uitensport wordt binnensport Kaaien I verstevigde koploperspositie Recreatieve Haaien beten van zich af O* ■im I; j: SIHItT §JjtETMUIO<MSBj(j IJs en weder dienende m Ml P RESULTATEN JUDO-EXAMENS IN LEUSDEN Nederiagen Impala-volleyballers Leusder Krant - Sport DONDERDAG 24 NOVEMBER 1977 18 t 1 LEUSDEN/CENTRUM - Geen wel denkend mens twijfelt nog aan het nut en de noodzaak van sport. In het kader van dit artikel laten wij beroepssport buiten beschouwing omdat die in onze omgeving (vrijwel) niet wordt beoefend. Opmerkelijk is, dat uitgesproken bui tensporten gedurende de wintermaan den hoe langer hoe meer plaatsvinden in een gelukkig nog steeds groeiend aantal overdekte accommodaties. Voor sommige takken van sport kan dat niet anders. Denk maar aan waterpolo en zwemmen. Ook tennis is in de winter buitenshuis praktisch onmogelilk. An ders ligt dat met voet-, hand- en korf bal, maar ook met hockey en nog een paar niet in Leusden voorkomende veldsporten als rugby e.d. Dit zijn van huis uit bij uitstek winteraange- legenheden in de vrije natuur. Hoofdzakelijk om twee redenen werd enige jaren geleden in de sport op amateuristische basis de z.g. winter stop ingevoerd Dat is een, althans voor de competities, wedstrijdloze pe riode. De weersomstandigheden in de cember en januari (vaak ook in novem ber en februari) zijn van dien aard, dat de velden nogal eens afgekeurd moeten worden, met een onregelmatig competitieverloop als gevolg. Voorts spreekt de gezondheid en het wedstrijd- plezier van de recreant een grote rol. Het is ook geen pretje om in modder en sneeuw bij temperaturen rond of onder het vriespunt voor je lol achter een bal aan te hollen. Korfbal en handbal kennen reeds jaren een officiële zaalcompetitie in de echte wintermaanden en ook de hockey- bond gaat meer en meer die richting uit Na het komende weekeinde begint ook daar de steeds langer wordende winterstop met mogelijkheden tot deel name aan zaalcompetities. Per 3 en 4 december doet de Leusdense hockey club met 3 senioren- en 2 junioren- teams daaraan mee. Bij gebrek aan een sporthal in Leusden moeten echter zowel de uit- als de thuiswedstrijden elders worden gespeeld en wat dit sei zoen betreft niet alleen in Huizen, Bla- ricum, Scherpenzeel, Zeist en Baarn, maar zelfs in IJssekstein, Vianen en Leerdam. Allemaal plaatsen met een sporthal en sommigen zelfs zondereen hockeyclub! ZAALVOETBAL Ook het amateurvoetbal kent reeds jaren een winterstop. Mede in verband met de wereldkampioenschappen vol gend jaar in Argentinië duurt die com petitie-onderbreking dit jaar korter dan anders. Naast het veldvoetbal heeft zich in de achter ons liggende jaren het zaalvoetbal (altijd droog en warm!) enorm ontwikkeld en alles wijst erop, dat die groei in de komende jaren voortgaat. Via Roda-secretaris C. Leyenaar kwamen wij in het bezit van de Adreslijst 1977-1978" van de KNVB-afdeling Utrecht. Daaruit ont lenen wij de navolgende gegevens. Uit onderstaande tabel kunt u zien, hoe het aantal clubs in deze afdeling groei de. Met nadruk stellen wij, dat de meeste verenigingen met meerdere teams meedoen, zodat het aantal ploe gen een veelvoud is van de hier vol gende cijfers: distr./groep 1976 1977 toename Utrecht 121 166 37% 't Gooi 24 69 188% Veluwe 52 55 6% Heuvelrug 10 Dames 7 8 14% Jeugd 9 Totaal - 317 Rayon Utrecht heeft 14 (sport)hallen ter beschikking en wel in Utrecht (6), Zeist (2), Maarssenbroek, de Bilt, IJsselstein, Nieuwegein, Vianen en Breukelen. In district 't Gooi staan 6 sporthallen in Hilversum, Huizen, Baarn, Blaricum, Bussum en Naarden ter beschikking en in het rayon de Velu we wordt gespeeld in de sporthallen te Nijkerk, Ermelo, Harderwijk en Lelystad. Het gereedkomen van sport hal 't Gastland te Rhenen had als ge volg de instelling van een nieuw rayon en de oprichting van 10 clubs (8 te Rhenen en voorts in Veenendaal en Achterberg). Met dames- en jeugd- zaalvoetbal is dit jaar begonnen. Wat de gevolgen zijn van de groei van het aantal sporthallen bleek ook duidelijk in 't Gooi. Daar nam het bestand van clubs toe met bijna 200%. In de oudste sportaccommodaties waren uiteraard de meeste clubs gehuisvest en het ondervolgende lijstje laat duide lijk de groei in het laatste jaar zien: Clubs in: 1976 1977 Hilversum 13 16 Huizen 1 19 Bussum 4 9 Naarden 2 8 Laren 0 5 Blaricum 1 3 Soest 0 3 Baarn 1 2 Loosdrecht 1 1 Vreeland 0 1 Bunschoten 0 1 Hoogland 0 1 Totaal 23 69 Het aantal clubs in rayon de Velu we steeg minder, maar de hoeveelheid teams des te meer. Door fusies in en verhuizingen uit de overbezette Nijkerk - se sporthal Strijland daalde daar het aantal gevestigde clubs, maar in totaal werd toch een vooruitgang van 6% ge boekt. De nieuwe sporthallen Agora te Lelystad, Calluna in Ermelo en de Sij pel (Harderwijk) kregen een drukke bezetting door clubs uit: Nijkerk 27 (1976) 18 (1977) Ermelo 8 11 Lelystad 5 9 Harderwijk 1 4 Nijkerkerveen 3 3 Hoevelaken 0 1 Amersfoort 5 5 Barneveld 0 1 Leusden 1 1 Putten 2 2 In Leusden bestaan op dit moment 3 zaalvoetbalclubs met 4 teams. Zo wel de F.C. Opstelten (voortgekomen uit Roda'46) als de S.O. Lisidunahof (in de zomer als Stetboys in de zieken huiscompetitie) spelen in de 4e klasse van rayon Utrecht en Pon Voorwaarts is in district de Veluwe ingedeeld. Al deze ploegen spelen ook hun thuis wedstrijden buiten de gemeente. LEUSDEN - Het eerste waterpolo- zevental van de Haaien heeft afge lopen zaterdag zijn positie op de rang lijst verstevigd, door met 5-2 te win nen van de als nummer drie op de ranglijst geplaatste zevental van NVA uit Haarlem. De Haaien die wel tegen de tegen stander opzagen, speelden, in tegen stelling tot de andere gespeelde wed strijden, de eerste twee periode's op volle toeren. Het score verloop laat dit ook duidelijk zien, want in de eerste periode kwamen de Haaien op een voorsprong van 2-1 In de tweede periode liep men uit tot 4-1, terwijl men in de derde periode de stand op 5-2 bracht Hierna bleek men al het kruid verschoten te hebben, zodat in de vierde periode van beide kanten niet gescoord werd. In het begin van de eerste periode wisten de Haaien gelijk in balbe zit te komen. Echter, de eerste aan val werd door NVA onderschept. Maar het duurde niet lang voordat de Haaien opnieuw in balbezit kwamen. De bal werd via het middenveld op midvoor Van Grootevheen geplaatst. Deze wist met een mooi schot de bal in de tou wen te werken en daardoor de stand op 1-0 te brengen. Nadat NVA een paar maal in de aanval was geweest, kon keeper Henk Rey de bal op uitstekende wijze on derscheppen. Een snel en goed ge plaatste bal van Henk Rey op mid denvelder Jaap Wolswinkel leverde een uitbraak op waaruit Jan v. d. Grootevheen na aangeven van Jaap Wolswinkel 2-0 kon laten aantekenen Even hierna werd Teun van Spriel voor 45 sec. op de kant verwezen doordat hij een NVA speler op een ongeoorloofde manier afstopte NVA nam de hieruit verkregen vrije worp snel en wist de stand op 2-1 terug te brengen. In de tweede periode kwamen de Haaien opnieuw in bal bezit en scoorden middels een hard schot van Jan v. d Grootevheen 3-1. Kort hierop werd een NVA-speler uit het veld gezonden maar de Haaien konden, ondanks, verwoede pogingen, geen gebruik maken van deze num- merieke meerderheid. Pas later toen de Haaien opnieuw in de nummerieke meerderheid waren, wist Harry Abbing met een hard schot toch 4-1 te scoren. In de derde periode verzwakte het spel van de Haaien. Jan van de Groote vheen wist nog wel na aangeven van Willem van de Klashorst de stand op 5-1 te brengen. NVA kon hierna uit een aanval scoren 5-2. Opnieuw konden de Haaien uit een nummerie ke meerderheid niet scoren. Schoten van Willem v d. Klashorst en Rob Hukker troffen lat en werden tot hoek schop verwerkt In de vierde periode bleef de stand op 5-2 doordat een paar kansen door de Haaien gemist werden en doordat keeper Henk Rey een goed staaltje keeperswerk verrichte. Na het eind signaal kon trainer/coach Jan Wil- lems, die toch aanwezig kon zijn, zijn spelers feliciteren met de 5-2 overwinning, die werd behaald onder het toeziend oog van de in grote ge tale opgekomen supporterschare. Door deze overwinning staan de Haaien samen met Olympus uit Heer- hugowaard op kop met 14 punten uit zeven wedstrijden. Op de tweede plaats staat nu NVA met 6 punten uit 5 wedstrijden De Haaien kunnen hun punten aan tal vergroten door op vrijdag 2 de cember Aquarijn te verslaan. De wed strijd wordt gespeeld in het sj>ort- fondsenbad in Amersfoort en zal be ginnen om 21.00 uur. Op zaterdag 7 december moeten de Haaien naar Heer- hugowaard om daar de laatste wed strijd van het eerste competitiege deelte te spelen. Het is voor de Haaien tevens de belangrijkste wedstrijd want men moet het dan opnemen tegen de naast de Haaien geplaatste Olympus. Wanneer men met een overwinning naar huis terugkeert, kan met met een gerust hart aan het tweede ge deelte van de kompetitie denken, waar in dezelfde ploegen nogmaals tegen de Haaien uitkomen. TILL - Zaterdagavond werd in het combibad-Groenendaal te Tiel het derde deel van „Onder Toppers-B" gezwommen. De Tielse Zwemclub '70 was daarbij de gastvrouw van zuster- club Vahalis (Tiel), LarsheimuitLeer- sum, de Amersfoortse Z&PC en de Leusdense Haaien. Veel belangstel lende ouders vergezelden de Leus dense zwemmers en zwemsters en met een negental auto's trok de school Haaien naar de Betuwse hoofdstad. In de recreatieve sector van de Leus- der zwemclub wordt met losse hand toch ijverig getraind en dat is regel matig merkbaar aan de tijden. Een heel leuk succes boekte Luc v. d. Meer met 22.6 (was 24.1) op de 25 m. school slag. Ook de tijden van Esther Hulst, Janthe Brongers en Bart Nelissen op de 25 m vrij - om maar enkelen uit het rijtje te pikken - wijzen op een serieuze aanpak van de sportieve ont spanning. Heel wat jonge Haaitjes boekten voor uitgang en uit de wedstrijdresultaten in Tiel bleek wederom, dat de Leus dense jongelui vooral op de estafette- nummers goed van zich afbijten. Zo werd het door 2 jongens en 2 meisjes in estafette-vorm overzwemmen van een mijter (onder punt 17 als recrea- tiefnummer op het programma ver meld) vlot gewonnen door de Haaien. Jan Piet Nelissen, Diana van Burg stede, Mare van Dijk en Marieke Wold- man werden met 1.18.8 op de 4x25 m vrij m/j onder 10 jaar 2e. De 4x50 m vrij m.o 12 werd in 2.44.1 door An ja Apeldoorn, Monique Hikke en het duo Lucienne en Brigitte van Ruiten beek knap gewonnen. Ook een mooie le plaats werd bereikt op de 4x50 m schoolslag voor jongens boven 12 en daar hebben in 2.52.6 Frank Pot, Peter v d. Veer, Frank Schwencke en Ronald Leenheer voor gezorgd De overige Leusdense uitslagen waren. 25 m vrij m.o. 8. Esther Hulst (24.0) 21 8, Janthe Bron gers (33 8) 30.2. Idem jongens o. 8: Bart Nelissen (22.2) 19.5; Erik Kas pers (38 0) 32.5. 25 m rugslag m.o. 10: Marieke Woldman (23.3) 21 09; Judith Hom (29.8) 26 0 Idem jongens o 10: Mark van Dijk 22.9; Robert Jan van Loon (24.8) 23.2; Luc v. d Meer (32.2) 27.0. 50 m schoolslag m.o. 12: Anja Apeldoorn (49.3) 48.3; Brigitte van Ruitenbeek 50.6. Idem jongens o 12: Dirk Jan Scholten (49 3) 47.3, John Wanner 54.3. 50 m vrij meisjes +12: Ria Valkengoed 35.8; Rina Valken goed (40.3) 39.0. Idem jongens +12: Ronald Leenheer 30.0; Frank Pot 33.4. 85 m rugslag m.o 8. Esther Hulst (25.0) 24.0; Janthe Bron gers (31.1) 28.2. Idem jongens o. 8- Bart Nelissen (27.1) 25.1; Erik Kas pers (34.1) 33 9 25 m schoolslag m.o 10 Diana van Burgstede 23.6; EdmeeGos- selink (25.8) 24.3; Myrthe Brongers (27 2) 26 8. Idem jongens o. 10: Luc v. d. Meer (24.1) 22.6; Robert Jan van Loon f26.3) 24.5; Jan Piet Nelis sen (27 2) 26.0 50 m vrij m.o 12: Lucienne v. Ruitenbeek (39.7) 37.8; Monique Hikke (43.2) 42.0. Idem jongens o 12: Jeroen Kelder (44.4) 41.2; Dirk Jan Scholten 41.5. 50 m rugslag meisjes +12: Ria Valkengoed 43.0; Rina Valken goed (48.8) 45.2. Idem jongens +12: Frans Schwencke 42.4; Peter v. d. Veer (43.8) 43.4. LEUSDEN/CENTRUM - In de afge lopen week hebben de Leusdense jeugdjudo-examens van sportschool Boersma plaatsgevonden. In de gymzaal aan de Aschatterweg bleken vele ouders en andere belangstellenden zeer geïnteresseerd in de verrichtingen van de jonge judika's. De trainers J. Do- tinga, R. Huffenreuter en G. Mulder waren bijzonder tevreden over de ge maakte vorderingen in de diverse judo technieken. De resultaten: witte band gele slip: Hugo den Toom, Arnold Bosveld, Emile Hoekstra, Egbert Bleyenberg, Michel Westra, Chester Marsman, Erik Daatse- laar, Richard Boersema, Jan Pieter Tuininga, Onno de Groot, Paul Hagens, Arthur Hagens, Rico ter Haar, Bastiaan Reeskamp, Marco v Wijngaarden, Olaf Lensink, Mark Schuringa, Bert Jan Ba ron, Edwin Cornelissen, Mare v. Peski, Micha Ploeger, Henk Bleijenberg, Step- han Zijderveld, Igor Pesi, Erik Cornelis sen, Damion v. Oortmerssen, Marian Heeroma, Irene Heeroma, Ronald v. Doorn, Steven Dijksterhuis, Michiel Boerma, Edwin Vriens, Peter v. Loon, Jaap Wisman, Ronny Woudstra, Peter Lens, Marco Hut, Martij Hassink, Gijs- bert Geerders, Jorg Altenbui^g, Enk Cornelissen, Rob Kuypers, Paul Kuypers, Johnny Meerveld, Enje v. Staveren, Sander de Wildt, Rob Nijhuis, Martin Bhjenberg, Jeroen Schoenmaker, Alexander v. d. Beek. witte band oranje slip: Bouke Wagenaar. Roeland Kooymans, Bart Klaare, Edith Blom, Piet v. d. Hen gel, Edwin Vermeulen, Arthur Rom- bout, Henk Havens, Andy Verf. witte band groene slip: Martin Dix, Kees Bontje, Pieter de Jager, Elroy v. d. Burg, Mark v. d. Be- dum, Jeroen Kiesling, Rob Tolboom, Marike Wesenaar, Lars Sligter, Hans Voorn, Arjen v. d. Molen, Hans Jaap Melissen, Irene Westra, Karei Christ, Patrick Zellerer. witte band blauwe slip: Edwin Veldhuizen, Hans Bloemendal, Henk Bouwsema, Koen Nieuwenhuize, Karen Ploeger, Ronald Tijmensen, Gerko Renkes, Michel de Vries, Gilles Snip, Peter Tijssen, Tommy Vermeulen, Astrid Buhrman, Iskander Roos, Pierre v. Golde, Raymond v. Muyden, Mamix v. Dijk. witte band bruine slip: Marie Christina Wormser, Sven Erik Hofman, Marco Veldwijk, Leo Melissen, Kees v. d. Velde, Marcel Brok, Aldert v. d. Molen, Ronny de Vries, Al fred v. Dorp, Wouter v. Deele, Robert Kempe, Martin de Liefde, Martijn Wesly, Henk v. d Hoef, Frits v. d. Wil denberg, Mare Bod. gele band: Rene v Hamersveld. André Brons, Mark v. Doorn, Ad v. d. Hoef, Bob Mo- bach. Jan Dirk v. Garderen, Roeland Sloots, Ronald Bleeker, Gordon Neys- sen. Joke v. d. Geer, Marcel Smit, Mare Abercrombie, Remond Boersema, Lilian Romkes, Myra Plyama, Linda Pa- lyama, Marcel Palyama, Marcel Bekker, Egbert Heil, Diederik Snip, Maarten Verhoeven, Harro Verhoeven, Gerke Haalboom, Brigitte v. d. Wal, Take Jan Bloemhof, Guido Heyblok. gele band oranje slip: Jos Boersema, Rob Boersema, Dirk v. Went, Coen Thijssen. gele band groene slip: Marcel Roosenstein, Thea v. Gils, Carrie v. Tetering, Remon v. Beek, Je roen Roseboom, Basjan Kiesling, Bram Kruseman, Etienne Morrien, Jan Willem den Otter. gele band blauwe slip: Jeroen Mulder, Dio Neyssen, Dirk Scholten, Evelyn Edwars, Mike de Gooyer gele band bruine slip: Onno Spaargaren, Gerard Blankestijn. oranje band: Sandra Walter, André Rietveld, Jos Hooyer, Joep Roseboom, Gerard Herni, Art Acherman, Bernard Renkema. oranje band groene slip: Sjoerd Noorddijk. oranje band bruine slip: Jimmy Kool groene band: Eelco Koekoek, Rich Mobach. groene band blauwe slip: Sjoerd de Vries blauwe band bruine slip: Michel Staal, Stephan Wollaars. 1 <T v. 4 - ;'r U V LEUSDEN - Beide eerste teams van Impala hebben afgelopen zaterdag ne derlagen geleden. De dames verloren met 3-0 van VIOS 2, terwijl de heren het onderspit dolven tegen het Amers foortse WA In de wedstrijd van de dames, welke van het allergrootste belang was voor de bezetting van de bovenste plaat sen, hebben de Impala dames geen kans gezien om de kop te pakken, integendeel. VIOS 2, hoewel gehan dicapt door de afwezigheid van enkele vaste speelsters, was op alle fronten sterker dan het vrij zwak opereren de Impala team Nadat de eerste set met 15-11 verloren ging, leek het er in het begin van de tweede set even op dat Impala kans zou zien om met een beter resultaat voor de dag te komen. Impala kwam echter na een 5-2 voorsprong dusdanig in de problemen, dat de enthousiast spelende VIOS ploeg deze achterstand snel kon inlopen. Nadat de strijd tot 9-9 gelijk was opgegaan, was het VIOS dat deze tweede set met 15-9 pakte. De derde set ging aanvankelijk tot 6-6 gelijk op. Impala zag echter geen kans om aanvallend een vuist te ma ken, en ook al omdat de verdediging van Impala nog al traag reageerde op het gevarieerde aanvalsspel van VIOS werd ook deze set een teleur stellende 15-9 nederlaag, zodat Im pala eventuele aanspraken op de bo- vendste plaats weer even kan vergeten. A.s. vrijdag kunnen de dames weer revanche op zichzelf nemen, wanneer in Harderwijk aangetreden moet wor den tegen Shok 68 2. De heren van Impala konden het zaterdag niet bolwerken tegen het Amersfoortse WA. Een groot gedeelte van de wedstrijd werd gekenmerkt door het feit dat Impala ver beneden de vorm van de laatste weken speelde. Alleen tijdens de eerste set, toen de Leusdenaren een 9-14 achterstand met knap volleybal wisten terug te bren gen tot 14-14 leek het er even op maar WA kon toch profiteren van eni ge zwakke momenten in de Leusdense ploeg en alsnog met 16-14 winnen In de tweede set maakte Impala een aangeslagen indruk en speelde de ploeg een matte partij. Geen enkel ogen blik konden de Leusdenaren WA in moeilijkheden brengen, hetgeen ook door de uitslag 10-15, geïllustreerd werd. Ook tijdens de derde set bleef vuurwerk van dë'iriipala-zuide uit. Bin-1 nen een kwartier was de zaak dan ook in het voordeel van WA beslist en kon Impala het opnieuw proberen, en wel tegen bet Barneveldse SSS. welke ploeg in een uitwedstrijd bestreden gaat wor den. Uiteindelijk werd de Impala eer afge lopen zaterdag gehouden door het twee- GEVAARLIJK TERREIN LEUSDEN CENTRUM - Ik duik maar meteen in het diepe. U heeft vast niet gedacht, dat ik ooit nog eens filmster zou worden. Maar stel u gerust: voor mij was het ook een verrassing. Om van mijn betere helft maar te zwijgen. Mijn B-standaardmaten (u weet wel van borst, bulk en bips) vormen met 89-90-91 wel een leuk rijtje, maar Ik twijfel toch wel een beetje of Ik daar mee In de buurt van het ideaal kom. Het grote geld - en dat stel Ik met nadruk - bleef nog wel achterwege, maar wie weet als de in Leusden ge maakte rolprent „binnenkort In dit theater"vertoond wordt en succes heeft. Een vijftal latente talenters moest zo nodig per film laten zien, hoe het locaio nieuws mlddelsdeLeusderKrantbiiuin de huiskamer komt. Een sportwedstnfi diende als voorbeeld en aangezien ik ook wel eens waf met dat gedoe heb te maken, kreeg ik het contract. Dank u well Ik hoefde gelukkig niet als Willeke billeke bloot op het celluloid. Stel je voor, op die zondag met natte sneem en hagel. Het was met mijn zondagse goed aan al erg genoeg. Ik bibberde als het spul op de lepel van een pudding etende alcoholist. De gang naar het sportveld leek een poging tot zelfmoord, want de prut on derweg wastedikomtezwemmenente dun om over te lopen. Zigzaggend door het moeras kwam ik na heel wat ge modder weer op het droge aan de rand van het grasvliesveld, dat er uitstekend bijlag en de niet geringe kosten van aanleg dik waard bleek te zijn. Er kon probleemloos op worden gespeeld en dat gebeurde dan ook, zodat de uitge breide filmploeg de barre tocht door de plomp niet voor nop had gemaakt. Toch zie ik er van komen, dat binnenkort reeds wedstrijden afgelast moeten worden wegens onbereikbaarheid van het veld. Naar mijn bescheiden mening had de gemeente minstens een trord/e met,, zeer gevaarlijk doorwaadbaarter rein" aan het begin van di toegangsweg moeten plaatsen. Tem men van plan is met voorrang het won derve/d beter bereikbaar te maken. was het maar vast voor de auto van <t G.G. G.D. Pd de damesteam, dat ineengoedgespw de wedstrijd koploper NCV uit Nijke een 2-1 nederlaag toe bracht. LEUSDEN/ACHTERVELD - Wij kun nen deze week kort zijn met ons voet- balvoorspel. Ondanks de goede bedoe lingen van de bond en de clubs werd in de afdelingen van de Leusdense clubs niet officieel gevoetbald. Wij hebben ook niet de indruk, dat veel spelers (en zeker het publiek) er spijt van hebben gehad, want de weersom standigheden waren uitgesproken slecht. Geen uitslagen dus en de rang lijsten bleven onveranderd. Wij vol staan deze week met het vermelden van de programma's voor a.s. zater dag en zondag. Hoofdklasse (zondag). Amersfoortse Boys - MSV'19 Achterveld - SDO Actif - Utrecht VVZA - ASV'65 Ultrajectum - BVSU Kampong Patria Achterveld begint om 14.30 uur aan de wedstrijd tegen SDO uit Bussum, dat van haar 5 uitwedstrijden 4 verloor en eenmaal gelijkspeelde. Er zitten dus wel winstkansen voor Achterveld in. le klasse A (zondag). DWSM - Domstad Amsvorde - FAK EMM - Roda'46 KVVA - DSO Lelystad - Nederhorst Vesting - Veensche Boys Roda moet naar EMM in Hilver nummer 3 op de ranglijst en i radiostad praktisch niet te vers (8 uit 5). Met een puntenvero mogen de roodzwarten in hun hal klappen, dachten wij, maar wiei denkt Roda daar anders over? 2e klasse B (zaterdag). JSV - FZO Maarssen - DOF A De Meern - Nijenrodes Oranje Leeuwen - Bunnik Roda'46 - Hercules VIOD - Benschop De tot nu toe zo succesvolle zate ploeg van Roda krijgt bezoek va Utrechtse Hercules, dat wel eet moeilijke tegenstander kan bl Toch liggen er kansen voor Roda j cijfers 23-11) als wij kijken ns score van Hercules (9-17). Dewed begint, ijs en weder dienende, om uur.

Leusder Krant | 1977 | | pagina 18