Midvastenbal besloot carnavalsseizoen Ambulant functionaris wel of niet gewenst? H. van Maanen slaat eerste paal bij WSL Vergadering Jeugdraad Leusder Krant - plaatselijk nieuws DONDERDAG 9 MAART 1978 De Roda-kantine was behoorlijk gevuld tijdens het halfvastenbal. LEUSDEN/CENTRUM - Jan den Hartog had zaterdagavond een goed merkbare concurrent aan Jan de Har tog, evenals trouwens ook aan de grapjas André van Duin. Toen evenals de slotaflevering van Hol lands Glorie op het 1e en de Pret- machine op het 2eTV-net goed en wel achter de rug waren, stroomde de Roda-cantine meer dan vol met de vaste kern van de Leusdense car- navalisten. Ook heel wat niet-leden van de Gouden Klomp wilden graag raison van twee knaken het laatste optreden van prins Janus meemaken. The Simple Melodies waren imlddels In de juiste stemming gekomen en pakweg rond 22.00 uur barstte het Midvastenbal van de Leusdense carnavalsclub In alle he vigheid los. George Dietrich, de voorzitter van de leutbroeken, verwelkomde met een vlotte babbel de zo te zien overwegend agrarische menigte. Ook een boer wil blijkbaar wel eens wat en de eerste boer de beste, die ons opviel door zijn onge breidelde activiteit, luistert meestal naar de naam Gijs. Maar vlak ook zijn collega's Hanno, Piet en consorten niet uit. Prins Janus (evenals zijn geacht personeel in cognito, maar toch netjes gekleed) had ook nog een boodschap voor het carnavalsvolk Hij deelde mede, dat de Gouden Klomp op dit Mid vastenbal bezoek had van de Leutige Leuters uit Numansdorp met prins LEUSDEN/CENTRUM - De Stichting Jeugdraad Leusden kwam 28 februari bijeen en ditmaal kon voorzitter Cloosterman veel verte- genwoordigers/sters) van de jeugdorganisaties verwelkomen, evenals4 man opdepublieke tribune. Nieuw gezicht in de Jeugdraad is dat van Arle Hogendoorn, die als amb tenaar van welzijnszaken nu de jeugdzaken in onze gemeente zal be hartigen. Het belangrijkste punt was deze avond weer de aanvraag van de Jeugdraad aan de gemeente voor een ambulant functionaris. De gemeente heeft hier haar bedenkingen tegen, omdat men gehoord had dat men bij de organisaties nu niet bepaald overliep van enthousiasme. In een brief van de Jeugdraad vraagt b. en w. dan ook het oordeel van de diverse jeugdverenigin gen. Gezien de grote opkomst kon men deze avond een behoorlijke indruk krijgen van de mening van deze „ach terban" van de Jeugdraad. De ver schillende verenigingen in Achterveld staan erg positief tegenover de eventuele nieuwe functionaris. Gezien de plannen met de St. Jozefschool kan men daar wel wat advies gebruiken. De Ger./Herv. Jeugdraad ('t Claeveren- blad) ziet voor zichzelf niet zozeer de noodzaak voor deze functionaris omdat men hier (vooral kerkelijke) organisaties achter zich heeft staan. De man (of vrouw) is echter van harte welkom en men staat duidelijk positief tegenover een persoon die heel wat zou kunnen doen voor een centrum voor open jeugd- en jongerenwerk. Ook het contact tussen de verschillende organisaties en met de gemeente zou door deze func tionaris beter kunnen verlopen. Ook „deTil" en de P.J.G.U. vinden het voor zichzelf niet zo noodzakelijk, zeker niet op dit moment. Voor de toekomst staat men er echter wel positief tegen over, al plaatst men een kanttekening bij de vraag bij wie deze persoon in dienst moet komen. Als gemeente-ambtenaar ziet men de nieuwe functionaris liever niet. Overigens is het in ,,de Til" vaak zo vol, dat de deur gesloten moet worden en men pleit dan ook voor het tot stand komen (zo snel mogelijk) van een centrum voor open jeugd en jongeren werk. De speel- en recreatievereniging Blijhof was als enige deze avond niet vertegenwoordigd, zodat hier geen opinie van te melden valt. Men zal ech ter contact met deze vereniging opne men. Bij wie nu zal de ambulante func tionaris in dienst moeten komen9 De mogelijkheden hiervoor zijn een stichting (nogal omslachtigwant die zou dan speciaal in 't leven geroepen moeten worden) de Gemeente of Jeugdraad. Men zag toch wel de Jeugdraad hier voor als de aangewezen stichting. De Jeugdraad kan dan (in overleg met b en w.de functie omschrijven Men is er wat huiverig voor als het als ambtenaar bij de gemeente in dienst zal komen. Wellicht zullen er dan andere karweitjes voor hun gezocht worden en men verwacht toch wel dat er een volledige dagtaak klaar zal liggen. In de drie jaar proeftijd zal dit waargemaakt moeten worden. Men zal een antwoord aan de gemeente for muleren waarin de argumentatie van de jeugdorganisaties verwerkt zullen wor den. ROCKERS De Rockers (een groep jongelui, die graag aan motoren sleutelt, etc.) wil graag vertegenwoordigd zijn in de Jeugdraad. Deze groep wil wel duidelijk op zichzelf blijven staan en zoekt dus geen contact met de andere organisa ties. De Jeugdraad zal over dit punt con tact met de Rockers opnemen. Verder werd op deze vergadering nog aandacht besteed aan het Educatief plan en aan de subsidieformulierenWat deze laatste betreft, kan men bij even tuele vragen contact opnemen met Arie Hogendoorn, ambtenaar welzijns zaken. LEUSDEN-Gevonden: zwarte fiets tas met enkele gereedschappen; gouden armband met granaatjes; da- mesbril met donker montuur; paar rode kinderwanten; pluche speelgoedhondje; zwarte leren dames handschoenen; groene komeet dames fiets. Verloren: blauwwitte Noorse want; gouden kettinkje met kruisje; bril met halve glazen; vier sleutels aan ring; kunstleren tennisschoen; portemonnee inhoudende ±f 20,-; wit gouden ring met briljantjes; lichtbeige portemonnee met geldsom; rode jongensfiets. Inlichtingen over deze gevonden en verloren zaken worden u op aanvraag (telefonisch of persoonlijk) graag ver strekt door de Rijkspolitie te Leusden- Centrum, Zwarteweg 16a, telefoon 033-42885. VERLOREN Damesportemonnee met betaalpas en geld, bruine canvastas, gouden armband; horloge; groene leren etui; bruine damesfiets, merk Batavus Bato; bruine leren portemonnee met inhoud; plastic zak met gymnastiekspullen; witte lakjas; rode portemonnee met rij bewijs, geld en betaalpas. WEGGELOPEN Zwarte pincher. GEVONDEN Bruin kinderschoentje; fietssleuteltje; bos met sleutels; ring met autosleutels Volkswagen-Audi. AAN KOMEN LOPEN Zwartharige teckel. De Rijkspolitie te Leusden-zuid ver schaft u graag inlichtingen over deze dieren en voorwerpen. U kunt zich per soonlijk of telefonisch wenden tot het buro Oude Rijksweg Arnhemseweg, telefoon 033-44444 AANRIJDING Op de Asschatterweg vond op maandag 27 februari een aanrijding plaats tussen een auto en een fietser, waarbij gelukkig alleen materiële schade ontstond. De fietser C. G. H. uit Leusden wilde de Asschatterweg oversteken en ver leende daarbij geen voorrang aan de auto, die in de richting Achterveld reed. De automobilist D van B. uit Laren kon de fietser niet ontwijken. De fietser raakte niet gewond. DIEFSTAL UIT AUTO'S Mevrouw A. J. S. uit Amersfoort had op maandag 27 februari haar auto ge- parkeer op de Paradijs weg. Toen zij van haar wandeling in Den Treek terug kwam bleek haar auto te zijn openge broken. Haar portemonnee met 85,- en enkele autopapieren werden ont vreemd. Een gedeelte van de papieren werd later teruggevonden langs de snelweg bij Nunspeet. Ook mevrouw M G. A. P. uit Leusden, die diezelfde dag haar auto had geparkeerd aan de Paradijsweg, moest konstateren dat onbevoegden haar auto hadden opengebroken. Zij miste een portemonnee met 175,- De politie waarschuwt alle automobi listen die hun auto's - zeker in Den Treek - parkeren om geen zaken van waarde op zichtbare plaatsen in de auto achter te laten. Als men gaat wandelen kan men geld en waardepapieren beter meenemen, of, evenals grotere objekten van waarde, wegsluiten in de kofferberging. VERNIELINGEN Ook deze week werd er in de ge meente Leusden weer het een en ander vernield door kwaadwilligen, die er een genoegen in schijnen te scheppen an dermans eigendom schade toe te bren gen. Dinsdag 28 februari kwamen er di verse meldingen bij de politie binnen over het kapot schoppen van lichtmasten in de wijk Groenhouten en in de Lijsterbeslaan te Leusden- centrum. Gevaar voor het verkeer is ontstaan, door het vernielen van één der overzichtspiegels aan de Hamersveldseweg-hoek Dissel Met een grote steen werd deze voor het ver keer onmisbare spiegel in duigen ge gooid. In de tijd, die er overheen zal gaan om deze spiegel te herstellen, on dervindt het wegverkeer hiervan de na delige gevolgen. Het ware te wensen, dat de vandalen zich rekenschap geven van de gevaren, die ze met hun vernie lingen voor anderen oproepen. Op donderdag 2 maart werd van de gymnastiekzaal bij „Don Bosco" op de Dodeweg met hamers een grote spiegelruit ingeslagen Bij nader onder zoek bleek, dat in totaal 18 ruiten waren ingeslagen. De politie heeft de zaak in onderzoek genomen. Diezelfde dag moest een bewoner van de Krakhorst konstateren, dat de sierstrip van zijn auto was afgerukt. Zaterdag 4 maart werden een aantal groene buitenbrievenbussen aan de Zwarteweg in Leusden-centrum ver nield. AANRIJDING TUSSEN TWEE VRACHTWAGENS Op de Doornseweg vond op woensdag 1 maart een aanrijding plaats tussen twee vrachtwagens. Drie militairen raakten daarbij gewond. Een militaire vrachtauto, die een aantal manschappen in de laadbak vervoerde, en die werd bestuur door F. T. P S. uit Doorn, stond stil voor het rode verkeers licht. De chauffeur A. R. uit Niemansdorp van een naderende vrachtwagen merkte te laat op, dat zijn voorganger stilstond. Hij reed op de achterzijde van de militaire wagen in Drie van de inzittende militairen moesten met verwondingen worden overgebracht naar het ziekenhuis ,,De Lichtenberg". Er ontstond voorts mate riële schade CONTROLES Bij een politiecontrole op woensdag 1 maart op de Groene Zoom, Bur gemeester de Beaufortweg moesten vier personen worden bekeurd, die zich niet hielden aan voorgeschreven rijrich ting. Zaterdag 4 maart moesten een viertal personen worden bekeurd, die zich niet stoorden aan het op rood staande ver keerslicht. Twee automobilisten werden bekeurd omdat ze inhaalden op de strook, bestemd voor het links af slaande verkeer. TRAGISCH ONGEVAL Een zeer tragisch ongeval, dat diepe indruk maakte in onze gemeente, deed zich voor op donderdag 2 maart. Het drieëneenhalf jaar oude jongetje Chris- tiaan Michel Elshof verloor hierbij het leven. De kleuter was tegen 13.30 uur zoekgeraakt. Na een intensieve speuraktie door de buurtbewoners van Houtplevier, werd de politie inge schakeld, die een speurhond inzette. De hond ging rechtstreeks naar de vijver. Helaas werd daar tegen 17.45 uur het jongetje, dat verdronken was, aange troffen. Waarschijnlijk is de kleuter, di- rekt na zijn verdwijning naar de vijver toegegaan Niemand heeft het kind daar echter gezien. DOOR JONGENS BEDREIGD Vnjdag 3 maart werd de 17-jarige N uit Leusden op weg van Amersfoort naar Leusden door een jongen met een mes bedreigd. Hij moest zijn geld 1,20) afgeven De dader verdween op een bromfiets in de richting van Leusden. Aan de hand van zijn sig nalement stelt de politie een nader on derzoek in. AUTO GESTOLEN In de nacht van vrijdag 3 op zaterdag 4 maart werd te Leusden-centrum een auto gestolen bij de bistro „De Hak- horst". Dat gebeurde tegen 1.00 uur. Tegen 2.30 uur trof de politie de auto rijdende in Leusden aan. De politie zette de achtervolging in. Er werden hoge snelheden gevoerd, en de politie trachtte de wagen klem te rijden. Via enkele tuinen en plantsoenen wist de joyrider echter te ontkomen u Later werd de auto teruggevonden in de Asfridus- laan. Ten nadele van de eigenaar Van G. uit Leusden werden enkele waarde volle voorwerpen uit de auto ontvreemd. De politie heeft de zaak in onderzoek. LUCHTDRUKPISTOLEN TROFFEN AANGE- De politie heeft op woensdag 3 maart drie jongelui aangehouden in de omge ving van het Valleikanaal. Zij bleken in het bezit te zijn van luchtdrukpistolen. De pistolen werden in beslag genomen In overleg met de ouders zullen door de politie aangepaste maatregelen worden genomen. BROMFIETS GESTOLEN Bij de Marcuskerk werd op woensdag 1 maart een aldaar geparkeerd staande bromfiets ontvreemd. De bromfiets, merk Thomos, ter waarde van 800,- behoorde toe aan de heer J. van E. uit Leusden. De politie heeft de zaak in onderzoek genomen. HOND AANGEREDEN Andermaal werd één van de los lopende honden in de gemeente Leus den slachtoffer van het snelverkeer De heer F. uit Leusden kon op zaterdag 4 maart om ongeveer 9.00 uur op de As schatterweg de los lopende hond niet meer met zijn auto ontwijken. De hond liep ernstige verwondingen op, en de dierenarts moest gewaarschuwd wor den. De eigenaar van de hond is nog niet achterhaald De auto liep schade op. De politie kan er bij de eigenaars van honden niet vol doende op aandringen om de honden, ten bate van de dieren zelf ook, aange lijnd te houden. In Leusden hebben vele inwoners de meest kostbare rashonden. Het is bij de wet verboden de honden los te laten lopen. Het ver keer wordt door los lopende honden in groot gevaar gebracht. Willem Alexander II en prinses Mag- dalena, die vanaf vandaag weergewoon met Kees en Gerda mogen worden aan gesproken. Prins Janus was zo handig (en verstandig) om zichzelf en zijn Gou den Klompers maar vast uit te nodigen op het Prinsenbal van de Leutige Leut, dat voor 28 november a.s. op de inter nationale carnavalskalender vermeld staat. De Numansdorper zotten en zot tinnen staan zeer hoog genoteerd op de carnavals-toptien, blijkens een uitnodi ging om het carnaval van Rio de Janeiro mee te komen vieren. Weliswaar op eigen reiskosten, maar een zeer ver erende uitnodiging blijft het. De Gouden Klomp had ditmaal een rustige avond en zelfs 1 e adjudant Fol- kert v.d. Veer hield zich opvallend sjakes. De Leutige Leuters hadden een selectie van hun Dansmariekes meege bracht en die lieten een paar staaltjes van hun kunnen zien, waarbij tevens getracht werd, de Leusdenaren daarvan wat te laten leren. Lilian en Huib bleken daartoe de meeste aanleg te hebben en werden fraai gedecoreerd met echt Nu- De heren Houtveen, Van de Hoef en Valkenet drinken er samen eentje. mansdorper zilver (of wat daarop leek). Ook prins Janus werd met een geschenk vereerd en wel met een kussen, gemaakt van het enige gordijn, dat gered is uit een onlangs in de prinselijke residentie te Numansdorp plaatsgehad hebbende brand. Prins Janus, die dit maal zelf niets weggaf (maar dat is een kleine bijkomstigheid) was zeer plezierig verrast naar hij zei en wij nemen maar aan, dat hij het kussen bedoelde en niet het uitslaande fikkie. Zo vloog de laatste carnavalsavond van dit seizoen weer voorbij en Frits Wijnands had de grootste moeite om rond de klok van twee uur de tent ontruimd te krijgen LEUSDEN - Op vrijdag 17 maart a.s. zal om 15.00 uur de bouw gestart worden van 325 woningwetwoningen in de wijken Akkerhoeve en Noordwijck. Met het slaan van de eerste officiële paal door de heer H. R. van Maanen wordt de voorbereidingsperiode van dit plan, dat 9 verschillende woningtypen omvat, afgesloten. De Woningstichting Leusden heeft in samenwerking met de gemeente Leus den en een aantal deskundigen het af gelopen anderhalf jaar bijzonder veel werk verzet om dit plan van de grond te krijgen. In de eerste plaats moest overeen stemming worden verkregen met de gemeente Leusden over een zoge naamde samen werkingsovereenkomst, waarin zaken worden geregeld, die voor betrokken partijen van belang zijn. Vervolgens werd een selectieproce dure in werking gesteld om te komen tot een verantwoorde keuze van de ar chitect. Het bekende architectenbureau Snelder uit Maastricht werd uiteindelijk aangewezen om de architectuur van het plan te verzorgen. Het bestuur van de Woningstichting besloot reeds in het eerste stadium het te bouwen project aan te melden voor het predikaat „Goed en Goekoop". De rijksoverheid besloot deze aanvraag voorlopig te honoreren met het be schikbaar stellen van 500,- per woning om onder andere de kosten van een noodzakelijk geachte inspraakpro cedure te dekken. Reeds spoedig bleek, dat er onder de woningzoekenden veel belangstelling was voor deze inspraakprocedure. Functionarissen van de architect, de gemeente Leusden en het Nederlands Christelijk Instituut voor Volkshuis vesting, NCIV, waarbij de Woningstich ting Leusden is aangesloten, waren 4 avonden in touw om via gespreksgroe pen uit de kandidaatbewoners wensen en suggesties te inventariseren. Deze inspraakrondes werden door alle be trokkenen zeer positief beoordeeld en leidden tenslotte tot de kavelkeuze en het individueel samenstellen van een extra voorzieningenpakket, dat va rieerde van onder andere het aanbren gen van een tweede toilet, een bad In- plaats van een douche en gekleurd te gelwerk. De kavelkeuze geschiedde op grond van de uitkomst van een openbare loting die door notaris Van Deutekom uit Amersfoort werd verricht. Inmiddels was ook de selectieproce dure voor de aannemerskeuze in wer king gesteld Aan deze procedure werd door 35 bedrijven deelgenomen Nadat het bestuur van de Woningstichting zes in aanmerking komende aannemers had bezocht werd besloten Reinbouw b.v te Dieren te belasten met de bouw. Dit bedrijf heeft zich in de ach terliggende jaren een goede reputatie verworven ten aanzien van de kwaliteit van haar produkt. Vastgesteld moet worden, dat de streefdatum voor de aanvraag van de bouw niet is gehaald. De vertraging van circa 10 weken vindt ondermeer zijn oorzaak in het feit, dat de inspraakpro cedure meer tijd heeft gevergd dan oor spronkelijk werd aangenomen. Gezien de resultaten is het bestuur van de Woningstichting echter van oor deel dat deze vertraging gerechtvaar digd is omdat alle betrokkenen bewust hebben medegewerkt aan het vormge ven van het plan in het algemeen en hun woning in het bijzonder. Deze unieke gang van zaken stemt tot grote tevredenheid. Zoals het zich nu laat aanzien zullen de woningen in de pe riode maart/december 1979 gereed komen. Vanzelfsprekend zal getracht worden deze termijn zoveel mogelijk te bekorten. Er is nog geen zekerheid of voor dit plan het predikaat „Goed en Goedkoop" zal worden verkregen. Een en ander zal afhangen van de inzichten van de betreffende adviescommissies. Zelfs als mocht blijken dat de premie behorende bij dit predikaat niet of slechts gedeeltelijk wordt verkregen blijft nog altijd overeind, dat dit plan in houdelijk gezien beschouwd kan worden als één van de betere in Neder land. Ten aanzien van de huur kan worden medegedeeld, dat deze zich mo menteel voor een normale eengezin swoning beweegt rond circa 4^5,-, per maand. De huur voor een carport ad 35,- per maand is hierin niet begrepen Ter vergelijking dient, dat een soortgelijke woning in de Rossen berg th^ns circa 380,- per maand aan huur kost. Deze woningen werden ech ter 6 jaar geleden gebouwd. Huurders met een belastbaar inkomen van circa 27.000,- per jaar kunnen op basis van de huidige regeling een individuele huursubsidie ontvangen van circa 600,- per jaar, zodat de netto-huur uitkomt op 375,- per maand. NIEUWS UIT DE LEUSDENSE KERKEN NCVB LEUSDEN-ZUID Dinsdag 14 maart zal mevrouw Wil de Ridder-Hofman een Paasdeklamatie houden, die wordt afgewisseld met zang In 't Trefpunt aan de Arnhemse- weg. Aanvang 20.00 uur. NCVB LEUSDEN-CENTRUM Maandag 13 maart spreekt mevrouw Heeres-Wiersma over „Vrouw en vrede". In de Marcuskerk, aanvang 20.00 uur. KLEDINGBEURS Begin april houdt de Hervormde Vrouwendienst weer een kledingbeurs. Kijkt u er uw kleerkasten vast op na? Tien tegen één dat u er kleding in vindt, die niet meer wordtgedragen, en die een ander best zou kunnen plezieren! GEMEENTEAVOND GEREFOR MEERDE KERK Op woensdag 15 maart houdt de Ge reformeerde Kerk een gemeenteavond in de Marcuskerk Aanvang 20 00 uur De financiële verantwoording over 1977 en de plannen voor de 2e fase van Leus den zijn aan de orde. HERVORMDE VROUWENDIENST WAT ER IN 1977 GEBEURDE: HULPDIENST De hulpdienst kan tevreden zijn, plm. 88 dagen werd er hulp verleend o.a door huishoudelijke hulp, oppas bij zieken en kinderen, ziekenvervoer, wandelen en het geven van advies. Ook het Prot. Sociaal Centrum in Amersfoort deed een beroep op de hulpdienst Het aantal medewerkers bestaat uit 10 dames en 2 heren. Kon taktadres mevr. Abbring, Pr. Christina- laan 7, tel. 42047. BEJAARDEN De Bejaardenafdeling telt 8 medewerk sters. Deze brengen een bezoek bij oudere gemeenteleden. Er werden 5 be jaardenmiddagen georganiseerd die goed werden bezocht Op kerstmiddag met aansluitend een broodmaaltijd waren ook de ouderen van Gerefor meerde zijde aanwezig. Kontaktadres- sen: mevr.v Loenen,Arnhemseweg79, tel. 41040. Mevr. Sjoerds, Pr. Irenelaan 41tel. 40456. OPPASDIENST iedere zondagmorgen is er tijdens de kerkdienst een oppas die uw kinderen bezig houdt met allerhande speelgoed Ook is er een box aanwezig. Het aantal kinderen varieert. Gemiddeld zijn er 7 kinderen Er zijn 22 medewerksters die bij toerbeurt dienst doen. Kontaktadres: mevr. De Wilde-v. Hardenbroek, v Lockhorstlaan 18. BLOEMENDIENST EN ZIEKEN BEZOEK Na afloop van de kerkdienst worden de bloemen die in de kerk staan gebracht naar zieken of bejaarde ge meenteleden. Ook worden er bezoekjes gebracht bij langdurige zieken thuis of in het zieken huis. Kontaktadres: mevr. Wanner, Arn hemseweg 97, tel. 03498 - 1577. NIEUWINGEKOMENEN In het afgelopen jaar werden 17 adressen van nieuwingekomenen be zocht. Hiervan waren 6 lidmaten, 9 doop leden. 1 geboortelid en 1 liet zich in schrijven. Kontaktadres: mevr. Loth v. Hardenbroek, Ammerstollaan 84, tel. 40278. KRAAMBEZOEK Er deden weinig baby's hun intrede in onze wijk Uit 4 gezinnen kregen wij bericht over een geboorte. Deze werden bezocht en namens de kerk werd een lepeltje aangeboden. Kontaktadres: mevr. Berkhof, Pr. Beatrixlaan 28, tel. 43422. VERJARINGSFONDS In 1977 werd in totaal 1916,63 op gehaald door 16 medewerkers(sters). Kontaktadressen. mevr Fens, Kon. Ju- lianalaan 63, tel 40725; mevr. Ypen- burg, Kon. Wilhelminalaan 12, tel. 40941 VERDERE AKTIVITEITEN Op 20 april en 5 oktober werden weer de kledingbeurzen gehouden. Van de opbrengst, 1123,- werd plm 280 kg kleding verstuurd naar ds Mabusea, Mamelodie, Pretoria Ook ontvingen de slachtoffers van de aardbevingsramp in Roemenië een gift In de week voor kerst werd en door de HVD en vrijwilligers plm 140 kerststtuk- jes gemaakt. De opbrengst was 1.000,— die was bestemd voor het fonds interieurvernieuwing Dorpskerk. Ook werden in die zelfde week fruitbakjes gemaakt voor zieken en oudere gemeenteleden ROMMELMARKT Op zaterdag 22 april zal een rom melmarkt in Leusden-Zuid worden ge houden ten bate van de renovatie van de Dorpskerk. Wilt u oude spelletjes, boeken en dergelijke hiervoor bewaren? Ze zullen bij u worden afgehaald. Kon taktadres: v.d.Lagemaat.PrinsBern- hardlaan 6, tel. 42803. ROMMELMARKT TEN BATE VAN DE MAASAI In het kader van de Vastenaktie zal op zaterdag 11 en zondag 12 maart een rommelmarkt worden gehouden, waar van de opbrengst is bestemd voor de Maasai in Kenya. Onder hen werkt broeder Anton Voskuilen, die op het ogenblik in ons land is Helpt u de Maasai door de rommelmarkt met uw financiële gaven te steunen?

Leusder Krant | 1978 | | pagina 9