KRAGTEN TAPIIT HEEFTTDIKVO zaterdag 15 april Strijkviertel 59 DeMeern Met Dik Voormekaar Meer dan duizend rollen tapijt. Ook in andere zaken is 't feest. Zonnig geprijsde Tweehondezd vijftig Kragten Tapijt is meteen Karpetten Koning Dolle pret met tis Tapijt kunt u niet eten, S V 1 DONDERDAG 13 APRIL 1978 LEUSDER KRANT «Grandioze opening - I Zaterdag 15 april opent Kragten Tapijt z'n fantastische interieurpark in De Meern Twaalfhonderd vierkante meters pure prij- zenpret. Met tapijt, gordijnen, karpetten, plavuizen, zonwering, wandbekleding, parket en nog veel meer. Een park vol voordeel, vol verrassingen, vol huiselijke ideeën. Met gezellige zitjes. Om even op adem te komen. Om in alle rust te kunnen genieten van de vele prijsvoordelen. lllj Dik Voormekaar, Meneer De Groot, Har ry Nak en Ome Joop geven de opemng een extra feestelijk tintje. Tussen tien uur en twaalf uur 's morgens zijn ze ook van de partij. Dat belooft ontzettend leuk te worden! Nog nooit vertoond. Een feestelijk inte rieurpark boordevol tapijt. Rollen en sta len. En 't magazijn zit er vlak achter. Dus de rollen liggen (voor ons) zo voor 't grij pen. U heeft hierdoor een onbeperkte keuze uit meer dan 1000 rollen. Uit alle merken, uit alle landen. Alle Kragten-zaken delen in de feestvreugde. Let daarom op de speciale aan biedingen. Alle aanbiedingen zijn ook via de andere Kragten-zaken te bestellen. Makkelijk voor u en 't prijsvoordeel blijit u houden. Op 15 april tussen 12 en 5 uur kunnen de kleintjes gratis ponyrijden. Hiervoor is alle ruimte buiten ons interieurpark. Een leuke manier om ook uw kinderen van uw middagje-uit te laten meegenieten. Onze zonneschermen zijn op staal aan wezig. U neemt thuis gewoon de maat op en wij verklappen u 't zonnige prijsje. Natuurlijk komen wij uw zonnescherm thuisbezorgen, 't Monteren doen wij graag voor u. Doet u 't zelf, dan houdt u het plaatsloon in eigen zak. En dat kan heel wat schelen! soorten Karpetten te kust en te keur In alle maten en soorten. Klassiek, berber, modem, noem maar op. Karpetten met klinkende namen als Bergoss, K.V.T en Louis de Poortere. En toch voor heel bescheiden prijsjes Kragten Tapijt levert u graag alle soor ten parket en plavuizen. Om u alvast op weg te helpen hebben we al onze voor- deelaanbiedingen op heel overzichtelij ke wijze uitgestald. En alles is op staal aanwezig Zodat u nu alvast kunt kiezen, keuren en kombineren wat u straks in huis haalt. iedere bezoeker De Meern krijgt op de openingsdag een badmat kado Originele vorm, waarmee u uit stekend uit de voeten kunt! daarom bent u welkom in ons V Een Petit Restaurant bij V?-' j Kragten Tapijt Voor een paar broodjes, een kom heerlijke soep, een fijne "TrcT biefstuk, een lekker drankje, een voortreffelijke lunch. Prima geregeld weer bij Kragten. Kragten 5-punts tapijtgarantie/service 1. met tevreden, niet betalen 2 altijd korting minstens 9%, ex clusief de aanbiedingen, bij zelf halen en leggen 10,- tot 15,- per meter korting 3. 5 jaar garantie en service, brand- gaatjes repareren wij kosteloos, Gratis bezorgd vanaf 250,- door geheel Nederjand en gratis ge legd. 4 bij ons gekocht, elders goedko per7 U krijgt 't prijsverschil terug als u binnen 2 maanden rekla- meert. 5 elk tapijt met 'tevredenheids-cer tificaat'. Objektenhoek voor grootverbruikers. Voor kantoren, restaurants, ziekenhui zen e.d. heeft Kragten Tapijt een speciale objektenhoek mgericht. Hier kunt u alle informatie krijgen over onze mogelijkheden voor grootverbruikers. Inklusief prijsopgaven Gez Ach

Leusder Krant | 1978 | | pagina 12