Amersfoort krijgt op 11 februari 1978 interessante nieuwe mogelijkheden op het gebied van keukens, open haarden en verbouwingen gSgasKPi illllli zaterdag 11 februari 1978 Amsterdamseweg 18, Amersfoort, Tel.: 033-33534 Alles onder één dak Kijken naar Keukens Kijken naar open haarden Praten over 'n verbouwing b.v. Handelsmaatschappij Vahstal DONDERDAG 9 FEBRUAR11978 LEUSDER KRANT Welkom bij de feestelijke opening Welkom in de grote showroom Op 11 februari opent Hava aan de Amsterdamseweg 18 een schitterende showroom, met zeer veel interessante mogelijkheden die Hava u biedt. Hava heeft drie grote merken keukens: de stijlvolle Bulthaup, de gerenommeerde Keiler, de praktische Hebaform. Elk met een eindeloze kollektie mogelijkheden, materialen en kleuren. Onze Showroom a, Mil Hava maakt voor u een keukenplan-op-maat. Aangepast aan uw ruimte en aangepast aan uw budget. Hava biedt zoveel keus, dat altijd aan ieders uitgesproken smaak tegemoet gekomen kan worden. Inbouw-apparatuur vindt u bij ons in alle soorten. Hypermodern en steeds nauwkeurig passend in de keuken van uw keuze. Wij hebben de merken Neff, Atag en AEG. Elektrisch, zowel als voor gas. Ook als u geen direkte plannen hebt voor een nieuwe keuken, is een bezoek aan de showroom alleszins de moeite waard. Om ideetjes op te doen, of alleen maar om u te verbazen over wat er op keukengebied intussen allemaal gebeurd is. U zult uw ogen niet geloven! Hava heeft alle mogelijkheden die het befaamde merk Helex biedt. Een reeks open haarden met tal van variaties. De standaard open haard, de hoek open haard, de driezijdigde open haard, de tunnel open haard, de driehoek open haard, de voorzet open haard, de vrijstaande open haard. Gemetseld, van metaal, voor binnen, ja zelfs voor buiten! De keuzemogelijkheden zijn eindeloos. Bij Hava mag u kiezen: u installeert de haard zélf, of u laat ons het karwei vlug en voordelig uitvoeren. Want in de organisatie van Hava zit ook een aannemingsbedrijf. Daarover handelt het volgende hoofdstuk. Hebt u plannen voor 'n verbouwing? Kom dan vooral praten met de mannen van het bouwbedrijf van Vahstal. IK/ HAVA Onverschillig of het gaat om een kleine verbouwing of om 'n grote. Op één adres treft u bij Hava specialisten aan, die kunnen adviseren over de tekening, de materiaalkeus en over de verbouwing zelf. Het bouw- en aannemingsbedrijf J. J. Vahstal b.v. kan de verbouwing kundig voor u uitvoeren. Het is voor u om organisatorische redenen prettig om alle problemen op één adres te kunnen neerleggen. Ook garantietechnisch heeft dit grote voordelen! En., de adviezen van onze zeer goed opgeleide binnenhuis-architect zijn GRATIS! openingstijden: 9.00 uur tot 17.00 uur Zo vindt u ons voorheen: Kleine Haag 19

Leusder Krant | 1978 | | pagina 24