Moeders wil was wet bij de PJGU f mm Ijkorgaan Groenhouten ziet lieuwe C.A.S. niet zitten eel belangstelling lezing sterilisatie *8 Postduivenhouders exposeerden Nog kaartjes voor Sinterklaas Blijhof v VA VROUWENKAFEE Bingo werd succes Gezellige bijeenkomst 0VL p-Sr Leusder Krant - plaatselijk nieuws DONDERDAG 1 DECEMBER 1977 LEUSDEN - Op zaterdag 19 en tfijdag 25 november hield de Platte lands Jongeren Gemeenschap Utrecht afdeling Leusden, „De Vallei loogeren", zijn jaarlijkse feestavond. Op het programma stond het door leden van de P.J.G.U. opgevoerde yucht in drie bedrijven „Moeders wil is iet". Zaterdagavond 19 november werd (je klucht opgevoerd met de spelers en speelsters, die het stuk met regisseur P. Valkenet hadden ingestudeerd. Op vrij dagavond 25 november, toen ik het stuk zag, had de pech toegeslagen. Ria Ver- wey had in de tussenliggende week haar voet verstuikt met volleyballen, en be woog zich wat minder vlot over het to neel. Veel erger was, dat Mieke Jansen een ongeluk met de bromfiets had ge kregen, en met een hersenschudding in het ziekenhuis ligt. In drie dagen tijd moest er nu voor deze speelster een vervangster worden gezocht. Elly van Garderen, die oorspronkelijk de rol van tante Frieda van Zusteren speelde, was bereid om Mieke Jansens rol van Hasje, de verloofde van Fred Rochus, op zich te nemen Henny Lagerwey, de vrouw van éen der P.J.G.U. spelers studeerde toen in dat luttel aantal dagen de rol van tante Frieda van Zusteren in. En ik moet zeggen, dat de impasse erg goed werd opgevangen. Elly van Garderen, die ui teraard op souffleur Wiepco Mulder moest spelen, wist zich er heel aardig uit te redden. Voor Mieke Jansen een ge ruststelling, dat de voorstelling toch doorgang kon vinden. Voor de beide invalsters de voldaanheid, dat de jaar lijkse feestavond toch óók zijn tweede presentatie kon beleven. «-•*; - w/ w /X* Bij het stuk eerst even een kritische aantekening. Zoals dat vaak in kluchten van deze tijd gebeurt, wordt een be paalde groepering, ongenuanceerd, be lachelijk gemaakt. Homofielen, mensen die zelfmoord plegen, kritisch naden kenden, geestelijk gehandicapten wor den geridikuliseerd. Gemakkelijk en goedkoop sukses gegarandeerd. In het geval van „Moeders wil is wet" stel de men de vrouw die een aan de man gelijke partner wil zijn, in een bela chelijk daglicht. Bij deze konstatering wil ik het laten, want anders zou ik er een hele roman aan gaan vastknopen. Hoe het ook zij, Ria en Arie Verwey, maakten van de hoofdfiguren Brigitte en Bert Held, misschien soms wel eens wat te nonchalant in het geval van Arie, een vlot echtpaar, eigenaars van een kleding- en beddenmagazijn. Arie Ver wey blies mij wat te veelvuldig. In elke situatie blies en zuchtte hij, en trok hij een gezicht van: goeie genade wat heb ik nou weer aan mijn kar hangen? Een enkele keer kan dat, maar konstant is teveel van het goede. Overigens kweet hij zich goed van zijn taak als man, die in de huishouding ingeschakeld moet worden en zich daaruit wil vechten. Ria Verwey gaf goed tegenspel, hoewel ze misschien beter zo nu en dan wat minder had kunnen schreeuwen om overtuigender over te komen in de rol van de vrouw, dié met het boek van professor Schoonman in de hand het rollenpatroon man-vrouw wel eens zal omdraaien. Fred Rochus, de compagnon van Bert Held, werd aardig gespeeld door Willem van Engelhoven, die niet overdreef. Berts oom Peter Be cker kreeg gestalte door Frans Lager wey, die beslist goed momenten had, en die op dreef was toen hij bij wijze van misverstand als psychiater werd ge doodverfd. Over de beide speelster Elly van Gar deren en Henny Lagerwey, die de voor stelling redden door hun bereidheid om in drie dagen in onbekende rollen uit te komen niets dan goeds. Ze wisten de gevaarlijke momenten te omzeilen, ook geholpen door hun medespelenden. De intrige? Och, zoals dat bij kluchten en niemandalletjes gaat: van met zo erg veel belang. Door het boek van professor Schoonman raken Bert en Brigitte Held het huwelijksspoor tijdelijk bijster en raakt de verloving van Fred Rochus tijdelijk uit. Maar na tuurlijk is het einde goed al goed. Bngit- tes tante Fneda van Zusteren en Berts oom Peter Becker vinden elkaar. En als het doek voor de laatste maal valt zitten ook Brigitte en Hasje weer op de knieën van hun respectievelijke echtgenoot en verloofde. Een verloting spekte de verenigings kas, en op de muziek van „The Neighbours" werd tot één uur gedanst. Uit het jaarverslag van de PJ.G.U. mag het volgende niet onvermeld blijven. De P.J.G.U. Leusden heeft thans 87 leden. Dat is 17 meer dan vorig jaar. Het bestuur ziet er als volgt uit: voorzitter Rien de Greef, vice-voorzitter Mieke Jansen, sekretaresse Elly van Garderen, tweede sekretaresse Betsy van de La- gemaat, penningmeester Wiepco Mul der, tweede penningmeester Ria Ver wey, algemeen adjunkt Willem van En gelhoven. In 1977 werd de landdag van de P.J.G.U. met sukses door de afdeling Leusden georganiseerd. Bij de sport wedstrijden kreeg Leusden de eerste prijs. Bij de agrarische prijs ontvingen „De Vallei jongeren" de derde prijs. Ria Verwey wera sportvrouw van de P.J.G.U. Leusden organiseerde eveneens in dit jaar de provinciale Kwis en het provin ciaal touwtrektoernooi. Het vaandel, dat de afdeling Leusden van „De Vallei jongeren" ontwierp en uitvoerde ging met de eerste prijs in de provinciale vaandelwedstrijd strijken. De verwezenlijking van een dorpshuis in Leusden-Zuid zou ook voorde P.J.G.U. nieuwe mogelijkheden voor zijn aktiviteiten betekenen. Onder andere zou regisseur Valkenet zijn kas sen met meer beschikbaar behoeven te stellen voor de toneelrepetities. Anco Mali LEUSDEN/CENTRUM - Alvorens de Mjursvergaderiog van het Wijk- pa Groenhouten op24 november j.l. e boerderij aan de Hamersveldse- i officieel te openen, deelde voor- Jler Rob Broekhoven mede, dat hij lergader-techniek enigszins wilde ideren in die zin, dat de vergade- i? rond 10 uur moest eindigen, zodat I discussies en de berichtgeving van Jierkgroepen korter diende te zijn. t aanwezigen deelden zijn mening, raa de vergadering geopend werd. Jlien tracht de nieuwe bewoners van (ïi)lc Groenhouten duidelijk te maken, j zij er nu ook bijhoren. Op 13 |*mber a.s. om 20.30 uur zal inde rtenj De Hakhorst een kennis- tongsbijeenkomst worden gehouden. |t Wijkorgaan zal op deze avond de r«e bewoners informatie verstrek- |over hetgeen zij voorde wijk willen «kenen Op de vergadertafel lag tevens kant en klaar het eerste officiële nummer van het nieuwsblad van het wijkorgaan Groenhouten ,,De Klaroen". Met arti kelen inzake aktiviteiten en wijkvoor- zieningen en diverse nuttige mede delingen, zag deze eersteling er aan trekkelijk uit. Na behandeling van de ingekomen en de uitgegane stukken kwam het agendapunt bestuurswisseling aan de orde Het voorstel was, dat elk jaar 1 lid van het dagelijks bestuur aftreedt alsmede 4 andere bestuursleden, allen door het lot aan te wijzen. Debetrokken mensen zouden zich uiteraard direkt herkiesbaar kunnen stellen. De me ningen binnen het bestuur lagen t.a.v. dit punt enigszins verdeeld, zodat het dagelijks bestuur deze zaak opnieuw ter behandeling en ter wijziging heeft teruggekregen De aanleg van een centraal antenne systeem in de plannen Akkerhoeve en Noordwijck, zoals dat 10 november jl in de gemeenteraad is besproken, dat na realisering ook geschikt te maken is voor geheel Leusden, slaat bij de diverse wijkraden binnen de gemeente niet aan De wijkraden hebben gezamenlijk een brief aan de gemeenteraadsleden gezonden waarin zij de leden erop attent maken, dat het nemen van een besluit voor een centraal antenne-sys teem voor de eerder genoemde nieuwe wijken, niet tevens automatisch in de toekomst zal gelden voor de reeds be staande wijken in Leusden-C. De wijk raden gaan ervan uit, dat de bewoners van de bestaande wijken de mogelijk heid moeten krijgen hun wensen t.a.v. ontvangst en kwaliteit kenbaar te ma ken. Gesproken wordt al over een maan delijkse bijdrage van f 11,-. Ook zal het nieuwe systeem voor de bestaande wijken gegraaf en gespit in de reeds aangelegde tuinen tot gevolg hebben. Het bestuur van het wijkorgaan Groen houten, vraagt zich af, of aanpassing van de bestaande systemen niet voor deliger is, terwijl men van mening is, dat het zeker zo doeltreffend is. Men wil komen tot een commissie voor de centrale antennesystemen uit de diverse wijkraden. Het bestuur van het wijkorgaan Groenhouten zal hier omtrent met de besturen van de an dere wijkraden contact opnemen. De werkgroep wijkvoorzieningen bin nen het wijkorgaan heeft onlangs een gesprek gevoerd met een vertegen woordiger van de afdeling civiele zaken van de gemeente Leusden. In dit, zoals de werkgroep het noemde, positieve gesprek, werd van de zijde van de gemeente notitie genomen van de di verse op- en aanmerkingen ten aanzien van de verkeersproblematiek binnen de wijk Door de gemeente zal e.e.a. grondig worden bekeken, waarna in januari 1978 hieromtrent uitsluitsel verwacht kan worden. De werkgroep Klaroen kan nog wel wat mensen gebruiken. De huidige re- daktie bestaat uit mevrouw Jeanette de Jong en de heer Herman Jacques. De stapel kopij is van dien aard, dat dit niet door twee mensen kan worden verwerkt Uit het verslag van de werkgroep 't Spul bleek, dat de aktiviteiten op een laag pitje staan, in verband met het optreden van het overlegorgaan bestemming boerderij 'tSpul. Dit over legorgaan werd onlangs op het ge meentehuis geïnstalleerd. Voorzitter Broekhoven kon wel meegaan met het besluit van het overlegorgaan, om tij dens de eerste drie vergaderingen geen pers toe te laten, omdat naar zijn mening niets de besluitvorming van dit overlegorgaan in de weg mag staan. ,,Men moet voorkomen, dat men niet in volkomen vrijheid de raad kan adviseren", aldus Rob Broekhoven. Voorts kwam nog aan de orde de onveiligheid die is ontstaan tengevolge van het leegstaan van de boerderij. Levensgevaarlijke situaties zijn ge boren door het gebrek aan toezicht. De jeugd amuseert zich hier kostelijk, doch ongelukken zijn niet ondenkbaar Met het vaststellen, dat de verga deringen in 1978 op de 2e donderdag van de maand gehouden zullen worden, dit in verband met het bespreken van de boerderij, en dat de volgende ver gadering plaatsvindt op donderdag 15 december a.s., sluit voorzitter Broek hoven een dik half uur later dan de bedoeling was, deze bijeenkomst. iUSDEN - Een erg goede opkomst itVrouwenkafee op dinsdag 15 no- •er. Het persoonlijk op vrouwen mannen) gerichte onderwerp „steri- ie" stond kennelijk in de belangstel- van een ruime bevolkingsgroep, de voorlichting, die Mieke Vnelink - vertegenwoordigster de Rutgerstichting, die veel doet op gebied van sterilisatie - over de steri- Ée gaf, bleek wel dat men zich héél dijk moet laten informeren over de if de arts toe te passen methode, w] ook in verband met algehele ^■ose of plaatselijke verdoving, cueer algehele narcose wordt toe- (vele artsen prefereren totnutoe methode) dient men een vijftal i in een ziekenhuis door te $en In dat geval moet men er reke- :mee houden, dat men enige tijd, en duur is individueel, de nawerking de narcose blijft ondervinden. De lenhuisopname en -verpleging gaat een vrij hoog onkostenbedrag ge paard, terwijl hiervoor door de zieken fondsen (nog steeds) geen vergoeding wordt gegeven. Tenzij de sterilisatie op medische en/of sociale indikatie plaats vindt. Sterilisatie met plaatselijke verdoving kan poliklinisch worden toe gepast, en gaat met een veel geringer onkostenbedrag gepaard. Men kan nog dezelfde dag de polikliniek verlaten. Via een buisje wordt koolzuurgas in de buikholte geperst, om ruimte om de baarmoeder heen te scheppen, zodat de arts voldoende armslag heeft om de eileiders dicht te branden. Mieke Oude Vrielink verhulde niet, dat deze methode best pijnlijk kon zijn. De sterilisatie van de man is goedko per, geschiedt poliklinisch, maar geeft niet direkte onvruchtbaarheid. Het geen de mensen zich goed moeten rea liseren, alvorens ze het besluit nemen om tot een dergelijke ingrijpende stap over te gaan, is dat zowel voor de vrouw als voor de man sterilisatie totnutoe onherstelbaar is. Men is er mee bezig om sterilisatie, indien gewenst, later weer te kunnen opheffen, maar deze herstelmethode bevindt zich nog in een niet reali seerbaar stadium. Er zijn enorme wachtlijsten van 1 tot VI2 jaar bij alle klinieken en ziekenhui zen. Alleen de gevallen met sociale en/of medische indikatie kunnen voor rang verkrijgen. Mieke Oude Vrielink gaf de adressen door van een aantal ziekenhuizen en klinieken, waar de sterili satiebehandeling kan plaats vinden. Voor alle nadere inlichtingen kan men zich in deze omgeving wenden tot het Rutgershuis, W. van Mechelenstraat 13a, Amersfoort. Er kwam een boeiende diskussie uit Miekes voorlichting over het onderwerp voort. Voor vele vrouwen is het risiko van ongewenste zwanger schappen en te grote vruchtbaarheid een regelmatig terugkerend probleem, dat een stuk blijvende angst betekent. Het Vrouwenkafee Kollektief heeft in de loop van zijn bestaan (in januari 1978 draait het ochtendkafee één jaar!) kunnen konstateren, dat wat meer per soonlijk gerichte onderwerpen toch méér blijken aan te slaan. In de maand december zullen geen thema's worden aangesneden, in ver band met de diverse feestdagen en de wintervakantieperiode. Toch wordt het zinnig geacht om vast een aanzet te geven ter opening de diskussie over het onderwerp: „Wat ziet de Leusdense vrouw als zin van haar bestaan?" De vijf leden van het Vrouwenkollektief zullen de eerste stenen aandragen tot het gesprek hierover. R( I I 1 A VI. I ^H«ir«»T.»*rtvrwg5S T* 033 «Jl 7? KOUDE SCHOTELS VOOR DE Kerst bij u thuisbezorgd. 'vonden: vuilniszak met gitaar- je en snaren. to komen lopen: klein bruin hondje poene vlooienband. Zwart hondje |°*el De Pyramide, hond van een foren: zwarte portemonnee in- 'nde 30,-. Hondenriem met 'e halsband. Bankbiljet van 25,-. oostel merk Agfa, sleutelbos met motels in rood etui, dameshorloge merk Pnsma met zwart bandje, rose- oranje want, bruin lederen por temonnee met 0,34 en klein ringetje, damesfiets, merk onbekend, zonder spatbord, vierkant dameshorloge groot model met bandje van krokodillenleer, zakje met kinderpostzegels, zilverkleu rig dameshorloge. Inlichtingen over deze honden en over de voorwerpen, die verloren en gevonden werden, kunt u verkrijgen bij de Rijkspolitie te Leusden, oude Rijksweg-Arnhemseweg, telefoon 44444. AANRIJDING Maandag 21 november vond op de kruising van de Asschatterweg met de Middenweg een aanrijding plaats tussen twee auto's. De heer H.S. uit Doetinchem reed met zijn auto op de Middenweg, en wilde bij de kruising met de As schatterweg rechts afslaan. De heer W.A.B. uit Leusderi kwam aanrijden over de Asschatterweg in de richting van Achterveld. Op de kruising merkte hij de auto van de heer S. niet op. Een botsing was het gevolg. Er ontstonden geen persoonlijke on gelukken. De auto's werden licht be schadigd. FRONTALE BOTSING TUSSEN TWEE BROMFIETSTERS Twee bromfietsters reden frontaal op elkaar in, waarbij één ernstig gewond raakte. Het gebeurde op maandag 21 november op de Bavoortseweg op het fietspad nabij de inrit van Pon. De bromfietsters I.K. uit Amersfoort en M. van 't H. uit Leusden reden frontaal tegen elkaar, waarschijnlijk omdat beide niet voldoende rechts hielden. Bromfietsbestuurster Van 't H. raakte bij de botsing buiten kennis, en moest met een flinke hersenschudding naar het Elizabeth ziekenhuis in Amersfoort worden vervoerd. De bromfietsen werden uiteraard beide beschadigd. EENZIJDIG ONGELUK Door de gladheid vond maandag 21 "november een eenzijdig auto-ongeluk plaats. Rijdend op de Horsterweg te Stoutenburg raakte de heer J.F.E.B. uit Nijkerk door de gladheid in een slip, en kwam tegen een boom terecht. Van de boom vloog hij de sloot in. Na op het droge getrokken te zijn kon de bestuurder op eigen kracht met zijn eigen auto de reis voortzetten. De aan rijding liep wonderwel zonder verwon dingen en ernstige schade af. DOORRUDEN NA AANRIJDING De heer W.J.Z. uit Doorwerth deed op maandag 21 november bij de politie aanmelding van, dat zijn auto, die op Weederik in Leusden-Centrum stond geparkeerd, was beschadigd. Degene, die de schade had veroorzaakt, was doorgereden zonder zich of bij de eige naar of bij de politie te melden. LEUSDEN - Dinsdag was de Johannes Hoeve goed gevuld met KPO-leden en hun echtgenoten en ver dere belangstellenden, om pater Van Dijk een financiële handdruk te komen geven, voordat hij 8 december weer naar zijn missie in Kenia vertrekt Een paar uur van tevoren was het al een komen en gaan van mensen en firma's die cadeau's voor deze avond kwamen bezorgen. Jan v. Dijk kreeg eerst de gelegenheid om iets over zijn ontwik kelingswerk aan de hand van dia's te vertellen- Om 21.00 uur gaf de heer Siep v.d. Hurk 't startsein voor de bingo Er werd vlot gespeeld, en de grote ver scheidenheid van prijzen maakten de mensen bizonder enthousiast. Om 23.00uur werd de laatste ronde ge speeld. Om ongeveer half twaalf was de uitslag en opbrengst bekend. Het eerste bedrag bedroeg 748,--. Daarna stelden een paar aanwezigen voor de 1000,- vol te maken en zo doende was 't eindbedrag 1066,--. De pater dankte iedereen hartelijk weldige avond die het KPO bestuur voor hem had georganiseerd. Tot slot dankte de voorzitster alle aanwezigen, voor de goede geest en inzet om deze avond te doen slagen De KPO Leusden gaat onderzoeken in hoe verre haar leden een morele en financiële steun kunnen gaan betekenen voor de Leusdense pater en zusters die in ontwikkelingslanden werkzaam zijn. Er waren ook nog enige huishoude lijke mededelingen die van belang wa ren. Op de eerste plaats is de kerstviering van de KPO verschoven van woensdag 14 dec. naar woensdag 21 dec. 's avonds 8 uur in de Johannes Hoeve. 13 dec. kan er bij voldoende deelname een bus vertrekken naar een leer meubelen show in Ede. Het vertrek is vanaf de firma Lieshout die deze bus gratis ter beschikking stelt. Iedere be langstellende is welkom. Het vertrek is 's avonds om 7 uur. Alléén bij voldoende deelname kan dit doorgang vinden. Wel s.v.p. zo spoedig mogelijk opgeven 03425 - 1888. voor al ae gulle gaven en voor de ge- Ook de mannen zijn welkom LEUSDEN/CENTRUM - Dinsdag 22 november organiseerde de Oranje Ver eniging Leusden voor de bejaarden in onze gemeente een gezellige avond in 't Ros Beyaart Het werd een geweldig succes' Zo'n 90 bejaarden, waaronder ook mensen van Lisidunahof, vermaak ten zich uitstekend met het avondvul lende programma van Annie en Jan Koopman. Er werden vele sketchen ge bracht en liedjes gezongen. Het mag toch wel een prestatie genoemd worden, dat deze artiesten nog een hele avond een zaal kunnen vermaken, want Jan Koopman is al 71 jaar. De aanwezigen zongen de bekende deuntjes al vlug mee, zodat er een ont zettend gezellige stemming ontstond, ontstond. Natuurlijk vergat de Oranje Vereni ging deze avond - die overigens geheel gratis was - ook de inwendige mens niet. Iedereen kreeg een aantal consumpties aangeboden, wat bijzonder ge waardeerd werd. Al met al kunnen de bejaarden (die zo verstandig zijn ge weest naar deze avond toe te gaan) en de Oranje Vereniging terugzien op een bijzonder geslaagd gebeuren, waar men met plezier aan terug zal denken. LEUSDEN/CENTRUM - In de Til opende wethouder G. van Woudenberg vrijdagavond de jaarlijkse tentoon stelling van de Postduivenhouders Ver eniging Leusden. Om even na achten heette PVL-voorzitter H. Bartels het overgrote deel van de uit een 30-tal leden bestaande post- duivenhoudersclub welkom. Hij begon met het uitdelen van een hele reeks be dankjes aan het adres van hen, die mee gewerkt hadden om van het gebeuren een zo groot mogelijk succes te maken. De juiste betekenis van de opmerking „zelfs de heer Garcia is tijdig aanwezig" was ons niet direct duidelijk maar de voorzitter had er meteen de lachers mee op zijn hand. Wethouder Van Woudenberg be perkte zich niet tot het openen van de schuifdeuren naar de expositieruimte. Hij was verheugd over de uitnodiging en wilde zijn bewondering voor de duivenliefhebbers niet onderstoelen en banken steken, omdat hem bekend was, dat zij veel werk maken van hun liefhebberij. Het eigenlijke werk, aldus de wethouder, geschiedt in de Rosmolen (het verenigingslokaal van de PVL) en wat hier achter de deur staat, is het resultaat van veel liefde en zorg. Hij feliciteerde bij voorbaat de prijswin naars. Vlak voor de eigenlijke opening bedankte voorzitter Bartels de wethou der met een attentie („Dat had u echt niet moeten doen", hoorden wij hem nog zeggen). Om diverse redenen (plotselinge ziekte in de hokken e.d.) waren niet aUe ingeschreven duiven en doffers aanwe zig. Toch vormden de 216 tentoon gestelde vogels een machtig geheel. Keurmeester L. Moolhuizen uit Weesp heeft alle inzendingen beoordeeld en kwam1 tot de navolgende winnaars: Oude onbevlogen doffers: C. van Val kengoed, Oude bevlogen doffers tot 300 km: H. Lambrechts; Idem boven de 300 km: G. de Ruyter; Jonge bevlogen doffers: gebr. Huib en Hans Bransen, Onbevlogen oude duiven: H. Bartels; Bevlogen oude duiven tot 300 km: H. Lambrechts; Idem boven de 300 km: W Vrijhoef; Jonge duiven: G. de Ruyter; Late jonge doffers: B Kuiter; Late jonge duiven: G. de Ruyter. Viertallen: le G. de Ruyter, 2e H. Lambrechts, 3e C. v. Valkengoed. „Schoonste oude doffer": C. v. Val kengoed; Idem oude duiven: G. Lamb rechts; Idem jonge doffers: gebr. Bran sen; Idem jonge duiven, G. de Ruyter. De gewonnen prijzen worden over handigd op de jaarlijkse feestavond van de P.V. Leusden, die op 3 februari a.s. wordt gehouden in de Roda-kantine. De tentoonstelling heeft op vrijdag en za terdag een zeer goede belangstelling ge trokken en mede dankzij de schenkers van bonnen is men mooi uit de kosten gekomen. LEUSDEN/CENTRUM - Zaterdag zal Sint Nicolaas een bezoek brengen aan de kinderen van Blijhof. Dit geweldige feest zal - net zoals vroeger - gehouden worden in 't Ros Beyaart en is voor kinderen vanaf 4 jaar. Al jaren is het gebruikelijk dat er in afwachting van de komst van Sint en zijn Pieten een toneelstukje opgevoerd wordt en natuurlijk gebeurt dat dit jaar ook. Het feest is voor kinderen van Blijhof gratis, maar kinderen van niet-leden zijn ook welkom voor 3,--. Er zullen 2 /eestvoorstellingen gege ven worden en wel van 11.00 uur - 1230 uur en van 13.30-15.00 uur. We hoorden dat nog niet alle kaartjes weg zijn, zodat voor diegenen die ze vergeten zijn te halen nog even de af- haaladressen volgen: Joke Louw - Landweg 165, Karin Oskamp - Bruinhorst 2; Marianne Kleuters - He- rikhof 4. De kaarten kunnen vandaag en mor gen (donderdag en vrijdag) tussen 16.00 en 17.00 uur opgehaald worden. Niet vergeten! want dan missen uw kinderen een geweldig Sint Nicolaasfeest. AANRUDING Op de Trekerweg nabij café Aalberse botsten op donderdag 24 november twee auto's tegen elkaar, waarschijnlijk omdat ze beide niet voldoende rechts reden. Het gebeurde de heren H.G.V. uit Woudenberg en E.V.G. uit Amers foort. Er deden zich geen persoonlijke ongelukken voor. De auto's raakten be schadigd. INBRAAK C.J.V. KAMP In het C.J.V. kamp aan de Pa- radijsweg werd op donderdag 24 no vember ingebroken, een deur werd ge forceerd, terwijl met een steen een ruit werd ingegooid. Binnen werd geen schade aangebracht. Niets van belang wordt vermist. BORDEN OMVERGEREDEN De heer H.M. uit Leusden-centrum, die op de Leusdense markt stond gepar keerd op dinsdag 22 november deed er aangifte van dat een onbekende auto een aantal borden omverreed, en zonder zich daaraan te storen doorreed. yY) iu>\ III A Ml KOUDE SCHOTELS voor de Kerst bij u thuisbezorgd.

Leusder Krant | 1977 | | pagina 7