Er is een goede baan voor U bij Sweda want bij Sweda gaat het steeds beter! SWEDA ffl Broekhuis SPORTIEF GEKLEED IN EEN ONTSPANNEN SFEER: DAAR KUNNEN WIJ WEL VOOR ZORGEN. jonge sekretaresse jongeman jong medewerker vertegenwoordiger Belangstelling? medewerkers Een vrouw krijgt bij Ormas evenveel waardering als een man..| instruktrice voor de afdeling verkoop. voor het magazijn die de computer ziet als 'n noodzakelijk hulpmiddel voor het rayon Utrecht #\ORMAS BV oksen' 398.- 23v '/i kei van een kasregister SWEDA INTERNATIONAL Tilbury HOOGVLIET CONSUMENTENMARKT B.V. in ipoitiecekt0^ DONDERDAG 9 MAART 1978 LEUSDER KRANT Sweda International is een modern, groeiend en vooral solide bedrijf met een kwalitatief uitstekende reeks van produkten zoals kas- en dataregisters, scanners, computers, terminals, enz. Sweda International is een onderdeel van Litton Industries. Over de gehele wereld verspreid werken er bij Litton Industries zo'n 94.000 mensen die zorgen voor de produktie van schrijfmachines tot navigatie systemen. In Nederland heeft Sweda al 30 jaar een naam op te hou den als het gaat om degelijke en betaalbare kasregisters. Sweda laat het niet alleen bij kassa's en vervaardigt bij voorbeeld ook elektronische afrekensystemen. Door grote uitbreiding van het produkten-pakket èn toe nemende werkzaamheden heeft Sweda behoefte aan een aantal jonge, energieke mensen die kunnen rekenen op een goed salaris en prettige sekundaire arbeidsvoorwaar den, fijne kollega's en een prettige sfeer in (of buiten) een modern kantoorpand. Sweda zou graag kennis maken met een aankomende sekreta resse die probleemloos de korrespondentie verzorgt, notuleert, kontakten met de 'buitenwacht' heeft, administratief werk ver richt, enz, enz. Ook wordt van haar verwacht dat zij graag de helpende hand biedt aan een kollega die tot over de oren in het werk zit, inspringt bij de telefoon, eventueel helpt met de post verzending en noem maar op. Voor een meisje van rond de 20 een afwisselende baan waar zelf heel veel van valt te maken. Wie van aanpakken weet en plezier heeft in zo'n interessante job wacht bij Sweda een fijne en goed betaalde w erkkring. In het magazijn is het inpakken en uitpakken geblazen van de Sweda kasregisters. Bovendien zorgt de nieuwe medewerker er voor dat de machines op de goede afdelingen worden bezorgd en vandaar weer naar het magazijn voor transport. Zonodig dient hij bereid te zijn óók de Sweda kasregisters bij kliënten te halen of te brengen. Een auto staat hem natuurlijk ter be schikking. Ook voor deze baan geldt: wie van aanpakken weet kan rekenen op een heel aardig salaris! Sweda zoekt een bijzondere man. Geen echte systeemanalist noch een programmeur in hart en nieren. Sweda zoekt iemand die het hele gebeuren rond de computer minstens even interes sant vindt als het programmeren op zich. Deze medewerker zal worden ingezet voor de begeleiding en ingebruikstelling van moderne p.o.s.-systems, zoals een auto matisch afrekensysteem bij Albert Heijn. Hij dient het bedienend personeel de juiste instrukties te kunnen geven, vragen over mogelijkheden van elektronische kasregis ters en terminals te kunnen beantwoorden en bijvoorbeeld zonodig ter plaatse bepaalde problemen te verhelpen. Het maken van programma's voor niet al te ingewikkelde elek tronische apparatuur behoort eveneens tot zijn taak. Sweda zorgt voor een goede en gedegen opleiding. Deze funktie laat alle ruimte open om er een interessante en goedbetaalde baan van te maken. Opleiding tenminste op MAVO/HAVO- niveau. Sweda biedt zijn vertegenwoordigers een zelfstandige funktie in een beschermd rayon. Met een vast salaris, provisie-regeling, bonus en adequate onkosten- en autovergoeding. Het bezit van produktkennis, branche- en marktkennis is niet noodzakelijk. Voor een gedegen en grondige in- en externe opleiding en bege leiding zorgt Sweda. De man die zijn schouders onder deze baan wil zetten kan rekenen op een goed betaalde baan. Opleiding op minimaal MULO/MAVO-niveau. Leeftijd vanaf 25 jaar. Indien U belangstelling heeft voor één van bovenvermelde funkties dan verzoeken wij U een kort en kompakt briefje te schrijven öf te bellen voor een sollicitatie-afspraak (de heer F. Warnitz, office manager). Alvast van harte welkom! Brouwersstraat 4, Amersfoort, Postbus 224, telefoon 033-30169. Parallelweg 22 Woudenberg. Wij vragen voor spoedige indiensttreding voor winkelwerkzaamheden in de avonduren. Werktijden van maandag- t/m donderdagavond van 18.00 uur tot 22.00 uur. Voorwaarden: - een leeftijd van 18-23 jaar. - geen volledige dagtaak in een andere funktie. Aanmeldingen gaarne bij onze bedrijfsleider, dhr. S. Rozendaal, tel. 03498-2881 Ormas bv is een sterk-groeiend bedrijf in het groene hart van ons land. Ormas importeert wereldmerken in elektronische informatie- en admini stratieve systemen Een groep van 160 gemotiveerde mensen heeft ervoor gezorgd dat Ormas in ruim tien jaar een vertrouwd begrip in de branche is geworden. De groei vraagt dit keer om specifieke 'vrouw'kracht Onze organisatie afdeling zoekt versterking met een Zó zien wij deze vrouw en haar taak: instrueert nieuwe programma's aan onze relaties, zet zich enthousiast in tijdens demonstraties in showroom en op exposities, is een beschaafde persoonlijkheid, heeft dustakt en verantwoordelijkheids gevoel. minimaal MAVO- ol gelijkwaardige opleiding, heeft hopelgk al enige ervaring opgedaan met automatische informatie verwerking. didaktische kwaliteiten zouden zeer welkom zgn Ze heeft er dus slagvanomOrmaspleziengtevertegenwoordigen Een baan met veel eigen inbreng Belangstelling Belt u dan nu (030) 78 78 44 (de heer Van Zijl) of schnjf een brief aan Ormas bv. Rembrandtlaan 9. Postbus 189 in Bilthoven Tilbury past de trenchcoot aan bij de mode van deze tijd. Het voorbeeld heeft een pret tige lengte, originele jukstukken voor en achter en lederen knopen. Binnenin 'n grote krontenzok en een froaie 1 ruitvoering. Tilbury is een zorgvuldig geselekteerde kollektie sportieve mannenmode. Hef selekteren van mode uit de internationale modewereld, is een vak apart. Dat is maar goed ook, want zou u, de konsument, zich deze moeite al willen getroosten dan nog zou de tijd u ontbreken. Voor Tilbury is een teom van modespecialisten dog in, dag uit bezig om uit al die internationale mode een primo kollek tie mannenmode te selekteren. Een kollektie die olie kenmerken van draagbaarheid kombineert met klasse. En daarnaast is er de zeer persoonlijke bediening, de prettige sfeer en de uitstekende service die eigen is aan Tilbury. De kollektie van dit voorjaar staat in het teken van de Vrije Tijd, de Sportiviteit. Aan u om de keus te maken. Wij helpen u Jan van Schaffelaarstraat 44-46 Bameveld Tilbury zorgt dat de flair 't niet wint van de kwaliteit. In dit kostuum ziet u dat. Zuiver scheer wol, opgestikte zokken, met stolpplooi De leer- applikaties vormen hier het luchtige Het voorjaar komt met vitaliteit en daden- De sport brengt weer voort in de mannenmode drang. Snelle lijnen typeren de mannenmode Speelse kontrasten, sluitende vormen, soepel En Tilbury houdt de prijzen aan bonden. Neem van pasvorm. Althans, bij Tilbury Die kenmerken, dit kolbert. Kracht is het kenmerk,vindt u terug in dit |ack. Van fraai Zie bijvoorbeeld de leerapplikaties. De prijs is uiterst jbeheerst: polyester/kotoen gemookt, en AT A afgewerkt met kontrastbanden Bij sportieve mode zi|n het de kenmerken die de kleding het sportieve karakter verlenen Tilbury zoekt met zorg voor detail de mode met snelheid en voort. Dit pigskin jack heeft dot De kleur: bruin of beige. De pasvorm: makkelijk en soepel. De prijs: De nieuwe monnenmode is sportief, recht-toe- recht-aan, dus weinig tierelantijnen. Tilbury zoekt uit het aanbod datgene wot kwaliteit heeft Neem dit sweatshirt van een uitstekende geruwde katoen. In oktuele kleuren Het simpele geborduurde Y-tje doet de rest.

Leusder Krant | 1978 | | pagina 18