4 F !ei Titelkansen stijgen voor handbaldames Vier carnaval met Pier en zijn Wurmpje basisscholen in Leusden naken samen expositie ORTCLUBS NEMEN LFBOUW TER HAND orfbalkampioenen bij de jeugd WIM VAN DEN BERG IN DE STRIJD OM EREKLASSERS-SCHAP LIBRE *s AKTUELE KWESTIES BESPROKEN TIJDENS VERGADERING VAN U.L.G. BIJ LATENT TALENT NOG KURSUSPLAATSEN OPEN Karnaval in „De Til" PRINS PIER nderlinge edstrijd ns Genoegen ÏOJEKT LANDSCHAPPENKAART Knappe zege van Avanti- volleybaldames Geen dansen Ledenvergadering van de OVL 1979 DE GOUDEN KLOMP LEUSDEN Leusder Krant - Sport DONDERDAG 22 FEBRUAR11979 19 USDEN/CENTRUM - Het mag u nd zijn, dat het gemeentebe- van Leusden grote waarde taan zelfwerkzaamheid van on- jortbeoefenaren bij het realise- van voor hen bestemde ac- modaties. Dat die wijze van enbesparende medewerking volop bestaat, mag blijken uit de drie sportclubs te leveren kracht bij de uitbreiding van de eentelijke overdekte sportac- modatie op het Burgermeester ngpark. die u kortheidshalve korfbal-, schaak- en/of tafel- isclubhuis mag noemen. De goden laten zich echter niet van hun beste zijde zien, want het is niet aannemelijk, dat overmorgen (zoals was voorzien) met de klus kan wor den begonnen. Wanneer later wordt gestart, schuift het gehele werk schema en de feestelijke opening op naar betere tijden. De drie van de accommodatie ge bruik makende verenigingen hebben een zeer voortvarende bouwcommissie gevormd (van 2 man per club), die met inschakeling van drie bedrijven uit de Leusdense aannemerswereld voor het technische deel van de bouw. het ge hele karwei in drie weken meent te kunnen klaren Aan tempo zal het der halve niet ontbreken! De bouwcommis sie heeft begroot, dat circa 150 man uren nodig zullen zijn Hiervoor is de medewerking vereist van teams van 4 tot 8 man Reeds een groot aantal gelegen- heidsbouwvakkers (sommigen voor meerdere dagen) hebben zich aange meld en de zaak kan bijna niet meer fout gaan Toch blijft er genoeg te doen voor hen. die zich alsnog willen opgeven en dat dient dat te geschieden bij hoofduit voerder J. van Santen (telf 41332). De werktijden zijn van 19.00 tot 22.00 uur op door de weekse dagen en van 10.00 tot 13 00 uur op zaterdagen. Begonnen wordt met het verwijderen van de ter plekke aanwezige tegels en het gaat verder met het weghalen van een tus senwand. Na het fundatie- en vloerwerk (door de ..profs") volgt het aanbrengen van de balklaag voor het dak en de zijwand en de dakbeplating. Met het inzetten van een paar ruiten, het schilderwerk en de afwerking is het geheel gereed voor het openingsfeestje. Over de datum, waarop dat plaats vindt, wordt u nog nader geïnformee/d. .USDEN/CENTRUM - Vlak voor p van de micro-competitie kon de epldense korfbalclub Antilopen twee Iioenen feliciteren en met name de enploeg en aspiranten D. De ju- i - over enkele jaren Antilopen 1 - in bijzonder hard getraind o.l.v van Buren. Ze staken met kop en ider uit boven de meeste ploegen van de 4e klasse. Alleen Huizen bleef tot afgelopen zaterdag op korte afstand volgen. Het werd in het onderlinge tref fen 7-5 voor Antilopen. Jelle van Zan ten. Bert Blotenburg. Manfred Laheij, René Damen. Marga Vlaanderen. Marjolein Hueting, Anneke Kooy en Reina van de Graft haalden 18 punten uit 9 wedstrijden met een score van 91 - 13. Misschien wordt a s. zaterdag in de slotwedstirjd tegen SVMM de 100e treffer nog gescoord? Ook aspiranten D werd kampioen. Es ther Versteeg, Deborah Patist. Astrid Osnabrugge, Dineke Beekelaar. Koos Meinsma. Olaf Rademaker, Jerry Ur- bach en Jan Costa vormen de ploeg en Pieter Kraaikamp is hun trainer. PROGRAMMA LEUSDEN/CENTRUM - A.s. zater dag en zondag (aanvang 13.00 uur) doet Wim van den Berg een poging om ereklasser libre te worden. Dat gebeurt in een driekamp in de bil jartzaal van B.V. Leusden aan de Zwarteweg. Evenals in andere voor wedstrijden is het bepalen van een vereist gemiddelde in feite belangrij ker dan winnen. Wim v.d. Berg moet minimaal 70 caramboles (gemid deld) produceren om te slagen. Ui teraard leven de Leusdense bil jartliefhebbers flink met hem mee. Op een ander front, met name in Hil versum, doet John Kramer eveneens een poging om hogerop te komen en de kansen daartoe lijken aanwezig. In 's Hertogenbosch is dat Fake Schonewille reeds gelukt. In de spelsoort kader 38/2 kwam hij aan een moyenne van 8,90 (minimaal was7.00vereist). In3jaartijd bereikte Schonewille hiermee zijn 10e promotie. Jammer was, dat hij voor deelname aan het Nederlandse kam pioenschap een paar Matchpunten te kort kwam. Uitslagen bondscompetitie (jeugd) BV '75 1 - Neptunus 1 7-0 BV '75 2 - WV 1 7-0 De senioren (BV '75 1 tegen Princes- se 3 en BV '75 2 tegen de Baggelaar 1 spelen hedenavond in het clublokaal aan de Hamersveldseweg (de Rosmo len) De wedstrijden beginnen om 19.30 uur. Voor de jeugdcompetitie spelen a.s. zondag (aanvang 13.00 uur) BV '75 1 en 2 tegen elkaar Hoewel er daarna nog 1 wedstrijdronde gespeeld moet worden, is dit treffen vermoedelijk be slissend voor het kampioenschap van het district. Belangstellenden (vooral de jeugd) zijn zeer welkom, ook al omdat volgend jaar een jeugdteam overgaat naar de senioren en er weer plaatsen vrijkomen voor junioren LEUSDEN/CENTRUM-In sporthal de Koppel ontvingen de Impala- handbalsters BHC 2. Het werd een vrij matig partijtje, dat grotendeels door de defensie van beide teams werd beheerst en daardoor weinig doelpunten zou opleveren. Hierbij hadden de Impala's ook veel pech bij het schieten. Yvonne Leyenhorst scoorde de openingstreffer, die voor de rust nog gevolgd werd door een doelpunt van Margo Agterberg. In de tweede helft kwam BHC nog tot 2-1 terug en die stand bleef er lang op het bord staan. Karina Vos kon vrij kort voor afloop met een doeltreffende aktie de Leusdense zege veilig stellen. Deze 3-1 overwinning en het verrassende gelijkspel van mede-titelcandidate BSV 2 hebben de kampioenskansen van de Impala's weer groter gemaakt HEREN VERLOREN Verzwakt door de afweziqheid van Everhard v. d. Hengel en Herman Brouwer, altijd goed voor een paar treffers, kwamen de Impala-heren in de Breukelense sporthal tegen Nederhorst al vrij snel op achterstand Gerard Vos kuilen bracht weliswaar het evenwicht terug maar Nederhorst. evenals de Leusdénaren huizend in de onderste regionen, was ditmaal duidelijk sterker Invaller Ed Zwakman bracht de tot 3-1 opgelopen achterstand wel tot 3-2 te rug. maar Nederhorst ging onverstoord verder naar 5-2. Ook de treffers van Theo Prinsen brachten de gastheren niet van hun stuk en bij de rust was het 7-5 Neder horst nam al kort na de hervatting het heft weer in handen (10-5) en stelde nog een treffer tegenover de doelpun ten van Theo Prinsen (2x) en Frank van Dijen en zo moest Impala met een 11-8 nederlaag over de gladde wegen weer thuis zien te komen DUNADAL - Nog twee nachtjes en en dan kunt u, weer of geen J r, de feestneus of wat anders r opzetten en carnaval vieren Pier en zijn Wurmpie en met de selijke gevolgen van beide mal ie hoogheden. Vier dagen van igheid en gein, waarbij u zich amper kunt voorstellen, dat geacht gemeenteraadslid (wij nen zonder enige bijbedoeling aar wat baantjes en beroepen), doodgewone huisvrouw, een al niet geslaagde zakenman, een wvakker in vorstverlet, een boer don, een agrariër) of wie dan plotseling zo anders kan zijn anders. De enige zorg, die zij in periode hebben, is het op tijd en )d weten te vinden van de deur opschriften als „dames" of ren". Carnaval doet de daaraan o&lnemende mensheid de dagelijk- (ommer en kwel een paar dagen oeten. Wperdag begint het spul al heel vroeg wel om 12.30 uur aan de Cen- iweg Dan en daar start de car- alsrondrit door een groot deel van sden via de navolgende route: ■■fitrumweg. Groenhouten zuid, I dweg linksaf, Groenhouten noord, Rossenberglaan. Bavoortseweg. Ho- horstlaan. Rozendaallaan, Asschatter- weg, Lindenlaan. Eikenlaan. Wil genlaan, Asschatterweg. Biezenkamp De route is met het oog op de heer sende ijstijd wat ingekrompen en als de weersomstandigheden nog slechter worden, bestaat de (overigens kleine) kans. dat de optocht wordt uitgesteld tot 24 maart, de datum van het Midwinter bal. Volgens een mededeling van de Gouden Klomper persdienst wordt de optocht van dit jaar. mede door de deel name van een Woudenbergse groep zotten en zottingen, groter dan in 1978 Voorzover althans de weergoden niet al te zeer tegenwerken Er worcjt door het bestuur van de Gouden Klomp en op het gemeentehuis rekening mee gehouden, dat de pret groep om circa 14.00 uur zover is ge vorderd. dat burgemeester Rademaker op het bordes van het raadhuis de „stadssleutel" met prins Pier kan ruilen tegen de een of andere onderscheiding Tevens wordt van die gelegenheid ge bruik gemaakt om daar de Lisidunese Klomp uit te reiken aan de een of an dere Leusdenaar. die zich in een be paalde richting verdienstelijk heeft ge maakt. Er bestaat een goede gewoonte om dan een gemeentepilsje rond te delen en zodra dat haar weg heeft ge vonden. trekken de lolbroeken en pret- rokjes naar de Til voor het Kinderkar- naval, dat zeker tot 17 00 uur zal duren. De wedstrijd in het maken van car navalspoppen en/of -tekeningen is nog niet afgesloten Tot en met vrijdag avond tussen 16 00 en 19.00 uur kun nen de artistieke producties nog ingele verd worden bij de verleden week in de Leusder Krant genoemde adressen. De zaterdag wordt besloten met het gecostumeerd Groot Carnavalsbal. Om 20 30 uur opent de familie Van der Weide de gastvrije deuren van de Mof en u doet er goed aan. rekening te hou den met het feit. dat het duo Ard Eddy en de trio's Cherry van Beek en Pilsje van de Kolk niet vóór zondagochtend 02 00 uur aan het einde van hun muzi kale Latijn zijn Wat later op diezelfde zondag, van 11.00 tot 14.00 uur. kunt u Frühschoppen in de Johanneshoeve en ook dat is een leuke vorm van recreatie. Maandagavond hebben de ..Jongeren van Vroeger" vanaf 20.00 uur hun car naval in het Ros Beyaart Eventuele vervoersproblemen worden opgelost door Piet Valkenet (telefoon 40912), maar wilt u wel tijdig bellen? Ard Eddy verzorgen de muziek en dat doen die knapen ook op dinsdagavond vanaf 20 00 uur. maar dan in de Mot. waar het Vastenavondbal plaatsvindt Om vast in de juiste stemming te komen bezoekt een delegatie van de Gouden Klomp 'het carnavalsfeest van de O.L.S. de Klimop (Zonnedauw 1op vrijdagavond a.s Dezelfde intentie bestond ook bij de Gouden Klompers toen zij afgelo pen zaterdagavond te gast waren op het carnavalsfeest van de Haaien en prins Pier kon het ook toen weer niet laten: hij onderscheidde daar de heren A. Chr. Fieseler en de ge broeders Frank en Ronald v. d. Hurk met de ere-medalje van verdienste (voor pret, plezier en lolligheid). n de redaktie) EUSDEN - Kortgeleden ver st een in een beperkte oplage het rt jektboek „Landschap van de derse Vallei, de Utrechtse ivelrug en westelijke Veluwe- m". een gezamenlijke uitgave in kader van het „projekt Land- lappenkaart" van de Stichting Iderwijs Adviesdienst Amersfoort AD). Sint Agnes Pedagogische Bdemie Amersfoort, het Instituut voor Natuurbeschermingseducatie IVN afdelingen Amersfoort en Bar- neveld/Lunteren en het Comité Mi lieuzorg Leusden (CML- werkgroep Milieu Educatie). Het 134 pagina's tellende boekwerk, keurig verzorgd met talrijke verhel derende illustraties en kaartmateriaal, is natuurlijk niet voor niets gemaakt. Het is de bedoeling, dat er iets mee wordt gedaan „Projekt Landschappenkaart" is bestemd voor de basisscholen en werd opgezet door het ministerie van CFiivi. nei uuei ervan is ue leerlingen en leerkrachten te bewegen hun omgeving te gaan onderzoeken (in de ruimste zin van het woord) om zodoende iets te ontdekken van de verscheidenheid, de onderlinge relaties en de veranderin gen in die omgeving. Om hierbij steun te verlenen, werd door CRM gevraagd of de plaatselijke instanties op het gebied van onderwijs èn milieu (edukatie) me dewerking zouden willen verlenen. Voor deze regio wilden de desbetref fende instanties en organisaties wel hulp bieden en het boekwerk is het re sultaat van die hulp. Hierin wordt een uitgebreid overzicht gegeven van het landschap van het ge noemde gebied, van de flora en de fauna. Daarnaast wordt de „bewo- ningsgeschiedenis" uit de doeken ge daan. voor elke gebied een hoofdstuk Tenslotte wordt het geheel gecom pleteerd met een adressenlijst van me dewerking verlenende instanties en in formatie-adressen De opzet is. dat de basisscholen hiermee iets gaan doen. Voor de ge meente Leusden is het de bedoeling, dat iedere school één of meerdere on derwerpen krijgt, waarover kan worden geschreven, getekend en wat al niet meer aan kreatiefs-edukatiefs kan wor den gedaan Elk afgerond school- projekt krijgt in een speciale tentoon stelling een plaats Die expositie zal in het najaar (september-oktober) worden gehouden Hierover is uiteraard overleg gepleegd met het onderwijs-kader in Leusden en in het algemeen is men erg enthousiast over het projekt, hoewel het overleg nog niet geheel is afgerond Tot nu toe hebben 18 scholen toegezegd medewerking te willen verlenen CHTERVELD - An de onderlinge iletwedstrijd van Ons Genoegen de binnenbaan van deze vereni- werd door 18 leden deelgeno- i. Ditmaal werd het maximaal te talen punten van 50 niet gescho- 2. P. van Nimwegen 49 pnt 3 W J. Lagerweij 49 pnt. 4. T. Daatselaar 47 pnt. 5. A. VAN Daatselaar 47 pnt 6. W. Wittebrood 47 pnt. 7. A. Vlug 47 pnt. 8. J. Kommer 46 pnt. 9. J. van Nimwegen 45 pnt. 10 J. E. van Hamersveld 45 pnt. 11. K. Jonkman 45 pnt. 12. P. Smink 44 pnt. 13. H. J. van Ruitenbeek 44 pnt. 14. H J. van Nimwegen 44 pnt. 15. J. van Rossum 44 pnt. 16. J. J. van Hamersveld 43 pnt. 17. J. Blom 43 pnt. 18. T. Vos 40 pnt. uitslag was: B Voskuilen 49 pnt. Donderdag 22 februari om 20.00 uur zal de vierde ronde worden geschoten voor de Joh v d. Hengel Bokaal. LEUSDEN/CENTRUM - De dames van Avanti hebben zaterdag in de Meent met veel moeite een zeer lastige klip omzeild Tegenstandster Wilhelmi- na (Amersfoort) behoort niet voor niets tot de vier sterkste ploegen van de 2e klasse. Dat ondervonden de Avanti's al direct in de eerste set Allen door het bijzetten van alle zeilen werd het op het nippertje een Achterveldse winst De tweede set begon zeer goed voor het thuisteam. maar bij de stand 14-6 ging het (bijna) mis Het laatste setpuntje wilde maar niet komen en steeds meer kroop Wilhelmina naderbij. Tenslotte werd het toch nog 15-11 voor de Avan ti's. In de derde set speelde de ver moeidheid een danig woordje mee. Wilhelmina had de langste adem en greep daarmee de setwinst en zo werd de totaaluitslag 2-1 voor de Achterveld- se formatie. Daarmee was Avanti meer dan tevreden ACHTERVELD - De leden van dans club te Achterveld en degenen die steeds de laatste zondag van de maand op de dansavond in D'Ouwe Peerdestal aanwezig zijn, worden er op attent ge maakt. dat in verband met de Car navalsviering er deze laatste zondag van de maand geen dansen is. LEUSDEN - Donderdag 15 februari werd in De Til de jaarvergadering van het U.L.G. gehouden. De vergade ring werd bijgewoond door o.m. vertegenwoordigers van de A.B.T.B.-Achterveld en Hamersveld, de C.B.T.B. Amersfoort en omstre ken en het U.L.G. Woudenberg. De avond werd geopend door voorzitter B. van Oosterom, die in het bijzonder mr. N. M. Zijp welkom heette, die na afloop van het huishoudelijk ge deelte van de vergadering een uit eenzetting gaf over o.m. de bespre kingen in Brussel aangaande het prijsbeleid voor de landbouw in de komende jaren. Voorzitter Van Oosterom merkte in zijn jaaroverzicht over het afgelopen jaar op. dat de problemen niet van de lucht waren geweest Desondanks waren de bedrijfsresultaten in de melk veehouderij bepaald niet ongunstig, mede dankzij de gunstige voerkosten, een verhoging van de melkproduktie met ongeveer 7% en een toename van de veestapel met 4%. In de varkens- en pluimveehouderij was er in het prijspeil enige terug houdendheid waarneembaar, o m. in verband met de uitbreidingen in deze bednjfstakken Hij hoopte op een gun stiger verloop van een en ander in 1979. Tijdens de behandeling van zijn jaar verslag maakte de secretaris o a. mel ding van een toename van het aantal leden. Bij de bestuursverkiezing kwam de heer W. G. van Ginkel in de plaats van de aftredende en zich niet meer her kiesbaar stellende heer E de Kruijff De heer J. van Ravenhorst, die eveneens aftredend was. werd bij acclamatie her kozen Sprekend over o.m het vanuit Brus sel geleide prijsbeleid, merkte mr. Zijp in de lezing die hij na de pauze hield op. dat het niet waarschijnlijk is, dat de ster ke verhoging van de medeverantwoor delijkheids-heffing voor de melk in de voorgestelde vorm doorgang zal vin den Deze is. zo zei hij, overigens niet alleen voor de Nederlandse landbouw absoluut onaanvaardbaar Een ver mindering van de melkprijs met twee maal het percentage van de stijging van de melkplas zou voor de Nederlandse boeren met hun uiterst produktief vee. gewoon onmogelijke verlagingen van het inkomen tot gevolg hebben 's Lands organisatie en Landbouw schap hebben hiertegen scherp ge protesteerd. En ook minister Van der Stee is het hiermee eens. Verder oesteeooe men aandacht aan enige aktuele onderwerpen van fiskale aard. zoals de wijziging van de wet op de omzetbelasting pér 1 januari 1979 en de gevolgen daarvan voor de inten sieve veehouderij De zgn. grondloze bedrijven zullen na 1 januari niet langer gebruik kunnen maken van de zgn landbouwregeling Over de vraag, wanneer nu precies sprake is van een grortaiuus mesi- ot piuimveeoeariji, vinden momenteel tussen de' minis teries van financiën, van landbouw en landbouwschap besprekingen plaats. Tot slot werd nog stilgestaan bij sommige ongekend hoge en ondrage lijke fiskale gevolgen van de sterke prijsstijging van de landbouw De vrij stelling van 90 000.- van de vermo gensbelasting is nu beslist onvoldoen de maar nog veel erger is de wijze waarop sommige inspecties de waar dering van grond en gebouwen van een boerderij voor de heffing van succes sierechten menen te moeten uitvoeren en wel op een prijsniveau dat het prijs peil van vrij te aanvaarden boederijen benadert. Spreker gaf hiervan enkele voor beelden: Hiertegen zijn thans enkele beroepschriften aan de belastingkamer van het Hof te Amsterdam gericht Ge lukt het niet om langs deze weg hieraan iets te doen. dan zal de politieke oplos sing gekozen moeten worden met zo nodig een wijziging van de succes siewet. Na deze inleiding kwamen nog heel wat wagen los over de nieuwe wet ruilverkaveling en landinrichting, ver vreemding landbouwgrond en voor keursrecht gemeenten LEUSDEN - Van de voorjaarskur- sussen van „Latent Talent Leusden" is inmiddels het merendeel van start gegaan. Voor de 79 gepubliceerde mogelijke aktiviteiten werden tot dusver 760 belangstellenden geno teerd. Naar verwachting blijft het aantal onderwerpen dat wegens ge ringe belangstelling geannuleerd moet worden beperkt tot een vijftal. Dit aantal zal zo laag blijven, indien voor enkele kursussen die nog van start moeten gaan zich nog enkele deelnemers opgeven. Dat kan nog voor de volgende the ma's: „Eerste hulp in en om huis" door de verpleegkundige mevrouw Van Dijk (n b let op de gewijzigde data don derdag 1 maart vindt de eerste bijeen komst plaats) „Van Rembrandt tot Ap pel" te geven door de kunsthistorica mevrouw Fretz, waarbij zij op een voor iedereen indringende manier ingaat op de geschiedenis van de schilderkunst. „De getemde Feeks", mevrouw De Kimpe behandelt dit beroemde stuk van William Shakespeare ter voorbereiding van een gezamenlijk schouwburgbe zoek. „Voorouders in hun interieur", één bijeenkomst bij de inleidster thuis, over de gebruiksvoorwerpen e.d. in vroeger tijden zoals afgebeeld op be kende en minder bekende schilderijen Mevrouw Krekel, die verbonden is aan het zilveren en klokkenmuseum in Schoonhoven, geeft behalve de voor noemde kursus ook een korte serie rijk geïllustreerde inleidingen over „Zilver uit grootmoeders tijd" Dit maal zal het onderwerp „Koran lezen" door de is lamkenner ds Slomp zeker van start gaan; er zijn echter nog wel enige plaat sen voor belangstellenden vrij. Ten slotte nog twee niet geheel volgeboekte kursussen. die we gerust tot de best sellers sinds de start van „Latent Ta lent" mogen rekenen: „Naaien", dat bij voldoende deelnemers door mevrouw Bontje zowel in Leusden-centrum als in Achterveld gegeven gaat worden, en een onderwerp waar tot dusver al meer dan 100 Leusdenaren zich voor aan meldden sinds 1976 „Spinnen" onder leiding van mevrouw Van der Zande. verdeeld over drie parallelgroepen. Inschrijving voor andere dan boven staande onderwerpen is dit seizoen niet meer mogelijk Aanmelding voor de ge noemde kursussen geschiedt volgens de manier zoals die in het program mablad van „Latent Talent" is beschre ven (betaling per bank of giro) Omdat sommige van de eerste bijeenkomsten al over enkele dagen starten is nu bij uitzondering ook aanmelding per tele foon mogelijk. Raadpleeg daarvoor het programmablad voor de telefoonnum mers van de betreffende contactperso nen. of bel hiervoor: 41580 (Leusden- centrum). 42049 (Leusden-zuld). 1481 of 1953 (Achterveld) LEUSDEN - Evenals reeds vele jaren organiseert de Jeugdbeweging ook nu weer karnaval voor de jeugd en jongeren in haar jongeren centrum „de Til". Als zaterdag 24 februari het kinderkarnaval van de Gouden Klomp de zalen heeft verla ten, zullen deze weer in orde worden gemaakt voor het grote gebeuren in de avond als er karnaval gevierd gaat worden voor de jongeren vanaf on geveer 15 jaar. Dit spektakel begint om 20.00 uur en wanneer het eindigt, och dat zal de gezelligheid wel bepalen, maar wel uiterlijk 1.00 uur. Zoals mag wor den verwacht zal er knotsgoede kar- navalsmuziek worden gebracht door de „Favorieten Dat gekostumeerd deelnemen bij zonder op prijs wordt gesteld zal niemand vreemd zijn. Voor de mooiste paren, groepen en individuelen worden enkele prijzen beschikbaar gesteld Na op zondag gerust te hebben zal maandagavond 26 februari het ook reeds traditie geworden kinderkarnaval worden gehouden voor de kinderen vanaf ongeveer 7 tot 13 jaar Ook hier weer enkele prijzen voor het mooiste geheel, waarbij ook de individuelen. de paren en groepen afzonderlijk beoordeeld zullen worden Dit festijn begint om 19 00 uur en eindigt om streeks 21.30 uur. Karnavalsmuziek wordt gebracht door het duo „Nicthe Voorverkoop van toegangsbewijzen vindt plaats vrijdagavond 23 februari vanaf 19 30 uur in De Til Voor de kin deren kan dit reeds vanaf 19 00 uur Voor de kinderen is er ook voorverkoop zondag 25 februari van 10 00 t/m 13 00 uur De entree voor deze karnavals zijn Zaterdao 24 februari f 4 - onr Dersoon 1 en voor de kinderen ƒ1.11 Tijdens de kinderkarnaval zullen de drankjes te gen gereduceerde prijs worden ver kocht LEUSDEN - Op woensdag 7 maart wordt een ledenvergadering gehouden door de Oranje Vereniging Leusden die noodzakelijk is in verband met het feit dat op de op 29 januari gehouden bijeenkomst niet het vereiste aantal le den aanwezig was om statutenwijziging te kunnen doorvoeren. Het voorstel tot statutenwijziging zal dan ook het be langrijkste agendapunt zijn Mogelijk kan dan het definitieve feestprogramma bij de viering van Koninginnedag 1979 bekend worden gemaakt en indien no dig besproken Deze vergadering wordt gehouden in het Jongerencentrum De Til en begint om 20 00-uur

Leusder Krant | 1979 | | pagina 19