Nu weer eens winst voor wisselvallig Achterveld ANTILOPEN OEFENT TEGEN HOOFDKLASSEN Senioren tafeltennis bij „Onze Wereld" Jitslagen choolschaken Claverjassen Antilopen A-kampioen Slotavond kaarten geslaagd :PJ Leusden iaat rolleyballen Spelmiddag in de Til Avanti- dames 1 kampioen Ook Impala heeft nu clubblad Hockeydames wonnen ir DE GROENE LIJN Leusder Krant - Sport LEUSDEN/CENTRUM - Een week a de zesde klassers en wel op 1 taart |l. hebben de leerlingen uit de e klassen van de Leusdense basls- cholen zich op hun vrije (oensdagmlddag over de borden Kt 64 velden gebogen. 30 jongens n 1 meisje moesten uitmaken, welke van hen op 22 maart a.s. mogen «elnemen aan de finale (van alle assen). Gisteren waren de 4e klas- ars aan de beurt en op 15 maart olgen nog de gecombineerde 1 e, 2e 3e klassers. Aan de uitslag te zien er een nogal groot verschil In >eelsterkte tussen de jongelui, laar dat is niet het belangrijkste, eer zegt nog het deelnemen aan de edstrljden en met verwijzing naar nderstaand ranglijstje weten wij Kvalllg, dat Marcel Fleseler heel wat eter kan zwemmen dan schaak- latador Radboud Berg. Radboud Berg 251Paul Leerkamers 24; Joep Roseboom 217; Remco jsman 187; Take-Jan Bloemhof 173; ■win van Klaveren 165; Jaap «ierenga 154; Remco van Maanen [52; Dino Tan 140; Frank van Hooff 131; Jans Vonk 128; Xander de Gans 125; taymond Patist 124; Michel van Vuuren J22, Henk van Rijnsoever 113; Reinier wesseling 105. Matthijs Jantzen 101; Beertje Venema 98; Peter Stens 94; Frans van Winterswijk 89; Eric Buisman 77; Niels Zelle 75; Roelant Bunt 71Ro bert Boersema 65, Robert Kruize 60; nk Buusema 54; Armin ten Wolde 52; Db-Jan van Loon 43; Peter van Es 39; ■Iko van Andel 33; Marcel Fieseler 27. LEUSDEN/CENTRUM - De stand r 2 maarl in de onderlinge competitie n de klaverjasdub Leusden Troef icr M. C. Knol, tel. 44289) luidt als Igt; 1hr. Kleefstra, 46163pnt.; 2. hr. Knol 41707 pnt.3 mevr. Knol (2), 41154 t., 4. hr. v. d Heiden (6). 41006 pnt.; hr. Arns (5), 40671 pnt.; 6. mevr. eefstra (12). 40599pnt.; 7 mevr. Bolt, >316 pnt.; 8. mevr. Pouli (11). 40090 pnt9. hr. v. Egdom (4), 40010pnt.; 10. hr. Kuyper (8), 39916 pnt.; 11mevr. v. idom (9). 39363pnt.; 12. hr. v. d. Berg 39226; 13. mevr. Arns (14). 38937 lit, 14. mevr. Kuypers (13), 38869 ht15. hr. Bolt, 38520 pnt.; 16. mevr. ,v.|d. Berg, 37195 pnt.; 17. hr. Kool, ,®094 pnt. DONDERDAG 9 MAART 1978 17 De kampioensploeg van Antilopen A (Foto: N. Laheij) LEUSDEN/CENTRUM - Bij de jeugd van de k.c. Antilopen is zaterdagmiddag de eerste kampioensploeg bekend ge worden. Aspiranten-A. bestaande uit Nancy Laheij, Debby Costa, Menno Gmelig Meiling en Richard Urbach (eerste aanval), alsmede Joyce Os- nabrugge, Manon Costa, Arend Bakker en Gerben Meiboom (eerste verdedi ging) leverden een knap stukje werk en veroverden ongeslagen de titel Van de 12 gespeelde wedstrijden werden er 11 gewonnen en eenmaal gelijk gespeeld. De doelcijfers waren 53-15. Aspiranten A, getraind en ge- coached door de heer J. Costa, promo veerde hiermede naar de aspiranten hoofdklasse. Een kampioensdiploma van de bond en bloemen van een.stille" supporter waren de eerste beloninq Een feestje vond zaterdag plaats in de korfbalkantine en wie weet, wat de club nog gaat doen? LEUSDEN/CENTRUM - Voor de laatste kaartavond die de Stichting Jeugd- en Jongerenwerk dit seizoen in de Til organiseerde, was weer veel belangstelling. Maar liefst 76 deel nemers gooiden zich in de strijd en hadden een spannende maar bovenal gezellige avond. De spanning vierde hoogtij omdat deze avond beslissend was voor het kampioenschap van het seizoen '77- "78. Er waren 59 deelnemers die hiervoor in aanmerking kwamen, want zij hadden 5 of meer keren meegedaan. Voor 11 van hen verliep deze avond niet al te best, want zij boekten hun slechtste seizoenresultaten. De voorzitter dankte de wedstrijdleiders, de heren Jac. Berg enS.de Ridder voor hun inspanning van het afgelopen kaartseizoen, voordat de uitslagen bekend gemaakt werden. De einduitslagen bij het schutjassen en klaverjassen luidden als volgt: Schutjassen: 1W. Prinsen 528 pnt.; 2. C- van Daatselaar 496 pnt.; 3. Herm. Smal 470 pnt. Deze behaalde tevens in het seizoen de meeste onderdoors, nl. 15 keer. 4. Jos Vrijhoef 445 pnt.; 5. B. Hansink 444 pnt.; 6. Job Vrijhoef 438 pnt.; 7. R. van Middelaar 415 pnt.; 8. W de Ridder 411 pnt; 9. mevr. Pouw 409 pnt.; 10. J. Hak 407 pnt. Klaverjassen: 1. B. Wittenberg 30324pnt.; mevr. De Ridder 29563 pnt.; 3. mevr. v. d. Hengel 28879 pnt.; 4. W. van Gils 28551 pnt.; 5. G. Schuurman 28338 pnt.; 6. B. Bransen 28121 pnt.; 7. Henk de Ridder 28066 pnt.; 8. P. de Bruyn 27721 pnt.; 9 Arno de Ridder 27582 pnt.; 10. mevr. De Bruyn 26299 pnt. .EUSDEN - Op Tweede Paasdag (27 aart) organiseert de KPJ afdeling lidam een volleybaltoernooi. Leusden I daaraan deelnemen met één heren en één damesteam. Verder wordt er zondag 2 april een volleybaltoernooi georganiseerd met Hoogland, Achterveld en Eemnes in de Beukendal te Soest. Voor de dames is het mogelijk om de wisselbeker te winnen en die daardoor te behouden Er wordt al druk getraind op de vrijdagavond van 21.00-22.00 uur in de sportzaal aan de Asschatterweg. Kom eens kijken. Tevens is al bekend dat op zondag 28 mei een voetbaltoernooi gehouden wordt in Achterveld. Voor al deze wed strijden kun je je nu al opgeven bij Richard Schoonderbeek, Vincent Brouwer of Aris Visser of telefonisch 033-41761. LEUSDEN/CENTRUM - Zaterdag middag 18 maart zal er In het jon gerencentrum „de Til" weer een spelmiddag gehouden worden. Alle kinderen van 6 t/m 13 jaar kunnen hieraan meedoen. Ook deze keer heeft men weer naar een originele opzet gezocht en deze gevonden onder het thema „Sprookjes". De deelnemertjes kunnen deze mid dag inschrijven tussen 13.30 en 13.45 uur. Om 14 00 uur zal het feest beginnenDe kosten bedragen slechts 2 kwartjes per kind en hiervoor krijgen ze dan ook nog allemaal een traktatie terwijl er tevens leuke prijsjes te winnen zijn. ACHTERVELD Het erg wisselvallend spelende Achter veld heeft eindelijk weer eens winst ge- lekt. In Noord-Holland werd van de eveense Sportvereniging met 1-0 onnen. Bij Achterveld speelden Johan Hak en Bertus van Houten in plaats van Albert Tolboom en John van de Burgwal mee. Beiden hebben goed voldaan hoewel Bertus van Houten meer tijd nodig had om te acclimatiseren dan de kleine Linksbuiten Hak. Direct na het aanvangssignaal van scheidsrechter IJsakkers togen de beide ploegen beurtelings ten aanval. De recht over het veld staande wind en het kleine en smalle terrein deden veel afbreuk aan het spel. Out-ballen en opeenhoping van spelers waren aan de orde van de dag. Na een kwartier spelen begonnen de Ach- tervelders toch aan een en ander te wen nen en bouwden een lichte veldmeer- derheid op. Bij een vrij onverwachte Jss van Herman van Ruitenbeek was iterveld dichtbij een doelpunt toen ^Jhan Hak op de lat kopte. 5 minuten hierna opnieuw bijna een goal, toen Johan Hak een fractie van een seconde wachtte met schieten. Achterveld bleef aandringen en toen Johan Hak vanaf de vleugel Jan Kerkhof lanceerde verdween diens kopbal precies aan de l^itenkant van de paal. j. De verdediging van ASV greep vaak resoluut in, en counterde veel maar vaak te hard zodat hun voorwaartsen weinig konden uitrichten. Achterveld bleef en thousiast werken voor een goed resul taat In de 30e minuut kwam het eerste genige doelpunt. Na een verdedigings- fout van ASV kon Gert van de Brink jjsjnleggen. In eerste instantie kon de ASV-doelman dit schot keren. De terug dringende bal kwam precies voor de voeten van Johan Hak die onmiddellijk reageerde met een zuiver schot wat doel trof: 1-0. Eindelijk was het werken be loond met een gaaf doelpunt. ASV pro beerde echter om de bakens te verzetten, maar de middenlinie van Achterveld was bijzonder attent en ak- tief. Echt gevaarlijke Ankeveense aan vallen heeft de achterhoede niet te ver werken gehad. Kort voor rust liet deze achterhoede echter een keer een steekje vallen doch Bouwman van ASV bleek dit niet te kunnen afstraffen. Ruststand alzo 1-0. De tweede speelhelft begonnen beide ploegen met een matig spelletje. ASV ging feller spelen om tot resultaat te komen naar mate de tijd verstreek. De Achterveldse verdediging beantwoordde dit eveneens met forser spel. De veel fluitende scheidsrechter wist de zaak echter via veel vrije trappen in de hand te houden. Doordat de Ach- tervelders meer vechtlust ten toon spreidden bleef de wedstrijd toch het aankijken ten volle waard. De buiten spelers Jan Kerkhof en Johan Hak stelden middenvoor Gert van de Brink voortdurend in staat om te scoren. Maar door onzuiver schieten werden een paar scoringskansen onzuiver over of naast geschoten. De 1-0 voorsprong kon niet op gevoerd worden. De vrije trappen bij ASV tegen de enkele malen in verdruk king gekomen verdediging leverden ook geen resultaat op. Herman Kerkhof werd door de ASV middenvoor onnodig tegen de grond gewerkt. Dit le verde hem de gele kaart op. De beide backs Cor Hoogland en Hans Versteeg leverden in de eindfase goed verdedigingswerk door steeds tijdig de buitenspelers af te stop pen. Doelman Tolboom kreeg weinig gevaarlijke schoten te verwerken door dat de gehele verdediging sloot a Is een bus. Aan de andere kant kwam Jan Kerkhof oog in oog met de Ankeveense doelman. Door kundig ingrijpen wist deze scoren echter te voorkomen. Vlak voor tijd toonde deze keeper opnieuw zijn kwaliteiten toen hij een schuiver van Jan Kerkhof onschadelijk maakte. Toen scheidsrechter LJsakker floot voor het einde konden de talrijk opgekomen Ach terveld supporters opgelucht ademhalen. Hun club had 2 kostbare punten behaald en de kans om alsnog aan degradatie te ontkomen is nu groter ge worden. Uiteraard een compliment voor de grote inzet van het gehele Achterveld team, dat juichend de kleedkamer kon opzoeken. Programma 12 maart 1978: Achterveld 1 vrij Maluku Muda 2-Achterveld 3 12.30 Achterveld 6 - Hoogl.veen 5 12.00 LEUSDEN/CENTRUM - Om te zor gen, dat Antilopen goed voorbereid aan de tweede helft van de veldcompetitie begint, heeft de T.C. gezorgd voor een degelijk oefenprogramma. Afgelopen zaterdag werd tegen 1e klasse Swift gespeeld en a.s. zaterdag komt Antilo pen uit tegen de hoofdklasser Die Haghe uit Den Haag. Die wedstrijd zal voor de Leusdenaren een goede con ditietest zijn. Er wordt uiteraard niet op gerekend de krachtmeting te winnen, maar getracht zal worden de schade zo beperkt mogelijk te houden. De wedstrijd wordt geleid door hoofdklasse-scheidsrechter Rien Geut jes. Gespeeld wordt op het Burg. Buiningpark. Aanvang 14.00 uur Het team van Antilopen zal bestaan uit de heren Rob Geutjes, Gert Nieuwenhuis, Pieter Kraaikamp, Frans ter Maten, Gert Graafland en Theo van Duinkerken en de dames Margret en Yolanda Versteeg, Mauke Costa, Marion Zwart, Nanny ter Mater en Frouk Geutjes. De coaching wordt verzorgd door Evert de Bruin. ACHTERVELD - Het onlangs voor de leerlingen van de R.K. basisschool Onze Wereld gehouden tafeltennis- tournooi is zaterdag gevolgd door een zelfde wedstrijdenreeks voor de ouders. Dezelfde wedstrijdleiding als de vorige keer, maar nu met ervaring in deze branche-vreemde materie, bracht de middag met bat en celluloidbal vlot naar het einde Van 12.30 tot 17.30 uur zijn de dames E. Fritz en M. v.d. Vlasakker en de heren L. Lucas, S. Stalenhoef, J. Rosier en E. Overmars druk in de weer geweest met de 40 deelnemersi waarvan 32 in de A-poule van beginners (al kon je in de halve en hele finale nog maar nauwelijks beginnelingen meer vinden) en 8 (ver)gevorderden in groep B. Via de twee helften van middendoor geknipte prentbriefkaarten werd be paald, wie tegen wie mocht spelen, zon der daarbij rekening te houden met mannetjes of vrouwtjes. Om alle schijn van partijdigheid te weren speelden de leerkrachten niet mee. Dat leek eerst een verzwakking van de bezetting, maar het viel in de praktijk nogal mee, want heel wat prominente Achtervelders waren present. Zo zagen wij o.m. car navalsprins Puup (in cognito, d w z. als enige deelnemer in een ultra-korte broek en daardoor met veel succes bij de dames) de keeper van SVA 1 diverse malen het nakijken gaf. Nog meer (oude) voetbalsterren, een paar Avanti's en zelfs een bekende tenniskampioene speelden mee, maar ook een huisarts met zijn echtgenote, een dierenarts (o nee, die was zo vriendelijk om een privé-tennistafel in bruikleen te geven), een horeca-magnaat in ruste, de direc teur van een bekende keistedelijke on derwijsinstelling. Ja. wie eigenlijk niet? De kwaliteit van het spel was niet altijd evenredig aan die van de deelnemers, maar dat was ook niet nodig. Het ging, ondanks de beschikbare ..smakelijke" prijzen, zoals drank, taarten en andere slankmakers, veeleer om de ge zelligheid en die was er in overvloed Volgens het bekende afvalsysteem (net als bij Europacup-wedstrijden, maar dan zonder revanche) werd het aantal overlevenden" telkens de helft kleiner Het bekende foefje uit onze eigen schooltijd van .Mijnheer van Dalen wacht op antwoord" ging hier mooi niet op. De twee Van Dalen's, die meespeel den, hebben op geen enkel antwoord gewacht. Integendeel, zij gaven het en met name op de vraag, wie tot de beste Achterveldse tafeltennissers mag wor den gerekend De ene met iets meer nadruk dan de andere en dat ziet u in het navolgende lijstje van de oriiswinnaars: Poule A: 1Hr. F van Dalen 2. Mw. W. Siewe 3 Hr W. van Wieringen 4. Hr. J. Voorburg Poule B: 1. Hr. H. Keja 2. Hr. A. van Dalen 3. Hr. J. Boersma De heer L. Lucas, opperhoofd van onze Onze Wereld, sloot het zeer ge slaagde tournooi af met dankwoorden in diverse richtingen om daarna met spoed nog een deel van het verjaardagsfeest van zoon Jurgen te kunnen meemaken. Mevrouw T. Burgsteden was als hoofd van de oudercommissie met de pet rond geweest en had uit de opbrengst weer een paar flessen geestrijk vocht versierd voor de wedstrijdleiding. Een attentie, die zeer op prijs werd gesteld, al waren de zes leerkrachten misschien stiekum toch blij, dat zij weer een za terdagmiddag aan het algemeen belang dienstbaar hebben kunnen maken. AuHTERVELD - Geen moment heeft de in Leusden wonende trainer van de Achterveldse dames-volleybalploegen getwijfeld aan de goede afloop van de wedstrijd Avanti 1 - SVH 3. De heer AGR. Bakker leek voor de aanvang van de ontmoeting een tikkeltje nerveus, maar was zeer positief. Reeds 13 maal hadden ,,zijn" dames de volle winst uit hun competitiewedstrijden gehaald en de 14e zou goed kunnen zijn voor de hoofdprijs. Zelfs bij verlies van een set was het kampioenschap een feit, maar zover lieten de dames het niet komen. Avanti 1 heeft duidelijk laten zien, dat de (ongelukkige) degradatie van vorig jaar een vergissing is geweest. Met een straatlengte voorsprong op de naaste concurrent - 14 punten en nog 4 wed strijden tegoed! - sleepten de Bakker- girls de titel in de wacht. De dames van Avanti, die kampioen zijn geworden. De wedstrijd tegen de Hooglandse dames was eigenlijk maar een formali teit. Avanti begon de eerste set met een 0-1 achterstand, maar via 9-2 werd het binnen 11 minuten royaal 15-3. Ook in het begin van de tweede set speelden de zenuwen een rol. Avanti kwam met 0-2 achter en later zelfs met 2-6, maar toen kwam het keerpunt. Klasse verloochent zich niet De achterstand werd in gelopen en nog net binnen de 17 minuten zat Avanti op rozen. Met 19-9 en op dat moment in feite reeds kam pioen, werd gewonnen. Wie verwacht had, dat de Achterveldse scoringsma- chine toen in een lagere versnelling gezet werd, kreeg ongelijk. Ook de derde set werd met 15-9 gewonnen. Hoog op haar troon had scheidsrechter Joke van Bekkum niet veel moeite met de bijzonder sportieve wedstrijd vlot naar het einde te fluiten. HULDIGING Direct na afloop vond op het speelveld de eerste huldiging plaats van de kam pioensploeg, bestaande uit Wil Derck- sen, Annie van Dijk, Co de Groot, Harriet v.d Hengel, Wil v d. Koedijk, Gerda den Ouden en Gerda Voogd. Er waren, buiten de heer Bakker nog meer mensen, die op het kampioenschap hadden gerekend Hoe konden anders Avanti-voorzitter R.J M. Valkonet en Wil Enters (als volleybal-afgevaardigde) zo snel aan de grote bossen bloemen ko men, die zij zo royaal onder de kampioe nen verdeelden? Aan het vooravond van het Midvastenbal werden zij tevens omhangen met een carnavaleske on derscheiding. Competitieleider J. van Middelaar sprak de kampioensploeg een paar lovende woorden toe en over- handigdede dames, namens dedistricts afdeling Amersfoort, de bij de prestatie behorende beker. Ook hij was kennelijk niet onvoorbereid op het feit. Uiteraard deelde trainer Bakker volledig in de hulde. Zijn meesterhand heeftdedames feilloos langs de vele competitie-klippen geleid en dat niet alleen. Ook de tweede damesploeg, die voor het eerst aan de Nevobo-competitie deelneemt, staat met voorsprong op kop in haar klasse en verleden jaar bracht de Leusdense trainer Heren 1 naar de 1 e klasse. Het gaat bepaald niet slecht in het Achter veldse volleybalwereldje! (2AAk, fsl& AJÓÖtT KEF ^BAl CAHh1E6MJ4J TE- At? zir -re CpiekeaJ ik bexj tjoóf? UUAAPPE <2W/E>B2<20EK. -z&r ..Ik wist niet wal lekker eten was, totdat ik Laura ontmoette en toen was het te laat." tussay stad en platteland WAT ZIJN DAT VOOR HOPEN OP HET LAND? Men ziet ze tegenwoordig steeds meer bij boerderijen: enorme hopen op het land, met een laag plastic er overheen en vaak ook nog een stel autobanden. Het klinkt misschien gek, maar dat zijn geen „hopen", maar „kuilen". Zo noemen de boeren die ophogingen tenminste. In die zogenaamde kuilen wordt het gras bewaard, dat 's winters aan de koeien gevoerd kan worden. Die kuilen hebben op veel bedrijven de hooiberg vervangen. Vroeger was juli de hooimaand. Dan werd het gras gemaaid en op het land te drogen gelegd. Zo werd het hooi, dat in een hooiberg kon worden bewaard voor de winter. Tegenwoordig is „inkuilen" een veel toegepaste manier om gras te bewaren tot de winter. Door deze methode kan de boer meer voeder van zijn eigen grond winnen, omdat hij al vroeg in het jaar het maaien kan beginnen. Bovendien kost het hem veel minder werk, ook bij het voederen in de wintermaanden in de stal. En tenslotte is hij bij het winnen van kuilgras veel minder afhankelijk van goed weer dan bij het hooien. De grote lap plastic over een kuil dient om het rotten tegen te gaan. Oude autobanden of zand houden het plastic op zijn plaats. LEUSDEN/CENTRUM - Een nieuwe lente, een nieuw geluid. Verleden week vertelden wij u reeds, dat de Achter veldse sportvereniging Avanti (gym nastiek, volleybal en badminton) met de uitgave van een eigen clubblad is ge start. De v.v.l.o.s. Impala bleef daarbij niet achter en deze week ontvingen wij het eerste nummer van het vereni gingsorgaan van de Leusdense gym club. Ook dit blad valt op door de vorm: ,,half-folio" en wel in de lengte. De in houd wijst al helemaal naar de 20e mei, de dag waarop Impala haar tweede lu strum gaat vieren. De thans vijf jaar in functie zijnde voorzitter R Kuilman, technisch leider E. Raayen, de heer G. Bloemink (namens de leiding van de selectiegroep), mevrouw L. Stoelhorst (voor de leidsters van de huisvrouwen- gym), penningmeester D. van Sloten en mevrouw T. Peters (over de clubkleding) schreven de 12 pagina's vol. LEUSDEN/CENTRUM - Goed hockey-weer (met een schraal windje voor de toeschouwers) maakte dit weekeinde het afwerken van het vol ledige programma weer mogelijk. De senioren hadden vier wedstrijden thuis (waaruit maar liefst 7 punten werden gehaald) en vijf ontmoetingen buiten gaats In Leusden won Dames 2 (vier treffers van Almita Meesters) met 4-2 van Gooische 5. Ondanks de zege blijkt de wintersport" uit de afgelopen pe riodes niet bevorderlijk te zijn geweest voor de conditie van de meeste speelsters. Althans, zo werd ons ge meld Heren 2 - in de vriendschappelijke thuiswedstrijd tegen Hoevelaken 1 - had daar kennelijk geen last van, maar de bezoekers waren, ge tuige het 8-1 resultaat, eigenlijk geen partij voor de Leusdense reserves. De semi-veteranen van Heren 3 hielden SCHC 9 met 1-1 in bedwang. Ook hier was de conditie nog lang niet op peil. Daan Wolfert scoorde de Leusdense treffer. De „echte" veteranen (Heren A) klopten Fletiomare, dat een Leusdenaar als 11e man te leen kreeg, met 1-0. Het doelpunt kwam van de stick van Lex van Lammeren, na een werkelijk formidabele run van Rien Ak kermans. die daarmee zijn ziel uit zijn slanke lijf liep en prompt voor de rest van de wedstrijd uitgeteld was. Buiten Leusden waren de successen minder in aantal. Dames 1 won in Ab coude met 1 -2 van de gelijknamige me- decandidaat voor de rode lantaarn en die zege telde in feite dubbel, hoewel de hockeybond daar geen rekening mee houdt Bij Schaerweyde 8 op bezoek verloor Dames 3 regelmatig met 4-0. Heren 1 wordt „slapende rijk". Baarn stond met twee wedstrijden minder 5 winstpunten achter op Leusden. De eerste achterstallige wedstrijd verloor Baarn van de Utrechtse stu- dentenploeg USHC, zodat de stand aan de top van de ranglijst thans luidt: 1. Leusden 17 uit 10 2. Baarn 12 uit 9 Zondag heeft Leusdens Eerste tegen Hilversum 3 in de radiostad een nuttige oefenwedstnjd gespeeld De gastheren spelen met een wat oudere ploeg in een hogere afdeling dan Leusden. Heren 1 schiep zich desondanks meer kansen, hoewel daarvan uiteindelijk maar een maal werd geprofiteerd en wel via Reinier de Jong. Het werd tenslotte een niet onverdienstelijk 1-1 gelijkspel. Fle tiomare 3 won in Vleuten/De Meern met 2-0vanHeren4en2-1 werd in Laren de eindstand van Laren 12 - Heren 5. Van de jeugd kregen wij geen uitslagen bin nen. Er werden 20 wedstrijden ge speeld, waarvan 12 op eigen velden

Leusder Krant | 1978 | | pagina 17