Rabobank open huis attentie! openingssurprise geld en goede raad De Biezenkamp 1 - Leusden We kunnen het dan ook niet nalaten u met enige trots te attenderen op de volgende verbeteringen c.q. uitbreidingen: Een Zakenhoek waar de bedrijl'scliënt apart kan worden geholpen. Een reizenhoek. Een snelkas voor financiële quick-service. Een hoek voor beleggingen en financieringen. Uitbreiding van de safeloketten met 50%. Een verdubbelde spreekkameraccommodatie. Muziek door het gehele gebouw. Een nachtkluis met retourautomaat. Een aparte couponhoek. Een kofferkluis vöör u op vakantie gaat. Een ingang welke thans ook geschikt is voor moeders met kinderwagens en minder-validen. Een grotere en gezellige wachtruimte. Een open kantoor, dus open balies zonder glas. Copieermogelijkheden ten behoeve van de cliënten. We hebben er met spanning naar uitgekeken, maar nu is het dan bijna zover: op 5 april a.s. zal de Edelachtbare heer Mr. J. W. M. Rademaker, burgemeester van Leusden, de officiële heropening verrichten van ons vernieuwde hoofdkantoor aan De Biezenkamp 1 te Leusden. Er is werkelijk niets nagelaten om u het naar de zin te maken: de nieuwe indeling stelt onze medewerkers in de gelegenheid u snel en op een persoonlijke manier van dienst te zijn in een plezierige, eigentijdse omgeving. Enfin, komt u zelf eens kijken, de beste daarvoor is ons „Open Huis" dat wij ter gelegenheid van deze heropening organisere In verband met de officiële heropening is ons hoofdkantoor aan de Biezenkamp 1 te Leusden op woensdag 5 april a.s. vanaf 12.00 uur n.m. GESLOTEN. Ons by kantoor Prinses Irenelaan 21 te Leusden Zuid is echter de gehele dag voor uw bankzaken geopend. Op 5 april a.s. van 19.00 tot 22.00 uur zullen wij u gaarne ontvangen, zodat u alles op uw gemak - onder het genot van een drankje - kunt bekijken. U bent van harte welkom! Omdat uw Rabobank ter gelegenheid van deze heropening én ons 75-jarig jubileum iedereen in de feestvreugde laat delen, ligt er tijdens het „Open huis" een leuke attentie voor u klaar. Gaarne tot ziens op 5 april a.s. DONDERDAG 30 MAART 1977 LEUSDER KRANT I welkom in ons vernieuwde hoofdkantoor Q *4T

Leusder Krant | 1978 | | pagina 20