Roda (zaterdag) miste gelijkspel (1-2) Hockeyclub gaat bouwen Hockey-standaardteams verloren toda '46 in het nieuw HOCKET Nederlagen S4L4NS luisvrouwen-hockey, ets voor u? Wisselend succes bij Impala-handbal Antilopen verloor verrassend Kop voor Kleefstra Postduiven VAM DEM HEUVEL's f Danscentrum s.v. Achterveld Leusder Krant - Sport DONDERDAG 7 SEPTEMBER 1978 15 e „zaterdagpakken" waren gelukkig niet van Heuga-tegels gemaakt LEUSDEN/CENTRUM - Beide andaardteams van Roda '46 zijn het gelopen weekeinde in nieuwe sport- eding aan de competitie 1978-1979 egonnen. Nieuwe shirts en broekjes egen de spelers van de vereniging en lo trainingspakken werden aange- agen door tot nu toe stille" sup- orters. Heuga Verkoopmaatschappij, maar sinds kort gevestigd in Leus- i, zag wel wat in de Ruitenbergboys p r -man H. v. d Veen overhandigde kennelijk ten genoegen van enige be- uursleden - zaterdagaanvoerder Ron Ooyen als laatste van de ploeg de voor buitensportmensen zo nuttige bo venkleding. Een dag later vond nog zo'n gebeurte nis plaats op het Achterveldse Ker- «stenssportpark. Even voor het begin van de derby SVA-Roda kwam Jan Pot met een stapel trainingspakken voor de zondagse roodzwarten op de proppen. Blijkbaar op een zeer gunstig moment had de Roda-scout zijn werkgever gun stig voor de zondag-formatie kunnen stemmen De firma Van Munster (kan toorinstallaties te Amersfoort) bleek namelijk de gulle gever te zijn. an Pot (linksstaand) combineerde Van Munster Kantoorinstallaties met oda-zondag. -EUSDEN/CENTRUM - De proloog n de Leusdense dames en heren is p nederlagen uitgelopen Heren 1 rtoor met de oneven goal van ienerlo en Dames 1 had aan één indje niet genoeg om de tegentreffers ïn Weesp te tellen A.s. zondag gaan e heren op bezoek bij de huidige ders Apeldoorn Geen gemakkelijke igave, maar mits compleet, niet zon- r kansen. De dames gaan in en tegen >est wellicht de tweede nederlaag te- 'imoet, tenzij de ploeg daar anders 'er denkt. Uitslagen heren 3 sept.: Apeldoorn - Deventer Goor - Doetinchem Leusden - Drienerlo P.W. - Arnhem Quick - Ares Programma heren 10 sept.: Deventer - Goor Apeldoorn - Leusden Doetinchem - P.W. Drienerlo - Ares Arnhem - Quick Programma dames 10 sept.: Soest - Leusden Baarn - Maarssen Loenen - Barneveld Weesp - Muiderberg 2-0 1-2 0-1 0-0 2-2 LEUSDEN/CENTRUM - Er zit toch een groter verschil In spelkwalltelt tussen de 1e en de 2e klasse dan door velen bl) Roda verwacht werd. De pas gepromoveerde zater- dagploeg van Roda heeft dat onder vonden in de eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen: thuis tegen Eminent Boys uit Utrecht. De dom- stedelingen zijn beslist niet de sterk ste formatie in 1B, maar hadden toch duidelijk een betere spelopvatting dan de Ruitenbergploeg. De Boys combineerden beter, plaatsten zuiverder en beheersten een groot deel van de wedstrijd het midden veld. Met lange trappen vanuit de verdediging werd de aanval keer op keer aan het werk gezet. Een geluk voor Roda was, dat de Utrechtse voorhoede niet het beste deel van de ploeg was. Roda met Henk ten Ham in het doel. Wilfred v. d. Pas, Henk van Laar, Hans Vrede en Jan Lagerwey achter, Hans Ruitenberg, Ron van Ooyen en Peter v, d. Linden op het middenveld en met de drie spitsen René Stoelhorst, Fred de Smalen en Rijk Rijnders (die in de tweede helft zijn plaats inruimde voor Ab de Lange) verscheen in nieuwe kle dij op het veld. Voor de aanvang van de wedstrijd overhandigde p.r.-man H. van de Veen namens Van Heugten's Ver koopmaatschappij alhier, de spelers bovendien nieuwe trainingspakken. Dit plezierige begin werd na de aftrap nog een dik kwartier hoopvol voortgezet met een resoluut startend Roda. Goede wil was duidelijk aanwezig, maar dat is dikwijls niet genoeg om te winnen Gaandeweg kwamen de domstedelin- gen meer voor het Leusdense doel. Roda speelde niet haar sterkste opstel lingen vanwege twee uit het vonge seizoen overgehouden schorsingen en de verdediging kreeg het steeds moei lijker Met als gevolg, dat de midden velders defensief moesten bijspringen, waardoor René Stoelhorst, Fred de Smalen en Rijk Rijnders te weinig steun kregen bij hun aanvallende taak Een hele tijd ging het nog goed maar in de 23e minuut moest Henk ten Ham toch capituleren, nadat hij eerst nog met meer geluk dan wijsheid de bal met een voet kon keren Het enthousiasme van de roodzwarten bracht hen nog voor de rust weer op gelijke hoogte met Emi nent Boys. René Stoelhorst scoorde uit een bijzonder fraaie voorzet van Riik Rijnders (36). Het restant van de eerste helft gaf zelfs een wat sterker Roda te zien en dat gaf het Leusdense publiek weer nieuwe moed Die verwachting bleek ijdel, want al in de 4e minuut van de tweede periode ontkwam Roda slechts met medewerking van de rechterstaan- der aan een nieuwe achterstand Dat was echter niet meer dan uitstel van executie, want 2 minuten later schoten de Utrechters wel raak (1 -2). Toen Roda in het verdere verloop weer handen (of eigenlijk voeten) te kort kwam op het middenveld kreeg de voorhoede, waarin Ab de Lange Inmiddels was verschenen, hele maal geen mogelijkheden meer. Te gen het einde van het treffen, toen Eminent Boys de kleine maar kost bare voorsprong met man en macht ging verdedigen, kregen de Ruiten- bergers weer enkele kansen. Roda kreeg zelfs nog een enorme moge lijkheid op de helft van de winst: een strafschop op minder dan twee mi nuten voor het einde! Die weelde kon de ploeg helaas niet aan. Ogen schijnlijk zeer rustig nam Hans Vre de zijn aanloop. Hij schoot hard en laag maar net naast het Utrechtse doelToch geeft de 1-2 nederlaag nog lang geen reden tot twijfel aan de zaterdagploeg. Er zijn nog 38 puntjes te winnen en met een complete ploeg zal Roda er beslist nog heel wat van kunnen pakken. LEUSDEN/CENTRUM - Verleden week woensdag hield de hockeyclub Leusden haar algemene leden vergadering. Bepaald druk was het niet in Groot Krakhorst, hoewel in de loop van de avond de belangstelling groter werd dan vorig jaar. Veel schokkends stond niet op de agenda en ook dat kan een reden geweest zl|n van het matige bezoek. Keurig op tijd begon voorzitter John Ber nard aan zijn openingswoord. Hij constateerde, dat het afgelopen seizoen wel plezierig, maar niet be paald gemakkelijk is geweest. De vereniging mist nog steeds haar el- gen home, dat onmisbaar Is voor een goed clubleven en met name t.b.v. de jeugd. Dankzij de LTV Leusden, die haar paviljoen In de wintermaanden ter beschikking stelde van de hoc keyers, konden veel problemen op gelost worden. Het ledental groeide gestaag. Nog steeds komen nieuwe aanmeldingen binnen en het 450e lid wordt zeer binnenkort verwacht. Het voorbije seizoen was ook erg succesvol met drie kampioenen en geen degradaties. Heren 1 is binnen vijf jaar opgeklommen naar de landelijke 2e klasse; een opmerkelijke prestatie van de met een paar handen vol oudere hockeyers in 1973 gestarte club. Inmid dels is een zeer florerende jeugdafde ling opgebouwd en deze maand wordt ook een aanvang gemaakt met huis- vrouwenhockey. De MHCL komt nu uit met 7 herenteams (vorig jaar 6) en net als in het afgelopen seizoen met drie dameselftallen. Extra is het „koffie- en koekteam" van de op dinsdag spelende huisvrouwen. De grote groei zit vooral in de jeugd met als resultaat, dat nu 8 meisjes- (4) en 12 jongens-elftallen (8) in actie komen, plus een nog onbekend aantal mini's. Per ultimo augustus telde de ledenlijst de namen van 20 niet (meer) spelende leden, 12 huisvrou wen, 138 senioren, 86 junioren en 178 aspiranten Een vijftiental aanmeldin gen moet nog worden verwerkt. De hockeyclub heeft thans de beschikking over drie velden aan het Valleikanaal en twee goede noodvelden aan de Mid denweg. Zeer veel dank uitte de heer Bernard aan het adres van alle (vaak stille) medewerkers. Van de a.s. leden van verdienste t/m „lijntrekker" en huisdrukker Ger vag,Zaqten LEDEN VAN VERDIENSTE De gebruikelijke jaarverslagen wer den vlot goedgekeurd, evenals de con tributieverhoging met 15 - over de gehele lijn. Wat langer bleef de hockey- voorzitter doende met de (her)verkie- zingen van bestuur en diverse commis sies. Er waren ditmaal nogal wat be- stuursmutaties. Penningmeester Dick Edzes vertrok wegens zijn verhuizing naar Hoogezand en jeugdcommissaris Cees de Bondt vond drie jaar in die functie voldoende. Zijn werk wordt voortgezet door een speciale jeugdcommissie, bestaande uit Kees Swierenga, de dames M. Buchwaldt en J. Schuiling en de heer M. v.d Kroon. Ontzettend jammer vond de heer Be rnard de verandering van de wacht in het secretariaat en in het wedstrijdsec retariaat. Anthonie Swierenga en Ma rion Ponsen, twee vrouwen van het al lereerste uur werden met volle instem ming van de vergadering benoemd tot lid van verdienste Een mooie bos bloemen en een Makkummer bonbon schaaltje (Rob Ponsen dacht nog even aan een asbak) waren de tastbare be wijzen van erkentelijkheid. De heren De Bondt en Edzes kwamen in het bezit van een boekenbon. Het hockeybe- stuur bestaat thans uit voorzitter John Bernard, secretaresse Aukelien Schutrups (Rietgors 16, Leusden-C. tel. 43949), wedstrijdsecretans Rudolf Caspers, penningmeester Fred Bark huis en de commissarissen Stanley Douglas en Alrich Parson Een zeer verheugend feit kon de heer Parson naar voren brengen. Of ficieus was hem reeds bekend, dat ook G.S. geen bezwaar heeft tegen de bouw van het clubhuis. De of ficiële bevestiging kan leder moment worden verwacht en direct daarna gaat de eerste spade Inde grond. Als alles volgens de goed voorbereide plannen verloopt, zal het hockey-pa- vlljoen nog voor het einde van het lopende seizoen In gebruik genomen kunnen worden. Op 5 oktober be staat de Mixed Hockey Club Leusden 5 jaar en uiteraard wordt dat lustrum niet vergeten. Hoe, waar en wanneer is een andere zaak, waar wij tz.t. vanzelfsprekend uitvoerig op terug komen. Vol verwachting Is Intussen een begin gemaakt aan de competi ties 1978-1979. LEUSDEN/CENTRUM - Zowel de dames als de heren van de MHCL verloren hun eerste competitiewed strijd van het nieuwe seizoen. Al thans wat de standaardteams be treft, want er werd natuurlijk ook ge wonnen. Wat dacht u bijvoorbeeld van de 12-1 monsterzege van Dames 3 tegen Muiderberg? Of de nederlaag van Heren 1 tegen Drienerlo echt no dig geweest is, valt niet te bewijzen. De naar de 2e klasse gepromoveerde EUSDEN/CENTRUM - Een van laatste nieuwetjes van de hoc- fbond is het instituut, dat de fraaie am var Damesveteranen Hockey «t-Neueriand" meekreeg. Al oedlg werd deze onderneming rd deze onderneming „Huis- luwenhockey" genoemd. Veel ge- liger en veel dichter bij de realiteit, nt echte veteranen hockeyen niet ier. Tenminste, dat lijkt ons. On- rtussen is dat huisvrouwen- ckey - door „leukerds" ook wel ngeduid met „koffie- en koek- ckey" - tot in onze omgeving orgedrongen. Zoals o.m. in Leus- n, Barneveld en Hoevelaken. Het Ifthousiasme in deze plaatsen is groot. Alleen de Leusdense markt kooplieden zullen wel enig bezwaar hebben. De vaste speeldag voor de ze tak van de hockeysport Is name lijk dinsdag. Daarom gaan wij er maar iets dieper op in. Het gaat uiteraard niet om natio nale prestaties, maar desondanks evenmin voor spek en bonen. Er zal een soort competitie worden gespeeld met een ranglijst. Op 19 september wordt daarmee begonnen. Alles gaat heel gemoedelijk en wij putten nu even uit het door ons toegezonden „regle ment". De tegenpartij wordt om 10.00 uur ontvangen met een kopje koffie en krijgt na de wedstrijd een lunch aange- Danslessen voor beginners en gevorderden voor de jeugd voor rond de twintig voor gehuwden Inlichtingen en inschri|ving WIM VAN DEN HEUVEL Gedipl. dansleraar ■lid Ned Ver v Dansleraren Dalmatiè 74, Leusden-C, tel 033-42362 boden Er wordt zelfs een „menu" aan bevolen: soep. koffie/melk, belegde broodjes, krentenbrood en fruit toe! Asjeblief, welke andere sport kent zoiets ook? Wij hopen maar, dat de gastvrouwen eveneens aan tafel moe ten zitten. Dat staat niet met zoveel woorden omschreven, maar wordt evenmin verboden. Elk elftal zorgt voor een eigen kin deroppas. waaruit blijkt, dat dit grut wel kom is Er wordt in drie poules ge speeld, naar sterkte ingedeeld in A, B en C. De „Leusdense" qroep zit in C. De uitslagen worden alleen voor statis tische doeleinden verzameld, zodat niemand van de deelnemers bang hoeft te zijn, dat ze via het ANP in de krant komen. Hier ter plaatse is de situatie zo, dat het clubhuis van de LTV Leusden gebruikt mag worden. De „ka- chelploeg" wordt om 9.30 uur aanwezig geacht en die zorgt ook voor de koffie en voor de lunch. Na afloop wordt alles weer keurig opgeruimd, zodat de huis baas een schoonmaakploeg uitspaart. Zolang Leusden slechts de beschikking heeft over 13 speelsters is afbellen in feite niet mogelijk. Daarom vermelden wij het navolgende telefoonnummer alleen voor nieuwe deelneemsters (42610 t/n Jetty Rudolphus, maan dagmorgen tussen 9 - en 9.30 uur). De uitreizen worden gezamenlijk onder nomen vanaf de parkeerplaats bij de Johanneshoeve aan de Hamers- veldseweg. Leusden kan eerst lekker de kat uit de boom kijken (ook wat be treft de samenstelling van de menu's) want voor september geldt het volgen de wedstrijd-schema: 19 september: Huizen-Leusden, Woerden-Loenen, De Haaskamp-Barneveld, Vianen- Phoenix en Hoevelaken-Soest. 26 september: Loenen-Huizen, Bar- neveld-Leusden, Phoenix-Woerden, Soest-Vianen en Hoevelaken-De Haaskamp. ploeg is als geheel zeker niet tegen gevallen. Dat werd aangetoond met de 0-1 uitslag, waarbij de aanteke ning, dat de Leusdense formatie Pleter van Breugel en Erik Wessel door griep miste. Hun vervangers, Stanley Douglas en Rob Ponsen, speelden technisch een uitstekende partij, doch zij kregen het op den duur tegen de veel jongere Twen tenaren toch wel erg moeilijk. Nu wij toch aan het uitdelen van com plimentjes bezig zijn, moet ook wor den gezegd, dat Reinier de Jong, Evert Jan van Zandvoort en Ron Stuurman, de jeugdige nieuwe krachten In de ploeg, vooral door hun enthousiasme In het topteam beslist thuis horen. De strijd aan het Valleikanaal ging vrijwel gelijk op en met vlagen was Leusden zelfs een tikkeltje beter. Heren 1 schiep zich ook kansen, maar die moet je om te winnen wel benutten. In de 3e klasse kreeg je nog wel mogelijk heden om een verloren kans later weer goed te maken. Hier is de situatie duidelijk anders en moet je pakken, wat je kriigen kunt. Zeker tegen een team als dat van Drienerlo, dat wat „ge- groepeerder" hockey op het grasvlies demonstreerde en snel en met meer overleg de zaken vrij gemakkelijk onder controle kon houden Leusden moest het meer hebben van individualistische acties en snelle uitvallen, die echter te weinig konden worden ondernomen door een tekort aan steun vanuit het middenveld. De tegentreffer was niet onverdiend, maar een gelijkspel had de spelverhouding beter weergegeven. Dat gelijkspel fieeft er ook nog ingeze ten, toen Leusden na de opgelopen achterstand een strafpush kreeg toe gewezen. Die penalty werd evenwel gemist en dan mag je ook niet meer spreken van een „feitelijk verdiend ge lijkspel". DAMES Dat Dames 1 in de thuiswedstrijd te gen Weesp, een van de sterkere teams uit de vorige competitie, het moeilijk zou krijgen stond vast. Het team is samen gesteld uit ervaren krachten en „toe komst", maar het juiste onderlinge ver band ontbreekt kennelijk nog. Tot aan de rust bleef de schade nog verrassend beperkt tot 0-2, maar al spoedig na de hervatting werd het 0-3 Toen kon Her- ma Gerber de bekende eer redden. Weesp bracht de uitstekende stand op 1-7. De diverse uitslagen waren: 1-7 12-1 0-1 1-4 1-2 3-3 6-1 8-5 ?-? Dames 1 - Weesp 1 Dames 3 - Muiderberg 2 Heren 1 - Drienerlo 1 Heren 2 - Schaerweyde 9 Heren 5 - Vianen 2 Laren 4 - Dames 2 SCHC 8 - Heren 3 Hilversum 8 - Heren 4 Fletiomare A - Heren A (vet.) LEUSDEN/CENTRUM - Het pas gepromoveerde Oranje Nassau (Amsterdam) was de eerste tegen stander van Antilopen in het nieuwe seizoen. De Leusdenaren hadden hoge verwachtingen van de wed strijd na het goed verlopen oefen programma. Er was serieus getraind en vooral In Den Treek was menig zweetdruppeltje gelaten. Na een wat onzekere opening kon Antilopen via 2-2 nog uitlopen naar een comfortabele 5-2 ruststand In de kleedkamers heerste een zeer optimis tische verwachting over het verdere verloop van de wedstrijd. Het liep evenwel even anders. Het lukte Antilo pen maar niet om de 6e goafin de korf te krijgen. Enkele fraaie kansen bleven onbenut en langzamerhand kreeg Oranje Nassau meer greep op het spel. Met enkele mooie doelpunten kwamen de Amsterdammers langszij (5-5) en de thuisclub kreeg mentaal een flinke dreun toen Oranje Nassau met 5-7 de leiding kon nemen. In de slotfase deed de Leusdense ploeg nog alles om bij te komen, maar de Amsterdammers lieten zich de voorsprong niet meer ontne men. Met een 7-9 nederlaag voor An tilopen kwam het einde. Rob Geutjes 2 keer, Frans ter Maten 2 keer. Anita van Buren, Frouk Geutjes en Gert Nieuwenhuis zorgden voor de Leusdense treffers De overige uitsla gen waren: Eemvogels 1-Antiopen 2 5-3 (jun.) Antilopen 1-Viko 1 5-2 (asp.) Vinken A-Antil. A 1-10 Antilopen B-Dalto B 0-9 Meeuwen C-Antilopen C 0-9 Antil. D-Eemvogels B 2-1 (pup.)s AntiI 2-Midlandia 2 2-1 Antilopen l-T.Z. 1 2^4 RDZ 2-Antilopen 3 0-1 LEUSDEN/CENTRUM - Na de 4-2 winst van de Impala-dames de vori ge week tegen Amersfoort volgde zondag een zeer forse 10-1 zege op AAV In de kelstad. De Leusdense ploeg heeft er kennelijk zin in, al zag het er In de eerste helft nog niet zo naar uit. Via treffers van Karina Vos, Yvonne Leyenhorst en Hetty Boom werd met 0-3 de rust bereikt In de tweede helft werd het doelschleten en behalve de reeds eerder genoem de Leusdense doelpuntenmaaksters scoorde toen ook Margo Agterberg. AAV kon slechts de bekende eer redden, zodat 1-10 de eindstand werd. De heren speelden thuis tegen DSO uit Utrecht, een zeer fors spelende ploeg en met de bepaald niet sterk leidende scheidsrechter liep de wed strijd op den duur aardig uit de hand Impaladoelman Henk Rijnders en een speler van DSO moesten voortijdig de kleedkamers opzoeken. Hoewel Henco Wassenaar en Arris Leyenhorst met elk een treffer Impala al na korte tijd aan een voorsprong hielpen, bleek spoedig, dat DSO beslag op de puntjes zou leg gen. Kennelijk kwamen de Leusdena ren nogal onder de indruk van het hard handige Utrechtse spel. Via 4-4 kwam DSO aan de rust met een kleine 6-7 voorsprong. In de tweede helft kon Im pala de bezoekende ploeg niet langer jn bedwang houden en toen bij 11-14 Henk Renders het veld moest ruimen, kwam Ron Kersten in het hok. Hij deed wel zijn best. maar de lol was eraf voor de Impala's, die blij waren, dat aan de strijd een einde kwam. Al was dat dan ook met 13-18 in hun nadeel. S.V. Achterveld afdeling jeugd. Uitslagen van zaterdag 2 september: Junioren Quick A2 - Achterveld A1 5-0 Soest A3 - Achterveld A1 5-0 Roda B2 - Achterveld B1 1-3 Achterveld B2 - Hoogl.veen B1 3-1 Achterveld C1 - Quick C2 7-3 Hoevelaken C3 - Achterveld C2 1-2 Achterveld C3 - Baarn C4 0-1 Pupillen TOV D1 - Achterveld D1 9-0 Achterveld D1 - Quick D2 5-0 Achterveld D3 - WZA D5 0-5 Soest E2 - Achterveld E1 2-1 Achterveld E2 - Amf.Boys E1 0-0 Achterv. F1 - IJsselm vogels F3 2-2 Programma voor zaterdag 9 sep tember: Junioren Achterveld A1 - Hoogland A1 16.15 Achterveld A2 - Amf.Boys A2 15.00 Achterv B1 - IJsselm.Vogels B215.00 Soest B4 - Achterveld B2 16.15 WZA C2 - Achterveld C1 15.00 Achterveld C2 is vrij Achterv. C3 - IJsselm Vogels C513.45 Pupillen Achterveld D1 - SEC D1 13.00 Achterveld D2 - Hoevelaken D212.00 WZ '49 D5 - Achterv D3 11.00 Achterv. E1 - Hoogland E1 13.00 Limvio E3 - Achterv. E2 12.00 SEC F2 - Achterv. F1 12.00 Zondag 3 sept. 1978. V.V.O.G 3 Achterveld 2 0-6; Achter veld 3 Scherpenzeel 39-0, Achterveld 5 Roda 6 2-1 Dames: Achterveld De Meeuwen 6-0 PROGRAMMA ZONDAG 10 SEPT. '78: Veense Boys - Achterveld 14.30 u. Achterveld 2 H.D S. 2 12.00 u. Barneveld 2 Achterveld 3 12.00 u. Achterveld 4 Barneveld 3 12.00 u. Hoogland 6 Achterveld 5 12 oo u Achterveld 6 Hoogland 7 14.30 u Dames K V V A Achterveld 10.00 u. LEUSDEN/CENTRUM - Na de kla- verjasavond van Leusden Troef op 31 augustus heeft de heer N. Kleefstra, winnaar van de vorige competitie, weer de leiding van de ranglijst in handen genomen De eerste 10 van de nu reeds 24 leden zijn: 1Hr. Kleefstra 78485 pnt, 2. Mw. Kuyper 78286 pnt. 3. Mw. Kleefstra 77996 pnt. 4. Hr Knol 77668 pnt. 5. Hr. v. d. Berg 77625 pnt 6. Hr Kuyper 76988 pnt. 7. Hr. v d. Heiden 75729 pnt. 8. Mw. Knol 75253 pnt. 9. Mw. van Egdom 73393 pnt 10. Mw. Pouli 73231 pnt. LEUSDEN - Uitslag wedvlucht St. Chislain 2-9-'78. Aantal duiven 256. Af stand 219 km. Los 9.30 uur. Snelheid eerste duif 1116.93 m.p.m. Eerste duif 12.46.52. Laatste duif 13.09.36. W. Vrijhoef 14,8,12,18.26.29,4150. P Lambrechts 2.7,9,10,15,20,33.59. H van Zoeren 3, 24, 63. C. Valkengoed 5.13,16,23, 3C, 3137, 45, 54, 56 H. Lambrechts 6,1117, 32, 44, 46, 48, 58, 62. H. Bransen 14, 25, 64, G Hoefakker 19, 36, 42, 60. A. Dusschoten 21. 39, 40, 57. J. Carcia 22, 43, 49 G. Dieters 27, 28, 52, 55 G. Lambrechts 34. 38, 51 V. Brouwer 35. Gebr. Hoefakker 47. H. v. d. Hoek 53, 61. Donderdag 7 september: 9.30 uur: nat kampioenschap schieten 100 m standaardgeweer op de Leusderheide. Organisatie SvL 19.00 uur bekervoetbal DSP-Roda (zo) te Utrecht. Zuilenselaan achter Elinkwijk. Vrijdag 8 september: 9.30 uur nat. schietkampioenschap zie 7 sept 20.00 uur: jaarvergadering B V. Leusden in de biljartzaal aan de Zwar- teweg Zaterdag 9 september: 9.00 uur: nat. schietkampioenschap zie 7 en 8 sept 15.00 uur: voetbal Lopik-Roda (zat), te Lopik. Zondag 10 september: 12.00 uur: handbal Impala-BDC 2 (dames) op het Buiningpark 13.15 uur: handbal SDO-lmpala 1 (heren) te Bussum 14.30 uur: hockey Apeldoorn-Leus- den (heren) te Apeldoorn 14.30 uur: voetbal Roda-EMM op het Burg. Buiningpark 14.30 uur: voetbal Veensche Boys- Achterveld, Westerveenstraat, Nijker- kerveen. 17.00 uur: pnjsuitreiking Amersfoort- se regio tenniskampioenschappen in het Lockhorst-paviljoen op het Buining park. Dinsdag 14 september: 21.00 uur: zaalvoetbal Prins-Pon Voorwaarts in de sporthal te Putten

Leusder Krant | 1978 | | pagina 15