Merendeel Avanti-leden stemt egen afsplitsing volleybal Eemelaar start competitie redelijk erf Brugman speelde oor de bejaarden International Caravanning in Leusden Scholieren deden verkeers- examen i.flsr^ ames zonnen Emmaüs gangers komen weer KPJ behoudt wisselbeker Ook Achterveld viert koninginnedag Koninginnerit leusder krant Achterveld SCHIETEN DONDERDAG 26 april 1979 CHTERVELD - Woensdag 18 was er weer 'n ontspannings- nd in de recreatiezaal van huize Joseph. Ook deze avond was >r een groot aantal bewoners van huis en bewoners van Sine Cura wezig. Het was Bert Brugman uit ricum, die deze avond verzorgde izijn marionettentheater. Door de ionetten werd de oqerette Die tige Witwe van Frans Lehar op- oerd. e avond werd met een kort wel- istwoord geopend door de directeur ieer Hilhorst. Allereerst verwelkom- hij een nieuwe bewoonster, me- iw Hilhorst. Hij hoopte dat ze het Ivlug in St. Joseph gewend zou zijn der wenste hij alle aanwezigen een mooie avond toe De operette be id uit vier bedrijven. Voor de aan- g van de bedrijven werd door me- jw Noliet de inhoud van het te spe len stuk voorgelezen, zodat de aanwe zigen die geen Duits verstonden toch wisten waar het over ging. Het opgebouwde decor was de moeite waarde om te zien en werd ook steeds ^an de situatie aangepast. De marionetten bewogen zich over het to neel op een zodanige wijze dat het er op leek dat het levende wezens waren Het was een waar staaltje van vakman schap dat hier werd vertoond Dat de aanwezigen van deze avond hadden genoten, bleek wel uit het da verend applaus dat de heer Brugman en zijn medewerkers na afloop in ont vangst mochten nemen Uit de reacties tijdens het verlaten van de zaal bleek wel dat allen geweldig hadden genoten Mevrouw Noliet dankte aan het eind van de avond de heer Brugman voor hetgeen hij deze avond had gebracht en hoopte dat hij nog eens terug zou komen in huize St. Joseph verloren en gevonden GEVONDEN Ballpoint, merk Parker, zwarte da mesfiets, merk Junker bankbiljet van 10,- bankbiljet van 5.-; zwarte por temonnee met geldbedrag en een be- taalpas van de Bondsspaarbank; chroom herenpolshorloge, merk Timex, met goudkleurige wijzerplaat. VERLOREN Groene damesfiets; beige bril. bos sleutels in leren etui. van de 3 sleutels is één een Lipssleutel; houten rammelaar; kentekenbewijs 06-MB-53; kenteken bewijs DK-24—SH; betaalpas Rabo bank nr. 335903592. bankbiljet van 100,-; schooltas, soort pukkel, don kergroen. Eurobetaalpas van de Rabo bank Leusden; 4 sleutels aan ringetje, waarvan één een autosleuteltje, Peugeot; zonnebril, merk Polaroid, met metalen montuur; ceintuur van win terjas; zwarte portemonnee, inhouden de 50.- en 4 foto's (bij telefooncel win kelcentrum De Bieshaar) WEGGELOPEN Cyperse kater met paars halsbandje. Inlichtingen worden u telefonisch of persoonlijk verstrekt door de Rijkspoli tie te Leusden-Zuid. Arnhemseweg. Oude Rijksweg, tel 033-44444. ACHTERVELD - Bij de politie te Achterveld, tel. 03425-1607, zijn de navolgende voorwerpen als verloren en gevonden opgegeven Verloren: 1 bril; 1 kinder bikini handdoek en broekje Gevonden: 1 paar zwarte dameshandschoenen; 1 agenda. ..Aardig japonnetje, vind je niet?" LEUSDEN/CENTRUM - Een 75-tal leden van International Carvanning Li mited, een in 1970 in het Engelse Leicestershire opgerichte internatio nale caravanvereniging (circa 2000 le den. waarvan 600 Nederlanders), hield het afgelopen weekend in Leus den een informatief kamp. Onder lei ding van de heren R Mulder (Soest) en W. J van Beek (Heerjansdam) kregen de deelnemers aan de in september a.s. te houden kampeerautoreis van 5 weken door het westen van Canada en de USA alle nodige inlichtingen. Men vliegt naar Calgory (Cana da) om van daaruit de rondreis met z g campers te maken Het Pon-complex aan de Ba- voortseweg met het parkeerterrein als ..camping" en de kantine als ge- spreksruimte bleek voor een onderne ming als deze bijzonder geschikt. Achtervelds nieuws ACHTERVELD - Dinsdag werd op de basisscholen in Nederland het jaarlijkse schoolverkeersexamen gehouden. Aan dit schriftelijke ver- keersexamen werd ook door de leer lingen van de vijfde klassen van 17 basisscholen in de gemeente Leus den deelgenomen. Er moesten in totaal 20 vragen worden beant woord. Vrijwel alle vragen waren ge heel op de praktijk afgestemd. Er be hoefde dit jaar niet geschreven te worden. Alleen het aankruisen van het goede antwoord was voldoende. Bij het goed lezen van de vragen was het invullen van het juiste antwoord geen probleem. Doch zoals voorgaande jaren zullen de zenuwen bij sommigen ook wel weer een rol hebben gespeeld Tot voor en kele jaren terug werd er ook noq een 11 ACHTERVELD - Vrijdagavond hield sportvereniging Avanti een buiten- vone ledenvergadering. Op de nda, die 11 punten bevatte, waren ie heel belangrijke punten vermeld ide een voorstel tot afsplitsing van de :tie volleybal en de wijziging van de ituten. Daar er nog steeds geen uwe voorzitter is gevonden was de ding deze avond in handen van de er J. Smink verband met de communica- stoornis tussen het hoofdbestuur en sectie volleybal, waardoor een aan- moeilijkheden waren ontstaan, werd de vorige algemene ledenvergade- g een commissie van goede diensten noemd Door deze commissie werd verslaa uitaebracht over het door haar verrichte werk en de bereikte re sultaten Deze commissie van goede diensten bestond uit de heren Jan van Vlaswinkel en Ad van Rozendaal. Uit het mondelinge verslag bleek dat de commissie van goede diensten steeds éénstemmig is geweest. De commissie had zelf een aantal strategie-voorstel len gedaan Dit nadat eerst alle gege vens van de vereniging waren gezien en besproken. De gesprekken tussen de heer Valkenet, de sectie volleybal en de commissie waren zeer positief ver lopen. Het voorstel om het sectiebe- stuur volleybal jong bloed te geven is geheel mislukt. Ook de voorstellen gedaan tij dens een gesprek met het dagelijks be stuur liepen op niets uit. Een door de commissie gedaan voorstel om als tij delijke oplossing Theo Jansen in het hoofdbestuur op te nemen, werd door het dagelijks bestuur niet geaccepteerd Ook het voorstel om bij de sectie volleybal een tijdelijke coördi nator aan te stellen werd niet geaccep teerd. Tijdens al deze besprekingen was naar voren gekomen dat het hoofdsbestuur erg ver van de volleybal sectie afstond. Hier bleek heel duidelijk de confrontatie door de slechte com municatie Alle werkzaamheden om de beide partijen bij elkaar te brengen lie pen wel op een mislukking uit. Het een werd door het hoofdbestuur en het da- gelijksbestuur niet geaccepteerd, terwijl het andere door de sectie volleyba ACHTERVELD - Zondag speelde t Achterveldse dameselftal een iswedstrijd tegen de dames van ICV uit Utrecht. Ondanks een niet te goed gespeelde wedstrijd wis- n de dames uit Achterveld toch de ist binnen te halen. Onder leiding n de scheidsrechter H. C. Aalders ;rd om 10.00 uur de wedstrijd aan- ivangen. De Utrechtse ploeg ocht de aftrap doen. Al direct na de nvang ging Achterveld over tot de inval. Dit had succes, want de wed- rijd was amper vijf minuten aan de ïg of M. Hak wist te scoren en icht al vrij vlug Achterveld op een lorsprong. De Utrechtse dames werden geheel eigen helft terug gedrongen. Het J iel werd gemaakt door Achterveld. Dit ER 'd tot resultaat dat binnen een kwar- spelen L Kerkhof de stand al op 3-0 ist te brengen. Daar er nog enkele Ie mooie kansen werden gemist was Ide stand waarmee de rust inging. Bij it ingaan van de tweede speelhelft iren er bij Achterveld twee wissels. 0 de rechtsbuitenplaats werd C. de Vette vervangen door C. de Jong en op het middenveld nam I van Houten de plaats in voor R van Dijk In deze tweede speelhelft speelde Achterveld zeker niet het mooiste ge deelte van de wedstrijd Door slecht plaatsen en steeds met zijn allen naar voren gaan was het niet mogelijk om er iets van te maken. De thuisploeg was wel steeds in de aanval, doch dit had geen succes. Bij een meer opener spel was er <:eKeLiiieer tuins yeweesi om te scoren. Ongeveer 35 minuten achtereen werd het Utrechtse doel onder zware druk gezet doch doelpunten werden er niet gemaakt Het was L Kerkhof die ongeveer 5 minuten voor het einde van de wedstrijd de stand op 4-0 wist te brengen Zondag 29 april speelt Ach terveld weer een thuiswedstrijd nu te gen BVC uit Bilthoven. De aanvang van deze wedstrijd is 10.00 uur. A u BIJ FORTMANN EN HEHENKAMP VINDT U EEN PRACHTIGE KOLLEKTIE BRONZEN DIERENFIGUREN, GEMAAKT MET VEEL LIEFDE VOOR HET DIER EN EEN GOED OOG VOOR DETAIL. VARIËREND VAN 'N KIKKER VAN 3 CM HOOG TOT EEN REN PAARD VAN 35 CM. ELK BEELDJE IS EEN v KUNSTWERK OP ZICH. Uitslagen van zaterdag 21 april. Junioren Hooglanderveen Al-Achterveld A15-2 Achterveld A2-T.O.V A1 0-8 Achterveld B1-Quick B2 2-1 Amf. Boys B1-Achterveld B2 6-0 Quick C2-Achterveld C1 3-0 Soest C4-Achterveld C2 7-1 Achterveld C3-Spakenburg C4 2-6 Pupillen: HVC D1-Achterveld D1 1-2 Achterveld D2-CJVV D1 3-1 Achterveld D3-Quick D4 0-0 Spakenburg E2-Achterveld E1 0-0 Achterveld E2-TOV E2 2-1 Achterveld F1-APWC F1 3-4 Programma voor zaterdag 28 april Junioren: Achterveld A1-VVZ 49 A1 16 15u. Achterveld A2-Soest A4 15 00 u. CJW B1 -Achterveld B1 13.45 u. HVC C1-Achterveld C1 13.45 u Spakenburg C3-AchterveldC213 45 u. Achterveld C3-TOV C3 13.45 u Pupillen: Achterveld D1-SEC D1 13.00 u. Achterveld D2-Soest D2 13.00 u. Spakenburg D5-Achterveld D311.00 u Achterveld E1-CJVV E1 12.00 u Quick E4—Achterveld E2 12.00 u SEC F2-Achterveld F1 12.00 u Uitslagen zondag 22 april 1979 Roda 1-Achterveld 1 0-0 Veensche Boys 2-Achterveld 2 1-0 Achterveld 6-Quick 11 1-2 Dames: Achterveld-PVCV 4-0 Programma Donderdag 26 april 1979 (heden): KWA-Achterveld A 19 00 u. Zondag 29 april 1979 \chterveld 1-EMM 1 14.30 u. Amersf. Boys 7-Achterveld 7 11 30 Dames: Achterveld-BVC 10.00 u. ACHTERVELD - Aan de onderlinge schietwedstrijd van de schietvereniging Ons Genoegen werd door 18 schutters deelgenomen. Het was ook dit maal weer de heer W Voskuilen die het to taal aantal punten van 50 wist te beha len. De uitslag was: Aantal punten 1W Voskuilen 50 2. G. Tolboom 49 3 A. Vlug 49 4 B. Voskuilen 49 5 P. van Nimwegen 48 6. W. J. Lagerweij 47 7. J.E. v. Hamersveld 46 8. F. Koenen 46 9. J Kommer 46 10. J. v. Nimwegen 45 11. J. Voorburg 45 12. A. v Daatselaar 45 13. W Wittebrood 43 14. J.J. v Hamersveld 43 15. H.J. v. Ruitenbeek 43 16. T. Vos 42 17. H. H< 's 40 18 J. Pe| )ing 40 weer niet werd geaccepteerd. Uiteinde lijk heeft de sectie volleybal dan het voorstel gedaan tot afsplitsing van deze sectie VOOR- EN NADELEN Nadat zo het een en ander uitvoerig was besproken werd de heer Jansen in de gelegenheid gesteld om de voor en nadelen van de afsplitsing toe te lichten Er bleken volgens de heer Jansen heel wat meer voordelen dan nadelen aan verbonden te zijn Nadat de heer Jan sen zijn uitleg had gedaan werd na mens het hoofdbestuur weer het woord gevoerd door de heer Smink. Deze bracht duidelijk naar voren dat het hoofdbestuur de voor- en nadelen heel anders zag. De voordelen zouden ze ker niet zo groot zijn als wel naar voren werd gebracht. Er is veel gepraat en naar een goede oplossing gezocht. Tij dens deze besprekingen kwamen uit de vergadering ook nog enkele suggesties naar voren om als nog tot een oplossing te komen. Dit bleek echter niet meer mogelijk te zijn Zowel het hoofdbestuur als de bestuursleden van de sectie vol leybal zagen een juiste oplossing ook niet meer zitten. Nadat alle partijen aan het woord waren geweest werd besloten om na de pauze over te gaan tot een stemming. Er kon worden gestemd voor opheffing van de sectie volleybal of het blijven voortbestaan hiervan Na de pauze werd de stemming gehouden Er wer den in totaal 60 stemmen uitgebracht. Hiervan waren er 24 voor opheffing van de volleybal sectie. 35 tegen de ophef fing hiervan en er was een blanco stem Nadat de uitslag bekend was gewor den. die dus in het nadeel van de per sonen die een afslitsing wilden was uit gevallen, werd aan de sectie-be stuursleden gevraagd hoe zij er nu over dachten. Twee bestuursleden deelden mede dat zij wel bleven volleyballen doch vanaf heden geen deel meer wil den uitmaken van het sectiebestuur. Door de heer Jansen werd mede ge deeld dat hij vanaf dit moment niets meer met de sectie volleybal te maken wilden hebben en hij onder geen enkele voorwaarde nog enige medewerking hieraan zou verlenen. Hierna verliet hij de vergadering Daar het gezien de be langrijkheid hiervan al enigszins aan de late kant was geworden werd de vergadering door nog een aantal leden verlaten. WIJZIGING STATUTEN Hierna volgde het punt wijziging sta tuten. Daar alle leden hiervan kennis hadden kunnen nemen werd dit punt ook vrij vlot afgehandeld. Behoudens enkele kleine wijzigingen werden de nieuwe statuten door de aanwezigen goedgekeurd Aanvulling en wijziging van sectiebestuursleden kon geen doorgang vinden omdat het sectiebe stuur van de volleybal in zijn geheel was afgetreden Dit werd nu uitgesteld voor een volgende vergadering. Op het agendapunt opheffing commissie van goede diensten nam niet veel tijd in be slag. De beide leden die deze commis sie hadden gevormd werden hartelijk dank gebracht voor het vele werk dat zij hadden verzet Als dank voor dit werk kregen zij een enveloppe aangeboden. Van de rondvraag werd nog door en kele leden gebruik gemaakt. Hierbij werd nog door een van de leden het voorstel gedaam om toch het afgetre den sectiebestuur van de volleybal waaronder ook de heer Jansen nog schriftelijk te bedanken voor het zeer vele werk dat zij voor de sectie volleybal hadden gedaan. Een suggestie die ge zien het applaus wel de instemming van de vergadering had. Het middernachtelijk uur was reeds gepasseerd toen de heer Smink deze vergadering sloot Hij dankte de aan wezigen voor hun inbreng deze avond. Hij vond het zeer jammer dat alles zo gelopen was. doch hoopte dat er toch nog een oplossing zou worden gevon den zodat ook de sectie volleybal weer normaal zou kunnen blijven draaien. De heren J Smink. G van Dijk en J. Bos man hebben tijdelijk de taak op zich genomen om de belangen van de vol leybal binnen de vereniging te beharti gen. praktijk examen afgelegd Er werd dan een traject uitgezet wat door de leerlin gen per fiets moest worden gereden. Er werd dan een groot aantal verkeers borden geplaatst en diverse wegsitua- ties werden nagebootst In verband met de steeds toenemende moeilijkheden bij het organiseren van zo n praktisch examen en de zeer grote verantwoor delijkheid die hier bij aanwezig was is dit examen landelijk afgeschaft ACHTERVELDZaterdag 28 april zullen tussen 10.00 en 12 00 uur de Emmaüsgangers weer in Achterveld aanwezig zijn. Zij zullen dan weer staan op de parkeerplaats tegenover hotel ..De Roskam" ledereen die nog oude of niet meer gebruikte kleren of schoe nen heeft kan die dan tijdens de ge noemde tijd bij de auto van de Em maüsgangers brengen. Zij zullen door hen in dank in ontvangst worden geno men. ACHTERVELD - Ondanks de be paald ongunstige weersverwachtin gen voor het afgelopen weekeinde hebben alle teams van de Eemelaar hun wedstrijden uit kunnen spelen. In de landelijke competitie had het vorig jaar gepromoveerde senioren 1 team het afgelopen zondag bepaald niet gemakkelijk tegen Nijkerk II. De punten uit de enkelspelen werden gedeeld, waarna de dubbels de be slissing moesten brengen. Na winst van de eerste set ging de herendub- bel toch nog verloren, maar de ove rige dubbelspelen konden in winst worden omgezet, waardoor ook de uiteindelijke overwinning in de wacht werd gesleept. Het tweede senioren-team bracht het er minder gunstig af. met 6-2 moesten zij de eer aan het jeugdige Flehite VII laten. Het herenteam wist op knappe wijze een gelijkspel te behalen tegen Eemslag III. In de distriktscompetitie wist van de gemengde teams alleen het A-team een overwinning te behalen Van de vier herenteams kwamen er drie tot winst alleen het D-team moest na diverse drie-sets partijen het hoofd bui gen voor Rapid-B. Het gemengde ju niorenteam haalde ondanks enkele nieuwkomers in de competitie fors uit tegen het Amersfoortse Ran- denbroek-D (5-0). Alleen de jongens teams hadden het evenals vorig jaar erg moeilijk. De volledige uitslagen zijn: UITSLAGEN Landelijke competitie: Heren l-Eemslag III 3-3 Senioren I—Nijkerk II 5-3 Flehite Vll-Senioren II 6-2 Distrikts-competitie: Senioren A-Soesterberg 3-2 Vep A-Senioren B 4-1 Senioren-C-Randenbroek E 2-3 Kamerik B-Heren A 1-5 Heren B-Leusden B 5-1 Zuilen B-Heren C 2-4 Rapid B-Heren D 4-2 Junioren competitie Junioren A-Randenbroek D 5-0 Jongens competitie: Lockhorst A-Jongens A 7-1 Jongens B-Lockhorst 0-8 ACHTERVELD - Zondag werd door K.P.J. kring Utrecht Oost weer het jaarlijks terugkerende volleybal toumooi gehouden. Aan dittournooi werd ook door drie teams van Ach terveld deel genomen. Dit waren twee heren teams en één dames team. Daar het Achterveldse 1e K.P.J. team vorig tournooi de wis selbeker had gewonnen was er voor dit team heel wat aan gelegen om deze beker ook dit jaar weer in de wacht te slepen. Dit is hen dan ook inderdaad weer gelukt. Het derde team van de Achterveldse K.P.J werd in dit tournooi derde Hoewel de dames ook hun beste been tje hebben voorgezet, lukte het hen toch niet om ook in de prijzen te vallen De prijsuitreiking' vond zondagavond plaats in de Neng te Hoogland. Na de prijsuitreiking bleef men nog geruime tijd gezellig bijeen terwijl er voor de danslustigen voldoende gelegenheid was om hun hart op te halen. De op zaterdagavond door de K.P.J georganiseerde dansavond in de zaal bij Rien Coenders is ook weer een suc ces geworden Hoewel deze avond al leen toegankelijk was voor de leden van de K P J. kring waren er toch heel wat danslustigen aanwezig. ACHTERVELD - In verband met de zeventigste verjaardag van H M. de Koningin heeft ook het feestcomité te Achterveld weer een programma waarin voor elk wat wils. Zondag 29 april zullen er twee delen van het pro gramma worden afgewerkt. Zondag morgen is er een fietstocht waar ieder een aan deel kan nemen. De start en finish zijn bij Rien Coenders. De tocht gaat weer door de mooie natuurgebie den gelegen rond Achterveld Het be looft bij goed weer een echte gezellige puzzelfietstocht te worden Zondag avond is het om 19 00 uur verzamelen voor de lampion optocht. De start van deze optocht is bij de basisschool Onze Wereld De route is als volgt. Walter van Amersfoortstraat - Jan van Arkelweg - Verjaegde Ruyterweg - Hessenweg - Kon. Julianaweg tot aan het gemeente huisje Hessenweg - Voor Huize St. Jo seph langs en zo naar Ons Gebouw waar het einde van de optocht is Dit jaar zullen er enkele prijzen be schikbaar worden gesteld voor de mooiste en origineelste eigen ge maakte lampion. Maandagmorgen 30 april begint het al om 7.00 uur met de reveille. Na afloop hiervan zal om ongeveer 8.00 uur de muziekvereniging D.W.S. van start gaan, voor een rondgang door het dorp. Om 9.00 uur gaat de eerste auto van start voor de gezellige puzzelrit Deze gezelligheidsrit voor het hele gezin is georganiseerd door de A M B.C. Ook zal er voor de jeugd op maandagmor gen weer iets te doen zijn. Voor de jeugd tot 10 jaar zal er in Ons Gebouw een film worden gedraaid terwijl er voor de jeugd boven de 10 jaar een Vos senjacht zal worden gehouden Beide evenementen zullen aanvangen om „En nu zal ik eens Iets niet goedkoops uitkiezen, direkteur". ACHTERVELD - Op maandag 30 april organiseert de A M B C *te Achter veld een Koninginnerit. Dit is een gezel ligheidsrit voor het gehele gezin Er wordt gereden volgens een eigen re glement in de sport- en tourklasse. Deze rit is uitgezet door de heren G. van Marwijk en T Born. De controleur is ae neer J. van Loenen. vanat 9.00 uur kan men zich voor deze rit laten in schrijven in Hotel De Roskam De start is om 9.30 uur Het inschrijfgeld is voor leden 7,00 en voor niet leden 10,- Voor de kleine kinderen zal er een grabbelton zijn. 9.00 uur In plaats van de minivoetbal zal er dit jaar een zeskamp worden georganiseerd De organisatie draait op volle toeren maar er kunnen nog wel enkele ploegen bij. Als er nog ploegen zijn die willen deelnemen kunnen zij zich alsnog opgeven bij de heer W van Middelaar. Jan van Arkelweg 31. tel. 03425-2001 De zeskamp zal worden gehouden op het Kerstenssportpark De deelnemende ploegen, welke zullen bestaan uit vier heren en drie dames plus een coach moeten om 13.00 uur start klaar staan. De coach zal niet aan het spel mogen deelnemen. De zes kamp zal bestaan uit de volgende on derdelen bekers over brengen, schot lopen, kruiwagen race, ski lopen, mast klimmen, flessen prikken, strand balloop en wippekonten. In het reeds rond gebrachte programmaboekje staat het onderdeel touwtrekken ver meld. Dit zal echter worden vervangen door het onderdeel strand-balloop De ploegen die zich opgeven krijgen bij op gave direct een reglement deze zes kamp. De maandagavond is ook gevuld met twee programma's welke beiden om 20.00 uur zullen aanvangen. Voor de jongeren is er dansen in Ons Ge bouw m.m.v. de reeds bekende disco Oebi Doebi De ouderen kunnen komen schut- en klaverjassen in D'Ouwe Peerdestal. Niet alleen is het feestcomité druk geweest met de organisatie van het programma op Koninginnedag maar zij zijn ook al weer druk bezig voor het organiseren van de braderie welke zal worden gehouden op woensdag 4 juli. Deze braderie zal ook nu weer worden gehouden tijdens de tourweek en op het bekende gedeelte van de Hessenweg Dit jaar zullen er enkele nieuwe stands bij komen. Zo zal er een stoelenmatter zijn die tijdens de braderie stoelen re- pareert Ook de in Leersum wonende Amerikaanse portretten-tekenares is aanwezig. Tijdens deze braderie is zij bereid om van degenen die dit willen een portret te maken. Voor degenen die willen weten hoe haar werk is kunnen zij dit gaan bezien op haar tentoonstelling welke in het gebouw Projekt te Maarsbergen tot eind mei zal worden gehouden.

Leusder Krant | 1979 | | pagina 11