Hobbyclub Hamersveld bestaat tien jaar Zilveren schietvereniging Stoelentekort bij Antilopen Dertig treffers bij Ados tegen Antilopen ONS GENOEGEN ACHTERVELD Open Deurdienst Rayon wedstrijd E.H.B.0. a Dames speelden gelijk KOOKHOEKJE s.v. Achterveld M. Leusder Krant - plaatselijk nieuws DONDERDAG 19 JANUAR11977 15 LEUSDEN/CENTRUM - De hob byclub „Hamersveld" viert deze maand haar 10 jarig bestaan. Natuurlijk zal men aan dit feit niet ongemerkt voorbij gaan. Vrijdag 27 januari is er een feeste lijke bijeenkomst in de vergaderzaal van „De Til". Naast enkele genodigden zijn alle leden en hun ouders uit genodigd en men hoopt dat ook iedereen komt. Het feest begint om 19.00 uur en zal worden opgeluisterd door het duo Rijnders in het samenspel „Kinderen samen op visite bij oom Jack en tante Diete". GESCHIEDENIS HOBBYCLUB Eind 1966, begin 1967 ging het met de eers zo goed lopende K.A.J. in de Parochie de verkeerde kant op en uit eindelijk werd besloten tot opheffing. Ook het bestuur van de Katholieke Jeugd Beweging kon niets meer doen om deze gang van zaken te veranderen. Men vond echter wel dat er iets gedaan moest worden, vooral voor jongens die zich niet thuisvoelden bij de K.P.J. Het was Pastoor Kitselaar - die hier overigens toen ook pas kort was - die de Jeugdbeweging adviseerde een han- denarbeidclub op te richten. Het toenmalige bestuur - wat bestond uit Joh. Tymensen, Joh. Vrijhoef, W. Tymensen en G. v.d. Hengel zochten eerst naar een geschikte ruimte, die uit eindelijk gevonden werd in een ge deelte van een schuur op Midden- Krakhorst (bij Willem v.d. Hengel). Zo kon in januari 1968 gestart worden met 29 jongens. De club werd geleid door bovenstaande bestuursleden, die hierin bijgestaan werden door de uit K.A.J. gelederen komende Theo v.d. Pol. Al zeer snel groeide de belangstelling en moest er 2x per week club gehouden worden. Gelukkig groeide niet slechts het aantal leden, maar kwamen er ook weer krachten om leiding te geven. Hiervan dienen zeker genoemd te wor den P.A. Waals, W. v.d. veen, Ton Vrij hoef en W. Rutten, die zich met hart en ziel inzetten voor de hobbyclub. Veel werd er gedaan aan houtbewer king (en ook nu is dat nog zo) maar daarnaast werd er ook mozaïkwerk ge maakt en enig draad en schilderwerk. Het ledental groeide gestadig en steeg boven de 100. Nu is dat weer wat terug gelopen want momenteel zijn er zo'n 60 leden. Er wordt echter nog steeds 2x per week hobbyclub gehouden en zijn er voldoende personen om leiding te ge ven. VERHUIZING In 1969 kwam de jongensschool leeg en het bestuur kreeg voor elkaar dat gemeente en kerkbestuur toestemming gaven de club in één van de lokalen voort te zetten. Als in 1970 de school geheel beschikbaar komt voor het jeugd en jongerenwerk zijn het vooral de leider$.en oudere leden van de club, die er een goed verblijf van madkten. Dit nieuwe honk „de Til" is nu niet meer weg te denken in onze gemeente. ANDERE AKTIVITEITEN De boog kan niet altijd gespannen zijn en dat beseften ook de leiders en het bestuur. Daarom wordt er zo nu en dan wat anders gedaan zoals een dropping, puzzeltocht, spel of filmavond. Om de contributie zo laag mogelijk te houden werden en worden regelmatig akties op touw gezet, zoals inzamelen van oud-papier, het deelnemen aan de braderie en de jaarlijkse kerststukjesak- tie. Een initiatief wat in 1969 nog niet aansloeg kon in 1970 wel doorgaan: dat was een vakantieweek voor de jongens. Dit eerste jaar ging men naar Ootmarsum en het werd een geweldig succes. Al in 1971 - toen Vorden de vakan tieplaats was - moest men al twee weken organiseren en dat is zo gebleven. Ach tereenvolgens werd er tot 1977 in de volgende plaatsen gebivakkeerd: Odi- liapeel, Ootmarsum, Vorden, St. An- thonius en Heeswijk-Dinther. Over het geheel waren er al deze va kantiekampen geweldig goed geslaagd. De meeste kampen boden een ge weldige omgeving en bijna alle gastge zinnen zagen de hobbyclubmensen graag terug komen. De enige onprettige ervaring werd opgedaan in Vorden - ondanks de goede accommodatie en omgeving. De gasthe ren en vrouwen daar, hadden blijkbaar nog nooit van Eucumene gehoord. Dit kon echter door de leiding zoveel moge lijk voor de jongens verborgen ge houden worden. Veel hulp heeft men bij deze vakan tieweken gehad van leiders, personen die kookten (hierbij mag toch wel mevr. G. Bokkens-Roest genoemd worden, die vanaf 1970 ieder jaar meegaat) en bij het vervoer. De fa. J.W. v.d. Berg en de Coop. Leusden namen steeds het vervoer van goederen voor hun rekening en ouders en leiders (een enkele keer ook anderen) zorgden voor het vervoer van de jongens. Voor dit jaar staat Ootmarsum weer op het programma en de aanmeldingen beginnen al binnen te komen. Ook niet leden van de hobbyclub kunnen aan deze weken meedoen. Ze zijn bedoeld voor de leeftijdsgroep 9 t/m 15 jaar. Men wil nu wat verandering aan brengen in de hobbyclub en wat onder scheid maken tussen de ouderen en jon gere leden. Eén avond voor de groten en één voor de kleinsten waardoor er weer aangepast gewerkt kan worden. Men wil hiermee beginnen op 1 fe bruari en uiteraard hebben de leden hier al bericht over ontvangen. Al met al kan gesteld worden dat de hobbyclub goed draait en in een behoefte voorziet. BESTUUR EN LEIDING Het bestuur wordt momenteel ge vormd door- voorzitter: G. Th. v.d. Hengel secretaris: Jos Vrijhoef lid: René v.d. Berg De leiding voor de clubs is in handen van L. Berg, R. G. Schoonderbeek, Th. Tijmense, Sjaak Berg, Theo Broekman, W. Berg, G.A. v.d. Hengel, P. Hilhorst en M. Smal. VERLOREN GEVONDEN Verloren Plastic zak met sportschoenen, re genbroek en voetbalbroek; por temonnee met inhoud; bruine por temonnee; bruine portemonnee met in houd; rood portemonneetje met enig Gevonden Rechterhandschoen, skai; sleutelbos; oranje portemonnee; da meshorloge. Inlichtingen voor deze verloren en gevonden voorwerpen worden u gaarne verstrekt door de Rijkspolitie te Leusden-Zuid, Oude Rijksweg- Arnhemseweg, telefoon 033-44444 LEUSDEN - De open deur commissie nodigt u hierbij uit om een dienst in de dorpskerk Leusden-Zuid. Welke ge houden wordt zondag 22 januari a.s. om 10.00 uur. Thema van de dienst: Stilte. Meditatie en gebed door ds. J. Slomp uit Leusden. Medewerking verleent het kerkkoor Hamersveld o.l.v. D. Broekema. ACHTERVELD - Bij de politie te Achterveld, tel. 1607, zijn als gevonden opgegeven. Een ijzeren deurmat, een achterklep van een aanhangwagentje met kente ken, een ring met twee sleutels. AARDAPPELSCHOTEL Een heerlijke schotel en toch niet moeilijk om te maken. U hebt nodig 1lH kg aardappelen 150 gr. boter 150 gr. Kolbasz (hongaarse worst) 8 eieren (5 hardgekookt) '/41. room, peper, zout 30 gr geraspte kaas 50 gr paneermeel Kook de aardappelen en snijd ze in plakjes. Ook de vijf hardgekookte eieren en de worst in plakjes snijden. Roer 100 gram boter, drie eidooiers en de room tot een gladde massa en maak deze op smaak met zout en peper. Klop de eiwitten en doe ze bij de massa. Nu de plakjes worst, aardappelen en ei er door roeren en het geheel in een in gevette ovenvaste schotel doen. Strooi de kaas en de paneermeel erover en doe hier bovenop de rest van de boter. Bak de schoten smeuïg in 35 minuten bij 250 graden. Eet smakelijk. Japieja Lezing Gereformeerde Bond LEUSDEN - Op woensdag 25 januari a.s. hoopt D.V. ds. A. Vroegindewey uit Veenendaal, voor de afdeling van de Gereformeerde Bond te Leusden, in het Jeugdgebouw aan de Ooievaarshor- sterweg een lezmg te houden over: „Het onderscheid tussen de ware en de valse Kerk". Aanvang 8 uur. Iedereen is hartelijk welkom. LEUSDEN - Vrijdag 19 januari a.s. organiseert de E.H.B.O.-ver. afd. Leus den de rayonwedstrijden van de E.H.B.O. Hieraan wordt deelgenomen door ploegen uit Utrecht, Achterveld, en Leusden. Achterveld, dat vorig jaar doordrong tot de landelijke finale zal uiteraard ook deze avond trachten hoge ogen te gooien. Dat zij hierbij op een sportieve doch felle tegenstand van resD. Utrecht en Leusden moet rekenen spreekt vanzelf. De wedstrijden worden gehouden in de Hogere School voor ge zondheidszorg (H.B.O.V.) aan de Larix- laan 10, in Leusden-Centrum. De aanvang is gesteld op precies 20.00 uur. Belangstellenden zijn welkom. Zorgt u er wel voor, ruim op tijd aanwezig te zijn, zodat de wedstrijden op tijd kunnen beginnen. ACHTERVELD - Op 11 september 1977 bestond de Achterveldse schiet vereniging Ons Genoegen exact 25 jaar. Door omstandigheden werd het vijfde lustrum toen niet herdacht, maar dat gebeurt op 28 januari a.s. 's Middags met een receptie voor iedereen, die de zilve ren schietclub een goed hart toedraagt en 's avonds met r n geweldige feestavond voor de leden en hun dames. Een vaststaand feit is, dat je langer bestuurslid van de Achterveldse schiet vereniging kunt zijn dan bijvoorbeeld minister in Nederland. Vijf van de thans uit 44 leden bestaande schutterscombi- natie hebben alle 25 jaren van Ons Ge noegen van zeer nabij meegemaakt. Jan van Hamersveld 1 jaar als baangrif fier en 24jaar als voorzitter. Jan van Nimwegen was 25 jaar baan- en materiaalcommis saris en de diensttijd van W. Wittebrood bestond uit 1 gewoon lidmaatschapsjaar, 9 jaar met het beheer van de vereni- gingsgelden en 15 jaar secretariaat. Jo van Hamersveld was 1 jaar gewoon- en 24 jaar algemeen bestuurslid. Voorts was H. Schut 25 jaar schutter bij Ons Genoegen. Op de 11e september 1952 werd in de niet meer bestaande vergaderzaal van de Achterveldse Coöperatie een bijeen komst gehouden met de oprichting van de schietvereniging Achterveld als doel. Na de inleidende woorden (losse flod ders) van de plaatselijke politie- commandant G. van Buytene werd al spoedig met scherp geschoten. Dezelfde a vond kwam de vereniging tot stand met 40 leden en het navolgende bestuur: G. van Buytene (voorzitter), H van Bekkum (penningmeester), A. van Daatselaar (secretaris), J. van Hamers veld (baangriffier) en J. van Nimwegen (baancommissaris). BU WIJNTJES OP ZOLDER Na een uitgebreid zoekwerk werd bij G. Wijntjes op de zolder van zijn kuikenbroederij een geschikte ruimte gevonden voor de aanleg van een 12- meterbaan. De huurprijs voor de zolder bedroeg 1,- per avond en op 27 J.J. van Hamersveld, voorzitter van Ons Genoegen, oktober werd met het schieten begonnen. In februari 1953 overleed voorzitter Van Buytene na een ernstige ziekte. Hij werd opgevolgd door (de huidige voor zitter) Jan van Hamersveld. Voor de in middels afgetreden penningmeester Van Bekkum kwam de heer W. Wittebrood in functie en Jo van Hamersveld vervulde de vacature als baangriffier. De schietclub ontwikkelde zich verder voorspoedig en zocht in 1954 aan sluiting bij de Schiet Kring Gelderse Val lei en daarmee ook bij de over koepelende Koninklijke Nederlandse Schuttersvereniging. Door een fusie in de Nederlandse schietsportwereld ont stond in 1969 de KNSA (Koninklijke Nederlandse Schutters Associatie) en daarvan werd Ons Genoegen in 1975 lid, zodat de mogelijkheid was ontstaan tot het organiseren van regionale en natio nale wedstrijden. In 1959 verhuisde Ons Genoegeri naar de in het dorpshuis Ons Gebouw gereali seerde ondergrondse schietaccommoda- tie. Uit die tijd dateert ook de huidige verenigingsnaam. De wekelijkse con tributie van een kwartje werd te krap en moest met een dubbeltje omhoog, maar dat mocht de schuttersp(r)et niet druk ken. Door de centrale ligging van het nieuwe schietcomplex en de vooral voor die tijd perfecte inrichting (thans gaan verlangens uit naar automatisch schijventransport) steeg het in de loop der jaren tot 26 gezakte ledental weer vlot en momenteel telt de ledenlijst 44 namen. Bij het tweede lustrum in 1962 bestond het bestuur uit voorzitter Jan van Hamersveld, secretaris W. Wit tebrood, penningmeester W. v.d. Kle- tersteeg, baancommissaris J. van Nim wegen en baangriffier Jo van Hamers veld. De schietvereniging verkreeg in 1971 de Koninklijke Goedkeuring en op wedstrijdgebied werden vele uit stekende prestaties verricht. Wat dat be treft verwijzen wij u naar de welgevulde enorme prijzenkast in de schietkelder. Ondanks de onderlinge naijver - een ge zond teken in de wedstrijdsport - is Ons Genoegen uitgegroeid tot een voor beeldige vriendenkring. De feestelijke herdenking van het zilveren jubileum staat thans voor de deur. De feestcom missie o.l.v. de heer B. Voskuilen (nog maar kort bestuurslid maar met een ge weldige reputatie als organisator van feestjes) werkt op volle toeren. Met de SKGV-winterwedstrijd (behoudens de weekeinden van 16 t/m 27 januari) viert Ons Genoegen haar 25-jarig bestaan naar buiten. De receptie op 28 januari vormt de overgang naar de meer intieme herdenking van het vijfde lustrum: het geweldige feest voor de leden en hun dames. Eregaste van de dag is mevrouw Van Buytene, de thans in Rhenen wo nende weduwe van de eerste voorzitter. Aan het nog steeds in functie zijnde be stuur van 1962 zijn inmiddels toege voegd de heren H. van Ruitenbeek en B VoskuilenEr wordt dus kennel ij k op tij d voor verjonging gezorgd. De Haaien LEUSDEN - Vrijdagavond 13 januari moest de Haaienploeg thuis in het Sporty fondsenbad te Amersfoort spelen tegen het onderstaande WZPC uit Zuidoost- Beemster. Daar in de uitwedstrijd een 16-3 overwinning geboekt was, rekende men op net zo'n uitslag. Via de tussenstanden 3-0, 7-0 en 8-2 werd het uiteindelijk „slechts" 13-3 voor de Haaien. Uit de tussenstanden blijkt al, dat de ploeg het in de derde periode volledig liet afweten, zich echter in de laatste periode weer goed herstelde. Na 11 wedstrijden rijn de Haaien echter nog steeds ongeslagen met 22 punten en een uitstekend doelsaldo van 109 doelpunten voor en 28 tegen. Daar Olympus een punt verspeelde tegen Aquarijn, staat deze ploeg nu tweede met 5 punten achterstand. NVA is derde met 6 punten achterstand op de Haaien. Zaterdagavond moeten de Haaien naar Zaandam om aldaar tegen Neptunus hun koppositie te verdedigen. De Haaien begonnen deze wedstrijd goed. Uit de eerste de beste aanval kon Harry Abbing de Haaien reeds op 1-0 zetten. Doordat de Haaienspelers veel sneller waren dan hun tegenstanders en deze nog wel eens verzuimden om terug te zwemmen na een afgeslagen aanval, konden de Haaien naar hartelust aan vallen. Doelpunten bleven dan ook niet uit en zo kon Hans van Mourik de stand op 3-0 brengen door tweemaal een aan val succesvol af te ronden. Hoewel even later Harry Abbing er uit gestuurd werd voor 45 seconden kon WZPC van deze numerieke meerderheid geen gebruik maken, mede doordat Henk Rey zijn doel weer goed verdedigde. In de tweede periode bracht Jaap Wolswinkel de Haaien op 4-0 met een strak diago naal schot. Dit was tevens het honderdste doelpunt van de Haaien in deze kompetitie. Na aangeven van Rob Hukker kon Wim van de Klashorst na goed doorzetten met een doortikbal voor 5-0 zorgen. Even later maakte de zelfde speler er zeer beheerst met een boogbal 6-0 van. Hoewel er een WZPC'er voor 45 seconden uit moest kon de Haaienploeg hier geen gebruik van maken. Wel konden Jan Wanrooy en Wim Burger de bal na een zeer on overzichtelijke scrimmage met zijn tweeën over de doellijn drukken. De derde periode was, zoals reeds gezegd, de slechtste van de vier. Eerst kon Wim Burger na een zware overtreding voor 45 seconden de kant op, waar echter geen doelpunt uit voortvloeide. Hans van Mourik bracht de Haaien nog wel op 8-0, doch daarna mocht WZPC liefst tweemaal scoren. In de vierde periode kreeg men weer een numerieke meer derheid, doch schoten van ondermeer Teun van Spriel troffen geen doel. Een schot vanuit het midden van een WZPC'er trof echter wel doel. Dit von den de Haaien blijkbaar iets te veel van het goede, want Jack van Broekhoven maakte er met een mooi strak schot 9-3 van. Teun van Spriel rondde hierna tweemaal een aanval succesvol af, hoewel de eerste keer het hoofd van Wim van de Klashorst en de tweede keer het hoofd van de WZPC-keeper ertussen zat. Uit een numerieke meer derheid scoorde Jan Wanrooy hierna 12-3, waarna Hans van Mourik de eindstand uiteindelijk op 13-3 bracht. LEUSDEN/CENTRUM - Vrijdag werd in het korfbalclobhnis op het Bulningpark de 4e kaartavond van K. C. Antilopen gebonden. Er werd gejokerd en op z*n Amsterdams geklaverjast en de grote Antilopenfamllle had weer een bijzonder geanimeerde ontspannings avond. De drukte was veel groter dan voorzien en zo moest om. uw verslag gever genoegen nemen met een oude frultkist als zitplaats. Achteraf bleek in een of ander berghok nog een flink aantal stoelen aanwezig, maar daar moet (al een hele tyd!) eerst een gemeentelijke reparateur aan te pas komen. De boekhouding van het geheel lag in de grote handen van Peel v. d. Hengel. Officieel met assistentie van Rien Osna- brugge, maar die hield zich als „vierde man" aan de een of andere tafel afzijdig. Bij het leukste deel van de avond en met name de prijsuitdeling was hij echter weer op zijn best present. Een stand werker met jarenlange ervaring had hem niet verbeterd en iedereen deed graag de extra moeite om zijn of haar prijs persoonlijk af te halen. De klaverjas- hoofd prijs bleek voor mevrouw Meinsma 12502 pnt.) te zijn en Abe Snoek, de baardige midenvelder van Roda, wist met zijn 2e prijs ook van wanten (5174 pnt.). Na hem volgden in de uitslag: 3. L. Laurens 4. Dhr. Bollee 5. Rien Osnabrugge 6. Wim Osnabrugge 7. Mevr. Bollee 8. Gert Osnabrugge 9. Elly Hoeben 10. Evert Meinsma 11.LofVeltmeyer 12. G. C. Veltmeyer 13. Mevr. Bakker 14. Leny Lahey 15. Adje v.d. Berg De jokerhoofdprijs werd gewonnen door Roel Urbach, de voorzitter van de technische commissie (terecht dusO. Hij 5029 4910 4894 4884 4862 4786 4759 4695 4636 4636 4601 4582 4581 pnt. pnt. pnt. pnt. pnt. pnt. pnt. pnt. pnt. pnt. pnt. pnt. pnt. had 128 punten verzameld gevolgd door: werd ACHTERVELD Programma 22 januari 1978: 14.30 uur: Achterveld 1-Actif 1 12.00 uur. Achterveld II-WZA 2 12.00 uur: Limvio 5-Achterveld 5 Dames: 10.00 uur. SVMM-Achterveld Uitslagen van zaterdag 14 januari: Baam A2-Achterveld Al 1-5 Achterveld Bl-APWC B2 afgel. Achterveld B2-Hoevelaken B2 afgel. WZA B3-Achterveld B3 6-1 Achterveld Cl-APWC C2 afgel. Achterveld C2-WZA C5 afgel. Programma voor zaterdag 21 januari: 15.30 uur: Achterveld Al-APWC Al 14.15 uur: Achterveld Bl-HVC B2 15.30 uur CJW B2 - Achterveld B2 14.15 uur Achterveld B3-TOV B2 Achterveld Cl vnj 13.00 uur: Achterveld C2-SEC 2 HOORN - Antilopen moest voor de moeilijke uitwedstrijd tegen ADOS he lemaal naar Hoorn. Omdat enkele an dere Leusdense teams vrij waren kon een grote supportersschare op de been worden gebracht en zo werd besloten gezamenlijk met een bus op pad te gaan. Met toeters, spandoeken, mutsen en dassen gewapend kwamen de spelers en supporters in een opperbeste stemming in Hoorn. Destijds werd de thuis wedstrijd tegen ADOS gewonnen, maar desondanks waren de verwachtingen niet al te hoog omdat de tegenpartij in Hoorn zeer goede resultaten boekte. Zeer gemotiveerd kwam Antilopen in het veld en in de beginfase ging de strijd ook helemaal gelijk op. De eerste heift stond in het teken van de strafworp. De scheidsrechter deelde die kwistig aan beide partijen uit, maar omdat An tilopen verzuimde ook normale goals te maken en ADOS goed op schot was, stond de Hoornse ploeg bij de rust al met 9-6 voor. De toegekende strafwor- pen werden door Gert Nieuwenhuis en Rob Geutjes benut. De tweede helft liet zien, dat Antilopen de strijd nog niet opgaf. De Leusdenaren knokten hevig terug, maar ADOS liet het verschil nooit kleiner worden dan twee treffers. Met nog een kwartier te spelen was de strijd 12-10. Nog alle kans dus voor An tilopen en al scheeuwend en toeterend probeerden de supporters de spelers daarvan te doordringen. Toen ADOS echter met twee aanvallen op 14-10 kwam verloor An tilopen de overtuiging. Er werd nog zeer hard gewerkt, maar de Hoornse ploeg scheen vleugels te hebben gekregen. In de slotfase produceerde ADOS nog 4 goals. Antilopen kon hier, ondanks de twee wisselspelers Bert van Loenen en Gert Graafland, maar 2 treffers tegen over zetten, zodat ook de tweede helft met 9-6 verliep, waardoor de eindstand 18-12 werd voor Hoorn. Ondanks het verlies werd de terugweg een zeer ge zellige boel omdat Antilopen er de club niet naar is om bij een tegenslag het goed humeur te verliezen. De 12 Leusdense treffers werden gescoord door Gert Nieuwenhuis (5), Rob Geutjes(3), Mauke Costa (2) en Jolanda Versteeg en Frans ter Maten (elk 1). Aanstaande zaterdag speelt Antilopen 1 2. Mevr. W. Veltmeyer 146 pnt. 3. Nancy Lahey 230 pnt. 4. Roos Veltmeyer 260 pnt. 5. Arend Bakker 282 pnt. 6. Agnes Osnabrugge 290 pnt. 7. Gerben Meiboom 320 pnt. 8. Richard Urbach 327 pnt. 9. Ali Klasens 344 pnt. 10. Conny Urbach 353 pnt. 11Marjan Osnabrugge 365 pnt. 12. Lia Schreuder 374 pnt. 13. Elly Blotenburg 385 pnt. 14. Mevr. Schreuder 393 pnt. 15. René Damen 401 pnt. - ACHTERVELD - Zondag speelden de Achterveldse dames een thuiswed strijd tegen het dameselftal JSV. De Achterveldse keepster Tiny van Westerlaak moest verstek laten gaan wegens ziekte. Zij werd vervangen door Marion van de Burgwal. Ook E. Steen beek was niet van de partij. Al direct na het aanvangssignaal pro beerde Achterveld met snelle uitvallen zo vlug mogelijk een doelpunt te scoren. Doch ook de dames van JSV stonden niet stil en zij waren de eerste die konden scoren. Door het met tijdig in grijpen van de Achterveldse ach terhoede werd de stand op 0-1 gebracht. Dit duurde echter niet lang. Een verre pass van T. de Vries belandde bij L. Kerkhof die haar kans benutte en de stand op 1-1 bracht. Ongeveer vijf mi nuten voor de rust kreeg L. Kerkhof nog een kans. Helaas keerde de paal het af gevuurde schot. In de tweede speelhelft had Achterveld de wind tegen. JSV bleef steeds komen en Achterveld kwam zel den tot tegenacties. Het gevolg hiervan was dat JSV de stand op 1-2 kon bren gen. Elly Smink redde nog een keer door de bal op de hjn te keren terwijl A. de Vette nog een pracht kans miste. Het was L. Kerkhof die in de laatste minuut de stand op 2-2 kon brengen. Aanstaande zondag speelt het Ach terveldse dameselftal een uitwedstrijd tegen SVMM. Aanvang 10.00 uur. thuis tegen Excelsior, een ploeg die ook in de onderste regionen verkeert. An tilopen hoopt op een puntenverdeling, maar wie weet of er niet meer in zit? Verdere uitslagen: Doom 5-Antilopen 4 3-6 HKC 5-Antilopen 5 10-1 Antilopen E-W'berg D (adsp.) 0-0 DinBoa"4-Antilopen 3 (pup.) 1-0

Leusder Krant | 1978 | | pagina 15