Sinterklaas-surprise van K.C. Antilopen Haaien blijven aan de top sport Antilopen op de wip TTCL1 en TTCL 2 kampioen 16-JARIGE OP KOP IN SCHAAKCOMPETITIE EenToyotavanucinKoov maaktuwkeuswel heel eenvoudig Pupillen-polo nu van start: wie doet mee? WIELER- VELDRITTEN „AMERSFOORT" Off.Toyota-dealer, Balladelaan208, Amersfoort,Tel.033-26844. Leusder Krant - Sport DONDERDAG 8 DECEMBER 1977 Beelden uit de wedstrijd van Antilopen tegen Amersfoort. Met rechts een prachtige aktle van Pleter van Kraaikamp. die voor Antilopen scoort. LEUSDEN-CENTRUM - Afgelopen zaterdag heeft het eerste team van Antilopen trainer/coach Evert de Bruin een leuke Sinterklaassurprise bezorgd door met 10-8 van ADOS te winnen. Het was een zeer spannende wedstrijd, waarin de tegenstanders elkaar maar heel weinig toegaven. De Leusdenaren kwamen zeer fel uit de startblokken en wisten al snel op 2-0 te komen toen achtereenvolgens Frans ter Maten en Rob Geutjes met flinke afstandsschoten doel wisten te treffen. ADOS liet dit niet op zich zitten en maakte in evenkorte tijd de stand weer gelijk. Toen Mauke Costa bij een doorbraak poging te fel op de huid werd gezeten mocht Rob Geutjes een strafworp ne men en dat betekende 3-2. Toch kwam ADOS, ook uit een strafschop, opnieuw op gelijke hoogte. De tweede verdediging van Antilopen liet hier en daar nogal eens een steekje vallen. ADOS profiteerde hier goed van en kwam op 3-5, maar de Leusdenaren zijn gelukkig niet zo gauw uit het veld te slaan en Frans ter Maten en Jolanda Versteeg brachten hun ploeg met twee fraaie treffers opnieuw langszij. Vlak voor de rust werd het echter toch nog 5-6. Met de allerbesie bedoelingen her vatten de Antilopenspelers het spel. Desondanks keken ze even later weer tegen een achterstand van twee doel punten aan toen het allereerste schot van ADOS raak was. Met de eerste aanval voor de korf en de eerste verdediging om de boel dicht te houden, waren de vele Antilopensupporters toch niet zonder hoop. En terecht, zoals zou blijken. Eerst kon Mauke Costa een door Rob Geutjes onderschepte bal beheerst in de korf deponeren en even later trof Rob zelf van veraf doel, zodat de stand weer in evenwicht was (7-7). De tweede aanval liep na de rust ook wat soepeler en creëerde enkele fraaie kansen. Uit één hiervan scoorde Pieter Kraaykamp een mooie doorloopbal en even later kon dit aanvalsvak haar tweede treffer via Frouk Geutjes laten aantekenen. Dit betekende voor ADOS de genadeklap. Antilopen hield het spel in de eindfase volledig in eigen hand. Wel konden de gasten nog tot 9-8 terugkomen, maar toen Frans ter Maten met zijn derde doelpunt van deze middag de stand op 10-8 bracht, was het een bekeken zaak. De Leusdenaren kregen nog enkele kansen om wat verder uit te lopen. Magaret Versteeeg had ontzettend veel pech bij een mooi schot, maar wat deed dat er nog toe. Antilopen was dik tevreden met het resultaat van deze ontmoeting. A.s. zaterdag speelt de ploeg weer een thuiswedstrijd en wel tegen het Utrecht se SMS. Misschien brengt een flinke supportersschare het team weer de nodige inspiratie, zodat de Antilopen wat uit de onderste regionen kunnen komen. Deze wedstrijd wordt gespeeld in de Koppel en begint om 16.50 uur. Overige uitslagen: Antilopen 2 - Groen Geel 5 6-13 Antilopen 3 - Sparta 2 2-3 Antilopen 4 - Eemvogels 3 8-3 Altius 7 - Antilopen 5 12-2 Antilopen B - Mia B (asp.) 2-3 Huizen E - Antilopen C (asp.) 7-1 Antilopen D - DWS B (asp.) 2-1 LEUSDEN - Afgelopen vrijdagavond moesten de Haaien, na van een vrij weekend genoten te hebben, thuis aan treden tegen Aquarijn. Hoewel deze ploeg in de onderste regionen van de vijfde klasse staat, had men tegen de bovenste ploegen toch aardige uitsla gen geboekt. De Haaien waren dus ge waarschuwd. Het in groten getale op gekomen publiek heeft dan ook een weliswaar niet zo beste doch wel span nende wedstrijd gezien, die uiteinde lijk door de Haaien verdiend met 8-5 gewonnen werd. Toch bleek deze wedstrijd weer, dat goed plaatsen en het benutten van kansen nog steeds een probleem is voor de Haaienploeg Nu was het wel 10 dat de scheidsrechter vaak onvol doende optrad tegen het ruwe spel van de fysiek sterkere Aquarijn-spelers. De eerste periode begon overigens goed. Harry Abbing kon an snel 1-0 scoren Doordat na een Haaienuitval Jack van Broekhuizen miste, kon de geheel vrijliggende Aquarijn-midvoor zeer gemakkelijk 1-1 aantekenen op het, overigens niet aanwezige, score bord Jan van de Grootevheen en Harry Abbing trachten de Haaien echter weer op een 3-1 voorsprong. Doordat Hans van Mourik voor 45 seconden de kant op moest, kon Aquarijn tegendoelpun ten. In de tweede periode moest Wim van de Vlashorst er ook al snel voor 45 seconden uit Aquarijn kon hier ditmaal niet van profiteren, daar de Haaien-verdediging met aan het hoofd de weer zeer goed keepende Henk Rey het doel voor doorboring behoedde Doordat later diverse spelers de hun geboden kansen niet benutten konden, kon Aquarijn na zo'n afgeslagen aanval voor 3-3 zorgen Een cafébal van Jan van de Groote vheen betekende echter 4-3. In de derde periode kon Jan Wanrooy met een prachtige doortikbal voor 5-3 zorgen. Doordat Rob Hukker voor de Haaien dog kon scoren en Aquarijn datzelfde tweemaal deed, leverde dit een tussen stand op van 6-5. In de laatste periode kon Jack van Broekhoven dan eindelijk scoren na goed aangeven van Jan van de Grootevheen Eerstgenoemde spe ler scoorde even later weer, doch dit doelpunt had de scheidsrechter niet gezien volgens zijn eigen zeggen. Hij was trouwens wel de enigste Teun van Spriel kon uiteindelijk het door hem ?ozeer gewenste doelpunt maken, al ging de bal wel via de paal het doel in. De stand is na 8 wedstrijden nu zo, dat de Haaien op kop gaan met 16 pun ten gevolgd door Olympus met 14 punten en NVA met 12 punten. Zater dag 17 december moet het Haaien- team naar Olympus toe om aldaar haar koppositie te verdedigen. Er zal dan echter wel beter gespeeld dienen te worden. PUPILLENPOLO MOGELIJK BIJ DE HAAIEN Afgelopen week is men er bij de Haaien eindelijk in geslaagd om te beginnen met de polo-training van jongens tussen 8 en 14 jaar, de pupil len dus. Hoewel de herenteams op het ogenblik nog uitstekend draaien, moet meD natuurlijk wel in de toekomst kijken. Vandaar, dat het zo belangrijk was, dat men op de woensdagavond tussen 6 en 7 uur het ondiepe bad kon krijgen, om aldaar de pupillen, en misschien wel de toekomstige heren- spelers, de eerste beginselen van het waterpolo te leren. Er is gestart met 9 jongens, doch er kunnen er nog veel meer bij. Indien er ouders of jongens zijn, die nog enige informatie willen, dan kan men zich wenden tot de polo- secretaris, de heer D. Meiling, wo nende Travertijn 3 te Leusden-Cen trum, telefoon 41605. De Haaien hopen op veel reakties. HAAIEN II BEDWINGT ALBATROS I Zaterdag, nadat Sinterklaas reeds het Leusder bad had verlaten, speelde Haaien 2 tegen het le team van Al batros Een volledig team van de Haaien zorgde wederom voor een overwinning, alhoewel het spel van een bedenkelijk slecht niveau was. Maar ook Albatros kon met de slechts twee goede spelers die het bezat (twee boven het gemid delde spelende spelers) niet veel uit richten, zodat het aantal doelpunten niet erg hoog lag in deze wedstrijd (voor Haaien 2 begrippen dan wel te verstaan). Uitslag: 8-3. Deels hadden de Haaien de over winning te danken aan de zeer inten sieve training die ze krijgen, maar ook een andere factor was beslissend, nl. het publiek Het zwembad was be hoorlijk gevuld en dat stimuleert de ploeg natuurlijk. Maar dan nu nog wat over het wedstrijdverloop. Toen de Haaien met 3-0 voor stonden, werd het spel iets ruwer, wat tot gevolg had dat Theo de Rijk een strafworp mocht nemen. .Maar helaas schoot Theo tegen de paal. Dat maakte hij echter goed door 2 minuten later toch een doelpunt te maken. Even later kregen de Haaien weer een strafworp wat leidde tot protes ten van enkele Albatros-spelers. De scheidsrechter, die spelers met een te grote mond terstond het water uit mag sturen, gaf alleen één waarschu wing weg. Maar de strafworp werd door Carel Venema wel benut Nog geen 15 seconden later bij een aanval van Albatros gaf de scheids rechter een strafworp aan Albatros. Is dat toeval of zou de scheidsrechter zich de protesten van Albatros aan getrokken hebben, 15 seconden gele den? Hoe dan ook, dit kadootje aan Albatros zat niet. Het 4e partje zat een strafworp van Albatros wel. In de laatste minuut gooide Robert-Jan Möhlmann nog een boogballetje over de keeper, die toen ook zat. De doel punten waren van: Theo de Rijk (1), Gerard v. Gils (1), Robert-Jan Mönl- mann (1), Peter Berendse (1), Dirk Meiling (2) en Carel Venema (2). Zondag 11 dec. 1030 uur: herenhandbal Impala 1 - DSO in sporthal de Koppel, Amersfoort. Zondag 11 dec. 15.15 aar: dameshand bal Laren - Impala 1 te Huizen. Vrijdag 9 dec. 1930 uur: 3e kaartavond K. C. Antilopen in de korfbal- cantine op het Burg. Buining- park. Zaterdag 10 dec. 1430 uur: voetbal Nijcnrodes-Roda te Breukelen, E. de Ruiterstraat. Zaterdag 10 dec. 1630 uur: korfbal Antilopen 1 - SMS 1 in sport hal de Koppel te Amersfoort. Zondag 11 dec. 1430 uur: voetbal Amersfoortse Boys - Achter veld tc Amersfoort, Rubens straat/Gasthuislaan. Zondag 11 dcc. 1430 uur: voetbal Roda- Lelystad op het Burg. Buining- park. Woensdag 14 dec. 20.00 uur: hearing clubhuisplannen LTV de Eemelaar in d' Oude Peerde- stal te Achterveld. Woensdag 14 dec. 2030 uur: 3e kaart avond Roda in het clubhuis op het Burg. Buiningpark. Donderdag 15 dec. 2130 uur: dames volleybal Avanti I - Surf 3 in sporthal de Koppel te Amers foort. LEUSDEN/CENTRUM - De Leus- deose korfbalclub Antilopen bevindt zich op dit moment in een wat moei lijke positie. Als plaatselijk blad met belangstelling voor het wel en wee van onze sportvereniging, maakten wij dankbaar gebruik van de gelegenheid om de lopende zaken bij de korfbal lers eens op een rijtje te zetten. Ver leden week werd het standaardteam in een nieuw trainingspak gestoken en toen dat eenmaal gebeurd was, hebben wij een onderhoud gehad met de heren N. Laheij (algemeen voorzitter), R. Urbach (voorzitter van de Technische Commissie) en E. de Bruyn (trainer van de selectiegroep). Antilopen is de micro-competitie met een paar nederlagen begonnen. Leuk is dat niet, maar verontrustend evenmin. Evert de Bruyn, sinds 1 augustus van dit jaar trainer/coach, vertelde zeer enthousiast over de in het algemeen bijzonder prettige sfeer in zijn groep van spelers en speelsters. Niet alleen tijdens de wedstrijden, maar evengoed daarbuiten. Evert de Bruyn: ,,Wij begonnen de micro met een 6-7 nederlaag tegen de ex-overgangsklasser Swift niet slecht en in de wedstrijd daarna stonden wij tegen het sterke Excelsior een kwartier voor het einde met 5-4 voor. Wat ongelukkige momenten en nog een tekort aan mentale hardheid, kostten ons toch de zege. De derde ontmoe ting werd met slechts 3-5 verloren tegen het nu reeds als kampioen ge doodverfde DTV-Amsterdam. Ik heb ervan overtuigd, dat wij het zullen redden en aan het eind van het seizoen niet degraderen. Niet ver geten mag worden, dat Antilopen 12 jaar geleden met korfballen begon in de allerlaagste klasse van de onder bond Nu speelt het Leusdense stan daardteam le klasse landelijk en dat is maar liefst 7 afdelingen hoger. Geen enkele Leusdense sportclub heeft het zover gebracht en dat gebeurde bij ons met een zeer beperkte groep senioren. Trainer De Bruyn vindt niet alleen de verstandhouding met en in de selectie- groep uitstekend. Hij is ook zeer te vreden over de relatie met de tech nische commissie en met het vereni gingsbestuur. Wij moeten in totaal tot maart 12 wedstrijden spelen voor de micro-competitie en ik heb ervan over tuigd. dat wij na het wat ongelukkige K.C Antilopen-selectie: staand links naar rechts: trainer/coach Evel de Bruin, Pieter Kraaikamp, aanvoel der Rob Geutjes, Frans ter Mate Gt! Nieuwenhuis, Gert Graafland, knielen van links naar rechts: Corrie stalen hoef-de Ridder, Margret Versteeg Froukje Geutjes-Sloot, Jolanda Ver steeg, Mauke Costa-van Dijk. begin nog een heel eind in de goede richting zullen komen." Roel Urbach, de T.C.-voorzitter, is het met de trainer volkomen eens. Door de beperktheid van het aantal senioren is bij de vrijwel jaarlijks be reikte promotie aan de achterban te weinig aandacht geschonken. Mede van wege het feit, dat de Antilopen in prin cipe hun sport beoefenen als een vorm van recreatie. Het tweede garnituur bleef in technisch opzicht (te) ver achter bij de selectie en dat wreekte zich toen dit jaar een groot aantal spelers en speelsters om diverse re denen het eerste team verliet. Anti lopen verloor heel wat in kwaliteit en ervaring en kon dat uiteraard niet ineens goedmaken met de grotere dosis enthousiasme van de inmiddels sterk verjongde formatie. In het eerste acht tal spelen drie meisjes mee van onder de 18 jaar - in feite dus nog junioren - maar de geest in de ploeg is voorbeel dig en daar zullen wij het op den duur vast mee redden. Voorzitter Niek Laheij denkt daar niet anders over: ,,Voor een betrek kelijk kleine vereniging spelen wij zeer hoog in de competitie. Bovendien ver liezen wij beslist het recreatieve ele ment in onze tak van sport niet uit het oog. Onze selectie speelt welis waar prestatiegericht, maar met een recreatieve inslag." De heer Laheij somde een flink rijtje moeilijkbede op, waarmee Antilopen bedeeldis(ge« eigen veld, een met nog twee veren] gingen gedeelde kantine, geen sporthi in Leusden, waardoor in de micro competitie ook de thuiswedstrijden el ders moeten worden gespeeld, eu maar bleef desondanks optimist. Doe de prettige sfeer in de club is be ledental de laatste jaren bijna verdok beid. Er zijn senioren-, junioren adspiranten- en pupillenteams en on nog Prolopers (een jong soort veten nen. Red.). Een uitstekend kader stu ter beschikking en als je dat allemu bij elkaar optelt, mag je eebt vi zeggen, dat het waarachtig nog nieti slecht gaat. LEUSDEN - Nog voordat de najaarskompetitie geheel Is afgelo pen, staat reeds vast dat onze Leusdense tafeltennissers fantas tisch gedraald hebben dit najaar. Zowel het eerste als het tweede team werden in hun klasse ongeslagen kampioen, zodat TTCL In de voorjaarskompetitie weer in de 2e klasse gaat uitkomen. Piet van der Bree. Aart van Klompen burg en Jan Caspers waren reeds vanaf de eerste wedstrijd van plan te laten zien dat de degradatie vorig seizoen en rampzalige vergissing was. Fel spelend lieten ze er geen twijfel over bestaan wie de sterkste was in de 3e klasse A. Alleen het Nijkerkse REGA 5 kon de Leusdenaren enigszins bijhouden, zij het dan op 2 punten afstand. Toen dan ook vorige week de return in Nijkerk op het programma stond, was het snel ge daan met de flauwe hoop die de Nijker- kers tot dan toe nog koesterden. In te genstelling tot de thuiswedstrijd eerder dit seizoen wisten Piet van de Bree en Aart van Klompenburg nu het dubbel spel wel te winnen, zodat de overwinning zich nog sneller aftekende. Slechts tweemaal werd een wedstrijd na felle strijd gewonnen gegeven, zodat met de 2-8 zege ook een het kampioen schap een feit was. Was het mooie resultaat van het eerste team nog enigszins voorspel baar, de prestaties van het tweede team kwamen voor velen als een. zeer aangename, verrassing. Weliswaar kent iedereen de kwaliteiten van spelers als Ad van de Broek en Paul Plasmeijer, maar dat Rob de Kromme zich na één seizoen in de 4e klasse al zo duidelijk als talent zou manifesteren, hadden maar weinigen verwacht Tegen dit hechte team was het na tuurlijk moeilijk spelen voor de andere teams in de 4e klasse H. Ook hier, evenals bij het eerste teamslechts één tegenstander die een beetje in de buurt kon blijven Maar ook deze spelers kre gen in directe confrontatie een heel duidelijk lesje in degelijk en gevarieerd tafeltennis Slechts 1 wedstrijd ging ver loren toen bij de stand 0-9 de con centratie wat verslapte. Door dit fan tastische kampioenschap gaat het 2e team in het voorjaar de plaats van het eerste team in de3e klasse overnemen. Proficiat! Met al deze kampioenschappen ont gaat het de minder aandachtige toe schouwer misschien dat ook het derde team nog kansen heeft op promotie naar de derde klasse. Weliswaar moet dan deze week gewonnen worden van Contact 2 dat 2 punten voorsprong heeft, maar de eerste ontmoeting eindigde in een 5-5 gelijkspel, dus on mogelijk is dat geenszins. Rinus ter Hoeven en Max Muller, de vaste spelers van het 3e team. zullen er alles aan doen samen met invaller Derek de Schipper die derde man Kees Gijs- bertsen vervangt. TTCL 4, dat het seizoen zo hoopvol begon, heeft tii toch niet helemaal waar kunnen male in de 4e klasse G. Het team zal we iswaar niet degraderen, maar er lts misschien wat meer uit moeten kome dan een 5e plaats. Afgelopen wm kwam het sterke IVO 1 uit Zeist op bi zoek en alleen Stef den Ouden wistetj wedstrijd te winnen, zodat TTCL4op punten bleef staan. Het5eteam hadtv deze week wel erg makkelijk bij TT0' 8, een team dat nog geen enkele we strijd wist te winnen. Met Ruud Drac als invaller voor de nog altijd gebe seerde Wijtze van de Zwaag werd et regelmatige 1-9 zege behaald Ma punten uit 7 wedstrijden neemt dit ten de 5e plaats in in de 5e klasse 0. TTCL 6 tenslotte werkte zit vorige week nog een ptaati omhoog op de ranglijst in de klasse F door een 6-4 overwinds op Barneveld 4. Met de laatste w« strijd tegen het zwakke PUEM 5o het programma is zelfs een goede] plaats haalbaar, mits Scandecor zijn sportieve plicht doet tegenovi Maarsbergen 3. Voorwaar een mod prestatie van dit team waarin TM Hagenbeuk haar kompetitle-detxe maakte. LEUSDEN/CENTRUM - In de 12e ronde van de huiscompetitie zorgde Leo de Rijke, in november pas 16 jaar geworden, bij de schaakvereniging Leusden voor een grote verrassing. Na overwinningen op mevr. S. Graafland en de heren A. van der Steeg, R. Sieswerda, J. Tijmensen en remises tegen S. van Dokkum en J. de Jager, alsmede een nederlaag tegen J. Boe- maars, stond Leo op de 4e plaats van de ranglijst. Hij had bewezen al weer sterker te schaken dan vorig jaar, toen hij zich net niet bij de eerste 20 kon plaatsen. Zijn tegenstander in de 12e ronde was lijstaanvoerder Jeroen Bosch van Rosenthal. De Rijke [spelend met zwart] leek weinig kans te zullen heb ben. Hij stond ook lange tijd achter, maar in het eindspel bleek echter zijn grote aanleg voor schaken. Bijna a tempo spelend overwon hij zijn tegen speler. Door deze winstpartij kwam Leo de Rijke met 533 punten op kop in de huiscompetitie, gevolgd door o.m.: 2. J. Beukelman 530 3. J. Bosch van Rosenthal 495 4. J. A. M. Boemaars 493 5. J. de Jager 443 6. A. W. Wisman 435 7. J. Pronk 433 8. N. C. Loning 413 9. W. A. v. d. Wetering 10. P. W. Karis De uitslagen in de huiscompetitie waren als volgt: J. Bosch - L. de Rijke 0-1 W. v. Wieringcn - J. Zweinenburg 0-1 J. de Jager - N. Loning A-A J. Pronk - R. Sieswerda 1-0 S. v. Dokkum - E. Halkes A-A J. Sibeijn - G. Kuiter 1-0 H. Mus - B. Uneken A-A J. Visser - O. Harlaar Vi-Vi J. v. d. Tang - H. Kroes 0-1 C. Veenendaal - M. Kessing 0-1 A.v.d. Steeg -J.Agterberg 1-0 J. Mosterd - H. Struiwig 0-1 J. v. Santen - R. Hclmers 1-0 Dinsdag 29 november speelde Leus- dens vierde tiental uit tegen Kanalen- einland 3. Na het verlies teen USC was winst dringend nodig om nog pro motiekansen te houden, maar ondanks een goede inzet van de spelers bleek de Utrechtse tegenstand te sterk. Kana leneiland won met 1A-2]A. Persoonlij ke resultaten: winst voor eerste bord speler A. Wisman, remises voor v. d. Wetering, Rietveld en mevr. Hooijer, alsmede verlies voor Stevens, Schouten, mevr. Graafland, Hooijer, Van Egdom en Kuyper. De hoop van de Leusdense schaakclub om alsnog met een tiental in de 3e klasse te kunnen komen, is thans gevestigd op het derde garnituur. Dit team speelt op 13 december thuis tegen Vegtlust 1, dat reeds eerder met 7-3 won van Doorn/Driebergen 3 en met 9 A-A van Bunnik 3. Van Bunnik heeft Leusden inmiddels met 5'/2-4'/2 gewon nen, zodat het wel zaak is, dat de SVL 3 met de sterkst mogelijke formatie aan de borden komt. Met nog 2 ronden te spelen heeft Sven van Sligter in de huiscompetitie voor de jeugd een niet meer te overbruggen voorsprong naar het herfstkampioen- schap bereikt. De laatste uitslagen waren: B. Borgman - R. van Beek 0-1 V. Gautier - E. Vermeulen 0-1 A. van Vliet - E. Zijlstra A-Vz M. de Geer - C. Straver 0-1 B. Smit - R. Patist A-A S. van Sligter - J. Kool 1-0 R. Berg - J. P. v. d. Moer 1-0 E. Straver - R. Burger 0-1 P. Strooper - P. Zijderveld 1-0 E. Jansen - E. v. Klaveren 0-1 A. Pronk - G. J. Fröberg Vi-Vi N. de Wijze - P. Tijssen A-A R. van Maanen - E. Berg 0-1 S. de Jong - L. van Sligter '/2-'/2 P. Strooper - N. de Wijze 1-0 P. Tijssen - E. Zijlstra 1-0 E. Vermeulen - B. Borgman 0-1 AMERSFOORT - Zaterdag In clubrit van de RTC Amersfoort hidd de 3 amateurs, 6 liefhebbers, 51 teranen, 3 junioren, 1 nieuweling 1 trimmer het geluk, dat door de vol het gehele parcours was te berijdt Dat bleek ook uit de tijd van de in teur-winnaar Henk van Velzen, die 18 km. in 41 minuten aflegde. 0 Willigenburg werd 2e en Wimi Empelen 3e. Gerard van 't Kloosl zwoegde zich als beste liefhebberni de finish met o.m. Gerrit v. d. Hl en Kobus Valkenburg achter rijn del. Gerrit Brouwer werd veteriw winnaar. 2e en 3e Waren hierGtf Jetten en Job Ariesen. Junior D Ariesen klopte Henk Vink en Wil] Wegen. Nieuwelingen Ben Bon eotri mer Henk van 't Klooster hadden» nig problemen op hun afstand. Zilt dag 10 december is de volgende op de Amerongense Berg. Aanfi 14.30 uur. Mooi winterweer maakte het vert in de bossen achter de Gooise wielt baan te Hilversum tot een aangeni gebeurtenis Ook voor de deelnemj aan de 6e wielerveldrit in de Midd Nederlandcompetitie. De drie eert bij de amateurs resp. liefhebbers H. v, d. Hoef, Hans Voorn ent Willigenburg, resp. Kees Bokma.Ge v. d Hoef en Gerard van 't Kloosl Gerrit Ruttenberg won bij de vete nen, Henk van Dijk werd junioren» naar en Ben de Bruin was de snel nieuweling. Op 11 december (aanj 10 30 uur) wordt in Den Treek/n' schoten de 7e rit verreden Tevens 80 jonge gebruikte auto's. ANWB gekeurd en voorzien van BOVAG-garantiebewi|S

Leusder Krant | 1977 | | pagina 16