Spreiding leerlingen weer ter discussie SKL is voor verhuizing Blijhof II naar 2e fase Jeugdraad wil vergaderingen aantrekkelijker gaan maken SCHOOLGRENZEN GAAN INSTELLEN? Interkerkelijk Vredesberaad start nieuwe aktie Alles wat groeit en bloeit" De Zwerver te gast bij KPO NBP-programma ONDERZOEK NAAR BAARMOEDER HALSKANKER IN LEUSDEN OP 23, 26 EN 27 MAART A.S.: Parkeren op de Torenakkerweg Programma Vrouwencafé Leusder Krant POLITIE GAAT CONTROLEREN FOTO-KOPIE NODIG? Leusder Krant plaatselijk nieuws DONDERDAG 15 MAART 1979 11 LEUSDEN - Tijdens de j.l. dinsdag gehouden vergadering van de com missie onderwijs kwam het even tueel weer instellen van schoolgren- zen weer ter sprake. De situatie met betrekking tot het Openbaar Onder wijs blijft de gemeente Leusden zor gen baren. De basisschool „de Heerd" zal per 1 maart een vijfde leerkracht kunnen aanstellen en met ingang van het nieuwe schooljaar waarschijnlijk zelfs een zesde, waarmee dan ook deze school vol ledig „volgeboekt" is. Aan de andere kant beschikt de „Wegwijzer" op dit moment over vijf leerkrachten. Het volgend schooljaar kan deze situatie zo blijven, het is echter maar de vraag of deze situatie de jaren daar op gecontinueerd kan worden. Aan de ene kant dus overvolle scho len en aan de andere kant een leeglo pende school, een toestand waaraan een halt moet worden toegeroepen, de vraag is echter hoe Het iristellen van schoolgrenzen is een zeer inpopulaire maatregel, omdat het de ouders van schoolgaande kinderen de mogelijk heid ontneemt om zelf te bepalen naar welke school het hun kind zal zenden De gemeente heeft nu de School raad voor het openbaar onderwijs ver zocht met de oudercommis sies van de diverse scholen con tact op te nemen om te kunnen ko men tot een advies ter oplossing van de gehele problematiek van een goede spreiding van leerlingen over de be treffende scholen. SCHOOLMELK De schoolmelkregeling zoals die tot op heden gold voor de deelnemende scholen wordt met ingang van 1 april drastisch gewijzigd. Tot op heden werd 4 maal per week verse melk op de scholen bezorgd. Ouders moesten voor hun kinderen bij de SRV-man kaarten kopen waarop dan schoolmelk gele verd werd. De leverancier van de melk. CMC-Melkunie gaat over tot plaatsing van koelkisten op de scholen waarin de melk langere tijd goed blijft en het pro bleem van de distributie van de melk voor de leverancier wordt hiermee ver eenvoudigd. De leverancier zal de be- talina verder direct met de ouders re gelen middels een accept-giro welke éénmaal per kwartaal zal worden aan geboden Ook voor het onderwijzend personeel wordt de nieuwe regeling hiermee een stuk eenvoudiger STUDIEBEURZEN De gemeente Leusden kent een re geling betreffende het toekennen van studiebeurzen welke niet afwijkt van hetgeen gebruikelijk is in de provincie Utrecht. Vorig jaar hebben 30 Leusde- naren met succes een beroep gedaan op de regeling, hetgeen de gemeente totaal 13 000,- heeft gekost De commissie onderwijs ervaart de rege ling, ondanks het feit dat er zo weinig mensen voor in aanmerking komen toch als zinvol. In principe besloot men dan ook de regeling voort te zetten, zij het dat de bestaande verordening misschien op enkele ondergeschikte punten dient te worden aangepast. SCHOOLTANDVERZOR- GING Verder besloot men de regeling met betrekking tot de school- tandverzorging in de gemeente voor het schooljaar 1980-1981 voort te zetten, dit ondanks het feit dat rela tief steeds minder kinderen van deze regeling gebruik maken. l.0H2.^) LEUSDEN - De voorbereiding van het gesprek met de gemeente in april was dit keer (woensdag 7 maart) het belangrijkste agendapunt van de vergadering van de Stichting Kin dercentra Leusden (SKL). In dit ko mende gesprek zullen stichting en gemeente zich namelijk samen gaan beraden over een peuterspeelzaal 2e fase. Vanuit de SKL is het idee geopperd om peuterspeelzaal Blijhof II te laten verhuizen naar de 2e fase Deze speel zaal is voorlopig gehuisvest in de Wip Wap. Omdat in die buurt, waar de kleine kinderen al voor een groot deel opge groeid zijn, al twee peuterspeelzalen zijn, en ook nog dicht bij elkaar, is het. zeker voor de nabije toekomst, aan te raden één van deze peuterspeelzalen naaar een deel van Leusden te verhui zen waar het aantal kinderen onder de vier jaar een stuk groter is Om de gemeente wat cijfermateriaal te verschaffen, werd afgesproken, dat de twee peuterspeelzalen die het dichtst bij de 2e fase gehuisvest zijn (dit zijn Pinkeltje en Nijntje) het aantal wachtlijstkinderen zal gaan tellen, en daarbij zal aangeven hoeveel kinderen van die wachtlijst nu al uit de 2e fase afkomstig zijn Door de door SKL voor gestelde verhuizing van Blijhof II. zal de gemeente straks niet voor de jaar lijkse subsidiering van een extra peuterspeelzaal hoeven te zorgen Wel zal zij voor huisvesting in de 2e fase dienen zorg te dragen DISKUSSIESTUK De peuterspeelzaal in Achterveld is op dit moment bezig met het opstellen van een diskussiestuk over het reilen en zeilen van een peuterspeelzaal. Zodra het stuk gereed is. zal het aan alle peuterspeelzalen toegezonden wor den. Dit, omdat het niet alleen prettig is om te weten hoe de diverse peuter speelzalen functioneren, maar ook om dat het per peuterspeelzaal zinnig is om zich weer eens even te beraden over het doel. materiaalverwerking, aktivi- teiten en andere onderwerpen die jaar lijks terugkomen Met name aktiviteiten kunnen niet jaarlijks het zelfde zijn Penningmeestersvergadering die gepland zou worden door Blijhof, is tot op heden nog niet doorgegaan. Toch zal deze zo snel mogelijk belegd moe ten worden vanwege de bij de ge meente in te dienen subsidieaanvragen en een eventuele verhoging van ouder bijdragen Afgesproken is. dat de pen ningmeester van Blijhof alsnog deze vergadering zal uitschrijven. Inmiddels is de afgevaardigde van Blijhof, Jannie Bijlsma. vervangen door Marga Kool, die voortaan samen met de andere leden van de SKL de belangen van alle peuterspeelzalen in Leusden gaat behartigen Kleinere onderwerpen zoals de vragen naar welke school richt men zich in verband met vakantieroos- ters, en hoe stellen de diverse peuter speelzalen hun informatieboekje op, werden over en weer beantwoord. De volgende vergadering zal don derdag 3 mei bij Nelleke Overbosch (secretaresse) worden gehouden LEUSDEN/CENTRUM - Op de maandelijkse vergadering van de IKV-werkgroep Leusden kwamen drie hoofdpunten aan de orde - drie gebieden waarop de aktie van het IKV Leusden zich regelmatig richt en ook in de komende maanden weer zal richten: 1. de wapenwedloop en met name de kernbewapening, als een van de meest directe oorzaken van een dreigende wereldbrand: 2. rassendiscriminatie vooral ge richt op het meest klassieke voor beeld, de apartheid in Zuid-Afrika, Rhodesië en Namibië; 3. het probleem arm-rijk, resp. ont wikkelingssamenwerking. Met deze drie grote problemen houdt de werkgroep van het Interkerkelijk vredesberaad zich bezig en zoekt tel kens weer wegen om de christenen in de kerken van Leusden zowel als de hele Leusdense bevolking hiervoor daadwerkelijk te interesseren Wat de kernbewapenmq betreft, heeft de aktie van het landelijk IKV - Help de kern wapens de wereld uit, om te beginnen uit Nederland - die in september 1977 is gestart, nog steeds onze volle aan dacht. In het kader hiervan zal in mei van dit jaar weer een demonstratieve tocht naar Soesterberg, waar zeer waarschijnlijk kernwapens liggen op geslagen, worden georganiseerd Óp de wijze van deelname bezint de groep zich nog. Rassendiskriminatie. resp apartheid in Zuid-Afrika, Rhodesië en Namibië is een tweede aktiepunt. Op dit moment buigt de werkgroep van het IKV zich over de vraag hoe men hier in Leusden mee kan doen aan de Olie-Boycot- Zuid-Afrika Dit olie-embargo heeft tot doel: 1 de lekken te dichten in het olie embargo tegen Rhodesië, waardoor het regime in dit land gedwongen zal worden de onderdrukkingsoorlog te staken; 2. de regering van Zuid-Afrika te dwingen om zich terug te trekken uit het buurland Namibië dat illegaal door Zuid-Afrika bézet is; 3 een einde te maken aan het racistische min derheidsregime in Zuid-Afrika. Deze aktie start landelijk op 21 maart, op Sharpville-day en wordt gesteund door 17 politieke en kerkelijke organi saties. Het derde punt van het Vredes beraad-program is het probleem arm- riik. Aan dit wereldprobleem wil de werkgroep hier in Leusden heel kon- kreet in het klein iets doen door verkoop van koffie en thee uit de Derde Wereld, om zo de ..rijke" mensen van Leusden steeds weer - via koffie en thee - met hun neus te drukken op de ontstellende problemen van de arme mens in de Derde Wereld. Voor hen die nu alvast een voorproefje willen nemen van Guatemala of Tanzania koffie en thee en kennis willen maken met dit pro bleem, kunnen terecht bij Chieni en Ben Wassink, Parelduiker 21, Leusden-C., elke donderdagavond van 18 00-20 00 uur of op andere dagen na telefonisch bericht, tel. 44603 Hoewel de IKV-werkgroep Leus den slechts uit een klein aantal men sen bestaat, acht zij het bovenge noemde te belangrijk om er niets aan te doen. Hulp van mede-Leusdena- ren, zij het slechts voor een van de drie deelgebieden van het aktie- programma, is dan ook zeer welkom. Voor informatie kan men terecht bij Angeline v. d. Hoek, Boekweitlaan 24, tel. 43335, Leusden-C. U'isliid nen3.9jnoM LEUSDEN - Woensdagavond 7 naart was een groot aantal leden van Ie KPO. afdeling Leusden naar de Jo- anneshoeve gekomen om te luisteren in te kijken naar hetgeen de heer N. (ortenoever uit 's-Graveland te bieden lad Na een korte inleiding waarin de leer Kortenoever uiteenzette dat de latuur steeds verder teruggedrongen Yordt, omdat plannenmakers het be- mgrijk vinden dat juist in prachtige na- jurgebieden woningen en wegen ge- rojecteerd moeten worden Kijk maar naar het Naardermeer, de Gooise Meent, de Keverdijk- epolder en ook hier in Leusden is veel atuurschoon opgeofferd. De natuur verarmt, de planoloog rordt rijker, zo zei de heer Kortenoever ie zich ,,de Zwerver" noemt. Na de inleiding waren er twee series prachtige dia's met bomen, bloemen en vooral dieren De dia s werden met muziek en gesproken tekst door ..de Zwerver" aan elkaar gebreid Dit alles was zo geweldig mooi en boeiend dat iedereen met ingehouden adem luisterde en keek. Uren en dagen moeten er opgeofferd zijn om deze unieke plaatjes te maken Jammer dat eMoch nietnog meer men sen aanwezig waren om dit t&beleven. Aan het einde van deze buitèngewone avond bedankte de vice-voorzitter Ada van Ruitenbeek, de heer en mevrouw Kortenoever voor hetqeen er qeboden was. Er werd ook nog een afspraak ge maakt met de familie Kortenoever 15 mei a.s. gaan de leden die dat willen een wandeling maken in het natuurpark „Goeslust" in 's-Graveland en wordt ook een natuurmuseum bezocht onder leiding van ,,de Zwerver" GESLAAGDE DROPPING Aan de dropping welke door de stichting R.K. Jeugd- en Jongeren werk afgelopen vrijdagavond werd jeorganiseerd, werd door 41 be angstellenden deelgenomen. Met wee grote auto's werden de deel nemers weggebracht en ergens ichter Appel, bij 't Woud, gedropt. )e opdracht luidde om wandelend zo Mug mogelijk café-cafetaria Joke en >ep Venrooy in Terschuur te berei- cen. Onderweg moesten nog een lantal bladeren en dennenappels - worden verzameld welke bij het eindpunt ingeleverd dienden te wor den. Meebrengen van een een tak in 1e vorm van een wig en een zakje >osgrond vormden de laatste op- Iracht. Alle groepen hebben zich uitste- end vermaakt en wisten stuk voor ituk op tijd het eindpunt te bereiken, I liepen verschillende deelnemers fel wat kilometers meer dan nodig ras. Ier was in beste stemming. Om de fgelopen grammen weer bij te wer en, werd op het eindpunt een goede "P soep aangeboden. Omstreeks wart voor twaalf werd de terugtocht i anvaard. De Til" werd later onder het genot an een kop koffie de uitslag bekend emaakt. De eerste prijs werd ge ronnen door de groep Sjaak roenenstein-Martin Smal-Wilma tolvoort en Tommy Osnabruggen; e tweede prijs ging naar Annette en 'out v. Zandbrink - Anette Schot- I orst - Marijke Hilhorst - Annelies W Jan Lokhorst. De uitzetters en verzorgers René m 'd- Berg-Jan Traa en Henk Zwart Jannen al met al samen met de deel- ^femers terugzien op een geslaagde 1 'ond. LEUSDEN - De Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen heeft weer diverse aktiviteiten op haar pro gramma staan, die hieronder zijn weergegeven: donderdag 22 maart, aanvang 20.00 uur: mevrouw E. de Kieviet van de Stichting voor Huis houdelijke Voorlichting ten Plat- telande, houdt deze avond een inlei ding over de kruidentuin en de ver zorging van de tuin in het algemeen. Uiteraard is er gelegenheid tot het stellen van vragen. Tevens zijn op deze avond de werkstukken van de kursus Hindelooper schilderen te bezichtigen. De bijeenkomst zal worden gehouden in de Marcuskerk. Dinsdag 3 april: Het ligt in de bedoe ling, uiteraard bij goed weer, deze mid dag te wandelen in de bossen bij Austerlitz. Na de wandeling wordt er gezamenlijk iets gebruikt. Opgave voor deze wandeling (45 minuten) bij me vrouw Neger. tel. 44038. Heeft u deze middag een auto ter beschikking, geeft u dat dan ook even door Vertrek 13.30 uur van het parkeerterrein tegenover de Marcuskerk. Dinsdag 20 maart: De afdeling heeft een uitnodiging ontvangen van de KPO Leusden tot het bijwonen van een to neelavond, welke zal worden verzorgd door het werktheater (vormingstoneel) met het stuk „Nestwarmte" Na afloop is diskussie mogelijk met de spelers en speelsters. De avond wordt gehouden in 't Ros Beyaart, Hamersveldseweg 55. Kosten f 2,50 per persoon PROVINCIAAL NIEUWS Donderdag 5 april: aanvang 10 00 uur wordt de voorjaarsvergadering ge houden in het H F Witte Dorpshuis te De Bilt. 's Ochtends komt er een kin derrechter praten over het onderwerp kinderrecht en 's middags wordt het programma verzorgd door het werk theater. met het stuk ..Nestwarmte" Inlichtingen mevrouw C. Pollé-Blom (sekretaresse), tel 43957 (Van één onzer redakteuren) LEUSDEN - De geringe belang stelling die voor vergaderingen aan de dag wordt gelegd, zal de Stichting Jeugdraad Leusden doen uitzien naar mogelijkheden om de vergade ringen wat aantrekkelijker te maken. Tijdens de afgelopen donderdag ge houden vergadering van de Jeugdraad werden als mogelijkhe den daartoe genoemd het houden van vergaderingen rond een bepaald thema, en het voortaan doen plaats hebben van de vergaderingen in ac commodaties van de bij haar aange sloten jeugd- en jongerenorganisa ties i.p.v. in gemeentelijke verga derlokaliteiten. Vergaderingen van de Jeugdraad, zo werd donderdag gesteld, zullen moge lijk meer belangstellenden trekken als per vergadering een bepaald thema centraal zou worde gesteld. Zo'n thema zou ingeleid kunnen worden door het vertonen van een filmpje of door het projecteren van dia's In plaats van ver gaderruimten zoals de raadszaal van het stadhuis en het gemeentelijk voor lichtingscentrum aan de Zwarteweg zou de Jeugdraad, zo was de mening van de ter vergadering aanwezigen, voortaan beter bijeen kunnen komen in een van de clubhuizen. Met name werd daarbij gedacht aan De Til en aan het Claeverenblad Uit mededelingen ter vergadering gedaan, bleek, dat het gereedkomen van het jongerencentrum in Achterveld voorlopig nog even op zich zal laten wachten. De werkzaamheden aan de voormalige school ondervonden name lijk vertraging door de langdurige vorst periode. Gesproken werd over een ver traging al met al van een maand of twee. Opnieuw werd tijdens de vergadering gesproken over het werkplan voor 1979. Zoals bekend, omvat dat werk plan het in het leven roepen van ver schillende werkgroepen die. om het be stuur enigszins te ontlasten, bepaalde projecten dienen uit te werken. Het „bemannen" van die diverse werk groepen is nog steeds niet rond. Met spanning wacht de jeugdraad ten slotte nog op het advies dat de raadsfrakties. waarmee rond de jaar wisseling een gesprek plaats had over de kwestie van de ambulant funtionaris. aan de verantwoordelijk wethouder zullen uitbrengen op grond van de inmiddels over de aan stelling van een dergelijke funktionaris door zowel jeugdraad als wethouder opgestelde brieven, met daarin de aan een in diensttreding bij of de Jeugdraad of de gemeente te verbinden voor waarden LEUSDEN - Op 23, 26 en 27 maart wordt in Leusden weer een onder zoek naar baarmoederhalskanker gehouden. Voor deelneming aan het onderzoek zijn dit jaar uitgenodigd de vrouwen geboren in de jaren 1926,1929,1932,1935,1938,1941 en 1944. Deze zijn inmiddels persoon lijk aangeschreven. In Leusden-zuid vindt het onderzoek plaats op 23 maart van 13 00 tot 14.15 uur en van 14.30 tot 15 45 uur in het Kruisgebouw. De Roo van Aldewerelt- laan 13 in Leusden-centrum wordt het on derzoek gehouden op 26 en 27 maart in het gebouw van de Hogere School voor Gezondheidszorg. Larikslaan Op 26 maart kan daar het onderzoek verricht worden tussen 13.00 en 14.45 uur. tus sen 15 00 en 16 30 uur. tussen 18 00 en 19 15 uur en tussen 19 30 en 21 00 uur en op 27 maart tussen 13.00 en 14 15 uur en tussen 14.30 en 15.45 uur. In Achterveld vindt het onderzoek plaats in het Kruisgebouw, Walter van Amersfoortstraat 36 op 27 maart van 18.45 tot 20.30 uur Nadere informatie over dit onderzoek kan verkregen worden bij de afdeling Burgerzaken in het gemeentehuis. Hamersveldseweg 2, telefoon 033- 41247. toestel 120 of 123 LEUSDEN - Hoewel de betreffende maatregel al enige tijd van kracht is. blijken nog veel mensen onvoldoende op de hoogte te zijn met de parkeerre gels op de Torenakkerweg Daar mag nu aan de zijde van het winkelcentrum worden geparkeerd, aan de overzijde is het parkeerverbod echter onverkort van kracht gebleven. De politie zal de ko mende tijd op de naleving hiervan ver scherpt toezicht houden INFO CAI VERSCHENEN LEUSDEN - Er is een nieuw num mer van het gemeentelijk voorlich tingsblad Info Leusden uit, dit keer geheel gewijd aan de plannen voor een nieuwe centrale antenne-inrich ting in Leusden. Ondermeer wordt aandacht besteed aan de ont vangstmogelijkheden, de te ver wachten abonnementstarieven, de plaats van de mast en de mogelijke invloed die er in de toekomst van satelliet-ontvangst zal uitgaan. Ook wordt ingegaan op de vraag of de bestaande centrale antenne-inrich tingen naast een nieuwe cai kunnen blijven functioneren. Verder is een belangrijke plaats in deze Info inge ruimd voor informatie over de en- quete die binnenkort van start gaat en die een antwoord zal moeten ge ven op de vraag hoeveel aansluitin gen per wijk op de nieuwe cai zijn te verwachten. De CAI-Info wordt deze week huis- aan-huis verspreid in alle op de nieuwe cai aan te sluiten woonker nen, te weten Leusden-centrum, Leusden-zuid, Achterveld, Stouten- burg, Bavoort- en de Schutterhoef- laan. Wie in de genoemde kernen op 19 maart onverhoopt nog geen Info heeft ontvangen, kan contact opne men met het Bureau Voorlichting, Burg. de Beaufortweg 63, kamer 26, tel. 033-41247, toestel 116. Dan zal alsnog voor toezending worden zorggedragen. Ook aan inwoners buiten de genoemde kernen wordt de CAI-Info op aanvraag gaarne toe gezonden. JEUGDDIENST Zondagavond 18 maart is er weer een jeugddienst in de Marcuskerk. De dienst begint 's avonds om 19.00 uur. Voorganger is ds Kooman uit Leusden. Muzikale medewerking wordt verleend door Cellar Gospel Seventy o.l.v. Bert Gebben, uit Amersfoort. Thema van de dienst is: „Een droom van een koning". Overigens tekent de jeugddienstcommissie bij dit al les aan, gebrek aan medewerkers te hebben. Wie mee wil helpen is van harte welkom. LEUSDEN - Het programma van het vrouwenkafé voor de komende weken ziet er als volgt uit: Maandag 19 maart: Open avond Maandag 27 maart: film in de schuur De titel wordt zo gauw mogelijk be kendgemaakt. Maandag 2 april: Vrouw en werk. Maandag 9 april: Open avond. Maandag 16 april: Gesloten GOLFBREKER VERZORGT AVOND IN 'T HAMERS- VELD Op woensdag 7 maart heeft de re gionale omroep voor zieken en be jaarden „De Golfbrekerdie nu al bijna 25 jaar speciale uitzendingen voor patiënten en bewoners van een flink aantal zieken-, verpleeg- en bejaardenhuizen in Amersfoort, Bunschoten-Spakenburg en Leus den verzorgt en binnenkort ook St. Jozef in Achterveld zal bereiken, een feestavond verzorgt voor de bewo ners van 't Hamersveld in Leusden. Het zat „De Golfbreker" daarbij niet KAARTAVOND Donderdag 15 maart a.s. wordt in „De Til" de laatste kaartavond van dit seizoen gehouden. Zoals iedere avond is deze toegankelijk voor iedere belangstellende. Er is weer gelegenheid tot schutjassen en kla verjassen. Inschrijving tussen 19.30 en 19.50 uur. De aanvang is 20.00 uur. Tijdens de avond wordt de uit slag bekend gemaakt van de beste kaarters van het seizoen. Voor ieder die reeds 5 avonden heeft deelge nomen, zal er een extra prijs zijn. De ze avond telt niet meer mee voor het kampioenschap. mee, want nadat eerst Mieke Tel- kamp haar medewerking wegens ziekte had moeten intrekken, moest ook NOS-omroepster Viola van Em- menes te elfder ure afzeggen. Dank zij de jonge gitarist Michaël Putti en de vier zusjes Roelofs, die vier lied jes ten gehore brachten werd het dreigende gat in het programma echter toch opgevuld. Het applaus, dat zij van de bewoners van 't Ha mersveld kregen, toonde wel aan, dat zij Mieke Telkamp en Viola van Emmenes hadden doen vergeten. De avond in 't Hamersveld werd geopend door Golfbreker-voorzitter, de heer T. de Kruijf, waarna de Amersfoortse stadstrompetters, ge volgd door een deputatie van „de Poorterij van Amersfoort", de groep, welke zich beijvert om aan evene menten in Amersfoort en de regio door het dragen van historische kle dij luister bij te zetten, de recre atiezaal van 't Hamersveld bin nenkwamen. Het trompetgeschal van de stadstrompetters en de kledij van de poorters en poorteressen, vormden de inleiding tot een ge sprek van interviewer Jos de Jong met de voorzitter van „de Poorterij", die vertelde over de gebeurtenissen, vierhonderd jaar geleden, toen Amersfoort door de Stichtse troepen werd belegerd omdat het de Unie van Utrecht niet wilde tekenen en hoe toen graaf Jan van Nassau vanaf Leusdens grondgebied de krijgs verrichtingen leidde. Uit verschillende vragen van de be woners bleek duidelijk hoe de bij drage van de stadstrompetters en de Poorterij op prijs werd gesteld. Conferencier Ab Hofstee, zelf in Leusden woonachtig, bracht er daarna met recht de stemming goed In, evenals de Melodisten, die voor de muzikale intermezzi zorgden en het danspaar, dat enkele dansen liet zien. Een avond, die mede door de aktieve medewerking van de meder- werkers van 't Hamersveld en direk- trice mevr. N. Zémann, de bewoners nog lang gesprekstof zal bieden. Rozendaallaan 9 LeusdenC. Ab Hofstee, één van de optredenden tijdens de Golfbreker-avond

Leusder Krant | 1979 | | pagina 11