VVB hoopvol gestemd AUGUSTUS 1978 AFTRAP 78/79 16 bereiken Het begon al meteen on gelukkig in de eerste kompeti tiewedstrijd van het seizoen tegen Hoevelaken; na die tijd was dat va ker het geval. Nee. met een beetje meer geluk brengen wij dit seizoen nog verder en promoveren wij. Zeg nu zelf. zonder geluk wordt niemand kampioen; wat de spelers betreft moet het zeker kunnen." De selektie van VVB-zaterdag is enigszins gewijzigd. Evert Jan van Beek is met voetballen gestopt en is met ingang van het komende seizoen als jeugdtrainer aan S.D.C.P. in Putten verbonden. Als nieuweling in de selektie zat de jeugdige Bertus Pol zijn plaats in het basisteam proberen te verove ren Deze. volgens de voorzitter, veelbelovende voetballer is bezig met zijn come-back, na een bles sure die hem twee jaar van het veld heeft gehouden. Een andere aan winst voor WB is de teruggekeerde S Timorason uit Ede. JEUGD goede prestatie in het nieuwe seizoen. BARNEVELD - De huisvestingsproblemen van Voetbalvereniging Barneveld zijn ook In het afgelopen seizoen niet opgelost. Een oplos sing is trouwens nog ver te zoeken. VVB-voorzitter Nikkels: „Er zijn intussen drie projekten in behandeling. De Biezen ligt nog ter goedkeuring bij de provincie. Het plan Dertienhoeve is door de provin cie naar de gemeente teruggestuurd voor aanvullende informatie. Dan is er ten slotte nog zo iets als het plan-Noord, een bestemmingsplan, waarin een sportcomplex is opgenomen. Maar onderhand spelen wij nog steeds op drie verschillende plaatsen. Daar zie ik voorlopig nog geen verandering In komen. Het „gescheiden" leven is voor ons het grootste probleem. De jeugd speelt alle wedstrijden op de Hessenweg en heeft daar ook een eigen kantine. Als senioren-lid zie je de jongens praktisch nooit spelen en de jeugd ziet de senioren al even weinig in aktie. Je kunt wel nagaan hoe ver beide afdelingen uit elkaar dreigen te groeien en hoe groot de stap voor een junioren-speler is, wanneer hij overgaat naar de senioren." Ondanks de genoemde handicap is en blijft de sfeer binnen de „verdeelde" vereniging uitstekend. Vele leden zetten zich geheel be langeloos in voor „hun" club. Voor komende seizoen staat een ver bouwing van de gebouwen aan de Bloemendaallaan op het pro gramma. Voorzitter Nikkels: „Er zijn plannen uitgewerkt om de kleed kamers en de scheidsrechterkamer te verbeteren en uit te breiden. Het was de bedoeling ook de kantine te verbouwen. Tijdens het tekenen is echter geen rekening gehouden met de plaats van de huidige be stuurskamer, zodat de tekeningen momenteel worden herzien. Maar In het komende seizoen zal deze verbouwing toch wel door gaan. Na het afgelopen jaar hebben eigen leden de kleedlokalen al grotendeels opgeknapt, zodat wij onze tegenstanders weer goed kunnen ontvan gen". denmoot moeten kunnen meed raaien, zit er volgens mij toch zeker in", aldus de heer Nikkels. De praktisch ongewijzigde zon- dag-selektie zal het komende seizoen goed voorbereid van start gaan Er worden veel oefenduels gespeeld en aan de konditie wordt momenteel hard gewerkt. De inde ling is nagenoeg hetzelfde geble ven, de Barnevelders krijgen onge veer dezelfde gezichten tegenover zich als in het vorige seizoen ZATERDAG Voor het eerste zaterdagelftal van WB was in het vorig kompetitie geen eerste plaats weggelegd. Voorzitter Nikkels: „Dit elftal is toch nog in de sub-top geëindigd, maar met wat meer geluk had men de eerste of tweede plaats kunnen Trainer De Hoop Geel. Apeldoorn en Veenendaal. zodat ook de zaterdag-voetballers goed ingespeeld aan de kompetitie kunnen beginnen. Een start die het elftal van trainer v d Hoop zal ma ken in een nieuwe oufit, Makelaardij Oostveen heeft het elftal namelijk voorzien van prachtige nieuwe trainingspakken en het is voor de spelers te hopen dat deze fraaie uitdossing mag bijdragen tot een Opvallende aktiviteiten zijn ook in het afgelopen seizoen weer georganiseerd voor de jeugdafde ling van VVB. Dank zij de samen werking met Eurosportkring kon een groep junioren aan het eind van het vorige seizoen op voetbal vakantie naar Italië, waar aan het Gardameer enkele voetbalwed strijden werden gespeeld tegen Ita liaanse voetbalvrienden. Het was een erg goed geslaagde tocht Vol gend jaar gaat de jeugd naar Spanje Het financieel veel eisende jeugdwerk wordt door WB uit een aantal andere aktiviteiten betaald Spelers en jeugdspelers halen re gelmatig oude kranten op in het dorp. Aan het einde van de rit blijkt dat. ondanks de lage oudpa pier-prijzen. nog steeds een inte ressante bezigheid te zijn. Voor het komend seizoen gonst het alweer van de aktivi teiten bij VVB, maar het zou toch geweldig zijn wanneer deze voetbalvereniging eindelijk eens op een echt, eigen sportcomplex kon spelen. ZONDAG Het zondagelftal heeft het afge lopen seizoen onder leiding van trainer Dekker een uiterst moeilijk seizoen doorgemaakt. Voorzitter Nikkels. „Toen het eerste met nog twee wedstrijden te spelen drie punten achter stond hadden wij ons wel zo'n beetje neergelegd bij degradatie. Toen er in de laatste twee wedstrijden de volle winst bin nen werd gehaald, stond iedereen te kijken! Heel spontaan heeft het bestuur de spelers en de trainer bij terugkomst van de laatste, gewon nen, wedstrijd een uiterst hartelijk welkom bereid, en samen met de spelersgroep een gezellige avond gehouden, kompleet met drank en hapjes WB - zondag WB - zaterdag (archieffoto) Het oefenprogramma van VVB- zaterdag ziet er goed uit, in drie we ken worden maar liefst zes wed strijden gespeeld, namelijk tegen SEC, SDS. Achterveld. Blauw- Trainer Dekker Voor het komend seizoen ver wachten wij iets meer van de erg jonge ploeg. Het elftal met als oudste spelers Ab Kuiper en Tuhu- sula. heeft een seizoen kunnen warmdraaien en zal nu echt wel meer van zich af weten te bijten. Uiteraard verwacht ik geen kam pioenschap. maar dat wij in de mid-

Leusder Krant | 1978 | | pagina 36