Stroe kon selektie versterken Maluku Muda kan rekenen op enthousiaste en jonge ploeg Naar Schiphol? G. v. Voskuilen AUGUSTUS 1978 AFTRAP 78/79 24 met enkele personen, zodat de sa menstelling nu als volgt is: voorzit ter: A. de Bruin; sekretaris: J. F. Ratterman; penningmeester: G. van Rootselaar; wedstrijdsekreta- ris: A. Verkade; jeugdsekretaris- B. H. Visser; totocommissaris: B. Pa ter; tweede sekretans: D. van de Kuilen; algemeen adjunct: H van de Kamp; penningmeester kantine: H. Mensink. De Voetbalvereniging Stroe, die op het moment ongeveer tweehcn- .derd spelende leden heeft, speelt haar wedstriiden op het sportpark „De Bosrand", Tolnegenweg 36, telefoon 03423-2076. Het eerste elftal komt het komen de seizoen opnieuw in de eerste klasse uit, hetgeen betekent dat er weer verschillende streekderby's op het programma zullen staan. Trainer Tempel, die aan zijn vier de seizoen bij Stroe begint: „Wan neer we dezelfde instelling tonen en niet te veel blessures krijgen, zie ik de komende kompetitie met ver trouwen tegemoet. In tegenstelling tot het vorige seizoen hebben we nu het nadeel, dat men ons kent, we zijn niet „nieuw" meer. Het is erg moeilijk nu al over kampioenskan sen te spreken, maar ik geloof dat clubs als Advendo, WB en Scherpenzeel hoge ogen zullen JEUGD Bij Stroe is het noodzakelijk aan de toekomst te denken. Met het aantrekken van een nieuwe jeugdtrainer, die ook op zaterdag de jeugd zal begeleiden, heeft men zeker al een goede zet gedaan. Verder worden onder leiding van jeugdsecretaris Visser verschillen de aktiviteiten voor de jeugd georganiseerd. Het afgelopen seizoen waren de meeste van deze evenementen geslaagd te noemen. AKKOMMODATIE Het sportpark „De Bosrand" Het eerste elftal van Stroe heeft in de zomerstop weer een op knapbeurt gehad, zodat de velden er aan het begin van het nieuwe seizoen erg mooi bij liggen. Boven dien heeft men aan één zijde van het hoofdveld reclameborden aan gebracht, terwijl aan de andere zij de vaste banken zijn geplaatst Men hoopt natuurlijk dat door die verbe teringen meer toeschouwers naar het Stroe-veld zullen komen. Die belangstellenden kunnen dan te vens kennis maken met de gezel lige kantine op het sportpark, waar men kan merken dat bij Stroe naast het resultaat ook gezelligheid telt. BESTUUR Wedstrijdsekretaris Borgers heeft het bestuur verlaten. In de persoon van de heer A. Verkade is een opvolger voor hem gevonden. Het bestuur is overigens uitgebreid STROE - „We hebben een goed jaar achter de rug. Met een beetje meer geluk waren we zelfs kampioen geworden", zegt trainer J. Tem pel, die ook dit jaar de selektie van voetbalvereniging Stroe onder zijn hoede zal nemen. gooien De tijd zal echter leren, wel ke ploeg aan het einde van de race de kampioensvlag mag hijsen." BREDERE BASIS Trainer Tempel In Stroe zal men het aanstaande seizoen op een wat bredere basis kunnen steunen. Weliswaar gaf Martin Lagerwey te kennen zich niet meer beschikbaar te stellen voor een plaats in het eerste elftal, maar de terugkeer van de ge broeders Veldhuizen op het oude Stroe-nest en de doorbraak van enkele jongere spelers zorgen voor een uitbreiding van de selektie. Hierdoor zal er meer konkurrentie zijn voor de plaatsen in het eerste, wat de kwaliteit wellicht ten goede zal komen. De jonge ploeg van Maluku Muda Wij brengen u wel even! Uw adres voor taxi-autovertiuur LPG Esso Benzine Station Stationsweg 105 - Woudenberg. Tel. 03408-1333. BARNEVELD - De voetbal vereniging Maluku Muda gaat het nieuwe seizoen met drie senio ren-elftallen en één jeugdelftal de kompetitie In. Na een matig seizoen, ziet men bij Maluku Mu da de nieuwe kompetitie vol ver trouwen tegemoet. Maluku Muda is in dezelfde klas se ingedeeld, met o.a. Ministerpark, Hilversumse Boys, D.O.S.V. De laatste is geen onbekende voor Maluku Muda. Maluku Muda, dat het afgelopen seizoen met veel blessures te kam pen heeft gehad, ziet in het nieuwe seizoen toch wel mogelijkheden om goed uit de bus te komen Men heeft een jonge ploeg, die met veel enthousiasme en honderd procent inzet veel punten naar Barneveld hoopt te brengen. AKKOMMODATIE Het is genoegzaam bekend dat Maluku Muda al jarenlang kampt met een slechte akkommodatie. Het bestuur van Maluku Muda heeft van de K.N.V.B. een schriftelijke aanmaning gekregen omtrent deze situatie Een afschrift is gestuurd naar de gemeente. Maluku Muda wacht momenteel af wat de ge meente aan de akkommodatie zou kunnen verbeteren. Gebeurt er niets, dan zou Maluku Muda wel eens in ernstige moeilijkheden kunnen komen NIEUWE BEGELEIDER Maluku Muda heeft voor het nieuwe seizoen ook een nieuwe begeleider aangetrokken. De heer J. Sihaya uit Hatert is naar een an dere vereniging vertrokken, maar hij wordt opgevolgd door de heer U. Aipassa uit Voorthuizen Met hem koestert Maluku Muda hoge ver wachtingen in de nieuwe kompeti tie. Technisch en kwalitatief ge sproken is de ploeg altijd bijzonder op dreef en blijft een gevreesde te genstander. Maluku Muda gaat natuurlijk wel een zwaar seizoen tegemoet, maar met voldoende inzet en veel trai nen, moet de ploeg zich kunnen handhaven. Aan prognoses durft het bestuur zich niet te wagen. Liever wacht men af. want in het voetbal kan een bal vreemd rollen Men hoopt eens een seizoen bles- surevrij te kunnen spelen Vooral in de tweede helft van het vorige seizoen had men regelmatig te kampen met blessures en daar hebben de resultaten natuurlijk wel onder te lijden gehad. BESTUUR De samenstelling van het Maluku Muda bestuur is als volgt: Voorzitter: de heer M. Wenno. Secretaris en tevens tweede voor zitter: de heer J. Nahumury. Wedstrijdsecretaris en jeugdsec retaris: de heer B. Titarsole. Eerste penningmeester: de heer A. Nahumury. Tweede penningmeester: de heer A. Latumahina. Kommissarissen de heren F. Na- nholy en L. Tohatta. Nieuwe leden en donateurs kan Begeleider U. Aipassa Maluku Muda vanzelfsprekend wel gebruiken. Wie wat meer over Maluku Muda wil weten kan kontakt opnemen met secretaris Nahumury, Columbus- straat 54, Barneveld (tel. 03420- 6053).

Leusder Krant | 1978 | | pagina 44