Fidele Kölner komen op bezoek bij Gouden Klomp Boeiende avond NCVB Burgemeester woont nu in Leusden [laaien beginnen nieuwe aar goed Impala Inschrijven j prestatie- loop KPJ Uitslag puzzels en kleurplaten Kerst-krant Carnavalsinstuif op 21 januari Nederlaag en overwinning voor Impala volleyballers LEUSDER KRANT j Finnmark 3-Leusden/Centrum Leusder Krant - plaatselijk nieuws DONDERDAG 12 JANUAR11978 LEUSDEN/CENTRUM - Wie be- veert, dat er de laatste tijd minder over le Gouden Klomp in deze krant heeft ;estaan dan waarop hij of zij als „eusdenaar recht heeft, krijgt rolkomen gelijk. Maar degenen, die laaruit de voorbarige conclusie hebben ;etrokken, dat de Leusdense caraavals- 'ereniging» op sterven na dood is, noeten wij helaas teleurstellen. Dat is riet het geval en naar verluidt zal dat 'oorlopig zo blijven. Ons land zat zon- ler regering en Prins Janus hield zich ;ereed om de kabinetsformatie onmid- lellijk over te nemen, ingeval Dries van Vgt de pijp aan Maarten zou geven. Sover is het gelukkig niet gekomen, /oorts was Leusden al maanden op :oek naar een nieuwe burgemeester en oen men tenslotte de heer W. J. M. lademaker bereid had gevonden om .z.t. in Leusden als eerste burger o.m. en sporthal te openen, was Prins Janus iok weer van die zorg af. Inmiddels hielden - neem dat gerust 'an ons aan - zijn Vorsten, Adjudanten en de hele Raad van Elf zich druk bezig met de uitwerking van de plannen voor de komende carnavals activiteiten. Op (bijna) de lie van deze maand om 11 uur 11 kregen wij van de Gouden Klompse Persdienst te horen, dat op za terdag 21 januari een grote carnavals- instuif wordt gehouden in „de Mof' aan de Amhemseweg. In verband met het zeer vroege Pasen dit jaar moet u deze instuif ook zien als een oefenwed strijd voor Groot Carnaval. Hoe dan ook, de zaal gaat op de 21e open om 20.00 uur en het spul begint een half uur later. ZEER HOOG BEZOEK U moet natuurlijk zelf weten of u komt of niet, maar als u onverhoopt wegblijft, mist u heel wat. Zeer hoog bezoek wordt verwacht uit Amersfoort en met name van Prins Richard de zo veelste van de Leutbroeken. Kenners beweren, dat daarmee een van de meest gerenommeerde keistedelijke car navalsclubs bedoeld wordt en dat die bewering op waarheid berust, is jl. za terdag gebleken op de Pronkzitting van de Leutbroeken in de Stadshal van de Amersfoortse Flmt. Waarbij o.m. .de complete Gouden Klomp aanwezig was. Geruchten doen thans reeds de ronde, dat de Leusbroekerweg in Leusden-Zuid op 21 januan a.s. omge doopt wordt tot Leutbroekerweg. Voorts wordt het in de Mof een inter nationale toestand als Prasident Dieter Schreiber met zijn Fidele Kölner een tegenbezoek aan de Gouden Klomp brengt. Vorig jaar was de Leusdense carnavalsclub in Keulen te gast en toen werd bij hoog en laag beweerd, dat het bier in Leusden niet onder doet voor het gerstenat, dat de Fidele Kölner als spraakwater gebruiken en dat wil Dieter de Grote nu zelf controleren. Om voldoende getuigen te hebben neemt hij zijn hele hofhouding mee naar de Mof. Op het moment van het ter perse gaan van deze krant was nog niet bekend, of het naambordje van het Leusdense eta blissement al dan niet afgedekt wordt. Omdat nu reeds verwacht wordt, dat de aanwezige bierologen het niet hele maal eens zullen worden, gaan de Gou den Klompers (in mei van dit jaar) nog maals naar Keulen. Het eerste optreden van de Gouden Klompse dansmariekes (wat gaan daar de beentjes omhoog!) in de Mof is een volgend onderdeel van het uitgebreide programma. De grote verscheidenheid daarvan is een service, die eigenlijk in deze tijd niet meer mag worden verwacht. De Leusdense car navalsvereniging staat echter voor niets. Ook wat betreft de muziek, al bleef nog geheim, welke orkesten voor de bij het feest behorende geluidjes zul len zorgen. Tot slot vertellen wij nog, dat enige dagen voor de carnavalsinstuif het Gouden Klompse clubblad met het volledige camavalsprogramma huis aan huis in Leusden in de brievenbus komt. Groter en indrukwekkender dan ooit en u kunt dan precies zien in welke (nette) gelegenheden op uw komst wordt gere kend. LEUSDEN/CENTRUM - Maandag 9 inuari kwamen de leden van de Neder- ndse Christen Vrouwenbond, afdeling eusden-Centrum, voor de eerste keer het nieuwe jaar bijeen, eze avond stond geheel in het teken in het Rode Kruis en als gasten kon men m ook begroeten mevrouw W. Schulte de heer J. Lak. (evrouw Schulte - consulente van de fdeling Vrijwillige Welfare van het ode Kruis - kreeg voor de pauze het oord. In een kort praatje vertelde zij een eleboel over dit werk wat alleen in de rovincie Utrecht al zo'n 800 vrij- illig(st)ers en een 3000 deelnemers :lt. iet doel van dit Welfare-werk is in pnn- pe het welzijn van de deelnemers te ergroten. Men tracht dit te bereiken Dor een zinvolle tijdbesteding aan te leden in de vorm van andvaardigheidstechnieken of andere mameren van creatief bezig zijn. Dit kan thuis gebeuren of in groepsverband (bijv. in tehuizen). De meeste deelnemers (60 zijn de bejaarden, maar ook invaliden en chronisch zieken doen mee. Sinds vorig jaar is het accent van het creatief bezig zijn wat verlegd. Was het eerst vrijwel allen handwerken, momen teel houdt men zich ook bezig met andere vaardigheden zoals b.v. houtbe werking en eenvoudige metaalbewer king. Toch blijft het handwerken de be langrijkste plaats innemen en dat komt dan mede door het grote aantal bejaarde deelnemers. Al deze aktiviteiten zijn mogelijk door de vrijwillig(st)ers, waaraan behoorlijk wat eisen worden gesteld voordat ze in het bezit kunnen komen van het legiti matiebewijs en de bijbehorende speld van het Rode Kruis. Eerst loopt zij 3 maanden mee in een bepaalde afdeling-waama een basisop leiding gevolgd wordt. Deze basisoplei ding wordt gegeven door een districtscursusleidster en een aantal des kundigen. In de eerste 11 lessen wordt aandacht besteed aan theoretische en praktische vorming. De theorie geeft enig inzicht in enkele ziektebeelden, geestelijke ver zorging, maatschappelijke zorg, revali datie, geriatrie enz. Voor de praktische vorming worden 10 verschillende handenarbeidtechnieken gegeven. Na deze lessen volgt een stage-periode van ca. 3 maanden waarna de cursus met 2 lessen en een sluitingsavond wordt afgerond. Na een kopje koffie toonde de heer Lak een film met als titel „Mensen helpen mensen". Deze film liet indringende beelden zien over de oorlog in Libanon en al het werk wat daar door het Internationale Rode Kruis gedaan wordt of wat men althans probeert te doen, want nog steeds heeft met iedereen respect voor de vlag van het Rode Kruis. Met deze film, waarin de vele facetten van het Rode Kruiswerk duidelijk naar voren kwamen, werd deze bijzonder in teressante avond besloten. LEUSDEN - De heer en mevrouw Ra demaker en hun vijf kinderen zijn deze week in Leusden komen wonen. Overi gens zal de woning die hij in de wijk Rozendaal heeft gehuurd slechts als tij delijk gebruikt worden. Burgemeester Rademaker is van plan zo spoedig moge lijk een eigen huis te laten bouwen. Zoals bekend, beschikt de gemeente Leusden sinds enige tijd niet meer over een ambts woning. LEUSDEN - Zaterdag 7 januari moest e Haaienploeg voor hun eerste edstrijd in het nieuwe jaar weer naar ieerhugowaard om aldaar tegen de liegende Vissen te spelen. Bij de aaien ontbraken Jan van Grootenheer 'akantie) en Jan Wanrooy (werk), ierdoor kon Carel Venema deze wed- rijd debuteren, wat hij zeer verdienste- jk deed. Hoewel men thuis met 7-1 van 1 Vissen gewonnen had, was men toch et zo gerust op een goede afloop, daar 2 feestdagen bij de meeste spelers wel jn sporen had achtergelaten. Het werd m ook een zeer moeilijke wedstrijd Dewel de uitslag, 7-1 in het voordeel in de Haaien, anders doet vermoeden, alverwege de wedstrijd was het nl. pas 1. Hierna gaf de betere conditie van de aaien echter de doorslag. De stand in ïze vijfde klasse is nu zo, dat de Haaien i 10 wedstrijden ongeslagen aan kop tan met 20 punten, Olympus staat /eede met 4 verliespunten en NVA tfde met 6 verliespunten. De wedstrijd zelf begon zeer verras- nd. Doordat de zönedekking nog niet goed toegepast werd, kon de midvoor van de Vissen via een omhaal 1-0 scoren. Doordat er even later een Vis 45 seconden uitmoest, kon Hans van Mourik gelijk maken. In de tweede pe riode konden beide ploegen geen doelpunt maken. De Haaienplieg wist de verkregen kansen nl. niet te benutten. Doordat er vanaf de derde periode niet meer met zónedekking gespeeld werd en doordat de Vissen steeds langzamer gin gen vliegen, ging de Haaienploeg weer goed draaien. Dooedat Teun van Spriel onregelmentair gestopt werd, kon er weer een Vis uit voor 45 seconden. Harry Abbing kon daardoor de Haaien op de welverdiende 2-1 voorsprong zet ten. Doordat keeper Henk Rey weer uit stekend keepte, kon de Haaienploeg constant uitbreken na een afgeslagen aanval. Wim van de Klashorst en Harry Abbing brachten de Haaien zo op een 4-1 voorsprong. De laatste periode bleven de Haaien doorgaan. Goede schoten van Carel Venema, Wim van de Klashorst en Rob Hukker brachten de einstand op 7-1. Vrijdag 13 januari spelen de Haaien weer eens thuis in het Sportfondsenbad te Amersfoort tegen WIPC uit Z O. Beemster. De aanvang is 21.00 uur. IT DE LEUSDENSE CLUBBLADEN LEUSDEN/CENTRUM - Nieuw in i veelheid van Leusdense clubbladen „Achter 't Net", het orgaan van onze aatsebjke badmintonclub. Met in het rste nummer uiteraard een aanbeve- ïg van voorzitter John ter Weyden. ij hopen dat de club met dit blad niet hter het net gaat vissen. Vooralsnog :rschijnt het tenminste driemaal per ar. De uitgave kan - nu de badminton- ub met zoveel succes deelneemt aan bondscompetitie - een uitstekende ind vormen tussen de recreatieve den en de wedstrijdspelers. Wij Dffen in het eerste nummer o.m. de inkondiging aan van de op 4 maart in 't Ros Beyaert te houden grote feest- 'ond, waarop de prijsuitreiking aatsvindt van de in de voorafgaande eken verspeelde clubkampioenschap- ;n. In 't Stickertje van de Leusdense ickeyclub wordt nu reeds vooruit ge- ken naar het in oktober te vieren ;rste lustrum. Waar blijft de tijd? Prettig zou zijn, als dat feest m het (te bouwen) eigen clubhuis kan plaatsvin den. Na een welkomstwoord aan onze nieuwe burgemeester J. W. M. Rade- maker ging voorzitter John Bernard in zijn nieuwjaarsboodschap verder met: „Nog voor ik hem uit kon nodigen om eens een kijkje te nemen bij het hockey- gebeuren, heeft hij zich al kandidaat ge steld om eens per 14 dagen in een vete- ranenelftal mee te gaan spelen. U be grijpt, dat ik dat verzoek niet kon weigeren." Daar hebben wij mderdaad alle begrip voor. Wel zijn wij benieuwd, welke sport(en) de eerste burger in de overige weekeinden gaat beoefenen. In de jongste editie van „Open Hand", het clubblad van de Leusdense tafeltennisclub memoreerde voorzitter W. A. H. v. d. Laaken trots de promotie van de eerste drie TTCL-teams. De le denlijst van deze vereniging bevat thans de namen van 46 senioren en 18 jeugdspelers. In verband met de te kleine behuizing staan echter nog 20 kandidaten op de wachtlijst. LEUSDEN - De belde eerste teams van de volleybalvereniging Impala heb ben de eerste helft van de competitie afgesloten met een nederlaag en een overwinning. In hun uitwedstrijden tegen het Hilversumse Jaski zegevierden de dames met 3-0, terwijl de heren het met 3-0 lieten afweten tegen het herenteam \an Jaski. De dames van Impala konden door deze overwinning, welke behaald werd via setstanden 15-10, 15-11 en 15-12 hun positie aan de kop van de ranglijst verstevigen, omdat tegenstandster Jaski slechts een verliespunt meer had dan Impala. Jaski is dus voorlopig afgevallen als concurrent, maar omdat er nog zeker 5 andere titelkandidaten zijn, betekent iedere wedstrijd voor Impala een noodzaak om steeds maar weer de volle winst binnen te halen, hetgeen ongetwij feld een extra belasting op de ploeg zal leggen. Dit houdt in dat de dames in de komende wedstrijden alle steun van het thuisfront nodig zullen hebben. Dit zelfde geldt ook voor de heren van het eerste, al gaat het er bij hen om, om evenals vorig jaar. de degradatie te ont snappen. Na de eerste helft van de competitie staan de Leusdenaren op de twee na onderste plaats, dus juist boven de rode streep, maar aangezien het puntenverschil met de twee onderste ploegen vrij gering is en omdat het door de promotie/degradatieregeling van de Ned. Volleybal bond mogelijk is dat zelfs een derde ploeg naar de eerste klasse zal moeten afdalen, betekent deze positie op de ranglijst dus allerminst dat Impala veilig is. Blijven de Leusdenaren echter dezelfde positieve spelopvatting verto nen als afgelopen vrijdag, dan zit er voor de ploeg beslist meer in. In de naar de huidige maatstaven volstrekt ongeschikte Expo-hal in Hil versum, met z'n levensgevaarlijke beton nen vloer, verloor Impala de eerste twee set maar op het nippertje. 16-14 en 15-13. Alleen in de derde set kon Jaski z'n hogere plaats op de ranglijst maar waarmaken, door met 15-9 te winnen. OVERLEGORGAAN HET SPUL GAAT OPENBAAR VER GADEREN Het is zover. Het overlegorgaan 't Spul gaat op 16 januari a.s. haar eerste openbare vergadering houden in de gemeentelijke kantine aan de Zwarteweg. Voordien vergaderde dit orgaan, dat bestaat uit vertegen woordigers van de gemeenteraad, leden van de werkgroep tot behoud van 't Spul en van het wijkorgaan Groenhouten, in besloten kring. Het overlegorgaan vond dit noodzakelijk om in rustige sfeer eerst alles op een rijtje te kunnen zetten. In die rustige sfeer zijn verschillende ideeën naar voren gekomen en diepergaand be sproken. Het meest voelt men nog vooreen manege voor kinderen in en om de boerderij. Hoewel de gemeente elders Inhet uitbreidingsplan tweede fase reeds een manege heeft gepland, gaat het hier toch om iets anders. Hetzal geheel gericht moeten zijn op kinderen, waarbij de nadruk er op moet liggen, dat voor een voor iedereen betaalbaar bedrag, kinderen op regelmatige tijden pony of paard kunnen rijden. Dat hiervoor behoorlijk wat belangstelling zal be staan, is duidelijk. Het overlegorgaan heeft overigens al inmiddels kontakt opgenomen met de landelijke rijver- eniging Nimmerdor om de eventuele mogelijkheden te bekijken. Ook tij dens de openbare bijeenkomst van het overlegorgaan zullen vertegen woordigers van Nimmerdor (die ook een jeugdafdeling heeft) aanwezig zijn om desgevraagd inlichtingen te kunnen geven. Overigens is men - vooral in de wijk Groenhouten - lichtelijk verwonderd over het feit, dat de gemeente vorige week reeds een expositie organi seerde met alternatieve groenplannen voor de Meent, voor het geval de boerderij toch zal worden opgebroken. Zoals we vorige week reeds schreven, kregen ver schillende bezoekers de indruk, dat via deze groenplannen reeds met de boerderij was afgerekend. Men vond het - indien dit niet met opzet was gebeurd - toch geen gelukkig moment om juist nu met deze ex positie te komen. Op de foto: belang stellenden vorige week in diskussie over de groenplannen voor De Meent rond de boerderij 't Spul. AMERSFOORT - In de 2e klasse B van de handbal-zaalcompetitie hand haafde Impala heren zich aan de top van de ranglijst met een regelmatige zege op Nederhorst. Nog geen kwartier hadden Arris Leyenhorst, Henko Was senaar. Theo Prinsen en Ron Kersten nodig om Impala op 5-0 te brengen. Met inbegrip van een gemiste penalty kwam Nederhorst terug tot 5-3 bij de rust. Nadat Nederhorst nogmaals een straf- worp niet benutte scoorde Gerard Vos kuilen tweemaal, voordat Nederhorst wederom naderbij kwam. Ditmaal tot 7-6. Op doelpunten van Ron Kersten, Arris Leyenhorst en Wim v. d. Linden had Impala's tegenstander maar tref fer als antwoord (10-7). De drie doelpunten verschil bleven tot aan het einde van de wedstrijd gehandhaafd, want zowel Impala - via Ron Kersten - als Nederhorst troffen nog eenmaal doel en zo werd de uitslag 1-8 voor de Leusdense ploeg. Overige uitslagen: Impala (heren) 2 - Limvio 4 3-5 SSVU - Impala (dames) 2- 0 LEUSDEN/CENTRUM Candidaat-deelnemers aan de 7e prestatieloop van de Leusdense KPJ op 22 januari rond Don Bosco aan de Dodeweg - die de grote drukte bij de I inschrijving op de wedstrijddag willen ontlopen, worden verzocht gebruik te maken van de navolgende mogelijkheden tot vóór- inschrijving: Zondag 15 januari van 11.00-13.00 uur in de Til aan de Hamersveldse-1 weg, Maandag 16 januari van 18 30- 21.00 uur in het clubhuis van J Roda'46 op het Burg. Buiningpark, I Woensdag 18 januari van 19.30- 22.00 uur in de Til aan de Hamers veldseweg. WALNOTENGEBAK U hebt nodig: 250 gr. bloem theelepel bakpoeder 125 gr. boter 125 gr. basterd suiker 2 eetlepels koud water en voor de vulling: 300 gr. amandelspijs 1 ei, losgeklopt 100 gr. walnoten 1 eetlepel keukenstroop Zeef de bloem en het bakpoeder in een kom en doe de In stukjes gesneden boter erbij. Maak met twee messen de boter nog wat fijner. Voeg de suiker toe en meng alles goed door elkaar. Maak, na twee eetlepels water te hebben toegevoegd, een deegbal die u 40 minuten in vetvrij papier in de koelkast legt. Meng een half los geklopt el door de amandelspijs, en dan de stukgeknepen walnoten en de stroop. Rol Iets meerdan de helft van het deeg uit en doe het In een vorm van 22 cm, leg de vulling erin, rol de rest van het deeg uit en leg dat op de vulling. Bestrijk het deksel met de rest van het los geklopte el. Bak het geheel 40 minuten bij 175° C. Eet smakelijk! Japieja. burgerlijke stand Gem. Leusden v. 28/12 '77 t/m 4/1- 1978. GEBOREN: 2 jan. "78 Elisabeth Johanna, d.v. J. Bo- termans en GGraveland, Kwintlaan 16 ELDERS GEBOREN: AMERSFOORT: 16 dec. '77 Robin, z.v. L. Verburg en C. M. Hoenselaar, W. v. Amersfoortstr. 49, 19dec. '77 Margaretha Engelina, d.v H. Ch. van de Wolde en D. H. B Hoogeweri, Landweg 215; 21 dec. '77 Josephine Margaretha, d.v. J Tijssen en C. J. I. Piscaer, Bretagne 6; 21 dec. '77 Hendrikus Johannes Jacobus, z.v. H.J.J. Janssen en C.J. Bruis, Zilverrei ger 31 en 28 dec. '77 Nynke Dora, d.v J.WJ. Caspers en D. van Meegen, Wilhelmina van Pruisenlaan 8. AMSTERDAM: 20 dec '77 Okke Paul Hendrik, z.v. P A. M. Mönking en I E. ter Kuile, Princen- hoflaan 2. OVERLEDEN: 26 dec. '77 Wilschut, Theodora An- genita, wed. Rikkoert, oud 82 jaar, 27 dec '77 Verdonk, Annie Elisabeth, ev. J. H J. van Deele. oud 34 jaar en 30 dec. '77 Van Halteren, Tonia Hermana Ja- coba, oud 89 jaar ELDERS OVERLEDEN: AMERSFOORT: 30 dec. 77 van Ittersum, Isabella Sophia, oud 64 jaar. De puzzel- en kleurplaatredaktie van Uiteindelijk heeft een enorme stroom inzendingen gehad op de puzzels en kleurplaat in de Kerstbijlage Uiteinde lijk. Bijna 1500 kinderen en volwasse nen stuurden hun kleurplaten en oplos singen naar ons toe. U begrijpt, het was voor de redaktie van Uiteindelijk een immens karwei om alle inzendingen te sorteren. Vooral de stapels kleurplaten heeft de deskundige jury handen vol werk gekost, maar we kunnen toch nog snel de uitslag bekend maken. MONSTERPUZZEL De monsterkerstwoordpuzzel heeft enige honderden puzzelliefhebbers een paar Fijne uurtjes bezorgd. Bij de grote stroom inzendingen viel het aantal foute oplossingen erg mee. Het ging in deze puzzel om de verborgen spreuk en die luidt als volgt: ,,In de winter is er leven. Kerstfeest wil u vrede geven. Na het donker komt het licht; Houdt daarop uw blik gericht!" We zouden natuurlijk erg graag alle inzenders een prijsje willen geven, maar dat kan nu eenmaal niet. Loting leverde de volgende prijswinnaars op: De geschenkenbon van vijfentwintig gulden gaat naar mevrouw S. C. Balé- Reedijk, Immenwcg 7 in Lunteren. De geschenkenbon van vijftien gul den is voor mevrouw P. Hendriksen- Verboom, Nieuweweg 45, Ederveen. Drie geschenkenbonnen van elk tien gulden zijn voor: mevrouw J. van Vlas- tuin-Alblas, Dorpsstraat 36, Wouden berg; mevrouw L. Suter-van de Hoef, Verlooplaan 14, Barneveld en voor A. Eding, Marijkelaan 11, Voorthui zen. KINDERPUZZEL Ook de kinderpuzzel heeft erg veel inzendingen opgeleverd. En het is best een kompliment waard, dat er maar zo weinig foute oplossingen bij ons bin nenkwamen. Jullie moesten drie puzzels oplossen. De eerste, de sneeuwpop, leverde een Kerstster op, in de tweede, een rebus, luidde de zin: De kaarsjes in de kerstboom zijn de vriendjes van de vrede en uit de kerstballen rolde: Wij helpen mens en dier. De vijf platenbonnen zijn voor: Auke Nutma, Zicht 6, Ederveen; Janny Threels, Edeseweg 5, Lunteren; Jan van de Beek, Postweg 3, Barneveld; Mary- Ann Herwijer, Edeseweg 81, Wekerom; Wilma Roozenboom, Stoutenburger- laan 6, Stoutenburg. De vijf jeugdboeken gaan naar: Ge rard Petersen, Jan van de Heijdenstraat 12, Kootwijkerbroek; Ab Brandsen, Wolweg 12, Stroe; Yvonne van Meer- veld, Platanenstraat 58. Zwartebroek; Ria van Wagensveld, Prinsenweg 21, Voorthuizen; Ronny Hoeve, Grienden 63, Leusden. KLEURPLATEN Zoals gezegd, de jury heeft met de beoordeling van de kleurplaten een bijzonder moeilijk karwei op zich ge nomen. Het heeft dan ook de nodige uurtjes geduurd voor de winnaars be kend waren. Per leeftijd zijn twee winnaars aangewezen, uitgezonderd de groep van drie jaar, waar drie prijs winnaars zijn, terwijl de 12- en 13- jarigen zijn samengevoegd. Hier volgt de volledige uitslag: 3 jaar: Conny Wortman, Nieuwstraat 28, Scherpenzeel; Martin Schimmel, Koterweg 44, Barneveld; Berry Fluit, Kallenbroekerweg 72, Barneveld. 4 jaar: Corine van Eldik, Dorpsstraat 15, Woudenberg; Hermien Gerritsen, Hoeverweg 2, Wekerom. 5 jaar: Alwin de Groot, Kallenbroeker weg 74, Barneveld; Olaf Duyn, Graaf van Lyndenlaan 25, Barneveld. 6 jaar: Nellie van Westerneng, Brug- veenseweg 63, Voorthuizen; Janneke van Zoeren, Hoevelakenseweg 176, Ter- schuur. 7 jaar: Gerard Koppelaar, Frans Hals straat 37, Voorthuizen; Harrie Vaar kamp, Kleuterweg 13, Barneveld. 8 jaar: Alide van de Steeg, Lijsterstraat 23, Barneveld; Tineke van de Brink, Essenerweg 111, Kootwijkerbroek. 9 jaar: Wilco Hildebrand, Ekris 28, Woudenberg; Alice Kampert, Wester- huisweg 7, Harskamp. 10 jaar: Jolanda Kamphorst, Leeuwe rikstraat 10, Barneveld; Anita Roemers- ma, Duinroos 12, Leusden-Centrum. 11 jaar: Lia Soetendaal, Hessenweg 114, Lunteren; Jan van de Kamp, P. Potterstraat 18, Voorthuizen. 12 en 13 jaar: Betsy Vaarkamp, Kleu terweg 13, Barneveld; Beppie van Roo- zelaar, Kruisweg 8, Kootwijkerbroek. Alle prijswinnaars krijgen hun prijs één dezer dagen thuisbezorgd. Gefe liciteerd! N.B. Over de uitslag kan niet worden gekorrespondeerd Puzzelredaktie „Uiteindelijk" WIJ MAKEN DAT HET GEDRUKT STAAT DE LEUSDER KRANT heeft een gespecialiseerde drukkerij achter zich staan, waar snel en goed uw familiedruk werk wordt gedrukt VERLOVINGS-, HUWELIJKS- EN GEBOORTEKAARTEN (modellenboeken kunnen thuis worden bekeken)

Leusder Krant | 1978 | | pagina 7