)EP OP SPAANSE ONTBOEZEMINGEN VASTE WEEK-AKTIVITEITEN jsder Krant - Loep op Leusden DONDERDAG 21 SEPTEMBER 1978 21 ITAPJE I0REN- )S ZUID UW KLEDINGBEURS dinsdag 12 september jl. gin- le bezoekers/bezoeksters en de ters van de senioren-soos Zuid lagje uit De reis ging allereerst Haastrecht om daar een kaas- derij te bekijken, dat was eer. Ilige en interessante gebeurte- liema volgde uiteraard het tra- iele kopje koffie met gebak, olgens toog men naar Rot- im, waar met een Spido-booi rondvaart werd gemaakt. Met geserveerd kopje koffie werden elf meegenomen boterhammen ittigd en via een mooie route Ide tocht voortgezet, onder an- langs de Lekdijk. Het heerlijke ie flesje vruchtensap viel bij de es en heren in goede smaak. Het om onderweg nog ergens een ethee te drinken ging door om- digheden niet door. Aangeko- bij het restaurant „De tieuvel" in Maarn werden de en bij een open haardvuur op .borreltje1' getrakteerd en omdat lee was vervallen kon men een de verfrissing nemen. Na een r in bovengenoemd restaurant men weer richting Leusden. het gezelschap om ca. 20.30 lij de Bieshaar arriveerde na een geslaagd „uitstapje". SPREKSAVONDEN JISVERENIGING uisvereniging Leusden organi- gespreksavonden voor ders van peuters en kleuters var. jaar. 5 achtereenvolgende don- agavonden, beginnende op 2 ember 1978. In het wijkgebouw engaarde 33, kosten 10.-. U zich opgeven Bij: zr. Van Bre tel. 41049. Mevrouw Tuin, tel. 8. IMIST nist: grijze poes met witte i, buik en sokjes in Alandsbeek- ongeveer anderhalf jaar oud. 43567 Van 25 t/m 29 september gaat de UW (Unie van Vrijwilligers) weer een kledingbeurs organiseren in de Chr. Ger. Kern aar de Grote Haag in Amersfoort. Uw goede, hele en vooral schone kleding kunt u inleveren: maandag, 25 september van 1-4 uur dinsdag, 26 september van 10-4 uur. In- scnrijfgeld ƒ1,- per persoon. Om wacnten bij het inleveren zoveel mo gelijk te beperken, worden er vanaf maandagmiddag 1 uur volg nummers uitgegeven, ook al voor de dinsdag. Uw ingeleverde kleding zal door de UW verkocht worden, en wel op woensdag. 27 september van 10-8 uur 's avonds en donderdag, 28 september van 10-4 uur. Vrijdag 29 september van 10-1 uur kunt u het geld van de verkochte kleding afha len en de niet-verkochte kleding mee terugnemer.. 10% hiervan wordt in gehouden voor het UW-werk. Inge nomen word:: winter- en zomerkle ding tw. dameskleding maximaal 10 stuks per persoon, peuter- en kin derkleding maximaal 10 stuks per Dersoon. Geen babykleding (wel volledige baby-uitzetten). Ook judo- en gvmDakjes, schaatsen en rol schaatsen tennis- en wintersport- kledinc (mits in goede staat). Om teleurstelling te voorkomen: de UW neemt geer" te korte kleding aan! Kijkt u dus vast zelf thuis of uw kle ding we! voo- verkoop geschikt is. Voo' verdere inlichtingen kunt u bellen naar (033)-24315 of 43802. Op de verkoopdagen worden vanaf 9 uur s morgens volgnummers uitge geven. VERKEERD TELEFOONNUMMER Ir. ons artikel van vorige week: „Blijhof heeft program klaar" stond nelaas een verkeèrd tetefoonnum- mer. Wie mee wi! doen aan de ver- scnillende aktiviteiter. (zoals de winterclubs voor diverse leeftijden) kan bellen met Hona v. d. Burg, tele foon 42252. Of Marianne Kleuters, tel 43516 BEZOEK AAN DE BAKKER Kortgeleden bracht een groep kinderen van de Montessori-kleuter- school een bezoek aan bakker v.d. Hoven en dat betekende natuurlijk weer lekker avontuurlijk meedoen: (zoete) broodjes bakken en na afloop proeven. Een erg plezierige diskus- sie. dat staat buiten kijf. Op de foto: een beeld van het bezoek. PROGRAMMA VREDESWEEK 1978 KURSUSSEN VROUWEN VOOR Het programma van de Vredes- week 1978 in Leusden ziet er als volgt uit: 23 september: Speciale Vredes- dienst. 19.00 uur in de R.K. Kerk St. Jozef. 24 september: Speciale Vredes- dienst. 10.00 uur in de kapel van Don Bosco; Discussiebijeenkomst: on derwem ..De Dubiieke oDinie en (kern)bewapening' met inleidingen van prof. Röling en dr. Barnaby. 15.00 uur in de Johanneskerk West singel 30 Amersfoort: Politiek Avondgebed: bezinning over kern bewapening met prof. Röling en dr. Barnaby, 20.00 uur in de R.K. Kerk 't Zand te Amersfoort. 26 september: Vredeskraam met in formatie over kernbewapening. 9.00-12.00 uur op de markt aan de Biezenkamp; Poppentheater van een Hilversumse IKV-groep over kern bewapening. Na afloop diskussie: 20.p0 uur in de Johanneshoeve Ha- mersveldsewea. N.B. Voor verdere informatie lees de Vredeskrant 1978 over kernbewape ning. Verkrijgbaar op bovenge noemde plaatsen. I RUG oals zovelen in ons dorp zijn terug van weg geweest. Niet iet warme zuiden of het lieflijk il, nee, uit het woeste noor- i, via Denemarken Zweder r Noorwegen. Mensen, men- wat een ruimte. Niet alleen ed en lang maar vooral hoog. ir mij eigenlijk te hoog. Het J<e is, dat je na een paar we- zonder tv., radio, krant, zelfs lisder Krant, geleefd te hebber wereld toch schijnbaar doo' ait. Niemand mist je. Alleen de en, die voor de post en de nten zorgen In ons goede lp gaat alles zonder ons ge en door. huizen bouwen, we- aanleg, wegen slopen (tus- haakjes. dat stuk afgesloten kienweg is een veilige roi- laatsenbaan, de kinderen ge- ten). omen we in Denemarken, ais oed ingelicht ben: 29 mensen een vierkante kilometer, bi i vierhonderd. Doodeerlijke msen, zeker op het platte, goi- nde land. op het eiland Samsc ar 6000 mensen wonen, is één dwachter die tevens boe7 is. de boerderijen staar lampjes met groenten en fruit weegschaal en een jampot, pakt en weegt wat. de prijs lat er op, en doet net geld in he: •je, 's avonds kijkt de boer wat ever is. ietssloter zijn daar onbe- mi. In een winkeltje sta je wei ns een poosje voor er iemanc komt dagen om je te helDen. zal daar ook geen paradijs k maar denkend aan Holland ik brede rivieren traag door vlakke landsehap gaan. o ',da's van Marsman. Denkend Holland zie ik fietsendieven "vallen, etc. etc. M'n leven lang wilde ik zo teg het beeldenpark zien var Noorse beeldhouwer Vige- W. die in honderden monu mentale uit grijs graniet gebou wen figuren de levensgang van de mens uitbeeldde Nou. enkele ontroereno mooie kinaerfiguurtjes en vooral de oudere mens. spraken ons ge weldig aan maar veel van die honderden beelden waren te sta tisch, te onbewogen, zoais een reisgenote zei: wat een harde Mussolinikoppen! Toch zijn we blij dit meegemaakt te mogen hebben. Maar wat een ruimte in die lan den! 't Is een ondankbaar land voor notoirs bezwaarschrift- schrijvers, die zouden zich hier geioo' ik ongelukkig voelen En toch. overwooc ik. zouden deze lieden niet kunnen emigreren uit dat beroerae dorp dat alsmaar aanslagen pleegt op tuintjes, straatjes Drivacy en maar win kels opricht waar zij ze niet wil len? het irritante van Noorwegen is dat er achter elke berg weer een andere ligt. sukkel je zo'n 20% helling op. kilometers lang. dan ligt er weer een andere. Aan de ene kan', var de weg duizend meter noog, aan de andere kant duizeno meter diep. Om kippevel van te krijgen. Had ik ook. We heDben om met Gulbran- sen te spreken, de winden om de rotser. noren waaien er de bos sen horen zingen. Hier en daar in de hoogte boerderijen waarvan men bezig was het vee van de zomerweider naar de stal te brenger. Dat deden geëman cipeerde vrouwen die met eer, kudde soms twee dagen in de weer waren. Bij die boeren bedrijven stevige zware nutter, van boomstammen, versierd met orachtic houtsnijwerk, dat snij werk ooen de boeren 's winters, die hutten worden gebruikt om Oe wintervoorraden te oewaren, groenten en fruit, vlees, enz., een soon diepvneskist. Zomers wor den ze verhuurd aan toeristen. In zo n Derghutje aan een groot mee; comDOneerde Edward Grieg o.a. zijn muziek bij Peer Gynt, het drama van de toneel schrijver Henrik Ibsen. Over houtsnijwerk gesproken, we waren pas in het dorp bij een z.g. open huis voor meubels, stoelen, tafels, kasten, alles in eerlijk handwerk gemaakt, daar hadden we nou niet voor naar het noor den gehoeven, 't was hier ook. Slim zijn die luitjes daar. ze vangen de talloze watervallen in grote buizen en maken daar op de een of andere manier elec- triciteit van, een kilowatt kost dan p.l.m. 4 Ore is 2 cent. het overschot exporteren ze naar Zweden en Denemarken, mis schien in kratjes of zo Ze verkopen olie en benzine die ze uit hun olieplats op zee halen. Die olie en benzine wor den onder de naam Norol ver kocht uit pompen met de natio nale kleuren 'k zie het bij ons: pompen met nationale kleuren. Dat doen wij niet. D'r zouden zc actiegroepen komen. Als 't nou nog een andere kleur was In die noordelijke steden is veel van de 17e eeuwse Holland se invloed merkoaar koop manshuizen, pakhuizen en zelfs een grachten-aanleg. Soms waan je jezelf in een stukje Am sterdam. In mijn onschuld dacht ik. dat de rendieren uitgestorven waren, maar ergens was eer, hoogvlakte waar er nog zo'n der- tigduizeno leven, we hebDen er geen een gezien, 't Was jammer, want we hadder. de kleinkinde ren er een beloofd. Ook waren we in Lego land van 't speelgoed weet u wel. Madurodam in Lego blokjes. ongelooflijk, schepen, treinen, molens, dorpen, steder. alles in beweging, een dorade voor grote en Kleine kinderen. Alles bijeen was het een verbij sterende ervaring die andere kant van Europa. We zijn weer blij terug te zijn. Je mist zoveel al die dagen- geruzie in de regering, acties hier en acties daar. de grote en kleine ergernissen van een te voi land, de hondetroep en katteniast. de kleurrijke bevolking in tegen stelling tot Oaar. waar blond overheerst. Maar het was om nooit te vergeten. Sp. Een aantal volkshogescholen en vormingscentra bieden een geza- melijk pakket aan van een 5-tal soorten kursussen voor vrouwen. Deze kursussen zijn bestemd voor vrouwen, die er naar onze ervaring juist behoefte aan hebben om met andere vrouwen te praten over wat hen bezig houdt Ook vormingscentrum Kontakt der Kontinenten te Soesterberg biedt uit dit pakket de volgende kur sussen aan: Een kursus van 3 dagen voor oud-Vös^kursisten. waarin het de bedoeling is om terug te blikken op de Vos-kursus en zich te bezinnen op verdere mogelijkheden. Bij voorkeur voor een gehele Vos- groep, maar het is ook mogelijk om individueel of met kleinere groepen in te schrijven. De Kursus zat worden gehouden van 25 Urn 27 aprii 1979. De kursus „Kom er maar eens uit..." voor vrouwen, die met hun emancipatie bezig willen zijn, zal plaatsvinden van 22 t/m 24 novem- oer 1978. Bi) voorkeur voor een be staande groep van Moeder-Mavo, buurthuis, soos etc. „Vrouw wat nou..." is een kursus voc vrouwen die hun opvoedings taak bijna voltooid hebben. In deze kursus gaat het om het over denken van deze situatie en het zoe ken naar nieuwe mogelijkheden. Een vijfdaagse kursus van 11 t/m 15 juni 1979. Nadere inlichtingen en informatie: Kontakt der Kontinenten. Amers- foortsestraat 20, Soesterberg, tel: 03463-1755. T.n.v.: Annelies van de Molen WINTERCLUBS BLIJHOF Over twee weken. 4 en 5 oktober, starten Oe winterknutseiclubs voor kinderen van 6 tot 12 laar. Er kunnen noc heel veë kinderen geplaatst worden in alle drie de groepen. De dager en tijden zijn: 6 en 7 jaar 14.00-15.15 uur op woensdag: 8 en 9 jaar 16.15-17.30 uur op donderdag: 10 er, 1* jaar 18.45-20.00 uur op woensdag De leiding hoopt er dit seizoen weer echt iets gezelligs van te maken, iedereen is welkom. De clubs duren tot en met maart '79 en kosten voor leden van Blijhof slechts 20.-. nie*. leden betalen 40,-. U kunl de kinderen opgeven bij Karin Oskamp. Bruinhorst 2, tel. 42015. INFORMATIEMARKT IN DE OPENBARE BIBLIOTHEEK t/m 25 november wordt in de hal van de bibliotheek „Nieuw Langenbeek" een informatiemarkt gehouden, waar elke week drie verschillende groeperingen hun materialen ten toonstellen. In de week van 26 t/m 30 september zijn er de volgende groeperingen: „Nieuwe levensstijl", „Vrouwencafé" en „ENWB". In de week van 25 september tot en met 30 september zal, mede i.v.m. de vredes sweek van het Inter Kerkelijk Vre desberaad die dan gehouden wordt, in de bibliotheek een stand aanwezig zijn die informatie verschaft inzake het doel en het motto van deze week namelijk „Help de kernwapens de wereld uit, om te beginnen uit Ne derland" alsmede de in Leusden ak- tieve „Kern van het Verbond tegen de Kernwapens" Daarnaast zal in dezelfde week een min of meer gelijk gestemde bewe ging namelijk de werkgroep „Nieuwe Levensstijl", voortgekomen uit de plaatselijke kerken op initiatief van de Raad van Kerken in Nederland, acte de presence geven met infor matie over de doelstellingen van de landelijke zowel als de plaatselijke beweging en verwijzing naar een veelheid van literatuur over dit on derwerp zowel in de vorm van boe ken als brochures, tijdschriften e.d. De N.L.-werkgroep te Leusden, die zich onder andere bezig houdt met literatuurstudie, discussie-avonden, kerkdiensten, informatie-avonden en diverse akties om direkte hulp aan daaraan behoeftigen te verlenen, wil van deze gelegenheid meteen ge bruik maken om een plaatselijke bliksemaktle aan te kondigen. Het gaat hier om de aktie „Een brommer tegen de kommer", waarmee beoogd wordt om de inlandse assistent van een SNV-wijkverpleegkundige in Opper Volta aan een bromfiets te helpen om zodoende 7 dorpen mèèr van de broodnodige zuigelingen zorg en -voorlichting te voorzien. EERSTE PAAL Op vrijdag 29 september aan staande zal in het plan Princenhof (werkgelegenheidsterrein) de eer ste paal worden geslagen van het kantoor van de Stichting Bejaarden huisvesting. Dit zal uiteraard of ficieel gebeuren door één van de le den van het college van b. en w. Wie dat za! gaan doen, was op dit mo ment nog niet bekend. Volgende week méér hierover. DEZE WEEK IN DE GEMEENTE R.K. PAROCHIE ST. JOZEF ORGANISATIE VAN DE BIJ BEL WEEK 1978 8-14 OKTOBER De werkgroep, die de bijbelweek voorbereid is een aantal keren bij elkaar geweest. Er is gezocht naar mogelijk heden om de Bijbel propageren. We willen de volgende zaken al graag aan u kwijt, want we hebben uw mede werking nodig. 1. Tentoonstelling uit eigen bezit Wie helpt ons aan oude bijbels en bijbelse voorwerpen voor deze ten toonstelling (reakties naar de heer A. Sikkens, Wil- genlaan 18 of naar Pastor H. Lieberom, pastorie) 2. Maquette(s) van bijbelse plaats Medewerking werd gevraagd van de scholen.... ook voor 3.Bijbeis spel of toneeltje Op te voeren tijdens de bijbelweek door schoolkinderen. 4. De Bijbel in de verkondiging De pastores zullen hun preken op de Bijbelweek afstemmen. Aan de werk groepenvoor kinder(neven)diensten zal om medewerking gevraagd worden. 5 Ook op de Open Deurdienst zal de Bijbel als centraal thema krijgen. 6. Gezamelijke gespreks-avond van alle bijbelkringen en/of gespreks groepen 7. Dia's over Israël. EERSTE HUWELIJK Vorige week vrijdag werd het eerste huwelijk in de kapel van het Gereformeerd Dienstencentrum in Leusaer voltrokken. Hiermee werd een traditie hersteld want ook in de kapel van het vroegere zendings centrum iri Baarn werden huwe lijken van medewerkers beves tigd. Vrijdag trad Wilma Kleywegt die op de financiële administratie van het centrum werkt in het huwelijk met marine-officier Jan van de Wa ter. Ds. H. J. Bavinck, staffunktiona- ris van het dienstencentrum beves tigde dit huwelijk. De voor deze hu welijksplechtigheid benodigde at tributen en ouderlingen werden ver zorgd door de Gereformeerde Kerk van Leusden. Op de foto: het pas getrouwde paar. LEUSDEN/CENTRUM EN ZUID donderdag 21 september: Schaaps kooi Groot Krakhorst, algemene wijk raadvergadering De Wetering, 20.00 uur vrijdag 22 september: gemeentelijk Voorlichtingscentrum Zwarteweg, jaar vergadering Comité Milieuzorg Leus den, 20.00 uur zaterdag 23 september: R.K Kerk St. Jozef, Hamersveldseweg Speciale vredesdienst, 19.00 uur zondag 24 september: R.K. Kapel Don Bosco, 10.00 uur, speciale vre desdienst zondag 24 september: gebouw Pon. 10.00 uur. bevestiging ds. Ridderbos Marcuskerk, 16.00 uur. intrede ds. Ridderbos. maandag 25 september: De Hakhorst, 20.00 uur, Vrouwencafé: ,,Zo worden kleine meisjes groot" dinsdag 26 september: Raadzaal. CML-werkgroep Ruimtelijke Ordening, openbare bijeenkomst, 20.00 uur dinsdag 26 september: Aktrviteiten Vredesweek, bij de markt Biezenkamp: 9.00 tot 12.00 uur. vredeskraam-infor- matiestand Poppentheater van Hil versumse IKV-groep, na afloop diskus sie Johanneshoeve, 20.00 uur. woensdag 27 september: Club gebouw Blijhof, Ansfnduslaan. 13.30 uur en 15.30 uur: filmvoorstellingen voor de jeugd woensdag 27 september: 9.00 uur nandwerk-hobbyclub Ons Gebouw woensdag 27 september: Groot Krakhorst (varkensschuur), 9.30 uur Gezamenlijke ochtend van de Vrouwenraad Leusden, Lezing: De vrouw en de Europese gedachte" woensdag 27 september: raadzaal 20 00 uui. Openbare vergadering van de gemeentelijke commissie Onderwijs (technische commissie) donderdag 28 september: Bavoort, Trekerweg 28 Jazzclub Leusden met De Kalamazoo's donderdag 28 september: Raadzaal. 20.00 uur, openbare raadsvergadering, zaterdag 30 september: Blijhof, club gebouw Ansfriduslaan, kreatieve instuif van 10.00-12.00 uur Verder elke veer tien dagen op zaterdag. Kinderen be neden 4 jaar alleen onder geleide van vader of moeder. tot 30 september: Bibliotheek Nieuw Langenbeek, tijdens openingsuren, in- )rmatiemarkt met „Nieuwe levens tijl" Vrouwencafé en de ENWB-afde- ling Leusden. In kader 100 jarig bestaan boerderij ACHTERVELD 21 september: 13.30 uur, bejaarden- soos Ons Gebouw zondag 24 september: 21.00 uur dan sen D'Ouwe Peerdestal maandag 25 september: algemene ledenvergadering Carnavals vereni ging 20.00 uur Café Buitenlust dinsdag 26 september: 9.00 uur Wel fareclub Zonnebloem Ons Gebouw donderdag 28 september: 13.30 uur bejaardensoos Ons Gebouw Opgave voor deze rubriek uit sluitend schriftelijk (zo kort moge lijk) aan de redaktie van de Leusder Krant, vaste week-aktiviteiten, Post bus 11Leusden-centrum of op ons kantoor: Rozendaallaan 9. De redak tie stelt zich niet verantwoordelijk voor eventuele fouten inde opgaven. OPPASDIENST LEUSDEN Voor een oppas kunt u bellen naar mevr B. Hassink, Azuriet 17, tel. 43132, Leusden-Centrum. JEUGDCLUBS VROUWENCAFÉ LEUSDEN Elke maandag van 20 tot 24 uur. Eet café De Hakhorst, Waarden 25, Leus den-centrum Inlichtingen: Ada v. d. Vlist, Landweg 76, Leusden-c. telefoon 42214. KINDERCLUBS Kinderclubs werkgroep Geref. kerk (vrijgemaakt). Elke zaterdagmorgen boerderij Groot Krakhorst voor kinderen van 5 tot 12 jaar van 10 tot 11.30 uur DE ZONNEBLOEM Bejaardensoos: iedere dinsdag van 14 tot 17 uur Handwerkclub: iedere donderdag van 14.30 tot 17 uur Deze aktiviteiten worden gehouden in de Jo hanneshoeve, Hamersveldseweg 40, Leusden-centrum. LATENT TALENT Kursussen voor en door inwoners op het geDiea van Samenleving. Hobby en Techniek. Cultuur en natuur, Moderne talen en Kreatieve Handvaardigheid Proqrammablad verschiint halfjaarlijks, half augustus en eind december. Nadere inlichtingen: 033-4180 en 42992. BIBUOTHEKEN Nieuw Langenbeek: Leusden/Cen trum: Dinsdag van 14 tot 17.30 uur en van 18.30 tot 21 uur Woensdag van 10 tot 12.30 uur en van 14 tot 17.30 uur Donderdag van 18.30 tot 21 uur. Vrijdag van 14 tot 17.30 uur en van 18.30 tot 21 uur. Zaterdag van 10 tot 12.30 uur Zondag en maandag gesloten Boekenmolen: Leusden/Zuid: Maandag van 14 tot 17 uur. Dinsdag van 19 tot 20 uur. Donderdag van 14 tot 17 uur. Vnjdag van 18.30 tot 20 uur Achterveld: Vrijdag van 19 tot 20 uur. Zondag van 10.30 tot 12 uur. Dinsdag van 15.15 tot 16.30 uur 't Claeverenblad uitgaande van de Hervormd/Gereformeerde Kerk Leus den Jeugdclubs, in het jeugdhonk 't Claeverenblad. Hamersveldseweg 102, Leusden-centrum, telefoon 033- 43901 - 5 t/m 7 jaar: elke woensdagmiddag, van 14.30-16 00 uur - 8 t/m 10 jaar: elke maandagavond, van 18.30-20.00 uur. - 11 t/m 13 jaar: elke woensdag avond, van 19.30-21.00 uur. - 14 t/m 15 jaar: elke vrijdagavond, van 19.30-21.30 pur - 16 jaar en ouder: elke donderdag avond. van 20.00-22.30 uur. Elke zaterdagavond: soosavond voor jongelui van 16~jaar en ouder. Leusde- naren kunnen hiervoor een pasje krij gen. Start zaterdagavond 16/9 om 20.00 uur. 't Trefpunt, Amhemseweg 75, Leus den/Zuid. telefoon 033-41040. Uit gaande van de Nederl. Herv./Gere- form Kerk. - 7 t/m 9 jaar: elke maandagavond, van 18.30-20.00 uur. - 10 t/m 12 jaar: elke woensdag avond, van 19.00-20.30 uur - 13 t/m 15 jaar: elke vrijdagavond, van 19.30-21.00 uur, (onder voorbe houd) DE UW-LEUSDEN SEERT: ORGANI- in Centrum: iedere donderdagmiddag van 14 00 tot ca 16.30 uur een se- niorensoos in Sportzaal Groenhouten, De Meent 4. In Zuid: iedere dinsdagmiddag van 14.00 tot ca. 16.30 uur een semoren- soos in de Roda-kantine. Burg Buiningpark Op beide sociëteiten kunt u o.a kaarten, handwerken, sjoelen, een praatje maken e.d en ieder is daarbij van harte welkom. Voor bezoekers/sters die slecht ter been zijn of niet op eigen gelegenheid naar één der sociëteiten kunnen ko men. kan eventueel voor vervoer ge zorgd worden. Wilt u daarover dan even bellen naar mevr Geomini, tel. 42339 voor Centrum en naar mevr. Brinkert, tel. 40710 voor Zuid. kerkdiensten ACHTERVELD Ned. Herv. Kerk zondag 24 september aanvang 9.00 uur. Wel. Eerw. heer Capelle uit Putten R.K. Kerk zaterdag 23 september aanvang 19.00 uur H.Mis zondag 24 september aanvang 8.30 uur H.Mis; aanvang 10.30 uur Hoog Mis LEUSDEN NHK/GK Donderdag 21 september Lisidunahof 19.00 uur, ds. Willemse Zondag 24 september „Pon"-gebouw 10.00 uur. ds W Stolte, Goes, Geref./ Herv dienst, bevestiging ds. J. S. Rid derbos., 18.30 uur, ds. Weernekers. Herv dienst Marcuskerk 9.00 uur, dr. H Bartels, Amersfoort. Geref./Herv. dienst. 10.30 uur, dr W Balke, den Ham, Herv. dienst (G.B.), 16.00 uur, Intrede ds. J. S. Ridderbos Geref. Kerk (Vrijg.), Gebouw v d. firma Pon, Bavoortseweg 2, zondag 24 sep tember: 8.15 en 16.30 uur: ds. M. Nap. R.K Kerk St. Jozef: za. 19.00 uur: H. Mis; zo. 8.00 uur: H Mis; 9.30 uur: H. Mis; 11.00 uur: H Mis. R.K. Kapel Don Bosco. za. 19.15 uur: H. Mis. zc 10 00 uur H. Mis; 11.30 uur H. Mis burgerlijke stand LEUSDEN - Geboren: 8 septRo nald Hendrikus Mana.z.v. M. G. M Bes- seling en A. A. M de Klerk (Hamers veldseweg 116); 11 sept.: Jacob Albert. z.v A. Muller en M. L van Luik (Van Oldenbameveltstraat 80); 6 sept.: Fre- derike Gerdien. d.v M C A. Brongers en S. Crommelin (Aragon 8); 1 sept.: Lilian d.v J H. Vallentgoed en M. E. van Caubergh (Heggerank 20); 5 sept.: Esther, d.v. E. van Ginkel en C. J. van den Brink (Dinkelwijk 67) Gehuwd: 8 sept.: A. J. L Visser en Th A. van den Berg. Overleden: 9 sept. Abraham Over- vest. 24 jr., geh. m. W van Loenen; 10 sept.: Rijkje Kleinveld. 81 jr., wed v. A. Kerkhof CITAAT VAN DE WEEK Volgens velen het nieuwe motto van het CDA: „Laten alle armen en behoeftigen tot ons komen Dat was het weer voor deze week. P. S.

Leusder Krant | 1978 | | pagina 21