Geslaagde open avond van de St. Josephschool Gezellige U.V.V. bingo-avond Dansavond verliep voortreffelijk Pico wint wisselbeker Gezellige U.V.V.- vergadering Rooie vrouwen discussiëren Kijkavond bij „De Woelige Hoek" INGEZONDEN Een koperen jubileum, dat klonk als een klok Klaverjassen van S.V.A. HOBBY- INSTUIF BLIJH0F A1-junioren Achterveld kampioen K.P.J.-NIEUWS Lezing van Geref. Bond KLAVERJASSEN HESSENKAR Ons Genoegen s.v. Achterveld Leusder Krant - Achtervelds nieuws DONDERDAG 16 MAART 1977 Zeer veel ouders kwamen naar hun kinderen in de nieuwe school kijken. ACHTERVELD - Donderdag 9 maart hield de St. Josephschool open huis. Het nieuwe schoolgebouw was opengesteld voor belangstellenden van 19.00- 21.30 uur. De vele belangstellenden, die hiervan gebruik hebben gemaakt, werden allen verwelkomd door de leden van de oudercommissie van deze school. Van 19.00 tot 19.45 uur werd door het onderwijzersteam zijnde Astrid Veen, Clarien Boersen, John van Barlingen en Theo Snijders les gegeven aan hun leerlingen. De belangstellenden konden zo niet al leen een indruk krijgen van het nieuwe gebouw, maar ook van de verschillende activiteiten die de kin deren tijdens de lesuren zo de gehele dag in hun nieuwe school verrichten. Zo kon men de kinderen van de on derbouw in groepen bezig zien met klei, blokken, taalspelletjes, loco, collages en verf. Veel van de opdrachten stonden in het teken van de nieuwe school. In de bovenbouw werd er gewerkt aan ver schillende taalopdrachten. Tevens was er een groep bezig met het dictee- practikum hetgeen zeer veel aandacht trok. Ondanks het vele rumoer, werd er toch enthousiast gewerkt en veel van de kinderen konden slechts met moeite worden overgehaald om met hun werk te stoppen. Tevens werd in de bovenbouw door de catecheet Gerard Stolker twee korte lessen van 20 minuten gegeven waann de betekenis van het komende paasfeest werd verduidelijkt. De opzet van het gebouw is zodanig dat de ideeën die er bestaan in het team van leraren omtrent de nieuwe onder wijsvormen, ten volle kunnen worden uitgevoerd De klaslokalen zijn ge groepeerd rond een ruime gemeen schapsruimte, waarin ook het documentatie-centrum is onderge bracht Ook is er een grote handenar- beidruimte. Voorde leerkrachten isereengezellig eigen domein waar ze rustg hun kopje koffie kunnen nuttigen Overal op de vloer ligt vaste vloerbedekking met uit zondering van de handenarbeidruimte en de natte hoek in de onderbouw. Daar is op de vloer kurklino aangebracht Dank zij het grote aantal belang stellenden is deze avond een groot succes geworden. Voor degenen die nog niet geweest zijn zal er ver moedelijk eind april nog een open avond georganiseerd worden doch dan tezamen met de openbare school Het Startblok. Nadere berichten zullen hierover nog in de plaatselijke pers verschijnen. Het mag met grote letters gedrukt staan: de heer W. Pierik vierde met ons zijn koperen jubileum. Het feit, dat hij twaalf en een half jaar hard gewerkt heeft aan het wel en wee van een school als ,,De Rossenberg", mag niet aan ons voorbijgaan. Vele weken vóór de heuglijke dag is er noest gearbeid, door zowel het onderwijzersteam als de kin deren, om de datum van 10 maart j.l. onvergetelijk voor hem, zijn vrouw en twee dochters te maken En terecht. Er waren veel genodigden die dag in 't Ros Beyaert, waaronder leden van het schoolbestuur, oudercommissie, enkele persoonlijke vrienden, collega's van vroeger en last but not least de hulpmoeders. Ook de heer Hendriksen, die vóór de heer Pierik hoofd van de school was, gaf acte de présence. leder bracht op zijn of haar eigen wijze hulde aan de jubilaris in de vorm van kadoos en lovende woorden. De kleuters van Klein Rossenberg deden het óók op hun eigen manier; zij brachten een toneelstukje van het sprookje Sneeuwwitje" en wel zó virtuoos dat het leek, alsof de daarin voorkomende figuren helemaal écht wa ren. De spiegel, waaraan de boze stiefmoeder af en toe vraagt of ze nog steeds de mooiste van het land is, werd uitgebeeld door een jongetje met alleen een spiegellijst rond zijn hoofd. Een héle kunst om zo te blijven zitten, zeker als je naarachteren" moet. Hij maakte dan ook hartstochtelijk van de gelegenheid gebruik, toen Sneeuwwitje eindelijk in de kist lag. Op de vraag van de heer Pierik aan de prins, wat hij gedaan zou hebben als Sneeuwwitje nou 's niet wakker geworden zou zijn op het mo ment, dat hij haar kuste, sprak de Hoog heid in spé lakoniek: ,,Dan had ik pech gehad". Een symbolisch tintje zat er aan de speech van de heer Mathijssen, die de heer Pierik vergeleek met een lantaarn paal, waar voortdurend hondjes tegen aan plassen. Ondanks dat, blijft de lan taarnpaal zijn licht uitstralen zolang hij maar kan. In de pauze, die hierop volgde werden de kinderen van pennywafels voorzien, met een glas limonade. Ondertussen werd een aantal oudere kinderen ge schminkt door de heer Wesenaar en mevrouw Heikens, voor de opvoering van de musical: „De wonderbare Tijd machine van professor Jopie Knap". Dit gebeurde in een zij-zaaltje van ,,'t Ros Beyaert", daar het een volkomen ver rassing moest blijven. En dat wós het, een verrassing. Onder regie van mevr. Heikens, juf van deeerste klas, werd een werkelijk schitterende musical opge voerd. Het swingde, wat men dan pleegt te noemen, de pan uit. Het prachtige liedje: „Lieve juffrouw Roselaer" sprong er, naar mijn bescheiden mening, hele maal uit. Het werd erg gevoelig gezongen door een ijzersterk spelende edelman. Op de achtergrond stond een J enorme „tijdmachine" te knetteren, die aan het eind van het verhaal met een daverende knal uit elkaar sprong. De hele voorstelling liepals een trein en was prima getimed. De spelers kregen, zeer verdiend, een staande ovatie. De heer Bert Eerden, die met zijn vrouw de hele dag aanwezig was, hetzij als pianist, hetzij als entertainer, vroeg zich hardop af, hoe het nou komt, dat er zo iets leuks kan gebeuren. Hij had het antwoord rap gevonden: „Omdat je op j deRossenbergschoolzit" DeheerEer- den heeft zich nog op een andere manier heel verdienstelijk gemaakt. Om kwart over een 's middags haalde hjj. gekleed in rokkostuum en gezeten in I een nogal uit de kluiten gewassen auto, I de heer en mevrouw Pierik van huis op, om het feest verder te vieren. Er zou nog een toneelstuk opgevoerd worden van maar liefst twee en een half uur lang door de onderwijzers. Het werd opgevoerd in comedy-achtlge stijlkompleet met twee lieve boeven (hr. Wesenaar en mevr. Heikens), een échte schurk (hr. Stik- kelbroeck), 'n veldwachter (hr. Mathijs- sem), de notaris (mej. van Dommelen), 'n freule (Marion Dorrestein), een pien tere dame, die de hele bende oprolt (mevr. Eerden), met als stille getuige 'n zelfgemaakt décor De souffleur was mevr. Wesenaar en de muziek was ge componeerd door dhr. Eerden die ook hier weer begeleidde op de piano. In het begin van het stuk was er zelfs sprake van een dialoog tussen de hoofdrolspeler de heer Wesenaar en het publiek. Het was een beetje te vergelijken met het kinderprogramma op de t.v.: De film van ome Willem Erg knap, als je je ook nog aan de tekst moet houden. Ook hier werden weer liedjes gezongen, die helemaal aangepast waren aan de persoon, dieze ten gehore bracht. De één heeft nu eenmaal een welluidender stemgeluid dan de ander. Endaar dient rekening meegehoudente worden Ook hier was weer een „uit schieter": het lied van de bankier. Het deed mij denken, aan het beroemde lied van de melkboer uit de musical Ana- tevka: „If I were a rich man". (Misschien opent dit gezichtspunt nieuwe per- spektievenvoordeheerStikkelbroeckin minder goede dagen..Er kwam in het stuk een scène voor, waarin al het geld van de notabelen uit het dorp, bij elkaar gebracht moest worden. Het bezit van de freule werd geschat op 100.000,-, dat van de pastor ongeveer f 1.100,-, minister Lubbers 3 000.000,- en de heer Pierik 0,30. De kinderen reageerden onmiddellijk op dit soort im provisaties. Het lijkt mij trouwens een leuke ervaring voor ze om hun „mees ters" is in een heel andere rol te zien, dan de alledaagse Het zal de band tussen hen zeker verstevigen. Zowel kinderen als onderwijzers hebben ongeveer de zelfde ups en downs doorgemaakt, die nu eenmaal verbonden zijn aan het pro duceren van iets, waar ze het beste van willen maken. Het niveauverschil wordt op die manier toch een beetje opgehe ven. Vanzelfsprekend kregen de acteurs een bos bloemen aangeboden. Eén bos bloemen, want die werd door henzelf steeds doorgegeven aan de ander, met de nodige complimenten aan elkaar en met instemming van het publiek. Uit eindelijk kwam hij dan terecht bij juffrouw Marion, die ervoor gezorgd had, dat er regelmatig gerepeteerd kon worden. In zijn dankwoord kon de heer Pierik, die zichtbaar onder de Indruk was, niet duidelijker zijn dan door te zeggen, dat het een dag vol verrassingen was met een fijne sfeer, een goede dag: een Ros senbergdag. Hierna was er nog een gezellig sa menzijn van ouders, collega's en ex- collega's van de jubilaris in de gymzaal van de kleuterschool Inmiddels was het 4uurende kinderen waren naar huis. De heer Wesenaar hield hier een klein toe spraakje en vertelde, dat de heer Pierik in de nabije toekomst nóg een verrassing te wachten zal staan, waarbij hij en zijn vrouw van tevoren niet mogen eten. Smakelijk eten, zullen we dan maar zeggen. Het hóórt nu eenmaal bij het jubilaris zijn nogmaals alle aanwezigen te danken voor hun inzet. Met name de oudercommissie noemde hij een enorme ruggesteun. Ook pastor Liebe- rom, die de hele dag druk in de weer is geweest met zijn filmcamera, werd niet vergeten. Hij sprak met veel nadruk zijn dankbaarheid uit voor de teamgeest onder zijn collega's, welke nodig is voor het goed funktioneren van onze school. Rest mij nog te vermelden, dat hem drie fotoalbums zijn overhandigd met daarin een actie-foto van elk schoolkind. „Dit is het mooiste kadoo wat ik vandaag gehad heb", vond de heer Pierik. „Een kostbaar bezit, wat altijd dichtbij mij in de buurt zal liggen, zodat ik het steeds weer in kan kijken". „Je kan ze dan maar het beste onder je bed leggenvond een kind. Inderdaad, een uitstekende plaats. Mede namens de redaktie van de schoolkrant wensen wij hem alle goeds toe voor de komende jaren. Een ouder. (Naam en adres bij de redactie bekend) LEUSDEN/CENTRUM - De Unie van Vrouwelijke Vrijwilligers verga derde donderdagmorgen 9 maart in de Johanneshoeve. De vergadering werd geopend door de voorzitster mevr. Vrij, die iedereen van harte welkom heette. De U.V.V. bloeit nog steeds, het werk mag zich in een grote belangstelling verheugen. Vermeldenswaard is dat 3 dames geslaagd zijn om boeken voor blinden in te spreken. In het jaarverslag van desecretaresse mevr. Bergsma (er wordt overigens naar een nieuwe secretaresse gezocht) kwamen weer duidelijk de vele facetten van dit vrijwilligers-werk naar voren, zoals het ziekenhuiswerk, het bejaar- denwerk, bejaardenavonden, reisjes en de feestelijke gebeurtenissen zoals Sin terklaas en Kerstfeest In de sociëteit in Leusden-Centrum zijn regelmatig 41 mensen te verwelko men, in Leusden-Zuid ligt dit aantal op 30 De statuten zijn onlangs gewijzigd, zodat nu ook mannen dit werk kunnen doen. De U V.V. staat dan ook voor Unie Van Vrijwilligers. Uit het financieel verslag kwam een batig saldo tot uiting. De kascommissie ging hiermee met dank aan de pen- ningmeesteresse akkord. Na dit officiële gedeelte werd er een praatje over droogbloemen gehouden De vele mogelijkheden hierbij kwamen duidelijk aan de orde. Er waren goede tips over het zelf zaaien, drogen en ver werken, hetgeen met een beetje inte resse en handigheid veel voldoening kan geven en bovendien veel voordeliger is. Hierna deden de dames zich tegoed aan een koud buffet, waarvoor iedereen wat meegenomen had. Het resultaat was een grote gevulde tafel met de lek kerste en gevarieerdste hapjes. Het was ongelooflijk, maar de dames slaagden er - onder een gezellig babbeltje - in, om hetgeen op tafel stond (op het krentebrood na) geheel te laten verdwijnen. Om 2 uur kwam er aan deze ge slaagde ochtend met een officiéél tintje een einde LEUSDEN - Het was weer gezellig, als van ouds, op de jaarlijkse feest avond, die de Unie van Vrouwelijke Vrijwilligers organiseerde voor alle Leusdense senioren. De firma Pon had belangeloos de zaal beschikbaar gesteld. En er was ook een funktionaris van de firma Pon aanwezig om te assisteren bij het schenken van koffie en drankjes. De U.V.V. is de firma Pon hiervoor zéér erkentelijk. De feestavond was ditmaal een bingo-avond. De bingo werd geleid door de bekende Leusdense bingospe cialist de heer Punt. De heer Punt ver zorgde ook de loterij. De eerste prijs in de loterij was een praktisch nieuwe snijmachine, die onder groot gejuich door één der aanwezigen in de wacht werd gesleept. Er waren erg veel prijzen, die in het teken stonden van de aanstaande Paasdagen. Kaapse viooltjes, gele nar cissen, eieren, zakjes met eitjes. De heer Punt wist het allemaal met veel verve aan de vrouw en de man te bren gen Ruim honderd senioren waren aan het bingoën, en de sfeer in de zaal was opperbest. LEUSDEN - Ruim 20 vrouwen hebben woensdag 8 maart een discus siebijeenkomst bijeenkomst die door de onlangs opgerichte afdeling Leusden van de Rooie Vrouwen in de PvdA was georganiseerd In kleine groepjes werd er met grote betrokkenheid gediscussieerd rond het thema „de baas geeft niet thuis", met name over traditionele rolpatronen, de invloed welke deze hebben gehad op de eigen „keuze" van opleiding en be roep, en schuldgevoelens die je krijgt als je je leven anders wild indelen dan van een goede moeder, echtgenote of dochter wordt verwacht. De deelneemsters hadden het discussie-materiaal tevoren thuis door genomen. Besloten werd tot de zomervakantie elke drie weken een discussie-avond te houden, en wel op woensdagavond. De eerstvolgende bijeenkomst is woensdagavond 29 maart a s in de Krakhorst, Bolderikhof 18. Aanvang 20.00 uur. Thema: „De volau tomatische instinkerover reklame In lichtingen: Vera Joosten, Koolzaadland 15, tel. 43432. Alle vrouwen, dus ook met-leden van de PvdA, zijn welkom Veel gezelligheid bracht ook de heer Verzijde, die twee keer twintig minuten als akkordeonist optrad. Hij speelde bekende liedjes, als „Tulpen uit Am sterdam". melodietjes in walstempo Plezierige méézingliedjes, die het goed deden, en die de stemming verhoogden De dames van de U.V.V. Leusden kunnen terugkijken op een bizonder geslaagde feestavond. ACHTERVELD - Maandag 20 maart zal in de kantine van het Kerstens- sportpark voor de leden en donateurs van de S.V. Achterveld de zesde en laatste ronde worden gespeeld van het klaverjastoernooi. De aanvang is om 20 00 uur. Er zijn deze avond weer een aantal mooie prijzen te winnen. Het zijn ditmaal niet alleen de te winnen pnjzen voor die avond doch ook de prijzen van het eindklassement. De organisatoren hopen deze avond wel op tijd te kunnen beginnen omdat er voor het berekenen en het uitreiken van de prijzen nu wel iets meer tijd nodig is dan bij de gewone wedstrijden LEUSDEN - Kleuterleidster mej. G W. van der Neut nodigt alle ouders en belangstellenden uit op de kijkavond van „de Woelige Hoek". Op deze avond, woensdag 22 maart van 19.00 tot 20.00 uur, kunnen de ouders en belangstellenden kennis nemen van alles waarmee de kleuters op de school bezig zijn. LEUSDEN/CENTRUM - Zaterdag 18 maart is er weer Hobby-instuif in het clubgebouw van Blijhof. Wat er naast de gebruikelijke,technieken zoals hout en klei speciaal op het programma staat is nog niet bekend. Maar het is wel zeker dat dat leuk zal zijn. De Hobby-instuif wordt gehouden van 10.00 tot 12.00 uur. De kosten zijn 0,75 inclusief een glaasje limonade. ACHTERVELD - Jet junioren elftal A1 wist zaterdagmiddag door de 1-0 overwinning op de concurrent Quick A2 het kampioenschap te behalen. Als bijzonderheid mag wel worden vermeld dat Achterveld A1 al de ge speelde wedstrijden heeft weten te winnen. Er werd deze middag zeer sportief gespeeld. Doch ook hier was het net zoals bij de clubs van betaald voetbal, de zenuwen die wel een rol speelden. Na het laatste fluitsignaal brak de spanning en ging er bij de Achtervelders wel een gejuich op. De Achterveldse keeper reageerde zich af door zich languit voor zijn doel te laten vallen en met zijn armen ver schillende malen op de grond te bonken. ACHTERVELD - Dinsdag 7 maart was de K.P.J. door de bejaardensoos uitgenodigd voor een kaartavond. Deze kaartavond vond plaats in D'Ouwe Peerdestal. Om ongeveer 19.30 uur werd deze avond door de voorzitter van de bejaardensoos de heer Van Wegen geopend. Hij heette de deelnemers van harte welkom en deelde mee, dat de bejaarden hun verlies In november van het vorige jaar nog niet waren vergeten. Ze zou den nu wel eens laten zien, dat ze toch wel konden. Het K.P.J. antwoord was dat dit zeker niet zou lukken. Het is de bejaardensoos inderdaad niet gelukt deze kaartavond te winnen, zij het slechts met een punt verschil. De op komst was heel goed er waren acht entwintig K.P.J.-ers en 28 bejaarden Het was een gezellige avond met een geweldige stemming. Na afloop kwam het wel naar voren dat dit zeker nog eens voor herhaling vatbaar is. Zaterdag 11 maart werd er in Ons Gebouw door de K.P.J. een dansavond georganiseerd. Deze dansavond was in Ons Gebouw met medewerking van de discjockey Rob de Mink. De belangstel ling was overweldigend. Er waren onge veer 400 bezoekers. De dansavond is keurig en netjes verlopen De jeugd was van te voren op de hoogte gebracht, dat dit een proef was en als dit zonder moei lijkheden zou slagen overweegt de K.P.J. meer dansavonden te organise ren. Ook bij het naar huis gaan gedroegen de bezoekers zich voorbeeldig. Er was geen claxon-gejank en ook geen brommer-overlast. Iets dat door de on- wonenden zeker op prijs is gesteld. leusden - Op woensdag 22 maart a.s. hoopt D.V. ds. J. van Rootselaar, uit IJsselmuiden, voor de afdeling van de Geref. Bond te Leusden, in het Jeugdgebouw aan de Ooievaarshor- sterweg een lezing te houden over: „De kerk van Christus m de verdrukking". Aanvang 8 uur. Iedereen is hartelijk welkom. ACHTERVELD - Slechts één schutter wist ditmaal op de onderlinge schietwedstrijd van Ons Genoegen het totaal aantal te behalen punten te schie ten. Het is nu al verschillende malen achtereen dat dezelfde persoon dit weet te bereiken. Er werd door zestien leden deelge nomen. De uitslag was: 1. W. Voskuilen 50 pnt.; 2. J. Pepping 49; 3. T. Daatselaar 48, 4. G. Tolboom 48; 5. P. Smink 46; 6. J. van Rossum 46; 7. A. Daatselaar 46; 8 J. Voorburg Jz. 46; 9 T. Vos 45; 10. A. Vlug 44.11 J. E. van Hamersveld 44; 12. M. Mols 43; 13 F. Koenen 40; 14. M. Pothof 40, 15 J Blom 39; 16. W v d. Kletersteeg 39. ACHTERVELO - Vri|dag 10 maart werd In de Hessenkar de zesde ronde gespeeld van het Hessenkar klaverjartoernool. Het aantal deel nemers bedroeg 32. De uitslag was: IW. Vos 4894 pnt.; 2. J. van Rossum 4866; 3. mevr. Van Druten 4749; 4. mevr. v. d. Burgwal-Smit 4681; 5. F. Kerkhof 4625; 7. B. Horst 4602; F. Smit 4555; 8. mevr. Kerkhof 4517; 9. mevr. Vos 4479; 10. M. Boersen 4478; IIM. Nellsser 4454; 12. mevr. Horst 4415; 13. W. Kerkhof 436214. P. v. d. Hengel 4287; 15. G. Horst 4262. De totaalultslag na deze zes ronden Is: 1. F. Smit 26492 pnt.; 2. G. Horst 25965; 3. mevr. Horst 25834. ACHTERVELD - Zondagmiddag vond een voetbalwedstrijd plaats tussen de Pico jongens uit Achterveld en een jeugdelftal van Don Bosco uit Leusden. Het was voor de derde maal, dat deze elftallen tegen elkaar uitkwamen. Voor de Pico jongens was er alles aan gelegen om deze wedstrijdte winnen. Als ze deze wedstrijd zouden winnen kwam de wisselbeker voorgoed in hun bezit. In de eerste speelhelft speelde Pico zeer sterk, maar Don Bosco hield goed stand. Na veel strubbelingen kwamen de Pico jongensuiteindelijk toch voor het doel van Don Bosco. Adri van Marwijk wist toen zijn kans te benutten en bracht de stand op 1-0. Hoewel het Don Bosco-elftal steeds beter begon te spelen bleef de stand tot aan de rust toch 1 -0. In de tweede speel helft ging Don Bosco heel goed van start en wist al vlug de stand op 1-1 te brengen Doordat de Pico-keeper iets te ver uit zijn doel was gelopen werd de bal netjes over hem heen in het doel gede poneerd. Daar Pico er blijkbaar weinig voor voelde om, zoals bij de vorige wed strijd de beslissing te laten vallen door penalty's werd alles op alles gezet om toch zode winst te behalen. Het was Bert de Ridder, die uiteindelijk een kans kreeg en deze ook heel goed benutte, waardoor de stand 2-1 werd in het voor deel van Pico. Na dit tweede doelpunt kreeg Pico nog diverse kansen, maar die werden echter niet benut. Wel was het Don Bosco die bijna de gelijkmaker scoorde. Het was de lat, die hier redding bracht zodat de eindstand 2-1 werd voor Pico. Na het einde van de wedstrijd was het verzamelen in de kelder van Ons Gebouw waar onder het genot van een flesje frisdrank de wisselbeker door de heer Bijl aan de leider van het Pico-elftal werd uitgereikt. Aan de Don Bosco spelers reikte hij een herinneringstekening uit Hierna dankte de Pico-leiders en de leider van het Don Bosco-elftal de jongens voor hun sportieve wedstrijd. Er werd wel fa natiek gespeeld doch men bleef wel sportlef tegenover elkaar. Door de leider van het Quick elftal werden alle spelers toegesproken. Hij dankte hen voor het sportieve spel van deze middag en feliciteerde Achterveld A1 met het door hen be haalde kampioenschap. Hierna bood hij de aanvoerder die tevens de keeper van het elftal is, Sikko Kamps, een bos bloemen aan namens Quick. De beide elftallen werden ook door de voorzitter van SV Achterveld toegesproken. Ook hij bracht het sportieve spel naar voren en feliciteerde ook het winnende elf tal met het behaalde kam pioenschap. De ontvangen bloemen werden door de aanvoerder spontaan overhandigd aan hun jeugdleider de heer G. van Bekkum. Door een groot aantal Achterveldse jeugdspelers waren bosjes bloemen gekocht die de spelers van het A1 elftal spontaan werden aangeboden, een geste die door allen zeer op prijs werd gesteld. ACHTERVELD - SV Achterveld, af deling jeugdvoetbal. Uitslagen van za terdag 11 maart. Junioren Achterveld A1 -Quick A2 1-0 (Achterveld A1 kampioen) Achterveld B1-Hees B1 3-0 Achterveld B3-WZ B2 5-0 Achterveld B2-Hoogland B3 2-2 Achterveld C1 -Hoevelaken C1 3-3 Roda C3-Achtervetd C2 4-1 Pupillen Achterveld D1-SEC D1 1-1 APWC D2-Achterveld D2 0-0 WZ D4-Achterveld D3 3-1 Achterveld E1-Hoogl. veen E1 3-0 APWC E5-Achterveld E4 9-0 APWC E5-Achterveld E3 1-0 Programma voor zaterdag 18 maart: Junioren HVC A2-Achterveld A1 15.00 Achterveld B1-APWC B2 16.15 Achterveld B2-Hoevelaken B2 15 00 Achterveld B3-BBZ49 B2 15 00 WZA C3-Achterveld C1 15.00 Achterveld C2-Quick C4 13.45 Pupillen Achterveld D1-CJW D1 13.00 Baarn D2-Achterveld D2 13.00 Limvio D3-Achterveld D3 12.00 Quick E1 -Achterveld E1 13.00 TOV E2-Achterveld E2 12.00 Roda E7-Achterveld E3 11.00 PROGRAMMA ZONDAG 19 MAART 14.30 uur: Achterveld 1 - Ultrajectum 1 12.00 uur: Achterveld 2 - Soest 3 12.00 uur: Veense B? Achterveld 4 14.30 uur: Soest 7 - Achterveld 5 Dames- 13.30 uur; Unitas I - Achterveld I

Leusder Krant | 1978 | | pagina 9