lockeywinst weggelegd voor ploeg uit Leusden ;nap herstel van roda-zaterdag uidelijke zege in spannende wedstrijd Tafeltennisjunioren verspelen kampioenschap Impala-handbalheren kregen klop ploeg zorgde voor aanval na aanval Achterveld wint van koploper Amsvorde LEUSDEN STERK IN SCHIETVIERKAMP SCHAAKCLUB LEUSDEN HOOPT OP GELIJKSPEL sm. Achterveld Roda'46 r- RODA'46 AMSVORDE Leusder Krant - Sport DONDERDAG 23 NOVEMBER 1978 19 ENSCHEDE - Met lichte wraakge- ilens vanwege de In feite niet ver- ide 0-1 nederlaag In de mlngswedstrljd van de lopende npetitie tegen Drtenerlo toog isden naar Enschede. Op de pus van de Twentse Hogeschool ft Drlenerlo haar fraaie ac- imodatle. De wijzen kwamen uit ,wt Oosten, wordt nogal eens be- Sterd, maar de sllmmen zitten In het centrum van ons land. I Heren 1al na een viertal wedstrij- m |n de 2e klasse redelijk inge- ,eeld op het belangrijk hogere tipo dan In de 3e klasse (waaruit usden promoveerde), draait de Iste weken heel wat stabieler en veroverde inmiddels al heel wat puntjes. De Leusdenaren lieten in de eerste helft van de wedstrijd, die vrijwel gelijk opging, het middenveld wel over aan Dnenerlo om met snelle uitvallen op tijd en stond de nodigeverwarring te zaaien in de oostelijke defensie. Kort voor rust had die taktiek succes toen Erik Timmer een lange corner in de cirkel sloeg Pe ter Elffers stopte de bal en gaf Frank Marree de kans om zijn ploeg op een voorsprong te zetten. Vrijwel direct na de rust bracht het vaste strafcornertrio Timmer. Elffers en Marree Leusden zelfs op een vrij riante 0-2 score. Een te grote weelde voor de bezoekers? Je zou het gaan denken, maar de verdedi gende opzet van het spel was gepland en pas toen Dnenerlo uil een straf- corner (15e minuut) en een strafpush (17) op 2-2 was gekomen, werd meer op de aanval gespeeld Leusden hield het hoofd koel en pro fiteerde van een van de weinige kan sen. toen Peter Nobels kort voor het einde uit de rebound van een hoekslag zijn team alsnog op 2-3 kon brengen en die kleine voorsprong werd niet meer uit handen gegeven. De kansen op het be houd van het 2e klasserschap zijn met deze zege weer wat groter geworden en 1 -7 (zoals in de eerste wedstrijd te gen Apeldoorn) zal het a s zondag in Leusden tegen deze topploeg zeker niet worden. DAMES WONNEN Dames 1 won ook en wel met 0-3 in en tegen Loenen. Toch moet ons van het hart. dat het damesstandaardteam door de elftalcommissie kennelijk tekort wordt gedaan ten faveure van Dames 2 Het is immers normaal, dat het eerste team de sterkste formatie uitmaakt Niet echter bij de MHCL, waar - met de be doeling van een vrij problematische promotie van Dames 2 naar de reserve 3e klasse - het eerste team (dat toch niet kan degraderen) verwaarloosd wordt. Het gaat daar niet alleen op de grootte van de op 2 na louter nederla gen. maar om de ambitie, die wel eens verloren kan gaan als niet anders wordt gewerkt. Dat vragen wij ons af bij het verne men van het feit, dat Dames 1 naar Loenen vertrok met niet minder dan 4 invalsters (2 ..huisvrouwen" en twee meisjes uit A2. waarvan Denise de Bondt weliswaar de drie treffers voor haar rekening nam). De wedstrijd tegen Loenen had ook anders kunnen aflo pen. Herma Gerber liet de Loenense dames ook ditmaal geen scoringskans, al scheelde dat maar weinig De uitsla gen bij de senioren waren: Heren 3-Baarn 3 0-3 Heren 4-Weesp 3 0-6 Dames 2-Kampong 4 0-3 Dames 3-Leerdam 1 0-0 Drienerlo 1-Heren 1 2-3 SCHC 6-Heren 2 2-1 Barneveld 3-Heren 5 1 -0 Loenen 1-Dames 1 0-3 Jeugduitslagen: Meisjes A1-Haaskamp A1 1-3 Meisjes A2-Loenen A1 2-3 Meisjes C2-Leerdam C1 0-0 Meisjes D1-Weesp D1 3-2 Meisjes E1-Gooische E1 2-3 Jongens B2-Muiderberg B1 0-2 Jongens B3-Gooische B5 0-4 Jongens D1-Soest D1 4-2 Jongens D4-Soest D3 0-1 Jongens D5-Schaerwe D4 0-4 Jongens E2-H'sum E1 1-2 Jongens E4-Fletiomare E2 2-5 Soest B1-Meisjes B1 3-2 Schaerweyde D3-meisjes D2 6-0 Kampong D3-meisjes D3 2-0 Hilversum A2-jongens A1 2-1 Gooische B2-jongens B1 3-0 Soest C1-jongens C1 2-2 Gooische C5-jongens C3 1 -3 Voordaan D1-jongens D2 4-5 Soest D2-jongens D3 2-3 Baarn El-jongens E1 4-2 BREUKELEN - Op het kleine veld jan CSV/Vitesse te Breukelen is ndanks het winderige weer de ont- jioeting met Roda een spannende i goede wedstrijd geworden van wee aanvallend spelende en bijna ilijkwaardlge ploegen. Het was Jdelljk te merken, dat Roda wat joed te maken had na de onver- rachte nederlaag van twee weken jeleden tegen Brederodes. Er werd iterdagmlddag bijzonder hard ge werkt door het gehele elftal, met als uitblinkers o.m. aanvoerder Ron van Ooljen, Henk ten Ham en Wilfred van de Pas. Rijk Rljnders ontbrak In het basisteam. Hij was vervangen door Charles Krijgsman, die op een bij zonder goede wedstrijd kan terug zien. In de beginfase golfde het spel vlot op en neer. Roda '46 had in de eerste helft de harde wind tegen en rond de 10e minuut kwamen de Leusdenaren bij zonder goed weg na een midgreepvan hans Ruitenberg bij een Breukelense aanval. Deze „waarschuwing" was te vens het begin van een nog sterkere Roda-pressie In de 20e minuut werd de bal hoog voor het doel van Vitesse gebracht. De zeer actieve Fred de Smalen kopte subliem in, maar een Vitesse-verdediger kon de bal als laatste redmiddel nog uit het doel slaan De toegekende penalty werd door Fred hoogstpersoonlijk doeltreffend benut. Tot aan de rust bleven beide ploegen om beurten gevaarliik. zonder dat daar- bi| werd gescoord. Na de hervatting probeerde Vitesse, vechtend voor de tweede plaats op de ranglijst, met zeer veel inzet de achterstand weg te wer ken De Roda-defensle kreeg het bij zonder zwaar te verduren en na 15 mi nuten had de thuisclub succes, toen de geheel vrijstaande linksbuiten onberis pelijk inschoot. De bal werd in eerste instantie nog door Henk ten Ham ge keerd. maar op het tweede schot was hij kansloos. KANSEN In de 20e minuut liep Jan Lagerwey tegen het geel op van scheidsrechter van Wijk omdat hij een tegenstander ten val had gebracht. De Breukelense ploeg bleef hardnekkig aandringen. Hierdoor kregen de snelle Roda-voorwaartsen kansen en die werden diverse malen benut. Na een half uur in de tweede helft werd bij een Leusdense counter door Charles Krijgsman de bal naar René Stoelhorst gespeeld, die uit een moeilijke positie fraai 1-2 scoorde. „GOUDEN WISSEL" Vitesse bleef aanvallen, maar Roda hield het koppie koel. Een minuut of 10 voor afloop werd Krijgsman ver vangen door good-old Ray Bre- werton. Een „gouden wissel" noem de trainer Ruitenberg dat later, want Ray zorgde definitief voor de (1-3) zege. Via een goede één-twee met René Stoelhorst schoot hij van af stand fantastisch hard In de rechter bovenhoek onhoudbaar raak. Met deze mooie overwinning blijft Roda in de running. A.s. zaterdag moeten de roodzwarten hun hoge positie op het ranglijstje waarmaken bij koplo per PVDV. LEUSDEN/CENTRUM - Voordat lolf de Haan en Milko de Kruljff aan lun wedstrijd tegen lduna-a begon nen leek het een moeilijke opgave: ,wln met 5-0 van deze jongens en verlies maximaal één game". Met 5-0 •innen deden de Leusdense junio ren erg vaak, maar alleen tegen Idu- na waren ze met 0-5 de boot in ge- jtan en dus moest de return abso luut met 5-0 gewonnen worden. Naarmate de wedstrijd vorderde ste den de kansen en toen Milko aan de laatste wedstrijd begon was de stand 4-0, met slechts 1 verloren game. Ook Milko begon goed: 21-3 voor de eerste game en toen stokte het spel. Zenuwen of overmoed? De tweede game ging verloren met 16-21 en deze klap kwam Milko niet meer te boven. Ook de derde game ging met 15-21 verloren, zodat Iduna kampioen werd van de 3e klasse A. Ook het eerste team van Leusden zag deze week de laatste kans op een kampioenschap in rook opgaan Alleen een 8-2 overwinning in Nijkerk bij Rega 5 had een titel kunnen opleveren, maar daarvoor gaven de Nijkerkers geen kans. Piet van de Bree en Max Muller konden slechts de Leusdense eer red den, 8-2 dus i.p.v. 2-8 Dat TTCL 2 van Rega 8 zou winnen, stond eigenlijk al bij voorbaat vast. Dat de Nijkerkers slechts met 2 man ver schenen versnelde alleen de eenzijdige wedstrijd. Alleen Jan Caspers kon- centreerde zich ten volle en zorgde dan ook voor 3 winstpunten De 8-2 uitslag heeft alleen betekenis voor statistici. RETURN Ook in de returnwedstrijd tegen UTTC 7 had het3e Leusdense team het moeilijk. Hoewel Kees Gijsbertsen (als invaller voor Frans Rave) uitstekend heeft gespeeld, kon ook hij niet voor komen dat de nederlaag groot uitviel (2-8). TTCL 4, zich bewust van het deg radatiegevaar, heeft met de moed der wanhoop gevochten tegen UTTC 9 Voor de zoveelste keer echter werd het weer een 4-6 nederlaag, hetgeen be wijst van hoeveel belang het dubbelspel is. Steeds weer wordt door dit team het dubbelspel verloren en dat zou zonder meer 3 winstpunten gescheeld hebben. Nu blijft de toestand kritiek voor dit team. KRACHTSVERSCHIL Veel beter verging het Gerard van Gelder, Ron Meijer en Wijtze van de Zwaag, samen het 5e team vormend. In een uiterst spannende wedstrijd werd mede-koploper Barneveld 4 nog wel in eigen huis verslagen met 6-4. Wanneer donderdag van UTTC ge wonnen wordt, is het kampioenschap een feit. Koploper Burger 3 maakte het TTCL 6 erg lastig. Het grote krachtsverschil werd goed weergegeven door de 2-8 eindstand in het voordeel van de Zeistenaren. UTRECHT - In de Demkahal te Utrecht kwamen de heren van Impala tegen Attila 3 al spoedig op een 2-0 achterstand. Theo Prinsen en Gerard Voskuilen deden daar wat aan, en weldra was de stand weer gelijk. At tila bleek daar geen genoegen mee te willen nemen en liep uit tot 5-2.Daar- na scoorde Herman Brouwer tegen en nadat Attila het halve dozijn volgemaakt had, waren Herman Brouwer en Ron Kersten voor Leusden weer aan de beurt. De rust brak aan met 6-5 in het voordeel van de domstedelingen. Na de hervatting kwam Impala door Frank van Dijen en Theo Prinsen op 6-7, maar Attila kwam weer op gelijke hoogt. Frank van Dijen en Herman Brouwer gaven Impala met 7-9 nieuwe moed, maar de thuisclub bleef aandringen tot het 9-9 was geworden. Theo Prinsen scoorde nogmaals voor de Leusdena ren, maar drie domstedelijke treffers waren de echo. Ron Kersten en Theo Prinsen gaven opnieuw hoop op een goed resultaat maar evenveel scoorden de Utrechters, die de spannende strijd uiteindelijk met 16-13 in hun voordeel wisten te beslissen. ACHTERVELD - Achterveld heeft het huzarenstukje uitgehaald om koploper Amsvorde met een neder laag naar huls te sturen. Een buiten gewone prestatie gezien het spel van de voorgaande weken. Toen werd er regelmatig verloren zodat Achter veld rode lantaarn-drager werd. Trainer Baas had zijn team danig gewijzigd. Cor Hoogland was niet beschikbaar, terwijl doelman Geurt van Putten de wens te kennen heeft gegeven liever In een lager elftal zijn liatste voetbaljaren te slijten. Amsvorde is een ploeg die jarenlang in de KNVB heeft gevoetbald, maar na enkele degradaties in de 1 e klasse van de Afdeling Utrecht is beland. De wed strijd kwam na het beginsignaal van scheidsrechter Ruizendaal uit Bun schoten al direct in het teken te staan van wederzijdse verkenning. Na tien minuten begon de Amsvorde-aanval sterker te spelen. De rechtsbuiten werd veel in het spel betrokken wat ook een van de betere spelers bleek te zijn. Amsvorde trof het echter slecht want de rechtervleugel kon weinig uitrichten te gen de overal opduikende Achterveld back Johan v. Dalen. De gehele Achterveld-verdediging werkte als paarden om de snelle aan vallen van Amsvorde af te stoppen. Na een half uur spelen kwam Achterveld bijna tot scoren toen middenvelder Dee van Amsvorde zo hard terugschoot op zijn doelman Nakken dat deze in uiter ste nood de bal over de lat kon tikken. De Achterveld-voorhoede zag ook nog kans om enkele leuke aanvallen op te bouwen, doch de passes waren te slordig om effect te sorteren Een trek- bal van Jaap Schouten belandde bij Jan Kerkhof die doorgaf naar Albert Tol boom. doch deze knalde over de Ams- vorde-goal. De Amsvorde-tegenstoten bleven gevaarlijk doch door collectief voetbal bleef Achterveld op de been. Bovendien stak doelman Berlus Tol boom in een goede vorm, zodat de rust met een 0-0 stand kon worden afge sloten. OP DE KNIEËN De 2e speelhelft heeft het veelkop pige publiek alles laten zien wat maar mogelijk was. Met een inzet zoals we dat in lange tijd niet hebben gezien werd Amsvorde op de knieën gedwongen. Achterveld trok zich niets aan van de reputatie die de Amersfoorters dit seizoen hebben opgebouwd. Het loop vermogen van hekkesluiter Achterveld gaf in de 10e minuut reeds de uiteinde lijke bekroning van de wedstrijd. Uit een pass vanuit het middenveld naar rechtsbuiten Jan Kerkhof tikte deze be hendig door naar Albert Tolboom. De Achterveldse middenvoor pas seerde eerst Amsvordes laatste man en kon toen doelman Nakken met een boogballetje passeren. 1 -0. Een lang durige ovatie viel de doelpuntmaker ten deel. Hier kon Amsvorde het niet bij la ten zitten. Aanval op aanval werd werd de Achterveldse helft opgezet Met een inzet van 100% van alle spelers werden de Amersfoortse aanvallen afgeslagen. Dit ging gepaard met het weggeven van veel cornerballen en outballen. De spanning was te snijden. CORNERBALLEN De vele cornerballen hoog voor het Achterveldse doel werden met veel moeite weggewerkt, Bertus van Houten torende vaak overal boven uit en bracht vaak koppend redding Achtervelds voorhoede was vaak op eigen helft te vinden om te storen waar nodig was. Doordat het loopvermogen groter was dan dat van Amsvorde kon de Achter veldse aanval voortdurend toch nog diep in de Amsvorde-defensie door dringen. Een schot vanuit een moeilijke positie van de schietgrage Albert Tolboom werd door Nakker tot corner verwerkt. Jan Hazeleger werd vervangen door Herman van Ruitenbeek. Uit een pass van deze speler naar Jan Kerkhof die keurig doortikte naar Gijs Hak ontstond bijna het 2e Achterveldse doelpunt. Het afstandsschot van doordouwer Gijs werd door de goed keepende Ams- vorde-doelman ternauwernood ge keerd. EFFECTIEF VOETBAL Wat Amsvcrde ook probeerde om naasf Achterveld te komen niets lukte Met soms ingehouden adem volgden de Achterveldse supporters de verrich tingen van hun ploeg. Met 9 k 10 man lag Achterveld voor de „pot" van doelman Tolboom en er werd met niet mooi maar wel effectief voetbal het laatste half uur, Amsvorde bestreden Toch bleef Achterveld via dieptepasses van Jaap Schouten gevaarlijk. Herman van Ruitenbeek kon uit een van deze passes Amsvordes doelman Nakken op de proef stellen met een goed gericht schot. De Amsvorde doelman had echter een keer moeten vissen en dat vond hij genoeg Het bleef 1-0. Resumerend komen wij tot de conclusie dat Achterveld zo voetballende als vanmiddag niet hoeft te degraderen. Scheidsrechter Ruizendaal heeft deze middag veel moeten fluiten, doch alles bleef bin nen de perken. Geen boekingen, geen blessures, wel stevig voetbal, met Amsvorde als sportieve ver liezer. Opstelling: B. Tolboom, H. Versteeg, H. Kerkhof, J. v. Dalen, T. Kalshoven, B. v. Houten, J. Schou ten, G. Hak, A. Tolboom, J. Kerkhof, J. Hazeleger (H. van Ruitenbeek). Uitslagen zondag 19 november 1978: Achterveld 1-Amsvorde 1 1-0 Achterveld 3-Amsvorde 4 4-1 Achterveld 4-Soesterberg 5 1-1 Achterveld 5-KWA 8 0-2 Achterveld 6-Victoria 13 1-0 Roda 8-Achterveld 7 8-0 5Dames: Zwal. Vooruit-Achterveld 2-2 Programma 26 november 1978: 14.30 uur: DWSM 1-Achterveld 1 Sportpark Daalseweide ingang Daal- seweg bij de ACF te Maarssen 12.00 uur: HDS 2-Achterveld 2 12.00 uur: Kieviten 2-Achterveld 3 14.30 uur Veensche B 4-Achterveld 4 11.30 uur: Amersf. Boys 5-Achterveld 5 14.30 uur: APWC 6-Achterveld 6 Dames: 10 00 uur: Meeuwen 1-Achterveld LEUSDEN - Zaterdag werd door de SV Leusden een schletvierkamp georganiseerd op de marlnebanen aan de Kolonel van Rooyenweg op de Leusderheide. Behalve door de SV Leusden werd hieraan meege daan door de SV Juliana uit Maarsbergen, de SV De Vrijheid uit Utrecht en de SV Griffioen uit Rhe- nen. Er werd geschoten om de „meesterkaart" In zwaar en licht ka liber pistool op 25 meter met 10 proef- en 40 wedstrijdschoten. De resultaten waren: Individueel zwaar: 1. A. Dorst, de Vrijheid 362 pnt 2. A.v.d Brink, de Vrijheid 360 pnt 3. D.W. Zoetmulder, Sv Leus den 343 pnt. 4 R Ellens. Griffioen 328 pnt. 5. H. Keel. Leusden 327 pnt. 6. J. Smith. Griffioen 322 pnt. 7. E. Mugge, Leusden 320 pnt. 8 R. Stellaart, Leusden 318 pnt. 9. R Lindeman. Leusden 318 pnt. 15. R. Breukers. Leusden 299 pnt. 16. H. E. Wijers, Leusden 296 pnt. 19. F. Lindeman, Leusden 272 pnt. 21. A Cremers. Leusden 262 pnt. 26 W. Buningen. Leusden 227 pnt. 30. G. v. d. Wal, Leusden 192 pnt. Korpsen zwaar: 1Sv Leusden 1558 pnt. 2. Sv Juliana 1476 pnt. 3. Sv Vrijieid 1372 pnt. 4. Sv Griffioen 1241 pnt. Individueel licht: 1R H. Kosters. Leusden 368 pnt. 2. D W Zoetmulder, Leus den 363 pnt. 3. A. v. d. Brink, Vrijheid 354 pnt. 4. A. Dorst. Vrijheid 353 pnt. 5. A van Heekeren, Leus den 349 pnL 6 P. v. Scherpenzeel, Leus den 345 pnt. 14. D A Stellaart. Leusden 312 pnt. 16. R. E Lutter. Leusden 302 pnt. 17 H. H. Thieme, Leusden 300 pnt 18. P van Kempen, Leusden294 pnt. 20. J. Krems, Leusden 289 pnt. 22. M Rosier. Leusden 263 pnt. 25. F Klerks, Leusden 145 pnt. Korpsen licht: 1Sv Leusden 1672 pnt 2. Sv Juliana 1652 pnt. 3 Sv Vrijheid 1538 pnt. LEUSDEN/CENTRUM - Het eerste tiental van de schaakvereniging Leusden speelde op 14 november tegen Denk en Zet uit Waverveen een wedstrjjd voor de bondscompetitie. Vooral de eerste borden hadden het moeilijk. Karis, Loning en Van der Weyden verloren aan bord 1, 2 en 3. Voor Leusden werd gewonnen door Van Ooik en Van Santen. Van der Laaken en Boemaars speelden remi se. Omdat ook Halkes verloor was de stand bij het afbreken 5-3 in het voor deel van Denk en Zet. De afgebroken partijen van Tijmensen en De Rijke staan gunstig voor Leusden, zodat als nog gehoopt wordt op een uiteindelijk 5-5 resultaat Het vierde tiental won thuis met 6-4 van Bunnik 3 door winst van Kuyper, Allard Tonneman, Zijlstra, mevr. Hooijer, Van der Harst en Linse Rietveld, Mus, Lorie en Roos verloren hun partij. De uitslagen van de senioren in de huiscompetitie waren: J. de Jager - H. Fröberg 1-0 W. Schouten - A W. Wisman 1-0 J. van Garderen - J. C. Ribbens 1-0 A Valkenburg - L Boogaard Va—Va A. Bunt - R. A Sieswerda 1-0 W F. van Moosel - R. de Grijs 1-0 L F. A. Westerbeek van Eerten - W. A. van de Wetering 0-1 J Mosterd - J. A van der Tang 1-0 S van Dokkum - J Coenen 1-0 O A. Harlaar - J. M. Agterberg 0-1 Huiscompetitie jeugd. B Warmenhoven - G. te Winkel 0-1 B. Borgman - P Lips Va—Va A. van der Tol - M Graas 0-1 M Baron - E Zijlstra Va—Va R. Berg - P de Jager 1-0 E Jansen - H. Reurslag 1-0 E. Staal - M van Peski Va—Va J v d. Moer - P Tijsen 1-0 H Vossebeld - R. van Maanen 1-0 R. Zelle - T Bloemhof 1-0 E. Kruijning - R Bontekoe Va-Va J de Jager - J Roseboom Va—Va J. Roseboom - E Hoogreef 0-1 R. Staal - R Schimmel 0-1 R. Louwen - T Wuts 'fcV2 P Sonder - B. Smit Va-Va N de Wijze - R. van Beek 1-0 R. Bunt - P. Kruijning V2V2 R v d. Moer - R Willemsen 1-0 L de Wijze - R Kempe 1-0 P. Dijker - J. Brongers V2-V2 P. Esko - P. Lens 1-0 G. Fróberg - E van Klaveren 1-0 F Sonder - P Huis int Veld 0-1 Programma voor zaterdag 25 no vember ACHTERVELD - Uitslagen van za terdag 18 november Junioren: Achterveld A1-Roda A2 2-2 Achterveld A2-8aarn A3 3-0 Soest B2-Achtervekf B1 1-10 Achterveld B2-Hoevelaken B2 1-3 Achterveld C1-Limvio C1 3-2 Achterveld C2-IJsselm. vog. C3 0-5 Hoogland C3-Achterveld C3 9-1 Pupillen: Achterveld D1-Hoogl veen D1 3-0 Amf. Boys D2-Achterveld D2 1-3 KWA D4-Achterveld D3 0-1 Achterveld E1-TOV E1 0-1 Hees E2-Achterveld E2 afgel. Spakenburg F1 -Achterveld F1 5-0 Junioren: 15.00 uur: 15 00 uur: 13.45 uur: 15 00 uur: 13.45 uur: C1 13.45 uur: 13 45 uur Achterveld A1-Quick A2 Amf Boys A2-Achterveld A2 Achterveld B1-APWC B1 Achterveld B2-WZA B4 Achterveld C1-Hoogl veen KWA C3-Achterveld C2 Soest C6-Achterveld C3 Pupillen: 12.00 uur: Hees D1-Achterveld D1 13 00 uur: Achterveld D2-Limv!o D2 13.00 uur Achterveld D3-Soest D6 13 00 uur: Hees E1-Achterveld E1 13.00 uur: HVC E2-Achterveld E2 12 00 uur: Achterveld F1-Baarn F2 SPGRj Donderdag 23 november: 20.15 uur: jaarvergadering LTV de Eemelaar in d'Oude Peerdestal Vrijdag 24 november: 19.30 uur: 3e kaartavond Antilopen in de korfbalcantine BB-park. Zaterdag 25 november: 10 00 uur: badminton Leusden-Kantjils in sportzaal de Meent. 14 15 uur. herenvolley Avanti-WA 2 in sportzaal de Meent. 14.30 uur voetbal PVDV - Roda '46 te Utrecht 15.40 uur korfbal Antilopen - Oranje Nassau in sporthal Schuilenburg. Zondag 26 november: 10.00 uur: damesvoetbal de Meeuwen - Achterveld 14.00 uur- hockey (heren) Leusden - Apeldoorn op Valleisportpark 14.30 uur: voetbal Roda '46 - Amsvor de op het Buiningpark 14.30 uur- voetbal DWSM - Achterveld te Maarssen Woensdag 29 november: 20.00 uur: alg. ledenvergadering Leos in sportzaal de Meent. Roda I vrij Roda II vnj Roda III - Hooglanderveen II 1-0 Soesterberg 4 - Roda 4 2-2 Actif 5 - Roda 5 5-2 Roda 6 - Veense Boys 5 4-1 Soest 10 - Roda 7 1-4 Roda 8 - Achterveld 7 0-8 Afd. zondag Roda - Amstvorde 14.30 HVC III-Roda II v. 10.45 11.30 Hoogland 4 - Roda III v. 10.30 1130 Roda 4 - Hoogland 5 11.30 Roda 5 - Zebra's 5 11.30 Roda 6 WZA 5 14.30 Roda 7 - Soesterberg 8 14.30 WZA - Roda v. 10.45 11.30 Afd. zaterdag C s v Vitesse 1 - Roda'46 1 1-3 Hulshorst 2 - Roda'46 2 1-3 Veense Boys 3 - Roda'46 3 1-3 Roda'46 4 - V.V.O.P 5 0-4 D.V.S/33 7 - Roda'46 5 1-6 Roda'46 6 E.F.C. 6e 1—1 Unicum 7 - Roda 7 2-0 Wedstrijdprogramma aankomend weekend: P.V.D.V. 1 - Roda'46 1 14.30 v. 13.00 Roda'46 2 - C Boys 3 12 00 Roda'46 3 - E.F.C/58 3 14 30 Veluwse B. 4 - Roda'46 4 10.00 v. 9.00 Roda'46 5 - Hoevelaken 5 12.00 _D V S '33 8 - Roda'46 6 10 00 v.9.00 Roda'46 7 - D.V.S/33 12.00 Afd. Pup. Roda D1 - Hoogland D1 1—1 Roda D2 - Ijsselm. vogels D2 1-1 Hoogland D3 - Roda D3 2-4 Ijsselm vogles D4 - Roda D4 1-1 Baarn D4 - Roda D5 1-0 CJW D3 - Roda D6 0-3 Roda E1 - Baarn E1 2-1 CJW E1 - Roda E2 2-0 Roda E3 - WZ49 E2 1-1 Roda E4 - Ijsselm vogels E4 1-1 APWC E4 - Roda E5 0-1 Hoevelaken E5 - Roda E6 1-2 Roda E7 - CJW E2 1-4 Wedstrijdprogramma komend week end: Limvio D1 - Roda D1 v.12.00 HVC D1-Roda D2 v 12.15 Roda D3 - WZA D3 11.00 Roda D4 - Amersf Boys D3 11.00 Roda D5 - Hoevelaken D4 11.00 Roda D6 - IJsselm. vogels 06 10.00 Ijsselm vogels E1 - Roda E1 v. 11.00 Hoogl. veen E1 - Roda E2 v. 12.15 Hoogland E2 - Roda E3 v. 11.15 Quick E3 - Roda E4 v. 11.15 Roda E5 - Hoogl veen E2 10.00 Roda E6 - Soest E6 10 00 Quick E6 - Roda E7 v 10.15 Afd. Junioren V.V.O.P. A1 - Roda'46 A1 6-0 Achterveld A1 - Roda'46 A2 2-2 Soest A3 - Roda'46 A3 2-1 GVW B1 - Roda'46 B1 1-3 Hoevelaken B1 - Roda B2 3-1 Tov. B1 - Roda B3 0-2 Hees B1 - Roda B4 5-0 Pvcv C1 - Roda cl 1-3 Roda c2 - Vvza c2 1-1 CJW c2- Roda c3 1-0 Roda c4 - Hoevelaken c4 4-1 Roda c5 - Tov c2 0-5 Wedstrijdprogramma komend week- end Roda A1 vrij Roda A2 vrij Soest A2 - Roda At3 v. 13.00 B.F.C. B1 - Roda B1 v 13.45 Roda B2 - C.J.V V B1 13.45 RodaB3-HvcB2 15.00 Roda B4 - De Glind B1 13 45 Elinkwijk c1 - Roda c1 v. 11.45 Kova c2 - Roda c2 v. 14.15 Vvza c3 - Roda c3 v 13.00 Baarn c2 - Roda c4 v. 13.00 Roda c5 - Kwa c4 15.00 Afmelden junioren op vrijdagavond tussen 7 en 8 uur op tei 44100 i i i VOETBAL ZONDAG A.S. Aanvang 14.30 uur Burg. Buiningpark. I I .J

Leusder Krant | 1978 | | pagina 19