van 14-16.30 uur van 11 nov. t/m 2 dec. Tentoon stelling door Helwich Pütter met olieverfschilderijen, Paul Seuthe met collages en Gerard Lageman met bronzen. ZONNEHOF, Zonnehof 8, Amersfoort ma. t/m zat. 10-17 uur, zo. 13-17 u. t/m 4 dec. Dick Cassee aquarel len, kans Coumans met zeefdrukken en tekeningen Eduard Flor met etsen en tekeningen en Joost van Rooyen met aquarellen. Tevens is er een tentoonstelling door Benny Motzfeldt een glaskunstenares de tentoonstelling is tot stand gekomen in het kader van het cul tureel verdrag met Noorwegen, en geeft een overzicht van haar werk vanaf 1963. BEZICHTIGINGEN EN RONDLEIDINGEN VVV-AMERSFOORT, Stationsplein 8 ma t/m zo. rondleidingen door de oude binnenstad van Amersfoort onder leiding van Hostess Team Amersfoort. Telefonisch kontakt opnemen met Mevr Plantinga, tel. 033-12747. Kosten f3,-per per soon min. 20 personen. SPEEL-O-THEEK, bij VVV-Amersfoort, Stationsplein 8 Bij VVV-Amersfoort is er iedere wo. middag van 14-17 u. en iedere za morgen van 10-12 uur speel-o-theek voor kinderen, gehandi capte kinderen. AMERSFOORT DIVERSEN 19 nov 13 45 u.: Aankomst van Sint Nikolaas, Grote Koppel Amers foort. 14-15 u. Kleine rondgang door de binnenstad, route: grote KoDDel-Schimmelpenninckstraat-Hooglandseweg-Scheltusstraat-Kamp- Langestraat-Westsingel-'t Zand-Bolderstraat, Achter het oude wees - huis-Teut-Coninckstraat. 15 u. Aankomst Flint 15-16.30 u Kin dervoorstelling voor de kinderen in de Flint, Coninckstraat 62, kaarten verkrijgbaar aan de kassa van de Flint. 16.30-17 30 u Eventueel tweede kindervoorstelling. TINGIETERIJ, Kamperbinnenpoort Op werkdagen van 9-18 uur, zat. 9-17 uur Hier wordt een perma nente voorstelling gegeven. Speciale demonstraties op verzoek telefonische afspraak met de heer van de Wal. Tel. 033-20125. STADHUIS AMERSFOORT, Stadhuisplein „Kunst voor één piek" arthotheek werken huren voor f 1-alleen voor inwoners van Amersfoort. DE INSTEE, Zuidsingel 45 Permanent wo en vr. open huis voor jongeren. DE INSTEE VROUWENCAFÉ, Zuidsingel 45 Iedere 2e en 4e do. in de maand 20-23.30 uur. DIERENPARK AMERSFOORT, B.W. Laan 224 Veel grote en kleine dieren en ook vogels, en veel andere leuke attracties zoals een kinderboerderij, ezeltje rijden, speeltuin etc. Dagelijks van 8.30 tot zonsondergang VJV MEERWEGEM, Utrechtseweg 125 Diverse programma's voor de werkende jongeren van 17-27 jaar. Op alle avonden van 19.30-23.30 uur voor inlichtingen 033-13871. POPPENTHEATER TOERMALIJN, Koppelpoort Zat. 19 nov 11 en 15 uur Kindervoorstelling Het Lappenpaardje v a. 6 jaar. f3,50 inklusief limonade, reserveren 033-19629. wo. 23 nov. 15 uur Kindervoorstelling Het Lappenpaardje, v.a. 6 jaar f3,50 inklusief limonade, reserveren 033-19629. AMERSHOF, Restaurant, Snouckaertlaan Iedere le en 3e do. in de maand vereniging voor alleenstaanden. Iedere le en 3e do, in de maand om 20 u een inleidende lezing over de Trancedente Meditatie Techniek. SINT JORISKERK, Hol 19 nov. 20 uur. Koor- en samenzangavond uitgevoerd door het koor Jubilate Deo uit Woudenberg voor ieder toegankelijk. 23 nov. 20 u. Alliance Francaise, in de gerfkamer. DE-DRIETAND, Neptunusplein 19 nov 20 u. Discoavond -voor iedereen toegankelijk. Kaarten ver krijgbaar aan de Drietand zelf. ST; VOOR DE BEJAARDENZORG, Nieuwstraat 12 23 nov 14 u. voordrachtkunstenares, mevr. E. H. de la Parra brengt een luchtig program. THEATER MINIATUUR, Appelmarkt 9 dec. 19.30 uur -Inleiding door Jan Visser. 20.30 u. Optreden door dichterskring Amersfoort met Maurits Mok, na de pauze dis cussie met de dichter. Toegangskaarten vanaf 19.15 uur aan de kassa f4,25, cjp f2,25. 19 nov. 14 30 uur. Kindervoorstelling door Theater Dubbel Twee met „Dat had je gedroomd" Toegang f3,50. MUSEUM FLEHITE, ingang Breestraat 82 22 nov. 20 u - lezing door O. Goubitz over Middeleeuws schoeisel en andere bodemvondsten. CULTUREEL CENTRUM DE FLINT, Coninckstraat 62 Telefonisch kaarten bestellen van 10-15 u. op tel. 033-26094, een week van tevoren! 18 nov 10-22 u Tentoonstelling van de kleinveefokkersvereniging. 18 nov. 15 u. Buitenlands toneel „The King's head Theatre Club met ..Spokesong or the common wheel" van Stewart Parker. Toegang f 12,-, f 8,- cjp en pas 65. 19 nov 10-17 u. Tentoonstelling van de kleinveefokkersvereneniging. 20 nov 20.15 u. Zondagavondconcert met „Orchestra of St. John's Smith Square". Toegang f 12,-f8,- cjp en pas 65. 22 nov. 20 15 u. Toneel Jules Croiset speelt „Een Zekere Vin cent" Toegang f 12,-f8,- cjp en pas 65 23/november 20.15 u Toneel, „Meneer Klebs en Rosalie" door o a Luc Lutz en Simone Rooskens. Toegang f 17,-f 13,- cjp en pas 65. CULTUREEL CENTRUM DE FLINT, Coninckstraat 62 24 nov. 10-22 uur Tentoonstelling vande sierduivenfokkersvereniging. 25 nov 10-22 uur idem 26 nov. 10-16 uur idem.

Leusder Krant | 1977 | | pagina 15