Lunteren in het nieuwe seizoen in Oost ALS WE MAAR MEE AUGUSTUS 1978 AFTRAP 78/79 11 Lunteren verlies voor Lunteren, want Adrie Hazeleger was één van de grote spelbepalers bij Lunteren. In de selektie keerde terug Harry Blan- kenstijn, terwijl ook Henk Hekkers weer in training is. Ook de komst van twee nieuwe spelers, t.w. H Schoppert van V.V.O. uit Velp en Sj. Rademaker van Amsvorde uit Amersfoort, kan een versterking betekenen. Voor Lunteren staan er in het nieuwe seizoen geen derby's op het programma. De sfeer daaromheen zal natuurlijk wel gemist worden Toch waren het altijd moeilijke wedstrijden, de vaak bikkelharde gevechten kostten menig puntje, mogelijk kan Lunteren in het oosten wat gemakkelijker uit de voeten. Lunteren ontmoet o.a. de volgende tegenstanders: H.H C uit Harden- berg, Olympia '28 uit Hasselt, Owios uit Oldenbroek, S.V.Z.W. uit Wierden, Urk en Voorwaarts uit Vriezeveen. LUNTEREN 2 Voor Lunteren 2 is er wat de inde ling betreft niet veel veranderd. Het tweede elftal zal waarschijnlijk ,evenals het vorige seizoen een bij zonder spannende kompetitie te gemoet kunnen zien Voor Lunte ren 3 wordt het helemaal een voetbalfeest, nu ze zijn gepromo veerd naar de reserve derde klasse KNVB. Een geweldige uitdaging voor de ploeg en hun leider Hans van Holland. Trainer Van der Gaag LUNTEREN - De voetbalvereniging Lunteren is in het nieuwe seizoen In het oosten ingedeeld en krijgt daardoor te maken met een flink aantal nieuwe en vaak ook onbekende tegenstanders. Na de toonaangevende rol, die Lunteren enkele jaren in de tweede klasse C heeft kunnen spelen, wacht Lunteren dus een onbekend terrein. Voor spelers en trainer is het daarom enigszins moeilijk een prognose te maken. NIEUWE TRAINER Lunteren verwelkomde ook een nieuwe trainer. De heer Hölscher hield het kort voor het einde van het vorige seizoen voor gezien, maar in de heer Van der Gaag uit Brummen heeft het bestuur van Lunteren een kundig opvolger gevonden. Hij maakte de laatste kompetitiewed strijden mee en kreeg zodoende al een indruk van Lunteren. Momenteel is hij natuurlijk druk aan het trainen met de spelers groep Wij vroegen de heer Van der Gaag hoe zijn ervaringen tot nu toe bij Lunteren waren. Hij vindt het een leuke spelersgroep, fnet ver schillende begaafde spelers en die ook bereid zijn zich volledig in te zetten. Ook van zeer groot belang vindt de nieuwe trainer de beslis sing van het bestuur om de heer Rajema uit Ede aan te trekken als verzorger. Voor de aanvang van de trainin gen is de komplete spelersgroep op bezoek geweest bij de fysiothera peut, de heer Kroes. Deze medi sche kontrole is door Lunteren bij zonder op prijs gesteld. Harry Blankestijn: terug in de selektie Het loopt allemaal op rolletjes zogezegd bij Lunteren Daar de heer Van der Gaag altijd zon dagclubs heeft getraind, moet hij nog wat aan het zaterdagvoetbal wennen. Hij was ook voorzichtig in zijn verwachtingen, maar de inde ling noemde hij niet direkt ongun stig ,,Er zal wel veel inzet moeten zijn, want dat hebben de oostelijke clubs allemaai en ook taktisch zal er sterk gespeeld moeten worden. Kunnen we dat beide opbrengen, dan moet Lunteren toch wel in de top kunnen eindigen", aldus de heer Van der Gaag, zich niet uitla tend over een eventueel kampioen schap. VERTREK ADRIE HAZELEGER Uit de selektie is o.a. verdwenen Adrie Hazeleger, die begin deze maand een A-kontrakt bij Wage- ningen ondertekende. Een gevoelig Otterio heeft geen kampioensaspiraties: MM* OTTERLO - Illusies maken wij ons niet, maar wanneer wij weer in de top van de vierde klasse kunnen meedraaien, zijn wij daar erg blij mee." Zo reageert Otterlo-voorzit- ter Mulder op de vraag hoe hij de kansen voor ,,zijn" eerste elftal in het komende seizoen ziet. Kam pioensaspiraties heeft de Otterlo- ploeg volgens de heer Mulder niet: ,,Wij zijn geen vereniging om in de Trainer Van der Plas derde klasse te spelen, én de hoge reiskosten zouden ook een pro bleem kunnen opleveren. Nee, laat ons maar in de top van de vierde klasse spelen, déér zijn wij tevre den mee." Over het resultaat van zijn eerste elftal in het vorig seizoen is de heer Mulder dan ook uiterst goed te spreken: „Zon vier wedstrijden voor het einde van het seizoen hadden wij zelfs nog goede kansen om kampioen te worden. Als je dan op de derde plaats eindigt, is dat voor een vereniging als de onze een erg mooi resultaat. De hoogte punten in het vorige seizoen waren weer de bekende streekderb/s te gen Harskamp en het Wekeromse SDS. Gelukkig komen wij die te genstanders ook het komend seizoen weer tegen." TRAINERS WISSELING Trainer Van der Plas heeft na dne seizoenen Otterio verlaten. Vol gens voorzitter Mulder is er sprake van dat hij weer als speler naar Ede is gegaan waar Van der Plas ook vóór zijn trainersschap gevoetbald heeft. Otterio heeft als opvolgec de Otterio (archieffoto) Apeldoornse trainer Kamselaar aangetrokken. Deze trainer, die in vroegers jaren als speler in het eerste van AGOW en Go Ahead Eagles stond opgesteld en als trainer de Apeldoornse zondagver eniging BNO onder zijn hoede had, is volgens voorzitter Mulder al hard bezig om het eerste elftal te forme ren. „Wij zullen waarschijnlijk met dezelfde ploeg verschijnen als het vorige seizoen, hoogstens aange vuld met enkele jeugdspelers Trainer Kamselaar is inmiddels al druk bezig met de voorbereiding voor het komende seizoen. Er wordt een behoorlijk aantal oefen wedstrijden gespeeld, onder meer tegen SDCP in Putten, Candia uit Rhenen, Veenendaal en NSC uit Nijkerk." ACCOMMODATIE Wat de accommodatie betreft, wacht de voetbalvereniging nog steeds op de aanleg van het tweede veld op het sportpark Weversteeg. Voor het overige is men in Otterio uitermate tevreden Voorzitter Mul der: ,,Onze vereniging bestaat uit een kleine 150 spelende leden, waaronder zeker 80 procent re- kreatievoetballers, Otterio is dus niet uitsluitend prestatie-gericht; bij ons zal het plezieng voetballen ook in het komende seizoen weer voor op staan."

Leusder Krant | 1978 | | pagina 31